Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

galeria
Zetor 7745
jacus    3048

gojska-hejke i puszcza-dobrana para, puszcza oczywiscie w tym drugim znaczeniu.

 

romus- nie widziales jak dzisiaj szyszko wil sie w sprawie fundacji, nie wierzysz ministrowi rydzyka-toz to grzech prawie smiertelny.

ty czasami nie masz na imie tak jak ja, bo sprawdzilem kto w marklowicach moze miec doplaty z ok. 45 ha i zadnego romana tam nie ma za to jest jacek  :rolleyes: .

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

honor a frajerstwo to dwa różne sprawy ...

jezeli wiesz ze ktos tylko czeka na twoje potkniecie to nie zapraszasz takiego pod swój dach tylko odwdzieczasz sie tym samym, oko za oko, ząb za ząb, pokonujesz przeciwnika jego własną bronią, ja wiem ze chrzescijanstwo mówi aby nadstawic kolejnego policzka ale jak juz powiedziałem ja tego nie łykam,

Pierwszy raz trafilem na Twoje posty i sorry, ale jedyne co zapamietam z tamtej wymiany zdan, to ze nazwales kolesia tlukiem. Jakiegos spektakularnego zwyciestwa w potyczce slownej nie zauwazylem.

slyszalem ze jak ktos zapisze sié do jechowych do dostaje kase na start :D

Znajomy kiedys tak do nich wyjechal z kasa, to bylo, ze "to nie tak", " dla pieniedzy to nie" itd

Co do imigrantów tak was bolą ale te kilka milionów Ukraińców już wam nie przeszkadza, pewnego dnia tez mogą zamarzyć o odrębności na terytorium Polski...

Ukraincy w Polsce to tak jaj jakis czas temu Polacy w Niemczech, czy Anglii. Tylko tu dochodzi jeszcze poplatana przeszlosc tych narodow. Jak czytam niektore tematy to niechec do Ukraincow jest akurat dosc duza, takie odnosze wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ten wyżej  ;)

 

To jego  praca   za to mu płacą  więc  niema  co  się  dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

To chyba ciąg dalszy złego dnia ministra Antoniego.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/macierewicz-chcial-przewerbowac-czlonkow-komisji-millera/8mm1nd4

"Grochowski byłby dla Macierewicza atrakcyjnym nabytkiem. Poza wiceszefostwem w Komisji Millera był też szefem Inspektoratu MON ds. Bezpieczeństwa Lotów, a także kierował komisją badającą wypadki lotnicze w wojsku. Jednak po tej rozmowie nie miał czego szukać w armii — tego samego dnia napisał wniosek o odejście z wojska. Wkrótce został pozbawiony wszystkich stanowisk. — Chciałem odejść z końcem stycznia 2016 r., ale Antoni Macierewicz się nie zgodził — opowiada Grochowski. — Na początku lutego - w dniu, gdy minister tworzył podkomisję Berczyńskiego - otrzymałem polecenie stawienia się w sztabie generalnym. Tego wieczora, ok. 21.30, otrzymałem od ówczesnego szefa sztabu generalnego gen. Gocuła decyzję ministra zgodnie z którą miałem się stawić "w trybie natychmiastowym" następnego dnia rano do służby w brygadzie zmechanizowanej w Bartoszycach — choć całą służbę wojskową, ponad 30 lat, byłem pilotem. Zameldowałem się w nowej jednostce i służyłem tam do końca maja, kiedy już mogłem odejść ze służby."

Czyli powoli przyroda sama sobie poradzi.

A tu jeszcze lepsze wiadomości i wyznania. :D

http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/547439,waclaw-berczynski-katastrofa-smolenska-caracale.html

Emeryt z Beinga uwala przetarg na śmigłowce konkurencji. No kuźwa pięknie! Ręce i nogi opadają. 

A w kontekście odszkodowania dla Airbusa wiadomość pierwsza klasa, już zacierają ręce.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Tak samo jak w tvp. Od skrajnosci w skrajnosc. Wiadomosci w obu tv czasami az przykro sie oglada, jakby widza mieli za kompletnego debila. A do tego najczesciej widzowie jednej stacji widza tylko przegiecia tej drugiej. No ale dostaja to co chca doatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Pierwszy raz trafilem na Twoje posty i sorry, ale jedyne co zapamietam z tamtej wymiany zdan, to ze nazwales kolesia tlukiem. Jakiegos spektakularnego zwyciestwa w potyczce slownej nie zauwazylem.

 

a co ja poradze ze nie czytasz ze zrozumieniem ....

jak mozna nie nazwac kogos tłukiem skoro ten pyta sie mnie czy bede pracował w polu w swieta ?  :D  jak bedzie taka potrzeba to bede pracował,  po czym zadałem mu pytanie czy on jako przykładny katolik wszystkie niedziele robi wolne - odpowiedzi brak  :D a wczesniej zapytałem co by było gdyby swieta wielkanocne trafiały w zniwa, czy katolicy nie chlastaliby wtedy zbóż ? chlastaliby na potege  :D bo wiara wiarą ale kasa w kieszeni musi sie zgadzac, zresztą taki przekaz idzie prosto z koscioła ...

 

na tym polega moje zwyciestwo, załatwiłem goscia jego własnymi oskarżeniami, skoro tego nie kumasz to ja nic nie poradze ...

 

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po pierwsze nie jestem przykładnym katolikiem .

Po drugie jakie święta , bo chyba nie dla niewierzącego .

Ty nawet nie wiesz kim jesteś , próbując pozować na ateistę , a boisz się coś robić w Wielkanoc .

Nie próbuj odwracać kota ogonem i szukać winy w swojej nie wierze u katolików . Skoro katolik robi w święto to jest słabym katolikiem i tyle . No ale żaden nie odpowiada za twój stan umysłu . Próbujesz się wywyższyć i udajesz lepszego tylko dlatego że nie wierzysz w nic ? Powtarzam - Nikogo to tutaj nie obchodzi .

 

Załatwiłeś - chyba się - podetrzyj sobie jeszcze tyłek , bo straszny smród w koło ciebie .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

ja nie wiem kim jestem ? 

czy moze ty nie wiesz kim jestes udajac katolika a nie bedac przykładnym katolikiem ?  :D

ale od razu cie pociesze, nie martw sie 90% katolików postepuje tak samo jak ty  :D a swieta to dla nich okazja do picia i żarcia, nic poza tym

no to kto tu sie boi ?  :D

 

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie pisz tego , o czym nie masz pojęcia . To co , w takim razie bierzesz się za wywózkę gnoju w Wielkanoc ? Bo Ja bym się bał , może nie tyle Boga , a tego że inni by Mnie palcami wytykali . No ale ty jesteś ponad to , więc ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

no własnie, typowy katolik, nie wazne ze udaje, wazne aby go ludzie (tego samego pokroju) palcami nie wytykali  :D  :D  :D

własnie podałes definicje katolika 

brawo !!!  :D

co do pracy w swieta, już powiedziałem jezeli bedzie taka potrzeba bede pracował, mało tego, juz nie raz pracowałem

 

no to kto tu sie boi i czego ?

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zdajesz sobie sprawę kim jest ktoś , komu wydaje się że niczego się nie boi ? :D  Powtarzam jeszcze raz i będę powoli pisał , żebyś zrozumiał - Nie jestem dobrym Katolikiem, ale próbuję nim być :P . Twoje podejście do Katolików zakrawa normalnie na formę rasizmu . No ale może tez wpływ miało na to jakieś traumatyczne przeżycie w dzieciństwie , bo pierdzielisz w koło jedno z uporem maniaka . Kończę , bo to już przesada , myślę że inni też już zauważyli twoją desperację . :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

wysypałes sie jak dzieciak, amunicja sie skonczyła, a wiec:

 

kończ waść, wstydu sobie oszczędz 

 

teraz załapałes ?

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No biorąc pod uwagę te słowa :P , to znowu się załatwiłeś :lol: . Widzisz a wystarczyło czytać lektury , lub choć film obejrzeć , to byś wiedział w jakich okolicznościach te słowa zostały wypowiedziane :D . Normalnie dzięki za uznanie . :)

 

To się nazywa tzw. samozaoranie . Żeś się podsumował i popisał , ale jaja - ...wielkanocne normalnie ;) .

 

Ile jeszcze razy będziesz posta zmieniał ?Inni już widzieli że było napisane - "kończ waść , wstydu oszczędź" - samo wstawienie słowa "sobie" nie zmieniło sensu wypowiedzi , to już nic ci nie daje , wkopałeś się sam , ale cały czas to ci wychodzi najlepiej . Poziom twojego pojmowania świata osiągnął dno , a ty dalej kopiesz B) .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

ja to napisałem aby podkreslic twoja nieudolnosc,

to nie Potop

ty tam sobie to odbieraj jak chcesz  :D

a ze teraz bedziesz odwracał kota ogonem i odwoływał sie to literatury, co w tym przypadku jest bez sensu, to było do przewidzenia  :D

 

do szkoły nieuku, uczyc sie czytac, czytac, czytac ze zrozumieniem !!!

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

ozborn słyszałeś o potopie i arce noego ,patrząc przez okno to po świętach chyba zacznę taką budować niestety ciebie na nią nie zabiorę ,zginiesz i przepadniesz w odchłani ciemnoty którą tu wciskasz żal mi ciebie biedaku :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

sam bedziesz budował czy zlecisz to jakiejs stoczni ?  :D

ciemnote to wciska ci ktos inny,a ty to łykasz np. o tym ze jeden prymitywny człowiek z toporkiem w reku był w stanie zbudowac ogromny statek z drewna i zabrac na niego wszystkie zwierzeta,

Walt Disney przedstawia  :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

kto ci tak powiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ozi , a wierzysz w to że Ziemia jest kulą ? Widziałeś , byłeś , dotknąłeś ? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

ci co byli w kosmosie widzieli maja zdjecia, filmy, wielu z nich żyje

nie widze tutaj zabobonów i bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

kto ci tak powiedział ?

 

nie widziałem ich ,to nie ma . a co są? widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I ty im wierzysz , nie wiesz że lądowanie na Księżycu było kręcone w Hollywood  ? :o łykasz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

łykam to 

a co w kosciele gadali ze ziemia płaska i ze te wszyskie wyprawy w kosmos były robione w Hollywood ?  :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj