Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzen    199

 

Schrek   marzy   o  13  dla  emerytów i  rozszerzeniu 500+

Tylko  ciekawe czemu  przez  8  lat  nic  takiego nie wprowadzili

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:D

 

 

bo zabrakło im jeszcze 8 lat :D

Chciałbym poinformować, że oto kolejny przetarg na uzbrojenie poszedł się grzmocić. Tysiące dronów dla OT to już tylko wspomnienie.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/fiasko-planu-ministra-macierewicza-ws-dronow/xcnf3xs

Uwalili holowniki a teraz drony. Czy jest coś co ewentualnie, poza onucami, są w stanie kupić?

 

może walanki i kalosze. :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

Chciałbym poinformować, że oto kolejny przetarg na uzbrojenie poszedł się grzmocić. Tysiące dronów dla OT to już tylko wspomnienie.

http://wiadomosci.on...-dronow/xcnf3xs

Uwalili holowniki a teraz drony. Czy jest coś co ewentualnie, poza onucami, są w stanie kupić?

To jest od 28 lat to samo,oprócz 48 f-16 i starych leopardów nic więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

No i ustawa Sasina o wielkiej Warszawie upadła. Właśnie ją wycofano. Pis zaczął bać się suwerenu. Bo suweren chciał referendów a pis choć w kampanii obiecywał pytać ludzi o wszystko. Tych referendów teraz się boi bo wie, że wyniki będą inne niż im pasuje. Widać nie przychylne sondaże stępiły butę rządzących. Pomysły wprowadzania wszystkiego wbrew woli większości upadają.

 

 

 

Mądra władza wie kiedy się wycofać, głupa zaś brnie ślepo wierząc w swą nieomylność. Taką oto butą Platforma anty-Obywatelska odpłacała się suwerenowi:

 

1. Obywatelski projekt ustawy o Referendum w sprawie Lasów Państwowych

Podpisany przez 2 miliony 500 tysięcy osób

Odrzucony w pierwszym czytaniu

2. Obywatelski projekt ustawy o Referendum dot. wieku emerytalnego

Podpisany przez 1 milion 500 tysięcy osób

Odrzucony w pierwszym czytaniu

3. Obywatelski projekt ustawy o Referendum edukacyjnym „Ratuj maluchy”

Podpisany przez ponad 900 tys. osób

Odrzucony w pierwszym czytaniu

4. Obywatelski projekt ustawy ws. aborcji

Podpisany przez 600 tys. osób

Odrzucony w pierwszym czytaniu

5. Obywatelski projekt ustawy „Stop pedofilii”

Podpisany przez 250 tysięcy osób

Odrzucony w pierwszym czytaniu

6. Obywatelski projekt ustawy o ochronie zwierząt

Podpisany przez 224 tysiące osób

Odrzucony w pierwszym czytaniu

7. Obywatelski projekt ustawy zakazującej prywatyzacji Lotosu

Podpisany przez 150 tysięcy osób

Odrzucony w pierwszym czytaniu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

Przestań bredzić bo Cię tam te deszcze zaleją :P :P Ciebie pewnie niebawem na obserwację wezmą B) bo normalny to nie jesteś

zadalem ci kiedys proste pytanie -ile twoi rodzice placa za wywoz smieci i podatku od nieruchomosci, boisz sie zapytac czy co  ???  a moze pomysla ze chcesz sie dolozyc do oplat i cie pogonia do roboty :P  :P ,

bredza to ci co takie rozporzadzenia wydaja- nie przypadkiem ty na nich glosowales,  swoj-swojego pozna.

 

binek -zapomniales o 910 tys podpisow w sprawie reformy oswiaty- masz racje to bylo pare dni temu to sie nie liczy, dobra zmiana dotyczy tylko historii terazniejszosc sie nie liczy.

 pamietaj ze madra wladza najczesciej postepuje wbrew woli wiekszosci- bo wiekszosc polakow nawet prostej instrukcji obslugi nie potrafi zrozumiec, wiec jak ma rozumiec racje stanu panstwa polskiego i to w dluzszej perspektywie ...

ta sama sprawa .. :D

https://wpolityce.pl/polityka/337333-nagly-zwrot-w-sprawie-sumlinskiego-prokuratura-domaga-sie-uchylenia-prawomocnego-wyroku-dotyczacego-platnej-protekcji-przy-weryfikacji-oficera-wsi?strona=2

http://niezalezna.pl/97889-nasz-news-prokuratura-wycofala-kasacje-wojeciech-sumlinski-prawomocnie-uniewinniony-co-z-autor


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@binek władza wcale w tym przypadku nie była mądra tylko wystraszona. Zrozumieli, że tłumaczenia typu na referendum w sprawie Warszawy za wcześnie bo nie ma ustawy a na referendum w sprawie reformy edukacji za późno bo już jest ustawa suwerenowi się nie podobają. Bo są zbyt głupie by suweren to zaakceptował. No i jest jeszcze klęska tego projektu w referendum w Legionowie, którego wyników wojewoda nie chce formalnie opublikować. Są protesty w innych miejscowościach. Pis obiecywał pytać o wszystko w referendach a robi jak po. 

 

No fakt brakuje tu znaczka typu "Jeb..j sie w łeb " ;)

 

Sam tak zrobiłeś i co polecasz jako jedyne rozwiązanie? Chyba dla tak pustego osobnika jak ty. Bo wielu próbuje tu merytorycznie rozmawiać. A frustratom pozostają jedynie takie teksty. To co napisałem jak myślą o Polakach na zachodzie Europy to prawda. Nie na darmo zabili kilku w Anglii. Oczywiście nie wszyscy europejczycy o nie wszystkich Polakach. Ale wielu na zachodzie chce zrobić z naszymi rodakami to co wy z uchodźcami i tak samo o naszych rodakach myśli. I twoje najbardziej chamskie odzywki tego nie zmienią. Pokazują tylko twoją niemoc i desperację.

 

według twego myślenia to cała EU jest prl-waska bo czym innym nazwać dopłaty jak nie socjalem, i te wysokie emerytury rolnicze co w większości były przepijane i przejadane .można by zlikwidować to wszystko.czyż nie?

wygodnie jest krytykować jak się sobą nic nie reprezentuje ,tylko marzy się o jakimś wymyślonym rządzie który powstać nie może.z pewnością znajdą się euro posłowie w parlamęcie UE z dawnej sztasi, którzy to są dobrze opłacani . a te zasiłki np. w belgi około 800e na troje dzieci. komuno wali na odlegość.fuj jaki smród.

twoi znajomi którzy tak szerzą patologię zwolnień z pracy to może i jest problem ale bardzo jednostkowy i zapewne dotyczy tylko twoich znajomych.Bo to co ja widzę to wręcz przeciwnie ,znajomi dostają na dwoje 1000zł ale właśnie zatrudniają się i nie patrzą że przepadnie im 500zł . a wiesz dlaczego ? bo zarobi np. 2500zł a nie 500 no i jakieś ubezpieczenie i składki odprowadzane.

Niestety patologi o której piszesz ciężko to zrozumieć .

 

Renta strukturalna była błędem. I po pierwszym etapie funkcjonowania tego nie powtórzono. Był to jeden z pierwszych programów po wejściu do UE. NIkt nie wiedział jak zadziała. Zasiłki są dawane już od lat. Można było przewidzieć, że ludzie będą kombinować. Zresztą to, że coś kiedyś zrobiono źle to żadne tłumaczenie dla tych co dalej źle robią.

Co do samych dopłat pomijam już te na modernizację bo tego się przejeść nie da. Ale te obszarowe to subwencja rolnictwa. Nawet w Rosji rolnictwo wspomagają różnymi dopłatami i programami. Nie mówiąc ow ielu innych krajach poza UE. Można zabrać dopłaty w Polsce już teraz wieś pomimo wszystkich programów opuszcza wielu młodych. Zabierz dopłaty to po kilku latach nawet żyto będziemy sprowadzać.

To co jest w Belgii, czy innych krajach starej UE mnie nie obchodzi. Ja bym tyle nie dawał. Ale to ich sprawa. A krytykować jak każdy obywatel mam prawo. Bo ty tak samo krytykowałeś jak rządziła po. I na pewno nie pisałeś o sobie, że skoro sobą nic nie reprezentuje to nie wolno mi krytykować.

Co do patologii kombinacji z 500 + jak np zwolnienia z pracy i praca na czarno. To nie są to chyba aż tak jednostkowe przypadki. Bo rząd się zastanawia nad zaostrzeniami w tych miejscach. Jest masa tekstów w necie na ten temat. Możesz sobie znaleźć. Niestety jak mówią kto daje i zabiera...... itd. Pis właśnie traci na takich drobnych niuansach. Bo obiecuje a potem albo nie daje albo zabiera. I  mamy kolejną grupę oszukanych. A potem dziwne, że sondaże spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Uważam, że przedterminowe wybory są nie wskazane. Pis musi się dostatecznie mocno pogrążyć. Dlatego powinien odbyć swoją kadencję do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Uważam, że przedterminowe wybory są nie wskazane. Pis musi się dostatecznie mocno pogrążyć. Dlatego powinien odbyć swoją kadencję do końca.

Drogie Lemingi! Jest demokracja, więc wybierzcie sobie jeszcze raz PO. Dokończą kolacje przy ośmiorniczkach, dziką reprywatyzację, przywrócą wyższy wiek emerytalny, zapewnią sądom brak odpowiedzialności za korupcję, zabiorą 500+ i sprowadzą tysiące wyznawców Allacha.. Wkrótce będziecie się bać wychodzić na na ulicę, ale za to nie będziecie musieli się wstydzić za Prawo i Sprawiedliwość i niemieckie portale będą was głaskać po łbie za to jakie jesteście rozsądne. Tylko jest jeden warunek: musi was być więcej niż nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Przegrali wszystko co mieli oprócz warszawy ale to kwestia czasu i teraz wielcy obroncy Polski , trzeba nazywać rzeczy po imieniu Tylko umysłowo upośledzony człowiek dalej popiera Po.. je.. ów , ale od zawsze tak było że w Polsce żyli Polacy i przekupne , pozbawione honoru coś , teraz zwane lewicą i ich wyborcy :)


@binek władza wcale w tym przypadku nie była mądra tylko wystraszona. Zrozumieli, że tłumaczenia typu na referendum w sprawie Warszawy za wcześnie bo nie ma ustawy a na referendum w sprawie reformy edukacji za późno bo już jest ustawa suwerenowi się nie podobają. Bo są zbyt głupie by suweren to zaakceptował. No i jest jeszcze klęska tego projektu w referendum w Legionowie, którego wyników wojewoda nie chce formalnie opublikować. Są protesty w innych miejscowościach. Pis obiecywał pytać o wszystko w referendach a robi jak po. 

 

 

Sam tak zrobiłeś i co polecasz jako jedyne rozwiązanie? Chyba dla tak pustego osobnika jak ty. Bo wielu próbuje tu merytorycznie rozmawiać. A frustratom pozostają jedynie takie teksty. To co napisałem jak myślą o Polakach na zachodzie Europy to prawda. Nie na darmo zabili kilku w Anglii. Oczywiście nie wszyscy europejczycy o nie wszystkich Polakach. Ale wielu na zachodzie chce zrobić z naszymi rodakami to co wy z uchodźcami i tak samo o naszych rodakach myśli. I twoje najbardziej chamskie odzywki tego nie zmienią. Pokazują tylko twoją niemoc i desperację.

 

 

Renta strukturalna była błędem. I po pierwszym etapie funkcjonowania tego nie powtórzono. Był to jeden z pierwszych programów po wejściu do UE. NIkt nie wiedział jak zadziała. Zasiłki są dawane już od lat. Można było przewidzieć, że ludzie będą kombinować. Zresztą to, że coś kiedyś zrobiono źle to żadne tłumaczenie dla tych co dalej źle robią.

Co do samych dopłat pomijam już te na modernizację bo tego się przejeść nie da. Ale te obszarowe to subwencja rolnictwa. Nawet w Rosji rolnictwo wspomagają różnymi dopłatami i programami. Nie mówiąc ow ielu innych krajach poza UE. Można zabrać dopłaty w Polsce już teraz wieś pomimo wszystkich programów opuszcza wielu młodych. Zabierz dopłaty to po kilku latach nawet żyto będziemy sprowadzać.

To co jest w Belgii, czy innych krajach starej UE mnie nie obchodzi. Ja bym tyle nie dawał. Ale to ich sprawa. A krytykować jak każdy obywatel mam prawo. Bo ty tak samo krytykowałeś jak rządziła po. I na pewno nie pisałeś o sobie, że skoro sobą nic nie reprezentuje to nie wolno mi krytykować.

Co do patologii kombinacji z 500 + jak np zwolnienia z pracy i praca na czarno. To nie są to chyba aż tak jednostkowe przypadki. Bo rząd się zastanawia nad zaostrzeniami w tych miejscach. Jest masa tekstów w necie na ten temat. Możesz sobie znaleźć. Niestety jak mówią kto daje i zabiera...... itd. Pis właśnie traci na takich drobnych niuansach. Bo obiecuje a potem albo nie daje albo zabiera. I  mamy kolejną grupę oszukanych. A potem dziwne, że sondaże spadają.

 

OOOO majn got :o lewak napisał że jestem pusty , tak jestem , nie ma we mnie ani troche przekupnej lewackiej świni ;)
 


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Czyli jak widać lud pracujący Warszawy woli zmiany ewolucyjne a nie rewolucyjne. Myślę że tak jak potrafili wykonać wyroki na winnych Targowicy, tak też dadzą odpór wszelkim zakusom partii  chcących "osiodłać stolicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

najważniejsze ze Śląsk w 2018 z województwa stanie się metropolią   :P


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jeśli mieszkańcy wszystkich miast Śląska tak chcieli to niech się stanie. Mieszkańcy pod Warszawskich miejscowości nie chcieli być metropolią. Dobrze, że uparciuchy z pisu w końcu to zrozumiały.

 

Drogie Lemingi! Jest demokracja, więc wybierzcie sobie jeszcze raz PO. Dokończą kolacje przy ośmiorniczkach, dziką reprywatyzację, przywrócą wyższy wiek emerytalny, zapewnią sądom brak odpowiedzialności za korupcję, zabiorą 500+ i sprowadzą tysiące wyznawców Allacha.. Wkrótce będziecie się bać wychodzić na na ulicę, ale za to nie będziecie musieli się wstydzić za Prawo i Sprawiedliwość i niemieckie portale będą was głaskać po łbie za to jakie jesteście rozsądne. Tylko jest jeden warunek: musi was być więcej niż nas.

 

Te gadki już suwerenu nie wzruszają. Co z tego, że za po jedli ośmiorniczki za chyba 3 tys. Jak Szyszko zapłacił za koncerty dla kumpla 55 tys. No chyba 3 tys to dużo mniej jak 55 tys zł. Za chwilę gdy media zauważą, że grillowanie Berczyńskiego już nic nie daje i nie przyciąga takiej uwagi. Wezmą się za Nowaczyka, który pracuje uwaga w trzydziestu spółkach PGZ. Niech z każdej bierze po 2 tys miesięcznie. Kiedy do waszych głów wreszcie dojdzie, że dzisiaj nikogo a przynajmniej dużej części elektoratu już nie ruszają ośmiorniczki po bo pis doi jeszcze lepiej. Podobnie jest z innymi rzeczami gdzie pis wytka coś po a sam robi jeszcze gorzej. Dlatego sondaże spadają. Zrozumcie to wreszcie. Pis krytykował po kiedyś. A teraz sam robi jeszcze gorzej. I teksty o ośmiorniczkach nikogo już nie ruszają.

 

Przegrali wszystko co mieli oprócz warszawy ale to kwestia czasu i teraz wielcy obroncy Polski , trzeba nazywać rzeczy po imieniu Tylko umysłowo upośledzony człowiek dalej popiera Po.. je.. ów , ale od zawsze tak było że w Polsce żyli Polacy i przekupne , pozbawione honoru coś , teraz zwane lewicą i ich wyborcy :)

OOOO majn got :o lewak napisał że jestem pusty , tak jestem , nie ma we mnie ani troche przekupnej lewackiej świni ;)

 

Po pierwsze lewakiem to sam jesteś bo popierasz lewacki pis.

Po drugie widać u ciebie nerwicę i sraczkę bo coraz częściej epitety lecą a coraz rzadziej mądre argumenty. Umysłowo upośledzeni to wierzą w pis i zamach smoleński. Choć i tych ostatnich coraz mniej. Bo pis nawet tego po 1,5 roku swoich rządów wyjaśnić nie umiał.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

he he razi 55tyś dla kumpla Szyszki (mnie też) ale jak Mucha dofinansowuje koncert Madonny na Narodowym 6 bańkami przy czym 4,9 mln.to strata, to już cacy? czy może amnezja? Chyba 55tys to dużo mniej jak 6mln. jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

porównaj te 6 mln do tego co dostał złodziej  z TORUNIA  ;) z publicznej kasy i  zobacz komu tak naprawdę zabrano te pieniądze 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Koncert Madonny może nie był najszczęśliwszym pomysłem. Ale nie był zrobiony u Muchy w domu dla jej znajomych. No i nic nikomu nie wiadomo by Mucha z Madonna się przyjaźniły. W przeciwieństwie do Szyszki i jego kumpla śpiewaka. Wydarzenia kulturalne często są nie dochodowe. Tak samo jak działania promocyjne. Chciano promować nowo zbudowany Stadion Narodowy więc był koncert.  Który nie był najlepszym pomysłem.

Ale Mucha Szyszki i tak nie przebije bo zawsze możesz sobie sprawdzić ile kosztowała zachcianka Szyszki czyli obwodnica Augustowa w Dolinie Rozpudy i jej rozbiórka z przywróceniem terenu do stanu z przed budowy. Dodaj jeszcze ustawę o ekranach akustycznych autorstwa Szyszki na które państwo wydało miliardy. To koncertów Madonny słuchał byś za tą kasę do porzygania. A wszyscy działacze pisu i po razem wzięci pękli by od jedzenia ośmiorniczek po 3 tys.

Pis we wszystkim co złe przebija po z nawiązką. Po - psl pracowały na listy hańby w ilości mniej niż 500 nazwisk przez 6 lat. Pis nazbierał przez ponad rok ponad 1 tys Misiewiczów. Ludzie wiedzą, że po była zła. Ale widzą też coraz bardziej, że to co wyprawia pis jest jeszcze gorsze niż to co robiła po. I dlatego te spadki poparcia.

O tym ile kasy wydoił Rydzyk to już nawet nie ma co pisać. Miliony na wodę, do tego kasa z ministerstw na programy w tv trwam. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

he he razi 55tyś dla kumpla Szyszki (mnie też) ale jak Mucha dofinansowuje koncert Madonny na Narodowym 6 bańkami przy czym 4,9 mln.to strata, to już cacy? czy może amnezja? Chyba 55tys to dużo mniej jak 6mln. jak myślisz?

Miałem dać ten przykład,dzięki kolego.

 

To jest właśnie dyskurs smierdzącej propagandy Hubertusa

Koncert Madonny może nie był najszczęśliwszym pomysłem. Ale nie był zrobiony u Muchy w domu dla jej znajomych. No i nic nikomu nie wiadomo by Mucha z Madonna się przyjaźniły. W przeciwieństwie do Szyszki i jego kumpla śpiewaka. Wydarzenia kulturalne często są nie dochodowe. Tak samo jak działania promocyjne. Chciano promować nowo zbudowany Stadion Narodowy więc był koncert.  Który nie był najlepszym pomysłem.

Ale Mucha Szyszki i tak nie przebije bo zawsze możesz sobie sprawdzić ile kosztowała zachcianka Szyszki czyli obwodnica Augustowa w Dolinie Rozpudy i jej rozbiórka z przywróceniem terenu do stanu z przed budowy. Dodaj jeszcze ustawę o ekranach akustycznych autorstwa Szyszki na które państwo wydało miliardy. To koncertów Madonny słuchał byś za tą kasę do porzygania. A wszyscy działacze pisu i po razem wzięci pękli by od jedzenia ośmiorniczek po 3 tys.

Pis we wszystkim co złe przebija po z nawiązką. Po - psl pracowały na listy hańby w ilości mniej niż 500 nazwisk przez 6 lat. Pis nazbierał przez ponad rok ponad 1 tys Misiewiczów. Ludzie wiedzą, że po była zła. Ale widzą też coraz bardziej, że to co wyprawia pis jest jeszcze gorsze niż to co robiła po. I dlatego te spadki poparcia.

O tym ile kasy wydoił Rydzyk to już nawet nie ma co pisać. Miliony na wodę, do tego kasa z ministerstw na programy w tv trwam. 

Zapraszam na stronę wwwAferyPO. Amberpaństwo kwitło Afera za aferą , nieomal każdego dnia….. zamiatane pod dywan…,skundlenie wymiaru sprawiedliwości i mediów, korupcja i zegarki to codzienna rzeczywistość..Jednocześnie trwa szaleńcza agresja w stosunku do tych, którzy proces upadku państwa chcą zatrzymać. 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazo portu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa „wybieranie” lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla kolesi z Platformy „Obywatelskiej” i PSL). 43) Podsłuchy 80 dziennikarzy,

494413255_780x439.jpg

 

 

Wystaw czubek nosa poza swój wyuczony światopogląd histerio Antypisowska,kup wyżej wymienioną książkę,wtedy się dowiesz jak Twoje pasożyty żyły za państwową kasę.

Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Alamo nie ciskaj się tak bo twoje pasożyty żyją podobnie. Twoje i innych zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Ludzie widzą obłudę pisu i widzą, że pis robi to samo co robiła po. A w wielu wypadkach pis zachowuje się o wiele gorzej. Choćbyś jeszcze tysiąc razy tłukł to samo to tego nie zmienisz. Sondaże i tak będą spadały i to nie dzięki działaniom po i całej opozycji ale dzięki działaniom samego pisu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

I właśnie to świadczy o procesie samoleczenia i samouzdrowienia sytuacji politycznej w Polsce. Przyroda da sobie radę albowiem jej atutem jest czas. Czas który dla człowieka jest nieubłagany i eliminuje jednakowo jednostki mądre jak i głupie. Rozsądne i zacietrzewione. Choć te ostatnie zyskują jeszcze dodatkowo złą sławę i budzą ewentualnie politowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Koncert Madonny może nie był najszczęśliwszym pomysłem. Ale nie był zrobiony u Muchy w domu dla jej znajomych. No i nic nikomu nie wiadomo by Mucha z Madonna się przyjaźniły. W przeciwieństwie do Szyszki i jego kumpla śpiewaka. Wydarzenia kulturalne często są nie dochodowe. Tak samo jak działania promocyjne. Chciano promować nowo zbudowany Stadion Narodowy więc był koncert.  Który nie był najlepszym pomysłem.

Ale Mucha Szyszki i tak nie przebije bo zawsze możesz sobie sprawdzić ile kosztowała zachcianka Szyszki czyli obwodnica Augustowa w Dolinie Rozpudy i jej rozbiórka z przywróceniem terenu do stanu z przed budowy. Dodaj jeszcze ustawę o ekranach akustycznych autorstwa Szyszki na które państwo wydało miliardy. To koncertów Madonny słuchał byś za tą kasę do porzygania. A wszyscy działacze pisu i po razem wzięci pękli by od jedzenia ośmiorniczek po 3 tys.

Pis we wszystkim co złe przebija po z nawiązką. Po - psl pracowały na listy hańby w ilości mniej niż 500 nazwisk przez 6 lat. Pis nazbierał przez ponad rok ponad 1 tys Misiewiczów. Ludzie wiedzą, że po była zła. Ale widzą też coraz bardziej, że to co wyprawia pis jest jeszcze gorsze niż to co robiła po. I dlatego te spadki poparcia.

O tym ile kasy wydoił Rydzyk to już nawet nie ma co pisać. Miliony na wodę, do tego kasa z ministerstw na programy w tv trwam. 

 

Nie  zachcianka  Szyszki  tylko  Ludzi  którzy  mieli  dość  Tirów   i  chcieli obwodnicy  a że  wtedy  banda  idiotów  na drzewa  jak małpy powchodziła  to  już  inna sprawa  że  żabka  ważniejsza  od  Człowieka  ginącego  pod  kołami Tira. PiS  powinien wtedy  drzewa ciąć  razem  z tymi  małpami  i tyle 

Skoro  ustawa  o  ekranach akustycznych była  taka  zła  to  czemu  POpaprańcy  jej nie zmienili  od razu  po  objęciu władzy  ????

Mundurki w szkole  czy  Amnestie na Maturze   odrazu  zlikwidowali  a  ustawy o  ekranach nie mogli  ????

Ja tam widziłem Listy Hańby  PO-PSL  ponad 1 tyś  osób  ale  co tam

PiS  musiał  wyrzucić  wszystkich związanych z PO i PSL  żeby  nie  prowadzili  dywersji.

 

Kasa  na wodę  dla Rydzyka  nie służy  jemu  ale  i  całej  społeczności   i  Rydzyk  nie zabierze  tego   co ma do grobu  tylko  to  zostanie  i  będzie  służyło  ludziom  także  takie  gatki  że  dali  coś  Rydzykowi  są  śmieszne.

Za  poprzedniej władzy  kasa  z Ministerstw  szła  na  programy  do  GW  TVN  itd  i  wtedy  było  OK ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Poprzednie rządy były jak nowotwór a obecnie mamy przerzuty...

 

Najbardziej śmieszy usprawiedliwianie jednych że inni tez tak robili, robi się ciepło bo widać szturm ludzi z gówno wklejkami przygotowanymi z centrali Szefermachera który to głosi dobre słowo  :lol:

Edytowano przez renovoltage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

@Alamo nie ciskaj się tak bo twoje pasożyty żyją podobnie. Twoje i innych zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Ludzie widzą obłudę pisu i widzą, że pis robi to samo co robiła po. A w wielu wypadkach pis zachowuje się o wiele gorzej. 

Po 8 letnich rządach trzeba było napracować się żeby wyrwać spółki obsadzone ludzmi o poglądach lewicowo-liberalnych,w przeciwnym razie jak miałaby rządzić dobra zmiana? Wy przez 5 lat,wpakowaliście ze współkoalicjantem 905 osób,i tu należy grubo podkreślić-----PIS przed wami rządził tylko 2 lata lemingozo.A ile wpakowaliście ogólnie przez 8?dzisiaj pozostają tylko domysły,A skoro PIS tak obsadził to widocznie miał do sprzątnięcia niezłe bagno

Poprzednie rządy były jak nowotwór a obecnie mamy przerzuty...

 

A jak dostaniemy wyznawców Allacha ?Czy wtedy w Twojej polszczyznie znajdzie się miejsce na pikantniejsze określenie?Może zostaw coś na koniec?

Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Mimo, że staram się nie personalizować oponentów, to czasem trudno się powstrzymać i przychodzi powtórzyć to, co niektórzy księża mówili prokuratorom - "jestem tylko człowiekiem". Dlatego:

Alamo, Marekfarmer, Staszek, Roman itp. jesteście niewątpliwie cennymi osobnikami z punktu widzenia psychologii, psychiatrii, kiedyś dla patologów.Do pewnego stopnia dla socjologii. Do pewnego stopnia, ponieważ dla socjologów i społeczeństwa jesteście odpadem, tą częścią narodu, bez której wszystkim żyje się lepiej. Nie wnosicie nic konstruktywnego, powtarzacie tezy innych, nie mając wiedzy o temacie. Nie macie zdolności do analizy, ponieważ nie przyjmujecie argumentów innych niż te, w które ktoś powiedział że macie wierzyć i w które wierzyć chcecie. Nie ma refleksji, zastanowienia - "a może ktoś inny ma rację?", "może to nie do końca tak jest?".

Jesteście cenni dla innych, bez takich jak Wy nie powstałby faszyzm i komunizm, ani Alkaida. Nie byłoby takich mordów jak w wielu afrykańskich państwach, czy też w Serbii i Kosowie. Jedyne czego Wam trzeba, to lider i obietnica bezkarności, a zrobicie rzeczy niewiarygodne.

Dlaczego na konkretny zarzut stawiany popierającej przez Was partii używacie szczeniackich "argumentów" - "a PO i PSL też tak robiło, albo robiło coś innego złego"? Tak jakby to było możliwym do przyjęcia usprawiedliwieniem. Bo "politycy" PiS-u tak robią?
Dlaczego musicie mieć wroga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Po 8 letnich rządach trzeba było napracować się żeby wyrwać spółki obsadzone ludzmi o poglądach lewicowo-liberalnych,w przeciwnym razie jak miałaby rządzić dobra zmiana? Wy przez 5 lat,wpakowaliście ze współkoalicjantem 905 osób,i tu należy grubo podkreślić-----PIS przed wami rządził tylko 2 lata lemingozo.A ile wpakowaliście ogólnie przez 8?dzisiaj pozostają tylko domysły,A skoro PIS tak obsadził to widocznie miał do sprzątnięcia niezłe bagno

A jak dostaniemy wyznawców Allacha ?Czy wtedy w Twojej polszczyznie znajdzie się miejsce na pikantniejsze określenie?Może zostaw coś na koniec?

 

Ta dobra zmiana polega na tym, że siostrzenica prezesa powiatowego PiS po licencjacie na jakieś lokalnej filii PWSZ dostaje staż w biurze ARiMR a moja bratanica mgr polonistyki po Uniwersytecie S. Wyszyńskiego w Wa-wie dostaje skierowanie do pracy przy szparagach.... Oczywiście odmawia, traci status bezrobotnego (wskaźniki się poprawiają).... No ale co zrobić nikt z mojej rodziny nie należy do żadnej partii.... Także albo kariera w Biedronce albo pakować się i wyjeżdżać z tego chorego kraju. W takich małych społecznościach  w których większość z nas żyje, gdzie wszyscy się znają, doskonale widać tą dobrą zmianę. No ale cóż się dziwić, skoro krajem rządzi twórca słynnego hasła TKM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Pis to lewica ? serio ? :o Program Peło - sprzedać wszystko co idzie , kłaniac sie szwabommm , zniszczyć Polskość , wprowadzić aborcje żeby nie rodziły sie Polskie dzieci , doprowadzić do 4 rozbioru Polski ,wyprowadzać polskie pieniądze do niemiec ,wprowadzić kasty w Polsce przykład sędziowie , gdybym o czymś zapomniał zajrzyj do swoich notatek które dostałeś i wielu tobie podobnych przy okrągłym stole , Można pluć na lewaków a oni powiedzą że deszcz pada , zero honoru zero polskości, aż sie dziwie że do tych czasów takie coś przetrwało.


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj