Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4586

C5sk0JjXQAE3Hwd.jpg

 

a podobno pis to lewica ???

hubertuss Ty chyba należysz do tych co zrzucali się na seicento i chodzą na klątwe uid_0841d536a0c39ca80917969bd44e803b1487

sponsorowana choroba lewactwa pamiętacie obronę teatru przez nowoczesną  tego ciula boldyna

 https://www.youtube.com/watch?v=KhTGk8Rzlb4

powoli idziemy do sedna lewactwa 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Jesli piszesz ze 

wielkopolski 1 to 4 klasy większa przewaga lepszych przykład produkcji top farms 

świętokrzyskie też ma 1 do 5 klasy 

 

Ja odpowiadam 

Gdzie ty masz 1 klasę w  wielkopolsce? Gdy było 49 województw to w Kaliskim, Poznańskim, Konińskim i Leszczyńskim nie było ani ha jedynki a klasy drugiej było od 0,8 do 1,4% gruntów ornych w zalezności od województwa. Top Farms ma pierwsze klasy w Głubczycach a w wielkopolsce to 3-4

 

na co ty odpisujesz 

wielkopolsce? Gdy było 49 województw to w Kaliskim, Poznańskim, Konińskim i Leszczyńskim

 

tam gdzieś gospodaruje top farms ??

 

poczytaj sobie o kombinacie Golejów gojów czy jakoś tak co przejeli

nasiennictwie mają napisane ze mają tylko 10% 4 5

to zastanawiam sie czy ty pijesz czy jestes nienormalny :wacko:

 

Fakt że maja 10% 4-5 klasy nie musi oznaczać że maja 1 lub 2 klasę. Tak z ciekawości kto i co przejął bo na szybko w necie nic nie moge znaleźć


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Cukrownie powinny być w rejonach które pozwalają na wysokie plony buraków co zapewni im zaopatrzenie w dobry surowiec. Zamojszczyzna, Żuławy Kujawy Opolszczyzna Śląsk to zapewne wybory słuszne biznesowo. Ropczyce a szczególnie Glinojeck to wymysły komunistyczne z którymi nie wiadomo co zrobić. Jesli twierdzisz ze usytuowanie cukrowni jest spowodowane dostepem do wapna i energii to czemu się dziwisz ze trzeba było je likwidować? Musisz przyjąć  do wiadomości że nie jest tak jak za komuny gdy rząd umyslił sobie że będziemy potentatem w produkcji cukru za wszelka cenę. Nabudowali bez sensu i potem trzeba było likwidować. a teraz jest lament. Ciekawe czy jakby cukrownie były niemieckie i produkowały  tyle co kiedyś to byłoby marudzenie ze podatków nie płacą albo ze dorabiamy   niemców. :blink: .

 

Dla myślacych http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/jak_nie_sanowac_czyli_uzdrawiac_polski/2948

 

Z tymi Ropczycami troszkę Ci Ulman nie wyszło mieszkam 60km od Ropczyc i chętnie bym produkował buraka tylko nie ma szans by załapać się na kontraktacje a u Nas są ziemie gdzie na pewno burak by się urodził a jeszcze lepsze w okolicach Strzyżowa i Rzeszowa czyli praktycznie w pograniczu Ropczyc , a jeszcze lepsze ziemie do produkcji buraka cukrowego mają w okolicach Przeworska ale tam cukrownia została tylko we wspomnieniach.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Zresztą już było wspomniane o tym że polski cukier mając 27 cukrowni przynosił zyski, głupota była wyprzedaż. Na Elwarr tez już długo się czaili, ciekawe czy jak by go Niemcy wykupili to cena zboża nagle nie poszła w dół... Niektóre firmy musza być choć w części państwowe. 

Edytowano przez hubertb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Ciekawe, że najwięcej sprywatyzował rząd Buzka, który wspierało jako koalicjant PC braci Kaczyńskich. Czy co nie których nie zawstydza ten żenujący brak wiedzy jak z tymi cukrowniami? Na poprzedniej stronie był płacz i lament, że cukrownie pozamykali. A tu się okazuje, że przez Jurgiela, który zamiast negocjować wolał iść spać. Podczas gdy inni sobie coś wynegocjowali tj większe limity.

Teraz na tapecie prywatyzacja i okazuje się, że najwięcej sprzedał rząd w którego składzie był Lech Kaczyński a Jarosław podobnie jak całe PC ten rząd z poselskich ław popierał.

 

Kaczyńscy byli posłami AWS która była w koalicji z UW (Lech był przez jakiś czas ministrem) tego zaprzeczyć się nie da ale czy brali udział w prywatyzacjach??? bo np. Wąsacz, Lewandowski, Olechowski, Kaczmarek, Sowińska czy nawet w p. Grad w rządzie PO Ci państwo brali udział w prywatyzacjach i wg NIK każda prywatyzacja przynosiła wielomiliardowe straty czemu nikt za to nie odpowiedział a przeważnie grzeją ciepłe posadki w Brukseli?? Ja rozumiem prywatyzować coś co nie przynosi zysków ale Banki PKAO, WBK, BGŻ czy PZU we wszystko uwierzę ale na pewno nie w to że bank nie przynosi zysków czy zakład ubezpieczeniowy. Każdy kto miał ochotę zabrać się za prywatyzacje a później okazało się że przyniosła ona straty dla budżetu państwa powinien ponieść karę nie zależnie z jakiego ramienia partii pochodzi...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Wszyscy politycy popierający dany rząd i za nim głosujący biorą udział we wszystkich poczynaniach tego rządu. Procesy prywatyzacyjne i kto co i za ile kupuje były ogólnie znane. Tacy Kaczyńscy jeśli uważali, że sprzedaje się za dużo i za tanio mogli z takiej koalicji się wycofać. Nie zrobili tego to znaczy wszystkie działania rządu w tym prywatyzację popierali.

 

Ciekawe, że najwięcej sprywatyzował rząd Buzka, który wspierało jako koalicjant PC braci Kaczyńskich. Czy co nie których nie zawstydza ten żenujący brak wiedzy jak z tymi cukrowniami? Na poprzedniej stronie był płacz i lament, że cukrownie pozamykali. A tu się okazuje, że przez Jurgiela, który zamiast negocjować wolał iść spać. Podczas gdy inni sobie coś wynegocjowali tj większe limity.

Teraz na tapecie prywatyzacja i okazuje się, że najwięcej sprzedał rząd w którego składzie był Lech Kaczyński a Jarosław podobnie jak całe PC ten rząd z poselskich ław popierał.

 

Tak wygląda merytoryczne odniesienie się do mojego postu przeciętnego wyborcy pisu.

 

hubertuss Ty chyba należysz do tych co zrzucali się na seicento i chodzą na klątwe 

 

Tak  PiS   źle  rządzi  że  Morawieckiego  do  G20  zaprosili 

 

Chcą nam sprzedawać to zaprosili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Z tymi Ropczycami troszkę Ci Ulman nie wyszło mieszkam 60km od Ropczyc i chętnie bym produkował buraka tylko nie ma szans by załapać się na kontraktacje a u Nas są ziemie gdzie na pewno burak by się urodził a jeszcze lepsze w okolicach Strzyżowa i Rzeszowa czyli praktycznie w pograniczu Ropczyc , a jeszcze lepsze ziemie do produkcji buraka cukrowego mają w okolicach Przeworska ale tam cukrownia została tylko we wspomnieniach.

Typowo buraczane urodzajne ziemie faktycznie od Przeworska do Radymna,  ale w skali całego podkarpacia to bardzo niewiele takich ziem. Na to nakłada się rozdrobnienie gospodarstw i zróżnicowanie surowca. Zapewne niebawem cukrownie odrzucą producentów poniżej np. 10 ha i wielu drobnych nie będzie miało możliwości uprawy co na podkarpaciu może być problemem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Rozdrobnienie gospodarstw nie występuje na całym Podkarpaciu. Są tu też duże gospodarstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nowe kwiatki w pise. Już wiadomo do kogo Brudziński krzyczał komuniści i złodzieje.

 

http://natemat.pl/202689,pis-chcial-wojny-na-teczki-no-to-ma-maz-prezes-trybunalu-ambasador-rp-w-berlinie-andrzej-przylebski-to-tw-wolfgang

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/cba-zatrzymuje-w-sprawie-afery-bylego-szefa-bor/ke3kgz5

 

Pawlikoski to kolejny człowiek mianowany przez pis, który ma jakieś problemy. 

Poza tym podano do wiadomości, że Szydło latała do Krakowa 58 razy. czyli praktycznie co tydzień za naszą kasę leciała sobie na weekend do domu. Wytykali Tuskowie a teraz z wielkim zapałem to samo co on robią. A sondaże nareszcie zaczynają spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nie muzę zamieniać bo na nich nie głosowałem. Wiedziałem, że to obłuda i nie będzie różnicy co do po. Choć wielu dało się nabrać, że pis będzie lepszy niż po. Na razie nadal zostaje przy Nowoczesnej. Na kolana nie powala. Ale pójdę zagłosuje na Nowoczesną bardziej przeciw pis niż dla samej Nowoczesnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Nie po to zawłaszczają z takim mozołem wszelkie możliwe instytucje państwowe żeby przegrać wybory za 3 lata.Niedługo 50 posłów piss złoży wniosek do TK z zapytaniem czy 4 letnia kadencja parlamentarna jest zgodna z kaczym prawem po czym przedłużą do 20 lat a sondaże spadające będą mieć u dudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Ja tam widzę spadek frekwencji i wzrost ludzi którzy nie maja na kogo głosować ... a zmiana z 35 na 33 jest dosłownie kosmetyczna.  

 

 

Rysiek nie jest śmieszny tylko irytujący. 

Edytowano przez hubertb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Nie muzę zamieniać bo na nich nie głosowałem. Wiedziałem, że to obłuda i nie będzie różnicy co do po. Choć wielu dało się nabrać, że pis będzie lepszy niż po. Na razie nadal zostaje przy Nowoczesnej. Na kolana nie powala. Ale pójdę zagłosuje na Nowoczesną bardziej przeciw pis niż dla samej Nowoczesnej.

 

idąc podobnym tokiem myślenia  ( też na PIS nie głosowałem) wole zagłosować na KUKIZA. Zanim napiszesz, że to przystawka PIS to Cię rozczaruję bo jak można być przystawką danej partii, której nie dano nawet votum zaufania. Po za tym jako jedyna partia nie pobiera subwencji partyjnych, głośno chyba jako jedyni w Polsce  sprzeciwiali się CETA, dużo obywatelskich projektów jak np. wprowadzenie dodatku do emerytury strażakom z OSP,  sprzedaż bezpośrednia dla rolników, wprowadzenie leczniczej marihuany czy zniesienie akcyzy za samochody osobowe to tak na szybko co mi do głowy przyszło. Teraz nasuwa się zasadnicze pytanie co zrobili krzykacze z Nowoczesnej po za tym, że nie umieją sobie załatwić subwencji i żebrzą po Necie o wolne datki ale  w jednym są naprawdę mocni w popełnianiu gaf i składaniu wniosków o przerwę w obradach.  Samą krytyką PIS jaki by on nie był nie da się wygrać trzeba coś jeszcze zrobić dla obywatela.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

zrobili dużo 250 przerw w obradach i jedna ustawa 

krol.jpg


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Ja zawsze głosowałem na JKM i tak pewnie zostanie. Gdyby Kukiz kopnął w d*pę narodowców to jest tam sporo ludzi w miarę sensownie myślących. 

 

Dlaczego prezes Jarosław kupuje wyłącznie japońskie produkty? Bo na każdym jest napisane Ja pan  :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

 

Dlaczego prezes Jarosław kupuje wyłącznie japońskie produkty? Bo na każdym jest napisane Ja pan  :P

 

Może dlatego że pewien Bolek OTAKE Polskę walczył :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Zmiana z 35 na 33 może i jest kosmetyczna ale zmierza w dobrym kierunku. Tym bardziej, że w styczniu było i po 38 % dla pisu. Projekty składały rożne partie opozycyjne. Ale nie ma co się cieszyć. Czy to Kukiz czy Nowoczesna czy Po wszystko lądowało w śmietniku. Więc Kukzi 15 nie ma tu jakichś szczególnych dokonań na tle opozycji. Za to ma istotne dokonania jako partia z której odeszło najwięcej posłów od początku kadencji. A jak będą w sondażach spadać to odejdzie jeszcze więcej. Kukiz sobie nie radzi z tym wszystkim. Nie widać go w mediach. Może boi się gaf a może ma to gdzieś. Ale moim zdaniem Kukiz 15 powinien wejść do następnego sejmu z banalnej przyczyny. Odbiera głosy pisowi. 

Tak głosowałem na Nowoczesną i nie wstydzę się tego napisać. Choć wielu z was wstyd śmiało napisać na kogo się głosowało. Petru mnie rozczarował. Ale nie wiem po co Roman wklejasz te durne ilustracje. Przecież to jest od debili dla debili. Punkt 5 jest kwintesencją durnoty kogoś kto to wyprodukował. Bo sam nie wie ile jest państw na świecie a komuś wyrzut robi. Mnie to nie rusza. Bo wiem, że zrobił to gorszy dureń niż Petru. 

Bolek Bolkiem a w szeregach pisu nowi agenci jak np nie jaki pan Przyłębski ambasador w Berlinie mąż pani Juli prezes TK. Dziwnym trafem jego teczkę ktoś wypożyczył z IPN mniej więcej w czasie jego nominacji na ambasadora. Dziwnym trafem data i miejsce urodzenia Wolfganga pokrywają się idealnie z danymi pana Przyłębskiego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Przynajmniej jesteś szczery, Nowoczesna i Kukiz maja taka wadę że nadal nie mają jakiegoś spójnego programu. To czy program PiS jest zły ocenimy za 2 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

PIS za to ma spójny program lewicowo prawicowo narodowo anarchizujacy :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Ulman wejdź na strony partii po kolei i zobacz ile z nich ma opisany w ogóle jakiekolwiek programy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj