Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5572

no jacusi a jak świnki za Tuska kosztowały ?? ja dzisiaj dostałem 5.20 neto i co ??

 

Ja za Tuska sprzedawałem pszenicę po 1000 Pln a rzepak był nawet po ponad 2 tys , i co? 

Za Tuska nawet Vat był niższy, i co? ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Bankier pl był pierwszym lepszym przykładem z brzegu. Informacji jak to Kaczyński korzystając z pracy u boku Bolka uwłaszczał się z przyjaciółmi na państwowym majątku, przejmując go bez przetargów w necie jest cała masa. Jest masa artykułów w internecie. Prasa czy inne media tez nie raz te sprawy poruszą. Ze strony Kaczyńskiego i reszty nie ma żadnych procesów. A przecież dla człowieka, który wciska dzisiaj ludziom ciemnotę jak to elity po upadku prl u uwłaszczały się na majątku to duża zniewaga. jak to mówi przysłowie. Złodziej najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja"

Co do ostatniego zdania ja rozumiem, że ty jedyne co możesz napisać to to, że jesteś porąbany. Ale bardziej porąbanego od ciebie tu nie ma. Po Berczyńskim stanowisko obejmie Nowaczyk. Będzie on dalej rozpowszechniał jak to piszesz domysły i insynuacje. Bo Nowaczyk w przeciwieństwie do Berczyńskiego twierdzi, że były trzy wybuchy. Berczyński twierdził, że jeden. Zabawne, że zarzucasz mi domysły i insynuacje oraz chwyty propagandowe. A wierzysz ludziom, którzy je głoszą.

 

 

Polska rozwija się i rozwijała za sld, po czy teraz za pisu. Jedne wskaźniki są dobre inne złe. Można sobie wybrać jakiś rosnący wskaźnik i pisać, że się Polska rozwija. Inne wskaźniki mogą być mniej korzystne. Ale o nich propaganda pro rządowa nie wspomni. Z tym czy Polska się rozwija czy nie to zobaczymy na koniec roku. Bo w tamtym roku propaganda też wam wciskała, że wykonanie deficytu budżetowego w październiku wynosiło jak pamiętam około 45 %. Wyście się cieszyli tym kitem. Ale nikt wam wtedy nie powiedział, że budżet zasiliło 19 mld zł z LTE i NBP. A na koniec roku deficyt i tak wyniósł tyle ile planowano w 2015. Tak więc radze poczekać na koniec roku i spojżeć na różne wskaźniki. A nie tylko te które sa korzystne.

Fejkowe wiadomości okraszone chamskim, knajackim językiem, którego kwintesencją jest bezsensowne szydzenie i obrażanie określonych osób. Oto paliwo dla nacji lewicowo-liberalnej. Kreowanie, a następnie rozpowszechnianie fałszywych wydarzeń, wydaje się być głównym sposobem konsolidacji "betonowego" elektoratu .W promowaniu kłamstwa upatrują oni szansę na powrót do władzy swoich polityków? Niestety, w tym szaleństwie może być metoda. Tym bardziej, że największe nawet kłamstwo powtarzane odpowiednio długo dla wielu staje się prawdą...

 

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03709-Oto-skala-dotychczasowego-zlodziejstwa-na-VAT.htmpieniadze-zl-euro-dol-550-v2.jpg

post-53118-0-53522700-1492848000_thumb.png
 
 
polska-europa-globus-550-bialo-czerw.jpg
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Jak jest więcej pieniądza na rynku z racji 500+ to zapewne kreuje to też popyt na akcje i napędza ich ceny. Nie ma żadnych racjonalnych przesłanek na taki wzrost więc zapewne mamy do czynienia ze zjawiskiem " przyjdzie głupi i kupi" a najwięcej zarobią sprzedający akcje czyli zapewne duzi gracze w postaci banków , funduszy inwestycyjnych które w przewadze są kapitałem zagranicznym 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Hubertusy,ulmany,marko-kola,jacusie

To rzeczowe opracowanie kieruję do was podpalacze Polskiego bezpieczeństwa.Skąd się bierze dziwna miłość Euro Lewaków do muzułmanów?ze wspólnej nienawiści do chrześcijaństwa.I pomyśleć że gdyby PełO dalej rządziło, to mielibyśmy taki sam koszmar z wyznawcami urojonego allaha, nawpuszczanych do naszego kraju przez lewackich oszołomów.

 

Soeren Kern

Islamiści tworzą w europejskich miastach „zakazane strefy”, które pozostają niedostępne dla niemuzułmanów.

Wiele z tych zakazanych stref funkcjonuje na zasadach mikropaństwa, rządzonego zgodnie z islamskim prawem szariatu. Władze krajów, w których strefy powstają, całkowicie utraciły kontrolę nad tymi obszarami i nie są w stanie świadczyć podstawowych usług publicznych, takich jak utrzymywanie bezpieczeństwa i porządku publicznego przez policję, straż pożarną czy usługi ratownictwa medycznego.

Zakazane strefy są produktem ubocznym prowadzonej przez dekady polityki wielokulturowości. Zachęciła ona muzułmańskich emigrantów do tworzenia równoległych społeczności. Zamiast zintegrować się z goszczącymi ich europejskimi narodami, woleli oni pozostać odrębną grupą społeczną.

Wielka Brytania.Muzułmańskie ugrupowanie Muslims Against the Crusades (Muzułmanie Przeciw Krucjatom) rozpoczęło tam kampanię, której celem jest utworzenie z 12 brytyjskich miast, włączając w to tzw. „Londonistan”, niepodległych islamskich państw. Te tzw. Emiraty Islamskie (ang. Islamic Emirates) miałyby funkcjonować jako autonomiczne enklawy rządzone zgodnie z islamskim prawem szariatu i być wyłączone spod brytyjskiej jurysdykcji.

Projekt emiratów islamskich wskazuje brytyjskie miasta: Birmingham, Bradford, Derby, Dewsbury, Leeds, Leicester, Liverpool, Luton, Manchester, Sheffield, a także Waltham Forest w północnowschodnim Londynie oraz Tower Hamlets we wschodnim Londynie jako tereny przeznaczone pod jurysdykcję prawa szariatu.

 

Strefy-szariatu-300x158.jpgStrefy szariatu

 

W dzielnicy Tower Hamlets (znanej też jako Republika Islamska Tower Hamlets) ekstremistyczni muzułmańscy kaznodzieje zwani Talibami Tower Hamlets, regularnie grożą śmiercią kobietom, które odmawiają noszenia islamskich zasłon. Ulice dzielnicy zostały oklejone plakatami informującymi, że „Wkraczasz na teren kontrolowany przez szariat: zasady islamskie będą egzekwowane.” Reklamy uliczne w tym rejonie, które zostają uznane za obraźliwe dla muzułmanów, są regularnie niszczone lub zamalowywane sprayem.

W Bury Park, jednej z dzielnic Luton, muzułmanie zostali posądzeni o „czystki etniczne”. Nękali oni niemuzułmanów do tego stopnie, że wielu z nich wyprowadziło się z dala od muzułmańskiego sąsiedztwa.

W West Midlands , dzielnicy Birmingham, dwaj chrześcijańscy duchowni zostali oskarżeni o „sianie nienawiści”, ponieważ rozdawali ulotki odwołujące się do nauk chrzescijańskich na terenie zamieszkanym w większości przez muzułmanów.

Z kolei w Leytonstone we wschodnim Londynie muzułmański ekstremista Abu Izzadeen zaatakował byłego Ministra Spraw Wewnętrznych Wielkiej Brytanii słowami: „Jak śmiesz przychodzić na muzułmański teren.”

Francja.Olbrzymie obszary we Francji zamieszkane przez muzułmanów są uważane przez francuską policję za „strefy zakazane”. Z ostatnich wyliczeń wynika, że istnieje tam obecnie 751, jak się je zwykło eufemistycznie nazywać, Wrażliwych Obszarów Miejskich (fr. Zones Urbaines Sensibles, ZUS). Pełna lista ZUSów znajduje się na stronie internetowej francuskiego rządu. Zamieszczono tam mapy satelitarne tych obszarów wraz z ulicami wyznaczającymi ich granice. ZUSy to obszary Francji zamieszkałe w sumie przez około 5 milionów muzułmanów; państwo utraciło nad nimi kontrolę.

Muzułmańscy imigranci przejmują też kontrolę nad innymi częściami Francji. W Paryżu i innych francuskich miastach o dużej muzułmańskiej populacji, takich jak Lion, Marsylia, Tuluza, tysiące muzułmanów gromadzi się tłumnie na piątkowych modlitwach, blokując ulice i chodniki. Praktyki te uniemożliwiają tym samym lokalnym przedsiębiorcom prowadzenie ich biznesu oraz zmuszają innych obywateli – niemuzułmanów do pozostania w domach czy biurach. Niektóre meczety zaczęły transmitować przez głośniki kazania oraz śpiewy „Allahu Akbar”, tak żeby były słyszalne na ulicach.
Te cotygodniowe widowiska, udokumentowane setkami nagrań wideo zamieszczonych na Youtube, zostały nazwane „okupacją bez czołgów i żołnierzy”. Wzbudziły one gniew i jednocześnie niedowierzanie. Pomimo wielu publicznych skarg, lokalne władze odmówiły interwencji, bojąc się wywołania zamieszek. (Władze francuskie właśnie wprowadzają jednak zakaz modłów na ulicach – red.).

Belgia.W Brukseli, mieście z 20% populacją muzułmanów, kilka imigranckich dzielnic zostało uznanych za “zakazane strefy” dla policjantów systematycznie obrzucanych tam kamieniami przez muzułmańską młodzież. W brukselskim dystrykcie Kuregem, często wyglądającym jak strefa wojny, policjanci zmuszeni są patrolować ulice dwoma radiowozami – patrole ubezpieczają się nawzajem na wypadek ataku. Z kolei w dystrykcie Molenbeek policjanci otrzymali oficjalny zakaz publicznego spożywania kanapek i picia kawy w czasie trwania islamskiego miesiąca Ramadan. Niemcy.Komisarz niemieckiej policji Bernhard Witthaut w wywiadzie dla gazety Der Westen ujawnił, że muzułmańscy imigranci w alarmującym tempie tworzą „zakazane strefy” w całych Niemczech. Na pytanie dziennikarza: “Czy istnieją obszary miast – np. w Zagłebiu Ruhry – dzielnice czy osiedla będące „strefami zakazanymi”, tzn. takie, w których policja nie może już zapewnić bezpieczeństwa?”, Witthaut odparł: “Każdy komisarz policji oraz Minister Spraw Wewnętrznych temu zaprzeczy. Wiemy jednak oczywiście, gdzie możemy pojechać radiowozem oznakowanym, a gdzie tylko prywatnym transportem. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że nasi koledzy, pełniąc służbę we dwóch, nie mogą już czuć się tam bezpiecznie i muszą uważać na to, żeby sami nie stać się ofiarami zbrodni. Zdajemy sobie sprawę, że takie strefy istnieją. Jest nawet gorzej: w tych obszarach przestępcy stali się bezkarni. Pozostawiono ich samym sobie. Policja dowiaduje się jedynie o najcięższych przypadkach. Państwo zupełnie utraciło możliwość wywierania jakiegokolwiek wpływu na sytuację tam panującą.” Włochy.Muzułmanie we Włoszech jakiś czas temu zaczęli anektować Plac Wenecki w Rzymie, odprawiając na jego terenie publiczne modlitwy. Z kolei w Bolonii raz po raz grożą wysadzeniem katedry San Petronio, mieszczącej w swym wnętrzu sześciusetletni fresk zainspirowany „Piekłem” Dantego, obrazujący Mahometa dręczonego w piekle. Holandia.Holenderski sąd nakazał rządowi publikację niepoprawnej politycznie listy 40 „zakazanych stref” w tym kraju. Pięć najbardziej problematycznych muzułmańskich dzielnic znajduje się w Amsterdamie, Rotterdamie i Utrechcie. Kolenkit w Amsterdamie jest wśród nich numerem jeden. Kolejne trzy dzielnice znajdują się w Rotterdamie: – Pendrecht, het Oude Noorden oraz Bloemhof. Piąta to Ondiep w Utrechcie, a kolejne to: Rivierenwijk (Deventer), Spangen (Rotterdam), Oude Westen (Rotterdam), Heechterp/ Schieringen (Leeuwarden) oraz Noord- Oost (Maastricht). Szwecja.W Szwecji, której prawo imigracyjne jest jednym z najbardziej liberalnych w całej Europie, ogromny pas południowej części Malmo – miasta w ponad 25% muzułmańskiego – jest „strefą zakazaną” dla niemuzułmanów. Strażacy i pracownicy pogotowia ratunkowego odmawiają wstępu do muzułmańskiej dzielnicy Malmo – Rosengaardu – bez policyjnej eskorty. Bezrobocie wśród mężczyzn w Rosengaard szacuje się na poziomie około 80%. Kiedy strażacy próbowali gasić pożar w jednym z meczetów w tej dzielnicy, zostali obrzuceni kamieniami.

W Goeteborgu, w dzielnicy Angered, młodzież muzułmańska obrzucała policyjne radiowozy koktajlami Mołotowa. Zniszczonych zostało ponad 15 policyjnych aut. W tym samym czasie muzułmańskie nastolatki oślepiając zielonymi laserami policjantów spowodowały u niektórych czasową ślepotę. Również w Goeteborgu w dzielnicy Backa młodzież rzucała kamieniami w patrolujących ulice funkcjonariuszy. Policja w kilku obszarach tego miasta stara się uporać z nastolatkami podpalającymi samochody i atakującymi służby ratownicze miasta.

Zgodnie ze słowami imama Adly Abu Hajarem z Malmo: „Szwecja jest najlepszym islamskim państwem.”(pj)

Tłumaczenie: MP
Źródło: http://www.hudson-ny...lim-no-go-zones

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

 

I pomyśleć że gdyby PełO .....

To akurat nie jest obszar w którym się swobodnie poruszasz więc może tą czynność zostaw innym a sam zajmuj się jak zwykle wklejaniem gotowców :)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Niech wkleja ..kto to czyta ?przewijanie tylko WKU..


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Fejkowe wiadomości okraszone chamskim, knajackim językiem, którego kwintesencją jest bezsensowne szydzenie i obrażanie określonych osób. Oto paliwo dla nacji lewicowo-liberalnej. Kreowanie, a następnie rozpowszechnianie fałszywych wydarzeń, wydaje się być głównym sposobem konsolidacji "betonowego" elektoratu .W promowaniu kłamstwa upatrują oni szansę na powrót do władzy swoich polityków? Niestety, w tym szaleństwie może być metoda. Tym bardziej, że największe nawet kłamstwo powtarzane odpowiednio długo dla wielu staje się prawdą...

 

Chamski język? Ty zdaje się na poprzedniej stronie pisałeś o mnie, że jestem porąbany. Nie umiejąc nawet udowodnić dlaczego. Jakie to fałszywe wydarzenia tutaj rozpowszechniam? Sam poruszasz się w świecie domysłów i pomówień. Okraszasz to jak piszesz chamskim i knajackim językiem oraz cytujesz jakieś wypociny przesączone obłędem. Jak choćby ten o islamistach.

Daruj se wklejanie tych dyrdymałów o Islamistach bo to pokazuje tylko jak bardzo jesteś obłąkany i jak bardzo wyprano ci mózg. Bo czy ja czy inni ludzie z forum domagamy się tutaj sprowadzania Islamistów? Ty po prostu jak to człowiek obłąkany ubzdurałeś coś sobie, że my tu chcemy Islamistów czy jak. I próbujesz z tym walczyć. Chociaż żaden z nas nie pisze, że chce sprowadzani imigrantów do Polski.

Podsumowując sam nie potrafisz nic napisać. Bo zaczynasz od epitetów a i argumentacji nie masz. Cytujesz jakieś bzdury oderwane od realu i tematu bieżącej rozmowy. Bo nikt z nas nie domaga się przybycia Islamistów. Ale ty jako człowiek obłąkany zafiksowałeś się na to. I co drugi post o islamistach piszesz. Których od dwóch lat w Polsce nie ma i zamiaru nie mają przyjeżdżać.

Podsumowując, lecz się na głowę. Bo oczywiście są tutaj zwolennicy pisu. Ale żaden z nich jak ty nie produkuje co drugiego przeciętnie postu o islamistach. Wklejając jakieś durne teksty demagogów, którzy piorą wam mozgi. Bo tych islamisów w Polsce nie ma, nie mają zamiaru tu przyjeżdżać a ni żaden z nas tutaj nie domaga się by przyjeżdżali.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Alamo, korzystając z tego że mamy w kraju ASF i nieprzebrane ilości świniny hodowlanej oraz dzikiej proponuję stworzyć pododdziały szybkiego reagowania na islam. Możemy wzorować się na czymś takim, albo dołożyć od siebie siodło.

walka_z_islamem_2015-07-24_08-25-23.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja za Tuska sprzedawałem pszenicę po 1000 Pln a rzepak był nawet po ponad 2 tys , i co? 

Za Tuska nawet Vat był niższy, i co? ;)

 

Też  to  pamiętam  i  ta  cenę  saletry  prawie 1500zł/t  i  Polifoski po 2500zł/t

 

Także  Pamiętam   jak  tuk  VAT  podniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Za tuska Vat był niższy ? No przez chwile był a potem żeby ukryć dziurę w budżecie podwyższyli , czyli sciągali kase od uczciwych ludzi a ich kolesie złodzieje mieli sie dobrze ... BrWO tŁUSK !!


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

 

Też  to  pamiętam  i  ta  cenę  saletry  prawie 1500zł/t  i  Polifoski po 2500zł/t

 

Także  Pamiętam   jak  tuk  VAT  podniósł

 

Matematyka jest bezlitosna.

Uzywajac 300kg Polfoski/ha i 500kg saletry miałeś koszty wyzsze od obecnych o ok 50Pln/100kg saletry czyli 250 Pln/ha. Polifoska niech będzie ze była droższa o 100 Pln za kwintal więc przy 300 kg/ha generowało to koszty o 300 Pln/ha wyższe. Razem z saletra miałeś 550 Pln/ha wyższe koszty. 

Zakładając że urodziło się 7 ton (przy tym nawożeniu powinno być 8) miałeś przychód 7 000 Pln/ha. Obecnie za ten sam plon masz przychód 4200-4500max. Tak więc kosztów masz 550 Pln więcej a przychód wyższy o 2500 Pln. Jeśli pozostałe koszty były na zblizonym poziomie lub nawet 200-300 Pln/ha wyższe to i tak generowałeś duuużo większy zysk. 

 

Za tuska Vat był niższy ? No przez chwile był a potem żeby ukryć dziurę w budżecie podwyższyli , czyli sciągali kase od uczciwych ludzi a ich kolesie złodzieje mieli sie dobrze ... BrWO tŁUSK !!

Dopuściłem się manipulacji którą stosuje na codzień PIS. Podawanie wyrywkowych informacji bez szerszego kontekstu. Zaprzecz że ze Tuska Vat był niższy ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Ja za Tuska sprzedawałem pszenicę po 1000 Pln a rzepak był nawet po ponad 2 tys , i co? 

Za Tuska nawet Vat był niższy, i co? ;)

 

ulman tylko raz tak było ale to nie zasługa tuska :D  wiem bo sam wtedy się obłowiłem.rzepak po 2370zł netto ,a przenica 990netto .to dla tego że na południu polski w maju dały ostre mrozy i tam rzepak wypadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Był niższy za tuska który go podniósł idąc tym tokiem myślenia za rządów pis przed tuskiem vat też był niższy , to akurat nic do sprawy nie wnosi , Głównym punktem jest to kto go podniósł i dlaczego skoro gospodarka miała sie tak dobrze ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Idąc dalej - czemu PIS nie obniża skoro teraz gospodarka ma się tak fantastycznie? :P Na 2018 też obniżek nie planują. Też kradną?

Powtarzam raz jeszcze  - zarzuć mi kłamstwo gdy twierdze że za Tuska vat był niższy.

 

@grzen, ja to napisałem w kontrze do Romanka który twierdzi że zasługą PIS jest że świnki podrożały. Jęsli on wierzy że to prawda to czemu ja nie mogę wierzyć że pszenica po 1000 pln to zasługa Tuska?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

To akurat nie jest obszar w którym się swobodnie poruszasz więc może tą czynność zostaw innym a sam zajmuj się jak zwykle wklejaniem gotowców :)

 

Chamski język? Ty zdaje się na poprzedniej stronie pisałeś o mnie, że jestem porąbany. Nie umiejąc nawet udowodnić dlaczego. Jakie to fałszywe wydarzenia tutaj rozpowszechniam? Sam poruszasz się w świecie domysłów i pomówień. Okraszasz to jak piszesz chamskim i knajackim językiem oraz cytujesz jakieś wypociny przesączone obłędem. Jak choćby ten o islamistach.

Daruj se wklejanie tych dyrdymałów o Islamistach bo to pokazuje tylko jak bardzo jesteś obłąkany i jak bardzo wyprano ci mózg. Bo czy ja czy inni ludzie z forum domagamy się tutaj sprowadzania Islamistów? Ty po prostu jak to człowiek obłąkany ubzdurałeś coś sobie, że my tu chcemy Islamistów czy jak. I próbujesz z tym walczyć. Chociaż żaden z nas nie pisze, że chce sprowadzani imigrantów do Polski.

Podsumowując sam nie potrafisz nic napisać. Bo zaczynasz od epitetów a i argumentacji nie masz. Cytujesz jakieś bzdury oderwane od realu i tematu bieżącej rozmowy. Bo nikt z nas nie domaga się przybycia Islamistów. Ale ty jako człowiek obłąkany zafiksowałeś się na to. I co drugi post o islamistach piszesz. Których od dwóch lat w Polsce nie ma i zamiaru nie mają przyjeżdżać.

Podsumowując, lecz się na głowę. Bo oczywiście są tutaj zwolennicy pisu. Ale żaden z nich jak ty nie produkuje co drugiego przeciętnie postu o islamistach. Wklejając jakieś durne teksty demagogów, którzy piorą wam mozgi. Bo tych islamisów w Polsce nie ma, nie mają zamiaru tu przyjeżdżać a ni żaden z nas tutaj nie domaga się by przyjeżdżali.

 

Niech wkleja ..kto to czyta ?przewijanie tylko WKU..

Jak to nie chcecie?jako wyznawcy lewicowo-liberalnej ideologii, doskonale zdajecie sobie sprawę że doprowadzając do rządów PO I N z automatu wpakujecie do Polski w pierwszym rzucie tysiące imigrantów,durni udajecie?.Czy muszę przytaczać wypowiedzi polityków waszej ideologii na potwierdzenie jak was ciśnie żeby już ich przyjąć?Udajesz jeden z drugim że do tego nie dojdzie?Ze nie powstaną enklawy,jak przytoczyłem wyżej z niezależnego opracowania.Nie macie nic dopowiedzenia,rzeczywiście na żywca udajecie oszołomów. Temat jest drażliwy w POzyskiwaniu wyborców,dlatego wprowadzacie dezinformację,ażeby kantem wprowadzić jedynie słuszną narrację do władzy,obniżając pozycję Polski jako kraju obecnie jednego z niewielu  bezpiecznego w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Kto ci powiedział że jestem wyborcą PO lub N? Skąd te urojenia?

Jeszcze  obnizyć pozycję Polski? To niewykonalne :blink:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Kto ci powiedział że jestem wyborcą PO lub N? Skąd te urojenia?

Jeszcze  obnizyć pozycję Polski? To niewykonalne :blink:

Twój JKM i tak nigdy nie wygra,radzę się pogodzić.A swoją histerią antypisowską działasz na korzyść nacji lewicowo-liberalnej,w ten sposób przyczyniasz się do wpakowania Polsce bombowych chłopców.

Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwosci co do tego kogo poprzeć ,PIS czy PO to niech sobie uzmysłowi ze gdyby nadal rzadziło PO mielibysmy w Polsce ten sam terror i wystraszonych ludzi bojących sie wyjsc z dzieckiem do parku lub na zakupy. Dziękujmy wiec rządowi PIS ze nas uchronił od "ubogacania" A lewackim eurokratom mówimy wara od naszego kraju (domu)! Nie dajmy nabrać się na ich liberalna propagande bo nas dzieci i wnuki kiedyś przeklną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Sugerujesz że miałbym głosować na tych co mogą wygrać wbrew swoim poglądom? Niby dlaczego? Po co?

Podążać za stadem baranów byle by tylko być w większościowej grupie :wacko:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Dlatego że Jak Europa zapłonie to po prostu lewacy z Brukseli zabiorą rodzinę w bezpieczne miejsca,mają plan B.Kupione domy w Australii i Nowej Zelandii,oraz konta na Kajmanach,a my zostaniemy i zginiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Idąc dalej - czemu PIS nie obniża skoro teraz gospodarka ma się tak fantastycznie? :P Na 2018 też obniżek nie planują. Też kradną?

Powtarzam raz jeszcze  - zarzuć mi kłamstwo gdy twierdze że za Tuska vat był niższy.

 

@grzen, ja to napisałem w kontrze do Romanka który twierdzi że zasługą PIS jest że świnki podrożały. Jęsli on wierzy że to prawda to czemu ja nie mogę wierzyć że pszenica po 1000 pln to zasługa Tuska?

 

ZARZUCAM PÓŁKŁAMSTWO !!!  za jego kadencji Vat wzrósł !! Bo za Tuska czyli 8 lat vat nie był równy ,  tusk go podniósł przecież ,

 

zaczynam rozumieć czemu ten zdrajca ma Jeszcze swoich zwolenników :D


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No ale teraz skoro mamy taki dobrobyt i Polska tak się rozwija to pis mógł by go obniżyć. Czyżby pisowi pasowała podwyżka vatu dokonana przez Tuska.

 

Dlatego że Jak Europa zapłonie to po prostu lewacy z Brukseli zabiorą rodzinę w bezpieczne miejsca,mają plan B.Kupione domy w Australii i Nowej Zelandii,oraz konta na Kajmanach,a my zostaniemy i zginiemy.

 

A tobie za płotem założą ośrodek dla uchodźców. Przecież widać gołym okiem, że z tobą nie wszystko w porządku. Ty masz jakieś fobie obsesje i lęki. W Polsce nie ma żadnych uchodźców. Politycy PO może i chcieli kiedyś ich przyjmować ale pod naciskiem opinii publicznej zmienili zdanie. Tak samo jak zmieniła zdanie większość polityków UE na czele z Merkel. A ty dalej swoje dyrdymały pociskasz. To, że ciebie omotali tą durną propagandą to nie znaczy, że wszyscy tacy głupi i takimi bzdurami zastraszyć się dadzą.

Znam osobę, która w pewnym mieście prowadziła ośrodki dla Czeczeńców od końca lat 90 tych. Jak myślicie co robili Czeczeni z tych ośrodków? A  no uciekali na zachód. Nie wielka część została w Polsce. Reszta albo nie legalnie albo  po załatwieniu polskiego obywatelstwa legalnie wyjeżdżała.

Co to jest lewicowo liberalna ideologia? A no wymysł pisowskiej propagandy dla ociężałych umysłowo. Bo normalnie myślący człowiek, wie, że światopogląd lewicowy znacznie rożni się od liberalnego i tego połączyć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Dlatego że Jak Europa zapłonie to po prostu lewacy z Brukseli zabiorą rodzinę w bezpieczne miejsca,mają plan B.Kupione domy w Australii i Nowej Zelandii,oraz konta na Kajmanach,a my zostaniemy i zginiemy.

Putin nas zje, Imigranci nas zjedzą. Zawsze można walczyć.

 

t_jeden_106.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Półprawdy i półkłamstwa są charakterystyczne dla PIS. Prawdą jest że vat za Tuska był niższy jak też to że był taki sam jak teraz Twierdzenie - za Tuska vat był niższy , jest prawdziwe mimo że nie pokazuje całości sytuacji i żadne wymyślne intelektualnie "półkłamstwa"  tego nie zmienią.

Podstawą logiki jest rozróżnienie prawda/fałsz bez żadnych form pośrednich. Jak więc zaklasyfikujesz twierdzenie że " za Tuska vat był niższy niż za Szydło"  - prawda czy fałsz? 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Matematyka jest bezlitosna.

Uzywajac 300kg Polfoski/ha i 500kg saletry miałeś koszty wyzsze od obecnych o ok 50Pln/100kg saletry czyli 250 Pln/ha. Polifoska niech będzie ze była droższa o 100 Pln za kwintal więc przy 300 kg/ha generowało to koszty o 300 Pln/ha wyższe. Razem z saletra miałeś 550 Pln/ha wyższe koszty. 

Zakładając że urodziło się 7 ton (przy tym nawożeniu powinno być 8) miałeś przychód 7 000 Pln/ha. Obecnie za ten sam plon masz przychód 4200-4500max. Tak więc kosztów masz 550 Pln więcej a przychód wyższy o 2500 Pln. Jeśli pozostałe koszty były na zblizonym poziomie lub nawet 200-300 Pln/ha wyższe to i tak generowałeś duuużo większy zysk. 

y

Nie  powiedział bym  ze  2500PLN  jakieś 1500 PLN

To był  tylko  jeden  rok   pamiętam  też  jak była  pszenica po 500zł  a żyto  po 280zł/t kupowałem 

Rok temu  kupiłem saletre  na ten sezon  za mniej jak 900zł  za poprzedniej władzy  takie ceny były  nieosiągalne

Pamiętam  także  jak za poprzedniej władzy  sprzedawałem świnie  po 5,60zł+Vat  jak i  3,6+ Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj