Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Staszek ty chyba mylisz demokrację z dyktaturą ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No raczej opozycja komu się nie podoba może wyjechać nikt go siłą trzymać nie będzie nie wiesz na czym demokracja polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Brak krytyki rządzących doprowadza z czasem do coraz większej patologii. Choć w tym przypadku mogło by być inaczej a i tak spływa po nich jak po kaczce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

PiSOWI Tusk nie przeszkadza tylko nie udzielił mu poparcia co było słuszne za próby łamania demokracji przez krytykę rządu

 

Tak bo prezesa można tylko chwalić. A stawiając na szali Tuska i Saryusza-Wolskiego to już wolę chyba tego pierwszego. Szkoda, że nie wpadli na pomysł wystawienia Bieńkowskiej.... hehehhe Saryusz-Wolski pasuje do PiS jak pięść do nosa....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

PiSOWI Tusk nie przeszkadza tylko nie udzielił mu poparcia co było słuszne za próby łamania demokracji przez krytykę rządu

 

Ale co ich to obchodzi skoro on nic nie może? Niech sobie gada. Krytyka nie jest nielegalna


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo naruszasuwerenność naszego kraju i dobrze że PiS go nie poparł a czy Tusk został czy nie to jest bez znaczenia nic polska na tym nie zyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Jak bez znaczenia , to o co ta wojna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

A wiecie czemu Szydło nie poparła Tuska? Bo myślała, że to Eurowizja i nie można głosować na Polaka... :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Tak i zanosi się 4 kolejne lata. Razem będzie 12. Nie wiem jak ty ale ja prowadziłem gospodarstwo już na własną rękę jeszcze przed UE. Dobrze pamiętam ten luksus na wsi, te blokady dróg, Leppera też miałem okazję poznać. I dobrze pamiętam jak stałem 2 dni w kolejce z pszenicą konsumpcyjną żeby ją sprzedać za 500zł na skup interwencyjny a nie za 400 u pośrednika. Kolejka się ustawiła w jeden dzień a na drugi już nie było po co przyjeżdżać bo się skończył limity skupu. Krowy zlikwidowałem w 2002 r przy cenie mleka w I klasie 0,30gr/l.... Bardzo dobrze pamiętam reformę Balcerowicza i tych seryjnie licytowanych chłopów którzy nie mogli spłacić swoich kredytów, ziemia była tania ale setki hektarów stało odłogiem, ciekawe czemu nie było na nią chętnych jak teraz???Dobrze pamiętam kontrole graniczne i luksus roboty na czarno na zachodzie.... Dobrze pamiętam maluchy, duże fiaty, polonezy, wartburgi i trabanty, busy typu nysa, żuk. Także przestań mi chrzanić jak to było kiedyś fajnie i bogato...

Ceny pszenicy wg. ARR

I półrocze 1993 23,97 zł/dt

I półrocze 1994 25,37 zł/dt
II półrocze 1994 24,52 zł/dt
I półrocze 1995 36,49 zł/dt
II półrocze 1995 34,65 zł/dt
I półrocze 1996 57,65 zł/dt
II półrocze 1996 57,38 zł/dt
I półrocze 1997 52,42 zł/dt
II półrocze 1997 50,13 zł/dt
I półrocze 1998 50,86 zł/dt
II półrocze 1998 45,57 zł/dt
I półrocze 1999 42,06 zł/dt
II półrocze 1999 43,29 zł/dt
I półrocze 2000 – 54,72 zł/dt
II półrocze 2000 49,96 zł/dt
I półrocze 2001 57,25 zł/dt
II półrocze 2001 – 48,98 zł/dt
I półrocze 2002 – 47,67 zł/dt
II półrocze 2002 – 43,07 zł/dt
I półrocze 2003 – 47,27 zł/dt
II półrocze 2003 – 45,02 zł/dt

 

 

Szkoda  że  Zapomniałeś  wstawić  zestawienia  cen  nawozów  i ŚOR  dla  jasnego  porównania

Ile to  ue  wycofała  nam ŚOR  z powodu  ich  idiotycznych  przepisów 

 

Co do Mleka  masz  rację  było  wtedy za groszę  tak  jak i  Opasy   te dwie gałęzie  zyskały  po wejściu do  UE   choć   z drugiej strony  jak sie patrzy  jak  gospodarstwa  Mleczne  są  zadłużone   i  boją  się   co będzie  dnia  następnego to nie wiem czy  jest  tak  lepiej 

Jakie wymagania były  przy  30-50gr  przed  UE  a jakie  są  teraz  wymogi 

Prawda  jest  taka  że na chwilę  obecną   najlepszym  rozwiązaniem  dla  Polski  jest  opuszczenie  eurokołhozu  i  to  jak najszybciej 

Mieliśmy  wtedy   kiepskie  rządy  Balcerowicza  co do którego  masz 100%  Racji  i  taki był  tego  skutek 

Niszczyli  przemysł  niszczyli  Rolnictwo  tylko   poto  aby  nas  mogli  Niemcy    Holendrzy  itd  wykupić.

Polsce  potrzebny  jest  drugi  Edward  Gierek 

Który  będzie  handlował  i  ze  wschodem i  z zachodem Północą  i  Południem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Bo naruszasuwerenność naszego kraju i dobrze że PiS go nie poparł a czy Tusk został czy nie to jest bez znaczenia nic polska na tym nie zyska

Czym narusza suwerenność ? W jaki sposób? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

To takie pisowskie pierdo...nie ,że stanowisko bez znaczenia dekoracyjne nic nie może a jednocześnie odpowiada za brexit,napływ uchodźców ,Unie kilku prędkości i całe zło na swiecie wiele o nich mówi i o tych kilku zauroczonych na tym forum.psychiatrzy tą dolegliwość nazywają schizofrenią .

A jednak sukces jak ktoś nie wieży to niech szybko włączy reżimową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

W sumie to nie wiem co tak PISowi zawadza Tusk skoro twierdzą że on nic nie może a jego funkcja jest symboliczna i tytularna.

 

On nie przeszkadza pisowi tylko jarkowi. Bo tylko Tusk spuszcza łomot jarkowi w każdych wyborach, a tego zawzięty karzełek znieść nie może.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

To takie pisowskie pierdo...nie ,że stanowisko bez znaczenia dekoracyjne nic nie może a jednocześnie odpowiada za brexit,napływ uchodźców ,Unie kilku prędkości i całe zło na swiecie wiele o nich mówi i o tych kilku zauroczonych na tym forum.psychiatrzy tą dolegliwość nazywają schizofrenią .

A jednak sukces jak ktoś nie wieży to niech szybko włączy reżimową..

Właśnie interesuje mnie wykładnia Staszka w tej materii. Z jednej strony gadaja że nic nie może a z drugiej zarzucają że nic nie zrobił. :blink:  Wzorzec zidiocenia

Zobaczyć Szydło siną ze złości i Jarosława którego znowu Tusk wydupczył - bezcenne. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

 

Szkoda  że  Zapomniałeś  wstawić  zestawienia  cen  nawozów  i ŚOR  dla  jasnego  porównania

Ile to  ue  wycofała  nam ŚOR  z powodu  ich  idiotycznych  przepisów 

 

Co do Mleka  masz  rację  było  wtedy za groszę  tak  jak i  Opasy   te dwie gałęzie  zyskały  po wejściu do  UE   choć   z drugiej strony  jak sie patrzy  jak  gospodarstwa  Mleczne  są  zadłużone   i  boją  się   co będzie  dnia  następnego to nie wiem czy  jest  tak  lepiej 

Jakie wymagania były  przy  30-50gr  przed  UE  a jakie  są  teraz  wymogi 

Prawda  jest  taka  że na chwilę  obecną   najlepszym  rozwiązaniem  dla  Polski  jest  opuszczenie  eurokołhozu  i  to  jak najszybciej 

Mieliśmy  wtedy   kiepskie  rządy  Balcerowicza  co do którego  masz 100%  Racji  i  taki był  tego  skutek 

Niszczyli  przemysł  niszczyli  Rolnictwo  tylko   poto  aby  nas  mogli  Niemcy    Holendrzy  itd  wykupić.

Polsce  potrzebny  jest  drugi  Edward  Gierek 

Który  będzie  handlował  i  ze  wschodem i  z zachodem Północą  i  Południem

 

 

 

Ale jakoś te tanie nawozy i ŚOR nie przekładały się na dochody gospodarstw. Mówisz Gierek??? To na pewno nie z Kaczyńskim który ma alergię na wszystko co jest na wschodzie (oczywiście poza kochaną Ukrainą) Poza tym Gierek to był komuch czyli dla PiS-u trędowaty Jak komuś nie pasuje UE to zawsze może się wyprowadzić poza Unię i żyć w wolności: Białoruś, Rosja, Azerbejdżan, Gruzja piękne miejsca

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj tam , oj tam - ważne że to sukces Jarka . :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie interesuje mnie wykładnia Staszka w tej materii. Z jednej strony gadaja że nic nie może a z drugiej zarzucają że nic nie zrobił. :blink:  Wzorzec zidiocenia

Zobaczyć Szydło siną ze złości i Jarosława którego znowu Tusk wydupczył - bezcenne. 

 

TAK jak piszesz sam to potwierdzasz nic nie zrobił bo nic nie może . B) Jest marionetką w rękach Niemiec tak jak Jaruzelski w ZSRRR B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ale jakoś te tanie nawozy i ŚOR nie przekładały się na dochody gospodarstw. Mówisz Gierek??? To na pewno nie z Kaczyńskim który ma alergię na wszystko co jest na wschodzie (oczywiście poza kochaną Ukrainą) Poza tym Gierek to był komuch czyli dla PiS-u trędowaty Jak komuś nie pasuje UE to zawsze może się wyprowadzić poza Unię i żyć w wolności: Białoruś, Rosja, Azerbejdżan, Gruzja piękne miejsca

 

 

Czy ja napisałem że z Kaczyńskim ????

Ja na PiS  nie głosowałem

Wolałbym  dzisiaj u  władzy  Gierka  jak  Kaczyńskiego  czy  tuska  czy  tam  innego  Platfusa 

Dla mnie niema  znaczenia  czy ktoś  jest z Prawicy czy  Lewicy

Ważne aby dbał  o  interes  Polski

 

Tak samo można powiedzieć  jak sie  komuś  nie podoba  rząd  PiS  to  może  się  wyprowadzić  do  Niemiec  czy  Francji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

On nie przeszkadza pisowi tylko jarkowi. Bo tylko Tusk spuszcza łomot jarkowi w każdych wyborach, a tego zawzięty karzełek znieść nie może.

 

 

Jarek to by go kotu do czyszczenia kuwety nie wzioł takie gówno z niego :P :P :P

Ale jakoś te tanie nawozy i ŚOR nie przekładały się na dochody gospodarstw. Mówisz Gierek??? To na pewno nie z Kaczyńskim który ma alergię na wszystko co jest na wschodzie (oczywiście poza kochaną Ukrainą) Poza tym Gierek to był komuch czyli dla PiS-u trędowaty Jak komuś nie pasuje UE to zawsze może się wyprowadzić poza Unię i żyć w wolności: Białoruś, Rosja, Azerbejdżan, Gruzja piękne miejsca

 

 

Dziś też komornik gospodarstwa licytuje a dzięki polityce UE będzie tych licytacji coraz więcej ;)

Jak już pisałem komu się rząd PiS nie podoba wypad z tego kraju B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi się aktualnie nie podoba , ale Polska się podoba . Najlepiej żeby Ci na "NIE" zniknęli - Demokracja według Staszka :lol: :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Orientuje się  ktoś  czy Córka  Kopaczki   wykopała  się  już  do  Kanady ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pis - matołki nie płaczcie już   :D  :D  :D

to nauczka dla kłamców i oszustów , wystawili się na pośmiewisko bo nikt nie chce już słuchać tych zakłamanych miernot

taki Orban wyszedł na gościa z klasą bo teraz jarek robi za głupka  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi się aktualnie nie podoba , ale Polska się podoba . Najlepiej żeby Ci na "NIE" zniknęli - Demokracja według Staszka :lol: :D:P

 

Mi tam oni nie przeszkadzają ubawiłem się jak te szopki odstawiali 16 grudnia :P :P  rzucali się pod koła i darli ryje jak świnie przy korycie B)

Ja sik Ci się nie podoba to sobie protestuj mnie to nie obchodzi PiS tak wybory wygra więc  musisz uzbroić się w cierpliwość B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

TAK jak piszesz sam to potwierdzasz nic nie zrobił bo nic nie może . B) Jest marionetką w rękach Niemiec tak jak Jaruzelski w ZSRRR B)

Po co niemcom ktoś kto nic nie może?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie no jak niemcy mu pozwolą to on to posłusznie wykona  :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj