Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Masz tam wszystko co potrzeba ale skoro cos ci ciągle przeszkadza i nie umiesz sobie odtworzyć nagrania to rady nie ma. Nikt ci nie wmówi że czarne jest czarne i do tego bywa  fałszywe :o

Dla odróżnienia od lemingów z PO możesz być lamusem z PIS Pisząc że nikogo to nie obchodzi jesteś dla siebie zbyt surowy. Skąd tak niska samoocena :blink:

Gierek to komuch który za pozyczone dogadzał  masom pracującym. Przywileje, barbórki, wczasy pracownicze. Nabudował zakładów które działaly jedynie w sztucznej ekomonii Obecnie dzieje się to samo i nieroby bardzo to lubia bo licza na gratisy bez pracy.

PISowcy zapewne nawet ucieszyliby sie jakby podniesiono podatki bo wtedy  pierwszy sekretarz wmówi im  że to dobrze bo bedą mieli większy socjal :P

 

Cieszy cie jak pijak Juncker z idiota Trumpem śmieją sie (z twoim zdaniem) złodzieja Tuska? 

Brawo ty :wacko:

Za to wali głupoty prosto z głowy :P i to prawda że jest lepszy bo musiał to wkuc na pamięć czyli wykonuje pewną pracę :D

 

Poznaj głupiego po śmiechu jego i zobaczymy kto się bedzie śmiał ostatni

 

 

 

 

 

W linku który wkleiłeś  niema żadnego  Nagrania  z Transmisji TV Trwam

Jakoś  Gierek  musiał Polskę  z Biedy  Gomółkowej  wyrwać.  Porozmawiaj z Starszymi  którzy  pamiętają  Czasy  Gomółkowe  a potem  Czasy  Gierkowe.  Może  i  zadłużał  Kraj  ale  Budował  mieszkania  Drogi  Przedszkola  Zakłady  Pracy  Które  nie nadążały z produkcją  by zaspokoić  potrzeby  Polaków. Spytaj  się  Starszych Gospodaży jak za Gomółki  musieli  oddawać  płody  na Plan  za jakie pieniądze  Zapytaj się  czy  Mieli  ubezpieczenie  KRUS  kto  dał  to  Rolnikom.  Zobacz  sobie   jakie spożycie  było  za komuny  Wołowiny Wieprzowiny  Drobiu   a jakie  jest  obecnie w ,,dobrobycie,, Europejskim.  Za komuny  Rolnicy  mieli  pieniądze  na  ciągniki  ale nie było  ciągników.  Teraz  są  ciągniki  ale  nie mają  pieniędzy  tylko w kolejce  zamiast  po  przydział na ciągnik  czekają  za przydziałem  pieniędzy na  ciągnik.

Edward Gierek  od  najmłodszych  lat  pracował  ciężko w Kopalnie  zaznał  strasznej Biedy  i  głodu  i  Potem  tak  starał  się  rządzić  aby  nikt  głodny  nie  chodził  aby   każdy  miał  gdzie  mieszkać.

Ty  jak wynika  z twoich  postów   siedzisz  nadal  przy  maminym  cycu  i  nie znasz  prawdziwego  życia.

 

Za  czasów  Edwarda  Gierka   gdzie  budowano   Dług  wynosił ok 30% PKB

Za czasów  Tuska  gdzie  Polskę  sprzedawano  Dług  wyniósł  prawie 60% PKB  a gdyby  nie  skok na kasę z OFE  pewnie i by  było z 75% PKB

 

Więc  jeśli  możemy  mówić  że  ktoś  Polskę  zadłużał  to był  to  Donald  Tusk 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Kliknij sobie i na dole strony samo się otworzy. Zapewne to złe źródlo więc pewnie ci nie wyjdzie. ;)

 

Gierek był dobry, za komuny było dobrze :)  Tusk zadłużał (owszem) i PIS zadłuża. To wszystko byli i sa socjalisci ale obecni jeszcze z sentymentem do komuny.. Gierek wiele dał ale wszystko niemal zbankrutowało i do teraz do tego dokładamy. Zbankrutowało bo było państwowe czyli niczyje, obsadzane patryjnie bez innowacji i umiejętności działania na wolnym rynku przez protekcjonizm. Ja bym do tego nie wracał

Rolnicy mieli kase na ciągniki bo ekonomia była na głowie . Jak z 10 ha upraw rolniczych mozna było kupić traktor to albo żarcie było o wiele za drogie albo traktory o wiele za tanie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

nie mart sie dzieki pisowi socjalizm wraca duzymi krokami-jeszcze tylko znacjonalizuje sie zagraniczne firmy, odbierze ziemi obszarnikom i bedziecie w kraju- rad-swoich marzen, potem przyjdzie kolej na polskie prywatne firmy i srredniorolnych chlopow, wygra sie bitwe o handel i czeka nas socjalistyczna kraina cudow,

 

tylko jedno mnie martwi jak braknie papieru toaletowego to co bedziemy robic , gazet codziennych juz prawie nikt nie kupuje, kolorowe sie nie nadaja , wiec marek doradz jak sobie radzic w duzej potrzebie, przypominam milosnikom prl ze nawet po sr**-tasme trzeba bylo stac w kolejce :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmm , a ciekawe kto na miejsce Gierka będzie ? :huh: Taa były traktory ... dla "zasłużonych" , lub za łapówki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

Ciekawe czemu nikt nie krzyczy jak za bezcen  prywatyzują? 

 

http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/panstwowy-grunt-dla-ojca-rydzyka-z-bonifikata-wojewody,12116742/

 

Macie okazje się wykazać teraz !

Od kiedy   Prowincja  Warszawskie Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela,  jest  Prywatna ????

 

Kliknij sobie i na dole strony samo się otworzy. Zapewne to złe źródlo więc pewnie ci nie wyjdzie. ;)

 

Gierek był dobry, za komuny było dobrze :)  Tusk zadłużał (owszem) i PIS zadłuża. To wszystko byli i sa socjalisci ale obecni jeszcze z sentymentem do komuny.. Gierek wiele dał ale wszystko niemal zbankrutowało i do teraz do tego dokładamy. Zbankrutowało bo było państwowe czyli niczyje, obsadzane patryjnie bez innowacji i umiejętności działania na wolnym rynku przez protekcjonizm. Ja bym do tego nie wracał

Rolnicy mieli kase na ciągniki bo ekonomia była na głowie . Jak z 10 ha upraw rolniczych mozna było kupić traktor to albo żarcie było o wiele za drogie albo traktory o wiele za tanie

Niema  żadnego  Video  Chyba że  ty  masz Prenumeratę   wykupioną  i  tam  jest  to  Video

 

Nie wiem czy Ekonomia wtedy  była na głowie  czy  teraz  jest.  Żywność   wtedy  raczej  była  tańsza  skoro  więcej  było  spożywane  mięsa  jak  teraz.

 

Dawno  Rysia  nie było

:lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=VJTc1onnktE        

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A w którym sklepie to mięso było dostać ? Chyba że sprzedawcy pół swoich kartek na mięso oddałeś . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

podejrzewam że w mięsnym. rolnicy z tego co wiem kartek na mięso nie dostawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , wszędzie było pełno . B) No z kartkami tak było . Rolnika to zawsze można wydymać , niezależnie od ustroju . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Marek, zaiste fenomen jakiś że nie możesz nic zobaczyć. 

1. Kliknij link http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,21858297,wizyta-premier-beaty-szydlo-w-lodzi-manipulacja-dziennikarzy.html

2. Na dole tekstu jest napisane  "Materiał Telewizji Trwam z I Kongresu Sejmików Województw"

3. Ponizej tego napisu jest prostokatne okienko które odpala sie z automatu i po reklamie jest materiał 

4 Obejzyj.

5. Napisz czy to mozliwe ze Szydłowa była w 2 miejscach na raz

 

Prosciej nie potrafię. Trzymam kciuki by sie udało :rolleyes: 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Od kiedy   Prowincja  Warszawskie Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela,  jest  Prywatna ????

 

Działka jest państwowa. Dostaje ją jakaś organizacja. Czyli grupa osób. Bez przetargu za śmieszny ułamek wartości. Nie jest to czasami rozkradanie Polski? Jak ja założę zgromadzenie jakiegoś odkupiciela numer dwa z kumplami to też mi dadzą działkę za taki ułamek wartości? Jak twoi kradną to jest ok. Jak inni kradli to było bee? Zdaje się, że takie numery nazywałeś tu złodziejską prywatyzacją. A teraz co. Plują ci w twarz a ty mówisz, że deszcz pada bo kradną twoi.

Dajcie już spokój z tym Gierkiem. Bo tak dobrze było, że po sześciu latach rządów robotnicy w 76 zaczęli z tego dobrobytu strajkować. Kredyty szybko przejedzono i bieda wróciła znowu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

To demagogia dla głupków bo do zestawienia zliczono wydatki na reklamę takich firm z udziałem skarbu państwa jak np Orlen, Lotos czy Lotto i wielu, wielu innych firm. Które w mediach jak też TVP reklamowały się i przed 2007 rokiem i w przyszłości też reklamować się będą.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

 

5. Napisz czy to mozliwe ze Szydłowa była w 2 miejscach na raz

 

Prosciej nie potrafię. Trzymam kciuki by sie udało :rolleyes: 

 

Jest to możliwe albowiem prace nad konstrukcją komputera kwantowego są już na ukończeniu, a to umożliwia teleportację.  Prace nad alternatywnym sposobem przemieszczania zostały zlecone ze względu na duże zużycie pojazdów samochodowych użytkowanych przez rząd. Prace nad komputerem prowadzi Ursus równolegle do prac nad osławioną skrzynią biegów Vigus. Pierwszy, próbnie teleportowany, Wacław Berczyński do dziś nie powrócił i odgraża się że jego noga więcej tu nie stanie.Tak to widzę na dzisiaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mam nadzieję, że te prace będą sukcesywnie postępowały i się cały pis teleportuje na księżyc kiedyś. A Ursus to może do transportu vipów pisowskich opracować co najwyżej lektyki. Na drogach będzie bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

nie slyszales o dwoch takich co ukradli ksiezyc ??? po jednym to nawet mam imie.

nie strasz-az sprawdzilem obszar diecezji bielsko-zywieckiej bo jak mlody szydlo zostanie wikarym gdzies  po drodze, to trzeba bedzie w likendy szczegolnie uwazac,chyba ze go gdzies na misje wysla do azji czy afryki B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A ja myślę że zrobi karierę w Ordynariacie Polowym. Robota niezbyt ciężka, WOT rozwija się więc i etaty kapelanów się znajdą. Stopień oficerski dostanie więc i wysługa lat leci. Najważniejsze że będzie pod skrzydłami Macierewicza. To ostatnie cofam, szkoda chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Po pierwsze sam majaczysz. Po drugie sam głosujesz na środowisko lewicowe.  W artykule napisano wyraźnie, że wpływ na obecną sytuację JSW mają dwa czynniki. Wzrost cen węgla i to jak widać duży wzrost. Na który pis nie ma żadnego wpływu. Gdzie za po ceny węgla sięgały historycznych nizin. Oraz wyrzucenie z JSW nie rentownej kopalni. Chociaż potem się pisze, że pis rzekomo nie zamyka kopalń. Nie wiem czy Jas Mos zamknięto. Ale jeśli nie to stanie się garbem, który teraz będziemy dźwigać my wszyscy jako podatnicy. Więc lepiej niech pis go zamknie jak jeszcze nie zamkną.

 

 

Dobrze zarządzają czym? Cenami węgla na świecie? Komu ty te bzdury chcesz wcisnąć.Jeśli ceny węgla znów spadną to i sytuacja JSW zmieni się radykalnie. Więc jak to piszesz przestań palić głupa bo póki co pis nie dyktuje światowych cen węgla. A nawet w artykule napisali, że to dzięki temu czynnikowi JSW ma się lepiej.

O deficycie budżetowym dyskutowaliśmy rok temu. Tez się cieszyliście, że w październiku jego wykonanie było na nie wielkim poziomie. I, że jest super bo nawet pomimo 500 plus wydano mało. Ale potem okazało się, że na wakacje budżet zasiliło 17 mld z LTE i NBP. A na koniec roku nawet pomimo tego zastrzyku deficyt został w całości zrealizowany. Więc hasło, że zysk JSW może pokryć deficyt budżetowy to papka propagandowa. Bo zaplanowany deficyt na ten rok jest rekordowo po 1989 roku wysoki. 

hubertus poczytaj sobie nawet w twoim gównie wyborczym jak pis zrobił czystki kto i ile wyprowadzał kasę i dla kogo

 

po drugie nie było rentownych kopalń TYLKO INWESTYCJE POD NIEMCA BYŁY ROBIONE CZYLI PRZEJMUJE I OOOOOOOOOO popatrzcie jak to Niemiec fedruje  nawet twój pierwowzór Elżbieta sama gadała 

 

a po trzecie mój inteligencie z podziemnej gwiazdy co ma jsw    do cen węgla skoro oni produkują węgiel koksowy  a on zawsze jest w cenie 

 

Chociaż potem się pisze, że pis rzekomo nie zamyka kopalń. Nie wiem czy Jas Mos zamknięto. Ale jeśli nie to stanie się garbem, który teraz będziemy dźwigać my wszyscy jako podatnicy

 

proszę cie twoja głupota nabrała epogenium  powiedz mi jak mogą podatnicy maga dopłacać do spółki s.a ????  gdzie ludzie mają 51% udziałów pomoc pastwa była by tylko na wypuszczeniu obligacji a później wykupieniu od pastwa znowu nic więcej to nie Niemcy   

 

JSW może pokryć deficyt budżetowy to papka propagandowa. Bo zaplanowany deficyt na ten rok jest rekordowo po 1989 roku wysoki.

oczywiscie ze nie pokryją bo jak bez mojej zgody udziałowca niemożna brać kasy spółce od tak chyba ze pis wynalazek jakiś super podatek dla jsw 

 

pisałem już kiedyś wam o tym czyli ciebie i Jacusiowi ale wy swoje wklejaliście  lisweke gówno prawda  świecie przekonani swojej racji 

 

MAM DO WAS 2 RADĘ PO PIERWSZE TO EDUKACJA EKONOMI  I TYCH WASZYCH ŹRÓDEŁ INFORMACJI

 

ZGASIŁ BYM CIE JAK OCHOTNIK STRAŻY OGNISKO ALE NIE MAM CZASU  URODZIŁA MI SIĘ CÓRECZKA TYDZIEŃ TEMU MUSZE SIĘ NIĄ TERAZ OPIEKOWAĆ BO ZONA PO CESARCE  CIĘŻKO TO PRZYCHODZI PO DRUGIE POLE CZEKA PSZENICA WYCHODZI LIŚCI FLAGOWY  I TRZEBA SKRACAĆ T3 I RZEPAK CZEKA NA PŁATKA  A W JSW MAM OPIEKĘ + WOLNE 

 

OPISAŁEŚ SYTUACJE OPŁACALNOŚCI TAK JAK ROLNIK PRODUKUJĄCY RZEPAK A ŻYTO  CZYLI BEZ JAKIEJ KOL WIEK WIEDZY 

Ciekawe czemu nikt nie krzyczy jak za bezcen  prywatyzują? 

 

http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/panstwowy-grunt-dla-ojca-rydzyka-z-bonifikata-wojewody,12116742/

 

Macie okazje się wykazać teraz !

 

EEEEEEEEEEEEEEE CZY TY WIESZ CO TO ZNACZY oddanie działki w wieczyste użytkowanie ??? NIE BEZCEN PRYWATYZACJI  :D  :D  :D  :lol:  :lol:  ALEŚ CHŁOPIE GŁUPI  CZYLI DAJE CI AUTO JEŹDZISZ NIM  NIE MOŻESZ GO SPRZEDAĆ ANI PRZEPISAĆ NIKOMU 

TYLKO UŻYTKUJESZ UMIERASZ WRACA DO MNIE HAHAHAHA 

 

WOW  :lol:

PEWNIE BD TAM PIELGRZYMKI MSZE ALBO COŚ  :D  :lol:

PEWNIE BD TAM PIELGRZYMKI MSZE ALBO COŚ  :D  :lol:

Dziennikarze i publicyści Jan Rokita 

SZUKANIE OFIAR NIEWIEDZY I GŁUPOTY LUDZKIEJ W PRAWIE  

ZAGRAŻA PIS DEMOKRACJI W JAKI SPOSÓB?? EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BO W TVN GADALI ZE ZAGRAŻA 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Gratulacje Romek. Niech sie zdrowo chowa!

 

Uzytkowanie wieczyste ma zasady tak jak piszesz ale juz zaczynają przy tym gmerać http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1034865,uwlaszczenie-lipiec-2017-uzytkowanie-wieczyste-pod-mieszkaniowka-przeksztalci-sie-we-wlasnosc.html

 

Za jakiś czas będzie widać czy w tej sprawie nie bedzie "zaskakujących zbiegów  okoliczności"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

dziękuje ulman  

 

ale chodzi o budynki na gruntach wieczystych i ktoś za bardzo miesza 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Najpierw uporzadkują mieszkania a potem przyjdzie czas na grunty. Moze tak być że Tadeusz grunty zabuduje co znaczaco ułatwi sprawę. 

Pozyjemy , zobaczymy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Marek, zaiste fenomen jakiś że nie możesz nic zobaczyć. 

1. Kliknij link http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,21858297,wizyta-premier-beaty-szydlo-w-lodzi-manipulacja-dziennikarzy.html

2. Na dole tekstu jest napisane  "Materiał Telewizji Trwam z I Kongresu Sejmików Województw"

3. Ponizej tego napisu jest prostokatne okienko które odpala sie z automatu i po reklamie jest materiał 

4 Obejzyj.

5. Napisz czy to mozliwe ze Szydłowa była w 2 miejscach na raz

 

Prosciej nie potrafię. Trzymam kciuki by sie udało :rolleyes: 

 

Niema  żadnego  Video  tylko Reklama żeby wykupić  prenumeratę  a tego  nie zrobię 

Wrzuć  tu  filmik  i będzie  po kłopocie

Działka jest państwowa. Dostaje ją jakaś organizacja. Czyli grupa osób. Bez przetargu za śmieszny ułamek wartości. Nie jest to czasami rozkradanie Polski? Jak ja założę zgromadzenie jakiegoś odkupiciela numer dwa z kumplami to też mi dadzą działkę za taki ułamek wartości? Jak twoi kradną to jest ok. Jak inni kradli to było bee? Zdaje się, że takie numery nazywałeś tu złodziejską prywatyzacją. A teraz co. Plują ci w twarz a ty mówisz, że deszcz pada bo kradną twoi.

Dajcie już spokój z tym Gierkiem. Bo tak dobrze było, że po sześciu latach rządów robotnicy w 76 zaczęli z tego dobrobytu strajkować. Kredyty szybko przejedzono i bieda wróciła znowu.

Nie   sprzedają  działki  w Prywatne  Ręce  tylko  Kościołowi  a  Kościół  to  Ludzie   więc  niema  mowy  o  żadnej  Prywatyzacji.

Tereny  gdzie  jest  Wyższa szkoła  Medialna  i  Świątynia   którą Rydzyk  wybudował   tam jeszcze  30 lat  temu były  bagna  i  szuwary  Rydzyk  doprowadził  te  tereny  do  Takiego stanu  jak  jest  teraz.

 

 

 

 

ZGASIŁ BYM CIE JAK OCHOTNIK STRAŻY OGNISKO ALE NIE MAM CZASU  URODZIŁA MI SIĘ CÓRECZKA TYDZIEŃ TEMU MUSZE SIĘ NIĄ TERAZ OPIEKOWAĆ BO ZONA PO CESARCE  CIĘŻKO TO PRZYCHODZI PO DRUGIE POLE CZEKA PSZENICA WYCHODZI LIŚCI FLAGOWY  I TRZEBA SKRACAĆ T3 I RZEPAK CZEKA NA PŁATKA  A W JSW MAM OPIEKĘ + WOLNE 

 

OPISAŁEŚ SYTUACJE OPŁACALNOŚCI TAK JAK ROLNIK PRODUKUJĄCY RZEPAK A ŻYTO  CZYLI BEZ JAKIEJ KOL WIEK WIEDZY 

 

Gratulacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

 

Niema  żadnego  Video  tylko Reklama żeby wykupić  prenumeratę  a tego  nie zrobię 

Wrzuć  tu  filmik  i będzie  po kłopocie

 

Jak bardzo "prawicowy" musi byc ktos, ze nawet filmy na stronie wyborczej mu sie nie chca otwierac? :) Z ciekawosci popatrzylem i normalnie sam sie film odpala, moze przegldarka Ci blokuje?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

@marekfarmer Póki co w Polsce istnieje rozdzielność państwa i kościoła. Kościół i państwo razem jako jedno to  niektórych krajach, których obywateli się tak boicie. Rydzyk czy tam jego zakon to tez nie kościół nie pisz głupot. Kościół w Polsce a tym bardziej jakiś zakon nie reprezentuje 100 % społeczeństwa. Miej odwagę nazwać ten przekręt złodziejską prywatyzacją 

 

hubertus poczytaj sobie nawet w twoim gównie wyborczym jak pis zrobił czystki kto i ile wyprowadzał kasę i dla kogo

 

po drugie nie było rentownych kopalń TYLKO INWESTYCJE POD NIEMCA BYŁY ROBIONE CZYLI PRZEJMUJE I OOOOOOOOOO popatrzcie jak to Niemiec fedruje  nawet twój pierwowzór Elżbieta sama gadała 

 

a po trzecie mój inteligencie z podziemnej gwiazdy co ma jsw    do cen węgla skoro oni produkują węgiel koksowy  a on zawsze jest w cenie 

 

Chociaż potem się pisze, że pis rzekomo nie zamyka kopalń. Nie wiem czy Jas Mos zamknięto. Ale jeśli nie to stanie się garbem, który teraz będziemy dźwigać my wszyscy jako podatnicy

 

proszę cie twoja głupota nabrała epogenium  powiedz mi jak mogą podatnicy maga dopłacać do spółki s.a ????  gdzie ludzie mają 51% udziałów pomoc pastwa była by tylko na wypuszczeniu obligacji a później wykupieniu od pastwa znowu nic więcej to nie Niemcy   

 

JSW może pokryć deficyt budżetowy to papka propagandowa. Bo zaplanowany deficyt na ten rok jest rekordowo po 1989 roku wysoki.

oczywiscie ze nie pokryją bo jak bez mojej zgody udziałowca niemożna brać kasy spółce od tak chyba ze pis wynalazek jakiś super podatek dla jsw 

 

pisałem już kiedyś wam o tym czyli ciebie i Jacusiowi ale wy swoje wklejaliście  lisweke gówno prawda  świecie przekonani swojej racji 

MAM DO WAS 2 RADĘ PO PIERWSZE TO EDUKACJA EKONOMI  I TYCH WASZYCH ŹRÓDEŁ INFORMACJI

ZGASIŁ BYM CIE JAK OCHOTNIK STRAŻY OGNISKO ALE NIE MAM CZASU  URODZIŁA MI SIĘ CÓRECZKA TYDZIEŃ TEMU MUSZE SIĘ NIĄ TERAZ OPIEKOWAĆ BO ZONA PO CESARCE  CIĘŻKO TO PRZYCHODZI PO DRUGIE POLE CZEKA PSZENICA WYCHODZI LIŚCI FLAGOWY  I TRZEBA SKRACAĆ T3 I RZEPAK CZEKA NA PŁATKA  A W JSW MAM OPIEKĘ + WOLNE 

OPISAŁEŚ SYTUACJE OPŁACALNOŚCI TAK JAK ROLNIK PRODUKUJĄCY RZEPAK A ŻYTO  CZYLI BEZ JAKIEJ KOL WIEK WIEDZY 

EEEEEEEEEEEEEEE CZY TY WIESZ CO TO ZNACZY oddanie działki w wieczyste użytkowanie ??? NIE BEZCEN PRYWATYZACJI  :D  :D  :D  :lol:  :lol:  ALEŚ CHŁOPIE GŁUPI  CZYLI DAJE CI AUTO JEŹDZISZ NIM  NIE MOŻESZ GO SPRZEDAĆ ANI PRZEPISAĆ NIKOMU 

TYLKO UŻYTKUJESZ UMIERASZ WRACA DO MNIE HAHAHAHA 

WOW  :lol:

PEWNIE BD TAM PIELGRZYMKI MSZE ALBO COŚ  :D  :lol:

PEWNIE BD TAM PIELGRZYMKI MSZE ALBO COŚ  :D  :lol:

Dziennikarze i publicyści Jan Rokita 

SZUKANIE OFIAR NIEWIEDZY I GŁUPOTY LUDZKIEJ W PRAWIE  

ZAGRAŻA PIS DEMOKRACJI W JAKI SPOSÓB?? EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BO W TVN GADALI ZE ZAGRAŻA 

 

W artykule jasno napisane co wpłynęło na zyski JSW więc nie zmyślaj tu jakichś bzdur o Niemcach i tym podobnych. Zgasić to się możesz sam. Bo jak zwykle nie masz żadnych argumentów i czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. W artykule napisali jasno, gdzie przenieśli Jas Mos. Ale czy ty to rozumiesz. Podatnicy teraz tego garba/kopalnię będą utrzymać. Bo JSW nie chciała ciągnąc nie rentownego garba za sobą. Ale co ty o tym wiesz, co rozumiesz? Chcesz mnie ekonomii uczyć a sam ledwo opanowałeś sztukę bezbłędnego pisania w języku polskim lub używania edytora tekstu. 

Masz tu tekst poproś kogoś kto umie czytać i rozumie co czyta to ci wytłumaczy. Może przestaniesz bzdury zmyślać.

 

Powody są co najmniej dwa. Pierwszy to pozbycie się zupełnie nierentownej kopalni "Ruch Jas-Mos" i przekazanie jej majątku do "Spółki Restrukturyzacji Kopalń" (straty jakie generowała ta kopalnia nie obciążają wyników JSW). Po drugie - i chyba ważniejsze - w porównaniu z rokiem ubiegłym znacząco wzrosły ceny sprzedaży wydobywanego przez JSW węgla. Średnia cena węgla wzrosła w I kwartale o 119 proc. licząc rok do roku. Cena węgla koksowego była wyższa o 162,5 proc. i wyniosła 823,05 zł/t (głównie dzięki wzrostom cen węgla na światowych giełdach), a cena węgla do celów energetycznych wzrosła o 7,3 proc. do 197,78 zł/t.

 

Eksperci są zgodni - przed JSW, jak i przed całym sektorem górniczym w Polsce, świetny rok. Zyski będą rekordowo wysokie. Rosnące ceny węgla na światowych rynkach istotnie wpływają na dochodowość polskich kopalni, które w Europie nie mają już zbyt wielkiej konkurencji (Niemcy, Czesi i Brytyjczycy, albo zamknęli, albo są w trakcie zamykania swoich kopalni węgla). I pomyśleć, że jeszcze 2 lata temu niemająca koncepcji na rozwój polskiego górnictwa ekipa Ewy Kopacz rozważała masowe zamykanie kopalń lub ich sprzedaż niemieckim inwestorom...

 

Jak widzisz inteligencie z podziemnej jak piszesz gwiazdy cena węgla koksowego też się zmienia.

Pisałem wyraźnie, że Jas Mos jest garbem. W tekście masz jak byk, że przeniesiono ją do Spółki Restrukturyzacji Kopalń, która jest własnością Skarbu Państwa. A więc to podatnicy dopłacają do wszystkich nie rentownych kopalń w niej zawartych. Więc o jakich 51 % udziałów w rękach ludzi piszesz analfabeto? Ty w ogóle nie rozumiesz tego co czytasz. A chcesz kogoś uczyć ekonomii. Zgasiłeś się sam bo nawet słów niektórych nie znasz i je przekręcasz.

Co do użytkowania wieczystego masz tu w prostej jak dla analfabety sentencji.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Użytkowanie_wieczyste

 

Poczytaj sobie bo i na ten temat same bzdury wypisujesz. Bo jak to piszesz i uparcie pokazujesz jesteś głupi i już będziesz głupi.

 

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483
Napisano (edytowany)

michal to prawdziwie pisowski glupek- nawet nie wie kto byl prezydentem przez 8 lat rzadow platformy bo komorowski tylko 5 lat a reszte tego czasu ?? a tvp dopiero na jesieni 2010 roku przejeli z rak narodowcow,  a o fakcie ze na wiekszosc czlonkow tk ramie w ramie glosowala po,psl i pis to pewnie nawet mu sie nie snilo. se i fakt tez pewnie finansowalo po ... a sedzia kryze to na 100 % byl na sluzbie tuska.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Kry%C5%BCe

 

 

Jeśli jestem głupkiem bo popieram niektóre sprawy które robi Pis , to kim jesteście wy którzy głosowani przeciw Polsce czyli na peło ? masochiści ? nie spełna rozumu ? gorszy sort to akurat oczywiste :)

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Lewicowo-liberał wmawiając sobie i innym że lewicowo-liberalna narracja europejska nałoży na nas kary jest po prostu śmieszne.Lewicowo-liberał chce w ten sposób podbudować słupki poparcia dla wyznawanej ideologii,traktaty mówią,każdy kraj samo stanowi czy,i jak przyjmuje imigrantów.U wrót Europy w różnych obozach czeka obecnie 6 milionów imgrantów,jeżeli furtka zostanie otwarta w Polsce to nigdy się nie zamknie,absolutnie nie skończy się na 7 tysiącach widząc z jakich krajów napływa ludność,będą szantaże i kolejne transze,na świecie jest kilka miliardów ludzi biednych którzy już napływają masami na południe Europy,są to ludzie z Azji i Afryki,z takich krajów jak Bangladesz,Nigeria,Gambia,Togo,jeżeli to szaleństwo już puszczone przez lewicowo-liberalną narrację wejdzie realnie w życie to będzie nie do opanowania,w tamtych rejonach świata są największe skupiska ludności,wczoraj oglądałem program gdzie ekspert od spraw międzynarodowych mówił że ideologia przyjmowania imigrantów powinna na start w myśl zasady przyjąć cały Tybet.Otwarcie granic dla tych wszystkich ludzi jest absurdalnym pomysłem,i jest on niestety ideologicznie motywowany.Wszystkim tym którym zależy na Polsce powinni się zjednoczyć i nie dopuszczać do rządów pewnej grupy,która przyniesie Polsce wyłącznie szkodę gospodarczą jak i społeczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj