Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Poczytaj sobie o kilku eksperymentach socjologicznych gdzie brali udział nieskazitelni pod względem  prawnym i moralnym ochotnicy, jak łatwo przechodzili na "stronę zła" jeżeli stworzyć im odpowiednie warunki. Np. eksperyment więzienny, przeprowadzony przez Philipa Zimbardo.

 

 

Reasumując : Pomimo tego że Jesteś nieskazitelny pod względem prawnym i moralnym w odpowiednich warunkach dałbyś się namówić imamowi do poświęcenia własnego życia i dokonania samobójczego ataku terrorystycznego w którym zginęły by kobiety i dzieci .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Mogę tylko zakładać, że nic mu z tego nie wyjdzie. Tylko zakładać! Pomimo tego że wszedłem już w wiek cynicznego podchodzenia do doktryn wszelakiego rodzaju. "Tyle o sobie wiemy na ile nas sprawdzono" ta lektura już jest chyba poza kanonem. A szkoda, bo to bardzo wartościowy utwór, dający wiele do myślenia. I odbijam piłeczkę. A Ty? I czy z jesteś tego pewien w 100%.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Oszołomie poczytaj o gettach w Europie,w Polsce takich gett dzięki temu że nie jesteście przy korycie nie ma.

 

Nie musimy się bać,do nas muzułmanie nie idą sznurem,niesprawdzani jak na zachodzie,więc oszołomie nikt nie przeniknie,a odpowiednie służby w Polsce na ten temat mają więcej informacji niż internet z którego korzystasz,także bezsprzecznieTwój mózg w tej materii jest wysoce zawężony.

 

Oszołomie czy ja w zacytowanym przez ciebie poście pisałem o jakichś gettach? Rozumiesz co czytasz czy tylko bzdury potrafisz zmyślać? Ja pisałem i linkowałem artykuły o Polakach zwerbowanych przez ISIS. Czym ośmieszyłem pisowksa propagandę straszenia uchodźcami z Syrii jako terrorystami. Bo okazuje się, że terrorystami ISIS zostają również nasi rodacy. 

Co to oszołomie już piszesz, że nie musimy się bać bo do nas muzeumanie nie idą sznurami nie sprawdzanymi? Pokiełbasiło ci się w tym łbie do reszty? Bo takie zdania to ja i inni przeciwnicy pisu tu pisali i wciąż takie zdanie prezentujemy? Nie raz ci oszołomie pisałem, że służby będą sprawdzać tych co bedą ewentualnie u nas re lokowani. Po prostu od tego wszystkiego zbaraniałeś idioto gratuluje. Napisałeś, że nie musimy bać się uchodźców.

Brawo @Alamo pięknie zrobiłeś z siebie durnia i poparłeś to co już nie raz tu pisałem.

 

dalej nie dopowiadasz na pytania 

 

narodowcy Tusk zły zdrajca, partia prawicowa czy nowa prawica 

onr tusk zdrajca Tusk

Kukiz zdrajca Tusk

Konowicz ten co ludziom pomaga w pastwo pastwie  Tusk złodziej powinien siedzieć 

itp 

pisowska propaganda ???

fu dajce Batorego propagada ??? 

 

zobacz sobie odcinek tak czy nie na Polsacie rozmowa posła nie niezrzeszonego nawet z platformy przyznał się ze oni tak ale w po jest nowe pokolenie  może ktoś wkleji odcinek ????

miruś nie wiem czemu tyle razy się powklejało .....   nie walczę tylko nie którzy piszą takie głupoty wróć do posta z przed 6 miesięcy  miało jakieś odzwierciedlenie ???  dzisiaj z nich można sobie z nich pośmiać o argumentacji niespełnionej  

nie każdy jest taki wyrozumiały i septyczny jak ty 

 

Roman nie dopowiadam na pytanie bo nie potrafisz go zadać. Co to za autorytety narodowcy, onr, Kukiz? Co mnie obchodzi ich zdanie o Tusku.

Nie wiesz czemu tyle razy się wkleiło. A wyzywać umiesz. Jak po wysłaniu posta widzisz, że tyle razy się wkleiło to edytujesz i poprawiasz. Ale jesteś na to po prostu zbyt głupi. Bo w zasadzie nic innego nie umiesz robić tylko innych wyzywać samemu reprezentując niezwykle niski poziom intelektualny.

 

A jakies to działania proponujecie, które przywroca Europie poczucie bezpieczenstwa? Tylko tak konkretnie? Kaczor cos tez wspominał, w swoim stylu oczywiście, o jakichś konkretnych działaniach, ale w urywku, który ogladalem, oczywiście nie byl łaskawy podzielić sie z Europa swoja madroscia, co konkretnie ma na myśli.

Za to Gadowski, ten to juz mial pomysl-wylapac imamów i zrzucić ich na spadochronach nad państwem islamskim...

 

Nikt ci nie napisze jakie konkretne działania proponują. Bo o to pytałem rano. To jeden zaczął coś o raku. Inny o wojnie, ktoś wkleił jakieś dyrdymały i taka z nimi dyskusja. Zero konkretów a dużo bicia piany. Nikt ci nie napisze co konkretnie w tej sprawie trzeba robić. Bo durnie w pise umieli wymyślić tylko Europo wstań z  kolan. A konkretów brak.

 

Żaden z was nie umie odnieść się do konkretów tylko w koło Tusk to zło, islam to zło a wszystko okraszone wyzwiskami. Chociaż jak pokazują twoje teksty sam bardzo niski poziom reprezentujesz.

A jak został poruszony temat reformy systemu emerytalnego przygotowywanej przez pis polegający na obciążeniu dodatkowym pracowników i pracodawców po 2 % z wypłaty do tego grabież reszty z OFE. To szybciutko pominęliście tę kwestię. Podobnie jak nie tykacie tematu, że emerytury po obniżeniu wieku emerytalnego będą niższe. Więc co ciemny ludzie? Pis was nabrał. Obiecał wam obniżenie wieku emerytalnego a teraz co będziecie za to płacić?

 

 to setne pytanie ci zadam na które nigdy nie odpowiedziałeś co zrobił do polski obronił coś naszego dał więcej kasy na drogi przyznał jakieś fundusze Polsce 

 

zrób sobie tabele tusk i poprzednicy na jego stanowiskach co zrobili dla swoich krajów to napisz i pośmiejemy się razem argumentacja gwarantowana czarno na białym kim jest a nie bełkot o propagandzie pisowskiej   

 

Ja na to dopowiadałem już @marekfarmer. Ale ty jako osoba nie rozumiejąca czytanego tekstu mogłeś tego nie zauważyć. Poczytaj sobie stronę czy dwie temu. Bo nie chce mi się potarzać. Tym bardziej, że jutro znowu o to zapytasz tak jak on mnie pytał kilka razy i kilka razy musiałem mu pisać. Tusk tak jak np Czarnecki z pis nie jest od przyznawania kasy. Nie ośmieszaj się.

Po co mam robić tabelę. Ty ją zrób i pokarz co robił Tuska poprzednik. Bo ci powiem głąbie, że Tusk miał jednego poprzednika na tym stanowisku a nie kilku poprzedników. Tego też oczywiście nie wiesz. Ale każesz mi jakąś tabelę robić. To napisz mądralo co zrobił Van Rompuy dla Belgii. Masz już łatwo bo on był jeden a nie kilku poprzedników jak piszesz i wiesz z jakiego kraju pochodzi.

Poza tym dalej cytować nie potrafisz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Reasumując : Pomimo tego że Jesteś nieskazitelny pod względem prawnym i moralnym w odpowiednich warunkach dałbyś się namówić imamowi do poświęcenia własnego życia i dokonania samobójczego ataku terrorystycznego w którym zginęły by kobiety i dzieci .

Pytanie bezpodstawne na naszym gruncie. Muzułmanin zawsze w pierwszym rzędzie identyfikuje się ze swoim wyznaniem a dopiero potem z narodowością, choć tej też nie raz nie jest pewien. U nas zawsze najpierw pada narodowość, czyli Polak a dopiero potem katolik. I według mnie tu jest pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

  a brunon kwiecien ktory z kilometr ode mnie w lesie niezly ladunek odpalil, pewnie leje do dzisiaj zostaly.

  :P  :P  :P .

 

 

To wiele tłumaczy .

Pajacuniu  byłeś jedyną ofiarom tego zamachu ?

Czy też ktoś oprócz ciebie dostał w łeb kamieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Taaa , bo następni będą chcieli mniej zeżreć z koryta :D:P .

JKM od zawsze mówił ze trzeba zlikwidować koryto a nie wymieniać świnie przy nim.  W prywatnych biznesach takiego nepotyzmu i kolesiostwa nie ma. Ciekawe dlaczego?

 

Kilku muzułmanów to nie problem dla nikogo . Tysiące radykalnych muzułmanów ze zrytym beretem to problem i zagrożenie . Czego mają się obawiać w Europie , jak tu morderca lepiej jest traktowany niż u nich kobieta . Co robić ? - Deportować , karać , dokładnie sprawdzać , Stworzyć takie warunki żeby im się odechciało tu pchać . A nie socjal na przywitanie . Nie widzisz naprawdę co się dzieje ? To oni niech się martwią co mają zrobić żeby Europa chciała ich przyjąć , a nie Europa ma się martwić jak przeżyć pomiędzy TERRORYSTAMI .

lukejro , a widzisz jakąś alternatywę ?Ja od wielu lat widzę właściwie jedne i te same gęby w polityce , tylko zmieniają barwy i zachowania , a nowi szybko równają z peletonem .

I włąśnie o tych kilku beżowych chodzi oraz o pozytywne nawet jeśli nie prawdziwe gesty. Wziąć dwa autokary tatałajstwa do ośrodka nad Odrą , serwować do żarcia wieprzowinę i ogólnie stworzyć warunki by opłacało sie wrócić do Niemiec. Sprawa jest prosta. Jakby sie opłacało to sami by przyszli a skoro się nie opłaca to nawet jak ich kilku wpuścimy to i tak uciekną.A jakby nie chcieli to głupki z ONRu stworzą odpowiednią "atmosferę" do powrotu

 

Ilu zamachów terrorystycznych w Europie w ostatnich pięciu latach dokonali nie muzułmanie ?

Pewnie  niewiele, ale za to pomiędzy 1980  a 2010 to muzłumanie nie wiele robili.

 

 

 

Romanek, jak ten Tusk taki zdrajca, zły, powinien wisieć albo siedzieć to czemu jazgocza a nic nie moga zrobić?

Nie wydaje ci się że takie bezowocne plucie  jest godne glupków wioskowych? Mam w sąsiedztwie takich co to zawsze wiedzą lepiej a jak byli dzadami tak są .

Poważni ludzie wiecej robia a mniej mówią

PIS nigdy Tuska nie wsadzi bo o czym by oni i ich zwolennicy mówili? Na kogo zwalali niepowodzenia? Tusk jest takim wentylem dla frustratówc by sie dowartościowali


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Taka logika romka: jeśli wielu mówi, że Tusk to zdrajca, to tak jest. Jeśli wielu mu mówi, że jest durny, to tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Nie wkurzajcie go, bo gotowy zrobić sobie kamizelkę z tego co znajdzie w kopalni by lewactwo troszkę wytępić. Mało gramotny, ale jednak człowiek.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Romanek, jak ten Tusk taki zdrajca, zły, powinien wisieć albo siedzieć to czemu jazgocza a nic nie moga zrobić?

 

Bo się  schował  pod spódnice  Angeli  

Skończy  mu  się  Kadencja  Sekretarza  Juncera  to   go  Rozliczą    nie bój  nic.

Bereza KarTUSKA     się  buduje

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Islamista który pod katedrą  Notre-Dame  w Paryżu zaatakował  policjanta dostał od Unii Europejskiej nagrodę za walkę z rasizmem wobec muzułmanów http://niezalezna.pl/100152-szok-terrorysta-z-notre-dame-dostal-od-ue-nagrode-za-walke-z-dyskryminacja

 

 

 


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Za rządów Tuska z Polski wydrenowano łącznie 411,3 mld zł kapitału! W 2016 r. (po 3 kwartałach) drenaż spadł do poziomu zaledwie… 4,3 mld zł! Przez Darek Matecki - Styczeń 11, 2017164880 Podziel się na Facebooku Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze Zgodnie z oficjalnym bilansem płatniczym naszego kraju w latach kiedy premierem był Donald Tusk (2008 – III kw. 2014) z Polski za granicę wyprowadzono łącznie 411,3 mld zł. Okazuje się, że nasz kraj był najobficiej drenowanym z kapitału państwem Europy! Średnio w ciągu roku znikało z Polski ponad 60 mld zł! Dla porównania – po trzech kwartałach 2016 roku drenaż kapitału spadł do poziomu zaledwie 4,3 mld zł. Oficjalne statystyki NBP na temat bilansu płatniczego Polski z okresu rządów PO-PSL są zatrważające. Skumulowany deficyt salda rachunku bieżącego Polski za ten okres wyniósł -106,8 mld euro, co stanowiło równowartość 427,7 mld zł! Aż tyle pieniędzy wytransferowano poza granice naszego kraju w formie dywidend, opłat, rachunków za usługi i sprowadzane towary czy odsetek za pożyczone pieniądze. Owoce polskiego wzrostu gospodarczego bezlitośnie były drenowane przez zagraniczne spółki i przedsiębiorstwa. Najgorszy pod tym względem były lata 2008, 2010 oraz 2011 kiedy wytransferowano z Polski równowartość – odpowiednio – 85,7 mld zł, 77,7 mld zł oraz 81,5 mld zł! 

 


18920471_2041272586100426_39460962917937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

 

Bo się  schował  pod spódnice  Angeli  

Skończy  mu  się  Kadencja  Sekretarza  Juncera  to   go  Rozliczą    nie bój  nic.

Bereza KarTUSKA     się  buduje

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Toż to nasz rząd ma za nic prawo  zgniłej UE i może go w każdej chwili zgarnąć jak wraca na weekend do kraju. Przecież jak jest nikim i nic nie może to nikt po nim płakał nie będzie . Ciekawe po co Angela go niby chroni jak to takie zero?

Swoją droga to ciekawe że jak Tusk jest chroniony przez niemcy to nasz rząd jest bezsilny. Malizną zalatuje. :o


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Ulman-   Co  się odwlecze  to  nie uciecze  :lol: :lol: :lol:   Berezę  w Końcu  muszą  zbudować  a to  musi  potrwać  :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Bo się  schował  pod spódnice  Angeli  

Skończy  mu  się  Kadencja  Sekretarza  Juncera  to   go  Rozliczą    nie bój  nic.

Bereza KarTUSKA     się  buduje

 

Tak możesz się pocieszać, żebyś tylko mocno się nie zdziwił. Bo póki co w sondażach pokazywanych na wiosnę Tusk ma większe szanse na prezydenturę w drugiej turze niż Duda. Chociaż Tuska w kraju nie ma. Więc możesz tym rozliczeniem być srodze zawiedziony. Zresztą pis nikogo z po nie rozliczy. A po nawet jeśli przejmie władzę nikogo z pisu nie rozliczy. Tak to u nas działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

To się tak samo odwlecze jak wyjaśnianie Smoleńska. Elektorat trzeba czymś zająć by żył  nadzieją  że już za chwile sie polepszy, wszystko się wyjaśni a afery będą rozliczone. Niestety nadzieja jest .......... 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

W sprawie Smoleńska jak się okazuje po pierwszych ekshumacjach w 2011 roku (np Waserman) nie znaleziono trotylu na szczątkach, nie znaleziono uszkodzeń włosów w wyniku działania wysokiej temperatury, nie znaleziono w szczątkach ciał obcych, którymi pasażerowie mogli być rażeni jako odłamkami powstałymi w wyniku wybuchu. Już wtedy wiadomo było, że wybuchu nie było. Ale pis robi ze swoich wyborców durni do dziś. Jak się okazuje durni w tym kraju nie brakuje.

Pasionek po ekshumacjach ciał od jesieni ubiegłego roku też nie chce powiedzieć, czy wybuch potwierdzono. Wszak durni trzeba czymś zajmować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

PiS, po 5 latach po katastrofie głośno się domagał "przepraszam" od Tuska i Kopacz. Jak im przypomniano, że to padło w 2010 roku, to stwierdzili, że to za mało.

KIedy Macierewicz przeposił za "dobijanie rannych", za "trzech ocalałych", za "wybuchy na pokładzie", za "spisek Tuska i Putina"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

lukejro , a widzisz jakąś alternatywę ?Ja od wielu lat widzę właściwie jedne i te same gęby w polityce , tylko zmieniają barwy i zachowania , a nowi szybko równają z peletonem .

 

Po prostu nie głosować na te same gęby które od 89 roku pasą się przy korycie naszym kosztem. PiS, PO, UW, AWS, Solidarność, LPR, PC, SLD(PZPR), PSL(ZSL) tylko sobie szyldy i hasełka zmieniają. Dzisiaj prywatyzujemy, jutro mówimy że prywatyzacja to złodziejstwo, dzisiaj zapraszamy emigrantów a jutro mówimy że jednak nie, dzisiaj rysujemy "zakaz pedałowania" a jutro idziemy w pierwszym rzędzie na paradzie równości.... Zależy na co jest zapotrzebowanie, gdzie można zdobyć głosy i tak 28 lat dymają naiwne społeczeństwo.....

Głosować na nowych!!! Oczywiście pomijając skrajnie lewicowych jak i skrajnie prawicowych oszołomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

JKM od zawsze mówił ze trzeba zlikwidować koryto a nie wymieniać świnie przy nim.  W prywatnych biznesach takiego nepotyzmu i kolesiostwa nie ma. Ciekawe dlaczego?

 

I włąśnie o tych kilku beżowych chodzi oraz o pozytywne nawet jeśli nie prawdziwe gesty. Wziąć dwa autokary tatałajstwa do ośrodka nad Odrą , serwować do żarcia wieprzowinę i ogólnie stworzyć warunki by opłacało sie wrócić do Niemiec. Sprawa jest prosta. Jakby sie opłacało to sami by przyszli a skoro się nie opłaca to nawet jak ich kilku wpuścimy to i tak uciekną.A jakby nie chcieli to głupki z ONRu stworzą odpowiednią "atmosferę" do powrotu

 

Pewnie  niewiele, ale za to pomiędzy 1980  a 2010 to muzłumanie nie wiele robili.

 

 

 

Romanek, jak ten Tusk taki zdrajca, zły, powinien wisieć albo siedzieć to czemu jazgocza a nic nie moga zrobić?

Nie wydaje ci się że takie bezowocne plucie  jest godne glupków wioskowych? Mam w sąsiedztwie takich co to zawsze wiedzą lepiej a jak byli dzadami tak są .

Poważni ludzie wiecej robia a mniej mówią

PIS nigdy Tuska nie wsadzi bo o czym by oni i ich zwolennicy mówili? Na kogo zwalali niepowodzenia? Tusk jest takim wentylem dla frustratówc by sie dowartościowali

 

trudno by się nie zgodzić czemu własnie nikt ... dlatego chyba ze wszystko siedziało przy jednym stole bolki tuk ski bardziej mam do ludzi zal ze jedni i ci sami

 

a do tuska mam zal ze nie robi nic do swojego kraju nie broni nie daje taka marionetka 

wiesz z kont śmieszne długości marchewek  bananów a właśnie ładną kasę zwinęli włochy Hiszpania a może tak Tusk nasze jabłuszka truskaweczki owocami morza nazwał i zwinęliśmy by dopłaty ???    niestety nie ten człowiek 

Po prostu nie głosować na te same gęby które od 89 roku pasą się przy korycie naszym kosztem. PiS, PO, UW, AWS, Solidarność, LPR, PC, SLD(PZPR), PSL(ZSL) tylko sobie szyldy i hasełka zmieniają. Dzisiaj prywatyzujemy, jutro mówimy że prywatyzacja to złodziejstwo, dzisiaj zapraszamy emigrantów a jutro mówimy że jednak nie, dzisiaj rysujemy "zakaz pedałowania" a jutro idziemy w pierwszym rzędzie na paradzie równości.... Zależy na co jest zapotrzebowanie, gdzie można zdobyć głosy i tak 28 lat dymają naiwne społeczeństwo.....

Głosować na nowych!!! Oczywiście pomijając skrajnie lewicowych jak i skrajnie prawicowych oszołomów.

 

dokładnie jak kolega mówisz widać trend u młodych a u starych fanatyzm na całego ja bym jeszcze zrobił obowiązkowe wybory 

Taka logika romka: jeśli wielu mówi, że Tusk to zdrajca, to tak jest. Jeśli wielu mu mówi, że jest durny, to tak nie jest...

bolka też wielu kochało i nie dowierzało a jednak ......... bo czytałem dobrze jak człowiek mógł dać platformie dać zniszczyć zakład pracy co był bohaterem  ?? :lol:  taka wasza logika jak kac zyski bd ci mordował rodzinę pójdziesz z nim za rękę proste jak budowa cepa jednak innych myślenie przerasta   nie obrażając ciebie 

Nie wkurzajcie go, bo gotowy zrobić sobie kamizelkę z tego co znajdzie w kopalni by lewactwo troszkę wytępić. Mało gramotny, ale jednak człowiek.

jak ludziom jest dobrze jak się na nich pluje.... a w telewizji lisek mówi ze pada 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tak możesz się pocieszać, żebyś tylko mocno się nie zdziwił. Bo póki co w sondażach pokazywanych na wiosnę Tusk ma większe szanse na prezydenturę w drugiej turze niż Duda. Chociaż Tuska w kraju nie ma. Więc możesz tym rozliczeniem być srodze zawiedziony. Zresztą pis nikogo z po nie rozliczy. A po nawet jeśli przejmie władzę nikogo z pisu nie rozliczy. Tak to u nas działa.

Jaki  sondaż gdzie  go widziałeś  w TyVN czy  Gazecie  Wyborczej.   Robiony  przez  tą  samą  sondażownie  co  Komorowskiemu  70% w pierwszej Turze  wywróżył  z fusów  po herbacie

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Akurat sondaże przed wyborami Komorowski ys Duda pokazywały wszystko jak trzeba. Najpierw mniej więcej rok przed wyborami przewagę miał Komorowski. Ale czym bliżej wyborów tym większą przewagę zyskiwał Duda. I Przed pierwszą turą i przed drugą sondaże pokazały mniej więcej stan faktyczny. Więc tutaj nie trafiłeś.

Tym czasem policja i prokuratura oskarżają się na wzajem kto co wiedział lub nie wiedział o zakatowaniu chłopaka we Wrocławiu. Czyli mała wojenka w państwie pis. Ciekawe kto kogo pokona Ziobro Błaszczaka czy odwrotnie? Prokuratura w sprawie nic nie robiła a Ziobro ukręcił na siebie bata bo zrobił się prokuratorem generalnym. A teraz jego ludzie wciskają kit, że przecież minister sprawiedliwości nie ponosi odpowiedzialności za działania prokuratury. Tłumaczenie na poziomie głupków dla głupków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Oszołomie czy ja w zacytowanym przez ciebie poście pisałem o jakichś gettach? Rozumiesz co czytasz czy tylko bzdury potrafisz zmyślać? Ja pisałem i linkowałem artykuły o Polakach zwerbowanych przez ISIS. Czym ośmieszyłem pisowksa propagandę straszenia uchodźcami z Syrii jako terrorystami. Bo okazuje się, że terrorystami ISIS zostają również nasi rodacy. 

Co to oszołomie już piszesz, że nie musimy się bać bo do nas muzeumanie nie idą sznurami nie sprawdzanymi? Pokiełbasiło ci się w tym łbie do reszty? Bo takie zdania to ja i inni przeciwnicy pisu tu pisali i wciąż takie zdanie prezentujemy? Nie raz ci oszołomie pisałem, że służby będą sprawdzać tych co bedą ewentualnie u nas re lokowani. Po prostu od tego wszystkiego zbaraniałeś idioto gratuluje. Napisałeś, że nie musimy bać się uchodźców.

Brawo @Alamo pięknie zrobiłeś z siebie durnia i poparłeś to co już nie raz tu pisałem.

 

 

Jaki Ty tępy Jesteś.Mój wpis dotyczył Polaków których zacytowałeś.Przeszczepu głowy chyba nie zrobią co ? służby o takich wiedzą kim oni są już tam miejscu,w przeciwieństwie do milionów muzułmanów tępoto,a tak na dodatek wyznawco przyjmowania islamu,na zachodzie radykalizują się i dokonują zamachów również Ci urodzeni w drugim pokoleniu,jako obywatele danego kraju,Niemiec,Szwecjii czy Francjii.I co Ty na to?Dalej chcesz przyjmować?Powinieneś się leczyć .Doskonale znam Twoją propagandę,próbujesz obrzucić kraj i zdrowo myślących błotem folksdojczu,że o to mamy już problemy jakie mają na zachodzie,więc wpakujmy sobie islamistów jak lewactwo każe.Forsujesz ten nurt bo tak Twoja narracja każe,która w gatki robi przed Mekrelową A los Polski i przyszłych pokoleń ciebie nie obchodzi.Nie ze mną te numery lemingozo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Oszołomie poczytaj o gettach w Europie,w Polsce takich gett dzięki temu że nie jesteście przy korycie nie ma.

 

Nie musimy się bać,do nas muzułmanie nie idą sznurem,niesprawdzani jak na zachodzie,więc oszołomie nikt nie przeniknie,a odpowiednie służby w Polsce na ten temat mają więcej informacji niż internet z którego korzystasz,także bezsprzecznieTwój mózg w tej materii jest wysoce zawężony.

 

Twój tekst dotyczył Polaków? Na pewno jesteś świadom tego co piszesz? To Polacy idą do nas sznurem, niesprawdzeni? To, że służby będą sprawdzały czy tam sprawdzają tych uchodźców jak i to, że nie musimy się ich bać mówi dokładnie PO i N. Czyżbyś zmienił poglądy i zaczął mówić to samo co PO i N? Gratuluję zmądrzałeś.

Więc daruj sobie ten bełkot o wszystkim i  o niczym. Każdy widzi co napisałeś i co podkreśliłem pogrubiając czcionkę. Wybierz sobie czy zrobiłeś z siebie idiotę pisząc to co mówi opozycja, czy zmieniłeś poglądy? Innej wersji nie ma każdy widzi co napisałeś.

 

Ja pokazują głupią propagandę pis. Straszącą uchodźcami idącymi z Syrii gotowymi wysadzać, mordować i gwałcić. Tym czasem @Alamo pisze jak politycy PO i N, że nie musimy się ich bać bo służby sprawdzają a oni do nas nie idą całymi sznurami. Robi z siebie idiotę albo zmienił poglądy. A prawda jest taka, że pis oprócz głupich haseł nie ma pomysłu co zrobić z tymi o których pisze @Alamo, że w drugim pokoleniu się radykalizują. Nie ma pomysłu co zrobić z np Polakami którzy wstąpili do ISIS i są Polakami od pokoleń. Tak samo jak nikt w Europie nie wie co zrobić aby nie radykalizowali się obywatele UE będący niemi od pokoleń. Są tylko tępe hasła nie wpuszczać Muzułmanów. A nikt nie ma pomysłu co z milionami, którzy są już w UE. W końcu @Alamo od tego bełkotu zwariował i zaczął pisać to co mówi opozycja.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

logo-blue2.gif

 

     Państwowe spółki przelewały kasę do Instytutu Wałęsy, a ten wypłacał nagrody Wachowskiemu. Właśnie dlatego oni chcą, aby wróciło to, co było
wpis z dnia 8/06/2017

walesa-lech_DrabikPany_flickr_cc2,0-550.

foto: DrabikPany (Flickr.com / CC 2.0)

W Polsce, wbrew temu co głosiły niemieckie media do spółki z Gazetą Wyborczą, wcale nie była zagrożona demokracja. W Polsce zagrożone zostały wpływy ludzi, którzy do tej pory żyli kosztem naszego państwa. Przykład? Państwowe spółki w ramach "umów sponsorskich" przelewały kasę do Instytutu Lecha Wałęsy, a ten za pozyskane pieniądze wypłacał np. nagrody dla Mieczysława Wachowskiego (220 tys. zł). Kiedy doszło do zmiany władzy spółki dokonały audytu umów i okazało się, że są lipne. Sąd nakazał zwrócić pieniądze, ale te już dawno "poszły na jakieś inne cele".

                              

r e k l a m y

 

            

W kwietniu br. podmioty związane ze spółkami Skarbu Państwa zażądały od Instytutu Lecha Wałęsy zwrotu 1 mln 700 tys. zł udzielonych w ramach umów sponsorskich oraz w związku z realizacją zamówionych projektów. Okazało się, że Instytut Wałęsy pieniądze chętnie brał, ale postanowień i zobowiązań w ramach wspomnianych umów i projektów nie realizował. Sąd Okręgowy w Gdańsku właśnie orzekł, iż Instytut Lecha Wałęsy ma zapłacić spółce Energa SA kwotę 760 tys. zł. Zdaniem sądu Instytut (który nie dawno zmienił nazwę i obecnie występuje jako "Fundacja Światowe Centrum Pokoju") nie wykonał żadnych usług marketingowych, do których zobowiązała się na rzecz Energi za otrzymane od niej pieniądze.

         

r e k l a m y

 

   

Na co zatem szły wspomniane pieniądze? Tutaj rąbka tajemnicy uchyla Jerzy Stępień, niegdyś prezes TK, a obecnie prezes Fundacja Światowe Centrum Pokoju: - "Zaciągano pewne zobowiązania, ale następnie ich nie wykonywano, a środki otrzymane na wykonywanie tych zobowiązań przeszły, poszły na jakieś inne cele". Dopytywany, na co zostały wydane te pieniądze, odpowiedział, że na "utrzymanie Instytutu, na pensje".

Wiadomo, że ponad 220 tys. zł otrzymał w postaci nagród Mieczysław Wachowski. Ponadto sporo pieniędzy pochłaniał gigantyczny czynsz za bezużyteczną willę w Warszawie, która była wynajmowana przez Instytut Wałęsy. 

Po październiku 2015 roku, wbrew temu co głosiły niemieckie media do spółki z Gazetą Wyborczą, w Polsce wcale nie była zagrożona demokracja. W Polsce zagrożone zostały wpływy ludzi, którzy do tej pory żyli kosztem naszego państwa. Myślę, że powyższa historia ze sponsoringiem Instytutu Wałęsy właśnie w taką narrację się wpisuje.

 

Źródło: Sąd: Fundacja Lecha Wałęsy ma zwrócić 760 tys. złotych spółce Energa SA (tvp.info)
Źródło: Radio ZET: Pieniądze z grantów w Instytucie Lecha Wałęsy szły m.in. na nagrody dla Wachowskiego (Dziennik.pl)

    

 


18893136_1587802541263825_28113550301327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Jaki Ty tępy Jesteś.Mój wpis dotyczył Polaków których zacytowałeś.Przeszczepu głowy chyba nie zrobią co ? służby o takich wiedzą kim oni są już tam miejscu,w przeciwieństwie do milionów muzułmanów tępoto,a tak na dodatek wyznawco przyjmowania islamu,na zachodzie radykalizują się i dokonują zamachów również Ci urodzeni w drugim pokoleniu,jako obywatele danego kraju,Niemiec,Szwecjii czy Francjii.I co Ty na to?Dalej chcesz przyjmować?Powinieneś się leczyć .Doskonale znam Twoją propagandę,próbujesz obrzucić kraj i zdrowo myślących błotem folksdojczu,że o to mamy już problemy jakie mają na zachodzie,więc wpakujmy sobie islamistów jak lewactwo każe.Forsujesz ten nurt bo tak Twoja narracja każe,która w gatki robi przed Mekrelową A los Polski i przyszłych pokoleń ciebie nie obchodzi.Nie ze mną te numery lemingozo.

Abyś mógł histeryzować dalej dam ci kolejny powód.

Już nawpuszczaliśmy z 1 mln UPAińców którzy twierdzą że na Wołyniu nic się nie zdarzyło, Banderze i Szuchewyczowi stawiaja pomniki w kazdym wiekszym mieście, strzelaja z granatnika do naszego konsulatu lub tak jak dziś rzucaja ładunki na teren ambasady USA. ew jak kilka dni temu podpalaja polska szkołe Czemu masz problem choćby z 100 uchodżcami a 1 mln (a będzie duzo więcej) nacji usposobionej do nas wrogo, fałszywej, zawistnej z roszczeniami terytorialnymi na południowym wschodzie jakoś cie nie przeraza. UPAińcy są jeszcze gorsi bo wtapiają sie w tłum i dopóki się nei odezwie nie odróżnisz a beżowego widać z daleka. :P

UPAina to państwo upadłe bo ten naród nie zasługuje by mieć odrębny kraj. Od zawsze tak było i nic sie nie zmieniło ale nasz obecny durny rząd wspiera ta swołocz finansując kredytami kolejne pomniki i nie moze się zdobyć na głośne powiedzenie że na Wołyniu było ludobójstwo. Jakieś tam gówniane uchwały przyjmuje o "czystce etnicznej o znamionach ludobójstwa" Czemu nie wstają z kolan , nie przywracaja godności, nie walczą o prawdę? :blink:   Zalatuje to wszystko dziadostwem i malizną ale jaki pan taki kram :mellow:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj