Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PRIMO    8046

Staszku po co mają wracać  <_< niech lepiej Angole przysyłają TIRy po Polskie warzywa  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Toż to socjaliści zasiłki rozdają na prawo i lewo i ludzie wszystko przejedli ;) teraz będą u nas pracować w zamian za marchewkę i ziemniaki jak za komuny B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

No fakt 500+ zabrało siłę roboczą z pól to trzeba w końcu jakiś roboli ściągnąć do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kto o tej porze roku je ogórki czy pomidor toż to sama chemia teraz to marchewka i kapusta kiszona ;) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Klęski  ale  jak dotkną  większą  część  Europy  bo jak tylko w Polsce  to  nawiozą  a to  z zachodu  czy wschodu  i  po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Klęski  ale  jak dotkną  większą  część  Europy  bo jak tylko w Polsce  to  nawiozą  a to  z zachodu  czy wschodu  i  po kłopocie

Nie trzeba klęski, już wpieprzamy ukraińskie kurczaki. Ciekawe co na to drobiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
Napisano (edytowany)

 

Kilka razy się pytałem czy Kazimierz Bartosik jest żołnierzem czy tam służy w ŻW? Po co przytaczasz przepisy dotyczące ŻW jak ten gość tam nie pracuje? Gdzie jest tam mowa, że kierowca może oddalić się z miejsca zdarzenia?

 

Masz rację powinienem napisać być może choc na jedno wychodzi :P :P

A jakie to wykroczenie popełnili? :P :P

Pojazd był uprzywilejowany i kierowcy powinni ustąpić im miejsca ni etroluj

 

Staszek jesteś po prostu zaprzańcem. Byłeś już pewnie u komunii. A zaprzaństwo dalej siedzi. Jak cię się pytam na jakiej podstawie napisałeś o kobiecie, której nie znasz,że nią sąsiad się zajmował. To ty że powinieneś napisać może ale i tak na jedno wychodzi. Aż takim prymitywem jesteś, że nawet nie umiesz wycofać się z niesłusznych oskarżeń kogoś kogo nie znasz?

Tak to już przerabialiśmy pojazdy stojące na czerwonym świetle powinny podskoczyć bo Antoni ze świtą jechał.

 

No i sprawa się wyjaśniła kiedy odszczekacie bezpodstawne oskarżenia :P :P

Ja czekam kiedy odszczekacie bezpodstawne oskarżenia wobec Maciarewicza , O jakim wykroczeniu mówisz ? Przestań oglądać TVN I ZACZNIJ MYŚLEĆ

 

Jak chcesz to szczekaj. Bo nie wiem kto w te bajki uwierzy. To jest żałosna próba znalezienia kozła ofiarnego. Bo kto ci uwierzy, że pojazdy z kolumny zdołały się rozłączyć na taką odległość, że bmw 7 z Antonim się zatrzymało a x5 pędziło z tyłu tak szybko, że nie zdążyło się zatrzymać. Przecież gdyby x 5 jechało z prędkością ąż tak wysoką to wyprzedziło by inne auta jadące z przodu tjd  bmw 7 z Macierewiczem. Dodatkowo był film pokazujący tę samą kolumnę na rondzie w Toruniu gdzie auto za autem jechało w odległości kilku metrów. Jeszcze nie widziałem kolumny rządowej by auto od auta dzieliło 100 lub więcej metrów. Tak dużo, że pojazdy z przodu się zatrzymały a ten ostatni nie zdążył.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,Tylko-w-WP-Nowe-informacje-na-temat-wypadku-szefa-MON-Zalatwila-go-wlasna-ochrona-Cud-ze-sie-Antoni-nie-polamal,wid,18693645,wiadomosc.html

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,PiS-instruuje-jak-komentowac-karambol,wid,18687823,wiadomosc.html

 

Ta gadanina na tym forum nic nie zmieni . Jedni bronią drugich a politycy co innego gadają i co innego robią . Najładniej mówią przed wyborami  a, że mają krótką pamieć to już nie ich wina . Polityków ciągnie do bogatych i nie ważne skąd mają te pieniądze a nie do nas . Jedni łapią bandytów narażając siebie i rodziny a drugi ich wypuszcza albo przyznaje odszkodowanie ( tal jak bolek ułaskawiając bandytów ) . Policja łapie biednych i ich każe zamyka w wiezieniach bo statystyki musza być .Jak sprawa dotyczy osoby bogatej powiązanej z politykami lub z sitwą tych co sądzą albo oskarżają to sprawy są umarzane .

Za Po jak budowali A2 miałem ziemię z żółtym piaskiem przy autostradzie . Było trzech właścicieli o łącznej powierzchni 5 ha . Od razu trafił się  kupiec i chciał wykupić . Ja mu nie sprzedałem bo bym został oszukany jak tamci . Biznesmen na przyległych polach zrobił kopalnie piasku wyciął drzewa wydobywał bez pozwolenia wygonił archeologów bo się gmerali nawet wszedł w moją działkę i gminną   . Żadnych konsekwencji nie poniósł bo starostą był z Psl i Policja nie chciała się tym zajmować .

Nie wiem czego bronić tej opozycji przecież jakby któryś z nas tak zrobił  to by się został w skarpetkach .

Jedna partia która chce coś ukrócić która rządzi i jeszcze się znajdują  ludzie którzy tego nie widzą . Widzą drzazgę w czyimś oku a nie widzą bala w swoim . Nie wiem czy dalej nawet wchodzić na to forum i pisać albo zająć się swoimi sprawami i się nie denerwować.   

 

Takie rzeczy się zdarzały i będą się zdarzać. Po skończeniu rządów pisu też wypłyną różne sprawki. Wszak złodziejstwo to oprócz prostytucji najstarszy zawód świata. Było jest i będzie. Za po sporo szwindli wykryto. Ludzi zamykano. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce oszukać drugiego.

 

dlug%20-%20gierek%20tusk.jpg

id,9040.jpg

 

widać kto jest inteligentny tacy własnie ludzie czytają i wiedzą co się działo w Polsce

gdzie ta kasa prywatyzacji ziemi 40% państwowych spółek ???? 

 

Relacja PDP do PKB wyniesie 51,3 proc. na koniec 2016 oraz 52,3 proc. w 2017

czyli wzrasta i nie ma co się licytować

 

To samo chciałem napisać. Ale zacytowałem kolegę poniżej. Pis dalej zadłuża kraj. Widać kto jest inteligentny i że to raczej nie jesteś ty.

 

Sprzedaż bezpośrednia produktów przetworzonych, mówi CI to coś. Mogłeś sprzedać tucznika ale samemu go przerobić i sprzedać już nie, dzięki tej ustawie będziesz miał wybór albo sprzedajesz produkt do skupu albo sam przerabiasz i sprzedajesz wyrób gotowy bez większych obostrzeń sanitarnych i wtedy konsument ma wybór albo bierze od Ciebie albo idzie sobie do sklepu kupić.

 

Mówi i to bardzo dobrze. Znajomy na si już kilka lat temu przetwarzał świnie na wędliny. Nawet dobre i cenowo ok. Otworzył sobie firmę i sprzedawał. W Siemiatyczach od kilku lat facet na rynek samoróbki wędliny przywozi. I jakoś sprzedaje. Cieszy cię tak, że teraz będzie sobie mógł ble kto z byle czego produkować byle co i truć ludzi. A jak z salmonellą wylądujesz w szpitalu bo kupisz kiełbasę bez większych obostrzeń sanitarnych to tez będziesz taki zachwycony?

Powiem tak. Ta ustawa nie wiele zmieni. Bo rolnicy na poważnie zajmujący się przetwórstwem dawno pootwierali firmy. Mogą sobie odliczać vat na różne inwestycje i ogólnie jak ktoś jest łepski to na zero wychodzi. A wpuszczenie na rynek nie wiadomo kogo z nie wiadomo czym może wielu kosztować sporo zdrowia. Mało to się słyszało w mediach jak się ludziska na weselach potruli bo mięsko było nie wiadomo skąd? Teraz mamy do tego otwartą szerzej furtkę.

 

Roman czy ta czarna kreseczka z czarnymi kropkami coś oznacza bo jeśli tak to znaczny spadek w 2014r

 

a na dziś

 

http://www.investtracer.pl/news/newsDetails.htm;jsessionid=5324F06DED1F10F41B6511109EC66A1E?newsId=632735

 

Relacja PDP do PKB wyniesie 51,3 proc. na koniec 2016 oraz 52,3 proc. w 2017

czyli wzrasta i nie ma co się licytować

 

http://www.finanse.mf.gov.pl/zadluzenie-skarbu-panstwa

 

Pis zadłużą kraj w najlepsze. Ale żaden pisowiec tego nie przyzna. Skok na ofe też jest planowany.

 

16386980_668625966655276_226809559115940

 

Restrukturyzacja LOT trwała kilka lat. Na dobrą sprawę trzeba by prześledzić działania obecnego szefostwa. Czy podjęło ono takie działania dające zysk. Czy to działania restrukturyzacyjne poprzedników dały zysk w tym roku.

 

to na brak argumentum lewactwo uważa się za inteligentniejszych ale rzeczywistość jest brutalniejsza 

 

 
Używaj opcji EDYTUJ.

 

Biorąc pod uwagę twoja znajomość języka polskiego i durnoty jakie tu wklejasz każdy może uważać się za inteligentniejszego. Taka to jest właśnie brutalna rzeczywistość. Nikt z obecnych tutaj prezentujących jakiś poziom nie wkleja tak prymitywnych montaży zrobionych przez durni dla durni. Przecież to jest poziom podstawki na którym ty się zatrzymałeś. Zarówno z polskim jak i z ogólnym rozwojem. Chociaż większość dzieci w podstawówce lepiej pisze po polsku.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Pewnie że złodziejstwo jest i będzie ale w jakiej skali . Najgorzej jest jak ktoś domaga się demokracji a jednocześnie ją łamie i jeszcze mają poparcie w społeczeństwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

news https://www.youtube.com/watch?v=PtZKRYi2N-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Jak to w sumie jest? Ostatnie lata pisuary pluli na  złegoTuska także pod zarzutem że wykonuje polecenia złej Merkel. Dziś słychać jak te same pisuary wyrażają opinię że nic lepszego od Merkel nas spotkać nie może. Umiecie to pogodzić?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Bo wróg mojego wroga moim przyjacielem jest. I nie chodzi tu o Tuska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ciemny lód wszystko kupi. Dzisiaj tak trzeba. Szydło z nią ładnie na przywitanie się pocałowała. Wszyscy chcą rozmawiać. Premier, prezydent, Kaczyński. Tvp zachwyca się, ze to najlepsza dla nas opcja, że musimy jako sąsiedzi współpracować. Pisowska propaganda poukłada to jakoś w głowach wyborców pisu. Może tylko Tuska oficjalnie nie poprą. Bo to już namieszało by w głowach pisowskich wyborców. Ale głośno i mocno protestować przeciwko tek kandydaturze nie będą. I Tusk zostanie drugą kadencję. To jest własnie polityka co innego zrobić a co innego powiedzieć wyborcom swoim. Tak by tym się spodobało.

@Zbyszko jak zapytałem o konkrety to ty, że szkoda gadać. Czyli konkretów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Schulz vs Merkel= Merkel 


Ciemny lód wszystko kupi. Dzisiaj tak trzeba. Szydło z nią ładnie na przywitanie się pocałowała. Wszyscy chcą rozmawiać. Premier, prezydent, Kaczyński. Tvp zachwyca się, ze to najlepsza dla nas opcja, że musimy jako sąsiedzi współpracować. Pisowska propaganda poukłada to jakoś w głowach wyborców pisu. Może tylko Tuska oficjalnie nie poprą. Bo to już namieszało by w głowach pisowskich wyborców. Ale głośno i mocno protestować przeciwko tek kandydaturze nie będą. I Tusk zostanie drugą kadencję. To jest własnie polityka co innego zrobić a co innego powiedzieć wyborcom swoim. Tak by tym się spodobało.

@Zbyszko jak zapytałem o konkrety to ty, że szkoda gadać. Czyli konkretów brak.

zagorzały lewku gdzie masz napisane ze poparcie do Tuska ?? połowa twoich postów polega tylko na twojej wyobraźni tvn gw 

czy tusk czy inni zrobił coś dla polski coś mu zawdzięczasz??

dopłaty ci wyrównał ?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Widzisz Roman problem leży trochę bardziej na południe od Berlina. Choć w mediach to tak wygląda że Schulz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Oni mają takie głowy , że nawet wiedzą o czym mówili . Po prostu to co powiedzą w telewizji to sobie zawsze przetłumaczą na swoją stronę . Najlepiej powiedział Petru ( wlazł i zlazł ) a ja dopowiem jakby blokowali cała kadencję mównicę to Pis by nie zrealizował programu wyborczego i by przegrał .

Hubertus własnie to jak demokratycznie demonstrują i to  Ci miałem powiedzieć ? O trybunale ? To bym go zlikwidował a w konstytucji zostawił kilkanaście punktów a nie utrzymywał sędziów , jeszcze nie rozpatrują wszystkich spraw tylko które chcą .   Najlepszym trybunałem jest naród .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Kilka razy się pytałem czy Kazimierz Bartosik jest żołnierzem czy tam służy w ŻW? Po co przytaczasz przepisy dotyczące ŻW jak ten gość tam nie pracuje? Gdzie jest tam mowa, że kierowca może oddalić się z miejsca zdarzenia?

 

 

Staszek jesteś po prostu zaprzańcem. Byłeś już pewnie u komunii. A zaprzaństwo dalej siedzi. Jak cię się pytam na jakiej podstawie napisałeś o kobiecie, której nie znasz,że nią sąsiad się zajmował. To ty że powinieneś napisać może ale i tak na jedno wychodzi. Aż takim prymitywem jesteś, że nawet nie umiesz wycofać się z niesłusznych oskarżeń kogoś kogo nie znasz?

Tak to już przerabialiśmy pojazdy stojące na czerwonym świetle powinny podskoczyć bo Antoni ze świtą jechał.

 

 

Jak chcesz to szczekaj. Bo nie wiem kto w te bajki uwierzy. To jest żałosna próba znalezienia kozła ofiarnego. Bo kto ci uwierzy, że pojazdy z kolumny zdołały się rozłączyć na taką odległość, że bmw 7 z Antonim się zatrzymało a x5 pędziło z tyłu tak szybko, że nie zdążyło się zatrzymać. Przecież gdyby x 5 jechało z prędkością ąż tak wysoką to wyprzedziło by inne auta jadące z przodu tjd  bmw 7 z Macierewiczem. Dodatkowo był film pokazujący tę samą kolumnę na rondzie w Toruniu gdzie auto za autem jechało w odległości kilku metrów. Jeszcze nie widziałem kolumny rządowej by auto od auta dzieliło 100 lub więcej metrów. Tak dużo, że pojazdy z przodu się zatrzymały a ten ostatni nie zdążył.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,Tylko-w-WP-Nowe-informacje-na-temat-wypadku-szefa-MON-Zalatwila-go-wlasna-ochrona-Cud-ze-sie-Antoni-nie-polamal,wid,18693645,wiadomosc.html

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,PiS-instruuje-jak-komentowac-karambol,wid,18687823,wiadomosc.html

 

 

Takie rzeczy się zdarzały i będą się zdarzać. Po skończeniu rządów pisu też wypłyną różne sprawki. Wszak złodziejstwo to oprócz prostytucji najstarszy zawód świata. Było jest i będzie. Za po sporo szwindli wykryto. Ludzi zamykano. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce oszukać drugiego.

 

 

Relacja PDP do PKB wyniesie 51,3 proc. na koniec 2016 oraz 52,3 proc. w 2017

czyli wzrasta i nie ma co się licytować

 

To samo chciałem napisać. Ale zacytowałem kolegę poniżej. Pis dalej zadłuża kraj. Widać kto jest inteligentny i że to raczej nie jesteś ty.

 

 

Mówi i to bardzo dobrze. Znajomy na si już kilka lat temu przetwarzał świnie na wędliny. Nawet dobre i cenowo ok. Otworzył sobie firmę i sprzedawał. W Siemiatyczach od kilku lat facet na rynek samoróbki wędliny przywozi. I jakoś sprzedaje. Cieszy cię tak, że teraz będzie sobie mógł ble kto z byle czego produkować byle co i truć ludzi. A jak z salmonellą wylądujesz w szpitalu bo kupisz kiełbasę bez większych obostrzeń sanitarnych to tez będziesz taki zachwycony?

Powiem tak. Ta ustawa nie wiele zmieni. Bo rolnicy na poważnie zajmujący się przetwórstwem dawno pootwierali firmy. Mogą sobie odliczać vat na różne inwestycje i ogólnie jak ktoś jest łepski to na zero wychodzi. A wpuszczenie na rynek nie wiadomo kogo z nie wiadomo czym może wielu kosztować sporo zdrowia. Mało to się słyszało w mediach jak się ludziska na weselach potruli bo mięsko było nie wiadomo skąd? Teraz mamy do tego otwartą szerzej furtkę.

 

 

Pis zadłużą kraj w najlepsze. Ale żaden pisowiec tego nie przyzna. Skok na ofe też jest planowany.

 

 

Restrukturyzacja LOT trwała kilka lat. Na dobrą sprawę trzeba by prześledzić działania obecnego szefostwa. Czy podjęło ono takie działania dające zysk. Czy to działania restrukturyzacyjne poprzedników dały zysk w tym roku.

 

 

Biorąc pod uwagę twoja znajomość języka polskiego i durnoty jakie tu wklejasz każdy może uważać się za inteligentniejszego. Taka to jest właśnie brutalna rzeczywistość. Nikt z obecnych tutaj prezentujących jakiś poziom nie wkleja tak prymitywnych montaży zrobionych przez durni dla durni. Przecież to jest poziom podstawki na którym ty się zatrzymałeś. Zarówno z polskim jak i z ogólnym rozwojem. Chociaż większość dzieci w podstawówce lepiej pisze po polsku.

Restrukturyzacja LOT trwała kilka lat. Na dobrą sprawę trzeba by prześledzić działania obecnego szefostwa. Czy podjęło ono takie działania dające zysk. Czy to działania restrukturyzacyjne poprzedników dały zysk w tym roku.

 

bajko pisarzu a nie pamietasz jak niby pis wy***ał dobrego prezesa i obsadzał swoje stanowiska 

 

To samo chciałem napisać. Ale zacytowałem kolegę poniżej. Pis dalej zadłuża kraj. Widać kto jest inteligentny i że to raczej nie jesteś ty.

​tylko za platformy sprzedali 40 % majątku państwowego w tym 80% ziemi gdzie ta kasa ??

pis niszczy czy naprawia 500+ odłuza polskie rodziny dlatego po i n chcą wprowadzić na każde dziecko  ale ty jesteś tak zmanipulowany ze sam już nie myślisz powtarzasz co ci powiedzą jesteś żywym przykładem 

Biorąc pod uwagę twoja znajomość języka polskiego i durnoty jakie tu wklejasz każdy może uważać się za inteligentniejszego. Taka to jest właśnie brutalna rzeczywistość. Nikt z obecnych tutaj prezentujących jakiś poziom nie wkleja tak prymitywnych montaży zrobionych przez durni dla durni. Przecież to jest poziom podstawki na którym ty się zatrzymałeś. Zarówno z polskim jak i z ogólnym rozwojem. Chociaż większość dzieci w podstawówce lepiej pisze po polsku.

​tylko film ma parę milionów odsłon to ja nie popieram partie która nie umie rządzić i musi manipulować informacjami

po co bo są tacy tepi i sami w nagraniach powiedzieli ze głosują na nich ludzie co w coś wierzą nasze bajki teoretycy tacy jak ty

sama partia nazwała swoich wyborców idiotami czyli nim jesteś ???


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585
Napisano (edytowany)

Kilka razy się pytałem czy Kazimierz Bartosik jest żołnierzem czy tam służy w ŻW? Po co przytaczasz przepisy dotyczące ŻW jak ten gość tam nie pracuje? Gdzie jest tam mowa, że kierowca może oddalić się z miejsca zdarzenia?

 

 

Staszek jesteś po prostu zaprzańcem. Byłeś już pewnie u komunii. A zaprzaństwo dalej siedzi. Jak cię się pytam na jakiej podstawie napisałeś o kobiecie, której nie znasz,że nią sąsiad się zajmował. To ty że powinieneś napisać może ale i tak na jedno wychodzi. Aż takim prymitywem jesteś, że nawet nie umiesz wycofać się z niesłusznych oskarżeń kogoś kogo nie znasz?

Tak to już przerabialiśmy pojazdy stojące na czerwonym świetle powinny podskoczyć bo Antoni ze świtą jechał.

 

 

Jak chcesz to szczekaj. Bo nie wiem kto w te bajki uwierzy. To jest żałosna próba znalezienia kozła ofiarnego. Bo kto ci uwierzy, że pojazdy z kolumny zdołały się rozłączyć na taką odległość, że bmw 7 z Antonim się zatrzymało a x5 pędziło z tyłu tak szybko, że nie zdążyło się zatrzymać. Przecież gdyby x 5 jechało z prędkością ąż tak wysoką to wyprzedziło by inne auta jadące z przodu tjd  bmw 7 z Macierewiczem. Dodatkowo był film pokazujący tę samą kolumnę na rondzie w Toruniu gdzie auto za autem jechało w odległości kilku metrów. Jeszcze nie widziałem kolumny rządowej by auto od auta dzieliło 100 lub więcej metrów. Tak dużo, że pojazdy z przodu się zatrzymały a ten ostatni nie zdążył.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,Tylko-w-WP-Nowe-informacje-na-temat-wypadku-szefa-MON-Zalatwila-go-wlasna-ochrona-Cud-ze-sie-Antoni-nie-polamal,wid,18693645,wiadomosc.html

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,PiS-instruuje-jak-komentowac-karambol,wid,18687823,wiadomosc.html

 

 

Takie rzeczy się zdarzały i będą się zdarzać. Po skończeniu rządów pisu też wypłyną różne sprawki. Wszak złodziejstwo to oprócz prostytucji najstarszy zawód świata. Było jest i będzie. Za po sporo szwindli wykryto. Ludzi zamykano. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce oszukać drugiego.

 

 

Relacja PDP do PKB wyniesie 51,3 proc. na koniec 2016 oraz 52,3 proc. w 2017

czyli wzrasta i nie ma co się licytować

 

To samo chciałem napisać. Ale zacytowałem kolegę poniżej. Pis dalej zadłuża kraj. Widać kto jest inteligentny i że to raczej nie jesteś ty.

 

 

Mówi i to bardzo dobrze. Znajomy na si już kilka lat temu przetwarzał świnie na wędliny. Nawet dobre i cenowo ok. Otworzył sobie firmę i sprzedawał. W Siemiatyczach od kilku lat facet na rynek samoróbki wędliny przywozi. I jakoś sprzedaje. Cieszy cię tak, że teraz będzie sobie mógł ble kto z byle czego produkować byle co i truć ludzi. A jak z salmonellą wylądujesz w szpitalu bo kupisz kiełbasę bez większych obostrzeń sanitarnych to tez będziesz taki zachwycony?

Powiem tak. Ta ustawa nie wiele zmieni. Bo rolnicy na poważnie zajmujący się przetwórstwem dawno pootwierali firmy. Mogą sobie odliczać vat na różne inwestycje i ogólnie jak ktoś jest łepski to na zero wychodzi. A wpuszczenie na rynek nie wiadomo kogo z nie wiadomo czym może wielu kosztować sporo zdrowia. Mało to się słyszało w mediach jak się ludziska na weselach potruli bo mięsko było nie wiadomo skąd? Teraz mamy do tego otwartą szerzej furtkę.

 

 

Pis zadłużą kraj w najlepsze. Ale żaden pisowiec tego nie przyzna. Skok na ofe też jest planowany.

 

 

Restrukturyzacja LOT trwała kilka lat. Na dobrą sprawę trzeba by prześledzić działania obecnego szefostwa. Czy podjęło ono takie działania dające zysk. Czy to działania restrukturyzacyjne poprzedników dały zysk w tym roku.

 

 

Biorąc pod uwagę twoja znajomość języka polskiego i durnoty jakie tu wklejasz każdy może uważać się za inteligentniejszego. Taka to jest właśnie brutalna rzeczywistość. Nikt z obecnych tutaj prezentujących jakiś poziom nie wkleja tak prymitywnych montaży zrobionych przez durni dla durni. Przecież to jest poziom podstawki na którym ty się zatrzymałeś. Zarówno z polskim jak i z ogólnym rozwojem. Chociaż większość dzieci w podstawówce lepiej pisze po polsku.

Restrukturyzacja LOT trwała kilka lat. Na dobrą sprawę trzeba by prześledzić działania obecnego szefostwa. Czy podjęło ono takie działania dające zysk. Czy to działania restrukturyzacyjne poprzedników dały zysk w tym roku.

 

bajko pisarzu a nie pamietasz jak niby pis wy***ał dobrego prezesa i obsadzał swoje stanowiska 

 

To samo chciałem napisać. Ale zacytowałem kolegę poniżej. Pis dalej zadłuża kraj. Widać kto jest inteligentny i że to raczej nie jesteś ty.

​tylko za platformy sprzedali 40 % majątku państwowego w tym 80% ziemi gdzie ta kasa ??

pis niszczy czy naprawia 500+ odłuza polskie rodziny dlatego po i n chcą wprowadzić na każde dziecko  ale ty jesteś tak zmanipulowany ze sam już nie myślisz powtarzasz co ci powiedzą jesteś żywym przykładem 

Biorąc pod uwagę twoja znajomość języka polskiego i durnoty jakie tu wklejasz każdy może uważać się za inteligentniejszego. Taka to jest właśnie brutalna rzeczywistość. Nikt z obecnych tutaj prezentujących jakiś poziom nie wkleja tak prymitywnych montaży zrobionych przez durni dla durni. Przecież to jest poziom podstawki na którym ty się zatrzymałeś. Zarówno z polskim jak i z ogólnym rozwojem. Chociaż większość dzieci w podstawówce lepiej pisze po polsku.

​tylko film ma parę milionów odsłon to ja nie popieram partie która nie umie rządzić i musi manipulować informacjami

po co bo są tacy tepi i sami w nagraniach powiedzieli ze głosują na nich ludzie co w coś wierzą nasze bajki teoretycy tacy jak ty

sama partia nazwała swoich wyborców idiotami czyli nim jesteś ???

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Bo wróg mojego wroga moim przyjacielem jest. I nie chodzi tu o Tuska. 

Oczywiście rozumiem że Merkel to jest w ich rozumieniu mniejsze zło. Przez wiele ostatnich lat i PIS i media ją demonizowały, Tuska o służalczość oskarżali a teraz nagle wielka miłość. Dziś demonizują Schultza ale co jesli on wygra? Po co tak jednoznacznie się deklarować skoro mogą być na niego skazani gdy zostanie kanclerzem. Znowu zrobią zwrot jak z Merkel?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Oczywiście rozumiem że Merkel to jest w ich rozumieniu mniejsze zło. Przez wiele ostatnich lat i PIS i media ją demonizowały, Tuska o służalczość oskarżali a teraz nagle wielka miłość. Dziś demonizują Schultza ale co jesli on wygra? Po co tak jednoznacznie się deklarować skoro mogą być na niego skazani gdy zostanie kanclerzem. Znowu zrobią zwrot jak z Merkel?

 

gdzie Merkel oskarżali ??

Schulz junkier i ten głupi belg  do nich latał Schetyna Petru i kopacz 

 

co za różniąca czy Tusk czy ktoś inny jakieś korzyści ??

hubertuss partia marzeń a mimo to wierzy jej manipulacji  :lol:  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj