Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5572

Jak 1500 skoro 2500? 1500 wyszło ci obliczeń czy z niechęci do Tuska?

Jak to policzyłeś i gdzie się aż tak pomyliłem?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

7x 800  mi  wychodzi  5600 -  7000  =  1400

500x7=3500 -5600 =  -2100

 

Raz  się  udało dobrze  sprzedać  ale były  lata  po 500 pln  gdzie  przynosiły  straty

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Jakaś pisowska ta matematyka. Skąd wziąłeś 800 , czemu 5600 odejmujesz od 7000 tys Co to jest to 3500 i po co odjete zostało 5600 i co oznacza wynik tego działania? Nie żabym się czepiał ale po prostu nie mogę zrozumieć :mellow:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

 

 

Politycy PO może i chcieli kiedyś ich przyjmować ale pod naciskiem opinii publicznej zmienili zdanie. 

Skurczy byk jaki na żywca kłamie.Nieomal każdego dnia słyszę jak Schetyna mówi aby rząd przyjął imigrantów.

 

PO i Nowoczesna kilka dni temu nawoływała żeby PIS przyjął co najmniej 10 tysięcy tzw. uchodźców Islamistów x3.wykop.pl/ (...) T534JDlAnL02pUdk.jpg

 

 

http://polskaracja.com/posel-nowoczesnej-polske-stac-by-przyjac-10-tysiecy-uchodzcow-wideo/

 

 

CZARNO NA BIAŁYM O TYM JAK PLATFORMA SZYKOWAŁA POLAKOM KŁOPOTY

www.youtube.com/watch?v=sXxZ4sH6Ooc&feature=youtu.be

 

snapback.png

 

 

 

Tak samo jak zmieniła zdanie większość polityków UE na czele z Merkel. A ty dalej swoje dyrdymały pociskasz. To, że ciebie omotali tą durną propagandą to nie znaczy, że wszyscy tacy głupi i takimi bzdurami zastraszyć się dadzą.

http://namzalezy.pl/wedlug-brytyjskiego-the-times-polska-i-wegry-otrzymaja-na-jesieni-ultimatum-w-sprawie-przyjecia-imigrantow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

A jak PIS zaprasza ukraińców mimo że ten kraj otwarcie popiera banderyzm to co powiesz. To dobrze czy nie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Półprawdy i półkłamstwa są charakterystyczne dla PIS. Prawdą jest że vat za Tuska był niższy jak też to że był taki sam jak teraz Twierdzenie - za Tuska vat był niższy , jest prawdziwe mimo że nie pokazuje całości sytuacji i żadne wymyślne intelektualnie "półkłamstwa"  tego nie zmienią.

Podstawą logiki jest rozróżnienie prawda/fałsz bez żadnych form pośrednich. Jak więc zaklasyfikujesz twierdzenie że " za Tuska vat był niższy niż za Szydło"  - prawda czy fałsz? 

 

 

a czy za tuska mniej zamożnym rodzinom żyło się lepiej niż za szydło?

specjalnie zadałem to pytanie tobie żeby ci udowodnić że ten kto w ten sposób stawie jakiekolwiek stwierdzenia to ma troszkę nie wtenczas :D

 

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

A jak PIS zaprasza ukraińców mimo że ten kraj otwarcie popiera banderyzm to co powiesz. To dobrze czy nie?

Dobrze, Bo w niedalekiej przyszłości należy się spodziewać napływu do Polski tysięcy uciekinierów z takich krajów jak Szwecja, Niemcy,Francja czy Belgia.Rządzący tam lewacy prowadzą ich ku zagładzie. Poprawność polityczna i neomarksizm oznaczają dla nich katastrofę. Wkrótce na ulicach zachodnioeuropejskich miast wybuchną ogromne zamieszki i krwawe rozruchy,jak opisane jest w przepowiedniach, co zaowocuje potężną emigracją ludzi, którzy będą uciekać m .in. do Polski ratując w ten sposób życie. Muzułmanów przybywa (Włosi na przykład sami ich przywożą do siebie swoimi okrętami), rozmnażają się na potęgę (dzietność muzułmanek to ok. 6 - europejek 1,3). Liczby mówią same za siebie... Rozruchy na wyspach greckich, w Turynie, we Francji,- to tylko takie małe próbki tego co niebawem czeka całą cywilizację zachodnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Wolę polaków z Ukrainy niż tych muzułmanów z prostej przyczyny . Co PO już nie chce uchodźców ? To kolejne kłamstwo którym chcą omamić wyborców . Jak deklarowali przyjęcie to narodu się nie pytali a teraz słuchają jak słabe sondaże.

Ulman pisze że nie jest za Po ani za N a już nie za Pis to może jest za mniejszością ? :rolleyes: 

Nie dziwię się że niektórym się nie podoba rozdawnictwo bo czemu to służy ?

Jak ktoś ma dużo ha to nie ma ludzi do roboty i sam musi zapier....ać albo dać więcej za robotę .

 

Nikt z zwolenników Tuska nie napisał co oznaczały te czerwone kartki ? :D 

Czemu Schetyna nie towarzyszył Tuskowi ? :D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 a co miało oznaczać to że ludzie brali autografy ? widziałeś kiedy żeby od jarka kto chciał ?  :D  :D  :D

 nawieźli nawiedzonych z pod Torunia , dali im  do ręki i tyle to oznacza  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

a czy za tuska mniej zamożnym rodzinom żyło się lepiej niż za szydło?

specjalnie zadałem to pytanie tobie żeby ci udowodnić że ten kto w ten sposób stawie jakiekolwiek stwierdzenia to ma troszkę niepokolej :D

 

Jeśli masz na myśli socjal + to mniej zamoznym za Szydło żyje się lepiej.  Co prawda logika tej tezy jest taka że dobrobyt bierze się z tego kto rządzi a nie czy się pracuje czy nie,  ale socjalisci już tak mają.

Zadawanie takich pytań i stawianie takich tez nie świadczy o tym  że ktoś ma nie po kolei a jedynie pokazuje jak się operuje prawdziwymi acz niepełnymi informacjami, PIS robi to codziennie tak jak wiele osób rutaj. 

Stary dowcip- By raz na zawsze rozstrzygnąć kto jest lepszy w sprincie rosjanie i amerykanie wystawili zawodników do wyścigu. Amerykanin wygrał. W amerykańskiej TV ogłosili nasz zawodnik był pierwszy , rosjanin drugi.

W ruskiej TV komunikat następujący - nasz zawodnik zajął drugie miejsce a amerykanin był przed ostatni. 

Czy którakolwiek z tych informacji jest fałszywa?

 

@Alamo - no nie ma dla ciebie ratunku :blink: A jak UPAińcy zechcą odzyskać Chełm, Przemyśl i kawał podkarpacia i kultywując narodowe tradycje bedą wyrzynać cywili, gwałcić i palić żywcem 

Nie bedą nawet musieli sie u nas mnożyć bo już ok 1 mln mamy w kraju i w każdej chwili może przyjechać jeszcze 1 mln bo ich zapraszamy. Jak oni zaczną masowe zamieszki na naszych ulicach to bedzie dobrze?

A ty wogóle samodzielnie myślisz czy tylko umiesz słuchać  Jarka, wklejać gotowce i wierzyć w przepowiednie? 

 

@Zbyszko na UPAinie nie ma prawie polaków bo ich wymordowano, uciekli lub zostali wysiedleni.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

 Dolny, śląsk, opolszczyzna, mazury, bieszczady


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 Dolny, śląsk, opolszczyzna, mazury, bieszczady

 

A gdybyś musiał wybrać pomiędzy muzułmaninem a Ukraińcem to kogo byś wybrał ? ;)    

 

Niemcy też mordowali i palili .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Nikogo. Jedni warci drugich. 

Czemu nasza władza tak wspiera kraj który otwarcie propaguje niechęć czy nawet nienawiść do nas? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ja napisałem gdybyś musiał . 

 

Zwykli ludzie przyjeżdżają do nas i u nas pracują . Gdybyś czuł niechęć do kogoś współpracowałbyś z nim .

Jest tak jak wszędzie jedni popierają Pis drudzy Po . Tak samo są zwolennicy Polski i przeciwnicy .

 

A czemu marko-kolo się schował ?  :D  :D  :D

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

po prostu jesteś nudny a ja mam ciekawsze zajęcia :P  

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

po prostu jesteś nudny a ja mam ciekawsze zajęcia :P  

 

I te nudy czytasz z wywalonym ozorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Ja napisałem gdybyś musiał . 

 

Zwykli ludzie przyjeżdżają do nas i u nas pracują . Gdybyś czuł niechęć do kogoś współpracowałbyś z nim .

Jest tak jak wszędzie jedni popierają Pis drudzy Po . Tak samo są zwolennicy Polski i przeciwnicy .

 

A czemu marko-kolo się schował ?  :D  :D  :D

Ale nie muszę i takich dylematów nie mam. 

Ci co 11.09 rozpierniczyli WTC też przyjechali do USA , pracowali, uczyli się i co z tego?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Poczytaj to i ty sie dowiesz. 

Kto ci nagadał że z sekcji mozna wywnioskować kto co robił i gdzie mieszkał? Rydzyk tak mówił czy Berczyński?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To było w przenośni . Rydzyka nie słucham tylko słyszałem o nim  . Tego drugiego nie kojarzę choć pewnie ty go dobrze znasz tylko ciekawe skąd ?

Co i kto wie co tam było . Były słuchy że dużo pracowników wcale nie przyszło do pracy . Może to był pretekst do zaatakowania Iraku i zniszczyć rafinerie ?

Ale co to roztrząsać jak w Polsce nie ma porządku .  

Z sekcji zwłok można określić z jakiego regionu człowiek pochodzi tylko czy znaleźli te zwłoki bo z prochów to nic się nie dowiemy ale jakby MAK to badał pewnie by coś ustalił ? Który samolot uderzył drugi a który przedostatni . :D  :D  :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj