Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Alamo    1514

To rządzonej przez PIS już mogłeś sobie darować.

Chciałbyś aby Twojego potomka rozjechano Tirem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Alamo, dla mnie " wolna od imigrantów " wystarczyłoby. To że rządzona przez PiS to mnie akurat grzmoci. Tak jak grzmoci mnie PO, PSL i inna zgraja , która pod chwytliwą nazwą próbuje ukryć prawdę o sobie. Moim zdaniem pod rządami ludzi mądrych i roztropnych bylibyśmy dużo bezpieczniejsi. Nie koniecznie muszą tworzyć partię i szukać mądrej nazwy. Nie dorabiaj mi uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

jak na razie to tylko jeden napisał że  wierzy w'' nic '' :D  :D  :D

Wiem tylko że katolicy jako całość zachowują ramy wartości,które są bombardowane przez laicyzację Ateistyczno-liberalną,wiem,że gdy uda się wam usunąć ostatni głos sumienia jakim jest Kościół,nienawiść,chciwość,zabijanie nienarodzonych,wypaczenia natury ludzkiej rozleją się na cały,cywilizowany świat.Nie wątpię,że Świat będzie gorszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

jak na razie to tylko jeden napisał że  wierzy w'' nic '' :D  :D  :D

 

wole w nic niz w papierki zwane potocznie pieniadzem tak jak ty

 

Tak sie zastanawiam czy nazywanie kolegow(choc to pewnie slowo na wyrost) z forum per "tluku" podpada pod bycie porzadnym, czy pod bycie honorowym?

 

honor a frajerstwo to dwa różne sprawy ...

jezeli wiesz ze ktos tylko czeka na twoje potkniecie to nie zapraszasz takiego pod swój dach tylko odwdzieczasz sie tym samym, oko za oko, ząb za ząb, pokonujesz przeciwnika jego własną bronią, ja wiem ze chrzescijanstwo mówi aby nadstawic kolejnego policzka ale jak juz powiedziałem ja tego nie łykam, 

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cholera wie co łykasz , ale widać że towar mocny . :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

jak to łatwo rozpoznac rasowego katola  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

ty taki yntelygentny to sie domyslisz  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sądzę że nie wiesz o czym piszesz , bo skąd możesz wiedzieć o katolikach np , jak słuchać o żadnych religiach nie chcesz . No chyba że ty po studiach teologicznych i taki obeznany z tematem . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

nie trzeba konczyc studiów teologicznych, wystarczy poobserwowac tych co je pokonczyli ... ale nie tylko ich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty może najpierw sobie się dobrze przyjrzyj . Taki bez wad jesteś ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

ja tam sie nie lansuje na posrednika w handlu grzechami miedzy grzesznikami a bogiem to i przykładem swiecic nie musze  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co ci przeszkadza jak inni tego potrzebują i szukają ? No i zapytam jeszcze raz - czy w Wielkanoc pojedziesz robić w polu , tylko tak z "przytupem" ? :rolleyes:  Zresztą są i inne głośne zajęcia . Pokażesz innym jak powinni robić ?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

a czy katolik nie pojedzie w niedziele w pole, jezeli tylko tego dnia zdarza sie odpowiednia pogoda np. do żniw ?

pytanie retoryczne oczywiscie  B)

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nie jest odpowiedz . Co , Wielki Niewierzący , ale jakoś tak głupio ? :P:D Nie ma to jak pozować na kogoś extra . Może niech czyny idą za tym , a nie innych pilnować tylko ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

chłopie o czym ty bajdurzysz ? nie zakumałes chyba jak zwykle ...

napisze prosciej ...

gdyby swieta wielkanocne były w czasie żniw to bys zobaczył czy katolik by pszenicy nie rąbał  :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pytam po prostu czy ty w Wielkanoc (16 marca 2017r) będziesz orał , siał , wyrzucał i woził gnój ... czy coś w tym stylu . Bo jako że jesteś osobą wierzącą w nic , to taki sam dzień dla ciebie jak każdy inny . Nie potrafisz udzielić prostej odpowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Ludzie spasujcie trochę. Prawdziwy ateista nie neguje istnienia Boga bo dla niego on po prostu nie istnieje. Dla niego nie ma takiego bytu jak Bóg więc po co zaprzeczać istnieniu czegoś, czego nie ma?

Znałem kiedyś gościa który z dnia na dzień został Świadkiem Jehowy. Facet nie uznawał  Bożego Narodzenia ale twierdził że chce też mieć wtedy wolne bo wszyscy mają. Za to wódę walił równo . Trwało by to jeszcze długo ale kiedy odmówił pobrania broni na służbę, twierdził że wiara mu nie pozwala, kazali mu pisać kwit o zwolnienie. Po wizycie u dowódcy jw wrócił na łono chrześcijaństwa natychmiast.

 

 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W tym rzecz . Co ,jak , gdzie i po co to robi zależy od człowieka , a nie od tego czy ma się za katolika , czy tam kogoś innego . A ten uważa się za kogoś lepszego , bo wierzy w nic . Ciekaw tylko byłem co robi w Wielkanoc , ale widać tu już jego niewiara się kończy , bo głupio by było wozić gnój jak rodzina w kościele , czy też przy stole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Cała nasza kultura jest osadzona w chrześcijaństwie, czy się komuś to podoba, czy nie. A jak ktoś ma z tym problem, to pretensje kierować do niejakiego Mieszka Piasta.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Rozmawiałem z Mieszkiem, ale on twierdzi że to wcale nie miało tak być. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

slyszalem ze jak ktos zapisze sié do jechowych do dostaje kase  na start :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

W tym rzecz . Co ,jak , gdzie i po co to robi zależy od człowieka , a nie od tego czy ma się za katolika , czy tam kogoś innego . A ten uważa się za kogoś lepszego , bo wierzy w nic . Ciekaw tylko byłem co robi w Wielkanoc , ale widać tu już jego niewiara się kończy , bo głupio by było wozić gnój jak rodzina w kościele , czy też przy stole .

 

chłopie ja nie mam problemu napic sie wódki z tymi co niby maja sie za wierzacych, a ze akurat w swieta jest ku temu okazja to czemu nie ? naginasz fakty do swojej teorii i tyle, tylko co ci to daje ?  to nie ja mam problem ze swietami bo mi pasuje wszystko, to prawdziwy katolik powinien dzien swiety swiecic, przypominam ze niedziela o tez swieto od pracy  :D

to jak ? u ciebie kazda niedziela wolna  ?  :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj