Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

masz racje tyle partii a cel ten sam .... wykorzystac porzytecznych idiotów do swoich celów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 a co wart człowiek który udaje wierzącego ? 

 co z tego że to na pokaz jak nie stosuje się do przykazań ? 

 czy nienawiść i  bezpodstawne bluźnierstwa to cecha katolika ?

 czy bycie na mszy zbawia i pozwala w tygodniu grzeszyć do woli ? 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Kosmici na pewno istnieją ale nasze głowy jeszcze wszystkiego nie ogarniają . Może wiara daje spokój ? Kiedyś myślałem podobnie ale jak w moim życiu zdarzyły się niewytłumaczalne rzeczy trochę zacząłem się zastanawiać jak to wytłumaczyć ale to nie sprawa na to forum .    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@ozborn i każda wiara kieruje się tymi samymi uniwersalnymi 7 zasadami, celowo pominąłem zasady duchowe.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 a co wart człowiek który udaje wierzącego ? 

 co z tego że to na pokaz jak nie stosuje się do przykazań ? 

 czy nienawiść i  bezpodstawne bluźnierstwa to cecha katolika ?

 czy bycie na mszy zbawia i pozwala w tygodniu grzeszyć do woli ? 

 

Nareszcie jeden z mądrzejszych twoich  postów . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

zasady mozna miec bez wiary i byc porzadnym honorowym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Zbyszko

 

 

no to odpowiedz dlaczego plujesz na bliźniego na tym forum  i obnosisz się  zarazem ze byłeś czy tam idziesz zaraz do kościoła ? 

słuchasz nauki PAPIEŻA ? CZY TWÓJ POGLĄD AKURAT JEST INNY BO CI TO NIE WYGODNE ? 

uważasz że masz prawo kogoś pouczać ? 

 

a co to jest za zasada wiary  jak proboszcz popycha nie swoja żonę ?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

no to odpowiedz dlaczego plujesz na bliźniego na tym forum  i obnosisz eis zarazem ze byłaś czy tam idziesz zaraz do kościoła ? 

 

a co to jet za zasada wiary  jak proboszcz popycha nie swoja żonę ?

 Nie wiem co masz na myśli plucie ? 

Na tym forum nie ma normalnej dyskusji tylko jest wymądrzanie  lub poniżanie kogoś . 

A kto powiedział że ja jestem świętym ? 

Jak komuś nie potrzeba iść do kościoła to nawet może jest lepszy od tego kto chodzi . 

Papież jest tylko pośrednikiem i nie wszystko mi się podoba tak jak w rządach Pis .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 toć katolik to powinien świecić przykładem 

 to jak można mieć dobre zdanie o kłamcach i oszustach którzy lecą klęczeć do TORUNIA ? 

 czy kościół to miejsce na politykę ? 

 

 

 

mnie regli uczył proboszcz i ja sporo pamiętam bo to był autorytet 

dziś proboszcz przeczy i robi po prostu pogardę z ludzi i wiary  

mało tego ludzie to tolerują bo są tyle samo warci 

kiedyś wywieźli by takiego na taczce , dziś będą bronić bo przecież przynajmniej nie pedofil  ;)

 

 

 

 

co ci się nie podoba ? czy Papiez przeczy nauce kościoła ?  czy wybierasz tylko to co jest ci wygodne ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Niby kiedyś słyszałem że kościół nie miesza się do polityki ale kościół to wszyscy wierni .

A w czym cię okłamali i jak oszukali ? Przecież napisałeś kiedyś że żyje ci się tak samo jak barany rządzą .   Każdy ma swoje winy tylko są większe lub mniejsze .

 

Wybieram to co słuszne moim zdaniem . Mnie też uczył proboszcz ale kiedyś nie byli tacy rozbuchani i rzeczywiście był to autorytet .

Lecz jest napisane że masz ich słuchać choć by źle czynili . Może łapę grzechy  ale tak mi podpowiada sumienie .

 

Misiewicz już jest w opozycji ciekawe gdzie dołączy ?

  

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 dla mnie człowiek który obnosi się wiarą a nie stosuje się przykazań jest godny pożałowania 

 a to że jesteśmy ludźmi i każdy ma wady to wiemy i nie o tym tu mowa

  ludzie się starają a nie wychodzi  ale tacy fałszywi nauczyciele co sami maja wiele za skóra to niech zaczną od siebie 

 

 

widać jak słabo u was z praktyką ale w gębie to i owszem ''wielcy katolicy ''

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 dla mnie człowiek który obnosi się wiarą a nie stosuje się przykazań jest godny pożałowania 

 a to że jesteśmy ludźmi i każdy ma wady to wiemy i nie o tym tu mowa

  ludzie się starają a nie wychodzi  ale tacy fałszywi nauczyciele co sami maja wiele za skóra to niech zaczną od siebie 

 

 

widać jak słabo u was z praktyką ale w gębie to i owszem ''wielcy katolicy ''

 

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D Belzebub tak kazał ci napisać . 

A gdzie pisze w przykazaniach aby ludzie robili się na ziemi świętymi ?

Coś ci tam świta . Podstępem chcesz każdemu dowalić . To jest twoja domeną ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

zasady mozna miec bez wiary i byc porzadnym honorowym człowiekiem

Tak sie zastanawiam czy nazywanie kolegow(choc to pewnie slowo na wyrost) z forum per "tluku" podpada pod bycie porzadnym, czy pod bycie honorowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D Belzebub tak kazał ci napisać . 

A gdzie pisze w przykazaniach aby ludzie robili się na ziemi świętymi ?

Coś ci tam świta . Podstępem chcesz każdemu dowalić . To jest twoja domeną ? 

 

 napisze ci wprost bo widzę że udajesz że nie rozumiesz ....co warci są tacy katolicy jak ty ? 

 po co obnosisz się  wiarą jak jetes gorszy od tych którzy tego nie robią 

 komu dajesz przykład i czego ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Według niewierzących człowiek ma duszę czy nie ? 

 

Tylko pytanie jaka jest definicja duszy wg Ciebie.

Tę iskrę życiową=boską=duchową mają wszystkie istoty żywe.

Tydzień temu cielak wyzionął ducha na moich rękach, kiedy poszła go akurat poić....kilka głębokich oddechów i ostatni.

Jak odjeżdżały mi dziś byki i patrzyłam w ich oczy uspakajająco i znajomo przez kraty....dla mnie mają duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliżające się dni udowodnią kto miał rację i gdzie jest bezpieczniej i spokojniej .

- Czy w zarządzanej przez Prawo i Sprawiedliwość wolnej od islamskich ''imigrantów'' Polsce .

- Czy w lewicowej ''tolerancyjnej'' multikulturowej i przepełnionej (na własną prośbę) islamskimi ''imigrantami'' części Europy . 


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Tylko pytanie jaka jest definicja duszy wg Ciebie.

Tę iskrę życiową=boską=duchową mają wszystkie istoty żywe.

Tydzień temu cielak wyzionął ducha na moich rękach, kiedy poszła go akurat poić....kilka głębokich oddechów i ostatni.

Jak odjeżdżały mi dziś byki i patrzyłam w ich oczy uspakajająco i znajomo przez kraty....dla mnie mają duszę.

Jak mówi nazwa to duch który może wyjść z ciała .   Według nauk kościoła ponoć zwierzęta nie mają duszy . Z tymi zwierzętami może być coś na rzeczy . Napisałbym coś więcej ale tylko czekają tacy jak Marko aby się wyśmiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

To rządzonej przez PIS już mogłeś sobie darować.

Ale ma racje. Przy calym moim, powiedzmy delikatnie - braku sympatii do pis, to jednak ich ksenofobia wplywa tez na to, ze mamy teraz u siebie wzgledny spokoj. Jasne, ze to nie tylko to ma na to wplyw, ale jednak obawiam sie, ze gdyby po zostalo u wladzy, to spokoj moglby byc mniejszy, bo zapewne juz bysmy mieli u siebie spora liczb uchodzcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

oni do nas nie chcą , gdyby było inaczej to by już tu byli 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Chyba napisalem, ze nie tylko to ma wplyw. Niski socjal, ogolnie powiedzmy kwestie ekonomiczn wiadomo, ze czynia ten kraj mniej atrakcyjnym od zachodnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

skoro ci tak brakuje tej cudownej kultury to ruszaj smiało np. do francji, w Polsce kariery nie zrobisz głoszac ideologie miłosci do islamu

a najlepiej to sie wyprowadz do arabii saudyjskiej i po sprawie 

bedziesz walił głowa o posadzke az ci sie mózg do reszty zlasuje  :D

jakie tam modne, nie kazdy chce uczestniczyc w zabobonach i tracic niepotrzebnie czas i pieniadze na to, tyle

jak cie nie obchodzi to po co sie udzielasz w tym temacie ?  :D

 

Mi niczego nie brakuje. Mózg to ci się już dawno zlasował bo nawet nie rozumiesz co czytasz. Skoro twierdzisz, że mi brakuje islamskiej kultury. Ja po prostu nie histeryzuje tak jak większość z was straszona napływem jakichś imigrantów. Których od dwóch lat nikt u nas nie widział. I którzy do Polski nie mają zamiaru przyjeżdżać. Bo nikt nie chce jechać do biedy. Sam masz zlasowany mózg bo wierzysz w to jak cię straszą.czymś na co nie ma szans. 

 

Pierwsze słyszę by Maciarewicz miał wypadek w Toruniu :o:P

Pewnie też Maciarewicz nim kierował http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,21627209,pieszy-zginal-pod-kolami-tramwaju-oslepilo-go-slonce.html :P :P

 

Ty wielu nie wygodnych dla siebie rzeczy nie słyszysz. W wypadku w którym uczestniczył Macierewicz pod Toruniem jedna osoba odniosła uraz kręgosłupa. Przez co zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tacy odważni i modnie nie wierzący , to który tam wybiera się w Wielkanoc w pole orać , pryskać , czy tam siać nawóz ?                                     

 

Kto powiedział że jak się ktoś czuje katolikiem to już wszystko dobrze zrobi ?  Ja np. czuję się katolikiem , a do kościoła nie chce Mi się chodzić . Gdzie ktoś powiedział że jak ktoś jest księdzem , to nie może okazać kanalią ? Po co generalizować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To rządzonej przez PIS już mogłeś sobie darować.

 

A to niby  dlaczego  ???

Gdyby rządził  Shrek  ze  swoją  bandą  to było by  tu  kilkadziesiąt tyś imigrantów  

Może  zapomniałeś  jak poprzedni Rząd   chciał  przyjmować  imigrantów do Polski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jak na razie to tylko jeden napisał że  wierzy w'' nic '' :D  :D  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj