Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    483

Dlaczego zawsze jak powie sie prowde na temat her tuska , lewactwo go broni , to już jest samozakłamanie .


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Lewactwo to jest w pise. Ja tam Tuska nie bronię. Nigdy na po nie głosowałem. Tylko nie wiem po co ludzie tutaj te brednie niczym nie poparte wypisują.

 

  Taki obrazek a cię bulwersuje . Widzisz między nami jest taka różnica że jak ktoś wklei kreskówkę która ośmiesza Pis to się uśmiechnę a ty zaraz szukasz drugiego dna . Sam się mienisz na mądrale  a powinni powiedzieć to inni użytkownicy forum , Osobiście powiem że najkulturalniejszy z którym można popisać to mirro nikogo nie obraża dlatego jego też nie obrażają .

Widzisz kolego jak podnoszą renty to procentowo a jak kara za wykroczenie to równa i ty mówisz że to sprawiedliwie a niby dlaczego ?

 

Mnie to nie bulwersuje. Dziwi tylko poziom. I to, że autor oraz wklejający nie rozumieją tak banalnych słów. Nie mienie się na mądrale ani nie oczekuje potwierdzenia tego przez innych na forum. Nie wiem gdzie to wyczytałeś. Nikogo nie mam zamiaru obrażać. Stwierdziłem tylko konkretny fakt. Bo skoro się chce już kogoś wyśmiewać to należało by to robić tak by samemu nie zostać wyśmianym.

Nie wiem po co przytaczasz jakieś domniemania Czarneckiego, że niby ktoś powiedział. Niech powie kto. Obracacie się w sferze pomówień domysłów bezpodstawnych oskarżeń. Potem was tutaj wyśmiewają i wychodzi, że dyskusja nie kulturalna.

Znajdź konkretną wypowiedź Tuska jak domaga się konkretnych sankcji dla Polski. Wtedy będziemy dyskutować. Bo wyzywanie go od zdrajców na podstawie tego, że ktoś coś tam niby powiedział jest po prostu śmieszne.

A może chcesz porozmawiać o tym jak to Grom przez ostatnie 8 miesięcy miał trzech dowódców? Może chcesz porozmawiać o tym jak szef sił powietrznych po pół roku został attache w usa bo się okazało, że attache ponad rok w najważniejszym sojuszniczym kraju nie mamy? A nie bardzo było kogo innego wziąć. Czy dalej wolisz w kółko powtarzać, że Tusk to zdrajca? A może wolisz porozmawiać o zdrajcy Antonim, który dzielnie rozmontowuje polską armię. Wstrzymano nie wiadomo na jak długo zakup uzbrojenia np śmigłowców pilnie potrzebnych siłom specjalnym np, masowo odchodzą generałowie 30 osób, pułkownicy ponad 200. Braki attache i tym podobne. Czy wolisz powtarzać w kółko, że Tusk to zdrajca? A jak Niemcy zaprosili Morawieckiego na G20 to dobrze czy źle? Morawiecki był niemieckim przedstawicielem na G20 czy polskim? 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Dlaczego zawsze jak powie sie prowde na temat her tuska , lewactwo go broni , to już jest samozakłamanie .

A dopuszczałeś kiedyś możliwość że możesz nie mieć racji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Tak ja nie mam racji , dokumenty są fałszowane , nagrania też są podrobione , gospodarka też sie sama popsuła , eh :D


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Lewactwo to jest w pise. Ja tam Tuska nie bronię. Nigdy na po nie głosowałem. Tylko nie wiem po co ludzie tutaj te brednie niczym nie poparte wypisują.

 

 

Mnie to nie bulwersuje. Dziwi tylko poziom. I to, że autor oraz wklejający nie rozumieją tak banalnych słów. Nie mienie się na mądrale ani nie oczekuje potwierdzenia tego przez innych na forum. Nie wiem gdzie to wyczytałeś. Nikogo nie mam zamiaru obrażać. Stwierdziłem tylko konkretny fakt. Bo skoro się chce już kogoś wyśmiewać to należało by to robić tak by samemu nie zostać wyśmianym.

Nie wiem po co przytaczasz jakieś domniemania Czarneckiego, że niby ktoś powiedział. Niech powie kto. Obracacie się w sferze pomówień domysłów bezpodstawnych oskarżeń. Potem was tutaj wyśmiewają i wychodzi, że dyskusja nie kulturalna.

Znajdź konkretną wypowiedź Tuska jak domaga się konkretnych sankcji dla Polski. Wtedy będziemy dyskutować. Bo wyzywanie go od zdrajców na podstawie tego, że ktoś coś tam niby powiedział jest po prostu śmieszne.

A może chcesz porozmawiać o tym jak to Grom przez ostatnie 8 miesięcy miał trzech dowódców? Może chcesz porozmawiać o tym jak szef sił powietrznych po pół roku został attache w usa bo się okazało, że attache ponad rok w najważniejszym sojuszniczym kraju nie mamy? A nie bardzo było kogo innego wziąć. Czy dalej wolisz w kółko powtarzać, że Tusk to zdrajca? A może wolisz porozmawiać o zdrajcy Antonim, który dzielnie rozmontowuje polską armię. Wstrzymano nie wiadomo na jak długo zakup uzbrojenia np śmigłowców pilnie potrzebnych siłom specjalnym np, masowo odchodzą generałowie 30 osób, pułkownicy ponad 200. Braki attache i tym podobne. Czy wolisz powtarzać w kółko, że Tusk to zdrajca? A jak Niemcy zaprosili Morawieckiego na G20 to dobrze czy źle? Morawiecki był niemieckim przedstawicielem na G20 czy polskim? 

 Widzisz jak coś pomieszasz to na takie pytania nie odpowiadasz . Według mnie masz wielkie szanse aby zostać politykiem tylko czy godność będzie ci pozwalała aby  psy na takim polityku wieszali . Czarnecki jest osobą publiczną i odpowiada za swoje wypowiedzi . 

Bezpośrednio Tusk nie nawołuje ale jest za takim rozwiązaniem . W internecie samej wypowiedzi nie znalazłem lecz w telewizji publicznej pokazywali wypowiedź z tłumaczeniem . 

W sprawach w których się nie obracam nie będę dyskutował bo wasz cel jest kogoś ośmieszać . Wrócę do Leppera jak mówił o lądowaniu talibów to go wszyscy wyśmiali a po jakimś czasie była to prawda o której mówił w przenośni . Jeżeli się  z kimś nie zgadzasz zaraz piszesz że się ośmiesza albo jest mało inteligentny .

Nie wierzę że w każdej sprawie byłeś sam zaangażowany i wszystko przedstawiasz rzetelnie . Na pewno czerpiesz  wiadomości z internetu i jak znajdziesz artykuł który pisze po twojemu to się na tych wiadomościach opierasz . A skąd wiesz ze te wiadomości to prawda czy bzdura . Nawet Jaworowicz była skazana za publikowanie fałszywych wiadomości .

O ba obozy polityczne pewnie maja umowę między sobą co mogą a co nie mogą i ze nie będą się karać  na wzajem za swoje czyny a my to tylko publiczność i jak coś nam skapnie ze stołu to dobrze . Czy gdyby chcieli odebrać Ziobro immunitet to by tego nie zrobili ale ci co nie przyszli na głosowanie pewnie by na tym wyszli   jeszcze gorzej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

znowu potwierdzasz że swoją wiedzę o tym fakcie opierasz na tym co ci pisowskie media wcisnęły

kto tu ciebie ośmiesza ?  jak robisz to sam ?

 

a znalazłeś może jak TVP manipuluje tłumacząc z angielskiego  albo wymazuje znaczki  WOSP ? czy ci podsunąć pod nosek ?  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Na jakie pytania niby nie odpowiadam?

Na jakiej podstawie mam wierzyć Czarneckiemu, który nawet nie chce wymienić nazwiska tego kto nazwał Tuska szmatą? Czarnecki to przeciwnik polityczny Tuska dlaczego więc mam mu wierzyć? I nie rozśmieszaj mnie, że jakiś polityk bierze odpowiedzialność za swoje słowa bo to czysta bzdura.

Piszesz, że w sprawach w których się nie obracasz nie będziesz dyskutował. A byleś przy tym jak nazywali Tuska szmatą, że tak bezgranicznie wierzysz Czarneckiemu?

Piszesz, że swoje wiadomości czerpię z internetu i pytasz skąd wiem czy to prawda czy bzdura? Otóż gdyby to były bzdury rząd zaprzeczał by bo to są bardzo ważne tematy.

- nie mamy attache wojskowych w ważnych krajach sojuszniczych. Nawet Duda się tym zajął. To co jak mnie go oszukali i list do MSW pisał? Nie mieli kogo dać do usa to wzięli szefa sił powietrznych będącego na tej funkcji pół roku.

- grom w ciągu 8 miesięcy ma trzeciego dowódcę właściciela sklepu z militariami kilka lat poza wojskiem będącego, któremu kilka lat temu żołnierze grom odebrali wszystkie odznaczenia.

- to, że z amii odeszło ponad 200 pułkowników i 30 generałów to też żadna tajemnica. 

- zakupy uzbrojenia się przeciągają. A może mamy już te śmigłowce tylko tajemnica wojskowa jest?

- a może słyszałeś jak Morawiecki się wypierał czy ogólnie pis, że to nie Niemcy go zaprosili na G20?

W koło umiesz powtarzać, że Tusk to zdrajca, że ktoś nazwał go szmata choć nie wiadomo kto. A jak stajesz przed faktami i konkretami to piszesz, że nie będziesz dysputował. Ale jak nie byłeś przy tym gdy nazywano Tuska szmatą to jakoś nie piszesz, że nie będziesz dysputował bo cię tam nie było.

 

Przekazów tvp nie chce mi się komentować bo tak kłamliwej tv teraz w Polsce nie ma jak oni.

 

Wczoraj po spotkaniu u Kaczyńskiego na Nowogrodzkiej rząd miał zająć oficjalne stanowisko w sprawie Brexitu. Było to od dawna zaplanowane.

Kaczyński nie ufając znokautowanym w Brukseli Szydło i Waszczykowskiemu postanowił dzisiaj pojechać do Wielkiej Brytanii i zapytać jakie to stanowisko polskiego rządu ma być. Tak oto pisowski rząd wstaje z kolan. Jeżdżąc do innego kraju by pytać jakie stanowisko w sprawie tego kraju ma zająć. Widać, że polityka zagraniczna przerasta nawet Kaczyńskiego. Nie mówiąc o reszcie pisu. Są bezradni jak dzieci w mgle.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Zobaczymy, zobaczymy co tam prezes uzyska. Dla mnie to dziwne jakieś. Chyba że pojechał poskarżyć się na Niemców że rozpanoszyli się zbytnio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Opresyjne rządy PIS 17361588_690232151185221_469292579224059

Jak państwo ma więcej pieniędzy to obywatele maja mniej więc nie wiem z czego się cieszysz. ;)  Większe dochody z VAT to m in. efekt tzw. odwrotnego obciązenia i na ten moment dochody są wyższe bo mało kto wystepuje o zwrot VAT a cała procedura trwa dłużej

 

Do czego się prezes nie dotknie to popieprzy. Ledwo poleciał do UK to jakiś zamach się przydarzył. Śmiem domniemywać że z pewnością był to zamach na niego :wacko:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Będzie jak z Orbanem naobiecywał Kaczyńskiemu nie wiadomo czego a potem się wypiął. UE postanowiła, że tylko ona będzie rozmawiać z GB w sprawie Brexitu. Kraje członkowskie się na to zgodziły. Więc pewnie jutro Anglicy naobiecują Kaczyńskiemu różnych ciekawych rzeczy. A potem tak jak Orban się wypną. Bo w kontekście Brexitu nie będzie miało to znaczenia. Więc tak jak pisałem Kaczyńskiemu zostanie tylko zapytać Anglików jakie polski dumny rząd ma zająć stanowisko w sprawie Brexitu i wrócić do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

W moim gospodarstwie nie wiele się zmieniło czy za Po czy za Pis . Z tych wszystkich wypowiedzi to chłopy są najmądrzejsi i na wszystko mają odpowiedź . Co innego jest kogoś uczyć a co innego coś robić aby tak było jak się gada . Jeden biznesmen powiedział że wszyscy wiedzą jak to zrobić tylko tego nie potrafią .

Jeżeli w twoim gospodarstwie się pogorszyło  ( ale nie dla tego że została obniżona emerytura ubecka ) to znaczy że rząd dobrze rządzi i na odwrót .

Jeżeli ktoś w miarę uczciwie żyje i nie ma nic za uszami to się nie bulwersuje .

Największą agresję na tym forum robi ulman i kolo . Jakbyś prześledził moje pierwsze wypowiedzi to byś zobaczył kto zaczął z tymi wyzwiskami tak jak kto zaczął pierwszy majstrować przy TK .

Zadałem ci pytanie .Cofnij się do ostatnich postów i poczytaj . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Donek   rozpija   Europę....   a  może  ma  ukryty  plan-    :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Donek   rozpija   Europę....   a  może  ma  ukryty  plan-    :D

 

amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak państwo ma więcej pieniędzy to obywatele maja mniej więc nie wiem z czego się cieszysz. ;)  Większe dochody z VAT to m in. efekt tzw. odwrotnego obciązenia i na ten moment dochody są wyższe bo mało kto wystepuje o zwrot VAT a cała procedura trwa dłużej

 

Do czego się prezes nie dotknie to popieprzy. Ledwo poleciał do UK to jakiś zamach się przydarzył. Śmiem domniemywać że z pewnością był to zamach na niego :wacko:

Chyba sobie żarty robisz że większe dochody z vatu to efekt tego że mało kto występuje o zwrot vat. Jeśli ktoś prowadzi wszystko prawidłowo to nie ma się czego obawiać. Ukróciło się wyłudzanie vatu przez mafiosów na milionowe sumy. Albo nie potrafisz tego dostrzec albo nie chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

W moim gospodarstwie nie wiele się zmieniło czy za Po czy za Pis . Z tych wszystkich wypowiedzi to chłopy są najmądrzejsi i na wszystko mają odpowiedź . Co innego jest kogoś uczyć a co innego coś robić aby tak było jak się gada . Jeden biznesmen powiedział że wszyscy wiedzą jak to zrobić tylko tego nie potrafią .

Jeżeli w twoim gospodarstwie się pogorszyło  ( ale nie dla tego że została obniżona emerytura ubecka ) to znaczy że rząd dobrze rządzi i na odwrót .

Jeżeli ktoś w miarę uczciwie żyje i nie ma nic za uszami to się nie bulwersuje .

Największą agresję na tym forum robi ulman i kolo . Jakbyś prześledził moje pierwsze wypowiedzi to byś zobaczył kto zaczął z tymi wyzwiskami tak jak kto zaczął pierwszy majstrować przy TK .

Zadałem ci pytanie .Cofnij się do ostatnich postów i poczytaj . 

U ciebie to sie pewnie nie zmieniło od PZPR :P

Czy ty możesz rozwinąć myśl "Jeżeli w twoim gospodarstwie się pogorszyło  ( ale nie dla tego że została obniżona emerytura ubecka ) to znaczy że rząd dobrze rządzi i na odwrót " 

Jak rząd dobrze rządzi to obywatel ma gorzej? Ale jak? O co chodzi? :wacko:

Nie bulwersuje się ten co nie rozumie co się dokoła dzieje, nie ma swojej opinii i ambicji.

 

że wszyscy wiedzą jak to zrobić tylko tego nie potrafią  - najlepsza puenta obecnej władzy :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Będzie jak z Orbanem naobiecywał Kaczyńskiemu nie wiadomo czego a potem się wypiął  ----- Jak pamięć mnie nie myli to Kopacz identycznie Orbana i spółkę wyciulała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

U ciebie to sie pewnie nie zmieniło od PZPR :P

Czy ty możesz rozwinąć myśl "Jeżeli w twoim gospodarstwie się pogorszyło  ( ale nie dla tego że została obniżona emerytura ubecka ) to znaczy że rząd dobrze rządzi i na odwrót " 

Jak rząd dobrze rządzi to obywatel ma gorzej? Ale jak? O co chodzi? :wacko:

Nie bulwersuje się ten co nie rozumie co się dokoła dzieje, nie ma swojej opinii i ambicji.

 

że wszyscy wiedzą jak to zrobić tylko tego nie potrafią  - najlepsza puenta obecnej władzy :D

No no zapunktowałeś wreszcie królu polski z 1410 r . Myśl była tak ( Jeżeli w twoim gospodarstwie się nie pogorszyło )

Ty też masz sentyment do PZPR bo poprawnie napisałeś . Dodam że PIS zawsze piszesz z małej litery .

Gdyby PZPR nie gnębił prywatnych przedsiębiorców to teraz większość firm w Polsce byłaby w rękach polskich a nie niemieckich . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Chyba sobie żarty robisz że większe dochody z vatu to efekt tego że mało kto występuje o zwrot vat. Jeśli ktoś prowadzi wszystko prawidłowo to nie ma się czego obawiać. Ukróciło się wyłudzanie vatu przez mafiosów na milionowe sumy. Albo nie potrafisz tego dostrzec albo nie chcesz. 

Odwrócony VAT polega na tym że płacisz vat ale przy dalszej  odsprzedaży nie naliczasz tylko wystawiasz w kwocie netto. Vat możesz odzyskać od US ale jest poslizg bo nawet przy wystepowaniu o zwrot co miesiąc (co wiąze się z kontrolą przy każdym zwrocie) masz 60 dni na zwrot od wysłania deklaracji a nie od sprzedazy. Dopóki nie wystepujesz o zwrot, vat stanowi  przychód skarbu państwa co skutkuje imponujacym statystycznym  wzrostem wpływów z vat. Nie jest to wiedza tajemna i każdy średnio rozgarnięty księgowy to wie.

Przy takich okazjach wielokrotnie pytałem -jeśli tak duże są wpływy to po co zakładają po raz kolejny rekordowy deficyt? Kraść będą?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

W moim gospodarstwie nie wiele się zmieniło czy za Po czy za Pis ................Jeżeli w twoim gospodarstwie się pogorszyło  ( ale nie dla tego że została obniżona emerytura ubecka ) to znaczy że rząd dobrze rządzi i na odwrót .

 

Jeżeli ktoś w miarę uczciwie żyje i nie ma nic za uszami to się nie bulwersuje .

 

No to współczuć, że ci nie wychodzi.

 

Martwi mnie to ,że u ciebie im gorzej to ty bardziej rządzących chwalisz.Doprecyzuję - martwi mnie że tacy mają pełne prawa wyborcze.

 

Taki masochizm trochę. A może ty masz korzenie w Korei , Północnej oczywiście.

 

 

Co według ciebie znaczy w miarę uczciwie? Też jakieś nowe pisowskie określenie? W normalnym świecie jesteś albo uczciwy albo nieuczciwy. No ale to w normalnym świecie a nie w wyimaginowanym świecie pisowskich schizofreników gdzie wszystko może być "trochę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Odwrócony VAT polega na tym że płacisz vat ale przy dalszej  odsprzedaży nie naliczasz tylko wystawiasz w kwocie netto. Vat możesz odzyskać od US ale jest poslizg bo nawet przy wystepowaniu o zwrot co miesiąc (co wiąze się z kontrolą przy każdym zwrocie) masz 60 dni na zwrot od wysłania deklaracji a nie od sprzedazy. Dopóki nie wystepujesz o zwrot, vat stanowi  przychód skarbu państwa co skutkuje imponujacym statystycznym  wzrostem wpływów z vat. Nie jest to wiedza tajemna i każdy średnio rozgarnięty księgowy to wie.

Przy takich okazjach wielokrotnie pytałem -jeśli tak duże są wpływy to po co zakładają po raz kolejny rekordowy deficyt? Kraść będą?

 

Lepiej  aby  deficyt był ustalony  za  wysoko  jak gdyby  miało  zabraknąć  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj