Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirro    6402

Przyjmując że mamy szukać winnych podłożenia bomby na pokładzie samolotu to chyba kontrolerów należało by zwolnić z odpowiedzialności bo i tak samolot wybuchł. Jeżeli zaś będziemy pchać pod górę zamach i kontrolerów naprowadzających na śmierć to jakoś mi to logicznie nie pasuje. No chyba że to była zmasowana akcja plus dobijanie ocalałych. Roman czy tak to widzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

dobrze że jest nowa komisja  ...kompromitacja i pośmiewisko pisuaru  na całego 

niech świat widzi jakie teraz eksperty od parówek i puszek noszą miano'' państwowej komisji '' :D  :D  :D

 

a ty koles dla jakiej komisji pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Roman176

o czym ty bredzisz niedouku ? 

weź przetłumacz to jakoś na polski ,te swoje bezcenne myśli w jedynie tobie znanym języku

bo ja mongolskiego nie znam i szkoda mi czasu na  rozszyfrowanie tych szyfrów 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

tak jak sekcje ludzi ??? ręka noga każdej innej osoby  :lol:  dobra komisja kopaczkowej 


Przyjmując że mamy szukać winnych podłożenia bomby na pokładzie samolotu to chyba kontrolerów należało by zwolnić z odpowiedzialności bo i tak samolot wybuchł. Jeżeli zaś będziemy pchać pod górę zamach i kontrolerów naprowadzających na śmierć to jakoś mi to logicznie nie pasuje. No chyba że to była zmasowana akcja plus dobijanie ocalałych. Roman czy tak to widzisz? 

 

nie wiem poczekam na wyniki bo jak niebd to pis na zawsze się skompromituje 

 

szukać winnych podłożenia bomby był przed lotem tu 150 w Rosji na remoncie  może wtedy nie wiem 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

o kurde nagle nic nie wiesz ? czyli TUSK podłożył ?   :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Roman176

o czym ty bredzisz niedouku ? 

weź przetłumacz to jakoś na polski ,te swoje bezcenne myśli w jedynie tobie znanym języku

bo ja mongolskiego nie znam i szkoda mi czasu na  rozszyfrowanie tych szyfrów 

 

 zawsze wiedziałem ze masz problem samo myśleniem 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

mógłbyś się czegoś nauczyć i przynajmniej się starać  jakoś czytelnie formułować myśli  

silisz się jak potłuczony i po prostu bełkoczesz bez sensu i składu 

 

 

 

czyli co ?  już zgłaszasz się na ochotnika żeby tropić winnych w Rosji ?  ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Roman, ta bombę to bardziej nasi podłozyli czy ruscy? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

a morze Bronek :D  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Z powodu zbliżającego się sezonu grzybowego kupię niewielką awionetkę! 


To może to morze za stawem rybnym @Romka.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

niedaleko mnie stoi jak -40, moge ci go tanio spylic, w cenie zlomu, tylko to duzawa bestia i ciezko bedzie niezauwazenie "pozyczyc" on nawet stoi nad stawem rybnym :D

 

znalazl sie misiek- zostal pelnomocnikiem zarzadu polskiej grupy zbrojeniowej do spraw relacji z mediami- znaczy bedzie im piguly dostarczal B) ,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Mierny, bierny, ale wierny.

Mijają systemy, dyktatury upadają, odchodzą demokratycznie wybrani, a hasełko wciąż aktualne. 

@jacus za szybki na kurki.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Dlaczego Lech Wałęsa tak ostro atakuje rząd PiS? Do Instytutu Lecha Wałęsy płynęły MILIONY ZŁOTYCH od państwowych spółek! Przez Darek Matecki - Kwiecień 11, 201708504 Podziel się na Facebooku Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze W Instytucie Lecha Wałęsy trwa rozszerzony audyt, mający na celu ustalenie, czy racje mają cztery państwowe firmy m.in. PKN Orlen, PZU oraz ZUS żądające od instytucji zwrotu 1,7 mln zł dotacji. Tymczasem na koncie Instytutu Lecha Wałęsy znajduje się… 107 zł. Domagające się zwrotu dotacji Spółki Skarbu Państwa uważają, że pieniądze wpłacone na konto Instytutu Lecha Wałęsy, nie zostały wydane zgodnie z zaplanowanym przeznaczeniem. Audyt przeprowadzany przez samą instytucję, może trwać nawet około 3 tygodni. Dopiero po poznaniu jego wyników zostanie podjęta decyzja odnośnie dalszych kroków w tej sprawie. Jak na razie sytuacja nie wygląda korzystnie dla Instytutu, bowiem PZU już jakiś czas temu zażądało od niego dokumentów potwierdzających wydanie pieniędzy przeznaczonych na konkretne projekty. Do tej pory państwowy ubezpieczyciel nie otrzymał odpowiedzi. POLECANY ARTYKUŁ: Film IPN-u pogrąża Wałęsę, który już w – żądał od Macierewicza wydania swojej teczki! We wrześniu ubiegłego roku doszło do zmiany na stanowisku prezesa Instytutu. Mieczysława Wachowskiego zastąpił Jerzy Stępień, który poinformował, że na koncie organizacji znajduje się 107 złotych. 

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/dlaczego-lech-walesa-tak-ostro-atakuje-rzad-pis-do-instytutu-lecha-walesy-plynely-miliony-zlotych-od-panstwowych-spolek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

dlaczego ten połowę lasa wyciął i jest w całości  a nasz robi salta na brzozie 

Kiedy zestrzelono MH17 nad Ukrainą, wrak w miarę szybko pojechał do Holandii.. Nam wmawia się, że 10 kwietnia 2010 r. miał miejsce zwykły wypadek lotniczy z winy pilota, czy innych osób będących na pokładzie, ale.. samolotu oddać nie chcą, czarnych skrzynek oddać nie chcą, zwłoki przysłali w zanitowanych trumnach, bogowie z Wiejskiej obiecali, że nie będzie ponownej sekcji zwłok w Polsce, już chwilę po "wypadku" telewizja podawała, że był to nieszczęśliwy wypadek. Czyli pranie mózgu na maksa

 

Według "Faktu" i "Naszego Dziennika" Rosjanie oczyścili wrak przed wizytą dziennikarzy, którzy towarzyszyli oficjalnej polskiej delegacji w drugą rocznicę katastrofy smoleńskiej. Jak napisał tvn24.pl, tezy o umyciu wraku nie potwierdza reporter TVN24, który również był w Smoleńsku

 

wina Kaczyńskiego bo wlaz do kokpitu itp 

 

Błasik był pijany 

 

wiadomościach też kłamią ze przeżyło 80 osób 

 

Bo lądował w pozycji jaką samolot przyjmuje normalnie do lądowania. Przy czym stwierdzenie, że jest w całości jest bardzo ogólnikowe. Samolot nawet jeśli zabrać mu podwozie gdy ląduje w pozycji w jakiej powinien jest od spodu płaski i cały kadłub przejmuje siły związane z uderzeniem w ziemię. Dlatego jest większa szansa na jego nie rozpadnięcie się. Do tego jak ktoś był  samolocie to wie, że ludzie siedzą w górnej połowie kadłuba pod nogami mają całą konstrukcję i bagażniki itd. Jeśli samolot ląduje prawie do góry kołami to ogon i skrzydła powodują, że styk z ziemią jest punktowy. Kadłub bardziej narażony na złamanie a pasażerowie nad głowami mają tylko trochę blachy. Więc są narażeni na zgniecenie.

Jeszcze raz napisze ruscy wraku nie chcą oddać ze względu na politykę. Bo przez wrak w Polsce jest ferment a im to na rękę.

 

a słyszałeś o tym Zakazany demotywator smoleński! Dlaczego zniknął?

za po niewygodne info nie pasowało

 

nasz odchodził i napotkał jedną brzozę :D  szkoda ze wtedy nie gadali jak Słowacja wyśmiała się z milera bo zrobili test tupolewem w tvn tego n nie mówili 

 

 Polscy eksperci ustalili, że to kapitan tupolewa Arkadiusz Protasiuk wydał komendę "odchodzimy", gdy samolot zszedł na wysokość 100 metrów, i wraz z drugim pilotem rozpoczął wtedy wyprowadzanie maszyny.

29 maja 2010 słowaccy piloci pokazali w Piestanach nie tylko możliwość przejścia samolotu tego typu na bardzo małej wysokości nad ziemią i podniesienie go powtórne, ale także wykonanie klasycznego manewru touch-and-go.

Ten filmik jest tylko zaprzeczeniem tego co twierdzą Rosjanie i tak zwani nasi eksperci. Słowaccy piloci pokazali, że możliwy jest manewr touch-and-go tym samolotem. I tyle.

 

i jak widzisz gówno było warte wszystko za Tuska :lol:  wszyscy zaprzeczali a media ładnie piętnowały  

 

Słowacy może i się śmieli ale powinni na pasie jak ten tu odlatywał postawić słup czy brzozę by odcięła mu 6 metrów skrzydła. Zobaczyli byśmy wtedy kto by się śmiał a kto płakał. Odlecieć sprawnym samolotem a z uszkodzonym skrzydłem to jest różnica. Bo tu po zderzeniu z brzozą stracił nie tylko 6 m skrzydła ale i np układy hydrauliczne zostały rozszczelnione.

Pilot zaczął wyprowadzeni maszyny gdy o krzaki ocierali. Niestety kilka sekund po tym jak zaczęli wznosić się uderzyli w brzozę. Gdyby zeszli tylko na 100 metrów nie musieli by nic wyprowadzać. Wystarczyło dalej się nie zniżać i odlecieć.

Nie wiem po co uparcie podajesz przykłady przejścia tu 154 na małej wysokości. Skoro oba są przeprowadzane sprawnym samolotem. Ci co to pokazują takie przykłady powinni na pasie ustawić słup i pozbawić samolot 6 m skrzydła i wtedy próbować się wzbić. Znajdziesz takich kozaków lub taki przykład?

 

1 czemu samolot obrócił sie o 180 stopni wokół własnej osi i spadł skoro bez problemu mógł odejsc do góry ???

   (według ekspertów nawet po oderwaniu 6 metrów skrzydła mógł kontynuowac lot, natomiast inni eksperci mówią ze brzoza była przyczyną katastrofy  :D  )

2 gdyby zdecydował sie go posadzic na brzuch po oderwaniu tego kawałka skrzydła i zorientowaniu sie na jakiej wysokosci sie znajduje, prawdopodobnie wykosił by troche drzew po czym zapadłby sie w błocie i tyle

 

Samolot obrócił się do góry nogami bo nie miał kawałka skrzydła. W związku z tym siła nośna z lewej strony była mniejsza. Więc samolot się zaczął na tą lewą stronę obracać. Poza tym rozszczelnione zostały układy hydrauliczne. Jak można sterować bez hydrauliki?

Wg jakich ekspertów samolot bez 6 metrów skrzydła może kontynuować lot? Tych od parówek i puszek? Eksperci z NASA robili doświadczenia w tunelach aerodynamicznych dowodzące, że bez kawałka skrzydła samolot może lecieć z prędkością powyżej 600 km/h. Bo dopiero wtedy pęd powietrza może wytworzyć dostatecznie dużo siły nośnej na tym pomniejszonym skrzydle.

Po uderzeniu w brzozę pilot nie mógł się na nic zdecydować. Był już pasażerem. Stracił kawałek skrzydła. Samolot  wyniku utraty siły nośnej na lewym skrzydle zaczął się obracać. Dodatkowo w wyniku rozszczelnienia przestała działać hydraulika. Więc pilot nie mógł sterować lotkami aby choć próbować zrównoważyć brak kawałka skrzydła i siły nośnej na lewej stronie. Samolot się obracał lecąc już lekko do góry bo przed brzozą piloci zaczęli się wznosić. Jednak gdy się obrócił dostatecznie dużo nastąpiło tak zwane przeciągnięcie w wyniku utraty całkowitej siły nośnej i do góry nogami uderzył w ziemię. Dlaczego się rozleciał i zmasakrował tylu pasażerów pisałem wyżej.

Wielu ekspertów powtarza, że gdyby nie brzoza i odcięcie skrzydła samolot miał szansę odlecieć i bezpiecznie wylądować. Jednak po utracie 6 metrów skrzydła i hydrauliki a w związku z tym sterowności samolot nie miał szans.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

W jaki sposób forumowi ,,eksperci'' od katastrof lotniczych wytłumaczą obecność fragmentów usterzenia ogonowego TU 154 przed brzozą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A w jaki sposób tłumaczą to nie forumowi eksperci od katastrof lotniczych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Pytanie czy takie fragmenty były i czy faktycznie pochodziły z usterzenia ogonowego? Samolot zaczął ścinać krzaki i drzewa już 1050 metrów przed progiem pasa. jakieś elementy mogły odpaść. Jakieś elementy znaleziono. Ale nie czytałem tych raportów i nie wiem  dokładnie czy były z usterzenia ogonowego. Z drugiej strony na filmie Science fiction pokazanym w poniedziałek mówiono, że samolot rozpadać się zaczął na około 2,5 km przed lotniskiem. Oczywiście nie podano co i skąd odpadło i gdzie to znaleziono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Właśnie taka jest wiedza POekspertów .

W jaki sposób krzaki mogły oderwać fragmenty usterzenia ogonowego w samolocie o takiej konstrukcji ?

tu-154m_550.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Fragmenty mogły się oderwać po zderzeniu z brzozą ale zostały przeniesione na znaczne odległości  w tył silnym strumieniem powietrza z silników odrzutowych które pracowały blisko mocy max 

 

Jak dobrze pójdzie to "bańka" rocznie pęknie. Koryto to jest to http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ile-bedzie-zarabial-bartlomiej-misiewicz/pb3c99d

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pytanie czy takie fragmenty były i czy faktycznie pochodziły z usterzenia ogonowego? Samolot zaczął ścinać krzaki i drzewa już 1050 metrów przed progiem pasa. jakieś elementy mogły odpaść. Jakieś elementy znaleziono. Ale nie czytałem tych raportów i nie wiem  dokładnie czy były z usterzenia ogonowego. Z drugiej strony na filmie Science fiction pokazanym w poniedziałek mówiono, że samolot rozpadać się zaczął na około 2,5 km przed lotniskiem. Oczywiście nie podano co i skąd odpadło i gdzie to znaleziono.

 

Nie ma co gdybać jedno jest pewne POprzednicy zrobili wszystko by przyczyn katastrofy nie dało się nigdy wyjaśnić śledztwo trwa już 7 lat i końca nie widać my się jego już nie doczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Fragmenty usterzenia ogonowego odpadły pod wpływem uderzenia skrzydłem w brzozą - śmiała teoria .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj