Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
B3Agro    91

czyli znaczy ze masz słabe gleby i niema parcia na ziemie ???

http://fakty.interia.pl/polska/news-kantar-public-pis-i-kukiz-15-w-gore-po-w-dol,nId,2384847 no pis 38 po ostro w duł 19 i Kukiz ładnie 

od II do V z przewagą III. Czyli raczej nie takie najgorsze. Parcie na ziemię się skończyło już jakiś czas temu. Na chwilę obecną więcej sprzedających niż kupujących. 

 

Na 4 okoliczne gminy jest może 10 dużych gospodarstw. Co najmniej 30% (ja i dwóch moich znajomych) absolutnie nie jest zainteresowane zakupem ziemii - poza oczywiście okazjami lub działkami które wkrótce mogą przestać być rolne lub mają dobre położenie.

 

Małych gospodarstw które uprawiają ziemię w tych gminach jest tez już niewiele. Nawet jak ktoś ma te 10 czy 15 ha to mają kilka ha warzyw/owoców lub tytoniu a resztę dają w dzierżawę lub chcą sprzedawać. Z prostej przyczyny - nie ma młodych którzy chcieli by to obrabiać. W najbliższej okolicy w ciągu ostatnich kilku lat tylko jeden który przeją gospodarstwo coś na nim robi - reszta (wiem o 4) sprzedała lub wydzierżawiła grunty lub tez wszystko razem z budynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Dobrze że PIS naprawił ubezpieczenia rolne po PSlu  to śpię spokojnie podczas fali przymrozków ;)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Za chwile cały PIS zrobi to co kura :wacko:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Za chwile cały PIS zrobi to co kura :wacko:

 

Nie bój  nic  jak na razie  mają  prawie 40% poparcia

Zapewne  przed  wyborami  zrobią  koncert  z  Aneksem  i będzie  pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

od II do V z przewagą III. Czyli raczej nie takie najgorsze. Parcie na ziemię się skończyło już jakiś czas temu. Na chwilę obecną więcej sprzedających niż kupujących. 

 

Na 4 okoliczne gminy jest może 10 dużych gospodarstw. Co najmniej 30% (ja i dwóch moich znajomych) absolutnie nie jest zainteresowane zakupem ziemii - poza oczywiście okazjami lub działkami które wkrótce mogą przestać być rolne lub mają dobre położenie.

 

Małych gospodarstw które uprawiają ziemię w tych gminach jest tez już niewiele. Nawet jak ktoś ma te 10 czy 15 ha to mają kilka ha warzyw/owoców lub tytoniu a resztę dają w dzierżawę lub chcą sprzedawać. Z prostej przyczyny - nie ma młodych którzy chcieli by to obrabiać. W najbliższej okolicy w ciągu ostatnich kilku lat tylko jeden który przeją gospodarstwo coś na nim robi - reszta (wiem o 4) sprzedała lub wydzierżawiła grunty lub tez wszystko razem z budynkami.

czyli dobre ziemie u mnie podobnie ale 5 klasy jakieś 4% nie wiem jak to u nas w rzeczywistości bo mamy obniżone klasy przez szkody górnicze mamy bardzo ciężkie ziemie  na plus południe polski najcieplejszy region polski  łagodne zimy 

Widzę łykasz propagandę jak leci. Wczoraj Terlecki wygłosił te zdanie a ty je od razu powtórzyłeś. Szkoda tylko, że nie dodałeś, że prokuratorzy powiedzieli, że już go więcej nie wezwą. Ale tego wam wasza propaganda nie mówi. Bo Tusk był świadkiem a wam się daje do zrozumienia, że może być coś więcej.

Pis z własnej wrodzonej głupoty tak naprawdę buduje od nowa pozycję Tuska w Polsce. Rąbiąc go gwiazdą i symbolem walki pisu ze wszystkimi do okola. Zamiast zostawić Tuska w spokoju tak by społeczeństwo o nim nie słuchało i zapomniało. To pis regularnie Polakom o Tusku przypomina podświadomie robiąc z niego symbol walki politycznej z poprzednią ekipą, Europą i wszystkimi do okola.

Co do tych jak zwykle głupich memów to widać jak wasza propaganda pierze wam mózgi. Tusk nie dostał żadnych zarzutów i nie dostanie. Bo był świadkiem i prokurator powiedział, że go więcej nie wezwie. Więc nie wiem jakie zarzuty tu rozmydlać. Jedyne co rozmydlają to wasz mózgi.

Co do współpracy FSB do której i tak nie doszło. To miała ona zapewnić drogę dla wycofania polskich wojsk z Afganistanu. Nawet USA współpracuje z FSB/Rosją w takich sprawach. NATO tez miało z nimi podpisane umowy. WIęc nie wklejajcie tutaj tych bzdur bo poza wami i tak nikt inny w te brednie nie uwierzy.

 

hubertuss to wpis posłanki nowoczesnej na Twitterze jak i śmiech ze Tuskowi kod pokazuje czerwone kartki  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dla prawdziwych Polaków tusk to złodziej i zdracja  to jest oczywista oczywistość . Pytanie kim są "ktosie" którzy go popierają ? No chyba że to ich praca ;)

 

A to ciekawe bo jeszcze nikt nie udowodnił mu, że coś ukradł. Mało tego nikt dokładnie nie potrafi nawet wskazać o co ewentualnie można podejrzewać Tuska, że ukradł. Za to nie jaki Jarosław kradł już po obaleniu komuny. Jako członek elit rządzących będąc u boku Bolka i wykorzystując tą pozycję. Zaczął uwałszczać się z przyjaciółmi na państwowym majątku.

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_ludzie-i-afery-pisu,4945923.html

 

Dzisiaj złodziej krzyczy łapać złodzieja. Ciekawe kim są ludzie, którzy go popierają?

 

nO ochronę miał większą jak w Smoleńsku pewnie czuł że nie jest u siebie  bo tam to do marketu po wodę bez ochrony chodzi :P :P

 

Zacietrzewionych pisowców nie stać na bilet do Brukseli to i pewniej tam się czuje. Poza tym pogubili by się, nie znają języka to i Tusk tam ochrony nie potrzebuje. A co do ochrony nikt nie przebije Antoniego, który do ochrony ma 100 żołnierzy ŻW.

 

No to imć Pana Berczyńskiego mamy z głowy. Tak oto zakończyła się błyskotliwa kariera. "Good Night and Good Luck" - jak mawiają starożytni Czechosłowacy. 

I co tu teraz zrobić z taką piękną smoleńską prezentacją?

 

Nowaczyk już się szykuje. Są ludzie, którzy dla rozgłosu i pieniędzy zrobią wszystko. Nie zabraknie ich Macierewiczowi. A Berczyński pokazał na ile można mu i tej całej komisji wierzyć. Naopowiadał bzdur i znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Sprawa Berczyńskiego ma dużo gorsze drugie dno. Niektórzy drą szaty w temacie współpracy z FSB. A tu pan Berczyński grzebie w kwitach przetargowych bo dostał zgodę od Macierewicza, pomimo że nie jest zatrudniony w IU ani dopuszczony do oglądania kwitów niejawnych. Poza tym to pracownik Beinga czyli lobbing w dyskretnym wydaniu. Ale my lubimy naszą Polonię i pokażemy mu wszystkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

A to ciekawe bo jeszcze nikt nie udowodnił mu, że coś ukradł. Mało tego nikt dokładnie nie potrafi nawet wskazać o co ewentualnie można podejrzewać Tuska, że ukradł. Za to nie jaki Jarosław kradł już po obaleniu komuny. Jako członek elit rządzących będąc u boku Bolka i wykorzystując tą pozycję. Zaczął uwałszczać się z przyjaciółmi na państwowym majątku.

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_ludzie-i-afery-pisu,4945923.html

 

Dzisiaj złodziej krzyczy łapać złodzieja. Ciekawe kim są ludzie, którzy go popierają?

 

Strona Bankier pl.Prezes zarządu-Janusz Płocica  i wszystko jasne, wiarygodny i prawy jak Ty--->http://natemat.pl/123693,menedzer-ktory-sprzedal-zelmera-niemcom-dostal-miliony-zlotych-nagrody

A to ciekawe bo jeszcze nikt nie udowodnił mu, że coś ukradł. Mało tego nikt dokładnie nie potrafi nawet wskazać o co ewentualnie można podejrzewać Tuska, że ukradł. Za to nie jaki Jarosław kradł już po obaleniu komuny. Jako członek elit rządzących będąc u boku Bolka i wykorzystując tą pozycję. Zaczął uwałszczać się z przyjaciółmi na państwowym majątku.

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_ludzie-i-afery-pisu,4945923.html

 

Dzisiaj złodziej krzyczy łapać złodzieja. Ciekawe kim są ludzie, którzy go popierają?

 

 

Zacietrzewionych pisowców nie stać na bilet do Brukseli to i pewniej tam się czuje. Poza tym pogubili by się, nie znają języka to i Tusk tam ochrony nie potrzebuje. A co do ochrony nikt nie przebije Antoniego, który do ochrony ma 100 żołnierzy ŻW.

 

 

Nowaczyk już się szykuje. Są ludzie, którzy dla rozgłosu i pieniędzy zrobią wszystko. Nie zabraknie ich Macierewiczowi. A Berczyński pokazał na ile można mu i tej całej komisji wierzyć. Naopowiadał bzdur i znikł.

Samo ostatnie zdanie świadczy że jesteś porąbany,same domysły i insynuacje,chwyty propagandowe na korzyść własnej,jedynie słusznej narracji. 

 

 

500 afer i przekrętów PO-http://blogpress.pl/node/7889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 porąbanym to trzeba być żeby tego nie widzieć  ;)

kogo obchodzą afery PO jak teraz rządzi pisuar i jakoś nie bankrutuje tylko kradnie dalej ...czyli dalej to samo 

gdzie ta dobra zmiana ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Strona Bankier pl.Prezes zarządu-Janusz Płocica  i wszystko jasne, wiarygodny i prawy jak Ty--->http://natemat.pl/123693,menedzer-ktory-sprzedal-zelmera-niemcom-dostal-miliony-zlotych-nagrody

 

Zgłaszaj do prokuratury !

 

@miro, to się układa w sensowną całość. Jak takie dziadzisko jak Berczyński ma dostęp do poufnych informacji i jeszcze sie chwali jak mitoman to można sobie wyobrazić że wieksza część komisji czy chłopaczków Antoniego też ma taki dostęp tyle że sie tym nie chwalą. Nie ma się co dziwić generałicji że poszła w stan spoczynku widząc ten burdel.  Zarzuty że FSB mogło się plątać po korytarzach SKW są  równoważne do tego że byle pętak namaszczony przez Antka może we wszystkim grzebać. 

Dziś rano czytałem w necie że Antkowi przenieśli trampoline z WAT na inny basen bo lubi wieczorami popływaćhttp://wiadomosci.wp.pl/kolejna-ekstrawagancja-antoniego-macierewicza-specjalnie-dla-niego-zamontowali-trampoline-6114073839794305a

Ciekawe czy z tej trampoliny chce się wybić na prezesa? 

A ludzie gorszyli się ośmiorniczkami.......

 

Ostatni sukces dyplomacji http://wiadomosci.onet.pl/kraj/paul-jones-stany-zjednoczone-zrobily-wszystko-co-mogly-ws-katastrofy-smolenskiej/yw3y970

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

 porąbanym to trzeba być żeby tego nie widzieć  ;)

kogo obchodzą afery PO jak teraz rządzi pisuar i jakoś nie bankrutuje tylko kradnie dalej ...czyli dalej to samo 

gdzie ta dobra zmiana ? 

może dlatego 18010489_1854178361501221_19631393120324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Tak samo jak za Gierka. Na kredyt


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

niestety ciemnota anty-pisowska nie widzi tego że polska się rozwija .

co ciekawe ekonomista którego często było widać w tvn też wypowiada się bardzo dobrze o gospodarce,a jeszcze w tamtym roku psy wieszał na pis.

ale zacietrzewieni przeciwnicy nie mogą tego pojąć i z tą myślą się oswoić 

proponuje jakieś szkolenie na temat pozytywnego myślenia, tylko że trybem specjalnym tzw. S

jasne że są w tym rządzie czarne owce które to sam bym wywalił. cóż nie można mieć wszystkiego :D

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

rozwija się bo ciemnota prawoskrętna to mniejszość  :D  :D  :D

cała para idzie do Torunia 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

a to że ta ciemnota to mniejszość to ja wiem,ale nie wiedziałem że do torunia biegają :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie no to ci wyjaśnię ... para czyli kasa idzie do złodzieja z Torunia  ;) a nie na rozwój gospodarczy 

 

 

 

Prosty rachunek sumienia…:
p. Berczyński – to ja wykończyłem caracale,
p. Zalewska – to ja wykończyłam edukację,
p. Ziobro – to ja wykończyłem niezawisłe sądy,
p. Macierewicz – to ja wykończyłem polską armię,
p. Radziwiłł – to ja wykończyłem in vitro i polskie szpitale,
p. Szyszko – to ja wykończyłem puszcze i polskie drzewa,
p. Waszczykowski – to ja wykończyłem pozycję Polski na arenie międzynarodowej,
p. Piotrowicz – to ja wykończyłem Trybunał Konstytucyjny,
p. Gliński – to ja wykończyłem Muzeum II Wojny Światowej,
p. Kurski – to ja wykończyłem TVP,
p. Rydzyk – to ja wykończyłem polski Kościół,
Podsumowanie:
p. Kaczyński – to ja wykończyłem Polskę i cały dorobek ostatnich 27 lat!!! 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

to dziwne ze kraj w ruinie, wszystko jak nie rozkradzione to niemcom sprzedane a tak pieknie sie rozwija ???????? skad ten rozwoj sie bierze - sam ojciec biznesmen chyba nie da rady go dzwignac z bagna, nawet z udzialem banku watykanskiego[poczytajcie troche o mafii w instytucie dziel religijnych].

http://www.wiocha.pl/1432897,Biedny-Antos

http://www.wiocha.pl/1432886,Ludzie-listy-pisza-czyli

http://www.wiocha.pl/1432826,Suski-udowadniaze-caryca-to-nie-przypadek


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

no jacusi a jak świnki za Tuska kosztowały ?? ja dzisiaj dostałem 5.20 neto i co ??


nie no to ci wyjaśnię ... para czyli kasa idzie do złodzieja z Torunia  ;) a nie na rozwój gospodarczy 

 

 

 

Prosty rachunek sumienia…:
p. Berczyński – to ja wykończyłem caracale,
p. Zalewska – to ja wykończyłam edukację,
p. Ziobro – to ja wykończyłem niezawisłe sądy,
p. Macierewicz – to ja wykończyłem polską armię,
p. Radziwiłł – to ja wykończyłem in vitro i polskie szpitale,
p. Szyszko – to ja wykończyłem puszcze i polskie drzewa,
p. Waszczykowski – to ja wykończyłem pozycję Polski na arenie międzynarodowej,
p. Piotrowicz – to ja wykończyłem Trybunał Konstytucyjny,
p. Gliński – to ja wykończyłem Muzeum II Wojny Światowej,
p. Kurski – to ja wykończyłem TVP,
p. Rydzyk – to ja wykończyłem polski Kościół,
Podsumowanie:
p. Kaczyński – to ja wykończyłem Polskę i cały dorobek ostatnich 27 lat!!! 

widzisz jaki jesteś głupi niemieckiego lisa  cytujesz proponuje wyjść z nory i zobaczyć i poczytać coś innego 


W 2014 r. Agencja Wydawniczo-Reklamowa „WPROST” wniosła do Sądu Okręgowego w Warszawie powództwo wzajemne przeciwko spółce Ringier Axel Springer Polska oraz Tomaszowi Lisowi, w którym domaga się zapłaty odszkodowania w wysokości 12 215 384,02 zł  (ok. 3 mln EUR) za działania o charakterze nieuczciwej konkurencji. Kwota odszkodowania stanowi sumę realnych kosztów i udokumentowanych strat poniesionych przez wydawcę - czytamy w komunikacie.

 

Tomasz Lis i naTemat.pl muszą przeprosić Michała M. Lisieckiego, PMPG i „Do Rzeczy” za „cinkciarski kapitał”

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-lis-i-natemat-pl-kontra-do-rzeczy-michal-m-lisiecki-i-pmpg-przeprosiny-za-cinkciarski-kapital

 

marko kolo a kiedy ty zaczniesz przepraszać ?? :lol:  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Strona Bankier pl.Prezes zarządu-Janusz Płocica  i wszystko jasne, wiarygodny i prawy jak Ty--->http://natemat.pl/123693,menedzer-ktory-sprzedal-zelmera-niemcom-dostal-miliony-zlotych-nagrody

Samo ostatnie zdanie świadczy że jesteś porąbany,same domysły i insynuacje,chwyty propagandowe na korzyść własnej,jedynie słusznej narracji. 

 500 afer i przekrętów PO-http://blogpress.pl/node/7889

 

Bankier pl był pierwszym lepszym przykładem z brzegu. Informacji jak to Kaczyński korzystając z pracy u boku Bolka uwłaszczał się z przyjaciółmi na państwowym majątku, przejmując go bez przetargów w necie jest cała masa. Jest masa artykułów w internecie. Prasa czy inne media tez nie raz te sprawy poruszą. Ze strony Kaczyńskiego i reszty nie ma żadnych procesów. A przecież dla człowieka, który wciska dzisiaj ludziom ciemnotę jak to elity po upadku prl u uwłaszczały się na majątku to duża zniewaga. jak to mówi przysłowie. Złodziej najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja"

Co do ostatniego zdania ja rozumiem, że ty jedyne co możesz napisać to to, że jesteś porąbany. Ale bardziej porąbanego od ciebie tu nie ma. Po Berczyńskim stanowisko obejmie Nowaczyk. Będzie on dalej rozpowszechniał jak to piszesz domysły i insynuacje. Bo Nowaczyk w przeciwieństwie do Berczyńskiego twierdzi, że były trzy wybuchy. Berczyński twierdził, że jeden. Zabawne, że zarzucasz mi domysły i insynuacje oraz chwyty propagandowe. A wierzysz ludziom, którzy je głoszą.

 

niestety ciemnota anty-pisowska nie widzi tego że polska się rozwija .

co ciekawe ekonomista którego często było widać w tvn też wypowiada się bardzo dobrze o gospodarce,a jeszcze w tamtym roku psy wieszał na pis.

ale zacietrzewieni przeciwnicy nie mogą tego pojąć i z tą myślą się oswoić 

proponuje jakieś szkolenie na temat pozytywnego myślenia, tylko że trybem specjalnym tzw. S

jasne że są w tym rządzie czarne owce które to sam bym wywalił. cóż nie można mieć wszystkiego :D

 

Polska rozwija się i rozwijała za sld, po czy teraz za pisu. Jedne wskaźniki są dobre inne złe. Można sobie wybrać jakiś rosnący wskaźnik i pisać, że się Polska rozwija. Inne wskaźniki mogą być mniej korzystne. Ale o nich propaganda pro rządowa nie wspomni. Z tym czy Polska się rozwija czy nie to zobaczymy na koniec roku. Bo w tamtym roku propaganda też wam wciskała, że wykonanie deficytu budżetowego w październiku wynosiło jak pamiętam około 45 %. Wyście się cieszyli tym kitem. Ale nikt wam wtedy nie powiedział, że budżet zasiliło 19 mld zł z LTE i NBP. A na koniec roku deficyt i tak wyniósł tyle ile planowano w 2015. Tak więc radze poczekać na koniec roku i spojżeć na różne wskaźniki. A nie tylko te które sa korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ostatnio w jakimś programie pokazującym pracę krokodylków złapali gościa co importował bez licencji UWAGA żwir z niemiec - w komentarzach 99% ludzi pisało że oszust, że inspektorzy to nieroby itp.... Tylko jeden człowiek napisał " nosz k**wa to już i żwir musimy importować????" Tak mamy zaciemnione i wredne  społeczeństwo, każdy tylko żyje tym skąd sąsiad ma na nowego passata, skąd na niego ukradł itp . To samo w polityce - zamiast coś robić to prześcigają się na oczernianiu i szukaniu afer na rywali , powołują komisje, śledztwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

 

 

Polska rozwija się i rozwijała za sld, po czy teraz za pisu. Jedne wskaźniki są dobre inne złe. Można sobie wybrać jakiś rosnący wskaźnik i pisać, że się Polska rozwija. Inne wskaźniki mogą być mniej korzystne. Ale o nich propaganda pro rządowa nie wspomni. Z tym czy Polska się rozwija czy nie to zobaczymy na koniec roku. Bo w tamtym roku propaganda też wam wciskała, że wykonanie deficytu budżetowego w październiku wynosiło jak pamiętam około 45 %. Wyście się cieszyli tym kitem. Ale nikt wam wtedy nie powiedział, że budżet zasiliło 19 mld zł z LTE i NBP. A na koniec roku deficyt i tak wyniósł tyle ile planowano w 2015. Tak więc radze poczekać na koniec roku i spojżeć na różne wskaźniki. A nie tylko te które sa korzystne.

 

już przyzwyczaiłem się do twoich wypowiedzi,za rok napiszesz ;zobaczymy co będzie za rok ;

a jeżeli ktoś bardzo chce to nawet na globusie znajdzie kant

 

nie no to ci wyjaśnię ... para czyli kasa idzie do złodzieja z Torunia  ;) a nie na rozwój gospodarczy 

 

 

 

Prosty rachunek sumienia…:

p. Berczyński – to ja wykończyłem caracale,

p. Zalewska – to ja wykończyłam edukację,

p. Ziobro – to ja wykończyłem niezawisłe sądy,

p. Macierewicz – to ja wykończyłem polską armię,

p. Radziwiłł – to ja wykończyłem in vitro i polskie szpitale,

p. Szyszko – to ja wykończyłem puszcze i polskie drzewa,

p. Waszczykowski – to ja wykończyłem pozycję Polski na arenie międzynarodowej,

p. Piotrowicz – to ja wykończyłem Trybunał Konstytucyjny,

p. Gliński – to ja wykończyłem Muzeum II Wojny Światowej,

p. Kurski – to ja wykończyłem TVP,

p. Rydzyk – to ja wykończyłem polski Kościół,

Podsumowanie:

p. Kaczyński – to ja wykończyłem Polskę i cały dorobek ostatnich 27 lat!!! 

 

marko taką listę mogę tobie zrobić z działaczami 'po; czy też ;sld;

dziwne że cytujesz takie mazepy :unsure:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj