Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirro    6402

 

Znajomość przeciwnika - to jedna z podstaw prowadzenia konfliktu (każdego rodzaju - czy będzie to wojna, bójka, spór polityczny, słowny, biznesowa rywalizacja), drugą (a w zasadzie pierwszą) jest znajomość siebie, a trzecią znajomość obszaru, na którym toczy się konflikt.
 

 Alamo, w tym przypadku najważniejsze jest zidentyfikowanie przeciwnika. Czasem nie ten co robi najwięcej hałasu jest najgroźniejszy. 

Chyba że występujesz jako agresor, wtedy wybierasz przeciwnika i wcześniej go rozpracowujesz. 

Ukraina to specyficzne miejsce. Tu nie konieczne jest działanie agentury. Zanim zostanie wykorzeniony "sowietskij czełowiek" musi minąć wiele lat. 

 

A tak w ogóle to wypływają dokumenty, na okoliczność przetargu na Caracale i wychodzi iż fabryka silników Mercedesa dostała dużo większą pomoc publiczną niż była planowana dla wytwórni przekładni głównych i wirników mającej powstać w ramach offsetu w Łodzi. 

No i pięknie uwalić taką inwestycję.  Brawo Morawiecki!

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

19029525_1920091428248905_87064065038549

19030463_447546008951526_172706724762711

 

POgarda  Platformy AntyObywatelskiej    nie znała  granic  jak  widać.  ,,Nie mają na chleb  niech jedzą  bułki,, 

Jeśli  ktokolwiek  jeszcze  POpiera  ich  to  naprawdę  jest  idiotą 

Widać  jak  Kupowali  sobie  za  Publiczne  pieniądze  Porszaki   i Bug  wie  co  jeszcze  no  ale  może  się  dowiemy  jak  reszta  Taśm  Prawdy  wyjdzie  na  Jaw.

 

Widać  że  słowa  Tuska  z  Filmiku  miały  miejsce  w Rzeczywistości  nie było  to  Przejęzyczenie

https://www.youtube.com/watch?v=aciGBn_M5GM      

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziwisz się ? Sadzisz że w PiS-ie takie kwiatki nie wyjdą po jakimś czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Myślę  że  nie.  PiS  już  miał  swoją  aferę  taśmową  z Beger  na Czele.  Tylko  że  wtedy  nie  było  mowy  o  nielegalnie  nagranych  Politykach PiS  tylko  o tym że  kupczyli  stanowiskami.   A  Teraz  Marginalizuje  się  to co  mówili  Politycy  bo  nielegalnie  Nagrani  ale  Wtedy  Beger  nagrywała  Legalnie.

Dlatego  myślę  że    PiS   błędów  PO  nie powtórzy.  Dlatego  że  niema  w nich  takiej  POgardy  dla  ludzi,  choć  pewnie  są  też  i  tam Czarne  owce   tego  uniknąć  się  niestety  nie  da w każdym  stadzie  jest  jakaś  czarna  owca.  Ale  w stadzie  PO  przeważają  właśnie  Czarne  owce   Białe  są  usuwane jak np  Lidia  Staroń  która  miejsca  na liście  PO  nie otrzymała  bo  ona pomaga  prostym  ludziom

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

wyobrazcie sobie ze niedlugo znajda sie nagrania z nowogrodzkiej- co prawda obawiam sie ,ze tam oprocz odglosow szurania kolan i bicia glowa w podloge niewiele bedzie dyskusji, ale cos ciekawego moze sie znajdzie na przyklad robienie-kurna jak sie robi polskie znaki,bo juz zapomnialem, ide kogos zapytac, juz wiem -łaski prezesowi :P  :P  :P ,to moze byc interesujace, miski,plaszczaki,bredzinscy- bedzie ubaw po pachy.

 

kolejna odslona powrotu prl- frasyniuka zatrzymuja, jak za starych dobrych czasow.tylko co ja zrobie jak znowu nie bedzie teleranka :D  :D  

 

a ten pan co korumpowal beger poniosl jakas kare czy awansowal ????, 

 

w tvpinfo nie mowlili ze zatrzymano na goracym uczynku "misiewicza" ze spolki restrukturyzacji kopaln przy przyjmowaniu lapowki- normalni popaprancy i partacze dali sie zlapac przed centrum handlowym, kiedys to umieli przyjmowac a teraz dobra zmiana ich dopadla :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

 

wczoraj prezes juz doszedl-do prawdy-oczywiscie bo mialem duzo roboty i nie ogladalem?????????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Jacuś - jak możesz kłamać w żywe oczy (tak potrafią tylko POwcy) - o gościu z restr. kopalń mówili wczoraj cały dzień. Nikt nie  został zatrzymany.

Edytowano przez lukasz7604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Zaprawdę powiadam Ci jacuś, to nie człowiek dochodzi do prawdy, tylko prawda dopada człowieka. Dochodzenie do prawdy przez człowieka jest zawsze obarczone błędem, więc i niekoniecznie na końcu można znaleźć obiekt poszukiwań. A wtedy zdziwienie jest ogromne. To tak w kwestii poszukiwań prawdy, pomimo że stoi obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wyobrazcie sobie ze niedlugo znajda sie nagrania z nowogrodzkiej- co prawda obawiam sie ,ze tam oprocz odglosow szurania kolan i bicia glowa w podloge niewiele bedzie dyskusji, ale cos ciekawego moze sie znajdzie na przyklad robienie-kurna jak sie robi polskie znaki,bo juz zapomnialem, ide kogos zapytac, juz wiem -łaski prezesowi :P  :P  :P ,to moze byc interesujace, miski,plaszczaki,bredzinscy- bedzie ubaw po pachy.

 

kolejna odslona powrotu prl- frasyniuka zatrzymuja, jak za starych dobrych czasow.tylko co ja zrobie jak znowu nie bedzie teleranka :D  :D  

 

a ten pan co korumpowal beger poniosl jakas kare czy awansowal ????, 

 

w tvpinfo nie mowlili ze zatrzymano na goracym uczynku "misiewicza" ze spolki restrukturyzacji kopaln przy przyjmowaniu lapowki- normalni popaprancy i partacze dali sie zlapac przed centrum handlowym, kiedys to umieli przyjmowac a teraz dobra zmiana ich dopadla :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

 

wczoraj prezes juz doszedl-do prawdy-oczywiscie bo mialem duzo roboty i nie ogladalem?????????

 

Ja myślę że szuranie i bicie głową to wczraj protestujący robili ciekawe skąd biorą tych idiotów na te comiesięczne protesty chybaz psychiatryka przepustki biorą bo normalni ludzie tak sie nie zachowują :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No , albo skąd biorą ludzi na te miesięcznice ? To jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Jedni i drudzy mają misję do wypełnienia i tylko to się liczy, Magia stada działa na każdym poziomie. Pewnie w rozmowach indywidualnie to normalni ludzie. Taką przynajmniej mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To zależy czyja ta prawda będzie . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No , albo skąd biorą ludzi na te miesięcznice ? To jest normalne ?

Modlitwa  twoim  zdaniem jest  nienormalna ???

 

Nienormalnym można  nazwać  zachowaniem Obywateli RP  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nienormalne dla mnie jest latanie co miesiąc pod pałac i robienie z tego szopki . Widziałeś kiedyś gdzieś coś podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Nie normalne jest że ludzie z ub i cała reszta "obronców demokracji" protestują przeciwko legalnemu zgrupowaniu ludzi , to tylko dowodzi tego że szukają zaczepki , a na pewno nie protestują w obronie zwykłych ludzi tylko dlatego że im sie d*p.. pali. I bardzo dobrze !!! :)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nienormalne dla mnie jest latanie co miesiąc pod pałac i robienie z tego szopki . Widziałeś kiedyś gdzieś coś podobnego ?

 

Zapytam  jeszcze  raz  Modlitwa  twoim zdaniem jest  nienormalna ???

Modlitwę  nazywasz  szopką  ??

 

A to musi  to być  gdzieś  coś  podobnego  żeby  było  ok ????

 

Chcą  się  modlić  co  miesiąc  pod pałacem  niech to robią   przeszkadza  ci  to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

 

 

Modlitwa twoim zdaniem jest nienormalna ???

Gdyby konczylo sie na mszy i modlitwie, pewnie by dymu nie bylo. Ale po mszy musi być wiec wyborczy no i robi sie dym. No chyba, ze wierzysz, ze to wszystko ma na celu upamiętnienie zdradzonych o świcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie zrozumiałeś co napisałem że pytasz o to samo , sam nie odpowiadając na moje pytanie ? Próbujesz coś sugerować , tylko nie wiesz jak B) .

Modlitwa mi z pewnością nie przeszkadza . Nie podoba mi się robiona szopka z tego i pozowanie na męczenników . Zawsze jak religię miesza się w politykę to wychodzą dziwne rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Dla mnie to Oni mogą wędrować pod ten pałac wedle uznania. Nurtuje mnie jednak inne pytanie. Jeśli zgromadzenie przebiega w takiej atmosferze, to jakie intencje dominują w modlitwach wznoszonych przez uczestników? Jeśli atmosfera jest odzwierciedleniem tych intencji to może gdzieś zagubiła się pierwotna idea miesięcznic? Może na chwilę odpuścić?

Zauważcie że w tej chwili już nie są najważniejsze ofiary mordu w Katyniu, tylko ofiary katastrofy smoleńskiej. Ta sztuka nie udała się nawet Rosjanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Pragnę zauważyć jedno że gdyby nie Protestująca chołota , to ta miesiecznica nawet nie była by zauważona , pewnie było by coś w tv i tyle a tak , Policja musi interweniować i wielce pokrzywdzeni udają że coś im zrobiono , po co to , chołota robi dym nikt inny . No ale wysyłają pożnie listy do ułe jak to w Polsce jest źle , gdyby była zagrożona demokracja albo gdyby posłuchać "bolka" już dawno byli by zpałowani i był by spokój :)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekfarmer nie udawaj głupiego i nie zapieraj się modlitwą. Wiece partyjne odbywające się 10 każdego miesiąca pod pałacem prezydenckim nie są żadną modlitwą. A wiecami politycznymi. Gdyby odmawiano tam tylko pacierze nikt by tak mocno nie protestował. Niestety co miesiąc wchodzi tam klaun na drabinkę i innym klaunom tłumaczy, że niedługo zwycięża i prawda o zamachu smoleńskim wjedzie na jaw. Podczas gdy ponad wszelką wątpliwość nawet z sekcji zwłok ofiar wychodzi, że nie było tam żadnych wybuchów. Ludzi to wkurza i protestują przeciwko temu kabaretowi i szkalowaniu nie winnych ludzi.

@Alamo zrobiłeś z siebie durnia i to nie moja wina. Teraz się możesz wypierać ale każdy widzi co napisałeś. Dokładnie to co pogrubiłem w poście z 7 czerwca mówi opozycja.

 

Oszołomie poczytaj o gettach w Europie,w Polsce takich gett dzięki temu że nie jesteście przy korycie nie ma.

Nie musimy się bać,do nas muzułmanie nie idą sznurem,niesprawdzani jak na zachodzie,więc oszołomie nikt nie przeniknie,a odpowiednie służby w Polsce na ten temat mają więcej informacji niż internet z którego korzystasz,także bezsprzecznieTwój mózg w tej materii jest wysoce zawężony.

 

Jak cię wyśmiałem to zacząłeś coś bełkotać o Polakach. Pomimo, że pisałeś o muzułmanach, którzy do nas nie idą całymi sznurami jak na zachodzie. Czyli chodziło o uchodźców z Syrii a nie Polaków/polskich terrorystów.

 

Jaki Ty tępy Jesteś.Mój wpis dotyczył Polaków których zacytowałeś.Przeszczepu głowy chyba nie zrobią co ? służby o takich wiedzą kim oni są już tam miejscu,w przeciwieństwie do milionów muzułmanów tępoto,a tak na dodatek wyznawco przyjmowania islamu,na zachodzie radykalizują się i dokonują zamachów również Ci urodzeni w drugim pokoleniu,jako obywatele danego kraju,Niemiec,Szwecjii czy Francjii.I co Ty na to?Dalej chcesz przyjmować?Powinieneś się leczyć .Doskonale znam Twoją propagandę,próbujesz obrzucić kraj i zdrowo myślących błotem folksdojczu,że o to mamy już problemy jakie mają na zachodzie,więc wpakujmy sobie islamistów jak lewactwo każe.Forsujesz ten nurt bo tak Twoja narracja każe,która w gatki robi przed Mekrelową A los Polski i przyszłych pokoleń ciebie nie obchodzi.Nie ze mną te numery lemingozo.

 

Jesteś na tyle tępy, że nawet nie umiesz napisać tego co masz na myśli. A gdy cię wyśmiałem próbujesz coś tam zmyślać, że to dotyczyło Polaków. Widać, że jesteś głupi jak but.  Może jesteś jakoś spokrewniony z Romanem bo on ma podobne problemy w tym zakresie.

 

Twój tekst dotyczył Polaków? Na pewno jesteś świadom tego co piszesz? To Polacy idą do nas sznurem, niesprawdzeni? To, że służby będą sprawdzały czy tam sprawdzają tych uchodźców jak i to, że nie musimy się ich bać mówi dokładnie PO i N. Czyżbyś zmienił poglądy i zaczął mówić to samo co PO i N? Gratuluję zmądrzałeś.

Więc daruj sobie ten bełkot o wszystkim i  o niczym. Każdy widzi co napisałeś i co podkreśliłem pogrubiając czcionkę. Wybierz sobie czy zrobiłeś z siebie idiotę pisząc to co mówi opozycja, czy zmieniłeś poglądy? Innej wersji nie ma każdy widzi co napisałeś.

 

Ja pokazują głupią propagandę pis. Straszącą uchodźcami idącymi z Syrii gotowymi wysadzać, mordować i gwałcić. Tym czasem @Alamo pisze jak politycy PO i N, że nie musimy się ich bać bo służby sprawdzają a oni do nas nie idą całymi sznurami. Robi z siebie idiotę albo zmienił poglądy. A prawda jest taka, że pis oprócz głupich haseł nie ma pomysłu co zrobić z tymi o których pisze @Alamo, że w drugim pokoleniu się radykalizują. Nie ma pomysłu co zrobić z np Polakami którzy wstąpili do ISIS i są Polakami od pokoleń. Tak samo jak nikt w Europie nie wie co zrobić aby nie radykalizowali się obywatele UE będący niemi od pokoleń. Są tylko tępe hasła nie wpuszczać Muzułmanów. A nikt nie ma pomysłu co z milionami, którzy są już w UE. W końcu @Alamo od tego bełkotu zwariował i zaczął pisać to co mówi opozycja.

 

Tutaj napisem ci to co teraz powtarzam drugi raz. Próbujesz zmyślać, że dotyczyło to Polaków podczas gdy każdy widzi, że pisałeś o muzułmanach, którzy nie idą do nas całymi sznurami jak na zachodzie i że nie musimy ich się bać. Mądry człowiek napisał by , że się pomylił. Ale głupek taki jak ty próbuje udowodnić, że napisał coś innego niż w rzeczywistości jest napisane. Czym tylko udowadnia, że nie umie wyrazić swoich myśli w piśmie.

 

 Dobudowanie słów których nie wymieniłem świadczą o koniecznym leczeniu umysłowym.   "Polacy idą Do nas sznurem" stać cię żeby zacytować to? i podać dowody w którym zdaniu tak napisałem?Jeżeli nie podasz jesteś głupkiem 

Podałeś linki o "polakach"  w szeregach ISIS,

 

http://www.dziennikb...kiego,id,t.html

https://euroislam.pl.../polacy-w-isis/

 

Moja odpowiedz brzmiała więc w związku z nimi "jako że przeszczepu głowy na kolorową nie zrobią służby o nich wiedzą więcej niż internet z którego pobierasz informacje, żaden z nich nie przeniknie do kraju" A Ty jako chujejtus ubarwiasz moje słowa na opak bez zastanowienia,co jest wygodne dla Twojej propagandy.


Co ma piernik do wiatraka? Na terenie Ukrainy działają ruscy agenci dopuszczając się infiltracji.Masz rozumek orzeszka ziemnego nie wiedząc o Tym?

Twój tekst jest dobitnym dowodem na histerię

 

Nic z twoich słów nie dobudowuję bo to bzdury same są. Cytuje wszystko co napisałeś. A napisałeś, że nie musimy bać się Muzułmanów, którzy nie idą do nas całymi sznurami jak na zachodzie czyli dokładnie tak jak mówi opozycja. Bo niby co Polacy, polscy terroryści idą na zachód sznurem jak na zachodzie? Puknij się w łeb bo już nie wiem o co w tych twoich bzdurach chodzi. Zrobiłeś z siebie durnia pisząc to co mówi opozycja a teraz nie udolnie próbujesz to wszystko odkręcić i wychodzą jeszcze większe bzdury.

Nie wiem jakich dowodów chcieć może ode mnie głupek, który nie rozumie co pisze i czyta. To ty napisałeś, że twój tekst dotyczył Polaków. Więc zapytałem czy chodzi o Polakó, którzy idą całymi sznurami. Tam jest znak zapytania, który dla ciebie analfabeto pogrubiłem i powiększyłem.

Daruj sobie chujejtusa bo ja się przez "ch" nie piszę. A ty za to sam jesteś pierwszą częścią tego słowa. Bo wystarczyło by napisać, że się pomyliłem. Ale ty na swój głupi sposób próbujesz udowodnić jak głupi jesteś i wmówić komuś, że napisałeś coś innego niż napisałeś. A każdy widzi co napisałeś.

Podsumowując byłeś głupi, jesteś głupi i będziesz głupi. Umiesz tylko wyzywać. A merytorycznie coś mądrego napisać to już dla ciebie problem. Nie rozumiesz co piszesz nie rozumiesz co czytasz. Bo gdzie niby ubarwiam twoje słowa na opak skoro cytuje twoje posty bez żadnych zmian w twoim tekście.

 

A może ty nie jesteś głupi tylko zapisałeś się do PO i N. I dlatego nam tłumaczysz, że nie musimy bać się, że Muzułmanie nie idą do nas całymi sznurami? To co którą wersję wybierasz: jesteś głupi i nie wiesz co piszesz czy zapisałeś się do opozycji?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Hubertus zwolnij trochę, proszę. Teraz już tylko lecisz ad personam. O ile wiem o co Ci chodzi, o tyle proszę abyś trochę spuścił z tonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Pragnę zauważyć jedno że gdyby nie Protestująca chołota , to ta miesiecznica nawet nie była by zauważona , pewnie było by coś w tv i tyle a tak , Policja musi interweniować i wielce pokrzywdzeni udają że coś im zrobiono , po co to , chołota robi dym nikt inny . No ale wysyłają pożnie listy do ułe jak to w Polsce jest źle , gdyby była zagrożona demokracja albo gdyby posłuchać "bolka" już dawno byli by zpałowani i był by spokój :)

 

A ja odpowiem Ci przewrotnie. Gdyby nie "protestująca hołota" nie byłoby miesięcznic. Tam już przecież nie chodzi o modlitwę tylko o konfrontację.  Ani jedni ani drudzy nie chcą ustąpić żeby nie wyjść na przegranych.  Jedni i drudzy to nie muzułmanie a jednak się zradykalizowali.... ;-) 

Powiedz mi też obchodzisz miesięcznice wszystkich bliskich którzy zmarli już ponad siedem lat temu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@miro sorry ja rozumiem, że kogoś to może razić. Ale co mam zrobić gdy osoba, której pokazałem jak sama zrobiła z siebie durnia próbuje za to mnie wyzywać. Wypisując jakieś głupoty raz po raz zmieniając zdanie i udając, że napisała co innego niż napisała.  @Alamo napisał nam, że mamy nie bać się Muzułmanów bo do nas nie idą całymi sznurami. Zupełnie jak opozycja. Może faktycznie się pomyliłem. Może nie jest głupi a zapisał się po prostu do opozycji i zmienił zdanie. Więc faktycznie moja wina.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj