Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Zbyszko    695

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem . Gdzie ta baba mówi że z wyższym wykształceniem ? . Naczytasz się w internecie że tak zarabiają a w rzeczywistości nie wiadomo ile ludzi tak zarabia  chyba że w PO i po znajomości  .  Ludzie z wyższym wykształceniem nie mają pracy wręcz pracują na kasie lub na zmywaku gdzieś za granicą. A ile nauczyciele zarabiają albo w bankach co mają wyższe wykształcenie . Wcale się nie bulwersuje bo może nie wiele mniej zarabiam i bez wyższego .

Według mnie mówiła o wszystkich co zarabiają mniej jak 6 tyś a ty się zrobiłeś jej rzecznikiem i bronisz złodziei i idiotów .

Niech się ktoś inny wypowie bo z tym osłem nie można normalnie popisać . A przy okazji odpowiedziałem ci z czym mi się kojarzy to nazwisko tylko najpierw dobrze pomyśl .   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Tu nie biega o to ile zarabia polityk czy burmistrz albo prezydent i był po zawodówce tylko o to że ta kobita obraziła trzy czwarte polskich ludzi . A gdyby wypowiadała się do kamer to pewnie gadka byłaby inna . 

Dla porównania podam że nauczyciel przy pełnym etacie mianowany po szkole wyższej zarabia 2 tyś na rękę a dyplomowany z 20 lat pracy 3 tyś na rękę i podobnie jest w bankach przynajmniej spółdzielczych . To są fakty o których wiem a to co piszą w internecie to daje dużo do myślenia tym co tego nie mają . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

To ty przeczytaj ze zrozumieniem - jasno napisałem że dla wykształconych ludzi jest to najoczywistsza oczywistość. 

Są tacy co mimo studiów pracują na zmywaku bo nie maja pomysłu na siebie i tacy co z zawodówka maja duże firmy. Bywają też tacy którzy będąc po studiach zostają prezesami banków jak niejaki Morawiecki który rocznie zarabiał parę baniek. Na etatach w państwowych firmach o których mówiła Bieńkowska nikomu nie dzieje się krzywda i rzadko zarabia się słabo będąc na średnim i wysokim szczeblu i między innymi dlatego tak chętnie wszelkie misiewicze się tam usadawiają :huh:

Każdy ma swoiste skojarzenia dlatego pytam,  ale wprost zapewne nie umiesz odpowiedzieć. Niestety z racji tego że jak to nazwałeś jestem osłem wymagam prostych odpowiedzi.  :)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak mąż z żoną będą zarabiać po 3 tyś na rękę  to byłby luksus lecz to dla większości na razie  jest nie osiągalne a co powiedzieć o 4 tyś . Gdybyś trochę inaczej formułował swoje wypowiedzi bez przytyków pewnie bym cie tak nie nazwał .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

A co cie większość obchodzi? Sam myśl jak zarobić więcej niż te 4 tys do łapy i zapewniam cie że nie jest to trudne. Problem u nas jest właśnie taki że się nad dziadostwem rozczulamy i za nich się martwimy. Państwo opiekuńcze, solidaryzm społeczny to bzdury głoszone na potrzeby socjalnego elektoratu Jełopstwo woli winić innych za swoja marną egzystencję, i wierzyć że państwo poprawi ich byt a oni sami nawt nie bedą się musieli starać, dokształcać czy więcej pracować.

No i z czym/kim ten Niesiołowski ci się kojarzy ?

 

Dobre zmiany http://agrobiznes.money.pl/artykul/ewidencja-wejsc-obora-psy-koty-nowe-przepisy,188,0,2282172.html

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ciekawe ile w tym prawdy . Do takich tekstów podchodzę z dystansem bo za chwilę usłyszę , że ktoś tam coś napisał aby kogoś sprowokować . Jak takie przepisy by miały mieć miejsce to rolnicy powinni się przeciwstawić . Poczekamy zobaczymy . Niesiołowski to ordynarny polityk tylko zastanawiam się za co wymieniłeś go z Pawłowicz i Macierewiczem  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ale przecież Bieńkowska mówiła o "specjalistach" - z tego co pamiętam rozmowa dotyczyła wiceministrów lub innych stanowisk.

 

A tu powinni być ludzie doświadczenie i wykształceni - i tu się zgadza , tylko dureń pracowałby za 6 tysięcy.

 

 

Czy ty myślisz ,że specjalista w dużym mieście pracuje za 6 brutto? Chyba w Euro. Zaznaczam że piszę o wykształconych profesjonalistach.

 

Z mojego bliskiego otoczenia:

-specjalista ds bezpieczeństwa sieci - około 17K brutto Warszawa

-manager ds kluczowych klientów - mój pracownik - 8K podstawy + premie Lublin

-opiekun regionu Północ - mój pracownik :)  - mieszka w Bydgoszczy - za luty wypłata 5200 podstawy + 3200 premii zadaniowej

-inżynier w Orange - około 7K brutto Lublin

-BDM jedna z firm ubezpieczeniowych Lublin - powyżej 11K brutto

-manager w GE ,zarządza zespołem kilkunastu programistów - Kraków , 15K USD

 

Klika osób z moich bliskich znajomych i pracowników o których wiem ile zarabiają i są specjalistami w swoich zawodach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Żeby tyle zarabiać nie trzeba mieć miękkiego serca tylko iść po trupach do celu bo z czegoś ta wypłata się bierze . Każdy musi zarobić na siebie i swojego pracodawcę nawet kosztem innych . Może nie dotyczy to wszystkich ale większość .   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A dlaczego po trupach do celu? Wystarczy tylko znać się na swojej robocie i być pracowitym. Sukcesy przychodzą z czasem.

 

Czyli według Twojej logiki każdy kto zarabia dobrze to "zły człowiek" ? Dobrze Cię rozumiem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Wiedziałem że tak pomyślisz dlatego przeczytaj ostatnie zdanie wcześniejszego postu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Niesiołowski to ordynarny polityk tylko zastanawiam się za co wymieniłeś go z Pawłowicz i Macierewiczem  . 

Właśnie za to 

 

Żeby tyle zarabiać to trzeba być myślącym, pracowitym specjalistą  Twoje wyobrażenie nie ma tu nic do rzeczy a jest jedynie typowym socjalistycznym sposobem na potępienie, obrzydzenie dobrze zarabiających jako nie moralnych ,  usprawiedliwiając jednocześnie swoje niepowodzenia.  Komuno wróć!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak możesz mówić o niepowodzeniach skoro mnie nie znasz . W naszym kraju jest tak że bardzo rzadko ktoś uczciwie zarabia dobrze . Musi to być człowiek troch więcej jak pracowity . Trochę miałem styczności jak budowali autostradę . Mnie nie wyrąbali ale sąsiadów tak i to kierowniki głównego  wykonawcy . Także nie mów mi z czego biorą się duże wypłaty . A co do komuny to nie jestem taki stary żebym pracował w tym systemie . Komuna to jest w unii tylko w trochę innym wydaniu .   

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Ewidentnie ci nie wyszło skoro twierdzisz że "  W naszym kraju jest tak że bardzo rzadko ktoś uczciwie zarabia dobrze "  Taki pogląd dobitnie o tym świadczy ;) 

Kierowniki wyrąbali czy po prostu sąsiady podpisali coś czego nie doprecyzowali albo nie doczytali? 

Co do komuny to mimo że jesteś młody to bardzo często stawiasz się w roli ciemiężonego przez bogaczy, wyzyskiwanego i krzywdzonego przez system co jest dla komunistów prawdą podstawową..


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak możesz mówić o niepowodzeniach skoro mnie nie znasz . W naszym kraju jest tak że bardzo rzadko ktoś uczciwie zarabia dobrze . Musi to być człowiek troch więcej jak pracowity . Trochę miałem styczności jak budowali autostradę . Mnie nie wyrąbali ale sąsiadów tak i to kierowniki głównego  wykonawcy . Także nie mów mi z czego biorą się duże wypłaty . A co do komuny to nie jestem taki stary żebym pracował w tym systemie . Komuna to jest w unii tylko w trochę innym wydaniu .   

 

Kapitalizm  to  jest  nic  innego  jak  Wyzysk  Człowieka  przez  człowieka

Zgadzam  się  z tobą  unia   to  jest  jedna  wielka  komuna 

Dawniej  Dyrektywy   przychodziły  z Moskwy   Teraz  z Brukseli 

Wiele  się  nie  zmieniło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Zbyszko Twoje wyobrażenie świata delikatnie mówiąc jest do korekcji. Proszę nie generalizuj, bo nagle okaże się że mamy w kraju może trzech uczciwie zarabiających. A każdy komu wpływa na konto powyżej tych magicznych 6tyś to złodziej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem . Gdzie ta baba mówi że z wyższym wykształceniem ? . Naczytasz się w internecie że tak zarabiają a w rzeczywistości nie wiadomo ile ludzi tak zarabia  chyba że w PO i po znajomości  .  Ludzie z wyższym wykształceniem nie mają pracy wręcz pracują na kasie lub na zmywaku gdzieś za granicą. A ile nauczyciele zarabiają albo w bankach co mają wyższe wykształcenie . Wcale się nie bulwersuje bo może nie wiele mniej zarabiam i bez wyższego .

Według mnie mówiła o wszystkich co zarabiają mniej jak 6 tyś a ty się zrobiłeś jej rzecznikiem i bronisz złodziei i idiotów .

Niech się ktoś inny wypowie bo z tym osłem nie można normalnie popisać . A przy okazji odpowiedziałem ci z czym mi się kojarzy to nazwisko tylko najpierw dobrze pomyśl .   

 

Wyższe wykształcenie zdobyte gdzie: w wyższej szkole humanistycznej w koziej wólce czy na dziennych na Uniwersytecie Jagiellońskim? Nie sądzę, aby po tym drugim ktoś pracował na kasie w biedrze, a po tym pierwszym( i 90% pozostałych "uczelni wyższych") to się tylko do łopaty na budowie nadają albo do sprzątania ulic, a tam faktycznie 6000pln nie ma.

 

Edytowano przez jacek1296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co ma być w tym śmiesznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
 
 
​Spektakularna klapa marszu KOD. Takiej porażki jeszcze nie zaliczyli
Dodano: 18.03.2017 [18:30]
148985804615419795615.jpg
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Co prawda tzw. Komitet Obrony Demokracji jeszcze istnieje, ale sądząc po frekwencji na sobotniej demonstracji, jego działania cieszą się marginalnym zainteresowaniem. Jak przekazał portalowi Niezalezna.pl rzecznik stołecznej policji, w wydarzeniu uczestniczyło zaledwie około tysiąca osób. Tylko tylu kodziarzy udało się ściągnąć do Warszawy z całej Polski. 

Marsz organizowany przez Komitet Obrony Demokracji odbywał się pod hasłem „Wolne sądy, wolne samorządy”. Uczestnicy zebrali się przed Kancelarią Premiera w Al. Ujazdowskich w Warszawie. Stamtąd Nowym Światem oraz Krakowskim Przedmieściem przeszli na Plac Zamkowy. 

W demonstracji uczestniczył główny kodziarz, czyli Mateusz Kijowski. – Po kawałku odbierają nam Polskę, po kawałku odbierają nam demokrację, po kawałku odbierają nam naszą wolność – lamentował. Z kolei przewodnicząca Rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska z Platformy Obywatelskiej wygadywała, że „szykuje się zamach na wolną Warszawę”. Według niej, projekt ustawy metropolitalnej przygotowany przez Prawo i Sprawiedliwość jest po to, by „odebrać warszawiakom Warszawę”. 

I Kijowskiego i platformerskiej szefowej rady słuchała garstka „obrońców demokracji”. 

 

Sprzed Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ruszyło tysiąc osób, a na Plac Zamkowy dotarło pięćset osób. Nie odnotowaliśmy żadnych incydentów 

– poinformował w rozmowie z portalem Niezalezna.pl Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy stołecznej policji.

Zresztą najlepiej „tłumy” kodziarzy widać na poniższym kadrze. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Wyższe wykształcenie zdobyte gdzie: w wyższej szkole humanistycznej w koziej wólce czy na dziennych na Uniwersytecie Jagiellońskim? Nie sądzę, aby po tym drugim ktoś pracował na kasie w biedrze, a po tym pierwszym( i 90% pozostałych "uczelni wyższych") to się tylko do łopaty na budowie nadają albo do sprzątania ulic, a tam faktycznie 6000pln nie ma.

 

Pewnie tak że są wyższe szkoły piętrowe i dobre uniwersytety . Ale jeżeli po wyższej szkole powinno się zarabiać  4 tyś na rękę to niech ten z Jagielońskiego zarabia 7 na rękę czy więcej i tak powinno być . Już na budowach nie źle zarabiają można powiedzieć że tyle co nauczyciel . Jak ten co sprząta ulicę zarabia 1600 zł a nauczyciel lub młody pracownik w banku 1800 zł to co to za różnica .

Podejrzewam ze na tym forum nikt Jagielońskiego Uniwersytetu nie ukończył to w tym poście piszesz o sobie i o nas wszystkich .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co ma być w tym śmiesznego ?

 

A no to że fajny program i warto go  oglądać jedyny gdzie nie ma cenzury i widzowie mogą wyrażać swoje poglądy ale obrońcom demokracji się to nie podoba :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli uważasz że demokracja polega na obrażaniu czyjejś matki ? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Rzucania obelgami nauczyła Polaków obecna partia rządząca która swoje rządy właśnie od  tego zaczęła. Więc kto wie może trendy się zmieniły i na tym właśnie demokracja polega?


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
seweryn20   krótką  pamięć  masz  zaczął  to  donald  tusk  w 2005 roku  po  dwóch  z rzędu  porażkach  nazwał  wyborców  PiS  mocherowe  berety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj