Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzen    199

I nikt tej prawdy nie potrafi merytorycznie obalić :unsure:

 

nie da się czegoś obalić jak tego czegoś nie ma :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

 

Publicysta wskazuje, że w poprzednich debatach Donald Tusk wypadał dużo lepiej.

– W podobnych debatach były premier Donald Tusk nieustannie ośmieszał prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Schetyna w tej dyskusji nie udowodnił, że jest już przywódcą całej opozycji, zdolnym w przyszłości powieść Polaków do zwycięstwa nad PiS.

To nie w nim, a w Tusku przeciwnicy widzą przywódcę – czytamy w „Wyborczej”.

----

 

I tu pan publicysta zawarł całą prawdę o naszej scenie politycznej. Co by nie mówić żaden wyżej wała nie podskoczy. Sztuczne generowanie lidera na pozostałościach PO i tak nie przyniesie spodziewanych efektów. Nie ma człowieka z charyzmą, dorobkiem i na tyle kontrowersyjnego aby ludzie chcieli o nim mówić. Tu musi pojawić się ktoś nowy albo wrócić Tusk. Choć wolałbym żeby ten ostatni zmienił prezydenta Dudę. Zaznaczam że w tym przypadku kieruje mną czyste wyrachowanie a nie płomienne uczucie do Tuska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie wpieniaj się tak, biedaczku już ci napisałem żebyś nie równał mnie z sobą bo ci do mnie bardzo daleko i lepiej wytrzyj zielone gile z nosa i do roboty się wez.

:P

znam takich co właśnie dużo szczekają i się opier...laję . tak więc łopata do ręki i w pole. powodzenia

gdzie ja się równam do pis - matoła ? 

do głowy mi nawet nie przyszło a tu matoł wmawia coś na siłę   ;) 

masz rację że mi daleko do ciebie,  bo ja z łopatą w pole nie idę  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Porażka PO na całego! Nawet „Wyborcza” stwierdza, że Schetyna nie udowodnił, że nadaje się na przywódcę

 

To że on sie nie nadaje to nie specjalna tajemnica. Morał dla mnie jest jednak inny.

Nawet GW widząc co się wyrabia nie próbuje sprzedać tego jako sukces. Jak to wyszło - wszyscy widzieli i nie ma sensu się oszukiwać. Obecnie rządzący, przy jeszcze większym obciachu jakim było 1:27 odtrąbili wielki sukces tak jak zresztą wszystkie PISowskie media. 

Morał - GW nie ma obywateli za tak głupich za jakich maja ich rządzący :mellow:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Brzmi jak brzmi, ale to tylko pleonazm. Opatrzenie takim tytułem filmiku z błędem logiczno-językowym świadczy o tym że pani udostępniająca filmik ma siano pod beretem albo kolor włosów ma wpływ na transmisję danych. 

Kto jest czysty i nie używa takich zwrotów na co dzień? Oto kilka dla przykładu.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pleonazm

  • pełny komplet
  • akwen wodny
  • cofać się do tyłu
  • demokracja ludowa
  • tworzyć utwór
  • trendy w modzie
  • dawać dostatek
  • kontynuować dalej
  • okres czasu
  • profesjonalne zawodowstwo
  • spadać w dół
  • wzajemna współpraca
  • zabić na śmierć
  • fakt autentyczny
     
Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I tu pan publicysta zawarł całą prawdę o naszej scenie politycznej. Co by nie mówić żaden wyżej wała nie podskoczy. Sztuczne generowanie lidera na pozostałościach PO i tak nie przyniesie spodziewanych efektów. Nie ma człowieka z charyzmą, dorobkiem i na tyle kontrowersyjnego aby ludzie chcieli o nim mówić. Tu musi pojawić się ktoś nowy albo wrócić Tusk. Choć wolałbym żeby ten ostatni zmienił prezydenta Dudę. Zaznaczam że w tym przypadku kieruje mną czyste wyrachowanie a nie płomienne uczucie do Tuska. 

 

Nie ma szans Tusk to pies na posył,ki Angeli by został prezydentem to musi PO wybory wygrać a na to nie mają szans bo kto oprocz Ciebie by na złodziei głosował :P :P

Przecież Europa jest zepsuta a ty się powołujesz na ich rozwiązania? Jak to rząd  naśladuje? Mieli stworzyć własna trzecią drogę a nie powielać rozwiązania liberałów

Mentalność jak za komuny to domena wyborców PIS. Coś dostać za darmo, podrównać lepszych w dół, zapewnić sobie dobrobyt nie pracą a regulacjami prawnymi i socjalem. Nawyki komunistyczne ale że to nie wypada więc trzeba sie nazwać prawicą ;) . Ze wzgledu na lewactwo PISu SLD nie załapało sie do sejmu

 

A PO kosztem najbiedniejszych wyciągnąć bogatych na piedestał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Nie napisałem że będę głosował na PO tylko wyraziłem opinię na temat wyłaniania kolejnych liderów w tym ugrupowaniu. Wyraziłem też obawę że na dziś brak postaci mogącej pociągnąć wózek z napisem PO wyraźnie do przodu. Co do Tuska, to jeżeli nie bałem się zagłosować na Dudę to raczej nie będę bał się zagłosować  na niego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Wreszcie ktoś z sensem coś powiedział:https://www.youtube.com/watch?v=o63vXM4PdNs

Jakby KUKIZOWI pozwolono zrobić to co chciał to nie oglądalibyśmy w sejmie Niesiołowskich, Macierewiczów czy Scheuring- Wielgusów itp. Niestety przed referendum w sprawie JOW nawet żadna stacja nie odważyła się promować tego wydarzenia i dziwić się że frekwencja była jaka była. Niestety prikaz był taki a nie inny bo gdyby JOW-y by weszły to połowę tego sejmu by nie było. Żadna partia pro AWS-wska pro UW czy SLD-PSL tego nie zrobiła ani nie zrobi póki układ z Magdalenki będzie dalej obowiązywał...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

przypomnij mi jak kukiz promowal referendum-bo jakos sobie nie przypominam, a frekwencja byla nizsza nawet niz liczba zwolennikow kukiz 15. gdyby jow-y weszly w zycie to kukiz wedlug wynikow poprzednich wyborow mialby jednego posla z lubina, reszte zgarneli by poslowie pis,po i pojednyncze mandaty z innych partii, 

 te antysystemowe wypowiedzi kukiza-to tylko slowa, jak wytlumaczysz nieuprawnione wykupienie mieszkana komunalnego w warszawie albo diete radnego sejmiku ????? 

niedawno bylo referendum w sprawie metropolii warszawskiej- sprawdz frekwencje i wyniki, w naprawde waznych sprawach nie trzeba zadnej promocji.

 

zamiast calej dyskusji o wotum wystarczyloby puscic z tabletu-UCHO PREZESA :D  :D  :D , albo pare slow; 1-27, mistrale za dolara, konie, misiewicze, san escobar, puszcza bialowieska, stodola, drzewa, podkomisja smolenska. ochrona pkp, grom,nocny atak na slowakow, siec szpitali, itp i itd

 

tak dla przypomnienia-widze ze wiara w pis strasznie skraca pamiec. :P  :P  :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

:D Ja mam coś lepszego. Dziś w MON jakiś sprawny umysłowo inaczej dorwał się do klawiatury i wysmarował takie coś.

https://twitter.com/MON_GOV_PL/status/851018494837764097

Tym samym dowiedzieliśmy się że walczymy nie z terroryzmem tylko z z Syrią.

Z kim będziemy walczyć jutro? Aż strach pomyśleć kto złapie za klawiaturę w MON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Jutro to dopiero będą szopki. Będziemy jeszcze bliżej prawdy i już za chwilę zwyciężymy ostatecznie :o . Komisja jutro odkryje że w Smoleńsku próbowali wyladować co przyczyniło się do katastrofy i oskarży mechanika z Okęcia że za dużo paliwa nalał do Tupolewa. Gdyby mieli mniej paliwa to musieli by ladować na innym lotnisku i unikneli by katastrofy :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Faktycznie . Jak Rysiek mógł przegrać , przecież Jego teksty to biją wszystkich na głowę ? :lol: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

SKW odnalazło film z przygotowań i startu TU154. Miller twierdzi że ten film jest w aktach sprawy, ale nie przeszkadzało to aby opisać go jako nieznany dokument.

Sądząc po sraczce ,która dotknęła również SKW jeszcze wiele możemy się spodziewać. Może niech SKW udostępni całą swoją filmotekę, taka mała wypożyczalnia przydałaby się. Choć wydaje mi się że chyba nie są powołani do wypuszczania takich dzieł. No chyba że to już bardziej IPN niż SKW. Ale w przededniu 10 kwietnia każdy orze jak może.  

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Jarosłąw w tym tablecie to ogladał jak się koty marcują że taki uchachany?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jutro to dopiero będą szopki. Będziemy jeszcze bliżej prawdy i już za chwilę zwyciężymy ostatecznie :o . Komisja jutro odkryje że w Smoleńsku próbowali wyladować co przyczyniło się do katastrofy i oskarży mechanika z Okęcia że za dużo paliwa nalał do Tupolewa. Gdyby mieli mniej paliwa to musieli by ladować na innym lotnisku i unikneli by katastrofy :blink:

 

Szopka to była jak się urodziłeś i ojciec się o tym dowiedział ;):P

SKW odnalazło film z przegotowań i startu TU154. Miller twierdzi że ten film jest w aktach sprawy, ale nie przeszkadzało to aby opisać go jako nieznany dokument.

Sądząc po sraczce ,która dotknęła również SKW jeszcze wiele możemy się spodziewać. Może niech SKW udostępni całą swoją filmotekę, taka mała wypożyczalnia przydałaby się. Choć wydaje mi się że chyba nie są powołani do wypuszczania takich dzieł. No chyba że to już bardziej IPN niż SKW. Ale w przededniu 10 kwietnia każdy orze jak może.  

 

Ta a Putin mimo że wszystko na miejscu wyczyścił to wraku nie chce oddać czyżby liczył na podwyżki cen złomu? Co ma do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Szopka to była jak się urodziłeś i ojciec się o tym dowiedział ;):P

 

Ta a Putin mimo że wszystko na miejscu wyczyścił to wraku nie chce oddać czyżby liczył na podwyżki cen złomu? Co ma do ukrycia

Pozwól że posłużę się cytatem https://www.youtube.com/watch?v=yzCYUVU6ah8

 

Czy są jakiekolwiek dokumenty że rząd "dobrej zmiany" wystapił o zwrot wraku? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Szopka to była jak się urodziłeś i ojciec się o tym dowiedział ;):P

 

Ta a Putin mimo że wszystko na miejscu wyczyścił to wraku nie chce oddać czyżby liczył na podwyżki cen złomu? Co ma do ukrycia

Co ma Putin do publikacji dzieła SKW o którym pisałem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pozwól że posłużę się cytatem https://www.youtube.com/watch?v=yzCYUVU6ah8

 

Czy są jakiekolwiek dokumenty że rząd "dobrej zmiany" wystapił o zwrot wraku? 

 

Putin jasno dał do zrozumienia że wraku nie odda więc http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/putin-zdradza-kiedy-rosja-zwroci-wrak-tupolewa_927908.html

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kaczynski-wraca-do-sprawy-zakazu-aborcji-nowa-propozycja_976663.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

przypomnij mi jak kukiz promowal referendum-bo jakos sobie nie przypominam, a frekwencja byla nizsza nawet niz liczba zwolennikow kukiz 15. gdyby jow-y weszly w zycie to kukiz wedlug wynikow poprzednich wyborow mialby jednego posla z lubina, reszte zgarneli by poslowie pis,po i pojednyncze mandaty z innych partii, 

 te antysystemowe wypowiedzi kukiza-to tylko slowa, jak wytlumaczysz nieuprawnione wykupienie mieszkana komunalnego w warszawie albo diete radnego sejmiku ????? 

niedawno bylo referendum w sprawie metropolii warszawskiej- sprawdz frekwencje i wyniki, w naprawde waznych sprawach nie trzeba zadnej promocji.

 

zamiast calej dyskusji o wotum wystarczyloby puscic z tabletu-UCHO PREZESA :D  :D  :D , albo pare slow; 1-27, mistrale za dolara, konie, misiewicze, san escobar, puszcza bialowieska, stodola, drzewa, podkomisja smolenska. ochrona pkp, grom,nocny atak na slowakow, siec szpitali, itp i itd

 

tak dla przypomnienia-widze ze wiara w pis strasznie skraca pamiec. :P  :P  :P

 

Jak miał promować jak po wyborach prezydenckich traktowano go jak trędowatego i nikt nie chciał z nim przeprowadzać wywiadów, taka sama historia była z Lepperem i Samoobroną RP, tylko facebook i poczta pantoflowa została, ale to jak na całą Polskę trochę mało. KUKIZ jako jedyna partia nie pobiera subwencji partyjnych gdzie Nowoczesna nie dość że przehulała swoje subwencje, to ich cała kasa na koncie to jeśli dobrze pamiętam to 4500zł a dług 3mln.

 


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Staszek ,Toż to kłamliwa niemiecka gazeta :huh:  A może nie  wypowiedzieli magicznego słowa lub nawet nie próbowali? 

Wiem że PIS jest genialny i wszystko wiedzą z góry ale pytanie jest banalne - "jakie oficjalne kroki podjęli by odzyskać wrak?"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj