Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

grzen    199

ozborn edytuj jeszcze raz i coś dopisz tylko tym razem coś mądrego.

z bożą pomocą  zbudował arkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

to ty wkoncu napisz cos mądrego chłopie, bo jak na razie to walisz jak producent bajek dla dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

a co ja poradze ze nie czytasz ze zrozumieniem ....

jak mozna nie nazwac kogos tłukiem skoro ten pyta sie mnie czy bede pracował w polu w swieta ? :D jak bedzie taka potrzeba to bede pracował, po czym zadałem mu pytanie czy on jako przykładny katolik wszystkie niedziele robi wolne - odpowiedzi brak :D a wczesniej zapytałem co by było gdyby swieta wielkanocne trafiały w zniwa, czy katolicy nie chlastaliby wtedy zbóż ? chlastaliby na potege :D bo wiara wiarą ale kasa w kieszeni musi sie zgadzac, zresztą taki przekaz idzie prosto z koscioła ...

 

na tym polega moje zwyciestwo, załatwiłem goscia jego własnymi oskarżeniami, skoro tego nie kumasz to ja nic nie poradze ...

Argument ostateczny - nie wazne co sie napisze za bzdure, zawsze mozna komus zarzucic, ze nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Do tego jakies zenujace tlumaczenie dla tego, ze komus sie ubliza. Cale szczescie po samozaoraniu z potopem jz nic nie trzeba pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

koncz waść, wstydu sobie oszczedz

 

kto tu widzi samozaoranie ?

 

jak nie potraficie tego zrozumiec to wam napisze swojska gwarą to samo:

 

skończ pie...lic i nie rób sobie wstydu

 

zrozumieli znafcy literatury ? :D

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chodź wstawiłeś "sobie" to sens zdania ten sam , nadal samozaorany . :D  Jednak to dobrze że czasami w szkole uważałem i wyniosłem z tam tond jakąś wiedzę , a nie jak ozi ... tylko kredę  :P:D .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

z tam tond 

 

oj tak tak przyznaje, pełen szacun  :D  :D  :D

jak to sie nazywało ? 

samozaoranie ?

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ha , ha - jednak powinienem częściej tam bywać :D  - stamtąd - jest formą poprawną B)   To się nazywa błąd i nic to nie zmienia w twoim przypadku . Dobra pokazałeś wszystkim jaki jesteś świetny , wszyscy tu cie podziwiają . :lol:

Przekonałeś Mnie do swojej wary w Nic , szkoda tylko że masz ją również zamiast mózgu :D:P :lol: . nara .      

 

 

Nie jest świetny - WOW i w dodatku jaki skromny .

 

Dalej nie rozumiesz że kwestia wiary , to prywatna sprawa każdego i guzik kogo obchodzi twoja durna logika .

 

Czy wszyscy ciebie się czepiają że jesteś nie wierzący , że tak uczepiłeś się Katolików ? Jest sporo innych wyznań , a ich się nie czepiasz . Ksiądz pedofil cię przeleciał że taki masz uraz ?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

nie jestem swietny

kieruje sie rozumem, wiedzą (nie tylko własną) i ogólnie rzecz biorąc dowodami i faktami

bajki, mity, baśnie nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ha , ha - jednak powinienem częściej tam bywać :D  - stamtąd - jest formą poprawną B)   To się nazywa błąd i nic to nie zmienia w twoim przypadku . Dobra pokazałeś wszystkim jaki jesteś świetny , wszyscy tu cie podziwiają . :lol:

 dobrze ci poszło ..normalnie mistrzostwo 

 pokonałeś siebie własną argumentacją 

 to dowód na pochodzenie od małpy a nie od boskiej ręki  :D  :D  :D

 

wiesz w szkole i na religii nie wszystkiego uczyli więc warto poczytać coś więcej  ;)

 

teraz pytanie a w co ty wierzysz,  czytam poszukujesz ? w to czego nikt nie widział ?  jak to nazwać coś czego nie ma ? może to NIC ?  :D  :D  :D

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciągle się uczę (no już dawno nie w szkole) , ale nadal popełniam wiele błędów . Ale w przeciwieństwie do niektórych zdaje sobie sprawę ze swojej niedoskonałości i niewiedzy . B)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

 

Dalej nie rozumiesz że kwestia wiary , to prywatna sprawa każdego i guzik kogo obchodzi twoja durna logika .

 

Czy wszyscy ciebie się czepiają że jesteś nie wierzący , że tak uczepiłeś się Katolików ? Jest sporo innych wyznań , a ich się nie czepiasz . 

 

znowu nie doczytałes ....

gdzies tam wczesniej napisałem ze kazda wiara została wymyslona/wyprodukowana przez ludzi dla ludzi, a wiec nie moze byc prawdziwa...

 

takie są fakty, reszta to Walt Disney  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewności nie masz . Za mała wiedzę posiadasz żeby to ogarnąć . Nawet jeśli tak , to nie czyni to cie lepszym od tych którzy potrzebują wierzyć . Więc nie rżnij kogoś lepszego od innych tylko dlatego że potrzebują się pomodlić ... ( nawet jak idą ukraść coś bliźniemu :P ) - taka dygresja mię naszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

 taka dygresja mię naszła :D

 

mię ?

no tak  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 potrzeba wiary a wiara w coś czego nie ma to inna bajka ...nie uważasz  ?

 druga sprawa, jest tyle  niechlubnych faktów  z historii i zaprzeczeń w samym  kościele,

 że można śmiało powiedzieć że to ściema dla naiwnych  bo jest czym to podeprzeć 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ozi - Zwróć uwagę że podkreśliłem .

 

kolo - Aż tak głęboko nie chcę w to brnąć . Powiedzmy że jestem sceptykiem w tej materii .

Dla Mnie czyjaś Religia , czy też wiary w cokolwiek nie stanowi problemu , problem jet wtedy , gdy w imię jednego , czy drugiego ktoś uważa się za lepszego .             To by było na tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

a to nie wiedziałem ze błedy wystarczy podkreślić  ;)

 

ciagle masz jakies urojenia o tym ze ktos ma sie za lepszego ...

dlatego nie chodzisz do koscioła ? bo ksiadz ma sie za lepszego ?  :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

znam pare osób którzy wyznają poglądy ozborna ,ale jednocześnie nie rozumiem po co niosą dzieci do kościoła na chrzest 

czy z tobą jest podobnie?. jeśli masz dzieci oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ozi - Zwróć uwagę że podkreśliłem .

 

kolo - Aż tak głęboko nie chcę w to brnąć . Powiedzmy że jestem sceptykiem w tej materii .

Dla Mnie czyjaś Religia , czy też wiary w cokolwiek nie stanowi problemu , problem jet wtedy , gdy w imię jednego , czy drugiego ktoś uważa się za lepszego .             To by było na tyle .

 

  

  jakbyś czytał i łapał wątek to byś wiedział że nie było to do ciebie  

  staraj się nie  wkręcać w obrażanie się bez powodu  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech każdy wierzy w co chce, jeśli go to uspokaja, ale na MIŁOŚĆ BOSKĄ nie narzuca to siłą innym i nie depcze drugiej istoty.

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ok , nie wyłapałem .   Yyy , a do kogo ?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

znam pare osób którzy wyznają poglądy ozborna ,ale jednocześnie nie rozumiem po co niosą dzieci do kościoła na chrzest 

czy z tobą jest podobnie?. jeśli masz dzieci oczywiście

 

może  nie chcą się wyłamywać i obnosić się swoim sprzeciwem tak jak ''katole '' co obnoszą się tym że są na mszy a za chwile grabiarka i heja  :D

więc  w zasadzie jak się rozmawia,  to już  po mszy zdecydowana większość ma podobne poglądy  :D  :D  :D

więc daruj ten ciemnogród bo nawet ci co chodzą to plują na to co robi kler bardziej niż inni bo po prostu widzą i nie są ślepi 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

widzę że chyba należysz do tej grupy ludzi .

dużo masz w domu  baranów ze złota którym puszczasz ukłony?

atakujesz mnie ciemnogrodem a sam nie widzisz jaki jesteś ciemny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , lecą do kościoła , bo na wszelki wypadek się ubezpieczą , a później dopiero są niewierzący . Po jaką cholera tam lezą to nawet kolo nie wie . Jaki to sprzeciw , skoro nie wierzysz ? Chyba kłótnia z własnym sumieniem . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

   pewnie że nie wiem 

   też mnie te zakłamanie  po prostu zastanawia  :D

  ''  kłótnia z sumieniem ''  - oj to rzadkie u otumanionych  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj