Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4585

zapytaj sie lepiej go ile kosztuje 500+ a ile po psl wydało wciągu 8 lat na firmy doradztwo prawne  :D  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533
Napisano (edytowany)

Mareczek, - nic sie nie zmieniło bazując na cyfrach wklejonych przez Romana.  Dali 500 na dzieciaka za pozyczoną kasę czym pobudzili popyt wewnetrzny. Co to za sztuka rozdac pozyczoną kasę? Weź pozyczkę w banku, kasę rozdaj ubogim to tez przyczynisz się do likwidacji ubóstwa :P

Zwiekszyli kwote wolną od podatku tak że w efekcie podniesli PITi.  Chwala sie wiekszymi wpływami ale jednocześnie zadłużenie za 2016  94 mld. więc gdzie ta kasa? Oni tez kradną?

Na buty, ksiażki czy na 5 dzieci to trzeba zapi..ć a nie na krzywy ryj do socjalnego państwa. Komunistyczne tłumaczenie - oni likwidowali analfabetyzm a  ci biedę wśród dzieci mimo że od wojny nie było takiego socjalu i jakoś się dzieci rodziły i wychowywały. Wychowamy tylu nierobów ze arabów nam nie będzie trzeba :wacko:

 

Roman -  500+ jest od 01.04 2016 roku wiec jak nabardziej zawiera sie w 2016 roku. O ile pamietam koszt w ubiegłym roku wyniósł ok 17-18 mld a w obecnym roku wyniesie 22 mld. Wiem ześ w nerwach pieronie po zrobienu z siebie gamonia ale  czytaj co wklejasz zanim to zrobisz

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

wzrost zadłużenia w grudniu 2016 r. był głównie wypadkową: finansowania deficytu budżetu państwa (plus 18,7 mld zł); zmniejszenia stanu środków na rachunkach budżetowych (minus 15,8 mld zł); przekazania obligacji na zwiększenie funduszu statutowego BGK (plus 3 mld zł); różnic kursowych (minus 1,1 mld zł)" - napisano w komunikacie resortu finansów.

W przypadku różnic kursowych wskazano na umocnienie złotego wobec euro (o 0,3 proc.), jena (o 3,1 proc.) i juana (o 0,8 proc.) oraz osłabienia wobec dolara (o 0,2 proc.) i franka(o 0,03 proc.).
Zgodnie z komunikatem wzrost zadłużenia od początku 2016 r. był głównie wynikiem: finansowania deficytu budżetu państwa (plus 46,3 mld zł) i deficytu budżetu środków europejskich (plus 12,6 mld zł); osłabienia złotego (plus 14,9 mld zł) o 3,8 proc. wobec euro, 7,1 proc. wobec dolara, 4,5 proc. wobec franka i o 10,3 proc. wobec jena. Ponadto na zwiększenie zadłużenia od początku zeszłego roku wpływ miał wzrost stanu środków na rachunkach budżetowych (o 14,6 mld zł), co związane było z gromadzeniem środków na finansowanie potrzeb pożyczkowych w 2017 r.

"Zadłużenie krajowe (według kryterium miejsca emisji) w grudniu 2016 r. zwiększyło się o 3 mld zł, co było głównie wypadkową: dodatniego salda emisji rynkowych skarbowych papierów wartościowych (plus 3,4 mld zł); ujemnego salda depozytów (minus 0,5 mld zł)"


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Raczysz wytłumaczyć co to oznacza ? Poprzednio wkleiłeś wyniki z rzadowego źródła a teraz co chcesz osiągnąć? Może oficjalnie jest wzrost zadłużenia o 94 mld ale tak naprawdę to wina Putina i złych mocy a tak naprawdę to my się nie zapozyczamy a spłacamy długi :D  :D  :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

OK WYSOKOŚĆ DŁUGU PUBLICZNEGO (zł) URZĘDUJĄCY PREMIER
1989 28,1 mld Tadeusz Mazowiecki
1990 53,4 mld Tadeusz Mazowiecki
1991 65,8 mld Jan Krzysztof Bielecki
1992 99,6 mld Jan Olszewski/Waldemar Pawlak/Hanna Suchocka
1993 138 mld Hanna Suchocka/Waldemar Pawlak
1994 152 mld Waldemar Pawlak
1995 167,2 mld Waldemar Pawlak/Józef Oleksy
1996 185,6 mld Józef Oleksy / Włodzimierz Cimoszewicz
1997 221,7 mld Włodzimierz Cimoszewicz / Jerzy Buzek
1998 237,4 mld Jerzy Buzek
1999 237,4 mld Jerzy Buzek
2000  280,3 mld Jerzy Buzek
2001 302,1 mld Jerzy Buzek / Leszek Miller
2002 352,4 mld Leszek Miller
2003 408,3 mld Leszek Miller
2004 431,4 mld Leszek Miller / Marek Belka
2005 466,6 mld Marek Belka / Kazimierz Marcinkiewicz
2006 506,3 mld Kazimierz Marcinkiewicz / Jarosław Kaczyński
2007 527,4 mld Jarosław Kaczyński / Donald Tusk
2008 597,8 mld Donald Tusk
2013 840 mld Donald Tusk

http://mowimyjak.se.pl/newsy/fakty/jak-rosl-dlug-publiczny-w-polsce-w-latach-1989-2013-tabela,22_65274.html


Raczysz wytłumaczyć co to oznacza ? Poprzednio wkleiłeś wyniki z rzadowego źródła a teraz co chcesz osiągnąć? Może oficjalnie jest wzrost zadłużenia o 94 mld ale tak naprawdę to wina Putina i złych mocy a tak naprawdę to my się nie zapozyczamy a spłacamy długi :D  :D  :D

Oznacza to, że na jednego mieszkańca, nawet nowonarodzene dziecko, przypadka prawie 29 tys. zł zadłużenia! Największym problemem jest szybki przyrost długu, bo im wyższe mamy zadłużenie, tym więcej musimy płacić za jego obsługę

http://mowimyjak.se.pl/newsy/fakty/dlug-publiczny-o-ile-wzroslo-zadluzenie-polski-od-2007-roku,22_80293.html

 

+unia

+obligacje

 

teraz odrób zadanie :P  temat ile płaciliśmy przed rządami po psl :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Historia ci się na 2013 urwała jak wg wklejonych przez ciebie danych w 2014 zadłużenie spadło o 58 mld?  Bujać to my a nie nas Romanku B)

Przed PO-PSL płaciliśmy mniej a po rządach PIS będziemy płacić więcej jak za rzadów PO PSL. to oczywiste i pewne  Założysz się o dobra butelkę?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

ale ty udajesz głupka dobrze wiesz o ofee w 2014

 

 

W 2007 roku dług wynosił łacznie 527 miliaródw. Obecnie, po ośmiu latach rządów kolaicji PO-PSL jest ponad dwa razy wiekszy. Jak wyliczył FOR dług w pierwszym kwartale 2015 roku wyniósł ponad 1000 mliardów! Oznacza to, że na jednego mieszkańca, nawet nowonarodzene dziecko, przypadka prawie 29 tys. zł zadłużenia! Największym problemem jest szybki przyrost długu, bo im wyższe mamy zadłużenie, tym więcej musimy płacić za jego obsługę

29 tys. zł /2
14,5tyś teraz policz koszt obsługi długu ???

wydatki w grupie ekonomicznej obsługa długu Skarbu Państwa zaplanowano łącznie kwotę 30.399,90 mln zł
należności i innych operacji finansowych Skarbu Państwa na rynku krajowym zaplanowano kwotę 20.006.534

 

dawaj flachę :D  


danych w 2014 zadłużenie spadło o 58 mld moje 10tyś z ofe

a gdzie fundusz demograficzny ??

 

czyli uważasz ze za po psl było dobrze  :D

 

jak tak uważasz to co było by dalej ??? niema ofe niema co prywatyzować to z czego po psl by zmieszało dług?,  powoli i skutecznie dożyli do bankructwa pastwa 

 

przyjdzie kryzys lub jakaś recesja to nawet pis czy jakaś nowa partia dzięki 8 latach rządów po psl bd wyglądała tak ...................................... bo po prywatyzacji zostało 4% wiec gdzie majątek narodowy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341
Napisano (edytowany)

Oprócz uwzględnienia gigantycznej kradzieży środków z OFE należałoby też wspomnieć o takiej drobnostce jak "prywatyzacja" majątku narodowego. "Banda Rudego" nie miała w tym temacie żadnych zahamowań.

Obawiam się jednak, że tacy zacietrzewieńcy jak Ulman pozostaną ślepi na niewygodne fakty. Bo to przecież pisiory są be...

 

 

Ups, byłem w trakcie pisania i nie zauważyłem, że Roman już o tym wspomniał...

Edytowano przez torpedo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533
Napisano (edytowany)

Oczywiście ze wiem o OFE ale zadłuzenie zmalało o 58 mld? Ano  w liczbach bezwzględnych zmalało więc tak jak liczyłem przechulali jakieś  92 mld co jest wynikiem jaki osiągnął PIS w ubiegłym roku.  :lol:

Ty mi nie bełkocz że 29 tys na dziecko bo za 2 lata bedzie 31 na dziecko :P . Zarzucasz że dług rośnie bo odsetki  a ja ci mówię że zakładam sie o flache że na koniec rządów PIS idług będzie wiekszy i to nie tylko przez odsetki a przez zadłużanie takie samo jak za PO albo i wieksze

Zapoprzedniej władzy było tak dobrze jak za obecnej bo to jedna swołocz jest.

Co do majątku narodowego to Marek wspominał że sprzedali za 100 mld i zwiekszyli zadłuzenie o 500 mld. Razem to 600 mld co czyni  średnio 75 mld rocznie. PIS pozyczył w 2016 mniej wiecej tyle samo powiekszone o koszt 17-18 mld  na 500+ czyli 94 mld. Gdzie tu róznica?

Torpedo - nie martw sie PIS dokończy te gigantyczną kradziez z OFE ale to będzie kradzież patriotyczna i etyczna :P

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

http://www.bankier.pl/wiadomosc/MF-walczy-o-mniejsze-koszty-obslugi-dlugu-w-2017-roku-7492027.html

 

zobaczymy wyniki się długu pierwszy raz poprawiają  :P

czyli 31 na dziecko to i tak sukces porównywaniu do po za 2,5 roku tylko 2 tyś przed po było 12tyś gdzie im tyle do kasy czyli 5tyś za kadencje bez prywatyzacji to i tak dalej są durzo lepsi od po :P  


OFE ale zadłuzenie zmalało o 58 mld 

zmalało o 153,15 mld  :P  to ile mieli realnego długu 280miL?????

 

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Minal-rok-od-skoku-na-OFE-7234812.html


mam do ciebie pytanie za sto punktów ile by wynosiło pkb gdyby po psl nie rządziły ile by teraz wyniosło podpowiem ci ze teraz jest 3,8 :P


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533
Napisano (edytowany)

Nie wiem czy 31 , Tak tylko rzuciłem cyfre. Za 2 lata bedą konkretne liczby to sie dowiemy czy byli gorsi czy lepsi.

Skąd ty masz te 280 mld i ja zes to wyliczył ? Dla mnie jak ciachneli 150 mld z OFE i z tej kasy 58 mld poszło na zmniejszenie zadłużenia to 92 mld przpuscili i ineczej nie wychodzi. Stosujesz jakąś PISowską ekonomie że ci wyszło 280?

 

Jak by nie rządziło PO PSL to rozumiem że rządziło by PIS SLD?

No to ile by wyniosło to PKB i dlaczego bo to dane od wróżki ;)

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Skąd dobre wynii na papierze - ano stąd międzyinnymi ,że są masowe kontrole US i wstrzymane zwroty VAT do czasu zakończenia kontroli.

 

Wiem o kilku przypadkach w gronie znajomych no i u mnie. I nie są to sumy po kilka tysięcy.

A jak to wygląda w skali kraju to się można domyśleć.  

 

Tyle ,że kontrole się zakończą i tą kasę będą musieli oddać.

 

 

Jak ja się cieszę że z tym cyrkiem łączy mnie coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

tej kasy 58 mld poszło na zmniejszenie zadłużenia to 92 mld przpuscili i ineczej nie wychodzi. Stosujesz jakąś PISowską ekonomie że ci wyszło 280?

 

Średni wzrost długu publicznego w ujęciu rocznym wyniósł 55,8 mld zł

Polakom zostały ZUS-coiny. OFE oddały 153 mld do ZUS-u, ale dług spadł tylko o 130 mld. Gdzie jest reszta pieniędzy?

http://natemat.pl/90913,polakom-zostaly-zus-coiny-ofe-oddaly-153-mld-do-zus-u-ale-dlug-spadl-tylko-o-134-mld-gdzie-jest-reszta-pieniedzy

 

 

+

17,2 mld w obligacjach gwarantowanych przez skarb państwa (np. obligacje Krajowego Funduszu Drogowego, które do długu się nie wliczają) i 1,9 mld zł w gotówce

 

dochody z prywatyzacji anr 

 

z akcji i spółek państwowych 


bez_tytulu_298.png


ale jak widzisz każdy liczy inaczej :P


Skąd dobre wynii na papierze - ano stąd międzyinnymi ,że są masowe kontrole US i wstrzymane zwroty VAT do czasu zakończenia kontroli.

 

Wiem o kilku przypadkach w gronie znajomych no i u mnie. I nie są to sumy po kilka tysięcy.

A jak to wygląda w skali kraju to się można domyśleć.  

 

Tyle ,że kontrole się zakończą i tą kasę będą musieli oddać.

 

 

Jak ja się cieszę że z tym cyrkiem łączy mnie coraz mniej.

 

nie do końca jest tak jak mówisz sprzedałeś w 2016 20 świnek a w 2017 50 świnek  pastwo ma dane ile faktur wystawiasz  

W tym przykładzie łańcuch dostawców produktów i usług wygląda następująco:

Tartak ->Dostawca materiałów stolarskich ->Organizacja pozarządowa ->Właściciel sklepu ->Klient
Na każdym etapie w tych łańcuchu „dostawca produktu lub usługi” poprzez swoją pracę wytwarza swoją wartość dodaną:
Tartak – ścina, suszy drewno i w efekcie dostarcza suche drewno – gotowy materiał do sklepu stolarskiego.
Dostawca materiałów stolarskich – pośredniczy w sprzedaży drewna i innych materiałów stolarskich.
Organizacja pozarządowa – wytwarza meble.
Właściciel sklepu – sprzedaje meble.
Klient – kupuje meble.

 

 

morze tak liczą z uszczelnianiem vatu  ale nie mogą go wliczać

VAT naliczony – to podatek VAT związany z zakupem usługi czy produktu (został naliczony przez tego, od kogo kupujemy usługi czy produkty).
VAT należny – to podatek VAT, który dotyczy naszej sprzedaży usług czy produktów (podatek ten „należy się” urzędowi skarbowemu od nas).


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Oczywiście ze wiem o OFE ale zadłuzenie zmalało o 58 mld? Ano  w liczbach bezwzględnych zmalało więc tak jak liczyłem przechulali jakieś  92 mld co jest wynikiem jaki osiągnął PIS w ubiegłym roku.  :lol:

Ty mi nie bełkocz że 29 tys na dziecko bo za 2 lata bedzie 31 na dziecko :P . Zarzucasz że dług rośnie bo odsetki  a ja ci mówię że zakładam sie o flache że na koniec rządów PIS idług będzie wiekszy i to nie tylko przez odsetki a przez zadłużanie takie samo jak za PO albo i wieksze

Zapoprzedniej władzy było tak dobrze jak za obecnej bo to jedna swołocz jest.

Co do majątku narodowego to Marek wspominał że sprzedali za 100 mld i zwiekszyli zadłuzenie o 500 mld. Razem to 600 mld co czyni  średnio 75 mld rocznie. PIS pozyczył w 2016 mniej wiecej tyle samo powiekszone o koszt 17-18 mld  na 500+ czyli 94 mld. Gdzie tu róznica?

Torpedo - nie martw sie PIS dokończy te gigantyczną kradziez z OFE ale to będzie kradzież patriotyczna i etyczna :P

 

Budżet  na 2016  robiła  PO-PSL

Jak piszesz  że  dług  za 2016 wyniósł 94mld  przy czym  PiS  nie wykorzystał  100% deficytu  i zostało  już  nie pamiętam dokładnie ale chyba 10mld

Czyli  gdyby rządziła PO-PSL miałbyś  ponad  100mld

Rodzice   nie  mieli by  500+

Emeryci  wyższych  Rent i  emerytów

Emeryci  Darmowych  Leków

Rolnicy  Tańszych Ubezpieczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

PIEKŁO Schetyny, Neumanna i Grabca na konferencji. A pytania były proste! [ZOBACZ WIDEO] Maj 9, 2017 Podziel się na Facebooku Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze Pytania były bardzo proste i konkretne, odpowiedzi polityków Platformy Obywatelskiej – już nie. Nawet przychylni neoliberalnej opozycji dziennikarze TVN-u byli całą sytuacją nie na żarty zirytowani. Taka była dzisiejsza konferencja “merytorycznej” opozycji. Schetyna, Neumann i rzecznik PO Jan Grabiec szczególne problemy mieli z odpowiedzią na pytania o 500+ i wiek emerytalny. Na żadne z nich nie uzyskaliśmy klarownej, ani żadnej innej odpowiedzi. Schetyna i spółka odpowiadali bardzo wymijająco, nie zdradzając czy gdyby doszli do władzy, zlikwidowaliby 500+ i podwyższyli wiek emerytalny. Ten materiał – mimo, że przygotowany przez reporterów wrogiej Prawu i Sprawiedliwości stacji – mógłby posłużyć jako spot PiS. Dlaczego? Wystarczy go obejrzeć, aby się przekonać. Cała konferencja, jak i relacje z niej pokazuje, jak bezbarwna i bez pomysłu jest prowadzona przez Platformę Obywatelską polityka. Przedstawiciele tej partii pukali się w czoło gdy Jarosław Kaczyński ostrzegał, że PO chce likwidacji 500+ i podwyższenia wieku emerytalnego. Dziś ci sami członkowie Platformy nie potrafią jasno powiedzieć “nie”, gdy pyta się ich o prawdziwość tych pogłosek. KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ > 

Czytaj więcej: http://newsweb.pl/2017/05/09/pieklo-schetyny-neumanna-i-grabca-na-konferencji-a-pytania-byly-proste-zobacz-wideo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oni mieli problemy z odpowiedzią na jakiekolwiek pytanie . ŻENADA jak dla Mnie . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

PIEKŁO Schetyny, Neumanna i Grabca na konferencji. A pytania były proste! [ZOBACZ WIDEO] Maj 9, 2017 Podziel się na Facebooku Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze Pytania były bardzo proste i konkretne, odpowiedzi polityków Platformy Obywatelskiej – już nie. Nawet przychylni neoliberalnej opozycji dziennikarze TVN-u byli całą sytuacją nie na żarty zirytowani. Taka była dzisiejsza konferencja “merytorycznej” opozycji. Schetyna, Neumann i rzecznik PO Jan Grabiec szczególne problemy mieli z odpowiedzią na pytania o 500+ i wiek emerytalny. Na żadne z nich nie uzyskaliśmy klarownej, ani żadnej innej odpowiedzi. Schetyna i spółka odpowiadali bardzo wymijająco, nie zdradzając czy gdyby doszli do władzy, zlikwidowaliby 500+ i podwyższyli wiek emerytalny. Ten materiał – mimo, że przygotowany przez reporterów wrogiej Prawu i Sprawiedliwości stacji – mógłby posłużyć jako spot PiS. Dlaczego? Wystarczy go obejrzeć, aby się przekonać. Cała konferencja, jak i relacje z niej pokazuje, jak bezbarwna i bez pomysłu jest prowadzona przez Platformę Obywatelską polityka. Przedstawiciele tej partii pukali się w czoło gdy Jarosław Kaczyński ostrzegał, że PO chce likwidacji 500+ i podwyższenia wieku emerytalnego. Dziś ci sami członkowie Platformy nie potrafią jasno powiedzieć “nie”, gdy pyta się ich o prawdziwość tych pogłosek. KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ > 

 

Czytaj więcej: http://newsweb.pl/2017/05/09/pieklo-schetyny-neumanna-i-grabca-na-konferencji-a-pytania-byly-proste-zobacz-wideo/

Ostatnie 48 godzin dobitnie wykazało że Oni żadnego programu nie mają,proste pytania i kompletne samozaoranie Grzegorza,tak trzymać! obnażać bylejakość i miernote tej pseudo partii. Gdyby nie lewackie media które ciągną ich za uszy poparcie mieli by na poziomie 8%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Historia ci się na 2013 urwała jak wg wklejonych przez ciebie danych w 2014 zadłużenie spadło o 58 mld?  Bujać to my a nie nas Romanku B)

Przed PO-PSL płaciliśmy mniej a po rządach PIS będziemy płacić więcej jak za rzadów PO PSL. to oczywiste i pewne  Założysz się o dobra butelkę?

 

Nie daje Ci do myślenia dlaczego opozycja chce zdobyć władzę w takim zadłużonym Państwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671
Napisano (edytowany)

A pisiory po cholerę się pchały do władzy jak "polska w ruinie" ? Nie daje ci to do myślenia?

Edytowano przez jacek1296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

a smiglowe gdzie

Nie  wiem co  to  smiglowe  ale  Śmigłowce  są  na lotnisku  a gdzie  mają  być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jakby byli odpowiedzialni za swoje działania to by się nie pchali karierowicze . Ja jak coś źle zrobię to zaraz dostaje po kieszeni a oni nic . ;[

Widać jaką pamięć mają którzy zeznają w sprawie Amber Gold . Jakby od pamięci zależało czy będą pełnić swoją funkcję dalej to pogrążali by jeden drugiego .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj