Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To trzeba się temu przeciwstawić , a nie śmiać ze strachu innych . :ph34r:

 

Z ich głupoty  trzeba  się  śmiać  szkoda  się  denerwować  lepiej się  pośmiać

 

I tak  masz racje  trzeba  się  przeciwstawiać  na siłowe przydzielenie Polsce  uchodźców

 

Bo zapytam  jeszcze  raz  Dlaczego  żaden Syryjczyk który   przyjechał na ŚDM nie  został w Polsce ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

islam = sredniowiecze, mnie najbardziej smiesza nowoczesne i postepowe lewaki które chca sciagac do siebie zacofanie, tepote i generalnie chcą sie cofnac w rozwoju o 1000 lat  :D

jest na to inne wytłumaczenie, otóz matka natura jak wiadomo oczyszcza sie sama, postanowiła wiec najsłabsze ogniwo (lewactwo) wytepic islamskim terrorem i homoseksualizmem  :D  :D  :D

lewactwo nawet nie zdaje sobie sprawy z tego ze niedługo poprostu wyginie w imie multi-kulti  :D  :D  :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pisałem tu nie raz że wiara  kojarzy się ciemnogrodem ;)

tu nie ważne jakie to wyznanie czy tam sekta itp. 

 

tylko jak to pogodzić skoro katolicyzm to takie miłosierdzie i troska o bliźniego ?   

druga sprawa to co ten Papież, zwariował czy jak ? 

więc skala hipokryzji i zaprzeczenia w nauce kościoła jest największa w nim samym  i u jego wyznawców 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

dla mnie każda wiara to głupota, ale islam to jest głupota wieksza niż cały kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wierzysz w to co napisałeś ? :ph34r:  To indywidualna sprawa każdego . Ważne aby w imię tej wiary nie czynił krzywdy innemu . Dla Mnie to Może sobie wierzyć nawet w ducha spaghetti .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

no ja wierze w to co chce czyli w nic  :D nic z kategorii bajek, basni, zabobonów i mitów  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fajnie - tylko kogo to obchodzi ? Chwalisz się czy żalisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto nie wie co to sumienie, nie korzysta z niego, czasem zdarzy się defekt......potrzebuje pasterza.....i taka owieczka jest szczęśliwa, że ktoś nad nią czuwa, karmi nakazami, zakazami, bo być może wyszłaby za margines/pastucha i zginęła.

Analogicznie z osobami, którzy pracują kiedy są kierowani i mają nad sobą bata....inaczej nie potrafią się zorganizować i kombinują.

Oczywiście generalizuję, bo tradycja jest ważniejsza przykrywa obłudę.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Fajnie - tylko kogo to obchodzi ? Chwalisz się czy żalisz ?

 

poprostu pokazuje tłukom takim jak ty ze mozna byc wolnym człowiekiem  :D

załapał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Bardzo modne ostatnio stalo sie "niewierzenie". No i wszystko fajnie do czasu, az jakis jeden czy drugi tluk nie zacznie starac sie pokazac innym, ze jest lepszy, madrzejszy bo nie wierzy. Kuzwa jasnie oswiecony sie znalazl.
Ktos chce to wierzy, ktos nie chce nie wierzy i po sprawie. Po cholere do tego epitetami w ludzi rzucac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

hubertuss   zrozum człowieku  że  mnie nie śmieszy ani nie cieszy zamach terrorystyczny w którym giną  ludzie, w przeciwieństwie  do  niektórych  którzy  tutaj  szydzili  i  się  śmiali z kolizji Macierewicza  czy  wypadku  Pani  Premier.    Prawda  jest  taka  że  UE  naściagała  imigrantów  a  teraz  się  od nich  odgradza  drutem kolczastym  karabinami  i  jak widac  nawet  szyby  obklejają i to  mnie śmieszy  ich  zachowanie  najpierw  ściągają  tutaj  Muzułmanów  a potem się  ich boją.  Obudź  się  człowieku  i  zobacz  co się  dzieje w niektórych krajach  Europejskich    zakaz obnoszenia się  ze światami  Bożonarodzeniowymi  bo się  Muzułmanie  obrażą  i taka  polityka  doprowadza  do tych  zamachów  bo   tak  sobie  wychowali  tych  ludzi  i  teraz  mają tego  efekty.  Jak  Europejczyk  pojedzie  do  Krajów  Muzułmańskich  musi  się dostosować  do  panujących  tam  zasad  i  Tradycji  a  Jak Muzułmanin przyjedzie  do  Europy  to   my  dostosowujemy się  do  nich  na szczęście  nie we wszystkich krajach.   Ta  ideologia  trwa  nie od roku nie od dwóch  tylko  od wielu  lat  w niektórych Krajach Europejskich z których  wywodzą  się  ci  niektórzy  zamachowcy.

 

Macierewicz w Toruniu miał wypadek. Jedna z poszkodowanych osób doznała ciężkiego urazu kręgosłupa. Tyle czasu minęło a ty dalej w oparach pisowskiej propagandy siedzisz.

Rozumiem, że wg ciebie bomby wybuchają dlatego, że zakazali obnoszenia się z krzyżem czy Świętami Bożego Narodzenia. Rozumiem, że jak by wszyscy hucznie na ulicach świętowali z krzyżami w ręku to by się Muzułmanie przestraszyli i uciekli lub przestali bomby podkładać. Poczytaj sobie o IRA, ETA, zamachach w zachodnich Niemczech, Włoszech. Terroryzm był w Europie na długo wcześniej zanim pojawiły się problemy z imigrantami z Azji czy Afryki. Bomby podkładali sami europejczycy, europejczykom. Teraz większość zamachowców to też mieszkańcy krajów zachodnich co najmniej od pokolenia. Niestety to nie dociera do ciebie. Ciebie się straszy hordami islamistów stojących u granic Polski i to widać po twoich tekstach. Chociaż przez prawie dwa lata od chwili wybuchu problemu z uchodźcami do Polski nie przyjechał żaden ciebie dalej się tym straszy. Jak by już obóz pod twoim płotem budowali. Masz być wystraszonym posłusznym wyborcą. A że mieszkańcy Europy zachodniej gdy u nas panowała jeszcze głęboka komuna ginęli w zamachach tego ci się nie mówi. A jak pisałem bomb nie podkładali wtedy Muzułmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dawno załapałem smarku , ale dalej Mnie to nie obchodzi . :P I na pewno wolny nie jesteś , bo prawie wszyscy musimy żyć według ustalonych zasad, praw i reguł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Macierewicz w Toruniu miał wypadek. Jedna z poszkodowanych osób doznała ciężkiego urazu kręgosłupa. Tyle czasu minęło a ty dalej w oparach pisowskiej propagandy siedzisz.

Rozumiem, że wg ciebie bomby wybuchają dlatego, że zakazali obnoszenia się z krzyżem czy Świętami Bożego Narodzenia. Rozumiem, że jak by wszyscy hucznie na ulicach świętowali z krzyżami w ręku to by się Muzułmanie przestraszyli i uciekli lub przestali bomby podkładać. Poczytaj sobie o IRA, ETA, zamachach w zachodnich Niemczech, Włoszech. Terroryzm był w Europie na długo wcześniej zanim pojawiły się problemy z imigrantami z Azji czy Afryki. Bomby podkładali sami europejczycy, europejczykom. Teraz większość zamachowców to też mieszkańcy krajów zachodnich co najmniej od pokolenia. Niestety to nie dociera do ciebie. Ciebie się straszy hordami islamistów stojących u granic Polski i to widać po twoich tekstach. Chociaż przez prawie dwa lata od chwili wybuchu problemu z uchodźcami do Polski nie przyjechał żaden ciebie dalej się tym straszy. Jak by już obóz pod twoim płotem budowali. Masz być wystraszonym posłusznym wyborcą. A że mieszkańcy Europy zachodniej gdy u nas panowała jeszcze głęboka komuna ginęli w zamachach tego ci się nie mówi. A jak pisałem bomb nie podkładali wtedy Muzułmanie.

 

skoro ci tak brakuje tej cudownej kultury to ruszaj smiało np. do francji, w Polsce kariery nie zrobisz głoszac ideologie miłosci do islamu

a najlepiej to sie wyprowadz do arabii saudyjskiej i po sprawie 

bedziesz walił głowa o posadzke az ci sie mózg do reszty zlasuje  :D

 

Bardzo modne ostatnio stalo sie "niewierzenie". No i wszystko fajnie do czasu, az jakis jeden czy drugi tluk nie zacznie starac sie pokazac innym, ze jest lepszy, madrzejszy bo nie wierzy. Kuzwa jasnie oswiecony sie znalazl.

Ktos chce to wierzy, ktos nie chce nie wierzy i po sprawie. Po cholere do tego epitetami w ludzi rzucac?

 

jakie tam modne, nie kazdy chce uczestniczyc w zabobonach i tracic niepotrzebnie czas i pieniadze na to, tyle

 

 

Dawno załapałem smarku , ale dalej Mnie to nie obchodzi . :P I na pewno wolny nie jesteś , bo prawie wszyscy musimy żyć według ustalonych zasad, praw i reguł .

 

jak cie nie obchodzi to po co sie udzielasz w tym temacie ?  :D

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Macierewicz w Toruniu miał wypadek. Jedna z poszkodowanych osób doznała ciężkiego urazu kręgosłupa. Tyle czasu minęło a ty dalej w oparach pisowskiej propagandy siedzisz.

Rozumiem, że wg ciebie bomby wybuchają dlatego, że zakazali obnoszenia się z krzyżem czy Świętami Bożego Narodzenia. Rozumiem, że jak by wszyscy hucznie na ulicach świętowali z krzyżami w ręku to by się Muzułmanie przestraszyli i uciekli lub przestali bomby podkładać. Poczytaj sobie o IRA, ETA, zamachach w zachodnich Niemczech, Włoszech. Terroryzm był w Europie na długo wcześniej zanim pojawiły się problemy z imigrantami z Azji czy Afryki. Bomby podkładali sami europejczycy, europejczykom. Teraz większość zamachowców to też mieszkańcy krajów zachodnich co najmniej od pokolenia. Niestety to nie dociera do ciebie. Ciebie się straszy hordami islamistów stojących u granic Polski i to widać po twoich tekstach. Chociaż przez prawie dwa lata od chwili wybuchu problemu z uchodźcami do Polski nie przyjechał żaden ciebie dalej się tym straszy. Jak by już obóz pod twoim płotem budowali. Masz być wystraszonym posłusznym wyborcą. A że mieszkańcy Europy zachodniej gdy u nas panowała jeszcze głęboka komuna ginęli w zamachach tego ci się nie mówi. A jak pisałem bomb nie podkładali wtedy Muzułmanie.

 

Pierwsze słyszę by Maciarewicz miał wypadek w Toruniu :o:P

Pewnie też Maciarewicz nim kierował http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,21627209,pieszy-zginal-pod-kolami-tramwaju-oslepilo-go-slonce.html :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ty widzę nie łapiesz że kwestia twojego wierzenia nikogo nie interesuje , a ty próbujesz się tym lansować . B)

 

Staszek znowu śmiejesz się z tego że ktoś zginął ? Co Ty bierzesz ? Co śmiesznego jest w czyjejś śmierci ? Taki radosny nastrój świąteczny u Ciebie , czy jak ? :o :huh:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

To ty widzę nie łapiesz że kwestia twojego wierzenia nikogo nie interesuje , a ty próbujesz się tym lansować . B)

 a ty jak nie masz sie czego czepic to szukasz sam nie wiesz czego  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ważne że znajduję w przeciwieństwie do ciebie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

poprostu pokazuje tłukom takim jak ty ze mozna byc wolnym człowiekiem  :D

załapał ?

 "Jak trwoga to do Boga" takie stare powiedzenie, w czasach sytości zapomniane i poniewierane. Ale wystarczy parę nieszczęść i zaraz najgłośniej beczą "wolne" tłuki.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apaczek    6

Ja bym się chciał dowiedzieć, który z polityków opozycji chciałby mieć za sąsiada uchodźcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tam sąsiada , do chałupy niech biorą . Niech pokażą przykładem . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@apaczek do Polaków to pytanie też się odnosi, mam wielu znajomych, na całym świecie, którzy uciekli z tond.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Według niewierzących człowiek ma duszę czy nie ? 

 

agromatik dobrze napisał  jak trwoga to do boga . Jak śmierć zagląda w oczy wtedy pogląd się zmienia . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

taaa a na swiecie ze 100 wiar i wszyscy zbawieni, nie osmieszajcie sie ...

 

kazda wiara została wymyslona/wyprodukowana przez człowieka a wiec nie moze byc prawdziwa, co nie znaczy ze nie istnieje jakis stwórca/stwórcy całego tego bałaganu

predzej juz uwierze w kosmitów jako stwórców niz w te bajeczki

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Nie  ważne jest ile wiar . Na świecie jest miliony partii a cel jest jeden . Tag że swoje przytyki zostaw do siebie .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj