Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4609

PO przy najbliższych wyborach parlamentarnych ponizej 10% poparcia, możecie byc pewni 

Kukiz15 15% 

PIS wygra 

reszta poza burtą i o co tu sie spierac ?

pozamiatane 

 

osobiscie bym wolał aby to Kukiz15 wygrał ale społeczenstwo jest jeszcze zbyt zacofane na to ...

 

u nas za dużo lewatywy jeszcze i tej propagandy podaje ci przykład wiadomości z rana na interi

wybory we fracji tusk wie!

typowanie wyborów facji  tuska  

tusk zagrożenie dla pisu 

czy tusk startuje wyborach 2020 ??

sensacja po zyskała jeden punkt bliżej po

..itp

 

chyba idioci nie widzą tego co się dzieje  ?? typu marko kolo 

Kukiz wygra prędzej czy później ale ludzię muszą trochę tej głupoty zrozumieć 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Tak samo jak za Gierka. Na kredyt

to jak nazwiesz kredyt Tuska ?? mega dług publiczny + mega prywatyzacja + ukradzioną kasę z ofe 

 

grabież pastwa ???


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Alokacją środków związaną z trudną sytuacją spowodowaną kryzysem na rynkach światowych, szczęśliwie omijającą nasz kraj. Można ładniej, ano można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Co do emerytur to teraz jest normalność . Jak ktoś chce pracować do setki Pis mu tego nie broni . Kto pracuje fizycznie to 65 lat nieraz jest za dużo a kto dostaje galantom wypłatę to będzie robił póki będzie mógł chodzić .

 

Zrobiono wielki show dla socjalnego nieróbstwa. To samo osiagneliby nie zmieniając wieku emerytalnego a jedynie umozliwiając przejście na nią kilka lat wcześniej.

 

Od października będą obniżone ubeckie emerytury do skromnych 2 tys.(z 10 tys.) i nawet po-głupek wie że budżet zaoszczędzi.

Kilkanaście  tys emerytur bedzie obnizonych a kilkaset tysięcy więcej  będzie wypłaconych  bo obnizyli wiek emerytalny. Faktycznie bedą oszczędności. Tylko PIS-głupek w to uwierzy :blink:

 

Dążę do tego ze czas lewaków Peło mija i mam nadzieje że nigdy nie wróci , bo to najgorsza zaraza jaka mogła być dla Polski , nie interesuje mnie zdanie ludzi którzy popierali niszczenie Polski , Wszyscy co głosowali za tą tłuską świnią są tak samo winni jak on !!

Teraz czas na lewakóe z PIS. Jak ten Tusk taki winny to czemu jeszcze nie siedzi? Nawet zarzutów nie ma?

 

 

Jak POpaprańcy  podwyższali  wiek  emerytalny obiecywali  wyższe  emerytury ja te przy 65.  PiS  wrócił  do  tego co było  czyli do tych  samych emerytur  z przed  podwyżki wieku.

Wątpliwe jest  aby przy 2 latach  więcej  emerytura była  wyższa  jak te 1-2%

 

 

 

PIS wrócił do tego co było a przecież to oni ciągle zarzucaja opozycji że chce by było jak kiedyś a sami robia to samo :blink:

Za liczenie to ty się nie bierz bo zazwyczaj ci nie wychodzi. 

Jesli ktoś pracuje 40 lat a emeryture pobiera 20 lat to wydłużajac wiek o 2 lata oznacza to że pracuje 5% dłuzej a emeryture pobiera 10% krócej.  Skad ci wyszło te 1-2%? Propaganda tak twierdzi?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

To ja teraz, kiedy Berczyński zostawił swoją trzódkę i po raz kolejny emigrował (szczęśliwie nawiał) chciałbym przedstawić takie coś.

https://www.flightglobal.com/news/articles/opinion-polish-tu-154-obsession-does-nothing-for-ai-435999/

http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=22033&q=flight.

I taki tam fragment, cytat.

"Można domyślać się, że jest to oszukiwanie siebie samego. To brutalna próba uniknięcia odpowiedzialności, nie mniej żałosna i nieprzekonująca, jak zwodzące ględzenie Rosji na temat zestrzelenia lotu MH17, która urasta do tchórzostwa w monstrualnej skali, co ostatecznie nie ma nic wspólnego z kwestią bezpieczeństwa latania" 

Nie jest to tylko język "zarezerwowany dla Polski"   O rosyjskich uwagach dot. raportu MH-17 pisali, że "Rosjanie robią idiotów z opinii publicznej".

 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

spokojnie chłopcy powolutku w sprawie emerytur dojdziemy do tego co juz dawno temu powinno byc wprowadzone, mianowicie trzeba zrobic tak :

emerytury 60 lat dla kobiet i 65 dla mezczyzn (to juz jest), ale dla wszystkich, wliczajac w to swiete krowy tzn wszelkie grupy uprzywilejowane, a do tego wprowdzic trzeba emeryture obywatelska na zasadzie ze kazdy niezależnie gdzie pracował i ile lat, bedzie miał tyle samo kasy np. 1 tys i po temacie  :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

 

Teraz czas na lewakóe z PIS. Jak ten Tusk taki winny to czemu jeszcze nie siedzi? Nawet zarzutów nie ma?

 

PIS wrócił do tego co było a przecież to oni ciągle zarzucaja opozycji że chce by było jak kiedyś a sami robia to samo :blink:

Za liczenie to ty się nie bierz bo zazwyczaj ci nie wychodzi. 

Jesli ktoś pracuje 40 lat a emeryture pobiera 20 lat to wydłużajac wiek o 2 lata oznacza to że pracuje 5% dłuzej a emeryture pobiera 10% krócej.  Skad ci wyszło te 1-2%? Propaganda tak twierdzi?

 

Jak na razie  Tusk  ma immunitet  jakbyś  zapomniał 

Do puki  pod spódnicą  Andzi  będzie  się  chował  nic  mu nie grozi

 

A skąd  wiesz  ile kto  będzie  żył ??

Jeden nie weźmie  wcale  emerytury  drugi  będzie  brał  nawet 40 lat

A  w ZUS  wróżki  nie pracują  w dziale  ustalania wysokości emerytury

Propaganda  POwska  ci wmówiła  że  będziesz  miał dużo więcej  pracując  2 lata  dłużej  i w to uwierzyłeś ????

Tak  samo jak zapowiadali  obniżki podatków  a wyszły  podwyżki 

Więc  w emeryturach  gdyby  PO  rządziło  było  by  to samo  pracowałbyś  dłużej  a dostałem mniej jak po 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Tak sobie tłumacz jak ci TV Kurski Ciemnyludtokupi opowiada.

 

Nikt nie wie kto bedzie ile żył ale w populacji istnieje coś takiego jak średnia życia i ten parametr jest bardzo istotny dla obliczeń ZUS. Jeśli tego nie wiesz to dyskusja bedzie niezmiernie trudna. Średnia długość  życia mężczyzn to bodajże ok 74 lat a kobiet 81. Średnio pewnie będzie ok 77-78 więc przechodząc w wieku 60 i 65 lat czyli średnio ok. 62 oznacza że emerytura jest pobierana średnio przez 15-16 lat. Wszystko idzie policzyć o ile się umie i chce .

W ZUS nie pracują wróżki i nie da się wg ciebie nic przewidzieć ale już to że za rządów PO pracowałbym dłużej a dostałbym mniej wywróżyłeś. Masz więc talent wróżki i jakby co ZUS ciebie z otwartymi rekami przyjma


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Od października będą obniżone ubeckie emerytury do skromnych 2 tys.(z 10 tys.) i nawet po-głupek wie że budżet zaoszczędzi.

 

U beków jest i tak dużo mniej niż osób które zgłoszą się po emerytury 1 października. Bo zgłoszą się ci co akurat wiek załapali plus ci, których zatrzymała reforma po. 10 tys emerytury mieli naprawdę nie liczni ubecy. Więc państwo więcej dołoży jak zaoszczędzi.

 

Chociaż Kukiz mówił prawdę ze nie wie  . Co z tego że Kopacz jest lekarzem albo Religa był skoro nie poradzili sobie z służba zdrowia . Możesz nie być fachowcem we wszystkich dziedzinach . Od tego są ludzie którzy mają jakiś pomysł a rządzący jest do określenia czy się nadaje czy nie . Kto jest do wszystkiego to jest do niczego .

A co kogo obchodzi skąd wezmą pieniądze na emerytury . Rządzą i daje im czas a potem jak braknie na obietnice to fora ze dwora .

Jacus to tak jakbyś coś sprzedawał i przyjechałby kupiec  nie wyglądający na zamożnego to co byś powiedział ? Skąd weźmie pieniądze ?

Skończ ze swoimi nie cenzuralnymi słowami bo obrażanie kogoś to pewnie twój sposób  na powstrzymanie nerw .

 

Prawdę mówi, że nie wie. Tylko ludzie takim co mówią, że nie wiem nie ufają. Zaufał byś lekarzowi, który by ci powiedział, że nie wie? Potem się dziwicie, że ludzie na niego nie głosują. Kukiz w wyborach prezydenckich miał dużo wyższe poparcie niż jego partia teraz. Widać mówienie, że się nie wie przynosi słabe efekty.

To skąd rząd weźmie na emerytury powinno cię obchodzić. Bo jak zabraknie to weźmie od ciebie i odemnie a także od innych obywateli.

 

Jak POpaprańcy  podwyższali  wiek  emerytalny obiecywali  wyższe  emerytury ja te przy 65.  PiS  wrócił  do  tego co było  czyli do tych  samych emerytur  z przed  podwyżki wieku.

Wątpliwe jest  aby przy 2 latach  więcej  emerytura była  wyższa  jak te 1-2%

 

Większość  ludzi  chciało  powrotu  do  60-65 lat  jak ty chcesz  to  pracuj  nawet  do  100lat  nikt  ci  nie broni :)

 

Niestety bzdury pleciesz. Widać, że kampanijne obiecanki jeszcze u ciebie w głowie siedzą. Emerytury po wejściu w życie ustawy obniżającej wiek autorstwa pisu będą niższe niż przed podwyżką wieku przez po. Tłumaczyłem już dlaczego. Ale, że masz duże problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu nie będę się powtarzał. Wróć na poprzednią stronę zawołaj dorosłego niech ci tłumaczy. Bo nawet politycy pisu mówili, że emerytury po obniżce wieku będą niższe.

Tak większość ludzi chciała obniżki wieku. Bo pis im całej prawdy nie mówił przed wyborami. Myśleli tak jak ty, że obniży się wiek a emerytury zostaną takie jak przed podniesieniem wieku. A teraz guzik z tego, wyszło szydło z worka. Jak to w życiu coś za coś, darmo nikt nie da. W zusie, krusie kasy mało. Chcecie pracować krócej, zapłacicie mniej składek to i mniej dostaniecie. Proste jak drut, tłumaczyłem dlaczego.

 

spokojnie chłopcy powolutku w sprawie emerytur dojdziemy do tego co juz dawno temu powinno byc wprowadzone, mianowicie trzeba zrobic tak :

emerytury 60 lat dla kobiet i 65 dla mezczyzn (to juz jest), ale dla wszystkich, wliczajac w to swiete krowy tzn wszelkie grupy uprzywilejowane, a do tego wprowdzic trzeba emeryture obywatelska na zasadzie ze kazdy niezależnie gdzie pracował i ile lat, bedzie miał tyle samo kasy np. 1 tys i po temacie  :D

 

Ja bym zrobił i dla kobiet 65 minus rok za każde urodzone dziecko. A grup uprzywilejowanych żaden rząd nie ruszy. Choć po trochę śrubę przykróciło mundurówkom bo już emerytury po 15 latach nie dostaną. Niestety pis to psuje bo dali górniczym związkowcom, którzy nie pracują pod ziemią takie same przywileje jak górnikom, którzy pracują pod ziemią.

Co do emerytury obywatelskiej to trochę mieszasz. Emerytura obywatelska jest wypłacana po osiągnięciu wieku nawet jak nikt nigdzie nie pracował i nie płacił składek. Tego jestem przeciwnikiem. Natomiast jest tak, że jeśli ktoś pracował mniej lat niż przykładowo te 40 to naliczają mu powiedzmy 600 zł emerytury. Ale na mocy prawa i tak dostaje najniższą gwarantowaną, która obecnie wynosi 1 tys brutto.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

spokojnie chłopcy powolutku w sprawie emerytur dojdziemy do tego co juz dawno temu powinno byc wprowadzone, mianowicie trzeba zrobic tak :

emerytury 60 lat dla kobiet i 65 dla mezczyzn (to juz jest), ale dla wszystkich, wliczajac w to swiete krowy tzn wszelkie grupy uprzywilejowane, a do tego wprowdzic trzeba emeryture obywatelska na zasadzie ze kazdy niezależnie gdzie pracował i ile lat, bedzie miał tyle samo kasy np. 1 tys i po temacie  :D

W takim razie mam pytanie. Jak zachęcić szeregowego zawodowego który przesłużył 12lat do pozostania w służbie kolejne 10 lat jeśli nie wizją ewentualnej emerytury? Do niedawna wywalano obligatoryjnie aby nie załapali się na przywileje emerytalne. Zrobił się krzyk że Rosja u bram a my pozbywamy się wyszkolonych żołnierzy. Jak ich zostawić to co dalej? Wywalić w wieku 40 lat czy trzymać dłużej? 

W armii zawsze przychodzi taka chwila że trzeba się zastanowić co dalej. Człowiek musi zdecydować czy już dość i idzie robić coś innego w życiu, czy też zostaje do końca. Czas płynie i albo odnajdzie się w życiu cywilnym albo nie. 

Te emerytury to tylko pretekst do napuszczania jednych na drugich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Alokacją środków związaną z trudną sytuacją spowodowaną kryzysem na rynkach światowych, szczęśliwie omijającą nasz kraj. Można ładniej, ano można.

 miruś ale ty jesteś głupi sprzedaż t.z prywatyzacja po cenie ze szkodą dla pastwa można ???

 

to morze Kaczyńskie nazwij idealnym promotorem  przecież on wggrał konkurs eu2012 tyś rozpoczętych budownictw ,stadionów 

 

26 kwietnia 2007 Prezes Rady Ministrów Jarosław Kaczyński podpisał zarządzenie w sprawie powołania Międzyresortowego Zespołu – Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012. W skład komitetu weszli przedstawiciele władz państwowych, samorządów, organizacji społecznych oraz mediów. Na czele Komitetu Organizacyjnego w Polsce stanął premier Jarosław Kaczyński, natomiast na Ukrainie prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko[7][8].

14 maja 2007 Minister Sportu i Turystyki Tomasz Lipiec powołał Macieja Grześkowiaka na stanowisko szefa sztabu organizacyjnego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. 24 lipca 2007 został on jednak odwołany i zastąpił go Michał Borowski powołany przez nową minister sportu Elżbietę Jakubiak[9]. Zostały również powołane spółki celowe do koordynacji mistrzostw PL.2012 oraz budowy stadionów Narodowe Centrum Sportu.

 

 

wiec pytam się kto co budował a kto podłączył się i przyznawał sobie wysokie premie co miesiąc   

Ja za Tuska sprzedawałem pszenicę po 1000 Pln a rzepak był nawet po ponad 2 tys , i co? 

Za Tuska nawet Vat był niższy, i co? ;)

 ta po przesiewach wymarznięciach i powodziach ??

a wiesz kto dźwignął vat ?? tusiu ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tak sobie tłumacz jak ci TV Kurski Ciemnyludtokupi opowiada.

 

Nikt nie wie kto bedzie ile żył ale w populacji istnieje coś takiego jak średnia życia i ten parametr jest bardzo istotny dla obliczeń ZUS. Jeśli tego nie wiesz to dyskusja bedzie niezmiernie trudna. Średnia długość  życia mężczyzn to bodajże ok 74 lat a kobiet 81. Średnio pewnie będzie ok 77-78 więc przechodząc w wieku 60 i 65 lat czyli średnio ok. 62 oznacza że emerytura jest pobierana średnio przez 15-16 lat. Wszystko idzie policzyć o ile się umie i chce .

W ZUS nie pracują wróżki i nie da się wg ciebie nic przewidzieć ale już to że za rządów PO pracowałbym dłużej a dostałbym mniej wywróżyłeś. Masz więc talent wróżki i jakby co ZUS ciebie z otwartymi rekami przyjma

 

Każdy  kto ma  choć  odrobinę  rozumu  wie że  Herr  Donald pod spódnicą  u  Herr  Andzi  siedzi :)

 

Ja  tego  nie wywróżyłem

Tylko  prosta  dedukcja

Wszystko  co  obiecywało  PO  wychodziło  na  opak

Więc  jak  obiecywali  podwyżkę  emerytur  więc  na 100%  była  by  obniżka   emerytur

Prosta  dedukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

ulman tylko raz tak było ale to nie zasługa tuska :D  wiem bo sam wtedy się obłowiłem.rzepak po 2370zł netto ,a przenica 990netto .to dla tego że na południu polski w maju dały ostre mrozy i tam rzepak wypadł

są jeszcze inteligentni ludzie w tym kraju 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

 miruś ale ty jesteś głupi sprzedaż t.z prywatyzacja po cenie ze szkodą dla pastwa można ???

 

 

Ile uśmieszków trzeba nawstawiać żeby przekaz był czytelny?

Podejrzewałem że mogę być głupi. Ale czy Ty, czasami nie masz takich podejrzeń w stosunku do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

-rozbiorem? :lol:

350px-5rozbior.jpg350px-Tuskabdykuj.jpg

1398325463_3e2jdw_600.jpg

Ile uśmieszków trzeba nawstawiać żeby przekaz był czytelny?

Podejrzewałem że mogę być głupi. Ale czy Ty, czasami nie masz takich podejrzeń w stosunku do siebie?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2012

 

aj miruś 

czasem myślę jak te media działają na ludzi ....


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Każdy  kto ma  choć  odrobinę  rozumu  wie że  Herr  Donald pod spódnicą  u  Herr  Andzi  siedzi :)

 

Ja  tego  nie wywróżyłem

Tylko  prosta  dedukcja

Wszystko  co  obiecywało  PO  wychodziło  na  opak

Więc  jak  obiecywali  podwyżkę  emerytur  więc  na 100%  była  by  obniżka   emerytur

Prosta  dedukcja

 

 

Ty mi się tu Donalda nie czepiaj że mu nie wychodziło wczoraj z okzji 60 urodzin nawet mu gola pozwoii strzelić a jakby się nie udało to by się zasłonił imunitetem ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

 ta po przesiewach wymarznięciach i powodziach ??

a wiesz kto dźwignął vat ?? tusiu ??

Była pszenica po 1000 Pln czy nie?  Jeśli głupio twierdzisz ze lepsza cena świniny to zasługa PIS to ja mogę twierdzić że 1000 za pszenicę to zasługa Tuska :D

 

 

Każdy  kto ma  choć  odrobinę  rozumu  wie że  Herr  Donald pod spódnicą  u  Herr  Andzi  siedzi :)

 

Ja  tego  nie wywróżyłem

Tylko  prosta  dedukcja

Wszystko  co  obiecywało  PO  wychodziło  na  opak

Więc  jak  obiecywali  podwyżkę  emerytur  więc  na 100%  była  by  obniżka   emerytur

Prosta  dedukcja

 

No i co z tego że siedzi pod  spódnicą skoro PIS zawsze mówił że on nic tak na prawde nie może bo to funkcja tytularna? 

Za dedukcje to ty tez się nie bierz. Najpierw naucz się liczyć, potem podstawy logiki a dopiero po wszystkim dedukcja. Oczywiście po drodze kurs samodzielnego myslenia ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ulman -  Oj  tak  kurs  Samodzielnego  Myślenia  przydałby   ci  się   widzę  że  prawda  w oczy  kole  :D :D :D

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Co za prawda ? Brednie nazywasz prawdą ?
lepiej ursusy podremotuj to przynajmniej jakiś porzytek będziesz miał... hehe


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 miruś ale ty jesteś głupi sprzedaż t.z prywatyzacja po cenie ze szkodą dla pastwa można ???

 

to morze Kaczyńskie nazwij idealnym promotorem  przecież on wggrał konkurs eu2012 tyś rozpoczętych budownictw ,stadionów 

 

26 kwietnia 2007 Prezes Rady Ministrów Jarosław Kaczyński podpisał zarządzenie w sprawie powołania Międzyresortowego Zespołu – Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012. W skład komitetu weszli przedstawiciele władz państwowych, samorządów, organizacji społecznych oraz mediów. Na czele Komitetu Organizacyjnego w Polsce stanął premier Jarosław Kaczyński, natomiast na Ukrainie prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko[7][8].

14 maja 2007 Minister Sportu i Turystyki Tomasz Lipiec powołał Macieja Grześkowiaka na stanowisko szefa sztabu organizacyjnego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. 24 lipca 2007 został on jednak odwołany i zastąpił go Michał Borowski powołany przez nową minister sportu Elżbietę Jakubiak[9]. Zostały również powołane spółki celowe do koordynacji mistrzostw PL.2012 oraz budowy stadionów Narodowe Centrum Sportu.

 

 

wiec pytam się kto co budował a kto podłączył się i przyznawał sobie wysokie premie co miesiąc   

 ta po przesiewach wymarznięciach i powodziach ??

a wiesz kto dźwignął vat ?? tusiu ??

 

No pis raczej nie budował. W latach 2005 - 2007 wielka podejrzliwość i tropienie wszędzie układu wstrzymywało skutecznie wszelkie wielkie budowy i inwestycje. Po roku 2015 socjalne obietnice pisu zbyt wiele kosztowały by starczyło na budowanie i inne wielkie inwestycje. Więc pis raczej się podłączał. A że Kaczyński powołał jakiś komitet to jeszcze nie budowa. Co najwyżej Lipiec i kumple mieli gdzie przekręty robić. Za co zresztą Lipiec wylądował za kratkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Co za prawda ? Brednie nazywasz prawdą ?

lepiej ursusy podremotuj to przynajmniej jakiś porzytek będziesz miał... hehe

tylko kto dostał 13,5tyś  skarg na temat manipulacji wiadomościami tvn tak czyli po tak ??

No pis raczej nie budował. W latach 2005 - 2007 wielka podejrzliwość i tropienie wszędzie układu wstrzymywało skutecznie wszelkie wielkie budowy i inwestycje. Po roku 2015 socjalne obietnice pisu zbyt wiele kosztowały by starczyło na budowanie i inne wielkie inwestycje. Więc pis raczej się podłączał. A że Kaczyński powołał jakiś komitet to jeszcze nie budowa. Co najwyżej Lipiec i kumple mieli gdzie przekręty robić. Za co zresztą Lipiec wylądował za kratkami.

Rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 15 maja 2004 określono sieć autostrad i dróg ekspresowych w Polsce o łącznej długości ok. 7200 km (w tym ok. 2000 km autostrad)[14]. Rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 13 lutego 2007[15] uzupełniło wykaz autostrad i dróg ekspresowych o drogi S2 i S79

przedłużenie przebiegu drogi ekspresowej S5 do Ostródy (odcinek Grudziądz – Ostróda),

przedłużenie przebiegu drogi ekspresowej S6 do Kołbaskowa (odcinek Kołbaskowo – Police – Goleniów – (tzw. obwodnica zachodnia Szczecina),

dodanie do drogi ekspresowej S8 odcinka A8 (Wrocław) – Kobierzyce (usankcjonowanie stanu faktycznego),

przedłużenie przebiegu drogi ekspresowej S7 do Gdyni (odcinek Gdańsk – Gdynia),

zmiana przebiegu drogi ekspresowej S10 – zamiast odcinka Toruń – Płońsk dodano Toruń – Płock – Nowy Dwór Mazowiecki – Wołomin,

dodanie nowej drogi ekspresowej S16 na na trasie S51 (Olsztyn) – S61 (Ełk),

dodanie nowej drogi ekspresowej S86 (usankcjonowanie stanu faktycznego)[22].

 

masz racje za czasów sld i pis ci k**wa jak wnika z danych nic zrobić tylko bankrutować firmy i afery 

 

 

a pacz projekty jakie są znowu po wyborach pis 

 

19 maja 2016 na stronach KPRM[23] oraz MIB[24] została opublikowana informacja o przyjęciu przez Radę Ministrów kolejnych zmian do rozporządzenia w sprawie sieci autostrad i dróg ekspresowych. 23 maja 2016 projekt rozporządzenia został opublikowany na stronach RCL[25], a 19 maja Rada Ministrów przyjęła Rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie sieci autostrad i dróg ekspresowych[1]. Rozporządzenie opublikowano 4 czerwca 2016. Termin wejścia w życie określono na 60 dni od dnia ogłoszenia[1]. W wyniku wprowadzonych zmian docelowa długość sieci autostrad pozostała bez zmian (ok. 2000 km), a długość dróg ekspresowych wzrosła do ok. 5650 km[1]. W rozporządzeniu tym w planowanej sieci dróg wprowadzono następujące zmiany:

przedłużenie przebiegu drogi ekspresowej S16 na odcinku S61 (Ełk) – S19 (Knyszyn),

nowa droga ekspresowa S52 na odcinkach:

Bielsko-Biała (S69) – Głogoczów (S7),

A4 - S7 (Płn. Obw. Krakowa).

ujednolicenie nazewnictwa ciągów komunikacyjnych: przebieg drogi ekspresowej S1 oraz przebieg drogi ekspresowej S52 na docinku (granica) Cieszyn – Bielsko-Biała.

 

a platforma chwaliła sie sukcesem ???

 

W 2011 oddano do użytku 313 km autostrad i dróg ekspresowych oraz podpisano kontrakty na budowę ok. 228 km.

W 2010 oddano do użytku ok. 138 km autostrad i dróg ekspresowych oraz podpisano kontrakty na budowę ponad 435 km. Spośród tych umówW 2013 oddano do użytku ponad 290 km autostrad i dróg ekspresowych oraz podpisano kontrakty na budowę 128 km. zerwano dziewięć (dotyczyły odcinków o łącznej długości 250 km).

2014 oddano do użytku ok. 280 km autostrad i dróg ekspresowych oraz podpisano kontrakty na budowę ok. 424 km.

Oddano do użytku[Rozwiń]

W 2015 oddano do użytku 33,5 km dróg ekspresowych oraz podpisano kontrakty na budowę prawie 700 km autostrad i dróg ekspresowych.

 

czyli według lewactwa pełowce wybudowało ???

pamiętacie jak chiny mały nam budować drogi  :lol:  :D

Europejski Trybunał Obrachunkowy  opublikował porównanie procedur i kosztów budowy 24 odcinków dróg w krajach otrzymujących najwięcej funduszy Unii przeznaczonych na budowę dróg: w Polsce, Grecji, Hiszpanii i Niemczech. Wybudowanie 1 000 m2 jezdni (bez planowania, nadzoru, obiektów inżynieryjnych typu mosty, tunele) było najdroższe w Polsce (164 tys. euro), a najtańsze w Niemczech (87 tys.)[26].

 

:lol:  :lol:  :D  :D


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W takim razie mam pytanie. Jak zachęcić szeregowego zawodowego który przesłużył 12lat do pozostania w służbie kolejne 10 lat jeśli nie wizją ewentualnej emerytury? Do niedawna wywalano obligatoryjnie aby nie załapali się na przywileje emerytalne. Zrobił się krzyk że Rosja u bram a my pozbywamy się wyszkolonych żołnierzy. Jak ich zostawić to co dalej? Wywalić w wieku 40 lat czy trzymać dłużej? 

W armii zawsze przychodzi taka chwila że trzeba się zastanowić co dalej. Człowiek musi zdecydować czy już dość i idzie robić coś innego w życiu, czy też zostaje do końca. Czas płynie i albo odnajdzie się w życiu cywilnym albo nie. 

Te emerytury to tylko pretekst do napuszczania jednych na drugich. 

 

Ok niech mają ale zakaz dalszej pracy a nie dorabiają druge tyle jako ciecie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To jak to jest , że w Polsce budowano autostrady dwa razy drożej jak w Niemczech? Może płacili polakom dwa razy tyle co niemcom . Peowiec potrafi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

rodziny polityków ustawiane w przetargach później rodziny ustawiały przetargi   itd


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj