Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

lukejro -  idąc  twoim tokiem  myślenia  to   angielskich porduktów  już  nie zobaczymy   w UE  ??????????     Niepodległości  nie da  przeliczyć  się  na Euro.  Dwa  dni temu  Jakubiak z Kukiz 15  mówił   na 1 tyś  zł z ue  wraca do nich  800zł  w Polsce  zostaje  zaledwie  200zł.  Do tych sum dolicz  sobie  Pakiet  Klimatyczny   jakie  miliardowe  straty  przynosi  w Polsce  itd.   Nimiecy  już  się  szykują na  Rozpad  ue  i Drukują  Marki w Angli

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli dla Ciebie UE to tylko dopłaty to gratuluję.... A może to pora żeby się zastanowić nad skróceniem kadencji sejmu i tego pseudo rządu???

 

No pora puknąć się w głowę przez takich półgłuków  pseudo rządu 8 lat mieliśmy aż nadto

No tak, rynek zbytu na polskie produkty spożywcze to żaden plus....  Tu masz link z Ministerstwa Finansów obrazujący przepływy finansowe Polska-UE  http://www.mf.gov.pl/c/document_library/get_file?uuid=bf5986a7-67cd-44ff-b0b0-2befa937d3e9&groupId=764034

Składka członkowska 4 493 369 548 EUR, Co z tego miało rolnictwo??? PROW 1 048 087 364, Dopłaty bezpośrednie 3 230 960 593 EUR, Pozostałe transfery WPR 9 012 238 EUR, Europejski Fundusz Rybacki 39 145 312

24 miliardy 182 milionów euro – na tyle Główny Urząd Statystyczny oszacował wartość eksportu polskiej żywności za ubiegły rok. Do Unii wysłaliśmy ponad 80 procent naszych produktów.

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/zywnosc/rekordowy-eksport-polskiej-zywnosci-w-2016-r/rz3rgq

 

Teraz pomyśl jakby to wyglądało gdyby wróciły cła.... Ja doskonale pamiętam rolnictwo przed UE, jak nie było gdzie sprzedać swoich płodów bo co roku była klęska urodzaju. Jak trzeba było dwa dni stać żeby sprzedać zboże na skup agencyjny. Myślisz, że na czym Lepper zrobił karierę polityczną??? Na tym dobrobycie czy na biedzie polskiej wsi lat 90....

 

Nie wiem w jakim kraju ty żyłeś bo pierdoły piszesz jak jeden dzieciak zf irmy  paszowej co twierdzi że przed wejściem do ue świnia rosła rok ta pszenica była wtedy droższa jak dziś a za tonę mogłeś bkupić 2 tony nawozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

ue  to  swoista  wieża  Babel   i prędzej  czy  później  upaść  musi

Cieszy  mnie wybur  donalda  bo   będzie  to  raczej szybciej  niż  później

Już  jeden  czołowy  Kraj  się  wyłamał   fundamenty  wierzy  już  są  naruszone 

Więc  pewnie do  2020  wieża  runie

Wtedy  będzie  można  otwierać  Szampana

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Polska jest kimś w Europie .Polska wstała z kolan a 27 krajów odwróciło się od niej plecami nikt normalny nie wypnie się na UE żeby się pisowi przypodobać .A jak czytam te pierdoły które powtarzacie po waszym przewodniku duchowym że 26 krajów głosowało na rozkaz Niemiec to na litość mnie zbiera jak można być tak zaślepionym.

A tak wracając do protestów kobiet to gdyby nie ten z jesieni to byśmy już mieli całkowity zakaz aborcji kiedy to w wielu przypadkach nieprawidłowa ciąża zagraża życiu kobiety.

Sam znam kilka kobiet którym ten zabieg przeprowadzony odpowiednio wcześnie uratował życie.Np ciąża pozamaciczna i płód i matka skazana na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Naiwny  jesteś  myślisz  że  tusk  taki  ceniony  w  Europie  jest  że  każdy za nim głosował   

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Każdy  to  wie  że  donald   bez  Merkel  nie  istnieje  i nie obioł by stanowiska na drugą  kadencję  

Gdyby  Merkel oto nie zabiegała

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

No tak skoro przywódcy 27 krajów to debile. To przywódczyni jednego kraju chcącego uwalić swego rodaka to debilka do potęgi 27. A tak na poważnie nie obrażaj wszystkich dookoła. Bo statystycznie 27 do 1 pokazuje kto jest debilem. 

 

No fakt może nie ma tak 27 Debili ale jest ich minimum kilku , jak nazwać ludzi którzy prowadzą do samozagłady własnego kraju poprzez multikulti ? Dla jasności farncja , niemcy , szewcja , , Poza tym Tusk to nie Polak i nigdy nim nie był ! Rodak Polaków ? sprzedajna świnia a nie polak !

 

 

To pokazuje jak unie jest 'demokratyczna' , Tam rządza tylko i wyłącznie niemcy ! bardzo dobrze że niemioszki mają chociaż kogoś kto im na wszystko nie pozwala


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Mnie zastanawia jedno - co teraz powie nasz rząd Polakom i w jaki sposób wytłumaczy , że to był nasz sukces ? Bo nawet przez myśl Mi nie przejdzie że to był upadek na ryj . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Poczytaj frondę i niezależną ;). Tam już sobie tłumaczą. zresztą trolle w postaci marka ,staszka i kilku innych się pewnie zlec na wieczór i zobaczysz jaki festiwal tutaj też będzie ;)

 

No to jeszcze jeden obrazek ;

 

 

post-186049-0-22477100-1489162795_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Z jakiego powodu?

 

Póki co to kilku pisiaków się do tego kwalifikuje - tych co p.o. prezydenta ułaskawił.

 

Szydło i reszta będzie miała takie paski po następnych wyborach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta prędzej tacy jak ty bo my będziemy wtedy blokować sejm :P :P  i żucać się pod koła krzycząc że demokracja jest łamana ;)


Poczytaj frondę i niezależną ;). Tam już sobie tłumaczą. zresztą trolle w postaci marka ,staszka i kilku innych się pewnie zlec na wieczór i zobaczysz jaki festiwal tutaj też będzie ;)

 

No to jeszcze jeden obrazek ;

 

 

attachicon.giftusk09.jpg

 

Widzisz słabe to jest bo Papież a za nos nikt nie wodził a Tuska prowadzają jak byka do krowy cały Świat dzięki niemu ma z Polski niezły ubaw :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Tusk jest pieskiem Niemiec,dlatego udało mu się.Zanim w unii decyzyjny nurt lewicowo-liberalny nie zostanie odsunięty będzie niesprawiedliwość i łamanie zasad.Powoli się to zmienia,a zaczeło się od przyjmowania islamistów,narody się buntują,z każdym kolejnym zamachem,teraz czas na Francję.

Lewicowo liberalny bedzie odsuniety i co PIS zaproponuje w zamian? Narodowy socjalizm :wacko:

 

Ważne że w Polsce jest kimś B) i żadna opzycja mu nie podskoczy 

Ty pewnie też jesteś kimś na swojej wiosce ale już na poziomie powiatu nikim :(

27 państwom UE tez żadna opozycja w postaci jednego kraju nie podskoczy :P

W Polsce maja większość i rządzą a w UE zarzucają większości że rządzi :blink: Umiesz to wytłumaczyć?

 

lukejro -  idąc  twoim tokiem  myślenia  to   angielskich porduktów  już  nie zobaczymy   w UE  ??????????     Niepodległości  nie da  przeliczyć  się  na Euro.  Dwa  dni temu  Jakubiak z Kukiz 15  mówił   na 1 tyś  zł z ue  wraca do nich  800zł  w Polsce  zostaje  zaledwie  200zł.  Do tych sum dolicz  sobie  Pakiet  Klimatyczny   jakie  miliardowe  straty  przynosi  w Polsce  itd.   Nimiecy  już  się  szykują na  Rozpad  ue  i Drukują  Marki w Angli

Przypomij proszę kto przyczynił się do utraty niepodległości podpisując traktat lizboński?

Ciesz się że zostaje 200 bo bez UE nawet tego by nie było, UE to wielki rynek, wielki kapitał i żebyś się pos...ał nie podskoczysz. Duzy może więcej  i nic tego nie zmieni

 

 

 

Staszek , ubaw ma cały świat z Tuska? Jak? Z czego?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy na pewno dzięki niemu ? Bo Ja mam inne wrażenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Polska jest kimś w Europie .Polska wstała z kolan a 27 krajów odwróciło się od niej plecami nikt normalny nie wypnie się na UE żeby się pisowi przypodobać .A jak czytam te pierdoły które powtarzacie po waszym przewodniku duchowym że 26 krajów głosowało na rozkaz Niemiec to na litość mnie zbiera jak można być tak zaślepionym.

A tak wracając do protestów kobiet to gdyby nie ten z jesieni to byśmy już mieli całkowity zakaz aborcji kiedy to w wielu przypadkach nieprawidłowa ciąża zagraża życiu kobiety.

Sam znam kilka kobiet którym ten zabieg przeprowadzony odpowiednio wcześnie uratował życie.Np ciąża pozamaciczna i płód i matka skazana na śmierć.

 

A kiedy to głosowanie było ? Bo nic o nim nie słychać? Daj link :P :P ty chyba z takiej ciąży pozamacicznej jesteś i 9 miesięcy z gównem siedziałeś B) bo bredzisz jak ptłuczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Słuchajta durne pisowskie hieny, chcecie wyjścia z UE, nawet nie wiecie o czym mówicie, dla PL nie ma innej alternatywy no chyba że podoba się wam tak jak jest na Ukrainie. Polska to nie Anglia, nie da rady sama a brudne ruskie łapska tylko czekają aby nas przytulić. Większość tych pisowskich hejterów jest za mała aby wiedzieć co to znaczy siedzieć pod ruskim butem więc powiem wam z doświadczenia że lepiej siedzieć pod niemiecko francuskim butem niż ruskim.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lewicowo liberalny bedzie odsuniety i co PIS zaproponuje w zamian? Narodowy socjalizm :wacko:

 

Ty pewnie też jesteś kimś na swojej wiosce ale już na poziomie powiatu nikim :(

27 państwom UE tez żadna opozycja w postaci jednego kraju nie podskoczy :P

W Polsce maja większość i rządzą a w UE zarzucają większości że rządzi :blink: Umiesz to wytłumaczyć?

 

Przypomij proszę kto przyczynił się do utraty niepodległości podpisując traktat lizboński?

Ciesz się że zostaje 200 bo bez UE nawet tego by nie było, UE to wielki rynek, wielki kapitał i żebyś się pos...ał nie podskoczysz. Duzy może więcej  i nic tego nie zmieni

 

 

 

Staszek , ubaw ma cały świat z Tuska? Jak? Z czego?

Z tego że w zamian za krzesło  pomiata własnym krajem strasząc go sankcjami świnia niemiecka B) D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

No pora puknąć się w głowę przez takich półgłuków  pseudo rządu 8 lat mieliśmy aż nadto

 

Nie wiem w jakim kraju ty żyłeś bo pierdoły piszesz jak jeden dzieciak zf irmy  paszowej co twierdzi że przed wejściem do ue świnia rosła rok ta pszenica była wtedy droższa jak dziś a za tonę mogłeś bkupić 2 tony nawozu

 

Tak i zanosi się 4 kolejne lata. Razem będzie 12. Nie wiem jak ty ale ja prowadziłem gospodarstwo już na własną rękę jeszcze przed UE. Dobrze pamiętam ten luksus na wsi, te blokady dróg, Leppera też miałem okazję poznać. I dobrze pamiętam jak stałem 2 dni w kolejce z pszenicą konsumpcyjną żeby ją sprzedać za 500zł na skup interwencyjny a nie za 400 u pośrednika. Kolejka się ustawiła w jeden dzień a na drugi już nie było po co przyjeżdżać bo się skończył limity skupu. Krowy zlikwidowałem w 2002 r przy cenie mleka w I klasie 0,30gr/l.... Bardzo dobrze pamiętam reformę Balcerowicza i tych seryjnie licytowanych chłopów którzy nie mogli spłacić swoich kredytów, ziemia była tania ale setki hektarów stało odłogiem, ciekawe czemu nie było na nią chętnych jak teraz???Dobrze pamiętam kontrole graniczne i luksus roboty na czarno na zachodzie.... Dobrze pamiętam maluchy, duże fiaty, polonezy, wartburgi i trabanty, busy typu nysa, żuk. Także przestań mi chrzanić jak to było kiedyś fajnie i bogato...

Ceny pszenicy wg. ARR

I półrocze 1993 23,97 zł/dt

I półrocze 1994 25,37 zł/dt
II półrocze 1994 24,52 zł/dt
I półrocze 1995 36,49 zł/dt
II półrocze 1995 34,65 zł/dt
I półrocze 1996 57,65 zł/dt
II półrocze 1996 57,38 zł/dt
I półrocze 1997 52,42 zł/dt
II półrocze 1997 50,13 zł/dt
I półrocze 1998 50,86 zł/dt
II półrocze 1998 45,57 zł/dt
I półrocze 1999 42,06 zł/dt
II półrocze 1999 43,29 zł/dt
I półrocze 2000 – 54,72 zł/dt
II półrocze 2000 49,96 zł/dt
I półrocze 2001 57,25 zł/dt
II półrocze 2001 – 48,98 zł/dt
I półrocze 2002 – 47,67 zł/dt
II półrocze 2002 – 43,07 zł/dt
I półrocze 2003 – 47,27 zł/dt
II półrocze 2003 – 45,02 zł/dt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

A kto to jet ten "cały świat"? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Polska jest kimś w Europie .Polska wstała z kolan a 27 krajów odwróciło się od niej plecami nikt normalny nie wypnie się na UE żeby się pisowi przypodobać .A jak czytam te pierdoły które powtarzacie po waszym przewodniku duchowym że 26 krajów głosowało na rozkaz Niemiec to na litość mnie zbiera jak można być tak zaślepionym.

A tak wracając do protestów kobiet to gdyby nie ten z jesieni to byśmy już mieli całkowity zakaz aborcji kiedy to w wielu przypadkach nieprawidłowa ciąża zagraża życiu kobiety.

Sam znam kilka kobiet którym ten zabieg przeprowadzony odpowiednio wcześnie uratował życie.Np ciąża pozamaciczna i płód i matka skazana na śmierć.

Oni nie głosowali za Tuskiem oni wybrali mniejsze zło B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Hasło na dziś. "Donald Tusk - Obywatel Wyklęty".  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

W sumie to nie wiem co tak PISowi zawadza Tusk skoro twierdzą że on nic nie może a jego funkcja jest symboliczna i tytularna.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co było większym złem? Ale jaja , właśnie słyszę że Szydło po powrocie do kraju ogłosiła że to był sukces :P . Tego sie nawet komentować nie da :P .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Rządy PIS :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W sumie to nie wiem co tak PISowi zawadza Tusk skoro twierdzą że on nic nie może a jego funkcja jest symboliczna i tytularna.

PiSOWI Tusk nie przeszkadza tylko nie udzielił mu poparcia co było słuszne za próby łamania demokracji przez krytykę rządu

PiS WYGRAŁ  wybory a grupka desperatów nie może się z tym pogodzić tyle w temacie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj