Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

galeria
Przymroziło
seweryn20    825

To jest stwierdzenie a nie obraza.

Moherowe berety – pejoratywne określenie osób starszych lub w średnim wieku, identyfikujących się z poglądami społeczno-politycznymi głoszonymi przez konserwatywno-narodowy nurt polskiego katolicyzmu, którego reprezentantem są m.in. media związane z redemptorystą o. Tadeuszem Rydzykiem. Określenie to powstało od charakterystycznego nakrycia głowy, jakie noszą stereotypowe przedstawicielki części tej społeczności.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

@ Zbyszko - Ty byś chciał mieć od razu coś zapewnione "z urzędu " jak za komuny. Źli kapitaliści płacą za efekty pracy a nie za wykształcenie. Jak będziesz leniem to nawet po doktoracie nikt ci kasy nie da darmo. Płaci się ludziom nie więcej niż warta jest ich praca i nie mniej niż kwota za którą godzą się pracować. 

 

W tyle wizji to program tworzony przez głupków dla głupków. Program pseudo satyryczny, propagandowy, z prostym/prostackim przekazem dla prostych/prostackich wyborców. Zbyt zawiłego przekazu mogliby nie zrozumieć więc język musi być możliwie  prosty. Ja ostatnio TVP używam jako przykład dla dzieci jak władza działała za komuny. :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

seweryn20   krótką  pamięć  masz  zaczął  to  donald  tusk  w 2005 roku  po  dwóch  z rzędu  porażkach  nazwał  wyborców  PiS  mocherowe  berety.

 

I od kombinacji przy trybunale też oni  zaczęli . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

@ Zbyszko - Ty byś chciał mieć od razu coś zapewnione "z urzędu " jak za komuny. Źli kapitaliści płacą za efekty pracy a nie za wykształcenie. Jak będziesz leniem to nawet po doktoracie nikt ci kasy nie da darmo. Płaci się ludziom nie więcej niż warta jest ich praca i nie mniej niż kwota za którą godzą się pracować. 

 

W tyle wizji to program tworzony przez głupków dla głupków. Program pseudo satyryczny, propagandowy, z prostym/prostackim przekazem dla prostych/prostackich wyborców. Zbyt zawiłego przekazu mogliby nie zrozumieć więc język musi być możliwie  prosty. Ja ostatnio TVP używam jako przykład dla dzieci jak władza działała za komuny. :P

 

A ja oglądam program Historia i swoim dzieciom chcę to pokazywać a tobie polecam program Kultura bo tego ci brakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To jest stwierdzenie a nie obraza.

Moherowe berety – pejoratywne określenie osób starszych lub w średnim wieku, identyfikujących się z poglądami społeczno-politycznymi głoszonymi przez konserwatywno-narodowy nurt polskiego katolicyzmu, którego reprezentantem są m.in. media związane z redemptorystą o. Tadeuszem Rydzykiem. Określenie to powstało od charakterystycznego nakrycia głowy, jakie noszą stereotypowe przedstawicielki części tej społeczności.

 

skąd to wiozłeś  co  z wikipedi 

:D :D :D :D

 

Moherowe berety – w niektórych środowiskach prześmiewcze określenie osób, które identyfikują się z poglądami głoszonymi przez konserwatywny nurt polskiego katolicyzmu, którego reprezentantem są media związane z Tadeuszem Rydzykiem.

 

Dla  przypomnienia  Pamiętasz  Radka  Sikorskiego  który  chciał  ,, Dożynać  watachy  PiSowskie,,  ???  w 2010 roku  w Łodzi  mieliśmy  tego  efekty

Palikota  z PO  pamiętasz  ?????

Stefan  Niesiołowski z PO  jaką  mową  miłości  mówił 

https://www.youtube.com/watch?v=9HOraqhAFxo     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

W TVP historia są czasami wartościowe programy ale czasem tez strasznie pitolą jak w przypadku gloryfikacji Powstania Warszawskiego lub wyklętych.

Najgorsza propaganda odbywa się do mamienia ciemnoty na codzień w wiadomościach. Nawet moje dzieciaki sie pytaja czemu jest sukces, jak przegrali  27-1 i o co chodzi z tymi kwiatami dla premier? :blink:  Za komuny było podobnie - wszyscy inaczej myślący od władzy byli zwani wywrotowcami, wrogimi siłami, zaplutymi karłami reakcji śmiano się i kpiono z nich. Najśmieszniejsze jest że gdyby nie opozycja PIS nie miałby prawie nic do powiedzenia. Tematem nr1 dla całej PISowni jest opozycja. lokalna i międzynarodowa a potem dłuuugo nic

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

W TVP historia są czasami wartościowe programy ale czasem tez strasznie pitolą jak w przypadku gloryfikacji Powstania Warszawskiego lub wyklętych.

Najgorsza propaganda odbywa się do mamienia ciemnoty na codzień w wiadomościach. Nawet moje dzieciaki sie pytaja czemu jest sukces, jak przegrali  27-1 i o co chodzi z tymi kwiatami dla premier? :blink:  Za komuny było podobnie - wszyscy inaczej myślący od władzy byli zwani wywrotowcami, wrogimi siłami, zaplutymi karłami reakcji śmiano się i kpiono z nich. Najśmieszniejsze jest że gdyby nie opozycja PIS nie miałby prawie nic do powiedzenia. Tematem nr1 dla całej PISowni jest opozycja. lokalna i międzynarodowa a potem dłuuugo nic

 Już trochę kultury nabrałeś .

Drugiego policzka nigdy nie nastawiam ale tera jadę do kościoła pomodlić się za ciebie może nogi jeszcze się uratuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

W intencji powrotu  Misiewicza  i komisji smoleńskiej daj na tacę :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Ulman -   stęskniłeś  się ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pierwsi kłamcy i łgarze zawsze pierwsi przed ołtarzem  ;)

dlaczego nas to nie dziwi ? bo to teraz norma w pisuar-owych elitach  , ot takie przedstawienie na pokaz żeby  sumienie zagłuszyć 

na domiar złego kościół to firmuje , może to i dobrze bo to pokazuje ile jest  warta wiara na pokaz i wbrew przykazaniom 

więc co znaczy modlitwa takiego zakłamanego wyznawcy ?  to jest pogarda dla wartości jakie głosi kościół i  plucie ludziom uczciwy m w twarz 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

„Geriatryczne kółko teatralne z oddziału szpitala psychiatrycznego”, które nazywa się Komitetem Obrony Demokracji opublikowało następujący post z filmem:

Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/kod-straszy-pis-zamieni-wisle-odre-bug-w-betonowe-kanaly-wideo-jak-z-oddzialu-psychiatrycznego/

 

hehehe też wróciłeś z psychiatryka ??


 Już trochę kultury nabrałeś .

Drugiego policzka nigdy nie nastawiam ale tera jadę do kościoła pomodlić się za ciebie może nogi jeszcze się uratuje .

 

uważaj na lewactwo żeby cie nie zatrzymało w drodze do kościoła nim wszystko przeszkadza

 

a modlitwa ich wierze w jednego tuska powszechniejszego  zbawiciela polski :lol:  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli uważasz że demokracja polega na obrażaniu czyjejś matki ? :huh:

 

A kto tam matkę czyjąś obrażał? Bo z tego co wiem żadne obrazliwe słowa tam nie padały bo zaraz jest reakcja prowadzących nie to co na Czarnych marszach pań lekkich obyczajów :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

@ Zbyszko - Ty byś chciał mieć od razu coś zapewnione "z urzędu " jak za komuny. Źli kapitaliści płacą za efekty pracy a nie za wykształcenie. Jak będziesz leniem to nawet po doktoracie nikt ci kasy nie da darmo. Płaci się ludziom nie więcej niż warta jest ich praca i nie mniej niż kwota za którą godzą się pracować. 

 

 

 

Dlaczego student na praktykach w niemieckim Oplu zarabia 3x więcej niż wykwalifikowany i przeszkolony pracownik Opla z Gliwic? Czyżby Gliwicki Opel był 3x tańszy od niemieckiego odpowiednika, a może niedoświadczony student na praktykach jest 3x wydajniejszy od wykwalifikowanego polaka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

widzisz już jest dobrze bo kiedyś było 30 razy mniej :)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Poczekaj na ruchy PSA, może wtedy wyjaśni się coś z zarobkami w byłym Oplu. Żeby tylko nie wyszło jak z Caracalami. No chyba że Kownacki każe tam produkować widelce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Dlaczego student na praktykach w niemieckim Oplu zarabia 3x więcej niż wykwalifikowany i przeszkolony pracownik Opla z Gliwic? Czyżby Gliwicki Opel był 3x tańszy od niemieckiego odpowiednika, a może niedoświadczony student na praktykach jest 3x wydajniejszy od wykwalifikowanego polaka? 

Wydajność nie ma tu nic do rzeczy.  Tak jak pisałem płaci się nie więcej niż warta jest praca i nie mniej niż kwota na którą pracownik zgodzi się pracować.  W naszych montowniach akceptują niższe stawki i dobrze bo gdyby mieli zarabiać tyle co niemcy to te montownie wogóle by nie powstały  Rząd bredzi że nie chcemy być montownia europy i że nie bedzie nas niemiec wyzyskiwał (retoryka bolszewicka) ale jeśli bedą fikać to spora część biznesu wyladuje w bardziej pragmatycznych Czechach, Węgrzech czy Słowacji.     


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Jest dobrze. Pozbywamy się czynnych generałów, ale nie zapominamy o tych już poza służbą ale przekazujących wiedzę na uczelniach wojskowych.

Tak trzymać! Niech dowodzą i szkolą ci po kursach rwania wiśni.

 http://wiadomosci.onet.pl/forum/admiralowie-usunieci-z-akademii-marynarki-wojennej,2,3117612,0,czytaj-najnowsze.html

Jak to leciała ta ulubiona piosenka Macierewicza? "Stawaj strona narodnaja, stawaj na smiertnyj boj " itd

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
mirro   byle  co  czytasz  potem byle  co  piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Akurat to mnie bardziej martwi niż braki kadrowe i ilościowe na marszach KOD. Ale Twoja wola, możesz dalej pieścić się własnym bólem.

Post do Marka

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Teraz na uczelniach zaczną wykładać sukienkowi od Rydzyka. Nową bronia bedzie rzucanie uroków, klątwy oraz w ostateczności umiejętność podduszania wroga różańcem. Armia nam nie potrzebna jak mamy OT Mimo że nic nie potrafią i za chwilę nie będzie miał ich kto szkolić to są jedynie słuszni bo przez jedynie słusznych wybrani


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest dobrze. Pozbywamy się czynnych generałów, ale nie zapominamy o tych już poza służbą ale przekazujących wiedzę na uczelniach wojskowych.

Tak trzymać! Niech dowodzą i szkolą ci po kursach rwania wiśni.

 http://wiadomosci.onet.pl/forum/admiralowie-usunieci-z-akademii-marynarki-wojennej,2,3117612,0,czytaj-najnowsze.html

Jak to leciała ta ulubiona piosenka Macierewicza? "Stawaj strona narodnaja, stawaj na smiertnyj boj " itd

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/po-co-nam-tylu-generalow-mam-ich-wiecej-niz-amerykanie/6f36ypr

Przeczytaj. Dowiesz się ciekawych rzeczy na temat generałów. Państwa lepiej rozwinięte od Polski mają dużo większą liczbę żołnierzy i mniejszą liczbę generałów i dają sobie świetnie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kto tam matkę czyjąś obrażał? Bo z tego co wiem żadne obrazliwe słowa tam nie padały bo zaraz jest reakcja prowadzących nie to co na Czarnych marszach pań lekkich obyczajów :P;)

 

Nie oglądałem , przeczytałem tylko to co wstawiłeś i tak Mi z tego wyszło .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/po-co-nam-tylu-generalow-mam-ich-wiecej-niz-amerykanie/6f36ypr

Przeczytaj. Dowiesz się ciekawych rzeczy na temat generałów. Państwa lepiej rozwinięte od Polski mają dużo większą liczbę żołnierzy i mniejszą liczbę generałów i dają sobie świetnie radę.

To może mi wytłumaczysz taką rzecz.

Mamy gen Kuklińskiego. Absolwent szkół w PRL, Moskwie i innych tajnych kompletów a w końcu zdrajca. I ten jako generał jest cacy,

Mamy też ludzi odchodzących z wysokich stanowisk po szkołach u schyłku PRL ale gro życia służących w WP, NATO, po uczelniach zachodnich , misjach bojowych. I ci ludzie nie przechodzą weryfikacji MON a nawet są be. Możesz mi wytłumaczyć o co w tym chodzi?

Tylko bez wycieczek osobistych, merytorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj