Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Tak jest z wieloma ministrami tego rządu. A potem zdziwienie, że poparcie spada. Zaliczki na dopłaty to marne pocieszenie, skoro wielu nawet nie wie co w ogóle zdoła zasiać i kiedy. Jurgiel nic nie robi na tym stanowisku po prostu tam jest. Bo mu się należy jako członkowi pisowskiej wierchuszki. Zresztą czy geodeta nie pracujący nigdy na roli zrozumie tę dziedzinę? Wątpię. Znajomy ojca chodził z nim do technikum i mówi, że on od młodości już taki pierdoła i fajtłapa był.

PS żeby nie było, że w piątek 12 poinformują, że odłożyli składanie dopłat o miesiąc.

 

No biedny rolnik przez PiS nie zasiali ;) ;) to co Jurgel dla roników zrobil  żaden rząd przez 27 lat taka pomoc była udzielona po klęskach 900 zł do ha do tucznikow dopłty do zakupu loszek  350 zł dopłaty do zakupu jałowic 1000 zl doplaty do klęskowych kredytów dopłaty

Daj spokój z tym wyrównaniem dopłat. Nikt ci nic nie wyrówna. Zresztą pis też to w kampanii obiecywał i co Jurgiel negocjuje wyrównanie dopłat? On nawet nie potrafi załatwić tego co praktycznie załatwili przedstawiciele czasopisma rolniczego. Oczywiście ze względu na to, że Top Agrar to nie Polski rząd nie mogli otrzymać konkretnej decyzji. Ale otrzymali nie formalnie odpowiedź, że to jest możliwe.

Co ma marsz do nierozgarniętego ministra rządu pisu? Jurgiel sobie nie radzi i to wszystko. Pis obiecywał w kampanii wyrównanie dopłat. Zobaczymy jak Jurgiel to wam załatwi. Sawicki nie był idealny, psl nie jest idealny. Ale chłop coś załatwiał a Jurgiel śpi. Tak jak poszedł spać kiedyś, gdy wszyscy inni wynegocjowali sobie większe limity produkcji cukru.

 

Mnie dopłaty nie interesują przeciwnie uważam że powiny być zlikwidowane podobnie jak KRUS  co po 1 ha kupili by mieć tanie ubezpieczenie won do zus i już kasa by była

 

Ty naprawdę nie myślisz czy tylko na przekór to wypasujesz? Skąd ludzie mają wiedzieć co posiać jak nie wiadomo kiedy w pole wjadą. Bo co chwila dolewa. Może to być za kilka dni lub za kilka tygodni. A ten czynnik warunkuje podjęcie decyzji co siać. A ze względu na zapowiedzi takiej pogody przez maj może na niektórych polach nic nie posieją. I co potem do agencji zmieniać bo był wpisany np jęczmień a teraz tylko zaorane pole. Czyli co w pierwszym wniosku rolnik poświadczył nie prawdę? Ty w ogóle myślisz nad tym co tu wypisujesz.? A może rolnik, który wpisał we wniosek owies lub jęczmień pójdzie w czerwcu składać korektę, że z tego się zrobiła gryka? Bo co nie wiedział co siał?

Piszesz, że to garstka ludzi. Może i tak. Kiedyś może u ciebie w okolicach będzie jakaś garstka. Ale na Podlasiu jest dużo wyborców pisu. I widać jak ich rząd i ich minister o nich dba. Jak by wydłużyli terminy o miesiąc to problemu tez by nie było. Zresztą do 15 czerwca można by przesunąć termin na stałe. Ale jak pisałem minister pierdoła tym się nie przejmuje. Śpi sobie smacznie i bierze pobory i ma wszystko w d.

 

Widziszludzie w grzechu żyją i Pan Bóg ich doświadcza by się nawrócili piszesz jakby pierwszy raz deszcz padał inni się z niego cieszą do żniw dlugo może jeszcze pól Eropy zalać zobacz sobie w innych krajach jak zalewa i nie lamentują w sobotę wlalo przynajmniej ogli rolnicy w niedzielę świętować głodny nikt spać nie pujdzie sprowadzi się zzagranicy za pół darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

W sobote marsz "wolności" dotkliwie spacyfikował marsz lgbt , troche dziwna ta wolnośc , broniąc pod uwage to że w polsce nie ma demokracji a ubecy jej bronią ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Dosyć wchodzenia w tyłek biznesmenom zachodnim którzy raczyli poprzejmować firmy i ich nazwy za pół darmo . Przyszedł czas na płacenie podatków . Jakoś Merkel na Szydło się nie obraziła widząc co się dzieje w Polsce . Firmy są na poziomie   europejskim a płace nie . O mnie tu nie chodzi tylko o moje dzieci abyśmy nie musieli jeździć w odwiedziny na zachód . 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Staszek nie wiem po co wykręcasz wszystko na opak. Ja nie piszę, że to wina pisu, że deszcz padał. Tylko, że leniwy minister nie ma ochoty przeprowadzić tak prostego działania. Jak przełożenie terminu składania dopłat.

Skoro cię dopłaty nie interesują to nie powinieneś ich pobierać. Chociaż pewnie pobierasz. Co do krusu masz rację. Tylko nikt tego nie zrobi. Jeśli pis ma odwagę niech likwiduje też i dopłaty. Płakał nie będę. Nie wiem jak inni np głosujący na pis. Pewnie nie zadowolonych była by cała masa.

Poza tym z jednej strony piszesz, że dopłaty ci nie potrzebne a z drugiej piszesz o dopłatach do jałowic, loszek itd. To takie same dopłaty jak z ue. No i oczywiście takie formy pomocy były tez stosowane i przed rządami pis. Były dopłaty do wysuszonych czy zatopionych hektarów, kredyty kleskowe i tym podobne. 

 

Widziszludzie w grzechu żyją i Pan Bóg ich doświadcza by się nawrócili piszesz jakby pierwszy raz deszcz padał inni się z niego cieszą do żniw dlugo może jeszcze pól Eropy zalać zobacz sobie w innych krajach jak zalewa i nie lamentują w sobotę wlalo przynajmniej ogli rolnicy w niedzielę świętować głodny nikt spać nie pujdzie sprowadzi się zzagranicy za pół darmo wink.png

 

​A to jest najlepsze. Mam nadzieję kiedyś ci tak samo odpisać. Bo jak widać broniąc pisu jesteś gotów do wszystkiego się posunąć. I na swój sposób okazać współczucie kolegom po fachu. Tylko jeszcze raz ci tłumaczę ja nie mam pretensji o to, że deszcz padał. Tylko, że leniwy minister mógł by ludziom pomoc. Tym bardziej, że jak pokazali w Top Agrar pomoc ta jest banalnie prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

 

Widziszludzie w grzechu żyją i Pan Bóg ich doświadcza by się nawrócili piszesz jakby pierwszy raz deszcz padał inni się z niego cieszą do żniw dlugo może jeszcze pól Eropy zalać zobacz sobie w innych krajach jak zalewa i nie lamentują w sobotę wlalo przynajmniej ogli rolnicy w niedzielę świętować głodny nikt spać nie pujdzie sprowadzi się zzagranicy za pół darmo 

Bez komentarza. Tylko nie płacz w żniwa jak będzie lało, bo okaże się się że to kara Boska słusznie należna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

Ty naprawdę nie myślisz czy tylko na przekór to wypasujesz? Skąd ludzie mają wiedzieć co posiać jak nie wiadomo kiedy w pole wjadą. Bo co chwila dolewa. Może to być za kilka dni lub za kilka tygodni. A ten czynnik warunkuje podjęcie decyzji co siać. A ze względu na zapowiedzi takiej pogody przez maj może na niektórych polach nic nie posieją. I co potem do agencji zmieniać bo był wpisany np jęczmień a teraz tylko zaorane pole. Czyli co w pierwszym wniosku rolnik poświadczył nie prawdę? Ty w ogóle myślisz nad tym co tu wypisujesz.? A może rolnik, który wpisał we wniosek owies lub jęczmień pójdzie w czerwcu składać korektę, że z tego się zrobiła gryka? Bo co nie wiedział co siał?

Piszesz, że to garstka ludzi. Może i tak. Kiedyś może u ciebie w okolicach będzie jakaś garstka. Ale na Podlasiu jest dużo wyborców pisu. I widać jak ich rząd i ich minister o nich dba. Jak by wydłużyli terminy o miesiąc to problemu tez by nie było. Zresztą do 15 czerwca można by przesunąć termin na stałe. Ale jak pisałem minister pierdoła tym się nie przejmuje. Śpi sobie smacznie i bierze pobory i ma wszystko w d.

Jak sie nie wie co  sie  posieje   to  się  wpisuje  ,,Ugór  Czarny,,  i  po problemie  a jak obsieje w czerwcu  czy tam kiedy  robi  korektę  na kukurydze  czy tam grykę.

Ja nie  widzę  sensu  wydłużania  Terminu  składania  Wniosku.

 

 

Daj spokój z tym wyrównaniem dopłat. Nikt ci nic nie wyrówna. Zresztą pis też to w kampanii obiecywał i co Jurgiel negocjuje wyrównanie dopłat? On nawet nie potrafi załatwić tego co praktycznie załatwili przedstawiciele czasopisma rolniczego. Oczywiście ze względu na to, że Top Agrar to nie Polski rząd nie mogli otrzymać konkretnej decyzji. Ale otrzymali nie formalnie odpowiedź, że to jest możliwe.

Co ma marsz do nierozgarniętego ministra rządu pisu? Jurgiel sobie nie radzi i to wszystko. Pis obiecywał w kampanii wyrównanie dopłat. Zobaczymy jak Jurgiel to wam załatwi. Sawicki nie był idealny, psl nie jest idealny. Ale chłop coś załatwiał a Jurgiel śpi. Tak jak poszedł spać kiedyś, gdy wszyscy inni wynegocjowali sobie większe limity produkcji cukru.

Tak Negocjuje  wyrównanie  dopłat   Ciekawe  czy  Słońce  Preru  pomoże  Polsce  w tej  Batalii  co ???

Może  niewiesz  to  ci  napisze  ten śpiący  Minister   chciał  Rolnikom  podnieść  dotacje  do  Paliwa  ale  KE  się  nie zgodziła.

Swoją  drogą  to  jaką  my mamy  suwerenność  że  Polski Minister  musi  się  pytać  KE  czy  może  dać  Rolnikom wsparcie.

Nie wiem  poco  piszesz  takie  brednie  że  przedstawiciele  Top Agrar  cokolwiek załątwili  jak  Komisja  Europejska  dała  zielone światło  do  przedłużenia  Terminu  wszystkim  Krajom  UE.

Tak  Sawicki  załatwił  mniejsze  dopłaty   więcej  biurokracji 

PROW 2014-20  rozpoczął  się  nie w 2014  roku  a 2016 roku

Naprawdę  prawdziwy Sukces  co robił  Sawicki  w 2014 2015 roku spał  ???

No i  najważniejsze  nazwał  Rolników  ,, Frajerami,,

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez komentarza. Tylko nie płacz w żniwa jak będzie lało, bo okaże się się że to kara Boska słusznie należna.

 

Pan Bog człowieka nie karze on ich wystawia na próbę by ich potem zbawić  jak się wypada teraz to w żniwa będzie pogoda deszczu nigdy za wiele B)

Staszek nie wiem po co wykręcasz wszystko na opak. Ja nie piszę, że to wina pisu, że deszcz padał. Tylko, że leniwy minister nie ma ochoty przeprowadzić tak prostego działania. Jak przełożenie terminu składania dopłat.

Skoro cię dopłaty nie interesują to nie powinieneś ich pobierać. Chociaż pewnie pobierasz. Co do krusu masz rację. Tylko nikt tego nie zrobi. Jeśli pis ma odwagę niech likwiduje też i dopłaty. Płakał nie będę. Nie wiem jak inni np głosujący na pis. Pewnie nie zadowolonych była by cała masa.

Poza tym z jednej strony piszesz, że dopłaty ci nie potrzebne a z drugiej piszesz o dopłatach do jałowic, loszek itd. To takie same dopłaty jak z ue. No i oczywiście takie formy pomocy były tez stosowane i przed rządami pis. Były dopłaty do wysuszonych czy zatopionych hektarów, kredyty kleskowe i tym podobne. 

 

Widziszludzie w grzechu żyją i Pan Bóg ich doświadcza by się nawrócili piszesz jakby pierwszy raz deszcz padał inni się z niego cieszą do żniw dlugo może jeszcze pól Eropy zalać zobacz sobie w innych krajach jak zalewa i nie lamentują w sobotę wlalo przynajmniej ogli rolnicy w niedzielę świętować głodny nikt spać nie pujdzie sprowadzi się zzagranicy za pół darmo wink.png

 

​A to jest najlepsze. Mam nadzieję kiedyś ci tak samo odpisać. Bo jak widać broniąc pisu jesteś gotów do wszystkiego się posunąć. I na swój sposób okazać współczucie kolegom po fachu. Tylko jeszcze raz ci tłumaczę ja nie mam pretensji o to, że deszcz padał. Tylko, że leniwy minister mógł by ludziom pomoc. Tym bardziej, że jak pokazali w Top Agrar pomoc ta jest banalnie prosta.

 

A w czym ma ludziom pomóc parasol rozłożyć?  Co do dopłat to nie chodzi mi o ich likwidację u nas tylko w całej UE mogę Cię zapewnić 5 lat i rolnicy wykupią wszyskie gospodarstwa w UE dobrze wiemy że tylko dzięki dopłatom one istnieją na wolnym rynku żaden zachodni rolnik polakowi nie dorówna  gdzie była pomoc klęskowa przed PiS ? Raz GOPS wypłacał po 1000 zł na całe gospodarstwo taka była pomoc i nie bredz tu

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
Odpowiedź na interpelację nr 11526 
w sprawie zakupu śmigłowców dla polskiej armii 
Odpowiadający: sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Bartosz Kownacki 
 
Warszawa, 28-04-2017 
 
W odpowiedzi na interpelację Pana Posła Wojciecha Króla w sprawie zakupu śmigłowców dla polskiej armii (nr 11526), uprzejmie przedstawiam – z upoważnienia Ministra Obrony Narodowej – poniższe wyjaśnienia. 
Odnosząc się bezpośrednio do poszczególnych pytań informuję, że do końca 2016 r. nie zostały dostarczone dwa śmigłowce dla Sił Zbrojnych RP, ponieważ nie zawarto stosownej umowy na ich dostawę. 
Plan dostarczenia dla Sił Zbrojnych RP ośmiu śmigłowców do końca 2017 r. jest aktualny. Niemniej jednak trzeba mieć świadomość, że termin dostawy jest uzależniony od wynegocjowanych warunków umowy, jak też możliwości potencjalnego wykonawcy. 
 
Aktualnie w resorcie obrony narodowej są prowadzone dwa postępowania na zakup śmigłowców dla Sił Zbrojnych RP. Sprzęt ten jest pozyskiwany celem zaspokojenia pilnej potrzeby operacyjnej. Dla uniknięcia zakłóceń w realizacji harmonogramu wymienionego procesu są prowadzone różnorodne działania ukierunkowane na minimalizacje ryzyk mogących mieć wpływ na potencjalne opóźnienia w dostawach. 
 
Analiza środowiska bezpieczeństwa międzynarodowego, potrzeb operacyjnych i posiadanych zdolności Sił Zbrojnych RP wskazała priorytetowe kierunki w modernizacji technicznej w latach 2017-2022. Wśród zdefiniowanych priorytetów śmigłowce nie występują. Biorąc powyższe pod uwagę, w pierwszej kolejności jest planowane pozyskanie takich typów rozpatrywanych statków powietrznych, które zaspokoją najpilniejsze potrzeby armii w zakresie lotnictwa śmigłowcowego. 
 
Bartosz KOWNACKI

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=0AA3E43A

 

Pozwoliłem sobie wkleić całość i pogrubić wybrane fragmenty, aby wskazać iż mamienie społeczeństwa trwa od jakiegoś czasu. Gdzie zapewnienia i podawanie kolejnych terminów? Po jakiego grzyba wystąpienia że już prawie, że za chwilę? A w ogóle to co to jest lotnictwo śmigłowcowe?

Ręce i nogi opadają. Czy jest szansa na koniec tej głupizny. Zegar tyka nieubłaganie, resursy kończą się. Pieprzona dobra zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
Napisano (edytowany)

To może Caracale nie były za drogie, ani Black Hawki nie byłyby jakieś wybitnie korzystne tylko jak sie kupić nie chce to nic nie pasuje. :blink: Wiele osób się tu wykłócało że Caracale były źle wynegocjowane ale może ich "dobra zmiana" załadowała w bambuko swoją narracją?. Co wy na to panowie szlachta, popierający PIS? Będziecie teraz udowadniać że śmigłowce nie potrzebne w ogóle? Może za rok MON przyzna że wogóle nie ma zagrozenia ze strony Rosji a tylko szczuto tymi opowieściami wyznawców i straszono niezorientowanych?

 

Marek - co ty chłopie zacząłeś cytatami z Bronka lecieć? :lol:

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

TY POSIADASZ takie info bo siedzisz z Macierewiczem czy miałeś sny w nocy ??  nie wiem czy jak ktoś pisze ze zarżeli karakale  ale karakale do obrony 

to ja wybieram drzwi od stodoły od marekfarmer, trasporterami sie bronić  :lol:  :lol:  :lol: 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A co śmigłowce taki postrach sieją ???? Nie wpłyną jakość znacząco na nasze bezpieczeństwo co nie oznacza że są niepotrzebne. Największa POrażka ostatnich 20 lat to zaniechanie budowy tarczy antyrakietowej przez PO-PSL której Rosja się bała bo z 50 śmigłowców to co najwyżej mogą się pośmiać bo zanim wystartują to śladu po nich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

ja proponuje wszystkim peowym fantazją. poczytać jak sie chwali   ministra Siemoniaka jakie bd mieli spaniałe obrone helikoptery to przy Macierewiczu to pikuś 

 

najlepsze zdanie Przy budowie systemu obrony powietrznej braliśmy pod uwagę kryterium polityczne, kryterium bezpieczeństwa Polski w Sojuszu, natomiast w przypadku śmigłowców jesteśmy na etapie wybierania najlepszego śmigłowca dla polskiej armii.


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Czy możesz pojąć że jak nie będzie czym latać, albo piloci uznają że już dłużej nie można narażać życia własnego ani ludzi których się wozi to pizną kwitami i odejdą do cywila. Jak już kupią śmigłowce to nie będzie instruktorów do szkolenia załóg. Kto będzie szkolił choćby w Dęblinie podchorążych? Dziura pokoleniowa będzie taka że Twoje drzwi od stodoły jej nie zasłonią.

Niech chodzi tu o to czy Rosja będzie się bała tylko o realne potrzeby tak wojsk lądowych, wojsk specjalnych, ratownictwa morskiego jak i choćby akcji powodziowych. 

Ktoś wam na wciskał że zostaną unieszkodliwione zanim wystartują i tego się trzymacie. To nic nie kupować bo w końcu wszystko można zniszczyć. Wykopcie sobie ziemianki, nanieście tam kartofli i siedźcie bo przyjdzie Putin i Was zje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

A co śmigłowce taki postrach sieją ???? Nie wpłyną jakość znacząco na nasze bezpieczeństwo co nie oznacza że są niepotrzebne. Największa POrażka ostatnich 20 lat to zaniechanie budowy tarczy antyrakietowej przez PO-PSL której Rosja się bała bo z 50 śmigłowców to co najwyżej mogą się pośmiać bo zanim wystartują to śladu po nich nie będzie.

 

dlatego po psl musiało obrócić kota ogonem 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

A co śmigłowce taki postrach sieją ???? Nie wpłyną jakość znacząco na nasze bezpieczeństwo co nie oznacza że są niepotrzebne. Największa POrażka ostatnich 20 lat to zaniechanie budowy tarczy antyrakietowej przez PO-PSL której Rosja się bała bo z 50 śmigłowców to co najwyżej mogą się pośmiać bo zanim wystartują to śladu po nich nie będzie.

Oj ty misiu kolorowy ;)  Poprzesz wszystko co PIS ci poda? A po co OT ? Rosja to napewno będzie się bała OT  :D  :D  :D 

PIS się po ponad 1,5 roku połapał że smigłowców nie potrzeba, a tacy bystrzy mieli być. Teraz przyznajesz że śmigłowce niepotrzebne a jakiś czas temu udowadniałeś że sa konieczne a Caracale są za drogie. 

 

Na TVN7 dobry program. JKM o tym mówił to się oburzali a okazuje się że nobliści  mówią to samo


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
Napisano (edytowany)

Najlepsze jest to, że w jednym miejscu komunikatu piszą o zakupach podyktowanych "pilną potrzebą operacyjną", a potem że to w ogóle nie jest priorytet. 

W tym przypadku ja bym widział konieczność pojawienia się prokuratora. Bo jeśli to nie priorytet to powinno być normalne postępowanie przetargowe a nie zakupy z wolnej ręki. Chyba już tak się pogubili, że nie zależy im w ogóle na stwarzaniu pozorów iż mają na celu dobro armii i żołnierzy.

Spijcie spokojnie WOT partyzantka czuwa.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Prokuratura nie zajmuje się błahostkami no chyba , że Kowalski wykopie wóz żwiru bez pozwolenia  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

po co woz-wystarczy parenascie kamieni znad wisly, moi znajomi tak mieli,  2 radiowozy scigaly 30 , gdybym wiedzial ze to jego gonia to bym mu zadzwonil zeby zostal w krzakach i nie wyjezdzal bo tam radiowozem by nie dojechali a i gumowcow na stanie pewnie  nie mieli. potem jazda na komisariat,zeznania, wizja lokalna, odwoz kamieni z powrotem nad wisle i 200 zl mandatu, jak by kamieni bylo 20 to by prokurator byl w ruchu :P  :P  :P  i na koniec zagadka -z jakiej partii byl radny ktory zawiadomil policje ??? 

 

gdzie ci partyzanci sie podzieja jak wszystkie lasy i krzaki wytna ?

czasami widze jak lataja smiglowce 6 brygady powietrznodesantowej-dla wyszkolonego dywersanta z odpowiednim sprzetem to nie powinien byc trudny cel.......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

I za chwikle sie okaże że OT nie ma sensu bo jak nie moga się chować w krzkach to cały projekt jest bezzasadny. Na dodatek niejeden tutaj jest gotów takie tłumaczenie ptzyjąć i jeszcze bronić  :unsure:  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj