Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5574

To ty czytasz GW i TVN oglądasz? Bój sie Boga! 

Miro, ciekawe tylko czy ta Europa w końcu pozna się na geniuszu JK czy też uzna go za mąciwodę i głupka ?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Co niektórzy, niech pogrzebią w ,,klocku,, Dudy to będzie wiadomo co jadł w weekend. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A kogo obchodzi co ta marionetka jadła?  Chodzi o to że rzadko z kolan wstaje a w piątek kiełbasę wpie..dala. Mi to osobiście nie przeszkadza ale po co udaje kogoś kim nie jest.

 

Boguś - o afery pytasz? Przecież tego nie da się nawet już policzyć. Tyle że pisoludki mają tak zryte berety że dla nich to cały czas "wina Tuska".

 

 

Tak jak dzisiaj powiedział mój kolega - unikać podatków to teraźniejsza wojna partyzancka z okupantem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy, niech pogrzebią w ,,klocku,, Dudy to będzie wiadomo co jadł w weekend. Żenada.

Idealnym kandydatem do wykonania tego zadania byłby znany z zamiłowania do grzebania -

- Główny Grzebalec Platformy Obywatelskiej Sławomir Witold Nitras .

C0yU95mW8AAmbXT.jpg


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Co niektórzy, niech pogrzebią w ,,klocku,, Dudy to będzie wiadomo co jadł w weekend. Żenada.

 

Ciekawe masz doświadczenia. Ale nie wiem czy wielu naśladowców znajdziesz.

 

@Bogdan675 Co do afer i stacji tvn czy polsat. To i bez wiewiórek i kiełbasy pis dostarcza im coraz więcej tematów. Przykład choćby ostatniego tygodnia. Ustawa o wycince drzew, gdzie nawet sam Kaczyński podejrzewa lobbing, ambasador Wolfgang, Szydło przez rok wylatała milion podróżując na weekendy do domu, żałosne próby skompromitowania Polski poprzez wystawienie kandydata bez szans Saryusza Wolskiego. Tematy dostarczone przez pis znacznie grubszego kalibru niż kiełbasa i wiewiórka którymi mami cie propaganda pisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Jak w barze nie ma nic koszernego (czytaj dozwolonego), to i kiełbasa obleci. Z resztą chłop zjeść musi inaczej robił nie będzie. A narciarstwo i wysokość apetyt wzmaga. Jak dla mnie jest usprawiedliwiony a poza tym ma immunitet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Od  kiedy  Pomidor  to  kiełbasa    ??????

Nowa  dyrektywa  UE  czy jak ?????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Ciekawe masz doświadczenia. Ale nie wiem czy wielu naśladowców znajdziesz.

 

@Bogdan675 Co do afer i stacji tvn czy polsat. To i bez wiewiórek i kiełbasy pis dostarcza im coraz więcej tematów. Przykład choćby ostatniego tygodnia. Ustawa o wycince drzew, gdzie nawet sam Kaczyński podejrzewa lobbing, ambasador Wolfgang, Szydło przez rok wylatała milion podróżując na weekendy do domu, żałosne próby skompromitowania Polski poprzez wystawienie kandydata bez szans Saryusza Wolskiego. Tematy dostarczone przez pis znacznie grubszego kalibru niż kiełbasa i wiewiórka którymi mami cie propaganda pisu.

I to jest skandal! Borusewicz ponad 700 razy latał do Gdańska m.in po to aby wyprowadzać psa!!
 
borusewiczYOutube.jpg
 
Trwa kuriozalna dyskusja, polegająca na oczernianiu ekipy rządzącej, w kontekście podróży do Krakowa samolotem premier Beaty Szydło, czy prezydenta Andrzeja Dudy. Oczywiście najgłośniej krzyczą osoby, które wcześniej miały zamknięte usta.

 
Gdy do Sopotu samolotem ponad 200 razy poleciał były premier Donald Tusk, to było dobrze. Ale zostawmy Tuska. Wracał do domu podobnie jak premier Szydło. Premier ma do tego prawo. 

 

 

Ale co powiecie na przypadek byłego marszałka Senatu Bogdana Borusewicza, który latał do Gdańska, aby wyprowadzić psa?

 
Oto co o sprawie pisał dziennik „Super Express” w 2013 roku:
 
– “Super Express” ustalił, że od 2007 roku do stycznia 2013 r. marszałek Senatu aż 713 razy latał na trasie Warszawa–Gdańsk. Jego podróże rejsowymi samolotami kosztowały podatników prawie 400 tys. zł. Dziennikarze wyliczyli, że marszałek Senatu na pokładzie samolotu pojawiał się średnio... co trzy dni – czytamy.
 
I dalej:
 
– Informator Super Expressu twierdzi, że marszałek latał czasem do domu, żeby doglądać gospodarstwa i... pobawić się z psem. Samolot traktował jak taksówkę? „ – Zdarzało się, że marszałek leciał w trakcie posiedzenia Senatu do Gdańska, by... wyprowadzić psa na spacer. Bo akurat nie miał kto tego zrobić. Latał też, żeby po prostu zajrzeć do domu –” mówi informator "Super Expressu".
 
Czy musimy coś więcej dodawać w tym przypadku? Chyba nie...
 
Źródło: Se.pl
fot: YouTube
 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście, że ci z po korzystali. Nikt tego ni neguje. Ale wtedy pis to krytykował a dzisiaj Szydło tak samo korzysta. I to właśnie o to chodzi.

Masz odwagę napisać, że pis robi w kwestii prywatnych podroży polityków to samo co po?

Masz konkretny dowód na to, że Borusewicz leciał specjalnie do Gdańska tylko po to by wyprowadzić pas? Czy tylko jakieś domysły anonimowego rozmówcy?

 

No więc jak masz odwagę przyznać, że politycy pis korzystają z państwowych samolotów do celów prywatnych tak samo jak po czy nie?

 

​Co do afer pisu to może porozmawiamy o tej z ochroną dworców pkp. Wybrany przez pis szef BOR i wybrany przez pis dyrektor z pkp postanowili ubić jakiś interes. Tym teraz zajmują się media a nie wiewiórką i kiełbasą. Wiewiórka i kiełbasa to jest dla takich jak ty. Których uwagę odwraca się od coraz większej liczby wtop i afer z udziałem polityków pis i ludzi z nimi związanych.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Jak to ktoś celnie napisał po tym jak powstał popłoch w kancelarii po artykule o kiełbasce :

"Dziwny to kraj w którym przestrzeganie postu przez Prezydenta ma większy wpływ na jego wizerunek aniżeli przestrzeganie Konstytucji na którą przysięgał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Borusewicz latał a Misiewicza wożą do dyskoteki rządową limuzyną w asyście ŻW. Jedni i drudzy są siebie warci tylko jeszcze nie wiedzieć czemu to do ciebie nie dotarło.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Bo w pisie jest jak z tymi lotami. Oni mogą wypominać po , że latała prytanie. Mogą sami latać prywatnie. Ale już po nie może pisowi wypominać, że latają prywatnie. Jeszcze kilka miesięcy temu grupka osób przeżywała tu, że protestujący w sejmie być może zjedli na Wigilie paszteciki. Nie wiadomo kto jadł i czy jadł. Ale sprawa urosła do rangi wielkiego problemu. A jak teraz Duda zjadł kiełbasę to już nie wolno o tym mówić. Oba zjedzenia urażam za banalne. Ale to pokazuje podwójną moralność pisu. Oni mogą coś robić i krytykować za to innych. Ale ich krytykować nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kogo obchodzi co ta marionetka jadła?  Chodzi o to że rzadko z kolan wstaje a w piątek kiełbasę wpie..dala. Mi to osobiście nie przeszkadza ale po co udaje kogoś kim nie jest.

 

Boguś - o afery pytasz? Przecież tego nie da się nawet już policzyć. Tyle że pisoludki mają tak zryte berety że dla nich to cały czas "wina Tuska".

 

 

Tak jak dzisiaj powiedział mój kolega - unikać podatków to teraźniejsza wojna partyzancka z okupantem ;).

 

Tylko powiedz koledze że jutro mogą zapukać do niego http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rewolucja-w-urzedach-skarbowych-krajowa,165,0,2249637.html za pewne głośno się wkrótce zrobi jak zaczną padać te biznesy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Żeby tylko nie skończyli jak ci z CBŚ co to postanowili sobie trochę dowozów rzeczowych do po perfumowania się pożyczyć z miejsca przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Tylko powiedz koledze że jutro mogą zapukać do niego http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rewolucja-w-urzedach-skarbowych-krajowa,165,0,2249637.html za pewne głośno się wkrótce zrobi jak zaczną padać te biznesy :P :P

I kto ci bido będzie zasiłki płacił jak już wszystkie "biznesy" popadają ?

 

Mój kolega był ostatnio na spotkaniu z Morawieckim w Londynie. Dzisiaj do mnie dzwonił i mówił że takiego błazna dawno nie widział. A to co opowiadał to było lepsze niż kabaret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Ciekawe masz doświadczenia. Ale nie wiem czy wielu naśladowców znajdziesz.

Nie mam i nie chcę mieć . Ale Ty za to chyba masz większe jak PO i PIS razem wzięte , bo nie ma tematu chyba na tym forum w którym nie chciał byś grać ,, pierwszych skrzypiec,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

juz niedlugo nie bedziemy mieli czasu na pisanie glupot na forum- wchodza nowe przepisy dotyczace prowadzenia gospodarstwa rolnego.

wypisalem tylko najwazniejsze dane

ksiega wejsc i wyjsc z budynkow gospodarczych- data, dokladna godzina wejscia i wyjscia, cel wizyty, ewidencja zmiany odziezy ochronnej.

ksiega odwiedzajacych osob postronnych-dane j.w. do tego ksero dowodu osobistego i badan sanepidowskich, odziez ochronna zlozona w depozycie,

ksiega wyjazdow i wjazdow pojazdow wlasnych- data, godzina, cel wyjazdu i wjazdu. dokladny opis ladunku, rodzaj wwiezionego i wywiezionego towaru np.siano.sloma.zboze,pasza, obornik, gnojowica itp.dokladna waga przy wyjezdzie i wjezdzie.

ksiega wjazdow i wyjazdow obcych pojazdow-j.w. do tego ksero dowodu osobistego i prawa jazdy kierowcy, dowodu rejestracyjnego , ubezpieczenia i ewentualnie udt pojazdu, do tego odpis  aktu chrztu i malzenstwa kierowcy-obcy nie beda sie nam po polskiej wsi paletac.....

 

moze troche przesadzilem B)  -ale niewiele, kazdy moze sobie sam sprawdzic.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

I kto ci bido będzie zasiłki płacił jak już wszystkie "biznesy" popadają ?

 

PIS da ;)

Bolszewia o tym nie myśli. Oni nie wiedzą jak działa gospodarka ale wiedzą że ci co mają więcej to wszyscy są mocno podejrzani i należy ich nękać. Tak było od rewolucji itak jest  teraz co widać po forumowych sympatykach "prawicowego" PIS. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I kto ci bido będzie zasiłki płacił jak już wszystkie "biznesy" popadają ?

 

Mój kolega był ostatnio na spotkaniu z Morawieckim w Londynie. Dzisiaj do mnie dzwonił i mówił że takiego błazna dawno nie widział. A to co opowiadał to było lepsze niż kabaret.

 

A co tam robił w szatni pilnował ? :P :P  Zasiłek to Ty będzisz dostawał NIE NAZYWAJ ZŁODZIEJSTWA biznesem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520

juz niedlugo nie bedziemy mieli czasu na pisanie glupot na forum- wchodza nowe przepisy dotyczace prowadzenia gospodarstwa rolnego.

wypisalem tylko najwazniejsze dane

ksiega wejsc i wyjsc z budynkow gospodarczych- data, dokladna godzina wejscia i wyjscia, cel wizyty, ewidencja zmiany odziezy ochronnej.

ksiega odwiedzajacych osob postronnych-dane j.w. do tego ksero dowodu osobistego i badan sanepidowskich, odziez ochronna zlozona w depozycie,

ksiega wyjazdow i wjazdow pojazdow wlasnych- data, godzina, cel wyjazdu i wjazdu. dokladny opis ladunku, rodzaj wwiezionego i wywiezionego towaru np.siano.sloma.zboze,pasza, obornik, gnojowica itp.dokladna waga przy wyjezdzie i wjezdzie.

ksiega wjazdow i wyjazdow obcych pojazdow-j.w. do tego ksero dowodu osobistego i prawa jazdy kierowcy, dowodu rejestracyjnego , ubezpieczenia i ewentualnie udt pojazdu, do tego odpis  aktu chrztu i malzenstwa kierowcy-obcy nie beda sie nam po polskiej wsi paletac.....

 

moze troche przesadzilem B)  -ale niewiele, kazdy moze sobie sam sprawdzic.

i jeszcze świadectwo chrztu i świadectwo moralności od proboszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

juz niedlugo nie bedziemy mieli czasu na pisanie glupot na forum- wchodza nowe przepisy dotyczace prowadzenia gospodarstwa rolnego.

wypisalem tylko najwazniejsze dane

ksiega wejsc i wyjsc z budynkow gospodarczych- data, dokladna godzina wejscia i wyjscia, cel wizyty, ewidencja zmiany odziezy ochronnej.

ksiega odwiedzajacych osob postronnych-dane j.w. do tego ksero dowodu osobistego i badan sanepidowskich, odziez ochronna zlozona w depozycie,

ksiega wyjazdow i wjazdow pojazdow wlasnych- data, godzina, cel wyjazdu i wjazdu. dokladny opis ladunku, rodzaj wwiezionego i wywiezionego towaru np.siano.sloma.zboze,pasza, obornik, gnojowica itp.dokladna waga przy wyjezdzie i wjezdzie.

ksiega wjazdow i wyjazdow obcych pojazdow-j.w. do tego ksero dowodu osobistego i prawa jazdy kierowcy, dowodu rejestracyjnego , ubezpieczenia i ewentualnie udt pojazdu, do tego odpis  aktu chrztu i malzenstwa kierowcy-obcy nie beda sie nam po polskiej wsi paletac.....

 

moze troche przesadzilem B)  -ale niewiele, kazdy moze sobie sam sprawdzic.

Bajki piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

zapomnialem jeszcze ze psy nie beda mogly przebywac na terenie gospodarstwa, to rozumiem ale ze koty-KOTY- co na to prezes.

 

stasiu-twoje ograniczenie umyslowe jest powszechnie znane wiec i wyobrazni o tym co moze pis ci brakuje.

 

http://www.agrofoto.pl/prawo/przepisy-i-regulacje/kot-i-pies-moga-byc-w-budynkach-gospodarskich,69742.html

 

nie wiem czy linki z tego forum sa blokowane, ale kazdy[poza stasiem] sam znajdzie projekt nowych rozporzadzen.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Różne sposoby poszukiwania prawdy. Dla każdego coś się znajdzie.

16998739_1154498434678440_59107355836127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

A co tam robił w szatni pilnował ? :P :P  Zasiłek to Ty będzisz dostawał NIE NAZYWAJ ZŁODZIEJSTWA biznesem B)

Niezaradnej ciemnocie stanowiącej trzon elektoratu socjalistów z PIS jakikolwiek sukces biznesowy kojarzy sie ze złodziejstwem. Tym sposobem łatwo można wytłumaczyć i usprawiedliwić bycie gamoniem. W logice PISowskich sympatyków nie jest możliwe uczciwe zarobienie dużych pieniędzy i dlatego tak ich bulwersuje np. 10 tys brutto sedziego na zadupiu. Proleteriat zawsze uważał że trzeba być dziadem, lepszych trzeba zgnębić a bieda świadczy o uczciwości. 

Stasiu, czy można w Polsce zarobić mln Pln/ rok uczciwie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj