Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
B3Agro    91

A co tam robił w szatni pilnował ? :P :P  Zasiłek to Ty będzisz dostawał NIE NAZYWAJ ZŁODZIEJSTWA biznesem B)

Staszek - nie mierz innych swoją miarą.   

 

Dzisiaj czytałem że ten niby finansista Morawiecki zapraszał młodych studentów w UK żeby wracali do Polski bo w Białymstoku jest "tańsze życie". Komediant. Nikt o zdrowych zmysłach kto ma normalną pracę ,zarabia dobre pieniądze i ma ambicje nie wróci do tego zadupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A jak już mowa o Białymstoku to wpadło mi w ręce takie coś. :D

16998125_1214338375332054_24537697417242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

http://www.agrofoto.pl/prawo/przepisy-i-regulacje/kot-i-pies-moga-byc-w-budynkach-gospodarskich,69742.html

 

Ciekawe co na to myszy? Nie wiem dlaczego link również mi nie działa. Ale wystarczy wkleić w okno przeglądarki. Bez problemu znajdzie. W tv tez już o tym słyszałem. Dobra zmiana wkracza na wieś pełna parą.

 

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

A co z kurami, czy kaczkami? Albo np. gołębie jak ktoś ma takie hobby? 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Staszek - nie mierz innych swoją miarą.   

 

Dzisiaj czytałem że ten niby finansista Morawiecki zapraszał młodych studentów w UK żeby wracali do Polski bo w Białymstoku jest "tańsze życie". Komediant. Nikt o zdrowych zmysłach kto ma normalną pracę ,zarabia dobre pieniądze i ma ambicje nie wróci do tego zadupia.

 

Mam nadzieję że dzięki PiS tacy jak ty wyemigrują i nie będą swoją postawą hańbić naszej Ojczyzny   B)

PodobnieDonald https://www.pb.pl/saryusz-wolski-kandydatem-na-szefa-re-855953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

To w końcu maja ludzie emigrować czy wracać do czego namawia wicepremier Morawiecki?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zapomnialem jeszcze ze psy nie beda mogly przebywac na terenie gospodarstwa, to rozumiem ale ze koty-KOTY- co na to prezes.

 

stasiu-twoje ograniczenie umyslowe jest powszechnie znane wiec i wyobrazni o tym co moze pis ci brakuje.

 

http://www.agrofoto.pl/prawo/przepisy-i-regulacje/kot-i-pies-moga-byc-w-budynkach-gospodarskich,69742.html

 

nie wiem czy linki z tego forum sa blokowane, ale kazdy[poza stasiem] sam znajdzie projekt nowych rozporzadzen.

 

Wszystko będzie mogło przebywać za wyjątkiem osłów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

co ty biedny zrobisz, chyba tylko zoo zostaje


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Mam nadzieję że dzięki PiS tacy jak ty wyemigrują i nie będą swoją postawą hańbić naszej Ojczyzny   B)

 

Staszku - nawet nie wiesz jak chętnie bym wyjechał ;). Co niewątpliwie zrobię jak już syn studia skończy i się usamodzielni. Jeszcze 10 lat i zaczynam emeryturę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A co tam robił w szatni pilnował ? :P :P  Zasiłek to Ty będzisz dostawał NIE NAZYWAJ ZŁODZIEJSTWA biznesem B)

 

Daj sobie  spokuj  z tym  Bajkopisarzem  szkoda  czasu  na czytanie  jego  nędznych  wypocin  nic  mądrego  ten  ktoś  nie  napisał   także  szkoda  klawiatury  na  tego  kogoś   byle  co  je  potem  byle  co  wypisuje   bo  nie może  zdzierżyć  że  Morawieckiego  Zaprosili  na G20  co  tacy  wybitni  ekonomiści z PO  nigdy  nie zostali  tam  zaproszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

bardzo trafnie piszesz o sobie  ;)

choć to zadziwiające że   pis-matołki  potrafią napisać prawdę o sobie  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Staszku - nawet nie wiesz jak chętnie bym wyjechał ;). Co niewątpliwie zrobię jak już syn studia skończy i się usamodzielni. Jeszcze 10 lat i zaczynam emeryturę .

 

Jak dożyjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Wszystko będzie mogło przebywać za wyjątkiem osłów ;)

To gdzie ty się chłopie podziejesz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Martw się o siebie B) 


Już PO odchodzi do lamusa podobnie jak Donald pewnie wstyd mu że polska go nie popiera :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Może i nie popierają ale i tak zostanie wybrany. ;)  I nie pisz że Polska bo to tylko PIS


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ulman -   Tylko że  większość  go nie popiera  bo  kto  normalny  poprze  człowieka  który  działa   w UE  na szkodę  własnego  Kraju  który straszy  Polskę  zabraniem subwencji ???  takich  ludzi  jest  margines społeczny    Donald  działa  w interesie  Niemiec  a nie  Polski 

Przyznam  ci  Rację  że  zostanie  wybrany  na Kolejną  kadencję  bo  jest  to w interesie  Niemiec 

https://www.youtube.com/watch?v=cZ6TVgcudWQ     

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Tusk nie ma wstydu Największe prywatyzacje w epoki Tuska. Zobacz jak pięknie wyprzedawali majątek Skarbu Państwa!

wpis z dnia 3/03/2017

tusk-smieje-sie-PlatformaRP-CC-by-SA-2,0

foto: PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0)

W latach kiedy premierem był Donald Tusk (2008-2014) władze naszego kraju dokonały wyprzedaży majątku należącego do Skarbu Państwa za łączną kwotę 58,615 mld zł (prywatyzowano m.in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne). O skali tej wyprzedaży niech świadczy fakt, że po odsunięciu od władzy ekipy Tuska przychody z prywatyzacji spadły KILKUSETKROTNIE! w 2016 roku Ministerstwo Skarbu Państwa sprywatyzowało majątek o łącznej wartości zaledwie... 44 mln zł.

                              

r e k l a m y

 

            

Jeśli ktoś zapytałby się mnie z czym kojarzy mi się okres rządów Platformy i PSL-u, to bez wahania odpowiedziałbym, że z masową wyprzedażą majątku narodowego. W okresie kiedy krajem kierował Donald Tusk konsekwentnie dokonywano prywatyzacji majątku należącego do Skarbu Państwa. Oficjalne statystyki dostępne na stronach Ministerstwa Skarbu Państwa są zatrważające. Przez blisko 7 lat wyprzedano majątek za łączną kwotę 58,615 mld zł! Warto podkreślić, że spora część tych pieniędzy szła na spłatę bieżącego zadłużenia. Traciliśmy w ten sposób trwały i przynoszący gigantyczne (w postaci dywidend) zyski majątek, a kasę jaką dostaliśmy w zamian topiliśmy w spłacie odsetek od pozaciąganych wcześniej pożyczek.

       

r e k l a m y

 

   

Poniżej prezentuję listę 10 największych wyprzedaży, jakie miały miejsce w okresie rządów Donalda Tuska:

 

1. PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

sprzedaż 17 proc. akcji za 6 mld 543 mln zł 
2. Jastrzębska Spółka Węglowa

sprzedaż 33,1 proc. akcji za 4 mld 830 mln zł
3. Bank PKO BP S.A.

sprzedaż 9,62 proc. akcji za 3 mld 943 mln zł
4. Energa S.A.

sprzedaż 34,18 proc. akcji za 2 mld 800 mln zł
5. KGHM S.A.

sprzedaż 10 proc. akcji za 2 mld zł
6. PKP Cargo S.A.

sprzedaż 48,29 proc. akcji za 1 mld 420 mln zł
7. Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

sprzedaż 37,49 proc. akcji za 1 mld 97 mln zł
8. Zespół Elektrowni "Pątnów-Adamów-Konin" S.A.

sprzedaż 50 proc. akcji za 681,5 mln zł
9. Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.

sprzedaż 12,13 proc. akcji za 625,5 mln zł
10. Ciech S.A.

sprzedaż 37,90 proc. akcji za 619,1 mln zł

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 jaka większość ?  

 pomyliła ci się Polska z  nierządem i bezprawiem jaki uprawia pis ? 

 każdy kto nie zgadza się z łamaniem prawa i Konstytucji przez pisuar  zasługuje na szacunek i poparcie 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Nie o to tu biega, jeśli donek wystartuje z ramienia Niemiec to wybrany czy nie, jest skończony jako polityk w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
hubertb -  tylko  że  on pełni  swoją  funkcję  z  ramienia  Niemiec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

tu chodzi tylko o zakompleksienie i małość pisuaru i małego wodza 

nic nie znaczą i nic nie maja do powiedzenia i nikogo nie obejdzie ich sprzeciw - tak to' 'wstali z kolan''  upadając na głowy  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Wtedy było to zgodnie ogłoszone przez wszystkie partie jako sukces, teraz PiS elegancko może zrobić z donka zdrajcę, do tego wysuwa kandydaturę polityka z opozycji. A prawda jest taka że donek ma za długi jęzor i mógłby się czasem powstrzymać od komentarzy które Polsce nie służą. 

 

Znaczą panie bo kandydatów wysuwa dane państwo= jego obecny rząd, skorzystali w pełni z tej możliwości. 

Edytowano przez hubertb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

znaczy co ?  miałby kłamać że jest ok i pokazać że jest tchórzem który popiera łamanie prawa 

pis szykuje sobie szafot na którym zaraz stanie , robią przysługę opozycji 

przejmują  wszystko i jak przegrają  stracą wszystko  oddając w prezencie nieograniczoną władzę 

tak robią tylko głupcy , nawet komuna nie była taka głupia bo się zabezpieczyła oddając władzę 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Ludzie Wy się jednak zdecydujcie czego chcecie od tej Europy. Nie odbieram Wolskiemu kompetencji ani doświadczenia ale to nie ten poziom w geopolityce.

Może jako urzędnik nawet wysokiego szczeble w strukturach unijnych jest OK, ale nie wszedł do klanu rządzących. To że sprawnie zarządza jakąś agendą, chwała mu za to. Niestety nie zaistniał u nas, nawet nie wiadomo czego można się po nim spodziewać. Jakie w ogóle emocje budzi? Obojętność?

Gdyby wystąpił twardo i powiedział że nie pozwoli na rozbijanie jedności europejskiej w tym trudnym czasie dostałby co chciał. A tak poleciał na mglistą obietnicę.

Jest po prostu głodny najwyższych europejskich zaszczytów.

Była szansa pokazać że Polacy są w stanie walczyć o trwałość Unii pomimo podchodów. Byłby to dobry sygnał. Trudniej byłoby nas odsunąć na boczny tor w razie kiedy wszytko piźnie. Ale nie, bo czemu mamy sobie zabezpieczać tyły teraz. Poczekamy aż będzie bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj