Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6331

Duda wygrał bo nawet takie zatwardziałe lewaki, jak ja na niego głosowały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Bronek  też  w sondaże  wierzył  i  się  śmiał  z  Andrzeja  Dudy   a jak się  okazało   Andrzej  Duda   wygrał 2 razy  z rzędu  z Bronkiem  a w sondażach  70%  poparcia  miał 

 

Jakiś czas przed wyborami na początku kampanii było jak piszesz. W miarę trwania kampanii sondaże jednak się zmieniały. Nie było tak, że Komorowski tydzień przed wyborami 70 % poparcia miał a nagle wygrał Duda. Co by nie mówić wzrost popularności Dudy i zagrożenie dla Komorowskiego w sondażach było widać. Pamiętaj też, że przed przyszłymi wyborami to Duda może się stać takim Komorowskim a pobić go może kandydat o którym nawet dzisiaj nie wiemy. Tak jak nie wiedzieliśmy kilka lat przed wyborami o Dudzie jako ewentualnym kandydacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Mogę wam powiedzieć jak było w naszej szkole .Nie wszyscy chcieli strajkować lecz jak dowiedzieli się , że muszą zapewnić opiekę nad  dziećmi i nie będą za ten dzień płacone zrezygnowali . Sąsiednia szkoła strajkowała . Trochę to dziwne . Najpierw byli przeciwni jak wprowadzali gimnazja a teraz  strajkują jak likwidują . Strajki nic nie mają wspólnego z dobrem dzieci tylko są wykorzystywane jako niechęć do rządu i obawy przed utratą pracy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Duda wygrał bo nawet takie zatwardziałe lewaki, jak ja na niego głosowały. :D

 

serio ?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Bardzo serio. I to mi daje większe prawo do krytykowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Jakiś czas przed wyborami na początku kampanii było jak piszesz. W miarę trwania kampanii sondaże jednak się zmieniały. Nie było tak, że Komorowski tydzień przed wyborami 70 % poparcia miał a nagle wygrał Duda. Co by nie mówić wzrost popularności Dudy i zagrożenie dla Komorowskiego w sondażach było widać. Pamiętaj też, że przed przyszłymi wyborami to Duda może się stać takim Komorowskim a pobić go może kandydat o którym nawet dzisiaj nie wiemy. Tak jak nie wiedzieliśmy kilka lat przed wyborami o Dudzie jako ewentualnym kandydacie.

 

CHCEMY ZEBY STARE WRÓCILO, CHCEMY JESC SÓL DROGOWA, CHCEMY ZEBY KRADZIONO NASZE PIENIADZE Z OFE, CHCEMY ZEBY BRONEK SKAKAL PO KRZESLACH, CHCEMY ZEBY SLAWEK MIAL WIECEJ ZEGARKÓW, CHCEMY WIECEJ INSTYTUCJI JAK AMBER GOLD, CHCEMY ZNÓW NA KOLANACH CHODZIC DO BERLINA I BRUKSELI, CHCEMY PANSTWA TEORETYCZNEGO, CHCEMY FOLGOWANIA DLA KARUZEL VAT ZEBY ZIOMY DOBRZE ZARABIALY, CHCEMY MILIONÓW ZLOTYCH NA REKLAMY W GW, CHCEMY ZEBY TOMASZ LIS ZNOWU ZARABIAL Z PANSTWOWYCH PIENIEDZY 90 TYSIECY ZA ODCINEK W PANSTWOWEJ TV, KOCHAMY AFERY TASMOWE DLATEGO CHCEMY ICH WIECEJ, CHCEMY ZEBY SLUZBY ZNOWU ZACZELY NEKAC NIEWYGODNYCH DZIENNIKARZY, CHCEMY STOLKÓW W KGHM W ZAMIAN ZA GLOS W WYBORACH PO NA DOLNYM SLASKU, CHCEMY CALKOWITEJ LIKWIDACJI POLSKIEGO PRZEMYSLU, SPRZEDAZY WSZYSTKIEGO CO JESZCZE ZOSTALO NAJLEPIEJ NIEMCOM, CHCEMY BY NIEMIECKI KAPITAL MIAL JESZCZE WIECEJ MEDIÓW W POLSCE, NAJLEPIEJ 100 % BO 80 TO ZA MALO, CHCEMY UMÓW SMIECIOWYCH, NIE CHCEMY 500 ZLOTYCH NA DZIECKO, TE PIENIADZE LEPIEJ PRZEZNACZYC NA TZW. UCHODZCÓW Z TZW. SYRII. CHCEMY TEGO WSZYSTKIEGO JUZ, PIS MUSI NAM ODDAC TO CO NAM PODSTEPEM ZABRAL

 

Bardzo serio. I to mi daje większe prawo do krytykowania. 

 

racja ! a ja nich nie głosowałem po za dudą wiec też mogę ??

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Możesz, tylko Ty nie obdarzyłeś ich zaufaniem więc Cię nie zawiedli. Ja udzieliłem  kredytu zaufania  Dudzie i mam gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

:D  :D  :D -zaufales politykom,  :P  :P   , ale jaja, ty tak na powaznie czy zartujesz :rolleyes:  :rolleyes:   ,

nie wiem czy teraz zasne-ze smiechu przepona mnie boli :(  :(   .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Bogdan co to jest "straj"? Widać ten co to robił i ty na języku polskim też ostro strajkowaliście przed przyjmowaniem wiedzy. Nie może być zgody w XXI wieku na analfabetyzm.

A ten sondaż dla Gazety Polskiej o TCN, Polsacie i Onecie można zrobić. Jeśli będzie uczciwy wyniki mogą was zaskoczyć. Dodajcie do tytułów Gazetę Polską i zobaczycie czego likwidacji ludzie będą się domagać najbardziej.

Roman NIE CHCEMY ŁAMANIA KONSTYTUCJI PRZEZ PREZYDENTA I RZĄD, NIE CHCEMY OŚMIESZANIA POLSKI W KRAJU I ZA GRANICĄ, NIE CHCEMY DEWASTACJI POLSKIEJ ARMII PRZEZ ROZWALANIE KADRY I ZANIECHANIA ZAKUPÓW UZBROJENIA, NIE CHCEMY 1000 MISIEWICZÓW PO ROKU RZĄDÓW PIS, NIE CHCEMY OKRADANIA PAŃSTWOWYCH SPÓŁEK PRZEZ LUDZI ZWIĄZANYCH Z PIS JAK W PRZYPADKU PKP, NIE CHCEMY PRYWATNYCH LOTÓW POLITYKÓW DO DOMU LUB NA NARTY, NIE CHCEMY NAGMINNEGO ROZBIJANIA RZĄDOWYCH LIMUZYN GDZIE STRATY IDĄ JUŻ W MILIONY, NIE CHCEMY PODWYŻEK PODATKÓW, NIE CHCEMY ROZWALANIA SYSTEMU OŚWIATY I SĄDOWNICTWA, NIE CHCEMY ZAPOWIADANEGO PRZEZ KACZYŃSKIEGO DALSZEGO OKRADANIA OFE, NIE CHCEMY AROGANCJI WŁADZY, NIE CHCEMY USTAW KTÓRE SAM KACZYŃSKI PODEJRZEWA O LOBBING, Zrozum, że pis przez lekko ponad rok nawywijał nie mało i nie gorzej jak po. Dlatego takie sondaże.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Zależy czyja ta konstytucja jest bo mam wrażenie , że jest wykorzystywana pod partię polityczne . Rozbijanie limuzyn to pikuś przy aferze hazardowej.( tu miliony a tam miliardy ) . Szkoda wymieniać . Mam wrażenie że złodziej krzyczy łapać złodzieja .

Kompromitacja to jest jak ktoś liże d...pe innym państwom a nie wyrażanie swoich poglądów i bronienie swoich racji .

Na koniec jak niema ktoś argumentów to pisze że  robi błędy stylistyczne albo nie postawi kropki  lub przekręci wyraz . 

A za przeproszeniem co to obchodzi czy my dyskutujemy nad poprawną pisownią . Chciałbym aby ci wszyscy prezydenci stanęli do dyktanda i byśmy zobaczyli kto by się ośmieszył .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Skończmy z tą cholerną poprawnością polityczną i nazywajmy rzeczy po imieniu. A T E I Z M- (hujejtusy,marko-kola,bagroAgrusy,piotrki 123,jacusie,pierdusie i im podobni,znacie ich,tak,ci ludzie nienawidzą chrześcijańskiej tożsamości narodowej,walczą z nią, zażarcie walczą z wszelaką partią pro chrzrścijańską,dysputa z takimi ludzmi nie ma najmniejszego sensu.. Tak zwani uchodźcy nie pojawili się w Europie na wskutek rzekomych zmian klimatycznych, ale w efekcie błędnej polityki Eurokołchozu lewicowo-liberalnego. Ideologia mulit- kulti,  rozbuchany do granic absurdu system socjalny,  zaproszenie emigrantów  do Europy przez Frau Merkel , neoliberalny system gospodarczy oparty na taniej sile roboczej (vide: np. migracja taniej siły roboczej z Magrebu do Francji i Turków  do Niemiec oraz miekszkańców byłych kolonii brytyjskich do UK)  stworzyły piorunującą mieszankę  w postaci zachodzącej już islamizacji Europy.  Kto przeczytał słynny bestseller Benjamina  Barbera "Dzihad kontra Mc świat" spodziewał się, że prędzej czy później musi dojść do takiego stanu rzeczy.Każda kultura ma swój początek i koniec. Jesteśmy w okresie w którym powoli ku końcu zmierza nasza cywilizacja europejska. Nie ma coś takiego jak stała multikulturowość. Multikulturowość jest to faza przejściowa pomiędzy wymianą ludności na danym terenie.  Być może za kilkanaście lat chrześcijanie z Europy Zachodniej będą uciekać do Europy Środkowej lub Wschodniej przed prześladowaniami. W przyrodzie nic nie gnie - w Europie miejsce Chrześcijaństwa zajmuje stopniowo ateizm (przejściowo), a w zamian za to niedługo Europa będzie islamska. Demografia mówi sama za siebie.Głosowanie na PO czy N to będzie śmierć Polski,powolna i długofalowa.Wiele przepowiedni mówi o ocaleniu Polski,mówi jak zachodnie kraje będą ulicami spływać krwią.Polska jako szczęśliwy kraj,nie bez przyczyny,nieomal w ostatniej chwili w tamtym momencie wygrał obóz patriotyczny,albowiem granat już był odbezpieczony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Tym razem zauważyłeś nieuchronność pewnych zmian dla tego pragnę Ci przypomnieć że Neron też chciał uchronić Rzym przed  chrześcijaństwem. Ale jak widać mu się nie udało, Agora też miała problemy z przyjęciem chrztu i jak skończyła, ano przedwcześnie ot taki chichot historii. Jak chrześcijanie wyrzynają to dobrze, jak wyrzynają chrześcijan to be. Działania obozu narodowo katolickiego tylko przyspieszają ateizację. Dawno już takiej głupawki nie było. U nas nie ma obozu patriotycznego jest tylko narodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

partia pro chrześcijańska ? a cóż to jest ? to ci kłamcy  łgarze którzy mają gdzieś konstytucję i prawo ? 

no cyrk na kołach  ;)

dopada panika , coś '' naród '' zawodzi ..nie no przecież teraz to sondaże nie ważne ;) 

ważne są wtedy jak pis -matoły wygrywają a jak przegrywają to oszustwo   :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/fakty-tvn-i-tvn24-koncesja-petycji-do-krrit-o-odebranie

 

12tyś skarg na tvn i tvn24 z czego za cały rok wszystkich było 15tyś hahaha lewak tv 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Roman 12,1 tys skarg o identycznej treści. Naprawdę nic ci to nie mówi? Czy po prostu nie doczytałeś słowa "identycznej"?

@Zbyszko konstytucja jest polska. Czytać każdy umie a przynajmniej powinien. Duda nie dopuszczając do obrad TK trzech legalnie wybranych sędziów ewidentnie ją złamał. Dobrze, że napisałeś o tym, że złodziej krzyczy łapać złodzieja. Bo po roku z kawałkiem mieliśmy już złodziejską aferę w pkp z udziałem ludzi powołanych przez pis. Sam Kaczyński podejrzewał ustawę Szyszki o drzewach o lobbing. Może kiedyś dowiemy się ile i kto wziął.

Większej kompromitacji jak wziąć rozpęd i walnąć głową w mur co zrobił pis w przypadku wyborów Tuska nie można sobie wyobrazić. Waszczykowski opowiadający bzdury, Macierewicz z którym nikt z NATO nie chce rozmawiać. Sam Kaczyński przyznał, że na akcji z wyborem Tuska pis stracił. A ty dalej powtarzasz co ci propaganda wbiła.

Co do poprawnej polszczyzny każdy może robić błędy. Chociaż bez przesady. Ale skoro ktoś decyduje się kogoś wyśmiać, wrzucić coś do internetu. To chyba przeczytanie dwóch czy trzech zdań i upewnienie się, że jest ok nie stanowi wielkiego wyczynu. 

@Alamo ty po prostu powinieneś się leczyć. Twoje pełne obłędu i strachu prze chordami najeźdźców teksty są najlepszym tego świadectwem. Nie mam zamiaru nawet się nad tobą pastwić. Wg ciebie my to ateiści a ty chrześcijanin. Jaki z ciebie chrześcijanin skoro z taką pogardą piszesz o innych? Możesz się z nami nie zgadzać. Ale człowiek z kulturą i prawdziwy praktykujący wyznawca religii chrześcijańskiej zrobił by to z kulturą i szacunkiem dla innych.

Ja bym na twoim miejscu ateizmu się nie bał i innym go nie wytykał. Bał bym się i wytykał takich jak ty pseudo chrześcijan. Ludzi pysznych w jedną ręką się żegnających, drugą ręką wymachujących zaciśniętą pięścią a z ust toczących pogardę dla innych. Mieniących się chrześcijaninami i katolikami a naukę kościoła i Chrystusa mających gdzieś.

Daj już se spokój z tymi imigrantami bo widać, że masz na tym punkcie obsesje. Turcy jadą do Niemiec już od lat pięćdziesiątych. Podobnie inne nacje do innych krajów europejskich. Polski też jakoś nie zalewają chordy islamskie. Czy to Rosja, Chiny, USA czy Europa taki jest dzisiaj świat każdy potrzebuje taniej siły roboczej. Nawet Polska sprowadza coraz więcej Ukraińców bo naszych albo nie ma do pracy albo pracować nie chcą. Ja wiem, że wam pisowcom marzy się komunizm. Ale to nie wróci.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Bogdan co to jest "straj"? Widać ten co to robił i ty na języku polskim też ostro strajkowaliście przed przyjmowaniem wiedzy. Nie może być zgody w XXI wieku na analfabetyzm.

A ten sondaż dla Gazety Polskiej o TCN, Polsacie i Onecie można zrobić. Jeśli będzie uczciwy wyniki mogą was zaskoczyć. Dodajcie do tytułów Gazetę Polską i zobaczycie czego likwidacji ludzie będą się domagać najbardziej.

Roman NIE CHCEMY ŁAMANIA KONSTYTUCJI PRZEZ PREZYDENTA I RZĄD, NIE CHCEMY OŚMIESZANIA POLSKI W KRAJU I ZA GRANICĄ, NIE CHCEMY DEWASTACJI POLSKIEJ ARMII PRZEZ ROZWALANIE KADRY I ZANIECHANIA ZAKUPÓW UZBROJENIA, NIE CHCEMY 1000 MISIEWICZÓW PO ROKU RZĄDÓW PIS, NIE CHCEMY OKRADANIA PAŃSTWOWYCH SPÓŁEK PRZEZ LUDZI ZWIĄZANYCH Z PIS JAK W PRZYPADKU PKP, NIE CHCEMY PRYWATNYCH LOTÓW POLITYKÓW DO DOMU LUB NA NARTY, NIE CHCEMY NAGMINNEGO ROZBIJANIA RZĄDOWYCH LIMUZYN GDZIE STRATY IDĄ JUŻ W MILIONY, NIE CHCEMY PODWYŻEK PODATKÓW, NIE CHCEMY ROZWALANIA SYSTEMU OŚWIATY I SĄDOWNICTWA, NIE CHCEMY ZAPOWIADANEGO PRZEZ KACZYŃSKIEGO DALSZEGO OKRADANIA OFE, NIE CHCEMY AROGANCJI WŁADZY, NIE CHCEMY USTAW KTÓRE SAM KACZYŃSKI PODEJRZEWA O LOBBING, Zrozum, że pis przez lekko ponad rok nawywijał nie mało i nie gorzej jak po. Dlatego takie sondaże.

 

hubertusik zanim zaczniesz kogoś krytykować z nie poprawnej polszczyzny, to pierwsze zacznij od siebie, jeżeli zwracasz się do kogoś zaimkiem osobowym ( mam nadzieje, że wiesz co to w ogóle jest) to wypadało by z  DUŻEJ LITERY, tak z szacunku do drugiej osoby. Po krótkiej lekcji zasad pisowni teraz przejdźmy do spraw konkretnych:

- PO niby nie ośmieszała Polski za granicą a skaczący po krzesłach Komorowski vel Szogun?

- PO tak samo obsadzało swoimi wszystkie stanowiska państwowe to byli tacy ,,Peowscy Misiewicze"

- W okradaniu spółek państwowych partia PO nie miała sobie równych, szczególnie jeśli chodzi o prywatyzację każda przynosiła wielomilionowe straty,

- Tusk, Kłamczucha i Radzio też nie stronili od wydawania kasy z budżetu na prywatne przeloty czy obżeranie się ośmiorniczkami,

- Podwyższanie podatków ,, będziemy dążyć do niższych podatków" D. Tusk, a VAT z 22 na 23%

- Arogancja władzy ojeju wystarczy pierwszą lepszą wypowiedź z brzegu Niesiołowskiego czy Radzia zasiadających w fotelu Marszałka, ,,jak sobie wygracie wybory to wszystko sobie przegłosujecie" właśnie wygrali to sobie przegłosowują.

 


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie dużej , a wielkiej . Nie zawsze taka osoba zasługuje żeby Ją w ten sposób wyróżnić . B)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

zetorki 12 ,, Dużej czy Wielkiej" takie samo znaczenie,  tu nie chodzi czy z ktoś zasłużył czy nie bo nie każdy musi się zgadzać z poglądami drugiej osoby ale z Szacunku do niej


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@jaco25 zaimki osobowe z wielkiej litery są stosowane w pismach urzędowych czy kiedyś w korespondencji pisemnej. Dzisiejszy internet rządzi się trochę innymi prawami. Zresztą gdybyś sam przestrzegał tego co chcesz mi zarzucić powinieneś napisać mój nick z wielkiej litery. Już pomijam celowe go przekręcanie. Bo ja nawet używając zaimków osobowych z małej litery nie odmawiam innym szacunku. Za to ty przekręcając nicki starasz się uparcie to robić na swoim jakże niskim poziomie.

Twoje uwagi w stosunku do po są prawdziwe. Ale to dzisiaj zgrana płyta bo dzisiaj rządzi pis. I robi to samo co po. W jednych dziedzinach jest gorszy w innych lepszy. Ale jak by nie patrzeć bardzo się to różni od tego co pisowcy obiecywali w kampanii.

- Komorowski wszedł na jakiś tam  podest gdzie siedzi jakiś tam członek japońskiego parlamentu w żadnym wypadku nie było to krzesło. Więc nie kłam znowu. Ale w żadnym wypadku nie było to upokorzenie Polski takich rozmiarów jak nokaut 27 do 1.

- lista hańby po - psl liczyła nie całe 500 osób po 6 latach rządów. Lista Misiewiczów po roku rządów pis liczy 1000 osób.

- masz racje pisząc Kłamczucha przy okazji lotów. Szydło wylatała przez rok milion. Tusk z tego co pamiętam 700 tys.

- Niesiołowski to pikuś. Modlitwa prezydenta Dudy o dojną Polskę za która przepraszał to było dopiero coś.

Tak jak pisałem teraz rządzi pis i pisanie co robiło po jest śmieszne. Tym bardziej, że nikt nie pisze tu, że po było święte. Zapłacili przy wyborach za swoje grzechy tak samo zapłaci pis. Tak to działa od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znaczenie to samo , ale nie poprawnie . B)  Np. ó i u też ma jedno znaczenie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nie dziw się. @jaco25 czy @Alamo i kilku innych sympatyków pis. Piszą o szacunku, wierze katolickiej czy chrześcijaństwie. Ale przy byle okazji próbują na swój prymitywny sposób okazać swoją pogardę innej osobie np przekręcając nicka. Że niby nikt się nie połapie. Ale na ustach jest szacunek innej osobie i jego obrona.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

@ Alamo - widać po tobie doskonale ,że "wiara czyni CZUBA".  Twój wybór - twoje zdrowie ;).

 

 

Widzę że pisoludki cały czas myślą że są w opozycji i się rozpisują jakie to PO,PSL niedobre.

 

Nie puste pisomatołki , to już ponad rok rządzi PiS : http://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/zboza/niektore-skupy-wstrzymaly-skup-zboza-od-rolnikow-indywidualnych-boja-sie-kar,70535.html

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Przecież słyszą 10 co miesiąc, że "już niedługo zwyciężymy, już nie długo Polska będzie wolna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Teraz w kwietniu muszą paść szczególnie mocne słowa w przemówieniach. Liczę też na ujawnienie "porażających informacji" i drastycznych ustaleń komisji. Może być też coś wrażej sile próbującej ukryć prawdę albo tych co "naprowadzali na śmierć". No i na pewno o tym co ukrył się w Brukseli. Poza tym liczę na rozsądek pozostałej części społeczeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj