Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

tomsk    5

Oglądam właśnie TVP KURA a w niej ciagle atak na Tuska na Unie na Manify wszyscy w kolo sa najgorsi tylko my pisiory jestesmy najlepsi wszyscy powinni sie od nas uczyc demokracji  zenada totalna kto to jeszcze oglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pisuary  zostały spuszczone dziś przez UE tam gdzie ich miejsce czyli do szamba jakie sami stworzyli  ;)

DONALD królem jest i basta 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oglądam właśnie TVP KURA a w niej ciagle atak na Tuska na Unie na Manify wszyscy w kolo sa najgorsi tylko my pisiory jestesmy najlepsi wszyscy powinni sie od nas uczyc demokracji  zenada totalna kto to jeszcze oglada

 

Jaki atak ja wszędzie widzę na PiS nagonkę jakieś Cioty wczoraj po ulicach biegały domagając się darmowej antykoncepcji no dawno się tak nie ubawiłem ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ktoś tu użył słowa wybory , jakie wybory skoro był tylko jeden kandydat ? Niemcy wybrali tuska i dobrze bo nie wróci do polski , Jak by nie patrzeć unia sie rozpada i dobrze Cieszy mnie to , Jarasowi nie zalezy na władzy w uni bo po co brać na siebie taki rozpierdol , zależało mu na wyłączną władze w polsce , debilna opozycja nie ma szans na wygrane wybory , Tusk był jedynym który mógł im pomoc a tu na nieszczescie uni dalej bedzie ją topil , .Jak by nie patrzec kaczynski dopiął swego i nie ma kto mu zabrać władzy ;D Pozatym debile gratulują tuskowi za rozwalenie przemysłu , podwyższenie podatków , okradzenie polaków z pieniędzy z ofe , w nagrode dostał posadkę przy niemcu , Hańba mu i wszystkim którzy mu gratulują , ;D

Jeżeli jest tak jak piszesz i Kaczyńskiemu zależy jedynie na władzy w Polsce, a realizuje to poprzez wsadzenie na minę rządu to ja mam gdzieś taką jazdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomsk    5

Jaki atak ja wszędzie widzę na PiS nagonkę jakieś Cioty wczoraj po ulicach biegały domagając się darmowej antykoncepcji no dawno się tak nie ubawiłem ;):P

widac jakie masz podejscie do kobiet nazywajac je ciotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Ponura broszka mówi właśnie że nie podpisze konkluzji i szczyt będzie nieważny.Chcą wpuścić wirusa jak do TK cymbały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widac jakie masz podejscie do kobiet nazywajac je ciotami

 

A gdzieś tam kobiety widział \? Chcą antykoncepcji to niech sobie kupią a nie z pieniędzy podatnika za robotę niech się biorą :P a zapomniałem to jest ich praca płacą im za teakcje bo żadna kobieta o zdrowych zmysłach nie bierze w takim czymś udziału ^^

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

A gdzieś tam kobiety widział \? Chcą antykoncepcji to niech sobie kupią a nie z pieniędzy podatnika za robotę niech się biorą :P a zapomniałem to jest ich praca płacą im za teakcje bo żadna kobieta o zdrowych zmysłach nie bierze w takim czymś udziału ^^

 

 

Nikt normalny nie pisze takich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Jestem wiernym wyborcom PO i fanem Nowoczesnego Rycha i jego tancerek. PiSu nienawidzę od 1945roku podobnie Kukiza. Ortografiem znam jak prezydęt komorofsky. Wiernie od 10 Lat pluję na PiS doję kasę z państwowych kontraktów i fundacyjek opłacanych przez Sorosza i Spółkę. Teraz się trochę urwało ale mam swoje sposoby. Kiedy tylko mogę wmawiam polactwu że wybór inny niż PO albo N jest zły nienowoczesny i niepostempowy. Najważniejsze żeby szumiało w mediach. Cieszę się że jesteśmy w Łunii Łeuropejski. Już niedługo bo w 2020 nasza kochana dojna Polska zacznie wpłacać do EU grube miliardy za przywilej bycia w EU a EU łaskawie albo nam przyzna albo nam Nike przyzna dotacji z naszych własnych wpłaconych pieniądzów. Wtedy zaczniemy wmawiać ludziom że to wina PiSu Kaczorów i Dudy i Szydło. Jak już doprowadzimy zakulisowo do upadku rządu PiS i na jego zgliszczach przejmiemy władzę to podniesiemy VAT na 25% wiek emerytalny na 125Lat dla mężczyzn kobiet i LGBT oraz przyjmiemy EUro a paliwo będzie nie po 7 tylko po 8 złotych oczywiście z winy PiSu. Ludziom będziemy wmawiać że jak przyjdzie PiS to będzie jeszcze gorzej no i że o nich dbamy oraz o demokrację aby znów nie wpadli w ręce kaczora który zabrania im uprawiać miłość francuską jeździć na rowerze i czytać GieWu o oglondać TWeN. EUro przyjmiemy dlatego że PiS pozostawił nam budżet w tragicznym stanie i musimy prosić przez to EBC o tani kredyt w EUro a Niemcy nam pożyczą chętnie tak samo jak Grecji która za chwilę odda Niemcom całe całe swoje terytorium w zamian za umorzenie części jej długów wobec EBC. W ten sposób Polska już zawsze będzie musiała prosić na kolanach nasz bank o pieniądze a my jak chcemy to damy a jak nie chcemy to nie damy. Także cieszę się że Tözk znowu jest lokajem EUropy i że pilnuje aby nasze geszefty w generalnej guberni miały się jak najlepiej. Wszyscy którzy tak jak ja nie są za PO i N są pisobolszewikami i powinni leczyć się psychiatrycznie oraz wstydzić że nie myślą tak jak my predestynowani do sprawowaniania władzy w Polscem

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nikt normalny nie pisze takich bzdur.

 

Masz rację powinieneś się leczyć jak te małpiszony na wczorajszej akcji :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomsk    5

staszek jak wczoraj dawales jakejs kobiecie kwiatek to co niej myslales? Co to za ciota i malpiszon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

2bbf288800_znowu_tusk_podniosl_podatki.j


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steyerek8100    50

Niektórzy zakładają że jak nie jesteś za PO to jesteś za PIS em , Gdzie takie bidoki się wychowaly piszące tu , Powinno się wam zabrać takie dobro jak Internet , Bezstronności nie można używać bo i tak cie zgnoją , tu czy tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

szkoda z nim dyskutować myśle że dobroczynne działanie spermy uderzyło mu do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Niektórzy zakładają że jak nie jesteś za PO to jesteś za PIS em , Gdzie takie bidoki się wychowaly piszące tu , Powinno się wam zabrać takie dobro jak Internet , Bezstronności nie można używać bo i tak cie zgnoją , tu czy tam .

 

dokładnie jak pisze wszystkie środowiska narodowe itp są beee tylko platforma 

memy-z-tuskiem-internauci-zegnaja-premie

6228941-mem.jpg


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Ciekawe czy jak wybory przegrają za 2,5 roku też takie szopki będą odpier. jak teraz ponura w Brukseli,z tą różnicą że tam gów.o mogą a tu Antoni armia,obrona terytorialna,kibole łysi onr i jeszcze romek z markiem i staszkiem gotowi kosy na sztorc zapiąć.Z takim zapleczem to można dużo zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szopkę to na razie robi Tusk atakując publicznie demokratycznie wybrany rząd B)

 

A od kiedy to niby rządu nie wolno krytykować publicznie? 

Niektórzy zakładają że jak nie jesteś za PO to jesteś za PIS em , Gdzie takie bidoki się wychowaly piszące tu , Powinno się wam zabrać takie dobro jak Internet , Bezstronności nie można używać bo i tak cie zgnoją , tu czy tam .

 

Dokładnie, ale trzeba też dodać, że są tacy którzy uważają również, że jak się jest przeciwnikiem PiS-u to się jest za PO. Co swoją drogą jest absurdalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj