Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5575

Romanek, przeczytaj uważnie a potem pisz. Gdzie ja pisałem że Merkel oskarżali?

Jako znawca PIS może masz zdanie czemu z premierem Słowacji nie spotyka się premier Polski ani nie prezydent Polski a  poseł i wicemarszałek sejmu?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609



Romanek, przeczytaj uważnie a potem pisz. Gdzie ja pisałem że Merkel oskarżali?

Jako znawca PIS może masz zdanie czemu z premierem Słowacji nie spotyka się premier Polski ani nie prezydent Polski a  poseł i wicemarszałek sejmu?

 to niebyło cakiem odniesienie do ciebie

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezes-pis-spotkal-sie-z-premierem-slowacji/6z6vwwp

http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,369,spotkanie-prezydentow-polski-i-slowacji.html

 

z kont takie bzdury ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

@Ulman Co ty sie go pytasz? Zobacz jak zacytował moje posty. Pomieszał to co ja napisałem ze swoimi durnotami. Ani pisać ani czytać ani nawet zacytować posta nie umie. Tylko dyrdymały wypisywać łamaną polszczyzną potrafi.

 

Schulz vs Merkel= Merkel 


zagorzały lewku gdzie masz napisane ze poparcie do Tuska ?? połowa twoich postów polega tylko na twojej wyobraźni tvn gw 

czy tusk czy inni zrobił coś dla polski coś mu zawdzięczasz??

dopłaty ci wyrównał ?? 

 

Lewakiem to ty jesteś bo głosujesz na lewicowy pis. Z jego lewicowym programem społeczno gospodarczym. Mnie możesz co najwyżej nazwać liberałem a i to umiarkowanym. No przecież mądry zrozumie a głupek będzie się domagał powiedzenia otwartym tekstem. Po to są te spotkania i tam ustalą, że pis może otwarcie nie poprze Tuska ale tez nie będzie głośno krzyczał, że go nie chce na tym stanowisku. Nie ważne czy Tusk coś zrobił czy nie. Nie ty będziesz to osądzał. Zostanie na drugą kadencję i kropka. A przed tobą ci z pisu będą grali szopkę, że go nie chcieli. I ty to łykniesz.

 

Oni mają takie głowy , że nawet wiedzą o czym mówili . Po prostu to co powiedzą w telewizji to sobie zawsze przetłumaczą na swoją stronę . Najlepiej powiedział Petru ( wlazł i zlazł ) a ja dopowiem jakby blokowali cała kadencję mównicę to Pis by nie zrealizował programu wyborczego i by przegrał .

Hubertus własnie to jak demokratycznie demonstrują i to  Ci miałem powiedzieć ? O trybunale ? To bym go zlikwidował a w konstytucji zostawił kilkanaście punktów a nie utrzymywał sędziów , jeszcze nie rozpatrują wszystkich spraw tylko które chcą .   Najlepszym trybunałem jest naród .

 

No ale to nie są konkrety o łamaniu demokracji przez opozycję.

 

Restrukturyzacja LOT trwała kilka lat. Na dobrą sprawę trzeba by prześledzić działania obecnego szefostwa. Czy podjęło ono takie działania dające zysk. Czy to działania restrukturyzacyjne poprzedników dały zysk w tym roku.

 

bajko pisarzu a nie pamietasz jak niby pis wy***ał dobrego prezesa i obsadzał swoje stanowiska 

 

To samo chciałem napisać. Ale zacytowałem kolegę poniżej. Pis dalej zadłuża kraj. Widać kto jest inteligentny i że to raczej nie jesteś ty.

​tylko za platformy sprzedali 40 % majątku państwowego w tym 80% ziemi gdzie ta kasa ??

pis niszczy czy naprawia 500+ odłuza polskie rodziny dlatego po i n chcą wprowadzić na każde dziecko  ale ty jesteś tak zmanipulowany ze sam już nie myślisz powtarzasz co ci powiedzą jesteś żywym przykładem 

Biorąc pod uwagę twoja znajomość języka polskiego i durnoty jakie tu wklejasz każdy może uważać się za inteligentniejszego. Taka to jest właśnie brutalna rzeczywistość. Nikt z obecnych tutaj prezentujących jakiś poziom nie wkleja tak prymitywnych montaży zrobionych przez durni dla durni. Przecież to jest poziom podstawki na którym ty się zatrzymałeś. Zarówno z polskim jak i z ogólnym rozwojem. Chociaż większość dzieci w podstawówce lepiej pisze po polsku.

​tylko film ma parę milionów odsłon to ja nie popieram partie która nie umie rządzić i musi manipulować informacjami

po co bo są tacy tepi i sami w nagraniach powiedzieli ze głosują na nich ludzie co w coś wierzą nasze bajki teoretycy tacy jak ty

sama partia nazwała swoich wyborców idiotami czyli nim jesteś ???

 

Roman zlituj się nad sobą. Nikogo o niższym poziomie niż ty na tym forum nie ma. Co do LOT u nie wiadomo jakie działania podjął nowy prezes. Nikt się tym specjalnie nie chwali. Ale ja tego nie zaprzeczyłem. Może to on może działania poprzedników przyniosły w końcu efekty. Ale czy taki analfabeta jak ty potrafi to zrozumieć?

Pochyłym drukiem zaznaczyłem swój tekst o zadłużeniu kraju. A ty coś tam bełkoczesz o 500 +. Pogrubionym drukiem zaznaczyłem jak analfabeto zaprzeczasz sam sobie. Bo jak po i n chcą wprowadzić 500 + na każde dziecko to jeszcze bardziej oddłuża te rodziny.

Film który wkleiłeś o kwaterze Sorosa  z tytułem, że to niby hit internetu ma 21 tys odsłon. Dla głupków to morze hit. Jeśli 21 tys dla ciebie to parę milionów. To z matmy jesteś tak samo tępy jak z polskiego.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Hubertus no widzisz , że przewidziałem twoją odpowiedź to po co dyskutować . Jeden rolnik orze drugi robi bezorkowo  i każdy robi po swojemu a cel jest jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Nie ma ludzi idealnych i da tego nie ma partii idealnych jednak póki co uważam że nie ma alternatywy dla pis. Co do 500+ Rysiek i reszta dadzą nawet 1000 tylko żeby do władzy dojść. Anulowanie takiego programu jak 500+ po wygranych wyborach przez jakąkolwiek opcje polityczną było by jak wsadzenie chu... do sieczkarni czyli cholernie bolesne dla takiej partii. Dlatego PO czy N innego wyjścia nie maja ;) Zresztą powiedzmy sobie szczerze opozycja w obecnej postaci to naprawdę wygląda na upośledzoną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A myślisz, że po co pis dał te 500? Tez tylko po to by dojść do władzy. Mało tego pis straszy, że jak opozycja przejmie władze to te 500 zabierze. Co jak piszesz jest mało realne. Opozycja jest słaba to fakt. Ale jak popatrzysz na niektóre posunięcia pisu. To tez można odnieść wrażenie, że upośledzeni to planują. Pis tyle ludziom dał. A poparcie nie rośnie jakoś drastycznie. Osiągnęło nie przekraczalny pułap 38 % i teraz nawet lekko znowu zaczęło spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

gdzie zabierze ty nie wiesz co twoja partia chce zrobić idioty udajesz 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ciekawe za kim by zagłosowali ludzie którzy nigdy nie chodzili do wyborów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

38% w kraju gdzie jest tyle parti politycznych to spory sukces. Niektóre rzeczy wydaja się nie przemyślane. Akurat 500+ jeśli przyniesie większą liczbę urodzeń w Polsce przyniesie większy zysk niż stratę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

http://www.tvp.info/23968839/schetyna-o-500-plus-pokazujemy-oszustwo-wyborcze-pis

 

cały czas idioty udajesz 


38% w kraju gdzie jest tyle parti politycznych to spory sukces. Niektóre rzeczy wydaja się nie przemyślane. Akurat 500+ jeśli przyniesie większą liczbę urodzeń w Polsce przyniesie większy zysk niż stratę. 

 

hubertus to hipokryta poczytaj jego posty parę miesiąc wstecz sam sobie przeczy 


http://natemat.pl/170593,po-zlozy-projekt-ustawy-ktora-zaklada-500-zl-na-kazde-dziecko-schetyna-wszystkie-dzieci-sa-dobrego-sortu

 

pamiętasz jak było rok temu??

 

hubertus też taki sam hipokryta 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
Napisano (edytowany)

Schetyna nie rozumie założeń programu, to nie ma być zapomoga z mopsu na utrzymanie dziecka. Tylko wsparcie rodziny która zdecyduje się utrzymać przyrost naturalny = 0. Taka jest brutalna prawda, to czysta matematyka. 

 

 

 

p.s. Panowie polityka to temat gorący ale na litość proszę nie schodźmy do poziomu wiejskiej i nie obrażajmy się wzajemnie. Wojenki partyjne zostawmy panom w gajerkach. 

Edytowano przez hubertb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

1274275376_by_UltrasLP_600.jpg


ja też to wiem ale najgorszy człowiek który pierwszy leci a w mediach krytykuje jak petru 


inni wolą taki program 

wladza-zre-za-nasze_22452937.jpg


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

38% w kraju gdzie jest tyle parti politycznych to spory sukces. Niektóre rzeczy wydaja się nie przemyślane. Akurat 500+ jeśli przyniesie większą liczbę urodzeń w Polsce przyniesie większy zysk niż stratę. 

Ciekawe czy jak się policzy cały koszt 500+ vs  przyrost urodzeń to nie wyjdzie że jedno dziecko z 10 mln  kosztuje.

Jeśli byłaby partia która będzie za zniesieniem 500+ to traktowałbym to jako argument "za"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Większa liczba urodzeń-> więcej ludzi do pracy -> więcej pracujących i zarabiających pieniądze-> większe przychody do budżetu. Teraz o tych 500zł. 

 

Dziś za 500zł kupujesz mnóstwo rzeczy, za lat 18 za 500zł kupisz parę trampków, dwa piwa i paczkę fajek;] Się to nazywa utratą wartości pieniądza i postępuje. 

Tylko raz Polacy dali się nabrać pewnemu panu który straszył krachem i długami zwał się Balcerowicz i do tej pory straszy... A jak dotąd żadne z zadłużonych państw nie upadło. 

 

Teraz dlaczego nie na wszystkie dzieci, bo żeby doszło do dziecka potrzebujemy osób co najmniej dwóch tatę i mamę. Taka rodzina mając jedno dziecko ma przyrost naturalny ujemny -1, mając, 2 ma przyrost równy liczbie zgonów wiec 0, mając 3 mamy przyrost dodatni równy 1. 

 

Miedzy innymi dla tego zachód potrzebuje imigrantów(nie mówię tu akurat o tych słynnych), żeby utrzymać konsumpcję/produkcję oraz ceny na w miarę stabilnym poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

slabo sie znasz na ekonomii-np argentyna bankrutowala juz kilka razy, polska tez zreszta zbankrutowala i tylko umozenie zagranicznych dlogow nie spowodowalo jeszcze wiekszej katastrofy gospodarczej, niedlugo zrobi to grecja a kolejka w eu jest dluga -gdyby nie niemcy i euro to cala poludniowa europa by zbankrutowala. 

milosnikom balcerowicz proponuje wyjazd do krajow gdzie nie bylo nikogo takiego - rumunia, bulgaria, bialorus, ukraina, chorwacja itp-jeszcze zaden nie skorzystal.

 

jakos nie chwala sie wszedzie ile dzieci urodzilo sie wiecej-cos chyba 7 tys ich bylo -podzielic na miliardy wydane i wyjdzie fajny wynik.

 

polityka pis-u doprowadzi za kilka lat do tego ze znowu bedziemy milionerami, moja pierwsza wyplata to bylo chyba 7 milionow :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

@hubertb, Obecne 500+ to klasyczna patologia socjalna. Nie trzeba spełniać żadnych warunków by zostać beneficjentem. Nie trzeba pracować, ba, nawet lepiej nie pracować bo wtedy na pierwsze się dostanie. Gdyby zamiast gotówki była ulga podatkowa to przynajmniej byłby wymóg pracy.

PIS koniecznie chce zmienić świat na swoje wyobrażenie. Słaba demografia to problem całej europy i sam Jarosław rozwiązania nie wymysli  tym bardziej ze osobistych osiągnięć w poprawie demografii nie ma żadnych. :D Sprawiedliwość społeczna, walka z ubóstwem, przywracanie godności to lewicowe bzdury. Sprawiedliwe jest jak zdolny i pracowity ma bardzo dobrze a głupi i leniwy bardzo źle a sprawiedliwość społeczna mówi że temu pierwszemu trzeba zabrać by głupiemu i leniwemu dać. Ubóstwo zawsze było i będzie bo jest pochodna lenistwa i głupoty a godność to wartość względna i nie mierzalna. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
Napisano (edytowany)

Nie było go też na Czechach. Niemcy potrzebują EU, to rynek zbytu. Drogi w europie buduje się niemieckim sprzętem, jeździ niemieckimi samochodami, niemiecka automatyka jest w maszynach. Po roku więcej dzieci się nie urodzi choćby dlatego że ciąża trwa 9 miesięcy i dzieci poczęte w 2016 roku urodzą się już w 2017. 

 

 

p.s. Pisałem o upadku państwa nie o bankructwie. 

 

 

Przecież to program dobrowolny, bogaci nie muszą z niego korzystać. Było by to sprawiedliwe i pieniędzy zostało by więcej. Mnie tam dodatkowe 500zł w domu nie zatrzyma bo lubię pracować a są tacy co 5zł go zatrzyma na ławce pod sklepem. Ludzi na rynku pracy zaczyna brakować a pensje zaczynają rosnąć chociaż bardzo powoli. Większość znajomych ma już problemy z zatrudnieniem przez co nie mogą wykonywać nowych zleceń. 

Edytowano przez hubertb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

twoje gadanie nic tu nie da tu same profesory twarde dane

 

to tak jak Tusk gadał o obamie ze wprowadził socjal i miliardy na rynek to tusk powiedział na tym się skoczy Ameryka 

http://wyborcza.pl/1,155290,20931832,10-wydarzen-ktore-zmienily-gospodarke-usa-za-czasow-baracka.html?disableRedirects=true

z20938973V,Dow-Jones-od-2008.jpg

 

 

oni lepiej wiedzą wszystko jak tusk 

 

20tyś więcej dzieci tu następna inteligencja się odezwała co daje automatycznie zadłużenie statystycznego polaka zmiesza się 

gdybyśmy oszczędzali na rynku przy ujemnym wzroście to pokoleń braknie do spłacania a dług i tak bd się powiększał   

 

 

postawy ekonomi 

 

2 przykładem Czechy

 

 

5. SKUTKI. - Ten proces przyspieszy, jeśli państwo na poważnie nie weźmie sobie do serca, że powinno prowadzić realną politykę rodzinną - mówiła "Rz" prof. Krystyna Iglicka, demograf, rektor Uczelni Łazarskiego. Tymczasem spadek liczby osób w wieku produkcyjnym może oznaczać załamanie systemu emerytalnego - coraz mniejsza liczba pracujących osób będzie musiała wziąć na siebie obciążenia związane z wypłatą świadczeń rosnącej liczbie emerytów. Zdaniem demografa to będzie determinowało funkcjonowanie całej gospodarki.
- Taka sytuacja oznacza, że pokolenie dzieci urodzonych w ciągu ostatnich 15 lat jest o mniej więcej jedną trzecią mniej liczne od pokolenia swoich rodziców. To pokolenie będzie więc w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej w przyszłości - alarmuje dr Stanisław Kluza z Instytutu Statystyki i Demografii SGH.

 

Dlaczego młodzi ludzie nie mają dzieci? Najczęściej przytacza się pogarszającą się sytuację ekonomiczną i niewystarczającą politykę prorodzinną rządu. - Jak mieszkasz na 30 metrach i spłacasz kredyt, to nie chcesz nawet kombinować, jak w to jeszcze włożyć dzieciaka, tylko jak wysupłać kasę na szafki do kuchni - mówił Marcin, kiedy pisaliśmy o życiu i problemach 30-latków.

 

nie chce mi się pisać 

 

 

 

 

chętnie posłucham waszych modrości ??

 

 

"Dla Polaków może być tylko jeden pan i jest nim Niemiec, dwóch panów obok siebie nie może być. Dlatego wszyscy przedstawiciele polskiej inteligencji mają zostać zabici. To brzmi twardo, ale takie jest prawo życia” - pisał po spotkaniu z Hitlerem generał SS Martin Bormann.

 

jesteście żywym przykładem z tuskiem 

 

 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@hubertb, Obecne 500+ to klasyczna patologia socjalna. Nie trzeba spełniać żadnych warunków by zostać beneficjentem. Nie trzeba pracować, ba, nawet lepiej nie pracować bo wtedy na pierwsze się dostanie. Gdyby zamiast gotówki była ulga podatkowa to przynajmniej byłby wymóg pracy.

PIS koniecznie chce zmienić świat na swoje wyobrażenie. Słaba demografia to problem całej europy i sam Jarosław rozwiązania nie wymysli  tym bardziej ze osobistych osiągnięć w poprawie demografii nie ma żadnych. :D Sprawiedliwość społeczna, walka z ubóstwem, przywracanie godności to lewicowe bzdury. Sprawiedliwe jest jak zdolny i pracowity ma bardzo dobrze a głupi i leniwy bardzo źle a sprawiedliwość społeczna mówi że temu pierwszemu trzeba zabrać by głupiemu i leniwemu dać. Ubóstwo zawsze było i będzie bo jest pochodna lenistwa i głupoty a godność to wartość względna i nie mierzalna. 

 

A TY znowu swoje bajki :P :P  tymczasem prawi i sprawiedliwi http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/sedzia-robert-wroblewski-kradl-w-media-markcie/4m9yt7e ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Roman geopolityka nie jest ani moją, ani Twoją domeną. Aby analizować takie procesy jak na wykresie trzeba na prawdę spojrzeć najpierw na siebie i swoją wiedzę z dystansem i krytycznie. Jeżeli kiedyś widziałeś prawdziwy sztorm to wyobraź sobie że to właśnie geopolityka. Spróbuj z tak nieprzewidywalnego i niestabilnego układu wywnioskować jak zachowa się deska rzucona na fale. 

Oczywiście analiza zdarzeń które już zaszły jest łatwiejsza bo bazujemy na konkretnych danych, ale prognozowanie w przyszłość to bardzo śliski temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Kiedyś na wsi był plac strażacki przyczepa muzykanty i majówka  Co sobota co niedziela nieraz zastanawialiśmy się gdzie iść bo w promieniu 3 km były trzy zabawy . Wypiło się po jabolu  i dawaj za panienki . Wyprowadził pocałował przycisnął i już nie myślała o konsekwencjach tylko szubko ślub . Przez esemes  takiego czegoś nie zrobisz . 

A dzisiaj remizie murowane wyposażone za unijne pieniądze ale nie tętnią życiem . Najbliższa  dyskoteka czy zabawa   60 km od nas .

Wygląda ze dostaliśmy pieniądze za suwerenność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Chyba Zbyszko uchwyciłeś sedno problemu. Ze względu na przeniesienie życia codziennego do internetu zanika potrzeba kontaktów w realu. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj