Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6329

Pewnie na 10 kwietnia szykuje porażające wystąpienie z niewyobrażalną ilością nowych faktów. Myślę że na Wielkanoc cyrk murowany. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Może Po nie wytrzyma do 10 kwietnia i podłapie coś z jakiegoś szmatławca tak jak w sprawie demontażu unii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Powinno się jeszcze wymienić większość znaków drogowych bo też są w kolorach biało czerwonych :P i z każdego zoo wypuścić na wolność orły bo jak można więzić nasz symbol narodowy :blink:

 

Romanek, gdzie marko pisał lewackie bzdury bo nie mogę znaleźć?

 

parę stron do tyłu 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Zacytujesz z łaski swojej?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Atakuje go naród bo mu na to pozwala . Za Po ciągników do Warszawy nie wpuścili rozganiali ludzi armatkami wodnymi . Jeden z narodu niósł krzesło aby Komorowski  usiadł to miał sprawę karną . Ostatnio jak Duda był na śląsku incydent z młodym człowiekiem . Za tamtego prezydenta byłby rzucony na glebę i sprawa karna . Dziwię się , że mają tyle cierpliwości .

Znalazło się coś takiego. Myślę że dyplomacja w takim wydaniu była by nie wskazana. :lol:

17309366_983833791747662_910616972699426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Zacytujesz z łaski swojej?

wiesz co mam wo gule namyśli ??? to poczytaj co pisze a później odpowiadaj 

Zacytujesz z łaski swojej?

marko-kolo

Zaawansowany

userphoto

Members

PipPipPip

720 postów

Płeć:Mężczyzna

Lokalizacja:podlaskie

Napisany 30 styczeń 2015 - 18:34

Chyba chłopy dali mu dziabnąć   ;) Kolo który nigdy nie pracował mówi ,,my wszyscy harujemy ,,

Wywalili go z partii to zakłada drugą a pieprzy że trzeba ustrój zmienić .

Zapomniał powiedzieć tym chłopom ile dostają dotacji i że też są złodziejami według jego teorii 

 

 

 

to się nazywa wyborca jkm??  jego cytat z tematu jkm 

 

Seri kolejny lewak udający ze coś  zaczyna myśleć 

 

jkm obala wszystkie jego teorie poparcia jego i jako jego wyborcy sam oglądam jego wykłady piszecie takie bzdury 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Znalazło się coś takiego. Myślę że dyplomacja w takim wydaniu była by nie wskazana. :lol:

17309366_983833791747662_910616972699426

 

A kto  protestuje   bo  nic  nie słychać  o  żadnych  protestach  ?????   KOD  zszedł  do  podziemia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
Za rządów PO-PSL Polacy stracili blisko 340 mld zł. Oto niektóre afery!
146303088812589380289.jpg
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

Patologie i drenowanie spółek skarbu państwa. Inwigilowanie niezależnych dziennikarzy i uczestników opozycyjnych manifestacji. Działanie na szkodę państwa w sprawie katastrofy smoleńskiej, w tym wydawanie potencjalnych informatorów w ręce rosyjskich służb. Audyt zaprezentowany wczoraj przez rząd Beaty Szydło dosłownie rozjechał rząd PO-PSL, który w sumie kosztował nas 340 mld zł. – Poziom rządów PO-PSL osiągnął dno. Liczba rzeczy złych była po prostu gigantyczna – stwierdził Jarosław Kaczyński.

Audyt przedstawili głównie ministrowie, jednak w tematykę wprowadziła wszystkich Beata Szydło. Premier scharakteryzowała rządy PO-PSL trzema słowami: egoizm, marnotrawstwo i pogarda. – Polacy przez poprzednie rządy stracili 340 mld zł. To mogło być osiem lat obowiązywania programu 500+, 5 tys. nowych przedszkoli i 250 nowych szpitali – mówiła Szydło. Premier zapowiedziała, że politycy PO zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za działania i zaniechania. Jednocześnie ogłosiła, że będzie wnioskowała o powołanie komisji śledczej w sprawie afery Amber Gold. To było trzęsienie ziemi, ale emocje rosły.

Wczoraj opisywaliśmy złote mercedesy, koszmarne zaniedbania i błędy w polityce obronnej czy gigantyczne odprawy w spółkach skarbu państwa. Oto inne porażające fakty:

AUTOSTRADY \ Najdroższe autostrady w Europie – rząd PO-PSL zamierzał wybudować w związku z Euro 2012 4 tys. km. Do końca 2012 r. powstało jedynie 1,4 tys. km.

ŚCIĄGALNOŚĆ VAT \ Tzw. luka VAT-owska wzrosła z 8,8 proc. w 2007 r. do 26 proc. 2015 r. Z powodu niskiej ściągalności podatków budżet tracił rocznie ok. 60 mld zł.

SMOLEŃSK \ Dwa dni po katastrofie pod Smoleńskiem ABW otrzymała od Amerykanów zdjęcia satelitarne miejsca katastrofy. Zostały przekazane do prokuratury dopiero po 10 miesiącach.

AMBER GOLD \ Powstanie komisja śledcza, która zbada aferę. Łącznie przez 8 lat rządów PO-PSL Polacy stracili ok. 340 mld zł.

INFRASTRUKTURA \ Remont gabinetu ministra infrastruktury kosztował 1,2 mln zł.

AFERA PODSŁUCHOWA \ Od lipca 2013 do czerwca 2014 r. podsłuchiwani byli urzędnicy, ministrowie oraz m.in. prezes NBP Marek Belka.

INWIGILACJA ABW \ Inwigilowano obrońców krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Zbierano również informacje o ks. Stanisławie Małkowskim, legendzie Solidarności.

DORADZTWO \ Jedno z ministerstw za doradztwo kancelarii prawnej płaciło 1800 zł za godzinę pracy.

SŁUŻBA ZDROWIA \ Straty skarbu państwa w służbie zdrowia rządzonej przez koalicję PO-PSL wyniosły aż 1,8 mld zł.

KPRM \ Deficyt w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na początku obecnej kadencji Sejmu wyniósł 13 mln zł. Dyrektor generalny w MSW zarabiał więcej od prezydenta.

KULTURA \ 20 proc. pracowników Ministerstwa Kultury było zatrudnionych na tzw. umowy śmieciowe. 25 proc. budżetu Instytut Adama Mickiewicza wydał na podróże służbowe.

PRACA I RODZINA \ W 2013 r. kryteria dochodowe na świadczenia pomocy społecznej znalazły się poniżej minimum egzystencji.

SPRAWY ZAGRANICZNE \ Donald Tusk odmówił propozycji Aleksandra Łukaszenki włączenia Polski do państw mediujących w konflikcie na Ukrainie. W MSZ znajdował się stół do masażu.

ENERGIA \ W spółkach górniczych jedynie markowano zmiany restrukturyzacyjne.

NAUKA I SZKOLNICTWO WYŻSZE\ Polskie uczelnie uginają się pod ciężarem biurokracji.

146303088812589880289.jpeg

146303088812589980289.jpeg
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Znalazło się coś takiego. Myślę że dyplomacja w takim wydaniu była by nie wskazana. :lol:

17309366_983833791747662_910616972699426

A jak naciska telepatycznie ? Lepiej niech nie naciska bo może opozycja zatkała lufę . :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wiesz co mam wo gule namyśli ??? to poczytaj co pisze a później odpowiadaj 

marko-kolo

Zaawansowany

userphoto

Members

PipPipPip

720 postów

Płeć:Mężczyzna

Lokalizacja:podlaskie

Napisany 30 styczeń 2015 - 18:34

Chyba chłopy dali mu dziabnąć   ;) Kolo który nigdy nie pracował mówi ,,my wszyscy harujemy ,,

Wywalili go z partii to zakłada drugą a pieprzy że trzeba ustrój zmienić .

Zapomniał powiedzieć tym chłopom ile dostają dotacji i że też są złodziejami według jego teorii 

 

 

 

to się nazywa wyborca jkm??  jego cytat z tematu jkm 

 

Seri kolejny lewak udający ze coś  zaczyna myśleć 

 

jkm obala wszystkie jego teorie poparcia jego i jako jego wyborcy sam oglądam jego wykłady piszecie takie bzdury 

 zdecyduj się w końcu kogo to  ja popieram i nie rób z siebie głupka bo sam sobie  teraz zaprzeczasz 

 ty nawet nie potrafisz udawać że myślisz a co dopiero pisać niedouku 

 daruj te swoje wypociny bo to normalnie żenada i paranoja te twoje zwidy 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Lepiej by  mi  moje  100mln  oddał 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

trzeba było sobie zarobić  

ale widać niedouki potrafią tylko żądać żeby ktoś im dał   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie mililitry ? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

 zdecyduj się w końcu kogo to  ja popieram i nie rób z siebie głupka bo sam sobie  teraz zaprzeczasz 

 ty nawet nie potrafisz udawać że myślisz a co dopiero pisać niedouku 

 daruj te swoje wypociny bo to normalnie żenada i paranoja te twoje zwidy 

wystarczy wejść na post jkm i poczytać twoje poparcie leminga

 

a tak pro po kogo najbardziej nienawidzi jkm  za kampanie wyborczą i co się stało ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

otumaniony człowieku nigdy nie popierałem jkm i nie zamierzam 

mało tego zawsze go krytykowałem co sam wkleiłeś 

wróć do szkoły i spróbuj się douczyć czegokolwiek boś baran do kwadratu 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

nie chce mi się szukać twojego błaznowania , do szkoły wracają idioci co w życiu niczego nie osiągnęli  którzy żyli na łaskę przy korycie 

 

tumanie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 masz jakiś zespół to idź do lekarza bo piszesz bez sensu i składu 

 piszesz o swoim czarnym korycie ?  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Po ile macie lat , że tak się zachowujecie . Albo jednemu brakuje 10 lat do czterdziestki a drugiemu 50 do setki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

http://fakty.interia.pl/polska/news-wiadomosci-skandaliczna-instrukcja-dla-dziennikarzy,nId,2369883

 

 

tusiu tusiu 


Po ile macie lat , że tak się zachowujecie . Albo jednemu brakuje 10 lat do czterdziestki a drugiemu 50 do setki .

dokładnie brakuje mi 10 lat  :P


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

http://www.wiocha.pl/1424553,Z-cyklu-problemy-Prezydenta

bogdan-cos dla ciebie, minister infrastruktury pytany o afere kolejowa, nie potrafil odpowiedziec czemu jeden prezes pkp[jednodniowy] byl agentem sb a drugi zlodziejem, moze ty wytlumaczysz ????

http://www.wiocha.pl/1424755,Kolejna-pomocna-dlon

http://gosc.pl/doc/3729776.Caly-zarzad-PKP-SA-zdymisjonowany, 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

trzeba było sobie zarobić  

ale widać niedouki potrafią tylko żądać żeby ktoś im dał   

 

ty każdego obrażasz ???

 

ciebie można porównać do kod 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj