Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość

Rozwaliła mnie wypowiedz PO Neumana że należało wszystkie ofiary katastrofy pochować w jednej mogile ;):D :D  taka pracan patologów imekspertów miała by iść na marne ? ;) Jak wszystkich takich mieli to nie ma się co dziwić że wybory przegrali B)


Możesz sobie czekać i dwie kadencje. Piso obiecywał powsadzać wielu polityków po. Miały wypłynąć gigantyczne afery. I co i nic Nawet prokuratura nie wzywa nikogo z znanych i będących na szczytach władzy po polityków na przesłuchania jako podejrzanych. Mamią tylko takimi bzdetami, że rozliczą naiwnych jak ty. Każdy normalnie myślący wie, że nic nie rozliczą i nikogo nie wsadzą. Bo wtedy następny rząd powsadzał by ich. Pis już kiedyś miał pozamykać wszystkich z sld. Potem po próbowało coś tam, że niby pozamyka i rozliczy tych z z pisu. Teraz pis udaje, że pozamyka i rozliczy polityków po. A to wszystko lipa dla naiwnych.

 

I tu Ci przyznam rację podobnie jak dzisiejsza cała opozycja dobrze wiemy że nikogo przed Trybunałem stawiać nie będzie jak myślisz dlaczego są ludzie którzy z nimi wychodzą na te protesty?? Tak naiwni są? Mnie tam obojętne kto rządzi na moje życie to nie wpływa w żaden sposób ale PO iPSL to sobie na ten wynik zapracowali Tak jak wiadomo że wsZYstkie Partie wyborców potrzebują tylko na czas głosowania potem mająą ich głęboko w powarzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

wspólnych  mogiłach  to  chowali  Hitlerowcy  i  Stalinowcy

 

 

Ciekawe  czy  Kopaczowa  chociaż  Przeprosi   Rodziny  Ofiar  Katastrofy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

@marekfarmer zamiast pisać bez sensu odpowiedz na pytanie, które ci zadałem stronę czy dwie temu. Bo jakoś przemilczałeś. Masz odwagę nazwać przekazanie Rydzykowi czy tam jakiemuś zakonowi działki wartej 1,6 miliona za 111 tys złodziejską prywatyzacją? Czy dalej będziesz postępował w myśl zasady jak ktoś w twarz pluje to ty, że deszcz pada.

 

http://wiadomosci.wp.pl/finansowe-zaplecze-pis-teraz-chca-zbudowac-190-metrowy-wiezowiec-w-centrum-warszawy-6089274786202753a

 

A może na ten temat coś napiszesz?

 

Jak opisuje sam Kaczyński w swoich wspomnieniach, to był po prostu polityczny deal - środowiska polityczne podzieliły się wpływami na runku medialnym. Porozumienie Centrum dostało "Express Wieczorny", na szczątkach którego powstał wydawany do dzisiaj tabloid "Super Express".

 

Jak to eis Jarosław uwłaszczał z przyjaciółmi na państwowym majątku.

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_ludzie-i-afery-pisu,4945923.html

 

Pis a wcześniej PC na przekręcie stoi. Dzisiaj złodziej krzyczy łapać złodzieja.

 

 

Roman daj już spokój durnia z siebie zrobiłeś już stronę czy dwie temu i jeszcze ci mało. Nie wiem co chciałeś wytłumaczyć w tym zdaniu napisanym łamaną polszczyzną. Zaczynającym się od barana, którym sam jesteś. Bo nawet po polsku pisać nie umiesz. Ale w artykule masz wszystko ładnie i czytelnie napisane. Ceny węgla na światowych giełdach wzrosły i dzięki temu JSW zarobiła więcej. 

Ja tobie nie murze nic tłumaczyć bo ty i tak nie rozumiesz ani tego co czytasz ani tego co piszesz. Ja ci piszę gdzie przenieśli Jas Mos co zacytowałeś podkreślonym tekstem. A ty poniżej bredzisz coś o zjeżdżaniu  na dół i kombajnach. A co to ma wspólnego z tym, że przeniesienie Jas Mos z JSW do Spółki Restrukturyzacji Górnictwa spowodowało, że Jas Mos nie rentowny nie jest obciążeniem dla JSW?

To, że gdzieś jest największe wydobycie to nie znaczy, że kopalnia musi być rentowna. O ile tak jak piszesz jest. Bo znając życie mogłeś czegoś nie zrozumieć.

Podsumowując @torpedo wkleił jakiś artykuł. Nie wiem czy go czytał, czy zrozumiał. Ale jak pomogłem mu zorientować się, ze tam nie ma nic, że te zyski JSW są dzięki pisowi. To się zaczął z tym artykułem i ze mną spierać. Nie wiem o co. Bo ja piszę tak jak w artykule, który wrzucił sam @torpedo. Do dyskusji przyłączył się następny bystrzacha @Roman176, który ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i pisaniem. Nazmyślał, że coś przejmują Niemcy, o wieczystym użytkowaniu i jakichś samochodach i sporo tym podobnych bzdur jak choćby taka, że Jas Mos ponoć w 51 % jest w rękach ludzi. Robiąc z siebie durnia i nie mając argumentów pisząc w ogóle od rzeczy i nie na temat.

@Roman176 mam dla ciebie radę. To @torpedo wkleił ten artykuł, który tobie się tak nie podoba. Pokłóć się z nim. Bo widzę obaj wykazujecie tu polityczne zacietrzewienie. Nie ważna treść. Ważna osoba, @torpedo zwolennik pisu wkleił artykuł ale ty i on mnie atakujecie. Choć piszę tak jak w artykule, który on wkleił. Obaj popieracie pis. Obaj nie rozumiecie co czytacie więc może się dogadacie.

 

 

odp na moje pytanie gdy węgiel energetyczny był po 99zł a koks 600zł to nie zarabiali na koksie ???

jak narazi po droższej cenie podpisali jedną umowę 

 

http://warszawa.naszemiasto.pl/archiwum/jsw-robi-czystki-w-swojej-spolce-corce,1759090,art,t,id,tm.html

widziałeś za po nawet warszawie wydobywało jsw za po 

 

Minister energii odwołał z dniem 5 sierpnia 2016 r. ze składu Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) Izabelę Felczak-Poturnicką. Z tym samym dniem do składu Rady Nadzorczej powołał Halinę Buk, Krzysztofa Kwaśniewskiego oraz Adama Pawlickiego.

 

 

pamiętasz jak pisałeś i wklejałeś pisowcy obsadzają stanowiska no własnie kompetentnymi ludziami !!!!!!

co do ciebie łamie polszczyznę bo jestem Ślązakiem i nie wstydzę się tego !!!!!!  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Czyli jak to powiedział prezes należysz do "ukrytej opcji niemieckiej". To wiele wyjaśnia... Tylko nie pisz, że robisz zakupy w Biedronce (w Aldi lepiej też nie), bo pmimo właściwych poglądów trafisz do "gorszego sortu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Rozwaliła mnie wypowiedz PO Neumana że należało wszystkie ofiary katastrofy pochować w jednej mogile ;):D :D  taka pracan patologów imekspertów miała by iść na marne ? ;) Jak wszystkich takich mieli to nie ma się co dziwić że wybory przegrali B)

 

 

No to masz przykład z zachodu. Katastrofa Germanwings. Żeby nie było że niemiecki szmatławiec, masz inny.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3173616/Unidentified-remains-150-Germanwings-victims-laid-rest-one-mass-grave-airline-s-boss-steers-clear-ceremony-France-row-families-compensation.html

Rok po zestrzeleniu MH 17 nie zidentyfikowano jeszcze 2 ofiar. Zakładam że jesteś świadom iż gdyby ciała z Rosji wracały w czarnej folii a nie w trumnach w Polsce wybuchła by wrzawa że sprofanowano zwłoki. Ciała pasażerów MH17 wracały z Ukrainy w worach plus formaldechyd którym zabezpieczały je służby ukraińskie przed rozkładem bo akurat było lato. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jeszcze jakieś 7 lat B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No to masz przykład z zachodu. Katastrofa Germanwings. Żeby nie było że niemiecki szmatławiec, masz inny.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3173616/Unidentified-remains-150-Germanwings-victims-laid-rest-one-mass-grave-airline-s-boss-steers-clear-ceremony-France-row-families-compensation.html

Rok po zestrzeleniu MH 17 nie zidentyfikowano jeszcze 2 ofiar. Zakładam że jesteś świadom iż gdyby ciała z Rosji wracały w czarnej folii a nie w trumnach w Polsce wybuchła by wrzawa że sprofanowano zwłoki. Ciała pasażerów MH17 wracały z Ukrainy w worach plus formaldechyd którym zabezpieczały je służby ukraińskie przed rozkładem bo akurat było lato. 

 

Tylko  że  Ewa  Kopacz  zapewniała  że  wszystkie  szczątki  zostały  przebadane  Genetycznie 

I że  wszystko było  Super  że   Rosjanie   wszystko  robili  w jak najlepszym  porządku

A  Wyszło  teraz  jak  to wszystko  wyglądało

że  Ewa  Kopacz  Kłamała  ludziom  prosto  w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695
Napisano (edytowany)

 

wspólnych  mogiłach  to  chowali  Hitlerowcy  i  Stalinowcy

 

 

Ciekawe  czy  Kopaczowa  chociaż  Przeprosi   Rodziny  Ofiar  Katastrofy

 

 

I tu masz rację . Ówczesny rząd kuma się z jednymi i drugimi . To widać po ich poczynaniach . 

Jakie było halo czy Rydzyk kłamał czy nie a tu Premier Kopacz zwala wszystko na podwładnych i zachowuje się jakby nie była premierem .

Nawet 27 do 1 czy 1 do 27 nie pomoże . To koniec PO . Żenada jak można kłamać . Wstyd i hańba .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Czasami, nie mówi się wszystkiego o stanie zwłok rodzinom ludzi którzy zginęli w katastrofach wszelkiego rodzaju aby nie potęgować bólu rodziny. Co ja mówię,  nie mówi się a i rodzina tego nie oczekuje. Czasem padają pytania inne. Czy ktoś cierpiał czy nie. Zapewnienie że śmierć była szybka i nie cierpiał przynosi także ulgę. Priorytetem rodziny jest pogrzeb i poukładania sobie życia bez ukochanej osoby. 

Co do Premier Kopacz to chyba kobita chciała dobrze a wyszło jak zawsze. Z resztą nie wszystkie szczątki da się przebadać genetycznie ze względu na zanieczyszczenie.

Ja bym to wszystko traktował bardziej w kategorii nauczki na przyszłość i podstawy do wypracowania procedur niż sądem nad poszczególnymi osobami.

Choć jak patrzę na kolejne cyrki z lotami, znowu upycha się kilka najważniejszych osób razem na pokładzie to nie wiem czy czegokolwiek władza jest się w stanie nauczyć. Tak że dobrze było by się zająć tym tematem bo jak widać przeznaczenie dopada ludzi w różnych sytuacjach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jest takie przysłowie . Nie rób nikomu dobrze sam nie będziesz miał źle .

Taka wypowiedx nie ma tu uzasadnienia . Mój ojciec zginął w wypadku i wszystkie procedury były i nie patrzeli na mój ból .

Takie zachowanie świadczy o niekompetencji aby zaufać ruskim . Mogła Kopacz o niczym nie wiedzieć ale to nie jest usprawiedliwienie .

Ty jak coś nie wiesz albo o czym zapomnisz musisz płacić za swoje błędy .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Jest takie przysłowie . Nie rób nikomu dobrze sam nie będziesz miał źle .

Taka wypowiedx nie ma tu uzasadnienia . Mój ojciec zginął w wypadku i wszystkie procedury były i nie patrzeli na mój ból .

Takie zachowanie świadczy o niekompetencji aby zaufać ruskim . Mogła Kopacz o niczym nie wiedzieć ale to nie jest usprawiedliwienie .

Ty jak coś nie wiesz albo o czym zapomnisz musisz płacić za swoje błędy .  

To powiedzenie mówi o tym że każdy dobry uczynek musi zostać kiedyś ukarany. 

W zasadzie to szkoda że nie załadowali szczątków do worków, worki do kontenera i wio do kraju, niech tam sobie ustalą kto jest kto. Teraz widzimy że takie rozwiązanie byłoby najbardziej pragmatyczne, wtedy nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Właśnie to zrobili !!!

Przysłali niezidentyfikowane i pomieszane szczątki Naszych rodaków zapakowane  do plastikowych worków obwiązanych sznurkami .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

No tak, tylko to włożyli do trumien i opisali jako konkretna osoba. Naród potraktował jako gotowe do pochówku. Pogrzebał, opłakał bohaterów, rodziny otrzymały pomoc i .........? I zaczęły się tańce smoleńskie. Rodzina Kaczyńskich nawet nie zająknęła się na temat ponownej sekcji. Perspektywa pogrzebu na Wawelu była zbyt kusząca aby odkładać go w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
Stankowski o Kopacz: Taka osoba nie ma prawa funkcjonować w przestrzeni publicznej
stankow.png
  Telewizja Republika
– Platforma Obywatelska to formacja, która z tego kłamstwa czerpała zyski polityczne. To to kłamstwo umożliwiło głęboki podział społeczeństwa – zauważył w programie "Chłodnym Okiem" Adrian Stankowski.

 

Bieżące wydarzenia komentował w programie "Chłodnym Okiem" Adrian Stankowski.

Mówiąc o kolejnych, makabrycznych odkryciach, jakie przyniosły ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej, Adrian Stankowski zwrócił uwagę, że "to jest niestety coś, co bardzo trudno komentuje się chłodnym okiem, bo wzbudza to zrozumiałe emocje". – Dlaczego to właśnie 'Fakt" detonuje aferę? To takie zwiększenie wiarygodności tej gazety, bo sprawa i tak by wypłynęła, bo tych faktów wypływa szokująco dużo. PO jest bezbronna, kiedy dostaje ciosy z tej strony – mówił Stankowski.

– Dla mnie ważniejsze jest spojrzenie na to, czemu oni tak kłamią? Po co było to kłamstwo latami, dlaczego tak się stało, dlaczego dowiadujemy się o tym 7 lat po katastrofie? Wyobraźmy sobie, co by się stało, gdyby prokuratorzy otworzyli te trumny w 2010 roku.
Skutkiem tego byłby to, że Bronisław Komorowski nie zostałby prezydentem Polski. To formacja, która z tego kłamstwa czerpała zyski polityczne. To to kłamstwo umożliwiło głęboki podział społeczeństwa – zauważył publicysta.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

  mirro  - Tylko że nazwiska na trumnach miały się nijak do ich zawartości .

Edytowano przez WawrzyniecPruski

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

 

 

– Dla mnie ważniejsze jest spojrzenie na to, czemu oni tak kłamią? Po co było to kłamstwo latami, dlaczego tak się stało, dlaczego dowiadujemy się o tym 7 lat po katastrofie? Wyobraźmy sobie, co by się stało, gdyby prokuratorzy otworzyli te trumny w 2010 roku.

Skutkiem tego byłby to, że Bronisław Komorowski nie zostałby prezydentem Polski. To formacja, która z tego kłamstwa czerpała zyski polityczne. To to kłamstwo umożliwiło głęboki podział społeczeństwa – zauważył publicysta.

 

 

 

Co by się wtedy nie stało nie miałoby takiej siły rażenia. Otwarcie trumien i tak nadzorowałaby prokuratura a nie dziennikarze. Zostałby ogłoszony sukces że oto władza zapobiegła zamianie szczątków ofiar katastrofy. Wzrost poparcia murowany. Gdyby zaś to ukryli a wyszło teraz zawsze mogliby powiedzieć że sprawa była delikatna i nie należało narażać rodzin na dodatkowy stres. Co by rząd wtedy nie zrobił byłoby na jego korzyść. Ale postanowili nic nie robić w obliczu sacrum śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No tak, tylko to włożyli do trumien i opisali jako konkretna osoba. Naród potraktował jako gotowe do pochówku. Pogrzebał, opłakał bohaterów, rodziny otrzymały pomoc i .........? I zaczęły się tańce smoleńskie. Rodzina Kaczyńskich nawet nie zająknęła się na temat ponownej sekcji. Perspektywa pogrzebu na Wawelu była zbyt kusząca aby odkładać go w czasie.

 

Z tego co  pamiętam  to Kaczyński  domagał  się  otwarcia  Trumien w Polsce  Lecha i  Marii  Kaczyńskich

 

Człowieku obudź  się  jesteś  zaślepiony  PO  jak mał  chłopiec  lizakami.

Ewa  Kopacz  Mówiła  że  wszystko  jest  przebadane z należytą  starannością    zachwalała  Rosjan   jak to dobrze  współpracują   jak to  jest  wszystko  oh  ah  Tusk  zresztą  też  to  mówił  o  wzorowej  współpracy.

 

Teraz  jak wyszło  wszystko na jaw  że  Rosjanie   bezszcześcili  Zwłoki  ofiar  katastrofy Smoleńskiej.  Można  pomylić  zwłoki  ale żeby  do jednej trumny  wsadzić  kilka  części  ciała   różnych  ludzi  to  nie była  pomyłka.

Widać  PO niema nawet  odrobiny  przyzwoitości 

Bo  i  Kopacz  i  Tusk  powinni  powiedzieć  zwykłe  ,,Przepraszam,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@mirro ma rację Kaczyński na gorąco łatwił pochówek na Wawelu nawet Dziwisza w konia zrobili, że niby ludzie się domagają tego. A nikt o sekcjach nie myślał. Wszyscy mówili tylko kiedy przywiozą, kiedy pochowają. Rosjanie powiedzieli, że zrobili wszystko jak trzeba to co Kopacz miała wszystko sprawdzić? Jak?

Zaślepiony jak mały chłopiec to sam jesteś. Bo dotąd nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie czy przekazanie działki w Toruniu Rydzykowi za ułamek wartości to złodziejska prywatyzacja czy nie.

 

Rozwaliła mnie wypowiedz PO Neumana że należało wszystkie ofiary katastrofy pochować w jednej mogile ;):D :D  taka pracan patologów imekspertów miała by iść na marne ? ;) Jak wszystkich takich mieli to nie ma się co dziwić że wybory przegrali B)


I tu Ci przyznam rację podobnie jak dzisiejsza cała opozycja dobrze wiemy że nikogo przed Trybunałem stawiać nie będzie jak myślisz dlaczego są ludzie którzy z nimi wychodzą na te protesty?? Tak naiwni są? Mnie tam obojętne kto rządzi na moje życie to nie wpływa w żaden sposób ale PO iPSL to sobie na ten wynik zapracowali Tak jak wiadomo że wsZYstkie Partie wyborców potrzebują tylko na czas głosowania potem mająą ich głęboko w powarzaniu

 

Po zapracowało na swój wynik teraz pracuje pis. Dla każdej partii działa to tak samo a władza jak mówią zużywa.

 

odp na moje pytanie gdy węgiel energetyczny był po 99zł a koks 600zł to nie zarabiali na koksie ???

jak narazi po droższej cenie podpisali jedną umowę 

 

http://warszawa.naszemiasto.pl/archiwum/jsw-robi-czystki-w-swojej-spolce-corce,1759090,art,t,id,tm.html

widziałeś za po nawet warszawie wydobywało jsw za po 

 

Minister energii odwołał z dniem 5 sierpnia 2016 r. ze składu Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) Izabelę Felczak-Poturnicką. Z tym samym dniem do składu Rady Nadzorczej powołał Halinę Buk, Krzysztofa Kwaśniewskiego oraz Adama Pawlickiego.

 

 

pamiętasz jak pisałeś i wklejałeś pisowcy obsadzają stanowiska no własnie kompetentnymi ludziami !!!!!!

co do ciebie łamie polszczyznę bo jestem Ślązakiem i nie wstydzę się tego !!!!!!  

 

A gdzie ja napisałem, że JSW nie zarabiała na koksie? Ty naprawdę nie rozumiesz co czytasz. Ja pisałem tylko za artykułem @torpedo, że na zysk JSW miał wpływ zrost cen węgla. Więc już nie ciągnij tematu bo nic tu nie ugrasz. Słowa tam nie ma o jakimś dobrym wpływie działań pis na zyski JSW. Więc kompetencja tych ludzi polega na tym, że ceny węgla i koksu na świecie wzrosły a co za tym idzie zyski JSW.

Możesz za to odnieść się do artykułu @torpedo opisującego co pis robi z kopalnią Krupiński ponoć mającą perspektywiczne złoża i duże inwestycje za sobą. Masz odwagę czy nie zrobisz tego bo to robi pis?

A i może napisz co tam z tymi deputatami. Bo ponoć związki górnicze wkurzają się na pis bo nie chce dać deputatów, czy chce zabrać? Jak to tam jest? Jedziecie do Warszawy?

 

Tylko  że  Ewa  Kopacz  zapewniała  że  wszystkie  szczątki  zostały  przebadane  Genetycznie 

I że  wszystko było  Super  że   Rosjanie   wszystko  robili  w jak najlepszym  porządku

A  Wyszło  teraz  jak  to wszystko  wyglądało

że  Ewa  Kopacz  Kłamała  ludziom  prosto  w twarz

 

 

Tak zapewniała bo tak ją zapewniali. Nie wyszło to dobrze. Ale na pewno nie jest to powód do Trybunału Stanu.  A pis zaczął eksploatować temat. Bo nie udało się wykryć i udowodnić zamachu. Więc trzeba jakieś inne winy po nagłaśniać. A przecież wtedy prowadził śledztwo ten sam prokurator, który dzisiaj prowadzi to samo śledztwo. Czemu nikt go nie pyta dlaczego nie zarządził wtedy po przywiezieniu zwłok do Polski ponownych sekcji? Bo o ile wiem takie sekcje zarządza nie premier czy minister a prokurator prowadzący śledztwo.

 

I tu masz rację . Ówczesny rząd kuma się z jednymi i drugimi . To widać po ich poczynaniach . 

Jakie było halo czy Rydzyk kłamał czy nie a tu Premier Kopacz zwala wszystko na podwładnych i zachowuje się jakby nie była premierem .

Nawet 27 do 1 czy 1 do 27 nie pomoże . To koniec PO . Żenada jak można kłamać . Wstyd i hańba .

 

Jaki koniec po? śmieszny jesteś. Wrzawa wybuchła i za parę dni ucichnie bo pojawią się inne nowe i dla mediów ciekawsze wydarzenia. Kopacz kłamała bo i ją okłamano Robiła to nie umyślnie. Rydzyk skitrał kasę z cegiełek zbieranych na stocznię umyślnie. Podobnie jak jeszcze kilka innych wałków zrobił umyślnie. Łapiesz różnicę?

 

 

Stankowski o Kopacz: Taka osoba nie ma prawa funkcjonować w przestrzeni publicznej
 
  Telewizja Republika
– Platforma Obywatelska to formacja, która z tego kłamstwa czerpała zyski polityczne. To to kłamstwo umożliwiło głęboki podział społeczeństwa – zauważył w programie "Chłodnym Okiem" Adrian Stankowski.

 

Bieżące wydarzenia komentował w programie "Chłodnym Okiem" Adrian Stankowski.

Mówiąc o kolejnych, makabrycznych odkryciach, jakie przyniosły ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej, Adrian Stankowski zwrócił uwagę, że "to jest niestety coś, co bardzo trudno komentuje się chłodnym okiem, bo wzbudza to zrozumiałe emocje". – Dlaczego to właśnie 'Fakt" detonuje aferę? To takie zwiększenie wiarygodności tej gazety, bo sprawa i tak by wypłynęła, bo tych faktów wypływa szokująco dużo. PO jest bezbronna, kiedy dostaje ciosy z tej strony – mówił Stankowski.

– Dla mnie ważniejsze jest spojrzenie na to, czemu oni tak kłamią? Po co było to kłamstwo latami, dlaczego tak się stało, dlaczego dowiadujemy się o tym 7 lat po katastrofie? Wyobraźmy sobie, co by się stało, gdyby prokuratorzy otworzyli te trumny w 2010 roku.
Skutkiem tego byłby to, że Bronisław Komorowski nie zostałby prezydentem Polski. To formacja, która z tego kłamstwa czerpała zyski polityczne. To to kłamstwo umożliwiło głęboki podział społeczeństwa – zauważył publicysta.

 

Co to za bzdury są? Co to za autorytet? Wróżka jakaś? Skąd on wie co by było gdyby było? Głęboki podziała społeczeństwa to dzieło Kaczyńskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Dziwi mnie jedno Hubertus , że Kopacz kłamała bo ją okłamali . Czy Premier Polskiego Rządu ma powtarzać bzdury bo jej tak nagadali ? Pewnie tak , jak powtarza ruskie kłamstwa to powtarza niemieckie kłamstwa też . Oto kto chce nami rządzić . Powtarzać niesprawdzone wiadomości to wielka niekompetencja zwłaszcza dla Premiera . Wstyd i tyle . Dwie głowy w trumnie . Oddając śledztwo ruskim są współwinni . Ale dla PO to chyba norma . Jak się Blida zastrzeliła to wtedy procedury a jak zginęła elita polska to do wspólnej mogiły najlepiej jeszcze tam gdzie zginęli .

Napisałem koniec PO dlatego , że po tych incydentach nikt o zdrowym rozumie nie powinien popierać ale nie martw się jeszcze trochę takich się znajdzie . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

No dobrze, ja się zgodzę z Tobą w kwestii powtarzania kłamstw niemieckich i rosyjskich przez Premier Kopacz jeśli powiesz mi czyje kłamstwa powtarza Macierewicz? Powiedz mi zaślepionemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
Napisano (edytowany)

@Zbyszko Przypomnij sobie co na temat katastrofy w Smoleńsku kłamał Macierewicz? Ile było wersji zamachu, ile osób przeżyło, ile było wybuchów, ile osób dobito? Skoro kłamał wtedy to cały czas kłamie? Kaczyński mówił, że był zamach. Nie udowodnili i co tez we wszystkim kłamie?

Pamiętasz jak po przegranych wyborach w 2010 roku Kaczyński powiedział, że nie wiedział co w kampanii mówił bo był na tabletkach? To ja uważam, że nikt o zdrowych zmysłach nie powinien na tego człowieka głosować. A mimo to jeszcze trochę takich zostało.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj