Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzen    199

marko ;a skąd wiesz że jestem nierobem i że tylko biorę ,nie stawiaj mnie na równi z sobą.

 

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

8vtcv7.png


a skąd wiesz że jestem nierobem i że tylko biorę ,nie stawiaj mnie na równi z sobą.

 

w tvn tak mówili 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

hej romek to do marko się tyczyło, chłopiec się leka że mu nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

wiem, pozdrawiam ... on słucha tylko tvn i gw

 

kolejny sondaż zostawił bez cienia wątpliwości po 

http://fakty.interia.pl/polska/news-najnowszy-sondaz-cbos-prawo-i-sprawiedliwosc-bezkonkurencyjn,nId,2379661

 

pis 37% :D  :lol:  gw tvn już nie znają granic hipokryzji  :P


nowo-śmieszna 5%  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

hej romek to do marko się tyczyło, chłopiec się leka że mu nie dadzą.

słuchaj no smarku bież się do roboty bo szczekanie nic nie da 

to że pisuar ma władze to tylko taki wypadek i zbieg okoliczności 

to tak zwany epizod który  już się nie powtórzy

kłamstwo ma krótkie nóżki  -takie życie ...jak dorośniesz to zrozumiesz  , ale widać za leniwy jesteś żeby samodzielnie myśleć i wierzysz kłamcom i łgarzom  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

kolego ze jesteś chamem i prostakiem i brak co argumentów to nie znaczy ze każdego tu obrażasz   widocznie to ty niczego nie potrafisz 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

tylko nie kolego... niedouku  :D  :D  :D

nie bądź tu taki obrażalski jak  ktoś  ci prawdę pisze  ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

wiem, pozdrawiam ... on słucha tylko tvn i gw

 

kolejny sondaż zostawił bez cienia wątpliwości po 

http://fakty.interia.pl/polska/news-najnowszy-sondaz-cbos-prawo-i-sprawiedliwosc-bezkonkurencyjn,nId,2379661

 

pis 37% :D  :lol:  gw tvn już nie znają granic hipokryzji  :P

nowo-śmieszna 5%  :lol:

Bronek też miał 70% przed wyborami........

Widzę że proPISocjajiści wyraźnie ucieszeni słabością PO zamiast siłą PIS  :blink:  Jak wczoraj pisałem - nie ważne że nam się nie poprawi , ważne że im się pogorszy. Takie to nasze, rodzime, Kargulowe. Proletariat w swej masie ma ciągle takie same zachowania. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Masz  rację  bronek  miał  70%  ale  przyszedł  Andrzej  Duda  i  wielki  bronek   padł  na pysk  przed  Andrzejem  Dudą   i  to najlepieij pokazało  jak słabym  był  Prezydentem  bronek  że  przegrał  z Andrzejem  Dudą  mało  znanym  Politykiem 

:lol: :lol: :lol:

Jeszcze  tydzień   temu jak  Hubertuss i reszta  cieszyli  się  ze  sondażu  gdzie  PiS   traciło    taki  mądrości  nie  pisałeś  

Ja  wieżę  że  POpapranych  wyborców  niema  więcej  jak 10%

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

słuchaj no smarku bież się do roboty bo szczekanie nic nie da 

to że pisuar ma władze to tylko taki wypadek i zbieg okoliczności 

to tak zwany epizod który  już się nie powtórzy

kłamstwo ma krótkie nóżki  -takie życie ...jak dorośniesz to zrozumiesz  , ale widać za leniwy jesteś żeby samodzielnie myśleć i wierzysz kłamcom i łgarzom  :D  :D  :D

 

nie wpieniaj się tak, biedaczku już ci napisałem żebyś nie równał mnie z sobą bo ci do mnie bardzo daleko i lepiej wytrzyj zielone gile z nosa i do roboty się wez.

:P

znam takich co właśnie dużo szczekają i się opier...laję . tak więc łopata do ręki i w pole. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
 

 

Fenomenalne przemówienie Paweł Kukiz w trakcie wniosku o wotum nieufności dla rządu.
Jestem zakochany w Europie. Ale widzę różnicę między miłością i partnerstwem, a prostytucją.


Misjonarze Ateistyczno-liberalno - lewaccy nie spodziewali się, że w Polsce dojdzie do władzy prawica, także są w szoku, bo przecież za kadencji swej mieli większą cenzurę w internecie, i za ich panowania za takie niewygodne teksty, które umieszczam na YOUTUBE za poprzedniej rządzącej ekipy w najlepszym wypadku spotkałby mnie taki sam los jak pana Roberta Frycza, który miał wielką odwagę na swoim portalu pisać prawdę o niekompetentnym poprzednim naszym prezydencie, ale najprawdopodobniej już dawno nasłanoby na mnie służby bezpieczeństwa i już siedziałabym w więzieniu.

Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

 

Ja  wieżę  że  POpapranych  wyborców  niema  więcej  jak 10%

 

Nie ważne ilu jest za PO tylko ilu zagłosuje przeciw PIS. Ostatnio tez głosowali przeciw PO a nie koniecznie za PIS.

 

nie wpieniaj się tak, biedaczku już ci napisałem żebyś nie równał mnie z sobą bo ci do mnie bardzo daleko 

No i już wiadomo kto jest lepszego sortu :blink:

 

 

Alamo - jaka prawica doszła do władzy? Ty popatrz na program i działania a nie na etykietki medialne

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 widzisz ja należe do tych co płacą na takich nierobów jak wy a nie do tych co dostają  

 wiec mi  zależy aby tacy jak ty brali się do roboty i robili na siebie a nie czekali że ktoś  da 

 no ale to inna liga więc możesz tego nie ogarniać ;)  

 

Płać płać ludzie czekają na pieniądze a wypłata 500 już niedługo chyba nie chcesz by komornik do Ciebie zapukał? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

 

"W trybie natychmiastowym minister obrony powinien przedłożyć informację na temat sytuacji w wojskach specjalnych, a w szczególności w jednostce GROM. Wnoszę żeby to było jeszcze dzisiaj, na przykład o 18 albo o 19 dodatkowe, kolejne posiedzenie komisji.

W tym momencie głos zabrała posłanka Anna Sobecka z PiS - choć wcale nie chciała tego zrobić publicznie. Konspiracyjnym tonem zwróciła uwagę przewodniczącemu komisji, że posiedzenie nie może się wtedy odbyć ze względu na... rekolekcje. Nie powiedziała tego do mikrofonu, ale i tak wszystko było słychać."

To jest zajebiaszczy powód. Jak tu rządzić jak albo objawienia fatimskie albo rekolekcje. :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co takiego się ważnego że minister miał to oświdczenie wygłosić? :P :P Kasy by im pewnie na wekend nie wypłacili że tak im pilno było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Co się dziwisz. Po Sobeckiej wyraźnie widać że jej tylko Bóg jedyny może pomóc :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wam to jedynie dechą jak Briniu mówił bo inaczej nie zrozumiecie POsrańcy krytykować tylko potrafią


Programu dodopłat przez 2 lata nie umieli przygotować a teraz pilnie komisji im się zachciało :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Co do rozumienia , to zacznij od siebie 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie ważne ilu jest za PO tylko ilu zagłosuje przeciw PIS. Ostatnio tez głosowali przeciw PO a nie koniecznie za PIS.

 

 

W 2007  roku  też  ludzie  byli  straszeni PiS  i  poszli  głosować  przeciw  PIS  nie za po  w 2011roku  to  samo

wybory  Prezydenckie  2010  to  samo  pamiętam  te  opowieści  jak to  Kaczyński wywoła  Wojnę  z Rosją  i  trzeba  głosować  przeciw  Kaczyńskiemu a nie za  bronkiem bo  super  prezydent będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

PIS nie będzie łatwo pokonać tym którzy obecnie są w parlamencie. Dla szerokich mas które wyznając i akceptując wartości lewicowe za nic sie do tego nie przyznają i na siłę chcą być prawicą , PIS jest dobrą propozycją. Lewica w Polsce kojarzy sie wyłącznie z postkomuną więc należy być do tego w opozycji i nazywać się prawicą. Jak się to jeszcze przyprawi sporą ilością religii, uderzy w tony patriotyczne (często fałszywe) , poleje obficie socjalem i  przypomni hasła rewolucyjne by bogatym zabrać to elektorat leci do tego jak muchy do .....

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

ładnie napisane ale nieprawdziwe programy socjalne są w większości państw UE. rząd w swych działaniach naśladuje państwa zachodnie w których to zarabia się więcej i opłacalność jest większa np. w rolnictwie.teraz z tym wyborem sędziów też,

jeżeli podoba ci się mentalność i życie jak w zsrr to głosuj na po.

ulman poczytaj mrko to się dowiesz do jakiego sortu on należy :Dto była odpowiedz na jego dyrdymały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Przecież Europa jest zepsuta a ty się powołujesz na ich rozwiązania? Jak to rząd  naśladuje? Mieli stworzyć własna trzecią drogę a nie powielać rozwiązania liberałów

Mentalność jak za komuny to domena wyborców PIS. Coś dostać za darmo, podrównać lepszych w dół, zapewnić sobie dobrobyt nie pracą a regulacjami prawnymi i socjalem. Nawyki komunistyczne ale że to nie wypada więc trzeba sie nazwać prawicą ;) . Ze wzgledu na lewactwo PISu SLD nie załapało sie do sejmu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Ulman-   zaciąłeś  się  jak stara  płyta  cięgle  to  samo  piszesz  nic  nowego  nie wnosisz  nauczyłeś  się  regułki na pamięć  i  ciągle  się  powtarzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

I nikt tej prawdy nie potrafi merytorycznie obalić :unsure:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Porażka PO na całego! Nawet „Wyborcza” stwierdza, że Schetyna nie udowodnił, że nadaje się na przywódcę

d547510125ae6ffeb891650f94181f6f_L.jpgfot: YT

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Grzegorz dyndała” nie ma powodów do radość. Nie dość, że PO przegrało głosowanie w Sejmie nad konstruktywnym wotum nieufności dla premier Beaty Szydło, to jeszcze ulubiona gazetka opozycji, krytykuje lidera ugrupowania.

W ocenie Pawła Wrońskiego, lider PO wypadł słabo:

– Podczas piątkowej debaty nad wotum nieufności dla rządu premier Beaty Szydło przewodniczący PO i formalny kandydat na premiera Grzegorz Schetyna nie wygłosił żadnego porywającego zdania. W tej samej debacie premier Beata Szydło nie wygłosiła żadnego zdania własnego – pisze Wroński w „GW”.

 

 

 

Publicysta wskazuje, że w poprzednich debatach Donald Tusk wypadał dużo lepiej.

– W podobnych debatach były premier Donald Tusk nieustannie ośmieszał prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Schetyna w tej dyskusji nie udowodnił, że jest już przywódcą całej opozycji, zdolnym w przyszłości powieść Polaków do zwycięstwa nad PiS. To nie w nim, a w Tusku przeciwnicy widzą przywódcę – czytamy w „Wyborczej”.

----

Urodzeni-banner.gif
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj