Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Zbyszko    695

Muszę to pokazać . Według Po powinna być równość w Polsce a według Pis sprawiedliwość .

 

 

788fce1faee453789bb0704cbd111555.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tu już było tyle argumentów że książke by napisał , tusk to zdrajca i każdy kto jest zanim i na niego głosuje jest tak samo winny jak on ;)

 

Tak ci zostaje się pocieszać. Tym czasem Kaczyński po raz kolejny z nim przegrał. Może napisz w czym te 27 krajów jest tak samo winne jak Tusk? Kogo zdradził Tusk w jaki sposób i dlaczego?

 

Sondaż IBRIS mocno naciągany zawsze zaniżali słupki PIS do tego dodaj 5 PIS a odejmij 5 PO i Ci wyjdzie, ja czekam na CBOS bardziej miarodajny...

 

Ja wiem, że wyborca pisu będzie czekał na sondaż CBOS za który zapłaci CBOS owi rząd. CBOS jest utrzymywany z pieniędzy z kancelarii Prezesa Rady Ministrów więc jako wyborca pisu możesz być spokojny. Oni zrobią wszystko byś jako wyborca pisu dalej myślał, że pis jest potęgą.

Ja nie twierdzę, że sondaż IBRIS jest 100 % trafiony. Ale pokazuje trendy zmiany poparcia.

 

@Zbyszko niestety tyle razy pisałem, że to co wklejacie jest robinie przez ludzi mało inteligentnych i nie rozumiejących znaczenia słów dla takich samych odbiorców.

Przykre jest, że ani autor ani ty nie rozumiecie znaczenia słowa równość i sprawiedliwość.

Paradoksalnie równość powinna być pod prawym obrazkiem. Bo tam wszyscy mają równy widok zza płotu. Czyli pomimo swoich różnych możliwości mają równy dostęp do danego dobra tj widoku w tym przypadku. Tak jak wszyscy bez względu np na stan intelektualny, majątkowy czy społeczny mają np równy dostęp do szkolnictwa podstawowego czy gimnazjalnego lub parlamentu.

Sprawiedliwie natomiast mają ci po lewej bo każdy bez względu na warunki fizyczne w tym przypadku ma sprawiedliwie po jednej skrzynce. Tak jak np każdy popełniający przestępstwo czy wykroczenie drogowe dostaje taką samą karę bez względu na status majątkowy, społeczny czy wykształcenie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak kogo Polaków no ale skąd miałbyś to wiedzieć jak TVN jest wyrocznią dla Cb :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Została jeszcze cześć pytania w jaki sposób i dlaczego? Dasz radę dalej pociągnąć czy tylko tyle zdołałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Tak ci zostaje się pocieszać. Tym czasem Kaczyński po raz kolejny z nim przegrał. Może napisz w czym te 27 krajów jest tak samo winne jak Tusk? Kogo zdradził Tusk w jaki sposób i dlaczego?

 

 

Ja wiem, że wyborca pisu będzie czekał na sondaż CBOS za który zapłaci CBOS owi rząd. CBOS jest utrzymywany z pieniędzy z kancelarii Prezesa Rady Ministrów więc jako wyborca pisu możesz być spokojny. Oni zrobią wszystko byś jako wyborca pisu dalej myślał, że pis jest potęgą.

Ja nie twierdzę, że sondaż IBRIS jest 100 % trafiony. Ale pokazuje trendy zmiany poparcia.

 

@Zbyszko niestety tyle razy pisałem, że to co wklejacie jest robinie przez ludzi mało inteligentnych i nie rozumiejących znaczenia słów dla takich samych odbiorców.

Przykre jest, że ani autor ani ty nie rozumiecie znaczenia słowa równość i sprawiedliwość.

Paradoksalnie równość powinna być pod prawym obrazkiem. Bo tam wszyscy mają równy widok zza płotu. Czyli pomimo swoich różnych możliwości mają równy dostęp do danego dobra tj widoku w tym przypadku. Tak jak wszyscy bez względu np na stan intelektualny, majątkowy czy społeczny mają np równy dostęp do szkolnictwa podstawowego czy gimnazjalnego lub parlamentu.

Sprawiedliwie natomiast mają ci po lewej bo każdy bez względu na warunki fizyczne w tym przypadku ma sprawiedliwie po jednej skrzynce. Tak jak np każdy popełniający przestępstwo czy wykroczenie drogowe dostaje taką samą karę bez względu na status majątkowy, społeczny czy wykształcenie.

Gdyby z nim przegrał to by znaczyło że tusk wygrał a nie wygrał tusk tylko niemcy , a to jest kluczowe , jak by nie patrzeć  to nawet nie były wybory , bo żeby mieć wybór trzeba mieć minimum 2 opcje , a tam była tylko jedna , dlaczego nie dopuścili kandydata Polskiego rządu ? To jest według Ciebie demokratyczne ? . Tusk zdradził Polskę , kto rozwalił stocznie ? kto zniszczył kopalnie ? kto okradł ludzi z pieniędzy z OFE ? Za kogo rządów okradali ludzi z mieszkań w warszawie ?  ,dzieki Tobie i Tobie podobnym Polska była niemiecką kolonią , jesteś z siebie dumny ? Jesteś zadowolony że przyczyniłeś sie do rozpier..... gospodarki ? Brawo Ty !!!

 


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Została jeszcze cześć pytania w jaki sposób i dlaczego? Dasz radę dalej pociągnąć czy tylko tyle zdołałeś?

 

Namawiał do nałożenia sankcji na własny kraj mało Ci jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

michal- a wybory na prezesa pis-u uwazasz za demokratyczne ? 

chyba nawet nie wiesz ze w polsce istnieje nadal przemysl stoczniowy, kopalnie wydobywaja wegiel-tak dobrze ze nawet samo ministerstwo nie wie ile, w grudniu na haldach bylo 25 mln ton a w marcu wegiel znikl, nikt nie wie co sie z nim stalo,  tylko ofe niedlugo zniknie, wszystkie skladki przejmie panstwo a tym ktorzy nie beda mieli 15 lat skladkowych po prostu ukradnie i nie dostana nawet grosz emerytury.

spora czesc kamienic zwrocono w czasach gdy prezydentem warszawy byl kaczynski a wojewoda sasin- a zadna wladza nigdy nie palila sie do rozwiazania tego problemu, jedyna dzialka ktorej nie podjal sie odzyskania slynny mecenas, byla ta przy ulicy srebrnej-chyba nawet ty domyslisz sie czemu..

ale w tvpis o tym nie mowia, wiec skad masz o tym wiedziec .

 

ilu bylo takich ktorzy namawiali do sankcji na wlasne panstwo- w latach 70-tysiace, w 80-miliony, nie wiem czy takie nazwy jak -kss kor, ropcio, kpn, wzz, nszz-cos ci mowia, 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@

Bogdan675 

Bardzo dobry przykład. Jak PO i PSL robiło czystki od niesprzyjającym im osobom w mediach, spółkach, sądach czy innych organizacjach to uznali to za normalny stan rzeczy. Jak PiS to zrobił to afera podsycana przez PO, Nowoczesną i PSL że to jest zamach na media, sądy itd itd. Tak zakłamanej partii jak PO czy Nowoczesna to nie ma. Wyznają zasadę Kali ukraść to dobrze, ale Kalemu ukraść to źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

sluchasz III programu pr ???-bo ja od kilkunastu lat i mam na ten temat inne zdanie.przezylismy sobale przezyjemy i hlebowicza.

 

pamietaj ze kazda partia bez wyjatku jest zaklamana .

a jak wytlumaczysz to co ostatnio dzialo sie w polskim radiu-o czym to swiadczy.

 

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,21448886,braun-prezesem-polskiego-radia-nie-powinna-byc-osoba-ktora.html


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

http://newsweb.pl/2017/03/19/mieszkowski-jako-patriota-uwazam-ze-repolonizacja-mediow-godzi-w-interesy-polek-i-polakow/

Ciekawe czy jakby Niemcy upomnieli się kiedyś o ziemie odzyskane to czy też by mu nie przeszkadzało, aż strach by pomyśleć co by było gdyby tacy ludzie doszli do władzy, zresztą kto kogo tu trzyma landy stoją otworem...

Kolejny Jełop do kolekcji, tak się zastanawiam czy to aby nie najgłupsza wypowiedź (na razie) tego roku...

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po części ma rację. Budżet wyda grube miliony jak na pekao a nic z tego nie będzie. Pójdzie masa kasy z naszych podatków i co myślicie, że tvn czy polsat wykupią? Jak kupią jakieś tytuły prasowe i je zrepolonizują i zaczną tam pleść bzdury jak w tvp to ludzie kupować to przestaną jak przestają oglądać tvp. Czyli wydana kasa pójdzie w błoto. Co osiągnie pis ta repolonizacją? Nic wywali tylko kupę kasy. A opinie nie przychylne rządowi jak były tak będą.

 

Gdyby z nim przegrał to by znaczyło że tusk wygrał a nie wygrał tusk tylko niemcy , a to jest kluczowe , jak by nie patrzeć  to nawet nie były wybory , bo żeby mieć wybór trzeba mieć minimum 2 opcje , a tam była tylko jedna , dlaczego nie dopuścili kandydata Polskiego rządu ? To jest według Ciebie demokratyczne ? . Tusk zdradził Polskę , kto rozwalił stocznie ? kto zniszczył kopalnie ? kto okradł ludzi z pieniędzy z OFE ? Za kogo rządów okradali ludzi z mieszkań w warszawie ?  ,dzieki Tobie i Tobie podobnym Polska była niemiecką kolonią , jesteś z siebie dumny ? Jesteś zadowolony że przyczyniłeś sie do rozpier..... gospodarki ? Brawo Ty !!!
 

 

Jak nie wygrał skoro został przewodniczącym. Aż tak musisz oszukiwać sam siebie, że nie wygrał. Ale ogólna prawda jest, że wygrał. Kandydata polskiego rządu nie dopuścili bo nikt z tych 27 krajów nie chciał być szantażowany zmianą kandydata cztery dni przed wyborami. Demokratycznie i uczciwie było by wystawić własnego kandydata w grudniu. Tylko pis wiedział, że wtedy ten kandydat nie miał by szans. Dlatego posunął się do tak prostackiej zagrywki. Którą przewidzieli wszyscy i dali psiowcom nauczkę 27 do 1.

Stocznie waliły się długo przed Tuskiem. Pompowano tam masę kasy i nigdy nic nie było. Znajomy w latach 90 tych opowiadał mi jak to pracowało w Stoczni Gdańskiej tylu samo biurowych co fizycznych itd.

Kopalnie to kolejny garb jaki ten naród od lat ciągnie. Za każdego rządu jakieś zamykano. Za pisu teraz chyba też jedną zamknęli. To co też zdrajcy?

Jak Jurgiel za pierwszego rządu pis zamiast negocjować w Brukseli limit produkcji cukru dla Polski poszedł spać bo po nocy nie będzie negocjował. A potem pozamykali cukrownie np w Łapach to co też zdrajca?

Kaczyński zapowiada zabranie reszty kasy z OFE to co też zdrajca? Nazwiesz go tak jak to zrobi, będziesz miał odwagę?

Rozumiem, że te mieszkania w Warszawie zabierał Tusk? Bo, że Kaczyński oddawał działki nieznanym spadkobiercom to oczywiście przemilczysz.

Ten post pokazuje jak mocno jesteś przerobiony propagandowo. Masa zarzutów mniej lub bardziej konkretnych ale czy jesteś w stanie przyznać, że pis robił lub ma zamiar zrobić to samo?

A czy Macierewicz niszcząc polska armię z której odeszło 30 generałów i 250 pułkowników jest zdrajcą czy nie? Czy Macierewicz zaniedbując i opóźniając sprawy zakupów uzbrojenia jest zdrajcą czy nie? O ile opóźni się zakup śmigłowców. Bo ty pewnie wierzysz w obiecane przez niego 60 dni, które bardzo dawno temu minęły.

 

Namawiał do nałożenia sankcji na własny kraj mało Ci jeszcze??

 

Kogo namawiał, jakie sankcje kazał nakładać? To taka sama prawda jak z tymi kwotami uchodźców. Pis wmawiał, że to Tusk namawiał a wyszło, że się Merkel o to stawał i nie chciał tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Tak ci zostaje się pocieszać. Tym czasem Kaczyński po raz kolejny z nim przegrał. Może napisz w czym te 27 krajów jest tak samo winne jak Tusk? Kogo zdradził Tusk w jaki sposób i dlaczego?

 

 

Ja wiem, że wyborca pisu będzie czekał na sondaż CBOS za który zapłaci CBOS owi rząd. CBOS jest utrzymywany z pieniędzy z kancelarii Prezesa Rady Ministrów więc jako wyborca pisu możesz być spokojny. Oni zrobią wszystko byś jako wyborca pisu dalej myślał, że pis jest potęgą.

Ja nie twierdzę, że sondaż IBRIS jest 100 % trafiony. Ale pokazuje trendy zmiany poparcia.

 

@Zbyszko niestety tyle razy pisałem, że to co wklejacie jest robinie przez ludzi mało inteligentnych i nie rozumiejących znaczenia słów dla takich samych odbiorców.

Przykre jest, że ani autor ani ty nie rozumiecie znaczenia słowa równość i sprawiedliwość.

Paradoksalnie równość powinna być pod prawym obrazkiem. Bo tam wszyscy mają równy widok zza płotu. Czyli pomimo swoich różnych możliwości mają równy dostęp do danego dobra tj widoku w tym przypadku. Tak jak wszyscy bez względu np na stan intelektualny, majątkowy czy społeczny mają np równy dostęp do szkolnictwa podstawowego czy gimnazjalnego lub parlamentu.

Sprawiedliwie natomiast mają ci po lewej bo każdy bez względu na warunki fizyczne w tym przypadku ma sprawiedliwie po jednej skrzynce. Tak jak np każdy popełniający przestępstwo czy wykroczenie drogowe dostaje taką samą karę bez względu na status majątkowy, społeczny czy wykształcenie.

  Taki obrazek a cię bulwersuje . Widzisz między nami jest taka różnica że jak ktoś wklei kreskówkę która ośmiesza Pis to się uśmiechnę a ty zaraz szukasz drugiego dna . Sam się mienisz na mądrale  a powinni powiedzieć to inni użytkownicy forum , Osobiście powiem że najkulturalniejszy z którym można popisać to mirro nikogo nie obraża dlatego jego też nie obrażają .

Widzisz kolego jak podnoszą renty to procentowo a jak kara za wykroczenie to równa i ty mówisz że to sprawiedliwie a niby dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

"Houston, we have a problem", chciało by się powiedzieć. :D

"Konsalnet, największa tego typu firma w kraju, trafi w chińskie ręce. Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", firma China Security & Fire, znana z produkcji sprzętu dla usług bezpieczeństwa, kupuje drugiego co do wielkości – po Solid Security – gracza branży ochrony w Polsce."

http://praca.wnp.pl/konsalnet-sprzedany-chinczycy-weszli-w-branze-ochrony-w-polsce,294544_1_0_0.html

No i teraz pytanie do MON, czy będzie dalej chronić jednostki wojskowe czy już nie, ot niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Zbyszko

 

 

pisałem już o tym więc powtórzę jeśli już żądasz  opinii  to akurat Hubertuss pisze logicznie i bardzo sprawnie posługuje się argumentami przywołując fakty 

dlaczego was to bardzo razi ? bo nie macie argumentów aby te  fakty obalić bo wy potraficie tylko co najwyrzej  powtarzać łyknięte brednie  

 

przykład to sprawa  Tuska który to rzekomo miał namawiać i grozić karami 

prawda jest taka ze tylko ostrzegał że jest taka wola innych krajów aby wprowadzić sankcje  

sam kategorycznie był przeciw ..tyle jest warta wasza propaganda 

posługujecie się tylko kłamstwem bo  jesteście na tyle głupi i naiwni że nawet nie weryfikujecie tego co wam wciskają 

to jest po prostu bieda umysłowa i taki jest typowy wyborca  pisuaru  :D  :D  :D

gdzie jest wasz rozum ? dlaczego powtarzacie brednie ? bo jesteście głupi  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Zbyszko

 

 

pisałem już o tym więc powtórzę jeśli już żądasz  opinii  to akurat Hubertuss pisze logicznie i bardzo sprawnie posługuje się argumentami przywołując fakty 

dlaczego was to bardzo razi ? bo nie macie argumentów aby te  fakty obalić bo wy potraficie tylko co najwyrzej  powtarzać łyknięte brednie  

 

przykład to sprawa  Tuska który to rzekomo miał namawiać i grozić karami 

prawda jest taka ze tylko ostrzegał że jest taka wola innych krajów aby wprowadzić sankcje  

sam kategorycznie był przeciw ..tyle jest warta wasza propaganda 

posługujecie się tylko kłamstwem bo  jesteście na tyle głupi i naiwni że nawet nie weryfikujecie tego co wam wciskają 

to jest po prostu bieda umysłowa i taki jest typowy wyborca  pisuaru  :D  :D  :D

gdzie jest wasz rozum ? dlaczego powtarzacie brednie ? bo jesteście głupi  ;)

 

A kto ciebie się pyta o zdanie . Twoje posty to są na poziomie podstawówki jak dwóch smarkaczy przezywają się . Ja wiem o tym ze ciało się starzeje a umysł nie . Pewnie dlatego z japy wylatuje ci dużo słów na poziomie szczeniackim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  silisz się całkiem nie potrzebnie bo nic logicznego nie wypocisz 

  żadnych faktów nie obalisz bo to jest nie możliwe

  człowiek który ma rozum wie o tym i nie dyskutuje z faktami ..... ale to nie twoja liga  ;)

  

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ja się nie muszę silić poczytaj sobie .

Tusk ma problem. Zwyzywał go polityk Platformy. Krzyknął do niego: „szmata”
Dodano: 24.02.2017 [12:01]
148793237115215694446.jpg
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Ryszard Czarnecki ujawnił kulisy debaty w Parlamencie Europejskim. W programie „Burza Polityczna” zdradził, że jeden z posłów Platformy Obywatelskiej powiedział do Donalda Tuska – przewodniczącego Rady Europy – „szmata”. Stało się to podczas rozmów o ewentualnych sankcjach dla Polski, a sam Tusk miał określić to jako „optymalne rozwiązanie”.
 
- Myślę, że największym wrogiem Donalda Tuska jest Donald Tusk. O tym się w Polsce w ogóle nie mówi, chcę o tym powiedzieć po raz pierwszy publicznie, ponieważ państwo w ogóle nie śledzicie jego wypowiedzi – zaczął Ryszard Czarnecki, zapytany przez prowadzącą o „front walki z Donaldem Tuskiem”.
 

 

Donald Tusk
, w Parlamencie Europejskim oficjalnie mówił o tym, że ta „
droga, procedura wobec Polski, która ewentualnie może skończyć się sankcjami jest optymalna
”. Polityk z Polski opowiedział się za tym, żeby wybrać drogę, która może zakończyć się ukaraniem Polski. To jest absolutny skandal. To się jeszcze nigdy nie zdarzyło w historii Unii Europejskiej, żeby polityk jakiegoś kraju, de facto atakował publicznie własny kraj na arenie międzynarodowej. Pomijając to, że to jest w ogóle zabronione

  – powiedział wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, nie kryjąc, że jest tym faktem oburzony.
 
Tłumaczył, że większość czasu spędza poza granicami kraju. Dopiero jak przyjechał do Polski to zobaczył, że media nie orientują się w wypowiedziach Donalda Tuska. I postanowił przerwać to milczenie.
 

 

Zobaczyłem, że w debacie politycznej w Polsce, w ogóle ta wypowiedź Donalda Tuska nie jest znana, więc przypominam.
To z ław Platformy, jeden z posłów Platformy Obywatelskiej krzyknął wtedy „szmata”. Tak krzyknął do Donalda Tuska,
bo był tak oburzony tą sytuacją. Nie powiem jaki poseł to krzyknął


– opowiedział Czarnecki, dodając, że było to w trakcie rozmów o uruchomieniu procedury, która może zakończyć się sankcjami dla Polski.
 
Wiceprzewodniczący PE przypomniał, że podczas tej debaty przewodniczący Tusk użył słowa „optymalne”.
 

 

Jego własną ojczyznę może się karać sankcjami, jako pierwszy kraj w historii wspólnot europejskich, a Donald Tusk mówi „brawo” – to jest skandal

 
– mówił polityk PiS.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

musiał bym mieć sieczkę w głowie tak jak ty żeby to czytać :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

 

 chłopie sam potwierdzasz to co napisałem 

 co to są za argumenty i dowody ?'' wiem ale nie powiem ''

 wystarczy ze pis - matoł  coś nazmyśla i co ? czego to ma dowodzić ? gdzie tu jakiekolwiek dowody że tak było ?

 

 tu tez ten pan coś wiedział i wyszło jak zwykle ;  :D  :D  :D  :D

 

 

Ale o Tusku Czarnecki kłamie jak z pisowskich nut

Do boju stawił się i Czarnecki, który tym razem postanowił podzielić się swoją wiedzą o unijnej kuchni („Kwadrans polityczny” w TVP Info 21 lutego, 13 minuta 30 sek.):

„Trwają jeszcze ciche negocjacje między chadekami a socjalistami. Z tego, co wiem na dzisiaj, dwa rządy UE na pewno Donalda Tuska nie poparły. Mówię tutaj o Włoszech i Królestwie Szwecji,


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa , Czarnecki - to jest GOŚĆ ! Niech ktoś Mi przypomni - ile razy on zmieniał barwy polityczne i poglądy , byle by tylko utrzymać się u koryta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

W zasadzie kłócicie się i wyzywacie o coś czego nie sposób potwierdzić ani temu zaprzeczyć. Jeden Polak mówi po angielsku to co myśli po polsku, a drugi stara się zajarzyć po polsku to co usłyszy w języku angielskim. Bez stenogramów możecie się pozarzynać a i tak prawdy nie dojdziecie. To tak jak pisanie listu do Komisji Weneckiej po polsku a potem płacz że opacznie zrozumieli. Dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj