Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zbyszko    695

No to współczuć, że ci nie wychodzi.

 

Martwi mnie to ,że u ciebie im gorzej to ty bardziej rządzących chwalisz.Doprecyzuję - martwi mnie że tacy mają pełne prawa wyborcze.

 

Taki masochizm trochę. A może ty masz korzenie w Korei , Północnej oczywiście.

 

 

Co według ciebie znaczy w miarę uczciwie? Też jakieś nowe pisowskie określenie? W normalnym świecie jesteś albo uczciwy albo nieuczciwy. No ale to w normalnym świecie a nie w wyimaginowanym świecie pisowskich schizofreników gdzie wszystko może być "trochę".

 Typowe zachowanie opozycjonisty jak coś podłapie to już żadne sprostowania do mózgu nie dochodzą  to jak tlen może dochodzić .

A ty w tym świecie jesteś uczciwy . Bo we więzieniach siedzą sami niewinni a ty pewnie chodzisz na wolności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

No to współczuć, że ci nie wychodzi.

 

Martwi mnie to ,że u ciebie im gorzej to ty bardziej rządzących chwalisz.Doprecyzuję - martwi mnie że tacy mają pełne prawa wyborcze.

 

Taki masochizm trochę. A może ty masz korzenie w Korei , Północnej oczywiście.

 

 

Co według ciebie znaczy w miarę uczciwie? Też jakieś nowe pisowskie określenie? W normalnym świecie jesteś albo uczciwy albo nieuczciwy. No ale to w normalnym świecie a nie w wyimaginowanym świecie pisowskich schizofreników gdzie wszystko może być "trochę".

koleś ma ''specjalny'' tok rozumowania  , pisze wszystko na odwrót  :D  :D  :D

nie umie napisać logicznie o co mu chodzi i czuje się poniżony tym że  sam daje na to  dowody 

toć to agresja  i napad na jego inteligencję  ;)  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Na razie PIS zapożycza się u Niemców na potęgę/ Słyszy sie że nie pozwalka Niemcom - owszem, słyszy się,  ale jak jest naprawdę to nie wiadomo PIS potrzebuje spisku,

 

 

Jesteś pewien że PIS nie ma teraz zawyżonych słupków jak kiedyś Komorowski ? Im się też teraz wydaje że nie maja z kim przegrać 

 

No no zapunktowałeś wreszcie królu polski z 1410 r . Myśl była tak ( Jeżeli w twoim gospodarstwie się nie pogorszyło )

Ty też masz sentyment do PZPR bo poprawnie napisałeś . Dodam że PIS zawsze piszesz z małej litery .

Gdyby PZPR nie gnębił prywatnych przedsiębiorców to teraz większość firm w Polsce byłaby w rękach polskich a nie niemieckich . 

Nie wiem jaka była myśl za to widzę co napisałeś i na to odpisuje. 

Jak widać po powyższych cytatach z samego siebie, niestety nie masz racji a kreowania post prawdy musisz się od PISu jeszcze nauczyć :rolleyes:

Może do PIS też mam sentyment bo piszę z dużej litery? :P

Komuna nie nauczyła ludzi efektywnej pracy i działania na wolnym rynku ale nic nie stoi na przeszkodzie byś zarobił masę kasy i wykupił inne nasze firmy z niemieckich łap


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ochłonąłeś po grunwaldzie i znowu chcesz się mierzyć .

Gospodarstwa rolne sobie poradziły ale może ty czegoś nie zrozumiałeś to się dopytaj jeszcze  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Oświeć mnie, chętnie się dowiem. 

Przy okazji - jak piszesz "król polski" to chyba też jakiś lekceważący brak wielkiej litery tam dostrzegam. 

Grunwald też winno być z wielkiej jako nazwa własna. Słabo, oj słabo jak na mądralę.......


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 Typowe zachowanie opozycjonisty jak coś podłapie to już żadne sprostowania do mózgu nie dochodzą  to jak tlen może dochodzić .

A ty w tym świecie jesteś uczciwy . Bo we więzieniach siedzą sami niewinni a ty pewnie chodzisz na wolności .

Misiu kolorowy- życzę ci żebyś miał taki porządek w papierach jak ja. 

Rozumiem ,że może nie wiesz co się teraz w świecie dzieje skoro jak sam powiedziałeś - od ponad dekady absolutnie nic się u ciebie w ospodarstwie nie zmieniło. Powiem ci co się zmieniło - jak coś robisz to takie zbyszki myślą ,że jesteś złodziejem.

Idąc tym tropem łatwo powiedzieć co jest najważniejsze - BEZPIECZEŃSTWO. Żeby taki baran jeden czy drugi mógł się tylko domyślać a jak przyjdzie kontrola to wszystko ma być jasne i transparentne.

No ale o czym ja do ciebie - jak u ciebie Polska dopiero "odzyskała" wolność dopiero "wstaje z kolan";).

 

Tak misiu kolorowy - świat się nie kończy wraz z granicami twojej gminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

W żółtych też .

 

4d15fc8a67e715bcbe3f0548c21c9247.jpg

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Wrzutka dla  nie mających podstawowej wiedzy o świecie. Komunistyczna w Chinach to jest władza a gospodarka absolutnie liberalna. U nas i władza i gospodarka to socjalizm


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Gdzie jest ten co każdego miesiąca od 7 lat jest coraz bliżej prawdy oraz ten co wie o trzech wybuchach, sztucznej mgle, magnesach itp? :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

@ Zbyszko

 

Skończyły ci się "mądrości i wrzucasz jakieś debilne memy ,które niby mają być częścią naszej dyskusji na temat który jak się okazało cię przerósł? 

 

A ze zdjęcia Zbyszek wylądasz na dorosłego człowieka.

 

 

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jacus mnie nauczył wrzucać .

Wiem jak się wypełnia papiery aby były w porządku tyko czy ty tak robisz jak masz w papierach ?

Z inspekcji ochrony roślin co roku mam kontrole . Jeżeli miałeś takie kontrole to wiesz ze to pisanie to fikcja .

 

Czego wy bronicie czy nie widzicie że Niemcy już mają nasz przemysł media i są w parlamencie . Po co wojna jak mamy takich co im klaszczą . Kiedyś były nasze ulice a żydowskie kamienice a teraz ? 

Mówicie że Pis kupił ludzi za 500+ a za co chcieliśmy do unii . Sam Wałęsa powiedział że gdyby była trzecia droga zamiast demokracji i komunizmu to wybrałby ją .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

papier wszystko przyjmie, byle tabelki sie sumowaly,kazdy tak robi, wyobrazasz sobie prowadzenie jakielkolwiek biznesu dokladnie wedlu przepisow prawa,

przepisy zmieniaja sie co chwile i kto za tym nadazy, to co wczoraj bylo legalne dzisiaj jest przestepstwem a jutro znowu bedzie ok.

 

 

dzisiaj skonczylby 60 lat, taki polski los- zdegenerowany alkoholik, ale artysta wybitny. na koniec mial pecha umarl 10-04 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jacus mnie nauczył wrzucać .

Wiem jak się wypełnia papiery aby były w porządku tyko czy ty tak robisz jak masz w papierach ?

Z inspekcji ochrony roślin co roku mam kontrole . Jeżeli miałeś takie kontrole to wiesz ze to pisanie to fikcja .

Nie chcę nikogo obrażać ale jeżeli książkę zabiegów uważasz za jakiś dokument nad którym trzeba się pochylić to faktycznie - możemy nie znaleźć wspólnego tematu ;).

 

Każdy wie jak wygląda ten temat chociaż muszę powiedzieć że mam raczej wpisane dokładnie to co było robione - programy ochrony układa mi dostawca "chemii".

 

No i jak wysoki jest mandat - 300zł ?

 

W kwestii "bezpieczeństwa" : zależności vat/ryczałt (wspaniałe pole do popisu) , zwroty vat , koszty , podatki ,kontraktacje , ubezpieczenia - tu trzeba się pilnować i mieć porządek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Tylko że się sam pochylam a w twoim przypadku musisz komuś zlecić  . Z wat tez można robić cuda . Ja nie jestem w wat dlatego że nie chcę tej papirologi .Zauważyłem że kto jest w wat ma nowe maszyny nowe budynki a starą chałupę .  Byłem na szkoleniu o wat i ta kobitka która to prowadziła powiedziała że wat jest jak małżeństwo a nawet gorszy bo w małżeństwie można się rozwieść . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Czego wy bronicie czy nie widzicie że Niemcy już mają nasz przemysł media i są w parlamencie . Po co wojna jak mamy takich co im klaszczą . Kiedyś były nasze ulice a żydowskie kamienice a teraz ? 

Mówicie że Pis kupił ludzi za 500+ a za co chcieliśmy do unii . Sam Wałęsa powiedział że gdyby była trzecia droga zamiast demokracji i komunizmu to wybrałby ją .

Jakby nie Niemcy to by PISowska propaganda straszyła ciemnote ruskimi, francuzami, albo szwedami bo juz raz nas najechali. ^^  To jest wskazywanie palcem  winnego niepowodzeń dużej części leniwego i głupawego elektoratu. Klepiesz biedę - wina niemców, nie masz nowego auta - wina Tuska, dostałes mandat - wina komuny. Czym większa jałopa tym bardziej wierzy że wszystkie niepowodzenia są spowodowane czynnikami zewnętrznymi a on sam jest ofiarą 

Wałęsa na pewno kłamał bo przecież PIS udowodnił że był Bolkiem ;)

 

Z Vat robić cuda? Skąd wiesz? w TVPIS mówili? Jak nie jesteś vatowcem to co ty o tym możesz wiedzieć?

Z vatu można wyjść tylko po prostu się nie opłaca 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Przyglądając się waszej dyskusji   i odnosząc to na moje lokalne podwórko  muszę stwierdzić że, jak coś robisz i masz więcej od innych to na pewno jesteś złodziej i kombinator. A wtedy każdy patrzy aby się tylko noga powineła. No niestety tu trzeba przyznać rację Korwinowi że w demokracji dwóch żuli ma większą siłe niż jeden profesoer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@d... pis w sondażach tonie a ciebie głupawka od rana łapie. bardzo ambitny mem wkleiłeś. Jak zwykle poziom ten sam trzymasz. Weź do tego jeszcze Morawieckiego doklej bo go ostatnio Niemcy na G 20 zapraszali i Kaczyńskiego z Legudką co to nie dawno z Merkel się spotykał i ja chwalił.

 

 

Ten filmik pokazuje tylko jak bardzo jesteście zmanipulowani przez pisowską propagandę.Nie wiem gdzie tam Tusk domaga się tych sankcji bo nie padło o tym ani jedno słowo. Niestety wam się wtłacza do głów non stop, że się domagał sankcji wy to łykacie i te bzdury powtarzacie.

Na filmie Tusk odpowiada w kontekście jakiejś innej rozmowy i pytania jakiegoś Estebana. Już na początku używa trybu przypuszczającego, że w Polsce demokracja czy prawo mogą być łamane  a nie mówi, że są łamane. Jak dobrze pamiętam mówi też by nie oczekiwać od niego entuzjazmu ze względu na rozpoczęcie tej procedury. Mówi, że jest to dla niego trudne.

No i najważniejsze Tusk powiedział ogólnie rzecz ujmując, że nad sprawą polską powinno się dyskutować w Komisji Europejskiej i decyzja jaką podejmie ta komisja będzie decyzją optymalną. Nie ma tam słowa o tym, że sankcje mają być nałożone.

Nie zapominajcie, że Tusk jako przewodniczący Rady Europejskiej jest za wybryki pisu w Polsce atakowany. I często gęsto z jednej strony jako Polak z drugiej jako niezależny przewodniczący musi jakoś z tego wybrnąć.

Szkoda, że nie mamy pytania Estebana. Ale dla mnie to zwykła kurtuazyjna gadka. Typu "Oddajmy sprawę Komisji niech ona rozstrzygnie".

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Człowieku To Ty jesteś zmanipulowany i zrozum to w końcu , pis tonie w sondażach ? kto robił sondaż? , lepiej idz sadzić drzewa z peło które to walec wyciął ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mam ponad trzy hektary drzew więc mi wystarczy. A co do zmanipulowania to widać tu kto jest zmanipulowany. Jakoś nigdy nic mądrego napisać nie potraficie. Tylko wkoło to samo. Że tvn, że Tusk zdrajca wszystko okraszone durnymi memami. I to cała wasza merytoryczna rozmowa tutaj. Już ci Bogdan ktoś pisał, że z mediów czerpie się informacje. A ty dalej te bzdury wklejasz. Pewnie się tego szamba za bardzo opiłeś.

Napisałem, że teza jakoby Tusk domagał się sankcji to bzdura i manipulacja pisu. To mi merytorycznie odpisano, żebym drzewa poszedł sadzić. Taka to dyskusja z elektoratem pisu. Postawieni pod ścianą z brakiem argumentów odpowiadają albo nie na temat albo głupimi memami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jakby nie Niemcy to by PISowska propaganda straszyła ciemnote ruskimi, francuzami, albo szwedami bo juz raz nas najechali. ^^  To jest wskazywanie palcem  winnego niepowodzeń dużej części leniwego i głupawego elektoratu. Klepiesz biedę - wina niemców, nie masz nowego auta - wina Tuska, dostałes mandat - wina komuny. Czym większa jałopa tym bardziej wierzy że wszystkie niepowodzenia są spowodowane czynnikami zewnętrznymi a on sam jest ofiarą 

Wałęsa na pewno kłamał bo przecież PIS udowodnił że był Bolkiem ;)

 

Z Vat robić cuda? Skąd wiesz? w TVPIS mówili? Jak nie jesteś vatowcem to co ty o tym możesz wiedzieć?

Z vatu można wyjść tylko po prostu się nie opłaca 

Muszę pisać w twoim języku . Masz rację że do jełopa nic nie dociera . Grafolodzy na pewno byli z Pis . Kiszczak trzymał w domu zbędna makulaturę . Gdyby poszła kobitka z tym do Bolka to by ta makulatura była najdroższa na świecie . Ja zamiast nowego ciągnika kupiłem nowy samochód . Gdybym był  w wat pewnie było by odwrotnie . Klepiesz biedę wina zdrajców lub twoja .

 

Żeby wiedzieć jakie cuda można robić nie trzeba słuchać telewizji choć tam też o tym mówią . Nieraz kolega mówi możesz wziął fakturkę na mnie . 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Kolego jakbyś był na VAT to zapewne kupiłbyś samochód na gospodarstwo i skorzystał z możliwości odliczenia 50 % VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj