Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

lukasz222    2883

No właśnie Roman, co ty na to, może jakieś jedno złożone zdanie mające sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Kiedy je od ciebie usłyszymy,bo narazie to co pokazujesz to nędza straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To że  LOT   przynosi   Zyski  a nie  straty   to  nędza  ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Nowoczesna to już się pogrzebała  . PO przeszkadza jak może aby Pis nie zrealizował programu ale już się trochę skompromitował bo wlazł i zlazł  a PSL cwany lis czeka aby się znowu przyczepić gdzieś do koalicji .

 

Pkt. 1.1 – cytowanie poprzedniego posta/komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

W y p r z e d a ż

11547ae9db2186bbf5e5251193d7a74d.jpg

Rząd PO prowadził na polskiej gospodarce bardziej rabunkową politykę niż zaborcy ponad sto lat wcześniej.

Na ile szacowana jest wartość wyprzedanego w prywatne ręce, przynoszącego zyski państwowego majątku? Według różnych danych może być to przynajmniej 58 mld złotych.

W 2008-2014 władze naszego kraju dokonały wyprzedaży majątku należącego do Skarbu Państwa (m.in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne) za łączną kwotę 58,615 mld zł.

Na co poszły pieniądze z tej rabunkowej wyprzedaży? Bynajmniej nie na budowę dróg czy innej infrastruktury – PO spłacało zobowiązania kredytowe, które samo zaciągnęło.

1 – PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.: sprzedaż 17 proc. akcji za 6 mld 543 mln zł

2 – Jastrzębska Spółka Węglowa: sprzedaż 33,1 proc. akcji za 4 mld 830 mln zł

3 – Bank PKO BP S.A.: sprzedaż 9,62 proc. akcji za 3 mld 943 mln zł

4 – Energa S.A.: sprzedaż 34,18 proc. akcji za 2 mld 800 mln zł

5 – KGHM S.A.: sprzedaż 10 proc. akcji za 2 mld zł

6 – PKP Cargo S.A.: sprzedaż 48,29 proc. akcji za 1 mld 420 mln zł

7 – Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.: sprzedaż 37,49 proc. akcji za 1 mld 97 mln zł

8 – Zespół Elektrowni „Pątnów-Adamów-Konin” S.A.: sprzedaż 50 proc. akcji za 681,5 mln zł

9 – Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.: sprzedaż 12,13 proc. akcji za 625,5 mln zł

10 – Ciech S.A.: sprzedaż 37,90 proc. aGOOGLE

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

PSL  to  taki  Czopek   po prostu

PO  przez  8 lat  500+  nie  było kasy  a teraz  już  nawet  na pierwsze  dziecko  mają  kasę 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

najlepsze to ze taki dług publiczny narobili ze musieli ofe okraść gdzie te pieniądze się pytam!!!!!!!! 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Jak czytam B) te wasze posty to tak jakby rozmawiał niemowa z głuchym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Niemową była ekipa co tak sprzedawała a głuchy był naród .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podaj o co go oskarżałem, tu i teraz, a potem odszczekuj. Czekam.

O jakim wykroczeniu? :huh:

najpierw potwierdzasz, że to co zrobił kierowca Macierewicza jest wykroczeniem, za chwile znów pytasz jakie? To ty chyba rzeczywiście sam z siebie taki tępy.

A i to, że cały dzień lepisz się w tv nie oznacza, że ja robię to samo. W przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuję ludzi, którzy mówią mi co mam myśleć. Zamilcz i przestań się kompromitować

 

jA  nikogo nie bronię tyko sam widzisz że to nie kierowca Maciarewicza spowodowa kolizję więc Maciarewicz nie miał powodów do przepraszania kogokolwiek a juz tym bardziej nikogo nie naciskał :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Jak czytam B) te wasze posty to tak jakby rozmawiał niemowa z głuchym 

powiedz mi kto jest twoim idolem szczerba ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Wszystko wszystkim, tylko mi nie wmawiaj, że nie bronisz, bo sam dobrze wiesz, że to robisz. Czy Macierewicz kogoś naciskał to już on sam tylko wie i ewentualnie naciskani, ja tego nie sugerowałem i do przepraszania nie wzywałem. Mówiąc krótko - interesuje mnie on tyle co zeszłoroczny śnieg. Co mnie interesuje, to fakt, że ktoś mi kosi pieniądze za uczciwą pracę, na spełnianie socjalistycznych zachcianek. A wqrwia mnie, że ktoś jeszcze ma czelność to nazywać prawicowym i liberalnym zarządzaniem państwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

powiedz mi kto jest twoim idolem szczerba ??

Jeszcze się taki nie urodził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
Napisano (edytowany)

to po co pier**lisz jak zachwyca cie kradzież państwa  

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Wpisy romka to trzeba dzieciom pokazywać jak się nie chcą uczyć. Kiedyś straszyli dziadem z workiem, teraz można powiedzieć - ucz się bo będziesz jak roman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Cooo brak argumentów i wtedy łacina  :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wpisy romka to trzeba dzieciom pokazywać jak się nie chcą uczyć. Kiedyś straszyli dziadem z workiem, teraz można powiedzieć - ucz się bo będziesz jak roman ;)

 

Do straszenia dzieci to Kijowski wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Wpisy romka to trzeba dzieciom pokazywać jak się nie chcą uczyć. Kiedyś straszyli dziadem z workiem, teraz można powiedzieć - ucz się bo będziesz jak roman ;)

 który to raz mówiłem Ci ze jestem dyslektykiem ? aj zapomniałem ty tak robisz jak są nowi ludzie zabłysłeś jak całe po z tobą na czele 

 

 

Cooo brak argumentów i wtedy łacina  :huh:

nie, brak rozumu nie piszesz nic na temat dlatego hejtujesz ??  

po za tym potrzebujesz adwokata ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Wpisy romka to trzeba dzieciom pokazywać jak się nie chcą uczyć. Kiedyś straszyli dziadem z workiem, teraz można powiedzieć - ucz się bo będziesz jak roman ;)

 

Imię pisze się z dużej litery . W jednym zdaniu jeden błąd . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wielką , a nie dużą . B) Dwa zdania , jeden błąd . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Imię pisze się z dużej litery . W jednym zdaniu jeden błąd . 

 

to na brak argumentum lewactwo uważa się za inteligentniejszych ale rzeczywistość jest brutalniejsza 

 

 
 
 
Używaj opcji EDYTUJ.

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

 ktury to raz muwiłem ci ze jestem dyslektykiem ? aj zapomniałem ty tak robisz jak są nowi ludzie zabłysłeś jak całe po z tobą na czele 

nie, brak rozumu nie piszesz nic na temat dlatego hejtujesz ??  

po za tym potrzebujesz adwokata ??

Jak widzę to adwokata już masz i nie chwal się na AF że rozumu u ciebie brak bo to obciach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj