Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4652

Różna interpretacja przepisów to jedno a wklejanie bzdur to drugie. Nie ma co tego mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

hubertuss winy się tłumaczy 


Reasumując: autorki artykułu naruszyły zasady dziennikarskiej rzetelności, posługując się kłamstwem, manipulacjami i interpretując fakty zgodnie z wcześniej założoną tezą.

 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Niestety większość wrzucanych tutaj tego typu fotomontaży jest robionych przez ludzi nie lubiących rosząc mózgownicą dla ludzi, którzy podobnie nie lubią ruszać mózgownicą.

Dlatego czytamy np o czerpaniu wiedzy z tyn itd. Po postu osoby wrzucające to do netu jak i te wklejające to na forum nie rozumieją słów, które są tam użyte. Już nie pierwszy raz zdarza się to na af.

 

Muszę się raz z tobą zgodzić .

 

Jarosław Kaczyński deklaruje, że #PiS nie chce wychodzić z UE. Działania ministra spraw zagranicznych temu przeczą. Jaka jest prawda?

C6zsNv7XUAAHY03.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Prawda jest taka że imć Waszczykowski ma przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Tusk vs PIS 293:1 w zabitych przez muzułmanów

 


Oczekuje odejścia TUSKA! Jego ,,królowanie" zagraża życiu i zdrowiu!

 


W Holandii na ulicy regularna bijatyka, ale to podobno w Polsce nieprzestrzegana jest Demokracji, bo jakimś szaleńcom z K0D to czy tamto się wydaje. K0D do koryta chce, a by koryto zdobyć wszystko powie, na ulicy w Polsce mogą swobodnie Demonstrować różne grupy społeczne. W Holandii przy użyciu wodnych armatek rozgoniono legalną Demonstrację, w stan podwyższonej aktywności postawiono Holenderskie Służby Mundurowe, na ulicach rozgrywają się dantejskie sceny. Media liberalno – lewicowe bagatelizują rozruchu w Holandii, w Niemczech gdy imigranci napastowali seksualnie kobiety, całymi tygodniami sprawę omijano, gdyż zdarzenie nie pasowało do wychwalanej liberalno – lewicowej ideologii. Duża zbiór ośrodków medialnych wprowadza POSTRONNYCH ODBIORCÓW w formę otępienia, implementują odbiorcom twierdzenia wykoślawiające rzeczywistość na postać liberalno – lewicową. W takiej postaci oszustwo jest czynnikiem wiodącym, prawda oddziałuje na niekorzyść liberalno – lewicowych organizacji, więc siłą rzeczy u liberałów i lewicowców jak na lekarstwo PRAWDZIWYCH informacji. Gdy T u s k a na przewodniczącego wyznaczyli to nie raczyli poinformować że on KANDYDATEM POLSKIM NIE BYŁ, jego reelekcja była możliwa dzięki poparciu Niemców, zatem T u s k uzyskał posadę bo oddał się po opiekę Niemiecką, taki osobnik dożywotnio powinien być wykluczony z życia publicznego w Polsce. Niestety media popularne T u s k i o w i słodzą, publika sądzi że T u s k to mąż stanu, a P l a t f o r m a gdy otrzyma władzę, to już bez wątpienia zrealizuje przedwyborczą obietnicę, zawierającą się w roboczej nazwie Korytko dla Swoich.

 


mirro to z twoim popapraniem to pikuś 


C6kx7XTWoAEGhO1.jpg

U dobrego gospodarza wystarcza miejsca przy korycie dla wszystkich świń.


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Mógłbyś rozwinąć temat " z moim popapraniem" bo nie załapałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Prawda jest taka że imć Waszczykowski ma przechlapane.

Dlaczego ma przechlapane bo nie załapałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Powiem tak. W zasadzie to mi szkoda Waszczykowskiego. Chłopina wziął się za robotę, niestety wsparcia zaplecza to on nie ma. Najgorsze jest to że dostaje"betonowe koła ratunkowe" od JK. Próbuje coś tam pokleić w tej polityce zagranicznej i kiedy zaczyna coś sklejać przychodzi wrzuta od JK albo Macierewicza.

Ja rozumiem że nie wszystko musi być uzgodnione na tip-top ale zarządzanie przez chaos na politykę zagraniczną dobrze się nie przekłada.

Dlatego uważam że ma przechlapane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

też miałem na myśli Waszczykowskiego


Szelemej-deklasuje-rywali-A-jak-w-innych

 

 

 

powiązany człowiek z mafią z Wałbrzycha  ładnie leci w ekspres report eruw 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tą zebrą to zapewne podzielasz opinię radnego ? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Już od dawna zastanawiam się na kogo mógłbym oddać głos w następnych wyborach, ale szczerze mówiąc, chyba zrobię to, co w 2015 - oddam głos nieważny.

PIS - banda mściwych oszołomów, zaślepionych poleceniami jarka, w dodatku posiadająca głęboką demencję

PO - partia bez pomysłu na siebie. Jakoś wszystkie pomysły które słyszę z ust polityków tej partii, raczej mnie do niej zniechęcają, jak zachęcają

Nowoczesna - to samo co powyżej.

"Kukiz 15" - skończą jak ruch Palikota, raczej prędzej, jak później.

PSL - stale obecni, nie mający nic ciekawego do zaoferowania statyści ;)

 

Jak pamiętam PIS chciał uchwalić ustawę, w której dana osoba może być wójtem, burmistrzem tylko przez określoną liczbę kadencji. Dorzuciłbym do tego spisu bycie posłem w sejmie, bo to jest naprawdę nużące oglądać w sejmie od 20 lat te same mordy. 

 

Z tym KUKIZEM hola hola troszkę, nie wiem czy wiesz ale jako jedyna partia nie pobiera subwencji partyjnych 30 mln, do tego bardzo dużo projektów ustaw, obywatelskich projektów:

1. Niższy VAT na e-booki (przedstawiciel wnioskodawców: Stanisław Tyszka, projekt w komisji ustawodawczej).

2. Likwidacja Polskiej Organizacji Turystycznej (przedstawiciel Jerzy Kozłowski - Poseł na Sejm RP, przed pierwszym czytaniem).

3. Najprostsza deklaracja VAT w UE (przedstawiciel Jakub Kulesza #NowePokolenie, po pierwszym czytaniu, przekazany do komisji).

4. Dzień podatkowy (przedstawiciel Paweł Grabowski - Poseł na Sejm RP, po pierwszym czytaniu, przekazany do komisji).

5. Polski Instytut Żywności (przedstawiciel Jarosław Sachajko, przed pierwszym czytaniem).

6. Likwidacja gabinetów politycznych w samorządach (przedstawiciel Tomasz Jaskóła Poseł na Sejm RP, pierwsze czytanie w przyszłym tygodniu).

7. Likwidacja akcyzy od samochodów (przedstawiciel: Krzysztof Sitarski, pierwsze czytanie w przyszłym tygodniu).

8. Niższy VAT na ubranka dla dzieci (wniosek o środek specjalny do Komisji Europejskiej, czeka na podpis ministra finansów)

9. Obowiązkowe publiczne rejestry umów w jednostkach państwowych (przedstawiciel: Jakub Kulesza, przed pierwszym czytaniem).

Tu macie źródło jakby ktoś miał ochotę bardziej zgłębić swoją wiedzę:

http://stanislawtyszka.pl/category/projekty/

Jeżeli masz ochotę oddać nie ważny głos ok Twoja wewnętrzna sprawa ale ja Ci tu przedstawiłem różnice między PO-N a KUKIZEM samom krytyką z PIS nie da się wygrać  wyborów trzeba dać też coś od siebie samo krytykowanie w kółko nie wystarczy przynajmniej dla mnie. To ugrupowanie mimo, że nie duże to jednak coś chce zrobić nie tylko dla siebie ale też dla obywatela a porównywanie ich Palikotem, który zasłynął tylko tym że chciał zdejmować krzyże z miejsc publicznych i zalegalizować maryche troszkę nie na miejscu, KUKIZ też chcę zalegalizować lecz tą medyczną by ulżyć tym którzy cierpią na glejaka.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Z tym KUKIZEM hola hola troszkę, nie wiem czy wiesz ale jako jedyna partia nie pobiera subwencji partyjnych 30 mln, do tego bardzo dużo projektów ustaw, obywatelskich projektów:

1. Niższy VAT na e-booki (przedstawiciel wnioskodawców: Stanisław Tyszka, projekt w komisji ustawodawczej).

2. Likwidacja Polskiej Organizacji Turystycznej (przedstawiciel Jerzy Kozłowski - Poseł na Sejm RP, przed pierwszym czytaniem).

3. Najprostsza deklaracja VAT w UE (przedstawiciel Jakub Kulesza #NowePokolenie, po pierwszym czytaniu, przekazany do komisji).

4. Dzień podatkowy (przedstawiciel Paweł Grabowski - Poseł na Sejm RP, po pierwszym czytaniu, przekazany do komisji).

5. Polski Instytut Żywności (przedstawiciel Jarosław Sachajko, przed pierwszym czytaniem).

6. Likwidacja gabinetów politycznych w samorządach (przedstawiciel Tomasz Jaskóła Poseł na Sejm RP, pierwsze czytanie w przyszłym tygodniu).

7. Likwidacja akcyzy od samochodów (przedstawiciel: Krzysztof Sitarski, pierwsze czytanie w przyszłym tygodniu).

8. Niższy VAT na ubranka dla dzieci (wniosek o środek specjalny do Komisji Europejskiej, czeka na podpis ministra finansów)

9. Obowiązkowe publiczne rejestry umów w jednostkach państwowych (przedstawiciel: Jakub Kulesza, przed pierwszym czytaniem).

Tu macie źródło jakby ktoś miał ochotę bardziej zgłębić swoją wiedzę:

http://stanislawtyszka.pl/category/projekty/

Jeżeli masz ochotę oddać nie ważny głos ok Twoja wewnętrzna sprawa ale ja Ci tu przedstawiłem różnice między PO-N a KUKIZEM samom krytyką z PIS nie da się wygrać  wyborów trzeba dać też coś od siebie samo krytykowanie w kółko nie wystarczy przynajmniej dla mnie. To ugrupowanie mimo, że nie duże to jednak coś chce zrobić nie tylko dla siebie ale też dla obywatela a porównywanie ich Palikotem, który zasłynął tylko tym że chciał zdejmować krzyże z miejsc publicznych i zalegalizować maryche troszkę nie na miejscu, KUKIZ też chcę zalegalizować lecz tą medyczną by ulżyć tym którzy cierpią na glejaka.

Nie denerwuj się . Wystarczy przeczytać jak łagodnie potraktował Po Nowoczesną i Psl . To widać że ściemniał ale Kukiza porównać do Palikota to już to chyba przesada . Jakby porównał Nowoczesną to bym się zgodził  . Program może dla polaków jest nie zły bo taki prosty ale dla kasty to za prosty . Z czego by żyli ci wszyscy prawnicy sędziowie  i inni  jak by nie było takich zawiłych ustaw .

Z takimi się walczy najtrudniej . Na nich jest jedna możliwość ale o takich sprawach nie wolno pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Źródło: "Gazeta Wyborcza" hahaha czyli cacyra w akcji 

 

S221 główny autorytet wiochy  Wiek:37 Płeć:mężczyzna

36293 balad tylko o Pisie hehe płatny chejter twój kolega troll

 

proponuje ci poczytać komentarze pod obrazkiem  

to tak jak marko-kolo popiera jkm a pisze lewackie bzdury  czyli następny ściemniacz 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Nie wiadomo po jakiej fladze chodzą czy po naszej czy po Indonezji . :D  :D  :D

Powinno się jeszcze wymienić większość znaków drogowych bo też są w kolorach biało czerwonych :P i z każdego zoo wypuścić na wolność orły bo jak można więzić nasz symbol narodowy :blink:

 

Romanek, gdzie marko pisał lewackie bzdury bo nie mogę znaleźć?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Powinno się jeszcze wymienić większość znaków drogowych bo też są w kolorach biało czerwonych :P i z każdego zoo wypuścić na wolność orły bo jak można więzić nasz symbol narodowy :blink:

 

Romanek, gdzie marko pisał lewackie bzdury bo nie mogę znaleźć?

 To złóż podanie do Kaczyńskiego  jak ci przeszkadzają . A te orły to czarne czy białe wypuścić . Jakie Tusk dał wytyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

A to nie rząd rządzi tylko Kaczyński że do niego podanie? 

Mi znaki nie przeszkadzają ale skoro białoczerwone przejście obraża uczucia patriotyczne radnego PIS to znaki też mogą. Albo np pachołki przy drodze - też biało czerwone :blink:

Orły białe wypuścić a czarne to oczywiście zastrzelić i wypchać by można je w gabinetach na Nowogrodzkiej jako trofea trzymać :P

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

W weekend Antoni obiecywał że w tym tygodniu po raz kolejny ujawni prawdę. Wiadomo coś kiedy to będzie? 

 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj