Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Alamo    1514

@Alamo wystarczy, że jest szurnięty pisuar do tego zaprzaniec. Bo w tym AWS Kaczyńscy i inni obecni członkowie pisu wyprzedawali ten majątek wraz z dzisiejszymi członkami po.

Tak na marginesie wzbij się na wyżyny intelektualne i rozwiń wątek jak to za pisu kapitał ma narodowość. Bo na razie odkupili jeden bank, który AWS wspierany przez Kaczyńskich sprzedał kilkanaście razy taniej.

 

W Twojej histerii fałsz stał się chlebem powszednim,a Marekfarmer podał ostateczny dowód na publiczne samozgnojenie Twojej osoby .Straszysz kaczyzmem bo wtedy szef PIS nic nie mógł,a teraz już może bez "szpeców od odkręcania kół" Balcerowicza,Lewandowskiego, Bieleckiego, Buzka, Belki i innych.Folkswyborco,czy podać ich barwy polityczne?Napewno to będzie najboleśniejszy dowód na samozgnojenie się Twojej osoby.
 
Zakłamujesz zarówno historię jak i codzienne newsy.Na kłamstwie historycznym budujesz legitymizację partyjnego,"jedynie słusznego" systemu.Na kłamstwach bieżących-pozycję "jedynie słusznej narracji" gwarantującej sitwom,kastom,uprzywilejowaną pozycję kosztem grup społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

 

Będą służyły jeśli ta społeczność za wstęp zapłaci. Ojciec biznesmen jeszcze darmo nic nikomu nie dał. A jak społeczność zapłaci to i tak będzie to przede wszystkim Rydzykowi służyło.

 

hehe no i popatrzcie pierwszy kapitalista a na krzywy ryj chciałby chodzić na termy Toruńskie. Termy Warmińskie są płatne, termy Maltańskie też są płatne tak samo jak i Uniejowskie. Dlaczego Rydzykowe małyby być darmowe?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Muszę się podeprzec cytatem z jednego z antypolskich kabaretow-ty jesteś taki głupi sam z siebie czy ci za to płacą?

Uczą was tam w pisowskich bojowkach w ogóle czytać? Czy jak ktoś ma z tym problemy to ma jakieś dodatkowe profity z tego?

Gdzie ja, napisałem ze GW to słuszne media? O jedynie słusznych mediach pisalem w odniesieniu do wszelakich w sieci, ND itp waszych ulubionch tytułów, z których wiedzę czerpiesz.

 

Co do pozycji wyborczej, to spytaj wujka googla o rankingi popularności dzienników ogólnopolskich(mozesz tez sprobowac spytac o dzienniki opiniotworcze)jeśli chodzi o sprzedaż. Jak nie podolasz, to daj znać, podrzuce jakiś link. Napisałem chyba dość wyraźnie, nawet dla kogoś takiego jak ty, ze jest na drugim albo trzecim miejscu, za faktem i SE.

 

Bądź laskaw odpowiedzieć, jak się teraz przedstawia rozkład nakładów jakie strona rządową kieruje na dzienniki?

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/duzy-spadek-czytelnictwa-faktu-i-gazety-wyborczej-przeglad-sportowy-liderem-wsrod-wzrostow#

jak widzisz co miesiąc 10% w duł i tak od półtora roku  :D  :lol:

 

nawet od faktu przegląd sportowy się lepiej sprzedaje  :D  :lol:

a niestety grupa wiekowa 45+ czyta dalej gw

 

strona rządząca lasuje sie w tvp  

dziennikitvIkwartal2017-1.png


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Chyba zatkało kakao albo chłopcy czekają na instrukcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017
Napisano (edytowany)

 

marekfarmer -tym razem 3 razy nie wstawi bo sie nie podnieci na widok prezesa w lozku :P ,  warto  dla tej calej pisowskiej menazerii..

na razie koniec 1 sezonu, maja jeszcze byc 2 specjalne odcinki platne ,ale znajac zycie beda na yt

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Narodowość mają tylko długi. Kapitał nie potrzebuje narodowości, da sobie radę. 

oj miru siu mylisz się przykład Portugalia 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

To chyba nie do końca dobry przykład. Swego czasu Portugalia zapraszała, kogo się da z kasą. Ile lat dłużej są od nas w Unii a szału nie ma. Teoretycznie państwo kolonizator z tradycjami jednak nie wszystko poszło jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224
Napisano (edytowany)

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/duzy-spadek-czytelnictwa-faktu-i-gazety-wyborczej-przeglad-sportowy-liderem-wsrod-wzrostow#

jak widzisz co miesiąc 10% w duł i tak od półtora roku :D :lol:

 

nawet od faktu przegląd sportowy się lepiej sprzedaje :D :lol:

a niestety grupa wiekowa 45+ czyta dalej gw

 

strona rządząca lasuje sie w tvp

dziennikitvIkwartal2017-1.png

Po prostu nie wierze w to co wy tutaj wypisujecie. Naprawdę nie potraficie przeczytać tego co sami wrzucacie? Najpierw 125mln/MSC a teraz to.. Cytat z TWOJEGO linku:

 

Najchętniej czytanym dziennikiem w Polsce w okresie od września ub.r. do lutego br. był „Fakt”, a na podium znalazły się jeszcze: „Gazeta Wyborcza”, „Super Express” i „Przegląd Sportowy” - wynika z najnowszego badania PBC.

Po dziennik „Fakt” (Ringier Axel Springer Polska) w okresie od września 2016 roku do lutego 2017 roku sięgało 8,5 proc. respondentów z szerokiej grupy wiekowej 15-75 lat(...) Oznacza to spadek, wynoszący 2,7 pkt. proc. - największy w zestawieniu.

Drugie miejsce zajęła „Gazeta Wyborcza” (Agora), której poziom czytelnictwa zmalał o 1,6 pkt. proc. do 6,7 proc.

Na trzeciej pozycji znalazły się ex aequo dwa tytuły: „Super Express” (Murator) i „Przegląd Sportowy”

 

Koniec cytatu.

 

Gdzie Ty tu wyczytales o regularnych spadkach GW 10%na miesiąc? Gdzie Ty tu wyczytales, ze Przegladu sprzedaje się więcej niż faktu? Mowa jest jedynie o tym, ze zanotowały spadki a przegląd wzrost. To samo masz tam w TWOIM linku odnośnik do wyników sprzedażowych, gdzie jest mowa o tym, ze gw zanotowala 20sto procentowy spadek sprzedazy, a klasyfikacia byla taka, ze na pierwszym miejscu fakt, potem SE i GW na 3miejscu. Twój przegląd sportowy ma sprzedaż około 10krotnie niższa niż fakt.

 

Pisze z telefonu i nie chce mi przekopiowac tabelek, bądź tak laskaw i je wklej, co?

 

Druga sprawa-pytalem o reklamy w dziennikach(gazetach) ogólnopolskich, bo o nich była mowa, a ty wyjezdzasz z TV? Nie wiem jak do was pisac żebyście zrozumieli.

 

Aha i jeszcze wrócę do poprzedniego postu-gdzie ja pisalem ze GW to słuszne media?

Chyba zatkało kakao albo chłopcy czekają na instrukcje :)

Niektorzy tez śpią. Odezwij się jak swoje instrukcje zostaniesz. Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Gdzie Ty tu wyczytales o regularnych spadkach GW 10%na miesiąc? Gdzie Ty tu wyczytales, ze Przegladu sprzedaje się więcej niż faktu? Mowa jest jedynie o tym, ze zanotowały spadki a przegląd wzrost. To samo masz tam w TWOIM linku odnośnik do wyników sprzedażowych, gdzie jest mowa o tym, ze gw zanotowala 20sto procentowy spadek sprzedazy, a klasyfikacia byla taka, ze na pierwszym miejscu fakt, potem SE i GW na 3miejscu. Twój przegląd sportowy ma sprzedaż około 10krotnie niższa niż fakt.

 

On nigdzie tego nie wyczytał a jedynie wierzy jest tak jak pisze albo mniej wiecej tak. Będąc osobnikiem o skromnym potencjale analitycznym Romek głównie wierzy zamiast samodzielnie i świadomie łączyć fakty. Wiara jak wiadomo nie jest racjonalna i nie ma za sobą zaplecza naukowego a jedynie przyjmuje się pewne dogmaty. Tak jak baby na targu albo wioskowe głupki - jeden palnie głupotę a reszta bezmyślnie to powtarza dokładając jeszcze coraz to nowe fakty i domysły od siebie i tak rodzą się niebywałe głupoty w które potem wierzą bo "wszyscy tak mówią więc coś musi w tym być"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Czytałes ten link? Może ja cos tam źle przeczytałem i się niepotrzebnie chłopa czepiam..ale na moje to tam nawet nie ma co analizować, suche liczby podane. Tylko przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
Napisano (edytowany)

Z ty gazem to do końca nie wiadomo. Bo nie wiem czy gdzieś podali cenę. Słyszałem, że nikt w Europie północnej tego gazu nie kupuje. Oby nie okazało się, że jest jeszcze droższy niż ten z Kataru. Niech rząd się pochwali po ile kupił.

 

Nie wiem  poco  te  Bzdury  wypisujesz 

Jarosław  Kaczyński 

Ponownie zasiadł w Sejmie III kadencji w 1997, jako kandydat Ruchu Odbudowy Polski z okręgu stołecznego, podczas gdy jego ugrupowanie należało do Akcji Wyborczej Solidarność, której Jarosław Kaczyński był jednym z założycieli. Odszedł krótko po rozpoczęciu kadencji z koła ROP i został posłem niezrzeszonym. 30 grudnia 1997 ustąpił z funkcji szefa PC, a w 1998 odszedł z partii. Wrócił do niej w 1999 i w październiku tego samego roku został wybrany na honorowego prezesa ugrupowania. Wspólnie z Ludwikiem Dornem w styczniu 2000 ponownie przystąpił do koła parlamentarnego ROP (wówczas reaktywowanego, a w marcu tego samego roku przemianowanego na koło ROP-PC), w którym zasiadał do lipca 2001.

W 2001 wraz z Lechem Kaczyńskim współtworzył partię Prawo i Sprawiedliwość, która w wyborach parlamentarnych w 2001 zdobyła 9,5% głosów i 44 mandaty poselskie. Jarosław Kaczyński utrzymał miejsce w Sejmie, uzyskując w okręgu warszawskim 144 343 głosy. W latach 2001–2003 był członkiem Komisji Etyki oraz przewodniczącym klubu parlamentarnego PiS. W 2003 objął stanowisko prezesa tego ugrupowania, zastępując swojego brata, który został wybrany na urząd prezydenta m.st. Warszawy.

Nie wiem  poco  Piszesz  takie  Bzdury  że  Kaczyński z Buzkiem prywatyzowali  Polskę  jak to  jest  kłamstwo

Kaczyński  w Rządzie Buzka  był tylko  1 rok  i nie był  odpowiedzialny za żadną  z prywatyzacji

Za  to  Komorowski  był  odpowiedzialny  za  prywatyzację  Tp. Sa   i  dla przypomnienie   zdemaskował  tajny  ośrodek  rządowy  którego  wybudowanie  kosztowało  Miliony  które  Komorowski   zaprzepaścił.

 

Ja żadnych bzdur nie piszę. To, że ktoś zmieniał barwy partyjne, z jakiejś partii wychodził a potem wracał to nie znaczy, że nie brał udziału w tym co robił rząd AWS i swoim działaniem tego rządu nie autoryzował. Już w tekście który wkleiłeś napisano, że Kaczyński był jednym z założycieli AWS. Jego partia PC weszła do tego rządu. Jego brat Lech tez wszedł do tego rządu. Podobnie jak Szyszko, Ujazdowski i Czarnecki. Po co oni wchodzili do rządu AWS skoro ten rząd był taki zły? Po co Kaczyński wrócił do PC skoro ta partia z Buzkiem i UW sprzedawała Polskę?

Dzisiaj wasz propaganda wmawia wam, ze to tylko po. A przemilcza wielu dzisiejszych polityków pis, którzy wtedy ręka w rękę z politykami pis sprzedawali polskie firmy. Ty sobie tłumaczysz, ze skoro ci ludzie zmienili po kilka razy barwy partyjne to na pewno już nie są winni. Bo są dzisiaj w pise a winni to tylko w po.

 

Oto jak niezrzeszony Kaczyński wspierał AWS.

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kaczynski-macierewicz-i-kaminski-glosowali-za-utworzeniem-gimnazjow/9et69c

 

Jak ktoś nie wierzy Onetowi niech sprawdzi druk sejmowy jest data głosowania. Dzisiaj wam się wmawia, że to nie oni. Bo byli bezpartyjni lub w innych partiach. Nawiasem mówiąc dzisiaj wielu z tych ludzi w tym Kaczyński nie chce tych gimnazjów. A to, że poszła na to fura pieniędzy nic ich nie obchodzi.

 

 

W Twojej histerii fałsz stał się chlebem powszednim,a Marekfarmer podał ostateczny dowód na publiczne samozgnojenie Twojej osoby .Straszysz kaczyzmem bo wtedy szef PIS nic nie mógł,a teraz już może bez "szpeców od odkręcania kół" Balcerowicza,Lewandowskiego, Bieleckiego, Buzka, Belki i innych.Folkswyborco,czy podać ich barwy polityczne?Napewno to będzie najboleśniejszy dowód na samozgnojenie się Twojej osoby.
 
Zakłamujesz zarówno historię jak i codzienne newsy.Na kłamstwie historycznym budujesz legitymizację partyjnego,"jedynie słusznego" systemu.Na kłamstwach bieżących-pozycję "jedynie słusznej narracji" gwarantującej sitwom,kastom,uprzywilejowaną pozycję kosztem grup społecznych.

 

Twoja nerwowa reakcja jest jak najbardziej oczywista. Moje konkretne fakty zaburzają twój wizerunek niepokalanego Jarosława i stąd twoja nerwówka. Nie ma większego fałszu niż wasza propaganda. Bo wciskają wam, że zło to tylko po. A ci np którzy  wtedy sprzedawali z Buzkiem Polskę a teraz są w pis. To są dobrzy. Bo kilka razy zmienili barwy partyjne i teraz mówią wam to nie my. Na górze wkleiłem link jak to Kaczyński wtedy nic nie mógł. To takim bez mózgom jak wy dzisiaj mówi, że nic nie mógł. A AWS wspierał jako niezrzeszony. Jego brat wszedł do tego rządu. Po co do tego rządu wszedł skoro to taki zły rząd był? Po co Jarosław wrócił do PC skoro ta partia z Buzkiem sprzedawała Polskę?

Sam żyjesz w zakłamaniu fundowanym ci przez twoją propagandę. Która mówi ci, że w pise są święci a w po źli. Normalny człowiek wie, że i tu i tu są tak samo zakłamani i uwikłani w skandalach i aferach. 

 

hehe no i popatrzcie pierwszy kapitalista a na krzywy ryj chciałby chodzić na termy Toruńskie. Termy Warmińskie są płatne, termy Maltańskie też są płatne tak samo jak i Uniejowskie. Dlaczego Rydzykowe małyby być darmowe?

 

Z braku argumentów postanowiłeś odwrócić kota ogonem. Ja nigdzie nie chcę na krzywy ryj. Nawet do term Rydzyka. Po prostu zabrakło ci argumentów, że to będzie korzystne dla społeczeństwa.  Społeczeństwo będzie musiało za tą korzyść coś dać. Czytaj kasę. czyli defakto będzie na zero bo coś za coś. A skorzysta Rydzyk.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341

Nie śledziłem ostatnio tematu z braku czasu. Może już ktoś to wstawiał, to trudno, będzie powtórka:

 

     Mafia paliwowa traci miliardy! W I kw.'17 legalna sprzedaż ON wzrosła o 42%, a zysk ORLENu urósł o 630%! Oni zrobią wszystko, aby było jak było...
wpis z dnia 1/05/2017

dystrybutor-paliwa2_Skitterphoto_Pixabay

foto: Skitterphoto (Pixabay.com / CC0)

Efekty wprowadzenia tzw. pakietu paliwowego zaskoczyły nawet jego autorów. Mafia paliwowa (często wiązana z byłymi funkcjonariuszami PRL-owskich służb specjalnych) zaczęła tracić miliardy złotych zysku, co automatycznie przełożyło się na wyniki finansowe państwowego LOTOS-u i ORLEN-u. Legalna sprzedaż oleju napędowego (ON) w I kwartale 2017 r. wzrosła w Polsce o 42 proc. w porównaniu z analogicznym okresem 2016 roku. Dzięki ukróceniu działalności mafii paliwowej zyski państwowego LOTOS-u wzrosły o 300 proc., a ORLEN-u o 630 proc.! Można? Jak widać, można!

 

Przypomnijmy - w sierpniu ubiegłego roku wszedł w życie tzw. pakiet paliwowy, czyli nowelizacja prawa eliminująca szereg luk w przepisach VAT, akcyzowych i koncesyjnych (zmiany dotyczyły ustawy o VAT, akcyzie, ordynacji podatkowej i prawa energetycznego z zakresu koncesji). Luki te przynosiły przestępcom wielomiliardowe zyski, a jednocześnie powodowały gigantyczne straty po stronie Skarbu Państwa.

Wejście w życie wspomnianego pakietu istotnie uderzyło w działalność mafii paliwowej w Polsce. Przestępcy, zamiast handlować przemyconym paliwem, oszukiwać i wyłudzać VAT, zostali zmuszeni do kupowania go w legalnych źródłach. Efekty widać o wynikach finansowych dwóch największych spółek paliwowych w Polsce, które są kontrolowane przez państwo. W ciągu trzech pierwszych miesięcy bieżącego roku gdański LOTOS zanotował 411 mln zł zysku na czysto. W analogicznym okresie roku 2016 zysk był o ponad 300 mln zł niższy. Jeszcze lepsze wyniki zanotował płocki ORLENW I kwartale 2017 r. zysk netto tej państwowej spółki wyniósł 2,08 mld zł i był o 630 proc. wyższy od zysku zanotowanego po I kwartale 2016 r. (wówczas było to 330 mln zł).

 

Zastanawiające jest to, że przez 8 lat rządów Platformy i PSL nie można było uchwalić prawa uszczelniającego luki w przepisach VAT, akcyzowych i koncesyjnych, dzięki czemu zorganizowane grupy przestępcze dorobiły się miliardów złotych zysku. Zastanawiające jest to, że dopiero, gdy PiS doszedł do władzy możliwe było przeforsowanie pakietu paliwowego, który skutecznie ukrócił przestępcze eldorado. W tym kontekście zasadne są dwa pytania - czy politycy poprzedniej władzy mieli swój interes w tym, aby nie zmieniać prawa i kosztem przychodów naszego państwa dbać o portfele przestępców oraz do czego zdolni są obecnie przedstawiciele mafii, aby znów było tak jak było?

 

Źródło: PKN Orlen z lepszymi wynikami za I kwartał (BusinessInsider.com.pl)

 

 

Kogoś tutaj wkurzało nie tak dawno, że każda dostawa ON powyżej 500 l jest monitorowana.  A ja powiem - i bardzo dobrze! W pale się nie mieści, ile ta WSIowa mafia wysysała z budżetu za panowania swoich kolesi. Dlaczego niby jakieś s*******ny mają rozkradać to, co ja i inni uczciwi odprowadzają w formie podatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

 

 

Ja żadnych bzdur nie piszę. To, że ktoś zmieniał barwy partyjne, z jakiejś partii wychodził a potem wracał to nie znaczy, że nie brał udziału w tym co robił rząd AWS i swoim działaniem tego rządu nie autoryzował. Już w tekście który wkleiłeś napisano, że Kaczyński był jednym z założycieli AWS. Jego partia PC weszła do tego rządu. Jego brat Lech tez wszedł do tego rządu. Podobnie jak Szyszko, Ujazdowski i Czarnecki. Po co oni wchodzili do rządu AWS skoro ten rząd był taki zły? Po co Kaczyński wrócił do PC skoro ta partia z Buzkiem i UW sprzedawała Polskę?

Dzisiaj wasz propaganda wmawia wam, ze to tylko po. A przemilcza wielu dzisiejszych polityków pis, którzy wtedy ręka w rękę z politykami pis sprzedawali polskie firmy. Ty sobie tłumaczysz, ze skoro ci ludzie zmienili po kilka razy barwy partyjne to na pewno już nie są winni. Bo są dzisiaj w pise a winni to tylko w po.

 

Oto jak niezrzeszony Kaczyński wspierał AWS.

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kaczynski-macierewicz-i-kaminski-glosowali-za-utworzeniem-gimnazjow/9et69c

 

Jak ktoś nie wierzy Onetowi niech sprawdzi druk sejmowy jest data głosowania. Dzisiaj wam się wmawia, że to nie oni. Bo byli bezpartyjni lub w innych partiach. Nawiasem mówiąc dzisiaj wielu z tych ludzi w tym Kaczyński nie chce tych gimnazjów. A to, że poszła na to fura pieniędzy nic ich nie obchodzi.

 

Jak nie piszesz bzdur  jak  piszesz  zaznaczyłem ci  to  ładnie na czerwono.

Skąd mógł  ktoś  wiedzieć  co  wyjdzie  z Buzka  że będzie  tak  źle  rządził  co ???

Lech  Kaczyński wszedł  do  rządu  Buzka  pod koniec  niego  kadencji

AWS  to  dzisiaj PLATFORMA OBYWATELSKA

Nie wiem poco  robisz  jakieś  wywody  śmieszne  że  Lech  Kaczyński z Buzkiem cokolwiek  prywatyzowali   z Buzkiem prywatyzował  Komorowski  który  przyczynił  się  do  strat  dla  Polski  z Tp.sa  nie wspominając  o  lotnisku  które  wyremontowali za grube  miliony  żeby  potem  je sprzedać.

Donald  Tusk jak doszedł  do  władzy  Kontynuował  to  co  zaczął  jego  Partyjny Kolega  Buzek

A  PiS  jak widzisz  naprawia  błędy   a Platforma (AWS)  brnęła  dalej  w te  błędy  i  w 2015 roku  musieli  zrobić  skok na kasę  z OFE  150mld złoty  bo  by  Rząd  Platformy  Obywatelskiej  ZBANKRUTOWAŁ

 

I  co  z tego  że  Kaczyński  Macierewicz  czy  Kamiński  głosowali  za Gimnazjami ?????

Gimnazja  się  nie sprawdziły  i  trzeba  wrócić  do tego  co  było 

Po  reformie  w 1999 roku  wiele  szkół  wiejskich  zamknięto  a powrót  do  Starych zasad  te  małe  szkoły które  się jakimś  cudem uchowały   chroni 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Po prostu nie wierze w to co wy tutaj wypisujecie. Naprawdę nie potraficie przeczytać tego co sami wrzucacie? Najpierw 125mln/MSC a teraz to.. Cytat z TWOJEGO linku:

 

Najchętniej czytanym dziennikiem w Polsce w okresie od września ub.r. do lutego br. był „Fakt”, a na podium znalazły się jeszcze: „Gazeta Wyborcza”, „Super Express” i „Przegląd Sportowy” - wynika z najnowszego badania PBC.

Po dziennik „Fakt” (Ringier Axel Springer Polska) w okresie od września 2016 roku do lutego 2017 roku sięgało 8,5 proc. respondentów z szerokiej grupy wiekowej 15-75 lat(...) Oznacza to spadek, wynoszący 2,7 pkt. proc. - największy w zestawieniu.

Drugie miejsce zajęła „Gazeta Wyborcza” (Agora), której poziom czytelnictwa zmalał o 1,6 pkt. proc. do 6,7 proc.

Na trzeciej pozycji znalazły się ex aequo dwa tytuły: „Super Express” (Murator) i „Przegląd Sportowy”

 

Koniec cytatu.

 

Gdzie Ty tu wyczytales o regularnych spadkach GW 10%na miesiąc? Gdzie Ty tu wyczytales, ze Przegladu sprzedaje się więcej niż faktu? Mowa jest jedynie o tym, ze zanotowały spadki a przegląd wzrost. To samo masz tam w TWOIM linku odnośnik do wyników sprzedażowych, gdzie jest mowa o tym, ze gw zanotowala 20sto procentowy spadek sprzedazy, a klasyfikacia byla taka, ze na pierwszym miejscu fakt, potem SE i GW na 3miejscu. Twój przegląd sportowy ma sprzedaż około 10krotnie niższa niż fakt.

 

Pisze z telefonu i nie chce mi przekopiowac tabelek, bądź tak laskaw i je wklej, co?

 

Druga sprawa-pytalem o reklamy w dziennikach(gazetach) ogólnopolskich, bo o nich była mowa, a ty wyjezdzasz z TV? Nie wiem jak do was pisac żebyście zrozumieli.

 

Aha i jeszcze wrócę do poprzedniego postu-gdzie ja pisalem ze GW to słuszne media?

Niektorzy tez śpią. Odezwij się jak swoje instrukcje zostaniesz.

eeeeeeeee czy ty nie rozumiesz ze z tym nakładem nie umie się utrzymać bez sponsoringu ???

W zasługi Adam Michnika i Gazety Wyborczej w budowanie demokracji w Polsce nie mam zamiaru się zagłębiać – dla jednych są, dla innych ich nie ma. To akurat dzisiaj nieistotne. Istotna jest natomiast skala utopii, w której chyba zdawał się żyć redaktor poczytnego dziennika, wyznając błędne założenie, że w jego prywatnej i hobbystycznej działalności wydawniczej w roli sponsora powinno występować Państwo. Czy słowa A. Michnika należy rozumieć w taki sposób, że Gazeta Wyborcza przez lata była tak naprawdę medialnym startupem na utrzymaniu naiwnego, państwowego inwestora?

i gdyby nie chamskie pier... lewactwo w miastach  powiatach czy gminach biorących kilka set prenumerat dziennie po co ?? żeby mógł byś sobie poczytać 

ciekawe gdyby kac zyski kazał kupić prenumeraty gp  to jakie były by nakłady 

hehe no i popatrzcie pierwszy kapitalista a na krzywy ryj chciałby chodzić na termy Toruńskie. Termy Warmińskie są płatne, termy Maltańskie też są płatne tak samo jak i Uniejowskie. Dlaczego Rydzykowe małyby być darmowe?

 

dokładnie  :)


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

eeeeeeeee czy ty nie rozumiesz ze z tym nakładem nie umie się utrzymać bez sponsoringu ???

W zasługi Adam Michnika i Gazety Wyborczej w budowanie demokracji w Polsce nie mam zamiaru się zagłębiać – dla jednych są, dla innych ich nie ma. To akurat dzisiaj nieistotne. Istotna jest natomiast skala utopii, w której chyba zdawał się żyć redaktor poczytnego dziennika, wyznając błędne założenie, że w jego prywatnej i hobbystycznej działalności wydawniczej w roli sponsora powinno występować Państwo. Czy słowa A. Michnika należy rozumieć w taki sposób, że Gazeta Wyborcza przez lata była tak naprawdę medialnym startupem na utrzymaniu naiwnego, państwowego inwestora?

 

Roman pogrywasz bardzo nie ładnie. Zakładam że nie nazywasz się Jakub Kralka. Lepiej podawaj to jako cytat i źródło z jakiego cytujesz.

http://www.spidersweb.pl/2016/11/adam-michnik-wyborcza.html

Tak się nie robinie2.gif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

a mam twój szacunek? żadnej go źródła rządowego typu lis wek gw i Niemcowa(axel Springer) 


http://www.spidersweb.pl/2017/05/kurnik-pl-andrzej-duda.html

tu poczytaj sponsoring patologi 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Roman, może odpowiesz choć na jedno zadane ci pytanie? Jak z tymi liczbami? Rzucasz jakimis cyferkamu wyjetymi prosto z d... Wrzucasz sam linki z danymi i komentarz do nich z jakimis kolejnymi z d.. wyjetymi liczbami, nie mającymi żadnego potwierdzenia.

Choć w sumie po tym co @mirro wrzucił, to lepiej zamilcz i wróć jak nauczysz sie najpierw czytać, potem liczyć, a na końcu formułować własne myśli i sppstrzezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

 

Z braku argumentów postanowiłeś odwrócić kota ogonem. Ja nigdzie nie chcę na krzywy ryj. Nawet do term Rydzyka. Po prostu zabrakło ci argumentów, że to będzie korzystne dla społeczeństwa.  Społeczeństwo będzie musiało za tą korzyść coś dać. Czytaj kasę. czyli defakto będzie na zero bo coś za coś. A skorzysta Rydzyk.

 

Komu zabrakło argumentów? mi? Pytam się - jaki sposobem autostrady budowane przez Kulczyka służą społeczeństwu, stadion Narodowy zarządzany przez spółkę PL.2012 służy społeczeństwu, a termy Toruńskie nie będą służyły społeczeństwu - bo? 

 

Jak nie wiesz co napisać, to próbujesz zdyskredytować kontradwersarza  zagrywkami typu:

- głupi jesteś

-zabrakło ci argumentów

-brak  merytoryki

 taka ''sztuka dla sztuki'' inaczej mówiąc pier***enie jajogłowego, więc wysil się i napisz ''merytorycznie'' (często używasz tego słowa) dlaczego Termy w Toruniu nie będą służyły społeczeństwu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Bo trzeba za nie zapłacić tak jak za autostrady. Z tą różnicą, że z autostradą a2 to ci się nie udało. Bo w koncesji jest napisane, że w dwa tysiące trzydziestym którymś roku. Nie pamiętam dokładnie. Te odcinki a2 przejdą za darmo na skarb państwa. Teraz służą społeczeństwu płatnie. Ale za ileś lat za darmo staną się nasze wspólne.

 

Jak nie piszesz bzdur  jak  piszesz  zaznaczyłem ci  to  ładnie na czerwono.

Skąd mógł  ktoś  wiedzieć  co  wyjdzie  z Buzka  że będzie  tak  źle  rządził  co ???

Lech  Kaczyński wszedł  do  rządu  Buzka  pod koniec  niego  kadencji

AWS  to  dzisiaj PLATFORMA OBYWATELSKA

 i co w 2000Nie wiem poco  robisz  jakieś  wywody  śmieszne  że  Lech  Kaczyński z Buzkiem cokolwiek  prywatyzowali   z Buzkiem prywatyzował  Komorowski  który  przyczynił  się  do  strat  dla  Polski  z Tp.sa  nie wspominając  o  lotnisku  które  wyremontowali za grube  miliony  żeby  potem  je sprzedać.

Donald  Tusk jak doszedł  do  władzy  Kontynuował  to  co  zaczął  jego  Partyjny Kolega  Buzek

A  PiS  jak widzisz  naprawia  błędy   a Platforma (AWS)  brnęła  dalej  w te  błędy  i  w 2015 roku  musieli  zrobić  skok na kasę  z OFE  150mld złoty  bo  by  Rząd  Platformy  Obywatelskiej  ZBANKRUTOWAŁ

 

I  co  z tego  że  Kaczyński  Macierewicz  czy  Kamiński  głosowali  za Gimnazjami ?????

Gimnazja  się  nie sprawdziły  i  trzeba  wrócić  do tego  co  było 

Po  reformie  w 1999 roku  wiele  szkół  wiejskich  zamknięto  a powrót  do  Starych zasad  te  małe  szkoły które  się jakimś  cudem uchowały   chroni 

 

Ty normalnie już się gubisz w tym swoim zaklinaniu rzeczywistości na temat nie pokalania braci Kaczyńskich

Twój tekst

Skąd mógł  ktoś  wiedzieć  co  wyjdzie  z Buzka  że będzie  tak  źle  rządził  co ???

Lech  Kaczyński wszedł  do  rządu  Buzka  pod koniec  niego  kadencji

 

To jak wiedział czy nie wiedział? Buzek rządził od  1997 roku a Kaczyński w 2000 roku nie wiedział, że to zły rząd. Było już po sprzedaży pzu A 4 lipca rada ministrów z L Kaczyńskim w składzie podjęła decyzję o sprzedaży TPSA. Możesz sobie tłumaczyć jak wyżej, że nie wiedzieli, że Buzek tak źle będzie rządził ale jednak pod koniec do tego złego rządu weszli. każdy se radzi jak umie. Ale prawdy nie oszukasz.

Jarosław Kaczyński chociaż jak tłumaczysz bezpartyjny to głosował za projektami rządu Buzka z UW w składzie. Przykładem głosowanie w sprawie gimnazjów.

 

http://www.bliskopolski.pl/iii-rp/afery/afera-przy-prywatyzacji-telekomunikacji-polskiej/

 

Przełomem w prywatyzacji TP S.A. był 4 lipca 2000 roku, kiedy to Rada Ministrów, podczas tajnego posiedzenia wyraziła zgodę na sprzedaż 35% akcji TP S.A. konsorcjum France Telecom i Kulczyk Holding. Umowa została podpisana 25 lipca 2000 roku,

 

Przypomnę ci, że Kaczyński był w tym rządzie od 16 czerwca 2000 roku. To co spał na tej radzie ministrów czy go zmusili? Prawda jest taka, że aws to dzisiaj i platforma obywatelska i prawo i sprawiedliwość. Jednak twój umysł o czadzony pisowską propaganda nie może tego do siebie dopuścić. Bo normalni ludzie nie mają problemu, żeby o potwierdzić. Politycy i tej i tej partii działali razem w AWS.

 

Roman pogrywasz bardzo nie ładnie. Zakładam że nie nazywasz się Jakub Kralka. Lepiej podawaj to jako cytat i źródło z jakiego cytujesz.

http://www.spidersweb.pl/2016/11/adam-michnik-wyborcza.html

Tak się nie robinie2.gif.

 

Przecież od razu widać po stylistyce że to nie jego teksty. Jestem już jakiś czas tutaj i przyzwyczaiłem się do poziomu tekstów niektórych osób. Choć może samym osobom wydaje się, że jak coś wkleją to reszta się nie połapie, że to nie ich. Bo uważają, ze skoro same nie są w stanie za wiele napisać to reszta ma tak samo. Jeden wkleja nie swoje teksty nie podając źródła. Drugi wkleja obrazki. Każdy radzi se jak umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
hubertuss   to ty  próbujesz  zaklinać   rzeczywistość  Piszesz  że  JK startował z List  AWS  a tak nie było.   Co ma  Minister  sprawiedliwości  z  Prywatyzacją  Tp Sa.    Za  Tą  prywatyzację  Był  odpowiedzialny  Komorowski  nie  Kaczyński.    Powtórzę ci  jeszcze  raz  to  PO  kontynuowała  Politykę  AWS.  PiS  idzie  w  przeciwną  stronę  i  naprawia  błędy  po  AWS.  To że  2 czy 3  osoby  które  teraz  są  w PiS  były  w tym  rządzie  to  co  w tym  złego  jak  zmieniły  zdanie   i  naprawiają  szkody  wyrządzone  przez  AWS i  PO.   Czyli  twoim  zdaniem  jak ktoś  zagłosuje  za  ustawą  którą  forsuje  rząd  to  z urzędu  popiera  cały  rząd  ???.  Czyli  jak  2 posłów  PiS  zagłosowało  mimo  sprzeciwu  Prezesa  za  Uboje  Rytualnym   to  wychodzi  na to  że  oni  są  też  odpowiedzialni   za  całe  rządy  PO-PSL ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
Komedia. Ekspert PO od gospodarki nie zostawia suchej nitki na... swojej partii
149365243415851498043.jpg
foto: By Platforma Obywatelska RP - Konferencja prasowa, 12.04.2017, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=580

Andrzej Rzońca główny ekonomista Platformy Obywatelskiej, a zarazem człowiek odpowiedzialny za program gospodarczy swojej partii ma wyraźne problemy z przekonaniem wyborców do jej postulatów. „Ameryka Południowa i Afryka. Plan Morawieckiego to plan z lat 50-60 XX w. wprowadzany w tamtych regionach” – snuje katastroficzną wizję w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”. Mimowolnie miażdży też... działania PO w minionych latach.

Program gospodarczy Platformy jest jeszcze niedoprecyzowany i sam Rzońca ma problemy z odpowiedzią na pytania dziennikarzy o wiek emerytalny, budownictwo, czy program Rodzina 500+, ale to nie przeszkadza mu wcale, by atakować politykę gospodarczą rządu Beaty Szydło. – Nie ma przykładu jednego kraju, któremu taki plan pozwoliłby osiągnąć sukces, lub chociażby utrzymać poziom rozwoju. Wszędzie, gdzie był realizowany, prowadził do katastrofy - stwierdził spec PO od gospodarki, krytykując plan Morawieckiego.

Jego obawy co do kierunków polityki wicepremiera w rządzie Prawa i Sprawiedliwości zbiegają się z pozbawionym refleksji zachwytem nad dokonaniami Platformy. Przypomnijmy Rzońca zasłynął bezkrytyczną oceną niedawnych rządów PO, która - jak sam stwierdził - zostawiła polską gospodarkę „bez jakiejkolwiek nierównowagi”.

Twarde dane gospodarcze przeczą analizom i krytycznym wizjom głównego ekonomisty PO.

Przypomnijmy, stopa bezrobocia jest najniższa od ponad 25 lat. Deficyt budżetu państwa najmniejszy od 9 lat, a produkcja przemysłowa i zamówienia w przemyśle rosną w zawrotnym tempie. Komisja Europejska spodziewa się, że polski eksport będzie rósł najszybciej w całej UE, a spółki Skarbu Państwa, odnotowują bardzo dobre wyniki.

Rzońca maluje przyszłość w najczarniejszych barwach. - Państwo nie będzie się zadłużało w okresie dobrej koniunktury - wieszczy.

Takie stwierdzenie to potężny policzek w dotychczasową politykę PO. Trzeba pamiętać, że z biliona złotych długu publicznego, jedną trzecią zaciągnęła w latach 2007-2015 koalicja PO-PSL. W tamtym okresie zadłużenie sektora finansów publicznych wzrosło o ponad 300 mld zł, a przecież w tym czasie Polska miała być „zieloną wyspą”.

Rzońca zapowiada też, że jego partia musi „odbudować zaufanie obywatela do państwa” i teraz już „nie będzie omijania konsultacji społecznych” a „obywatele przestaną być traktowani jak przestępcy”. Czyżby eksperci PO zorientowali się w końcu dlaczego ich partia przegrała wybory? 

Czytaj też: Jakie zmiany wprowadzi Plan Morawieckiego? Szczegóły ujawnia poseł Maks Kraczkowski

Główny macher od gospodarki w PO zabrał głos również w spawie programu Rodzina 500+ oraz wieku emerytalnego. - Jeśli ktoś jest w stanie pracować, to powinien dostawać wsparcie tylko pod warunkiem, że szuka pracy – mówił. I dodał, że wiek emerytalny „trzeba urealnić”.

 

Urealnić to znaczy zabezpieczyć Polaków przed horrendalnymi składkami lub głodowymi emeryturami (...). PO w swoim programie koncentruje się, by zaktywizować Polaków. Nie będzie zadłużania państwa i dokręcania podatkowej śruby. Najpierw trzeba zarobić, by wydawać. 
PO na pewno zrealizuje swoje obietnice w trakcie kadencji

– zadeklarował w rozmowie na antenie RMF FM.

 
Opinie użytkowników
OSTRY | 02.05.2017 [19:05]

PEWNIE KONCZYL KURSY W MOSKWIE.

hukub | 02.05.2017 [12:03]

Według Raportu OECD, Polska ma jedną z najdroższych na świecie administracji podatkowych a co za tym idzie najmniej funkcjonalną, a stopień skomplikowania przepisów o PIT i VAT, jest taki że ludzie się w nich specjalizujący, gubią się w nich. Ale to przecież nic dziwnego w tym polskim grajdołku, skoro przepisy podatkowe puchną coraz bardziej, a na początku gdy uchwalano je w latach 90 tych liczyły sobie 16 stron, obecnie jest ponad 300 dla każdej ustawy oddzielnie, czyli grubo ponad 600 o ile nie więcej. Co do wniosków z tego wynikających, niech czytelnicy sami je wysuną. Bo jak dla Mnie stopień absurdu po raz kolejny daje o sobie znać, a to świadczy o poziomie i świadomości tych co tworzą te przepisy, niezależnie od opcji politycznej.

 
goj | 02.05.2017 [09:44]

Boże, chroń naszą Ojczyznę przed takimi ekspertami

 


demokracja PO13100788_1744771069070702_23300537272008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj