Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Czasy się zmieniły - teraz kradną inni. 

 

Duży strumień płynie szamana z Torunia. 

 

Jakaś  nowa  Polszczyzna  widzę

 

Jakiś  adres  tego  szamana  podaj  bo  przydał by  się  do  wywoływania  deszczu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Taki obczytany a oczywistej rzeczy nie wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883
Napisano (edytowany)

Ja czekam kiedy odszczekacie bezpodstawne oskarżenia wobec Maciarewicza , O jakim wykroczeniu mówisz ? Przestań oglądać TVN I ZACZNIJ MYŚLEĆ

 

Podaj o co go oskarżałem, tu i teraz, a potem odszczekuj. Czekam.

O jakim wykroczeniu? :huh:

Oczywiście że jest [...]

najpierw potwierdzasz, że to co zrobił kierowca Macierewicza jest wykroczeniem, za chwile znów pytasz jakie? To ty chyba rzeczywiście sam z siebie taki tępy.

A i to, że cały dzień lepisz się w tv nie oznacza, że ja robię to samo. W przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuję ludzi, którzy mówią mi co mam myśleć. Zamilcz i przestań się kompromitować

Edytowano przez lukasz222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ta gadanina na tym forum nic nie zmieni . Jedni bronią drugich a politycy co innego gadają i co innego robią . Najładniej mówią przed wyborami  a, że mają krótką pamieć to już nie ich wina . Polityków ciągnie do bogatych i nie ważne skąd mają te pieniądze a nie do nas . Jedni łapią bandytów narażając siebie i rodziny a drugi ich wypuszcza albo przyznaje odszkodowanie ( tal jak bolek ułaskawiając bandytów ) . Policja łapie biednych i ich każe zamyka w wiezieniach bo statystyki musza być .Jak sprawa dotyczy osoby bogatej powiązanej z politykami lub z sitwą tych co sądzą albo oskarżają to sprawy są umarzane .

Za Po jak budowali A2 miałem ziemię z żółtym piaskiem przy autostradzie . Było trzech właścicieli o łącznej powierzchni 5 ha . Od razu trafił się  kupiec i chciał wykupić . Ja mu nie sprzedałem bo bym został oszukany jak tamci . Biznesmen na przyległych polach zrobił kopalnie piasku wyciął drzewa wydobywał bez pozwolenia wygonił archeologów bo się gmerali nawet wszedł w moją działkę i gminną   . Żadnych konsekwencji nie poniósł bo starostą był z Psl i Policja nie chciała się tym zajmować .

Nie wiem czego bronić tej opozycji przecież jakby któryś z nas tak zrobił  to by się został w skarpetkach .

Jedna partia która chce coś ukrócić która rządzi i jeszcze się znajdują  ludzie którzy tego nie widzą . Widzą drzazgę w czyimś oku a nie widzą bala w swoim . Nie wiem czy dalej nawet wchodzić na to forum i pisać albo zająć się swoimi sprawami i się nie denerwować.   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

masz rację ale prawda jest nieco inna.Pewnie ,że trzeba tępić złodziei,rozwalać układy,wsadzać do więzienia aferzystów itd.Ale jeśli wymiana w kadrach polega na zastąpieniu tamtych swoimi,ściganiu tylko opozycji oraz budowaniu nowych układów to coś tu nie gra.Choćby TK -jeśli chcieli go odpolitycznić trzeba było powoływać sędziów niezależnych a nie partyjnych. A tak to tylko zamiana.W różnego rodzaju spółkach skarbu państwa poszli znacznie dalej niż poprzednicy-obsadzają swoimi nawet tam, gdzie dotychczas byli fachowcy i bezpartyjni.Nie wystarczyło wymienić prezesów trzeba wymienić aż do sprzątaczki(a sorry konserwatorów powierzchni płaskich).Jeżeli chcą uchodzić za partie zmiany to trzeba zmieniać a nie zamieniać.Najlepszy przykład to Kurski w TVP-"wybitny bezstronny polityk".Nie robimy jak nędzni poprzednicy-powołujemy osobę nie umoczoną w układy,rzetelną i obiektywną.Pewnie,że rząd ma mieć wpływ na zarządzanie mieniem państwowym ale przede wszystkim powinni to być fachowcy ponieważ to będzie gwarantowało zyski firm a co za tym idzie wpływy do budżetu.Można by jeszcze długo pisać ale konkluzja jest taka -miała być "dobra zmiana" dla wszystkich a jest przede wszystkim dla swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

strasznie się podniecasz niemiecką stroną nie lepiej czekać na zakończenie slectwa ??

twoja rodzina wieży zabobony ???


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695
Napisano (edytowany)

Ja podałem przykład prawdziwy z własnego życia . Dopowiem jeszcze że po jakimś czasie w wiadomościach łódzkich mówiono , że we wsi pod Łęczycą skradziono duży polny kamień z pola który leżał blisko drogi . Okazało się że policja skutecznie odnalazła skradziony przedmiot na pobliskich działkach w Łęczycy złodziejowi grozi do 5 lat więzienia fajne . Nie pamiętam za którego rządu była nowelizacja kodeksu karnego : podnieśli karę za gwałt zbiorowy a obniżyli za przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej .

To wszystko widać z kim przystają politycy . Pewnie że każdy jest umoczony tylko kwestia jak mocno . Piszesz , że można wybrać sędzie niezależnego . Nie ma takich ludzi bo jeden będzie niezależny do Pis a z Po będzie niezależny do Po .

Fachowcy w spółkach są zatrudnieni ale na niższych stanowiskach .

Znam jedną kobitkę  która zmieniała przynależność do partii w zależności która partia rządziła i zawsze się gdzieś wkręciła .

Moim zdaniem Pis aby zrealizować te swoje programy musi uszczelnić pieniądze które są wyprowadzane   albo polegnie i ja za nimi płakał też nie będę . 

 

Zapomniałem dopisać , że Pani Kopacz była fachowcem i co ?

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Niech pis zmieni prawo i zabierze ochronę BOR byłym prezydentom i ich małżonkom. Czy innym politykom. Pamiętam, że jak Kaczyński zakończył premierowanie w 2007 roku. Korzystał z BOR dokąd się dało.

 

 

Staszek zachowaj choć odrobinę godności Pisząc takie obelgi pod adresem kobiety, chcesz komuś wmówić, że kogoś krytykujesz za wychowanie córki?

 

Oj tam tatuś koczował wsejmie o pieniądze na nowe auto to się dziewczę zapuścilo a mamusią pewnie sie sąsiad zaopiekował w tym czasie  ;)

 
Jak bi ci ktoś napisał, że się twoja mamusią sąsiad opiekował to rozumiem, że też byś przyjął to jako krytykę twego wychowania. Które jak widać jest słabiutki.
Procedury są wszędzie takie same. Kierujący powinien pozostać na miejscu zdarzenia. Tym bardziej, że był inny kierowca trzeciego samochodu, który nie brał udziału w zdarzeniu i mógł Macierewicza odwieźć. Kierowca ŻW prowadzący x 5 jakoś został. Zresztą ten Kazimierz jest w ogóle żołnierzem ŻW?

 

 

Ciekawe kto interweniował? Bo zabawne są teksty co by było gdyby było. Zaczęto dla poprzedników też liczyć deficyt z długami samorządów.

 

Dziura w finansach publicznych była już wyższa przez siedem z ośmiu lat rządów koalicji PO-PSL tj. w latach 2008-2014, a jeśli liczymy z samorządami, to również za rządów Millera i Belki w latach 2003-2004.

 

Jeśli chcą być rzetelni niech policzą za 2016 też z długami samorządów. Morawiecki przyjął zabawną strategię. Nie mogąc sam zrealizować tego co naobiecywał ludziom i pisowi. Przyjął taktykę obniżania, pogarszania tego co zrobili poprzednicy. Ogólnie artykuł to taka mieszanina domysłów, faktów, nadłużyć i wniosków co by było gdyby było.

dlug%20-%20gierek%20tusk.jpg

id,9040.jpg

 

widać kto jest inteligentny tacy własnie ludzie czytają i wiedzą co się działo w Polsce

gdzie ta kasa prywatyzacji ziemi 40% państwowych spółek ???? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Teraz wiadomo za co budowali a bez mała by powiedzieli że to Pis zadłużył niektórzy użytkownicy tego forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

 

 

 

Sprzedaż bezpośrednia od rolnika była możliwa i wcześniej. Przykład ludzie sprzedający jaka jabłka i tym podobne. Więc może to sformalizowano. Ale to działało odkąd pamiętam i nigdy problemów nie było.jak ktoś chciał mógł otworzyć działalność i sprzedawać oficjalnie. Jeszcze korzystał bo jako przedsiębiorca mógł sobie vat odliczać koszta robić. itd. Sprzedaż bezpośrednia żadnej rewolucji w rolnictwie nie zrobi. Bo kwitła jeszcze za komuny i po komunie też.

 

 

Sprzedaż bezpośrednia produktów przetworzonych, mówi CI to coś. Mogłeś sprzedać tucznika ale samemu go przerobić i sprzedać już nie, dzięki tej ustawie będziesz miał wybór albo sprzedajesz produkt do skupu albo sam przerabiasz i sprzedajesz wyrób gotowy bez większych obostrzeń sanitarnych i wtedy konsument ma wybór albo bierze od Ciebie albo idzie sobie do sklepu kupić.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

strasznie się podniecasz niemiecką stroną nie lepiej czekać na zakończenie slectwa ??

twoja rodzina wieży zabobony ???

 

Potrafisz coś napisać sam i bez robienia dziecinnych błędów ortograficznych? Czy tylko kopiuj-wklej cię ratuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jakby tu coś Michnik napisał to by lukasz chyba  nie oczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Chłopie, problemem dla ciebie jest skleić jedno zdanie poprawnie, a bierzesz się za ocenę czyichś przekonań i źródeł, choć sam swoich nie potrafisz poprawnie określić. Znajdź przynajmniej jedno moje zdanie na całym forum, gdzie chociaż powołuję sie na TVN, nie mówię już o ubóstwianiu tej stacji, jak w twoim przypadku dzieje się z TVP i innymi pisowskimi oddziałami propagandy. Życzę miłej zabawy w szukanie :lol:

Do tego czasu dobrze by było, jakbyś przestał tłuc bezsensownie w klawiaturę i w ogóle zajął się czymś innym niż polityka, bo nawet prosta ocena przynależności ideologicznej danej partii Cię przerasta, pogódź się z tym

ta a na kogo nakładają kary co tydzień i co tydzień przeprasza za manipulacje ?? 

lewatywa i nie ogląda tvn??

 

przynależności ideologicznej a do kogo niby ja przynależę??? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

A co ty mi tu o manipulacjach i karach, miałeś znaleźć dowody na moją "miłość" do TVN, którą sugerujesz. Wiedziałem, że cię to przerośnie, ale nie myśl, że podejmowanie jakichś pobocznych tematów zasłoni twoją hipokryzję. Lewatywę to sobie chyba co wieczór robisz homosiu, skoro tyle o niej ględzisz.

Do kogo ty przynależysz mało mnie obchodzi, z pewnością nie do prawicy, bo piejesz nad wspaniałością narodowych socjalistów, co samo w sobie jest sprzeczne z liberalizmem. Ja napisałem jedynie, że nie potrafisz ocenić takiej przynależności w przypadku partii politycznych, co jest faktem.

 

@Zbyszko - może ciebie Michnik zajmuje, dla mnie to co robi jest obojętne, bo nie odnoszę się do niego. Jak ktoś chce robić za internetową wyrocznię, to niech chociaż wróci do podstawówki i nauczy się po polsku pisać, bo takie kwiatki się dość mocno kłócą z szacunkiem wobec własnej ojczyzny, zwłaszcza w czasach, gdzie komputer sam człowieka poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Roman czy ta czarna kreseczka z czarnymi kropkami coś oznacza bo jeśli tak to znaczny spadek w 2014r

 

a na dziś

 

 

http://www.investtracer.pl/news/newsDetails.htm;jsessionid=5324F06DED1F10F41B6511109EC66A1E?newsId=632735

 

 

Relacja PDP do PKB wyniesie 51,3 proc. na koniec 2016 oraz 52,3 proc. w 2017

czyli wzrasta i nie ma co się licytować

 

http://www.finanse.mf.gov.pl/zadluzenie-skarbu-panstwa

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

A co ty mi tu o manipulacjach i karach, miałeś znaleźć dowody na moją "miłość" do TVN, którą sugerujesz. Wiedziałem, że cię to przerośnie, ale nie myśl, że podejmowanie jakichś pobocznych tematów zasłoni twoją hipokryzję. Lewatywę to sobie chyba co wieczór robisz homosiu, skoro tyle o niej ględzisz.

Do kogo ty przynależysz mało mnie obchodzi, z pewnością nie do prawicy, bo piejesz nad wspaniałością narodowych socjalistów, co samo w sobie jest sprzeczne z liberalizmem. Ja napisałem jedynie, że nie potrafisz ocenić takiej przynależności w przypadku partii politycznych, co jest faktem.

 

@Zbyszko - może ciebie Michnik zajmuje, dla mnie to co robi jest obojętne, bo nie odnoszę się do niego. Jak ktoś chce robić za internetową wyrocznię, to niech chociaż wróci do podstawówki i nauczy się po polsku pisać, bo takie kwiatki się dość mocno kłócą z szacunkiem wobec własnej ojczyzny, zwłaszcza w czasach, gdzie komputer sam człowieka poprawia.

 

po twoich pogodach walczysz tylko z jednym negujesz ??

 

co do michnika to własnie takim środowiskach jest obojętne co wyznajesz 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ale czy ktoś podważy dług Gierka a dług obecny . Gierek nie wyprzedawał kraju a rządzący do tej pory sprzedawali co się da i jeszcze zadłużali kraj .

To kto lepiej rządził ?

Tak rządzić to chyba by każdy potrafił tylko Tusk zwiał a my najwyżej do Monaru , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

strasznie się podniecasz niemiecką stroną nie lepiej czekać na zakończenie slectwa ??

twoja rodzina wieży zabobony ???

Podniecać się nie ma czym po prostu tak jest <_<  a od mojej rodziny to się od****rz ;[  pozatym to ty jeszcze wierzysz w zabobony :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

po twoich pogodach walczysz tylko z jednym negujesz ??

 

 

Dasz radę to napisać raz jeszcze, ale w jakimś wspólnym języku? Pech chciał, że nie mam pod ręką żadnego tłumacza z języka ewoki :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

zle mi poprawił błąd ale wiesz o co mi chodzi poglądy*  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

No i twoim zdaniem po zmianie tego jednego słowa to zdanie ma jakikolwiek sens? Nawet nie wiadomo do czego to przykleić, bo cytujesz całość wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

To  na pewno  Zasługa  PO  na  pewno

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 

To  na pewno  Zasługa  PO  na  pewno

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

post-5037-0-41166100-1486315149.jpg  Oszczędzali na paliwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Roman czy ta czarna kreseczka z czarnymi kropkami coś oznacza bo jeśli tak to znaczny spadek w 2014r

 

a na dziś

 

 

http://www.investtracer.pl/news/newsDetails.htm;jsessionid=5324F06DED1F10F41B6511109EC66A1E?newsId=632735

 

 

Relacja PDP do PKB wyniesie 51,3 proc. na koniec 2016 oraz 52,3 proc. w 2017

czyli wzrasta i nie ma co się licytować

 

http://www.finanse.mf.gov.pl/zadluzenie-skarbu-panstwa

 

wtedy okradli ofe bo dochodzili do biliona

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Trzy-lata-temu-skrojono-OFE-7497554.html

http://nettg.pl/news/140138/pgg-optymistyczny-koniec-roku

nawet kopalnie zarabiają 

1411776304_j9l06s_600.jpg

a pamiętacie jak było nie rentownie

1422865654_3zf8xi_600.jpg

to_sa_najbardziej_pilne_potrzeby_2015-10

 

 

lewaki co wy na to ????????


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj