Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

To nie temat  co by było  Gdyby

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Ale Misiewicz podwieziony na wódkę służbowym autem jakoś odrazy nie budzi i na krytykę nie zasługuje?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Co  innego  podwózka na wódkę 

Lepiej  że  go  podwieźli  niż  by  miał  jeździć  pijany 

Za  poprzedniej  ekipy  też  jeździli  na zakupu  BOR  nosił  torby z zakupami  itd

A co  innego  Jazda  po pijanemu  bez  prawa  jazdy   po mieście 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

wystarczy ze twoje tvn głosi znaczy wyprał ci mózg 

 

Chłopie, problemem dla ciebie jest skleić jedno zdanie poprawnie, a bierzesz się za ocenę czyichś przekonań i źródeł, choć sam swoich nie potrafisz poprawnie określić. Znajdź przynajmniej jedno moje zdanie na całym forum, gdzie chociaż powołuję sie na TVN, nie mówię już o ubóstwianiu tej stacji, jak w twoim przypadku dzieje się z TVP i innymi pisowskimi oddziałami propagandy. Życzę miłej zabawy w szukanie :lol:

Do tego czasu dobrze by było, jakbyś przestał tłuc bezsensownie w klawiaturę i w ogóle zajął się czymś innym niż polityka, bo nawet prosta ocena przynależności ideologicznej danej partii Cię przerasta, pogódź się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

To nie jest dyskusja co było za poprzedniej ekipy :D  :D  :D

Uporządkujmy fakty - Misiewicz jako funkcjonariusz publiczny, wybraniec Antoniego, niemal zwierzchnik służb zbrojnych  służbowym autem,  za pieniądze podatników został zawieziony na wódkę do klubu. Nadużycie jak byk!

Córka posła, osoba prywatna,  prywatnym autem, za własne (ojca) pieniądze po kielichu wywaliła w barierkę. Co najwyżej  wstyd jak byk !


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Misiewicz jest kryty - nie ma strachu.

 

 

A czy myślicie że medal za zasługi dla obronności dostał za co? Jest kryty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

No Agro grubo jedziesz.


No Agro grubo jedziesz.

original_136112_67f771142cd5dcd33b4cd61d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To nie jest dyskusja co było za poprzedniej ekipy :D  :D  :D

Uporządkujmy fakty - Misiewicz jako funkcjonariusz publiczny, wybraniec Antoniego, niemal zwierzchnik służb zbrojnych  służbowym autem,  za pieniądze podatników został zawieziony na wódkę do klubu. Nadużycie jak byk!

Córka posła, osoba prywatna,  prywatnym autem, za własne (ojca) pieniądze po kielichu wywaliła w barierkę. Co najwyżej  wstyd jak byk !

 

To nie temat  co  było  2  tygodnie temu  :D :D :D

 

Jazda  po pijanemu  bo po kielichu  niema się ponad 1 poromila

Jazda  bez  prawa  jazdy 

Z pasażerem

To nie  wstyd  jak Byk

Tylko  przestępstwo  jak  byk !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tym że jedno to obciach dla państwa , a drugie dla rodziców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

To nie temat  co  było  2  tygodnie temu  :D :D :D

 

Jazda  po pijanemu  bo po kielichu  niema się ponad 1 poromila

Jazda  bez  prawa  jazdy 

Z pasażerem

To nie  wstyd  jak Byk

Tylko  przestępstwo  jak  byk !!!

 

Przecież to osoba prywatna. Niejeden codziennie po gorzale w coś wypaskudzi i jakoś tak nie przeżywasz :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Niech robi będzie jak w Polsce ludzie bardziej od kościoła zaczną się odwracać za mieszanie w polityce.

 

co Tusk :lol:  wygra wybory ??

 

Masz wątpliwości, że zostanie na drugą kadencję? Łyso wam będzie w pise. Bo póki co Polska jest jednym krajem krytykującym kandydaturę własnego rodaka.

 

Oj tam tatuś koczował wsejmie o pieniądze na nowe auto to się dziewczę zapuścilo a mamusią pewnie sie sąsiad zaopiekował w tym czasie ;)

http://niezalezna.pl/92974-ewa-kopacz-zalamana-w-po-nie-ma-juz-nic-do-powiedzenia-jak-schetyna-ogral-byla-premier   :P :P

 

Staszek skąd wiesz czy sam nie jesteś produktem zaspokajania własnej mamusi przez sąsiada? Tutaj takie obelgi wypisujesz a jutro do komunii pójdziesz co? Ja rozumiem krytykę dziewczyny za to co zrobiła. Ale po co zaraz o matce pisać. Widać jaki jad nienawiści z ciebie wypływa. Jakim ty człowiekiem jesteś?

 

Specjaliści od kolizji hubertusy i ulmany dawajcie z 5 dni teraz ,bez TVN  będzie ciężko wam to udżwignąć

 

Tutaj w porównaniu do sprawy Antka kierująca została zatrzymana. Odpowie za to co zrobiła. Nie oddaliła się z miejsca zdarzenia. Nikt jej nie kryje. W jej przypadku postąpiono tak jak był by to każdy z nas. W przypadku kierującego autem Macierewicza prawo zostało złamane. Oddalił się samowolnie z miejsca zdarzenia. Antek mu pozwolił złamać prawo.A sprawa przejęta przez ŻW, gdy jej ludzie nabałaganili zostanie zatuszowana. Już powiedzieli, że to przez warunki.

Mam nadzieję, że teraz wyłowiłeś różnicę. Między stosowaniem procedur wobec kierujących w tych dwóch zdarzeniach.

 

 

Na pewno  Hubertus   nie  omieszka   szczegółowo  rozpracować    tego  wypadku   przecież nie jechała  sama  wiozła  pasażera  naraziła  go na utratę zdrowia  a  nawet życia.

Jechała  Pijana  i  bez  prawa  jazdy 

 

 

To będzie rozpracowywał prokurator i sąd. Ja rozpracowałem powyżej różnicę. Jak działa prawo wobec normalnych ludzi. A jak działa prawo wobec dygnitarzy i ich świty. Dziewczyna została zatrzymana, nie oddaliła się Kierowca Antoniego się oddalił bez wyjaśnień. Chociaż innym kazano czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jaki to ma zwiazek z jazdą po kielichu córki posła? :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Żadnego ale zawsze warto coś wkleić ;)

 

marek nie umie nic na pisać , marek nie myśli sam , marek dostaje przekaz.

Nie bądź jak marek. Myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Niech robi będzie jak w Polsce ludzie bardziej od kościoła zaczną się odwracać za mieszanie w polityce.

 

 

Masz wątpliwości, że zostanie na drugą kadencję? Łyso wam będzie w pise. Bo póki co Polska jest jednym krajem krytykującym kandydaturę własnego rodaka.

 

 

Staszek skąd wiesz czy sam nie jesteś produktem zaspokajania własnej mamusi przez sąsiada? Tutaj takie obelgi wypisujesz a jutro do komunii pójdziesz co? Ja rozumiem krytykę dziewczyny za to co zrobiła. Ale po co zaraz o matce pisać. Widać jaki jad nienawiści z ciebie wypływa. Jakim ty człowiekiem jesteś?

 

 

Tutaj w porównaniu do sprawy Antka kierująca została zatrzymana. Odpowie za to co zrobiła. Nie oddaliła się z miejsca zdarzenia. Nikt jej nie kryje. W jej przypadku postąpiono tak jak był by to każdy z nas. W przypadku kierującego autem Macierewicza prawo zostało złamane. Oddalił się samowolnie z miejsca zdarzenia. Antek mu pozwolił złamać prawo.A sprawa przejęta przez ŻW, gdy jej ludzie nabałaganili zostanie zatuszowana. Już powiedzieli, że to przez warunki.

Mam nadzieję, że teraz wyłowiłeś różnicę. Między stosowaniem procedur wobec kierujących w tych dwóch zdarzeniach.

 

 

To będzie rozpracowywał prokurator i sąd. Ja rozpracowałem powyżej różnicę. Jak działa prawo wobec normalnych ludzi. A jak działa prawo wobec dygnitarzy i ich świty. Dziewczyna została zatrzymana, nie oddaliła się Kierowca Antoniego się oddalił bez wyjaśnień. Chociaż innym kazano czekać.

 

Ale ja jej nie krytykuję ja krytykuję jej rodziców bo tak ją wychowali :P :P tak to jest jak rodzice nie wychowują dziecka tylko je hodują B) Maciarewicz z nikąd się nie oddalił dowiedz się jakie są procedury w przypadku zdarzenia z udziałem Zandarmeri a wtedy mędrkuj :rolleyes:

Co w tym dziwnego że została zatrzymana jak popełniła przestępstwo :P :P

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

,

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Ale ja jej nie krytykuję ja krytykuję jej rodziców bo tak ją wychowali :P :P tak to jest jak rodzice nie wychowują dziecka tylko je hodują B)

Co w tym dziwnego że została zatrzymana jak popełniła przestępstwo :P :P

A co ty masz za pojecie jak ją rodzice wychowywali? Skąd masz taka wiedzę?

Jeśli jest jak piszesz to może rodziców karać za to ze córka  jeździ po pijaku? Skoro to wina wychowania to niech odpowiadaja rodzice a dziewczyne puścic do domu :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Niech pis zmieni prawo i zabierze ochronę BOR byłym prezydentom i ich małżonkom. Czy innym politykom. Pamiętam, że jak Kaczyński zakończył premierowanie w 2007 roku. Korzystał z BOR dokąd się dało.

 

Ale ja jej nie krytykuję ja krytykuję jej rodziców bo tak ją wychowali :P :P tak to jest jak rodzice nie wychowują dziecka tylko je hodują B) Maciarewicz z nikąd się nie oddalił dowiedz się jakie są procedury w przypadku zdarzenia z udziałem Zandarmeri a wtedy mędrkuj :rolleyes:

Co w tym dziwnego że została zatrzymana jak popełniła przestępstwo :P :P

 

Staszek zachowaj choć odrobinę godności Pisząc takie obelgi pod adresem kobiety, chcesz komuś wmówić, że kogoś krytykujesz za wychowanie córki?

 

Oj tam tatuś koczował wsejmie o pieniądze na nowe auto to się dziewczę zapuścilo a mamusią pewnie sie sąsiad zaopiekował w tym czasie  ;)

 
Jak bi ci ktoś napisał, że się twoja mamusią sąsiad opiekował to rozumiem, że też byś przyjął to jako krytykę twego wychowania. Które jak widać jest słabiutki.
Procedury są wszędzie takie same. Kierujący powinien pozostać na miejscu zdarzenia. Tym bardziej, że był inny kierowca trzeciego samochodu, który nie brał udziału w zdarzeniu i mógł Macierewicza odwieźć. Kierowca ŻW prowadzący x 5 jakoś został. Zresztą ten Kazimierz jest w ogóle żołnierzem ŻW?

 

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/deficyt-budzetowy-dziura-budzetowa-mateusz,98,0,2256738.html pierwsi posypali głowy popiołem.Nie żeby były powody do chwały, ale tragedii nie widać jak tu niektórzy już drugi rok wieszczą.

 

Ciekawe kto interweniował? Bo zabawne są teksty co by było gdyby było. Zaczęto dla poprzedników też liczyć deficyt z długami samorządów.

 

Dziura w finansach publicznych była już wyższa przez siedem z ośmiu lat rządów koalicji PO-PSL tj. w latach 2008-2014, a jeśli liczymy z samorządami, to również za rządów Millera i Belki w latach 2003-2004.

 

Jeśli chcą być rzetelni niech policzą za 2016 też z długami samorządów. Morawiecki przyjął zabawną strategię. Nie mogąc sam zrealizować tego co naobiecywał ludziom i pisowi. Przyjął taktykę obniżania, pogarszania tego co zrobili poprzednicy. Ogólnie artykuł to taka mieszanina domysłów, faktów, nadłużyć i wniosków co by było gdyby było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jaki to ma zwiazek z jazdą po kielichu córki posła? :blink:

Żaden   a co  ?????

Nie po kielichu tylko  po Pijanemu

 

To ma związek z tym  że  Misiewicz  miał  się  od  kogo  uczyć  jak korzystać  z BOR

:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91
Napisano (edytowany)

No jak ty na równi stawiasz to że pijana gówniara rozwaliło auto do  tego że misiewicz na dziewczyny , o rzepraszam, na chłopaków jeździ rządową limuzyną.

 

No ale on był na misji ;). Świeże mięsko miał dla przełożonych załatwić.

 

 

 

A właśnie - skąd informacja o tym że to córka Szczerby? Bo żadne media tego nie podają - nawet te pisowskie.

 

Niezależne media podają że tym lexusem kierowała Sandra S. Dla każdego oczywiste jest że jest to córka Kaczyńskiego i Szczypińskiej która nie przyjęła nazwiska po ojcu. Księża też tak robią ze swoimi dziećmi.

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

Żaden   a co  ?????

Nie po kielichu tylko  po Pijanemu

 

To ma związek z tym  że  Misiewicz  miał  się  od  kogo  uczyć  jak korzystać  z BOR

:D :D :D

 

Od zdrajców narodu i niemieckich kolaborantów sie uczył? Chyba za wzór winien mieć Jarosława Wiecznie Dziewicę a nie gorszy sort :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech pis zmieni prawo i zabierze ochronę BOR byłym prezydentom i ich małżonkom. Czy innym politykom. Pamiętam, że jak Kaczyński zakończył premierowanie w 2007 roku. Korzystał z BOR dokąd się dało.

 

 

Staszek zachowaj choć odrobinę godności Pisząc takie obelgi pod adresem kobiety, chcesz komuś wmówić, że kogoś krytykujesz za wychowanie córki?

 

Oj tam tatuś koczował wsejmie o pieniądze na nowe auto to się dziewczę zapuścilo a mamusią pewnie sie sąsiad zaopiekował w tym czasie  ;)

 
Jak bi ci ktoś napisał, że się twoja mamusią sąsiad opiekował to rozumiem, że też byś przyjął to jako krytykę twego wychowania. Które jak widać jest słabiutki.
Procedury są wszędzie takie same. Kierujący powinien pozostać na miejscu zdarzenia. Tym bardziej, że był inny kierowca trzeciego samochodu, który nie brał udziału w zdarzeniu i mógł Macierewicza odwieźć. Kierowca ŻW prowadzący x 5 jakoś został. Zresztą ten Kazimierz jest w ogóle żołnierzem ŻW?

 

 

Ciekawe kto interweniował? Bo zabawne są teksty co by było gdyby było. Zaczęto dla poprzedników też liczyć deficyt z długami samorządów.

 

Dziura w finansach publicznych była już wyższa przez siedem z ośmiu lat rządów koalicji PO-PSL tj. w latach 2008-2014, a jeśli liczymy z samorządami, to również za rządów Millera i Belki w latach 2003-2004.

 

Jeśli chcą być rzetelni niech policzą za 2016 też z długami samorządów. Morawiecki przyjął zabawną strategię. Nie mogąc sam zrealizować tego co naobiecywał ludziom i pisowi. Przyjął taktykę obniżania, pogarszania tego co zrobili poprzednicy. Ogólnie artykuł to taka mieszanina domysłów, faktów, nadłużyć i wniosków co by było gdyby było.

 

Bzdury piszesz procedury nie sa takie same poucz sie niedouku :P :P o jakich obelgach mówisz ?Bo  oprócz Ciebie i UlmanaCZY Wdaniela obelg nikt tu nie pisze mówienie prawdy to dla CB obelga? :D

A co ty masz za pojecie jak ją rodzice wychowywali? Skąd masz taka wiedzę?

Jeśli jest jak piszesz to może rodziców karać za to ze córka  jeździ po pijaku? Skoro to wina wychowania to niech odpowiadaja rodzice a dziewczyne puścic do domu :P

 

Jak wychowali to widać ,pijana siada za kierownicą no ale w razie czego tatuś się wstawi B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Od zdrajców narodu i niemieckich kolaborantów sie uczył? Chyba za wzór winien mieć Jarosława Wiecznie Dziewicę a nie gorszy sort :blink:

 

Powinien  ale  widać  brał  przykład  z  POprzedników 

niestety 

:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

Misiewicz jest kryty - nie ma strachu.

 

 

A czy myślicie że medal za zasługi dla obronności dostał za co? Jest kryty ;)

 

A jak często?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj