Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5572

hubertuss  Ulman - 15 miesięcy temu TVP była dla was wyrocznią i źródłem prawdy - a była tak samo prorządowa jak teraz .

Jedyne co się zmieniło to rząd ! 

Tak prorządowa, propagandowa telewizja nie była 89 roku. Oprócz rządu zmienił sie prezes TVP, zarząd TVP oraz 80% dziennikarzy TVP 

 

Rząd ma to do siebie że może załatwić rynki zbytu jeśli będzie chciał . Może wpłynąć na urzędy które kontrolują towar który do nas przysyłają z zagranicy . 

Załatwiało to się kiedyś. Rynki zbytu są  i wystarczyłoby aby nasz rząd nasladował premiera Orbana który spotyka sie z Putinem. Wg PIS mamy wokół niemal samych wrogów więc im nie sprzedamy  a naszym przyjaciołom sku......nom UPAińcom damy za darmo. 

Kto ci kontroluje co przyjeżdza z zagranicy? W UE masz swobodny przepływ towarów więc jak niby chcesz to zrobić?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
 
 
Wielka manipulacja TVN. Za Artura Wosztyla wypowiadał się... ktoś inny
Dodano: 10.09.2016 [07:12]
147348793113641285825.jpg
foto: Facebook
Telewizja TVN przygotowała materiał z premiery filmu "Smoleńsk". W relacji wypowiada się postać, przedstawiona jako Artur Wosztyl, pilot Jaka-40. Tyle że... nie jest to Artr Wosztyl. - Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego,aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie - komentuje pilot. 

O całej sprawie por. Artur Wosztyl poinformował na Facebooku:

 

Od znajomych dotarły do mnie informacje, że wypowiadałem się na temat filmu "Smoleńsk" w reżyserii Pana Antoniego Krauze dla telewizji TVN zaraz po jego uroczystej prapremierze. Zdziwiony byłem tymi sugestiami i przy pomocy mi bliskich znalazłem ten materiał. 


Można go obejrzeć tutaj (trzeba być zalogowanym na Facebooku). A tak wygląda postać przedstawiona jako Artur Wosztyl:

147348793113641385825.jpg

 

Jestem zaskoczony brakiem profesjonalizmu mediów, które kształtują opinię publiczną.
 Jestem zażenowany tym, że podaje się Polakom nieprawdę. Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego,aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie. 
Polecam uwadze ten krótki film i jednocześnie mam nadzieję, że telewizja TVN naprawi swój błąd, albo celowe działanie

- napisał oburzony pilot.

Artur Wosztyl jest jedynym żywym świadkiem, który potwierdza zeznania śp. Remigiusza Musia (technika pokładowego Jaka-40) dotyczące komendy smoleńskiej wieży dla Tu-154 o zejściu do 50 m. Muś według oficjalnych ustaleń popełnił w październiku 2012 r. samobójstwo.

Pod koniec stycznia 2014 r. "nieznani sprawcy" przecięli w samochodzie por. Wosztyla przewody hamulcowe. Jazda bez działających hamulców na oblodzonej drodze mogłaby zakończyć się tragicznie, na szczęście pilot zorientował się, że auto nie jest sprawne. Natychmiast zgłosił sprawę na policję, bo półtora miesiąca wcześniej doszło do identycznego zdarzenia. Policjanci potwierdzili, że przewody zostały przecięte celowo. Por. Wosztyl uczestniczył zarówno w III Konferencji Smoleńskiej, jak i w dwóch poprzednich. 
 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
Napisano (edytowany)

Szkoda gen Skrzypczaka bo facet miał kręgosłup. Nie pieprzył się z poprzednim rządem ani z obecnym. To dzięki niemu mamy Leopardy. Obawiam się że karierę jego syna można już uznać za zakończoną w Wojsku Polskim. 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Ktokolwiek się z PIS nie zgadza to wróg i trzeba się go pozbyć. Tak samo było w NSDAP i za komuny ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
Napisano (edytowany)

Gen Różańskiego też szkoda, pamiętam go jeszcze jako porucznika albo już kapitana  z pułku w Żarach, facet dynamit. Chciał czegoś nauczyć swoich żołnierzy. 

Za Tomaszyckim ludzie poszliby w ogień. Kończy się pewna era. Jest jeszcze paru w służbie ale dobrze im życzę dlatego nie wymienię. Bozia jedna wie kto czyta to forum.

 

A tutaj coś dla fanów Przemysłu Lotniczego ala Świdnik, chciałoby się powiedzieć " a nie ostrzegałem". 

http://www.tvn24.pl/modernizacja-anakond-w-swidniku-kolejne-nieudane-proby,711280,s.html

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

hubertuss  Ulman - 15 miesięcy temu TVP była dla was wyrocznią i źródłem prawdy - a była tak samo prorządowa jak teraz .

Jedyne co się zmieniło to rząd ! 

 

Oczywiście była pro rządowa. Ale propaganda nie była tak ordynarna i siermiężna jak teraz. Nikt nie robił wrzutek, że przywódca jednej z partii opozycyjnych to szpieg. Nikt nie robił wrzutek, że po da każdemu Polakowi po 6 tys. Nie kłamał jak Ziemiec w wiadomościach na drugi dzień po zabraniu teczek z domu Kiszczaka, że grafolog już potwierdził autentyczność podpisu. Bo stało się to dopiero po kilku miesiącach. Tvp za po było upolitycznione ciągnęło za rządem. ale mniej niż tvn. A teraz kłamią bezczelnie robiąc takie wrzutki jak wyżej podałem.

 

Rząd ma to do siebie że może załatwić rynki zbytu jeśli będzie chciał . Może wpłynąć na urzędy które kontrolują towar który do nas przysyłają z zagranicy . 

 

Jakie rynki zbytu załatwił Jurgiel? On w ogóle jest coś robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Roman gdybym chciał pisać o Lewicy Chrześcijańskiej to bym napisał. Użyłem określenia lewicowcy katoliccy bo to taki nasz regionalny,krajowy produkt. Nie wklejam tak długich elaboratów jak Twoje bo na forum to bez sensu.

tylko wy i ta pani nazwała pis lewica

https://www.youtube.com/watch?v=LWx-gUki93w

a politolodzy 

pkw

i inni uczeni gadają ze prawica  :D

Oczywiście była pro rządowa. Ale propaganda nie była tak ordynarna i siermiężna jak teraz. Nikt nie robił wrzutek, że przywódca jednej z partii opozycyjnych to szpieg. Nikt nie robił wrzutek, że po da każdemu Polakowi po 6 tys. Nie kłamał jak Ziemiec w wiadomościach na drugi dzień po zabraniu teczek z domu Kiszczaka, że grafolog już potwierdził autentyczność podpisu. Bo stało się to dopiero po kilku miesiącach. Tvp za po było upolitycznione ciągnęło za rządem. ale mniej niż tvn. A teraz kłamią bezczelnie robiąc takie wrzutki jak wyżej podałem.

 

 

Jakie rynki zbytu załatwił Jurgiel? On w ogóle jest coś robi?

hubertus gdzie ty się urodziłeś sami nawet się siebie śmiali 

 

 

gdy nagrają tak Kaczyńskiego to pogadamy a narazie nie majacz 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

kaczyński mlaska (niedołężny starzec , to można mu wybaczyć) i pewnie nic nie dałoby się z nagrania zrozumieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Tak prorządowa, propagandowa telewizja nie była 89 roku. Oprócz rządu zmienił sie prezes TVP, zarząd TVP oraz 80% dziennikarzy TVP 

 

Załatwiało to się kiedyś. Rynki zbytu są  i wystarczyłoby aby nasz rząd nasladował premiera Orbana który spotyka sie z Putinem. Wg PIS mamy wokół niemal samych wrogów więc im nie sprzedamy  a naszym przyjaciołom sku......nom UPAińcom damy za darmo. 

Kto ci kontroluje co przyjeżdza z zagranicy? W UE masz swobodny przepływ towarów więc jak niby chcesz to zrobić?

 To powiedz mi czy w Polsce są instytucje które kontrolują jakość towarów zawartość substancji nie dozwolonych ?

Ja tylko sugerowałem że rząd powinien tak zrobić jak robi Putin wysyłając swoich inspektorów do przetwórni .

Niby wolny przepływ towarów ale nasze ziemniaki muszą mieć nie wiadomo jakie papiery .

Wiesz że u mnie w gospodarstwie co roku mam kontrolę z inspekcji ochrony roślin a co dwa lata biorą próby a to ziemi , ziemniaków a ostatnio kapusty .

Niektóre środki chemiczne nie są dopuszczone w Polsce a na zachodzie tak i wystarczyłoby znaleźć śladowe ilości środka który nie jest dopuszczony u nas i hej towar s powrotem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kaczyński mlaska (niedołężny starzec , to można mu wybaczyć) i pewnie nic nie dałoby się z nagrania zrozumieć. 

 

Co tam mlaska jak na starca to niezle opozycję na kolana rzucił aż mu  się pod koła rzucali jak autem jechał :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Do jakich przetwórni? :D

Polskich przetwórni mleczarskich na przykład .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ja pytałem do jakich przetwórni na Ukrainie chcesz wysłać kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Najwięcej towarów przychodzi z zachodu o Ukrainie nic nie pisałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Sorry w takim razie, widocznie zafiksowałem się na tej Ukrainie. Ulman to Twoja wina. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ale coś Po osiągnęła blokując mównicę zaczęli ich naśladować w USA . Może opatentują i jak ktoś tak będzie chciał strajkować to będzie musiał płacić    wtedy gdy Po znowu dostanie się do władzy to będzie mogła jeszcze lepsze budżety robić z czego bardzo im tego życzę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

 To powiedz mi czy w Polsce są instytucje które kontrolują jakość towarów zawartość substancji nie dozwolonych ?

Ja tylko sugerowałem że rząd powinien tak zrobić jak robi Putin wysyłając swoich inspektorów do przetwórni .

Niby wolny przepływ towarów ale nasze ziemniaki muszą mieć nie wiadomo jakie papiery .

Wiesz że u mnie w gospodarstwie co roku mam kontrolę z inspekcji ochrony roślin a co dwa lata biorą próby a to ziemi , ziemniaków a ostatnio kapusty .

Niektóre środki chemiczne nie są dopuszczone w Polsce a na zachodzie tak i wystarczyłoby znaleźć śladowe ilości środka który nie jest dopuszczony u nas i hej towar s powrotem .

Sanepid kontroluje. Pozostałości substancji nie mają żadnego znaczenia o ile środek jest dopuszczony do stosowania w kraju pochodzenia. Pewne substancje są nie dopuszczone na poziomie UE i wtedy na wjeździe do UE taki towar z zewnątrz  może zostać nie wpuszczony. Co wytworzone na terenie UE zgodnie z zasadami lokalnymi może być sprzedawane w całej UE  i nic nie zrobisz

 

Polskich przetwórni mleczarskich na przykład .

Jak ciągle ruskim podskakuja to maja inspektorów i kontrole. Orban klepie się z Putinem po ramieniu i pewnie najwięcej w ten sposób Węgrzy skorzystaja


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Oczywiście była pro rządowa. Ale propaganda nie była tak ordynarna i siermiężna jak teraz. Nikt nie robił wrzutek, że przywódca jednej z partii opozycyjnych to szpieg. Nikt nie robił wrzutek, że po da każdemu Polakowi po 6 tys. Nie kłamał jak Ziemiec w wiadomościach na drugi dzień po zabraniu teczek z domu Kiszczaka, że grafolog już potwierdził autentyczność podpisu. Bo stało się to dopiero po kilku miesiącach. Tvp za po było upolitycznione ciągnęło za rządem. ale mniej niż tvn. A teraz kłamią bezczelnie robiąc takie wrzutki jak wyżej podałem.

 

 

Jakie rynki zbytu załatwił Jurgiel? On w ogóle jest coś robi?

 

Już odpowiadam ;) raz jest w trakcie negocjacji o zancznym wzroście sprzedaży mleka na białoruś  , do tego jabłka do Chin w tym roku ma sporo wzrosnąć eksport

 

Teraz ja zadam pytanie co zrobił Pan sawicki ?

 

Otoż nic , Ten rząd w ciągu kilku miesiecy rozwiązał sprawy istotne dla rolnictwa , zakaz sprzedaży ziemi duży plus dla rządu skończyły sie protesty i niema problemu , Co zrobił sawicki w sprawie asf na wschodzie polski ? kurde też nic wiecznie były problemy , a teraz nie ma ich


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Już odpowiadam ;) raz jest w trakcie negocjacji o zancznym wzroście sprzedaży mleka na białoruś  , do tego jabłka do Chin w tym roku ma sporo wzrosnąć eksport

 

Teraz ja zadam pytanie co zrobił Pan sawicki ?

 

Otoż nic , Ten rząd w ciągu kilku miesiecy rozwiązał sprawy istotne dla rolnictwa , zakaz sprzedaży ziemi duży plus dla rządu skończyły sie protesty i niema problemu , Co zrobił sawicki w sprawie asf na wschodzie polski ? kurde też nic wiecznie były problemy , a teraz nie ma ich

 

Jurgiel nie jest ministrem marzeń są moim zdaniem lepsi ale,

w bieżącym roku a dokładnie  od 01.2017 jest możliwość sprzedaży bezpośredniej produktów od rolnika gdzie minister Sawicki nawet przez osiem lat nie raczył nawet o tym wspomnieć no cóż  lobby wielkich zachodnich molochów było zaiste silniejsze od niego :rolleyes:


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

 Mielismy jakis czas temu szkolenie w pracy wlasnie w zwiazkuz asf - podany byl przyklad Portugalii i Hiszpanii, gdzie calkowite zwalczenie wirusa zajelo 37 lat, wiec nie sadze ze ten, czy poprzedni, czy nastepny minister zalatwi sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie jest jak piszesz. Po prostu ludzie nauczyli się nie zgłaszać martwych dzików dla świętego spokoju.Jurgiel nic z tym nie zrobił. Po prostu zamiata się pod dywan.

 

tylko wy i ta pani nazwała pis lewica

https://www.youtube.com/watch?v=LWx-gUki93w

a politolodzy 

pkw

i inni uczeni gadają ze prawica  :D


hubertus gdzie ty się urodziłeś sami nawet się siebie śmiali 

 

 

gdy nagrają tak Kaczyńskiego to pogadamy a narazie nie majacz 

 

Co z tego, że pis wielu nazywa prawicą skoro mają lewicowy program. Każdy kto umie czytać czy nawet logicznie myśleć i widzi co robi pis w sferze społeczno gospodarczej to widzi, że są to działania typowe dla lewicy.

Kaczyński po serii wpadek za poprzedniego swojego rządu. Przestał wypowiadać się do kamer przyłapany gdzieś tak w przelocie. Są wyreżyserowane konferencje i wywiad z określonymi pytaniami. Nie ma improwizacji. Ograniczył w ten sposób ryzyko wpadek. Poza tym nie chodzi po restauracjach to i nagrać go trudno.

Pamiętasz jak mówił, że nikt go nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe?

 

Już odpowiadam ;) raz jest w trakcie negocjacji o zancznym wzroście sprzedaży mleka na białoruś  , do tego jabłka do Chin w tym roku ma sporo wzrosnąć eksport

 

Teraz ja zadam pytanie co zrobił Pan sawicki ?

 

Otoż nic , Ten rząd w ciągu kilku miesiecy rozwiązał sprawy istotne dla rolnictwa , zakaz sprzedaży ziemi duży plus dla rządu skończyły sie protesty i niema problemu , Co zrobił sawicki w sprawie asf na wschodzie polski ? kurde też nic wiecznie były problemy , a teraz nie ma ich

 

Zobaczymy jak te negocjacje się zakończą. Jabłka do Chin załatwiał Sawicki bo za jego kadencji nałożono embargo Rosyjskie. I znowu ma sporo wzrosnąć eksport. Ale czy wzrośnie? To tak jak z tymi negocjacjami z Białorusią. Zakaz sprzedaży ziemi i tak będzie omijany. Bo wielu przed wprowadzeniem go w życie kupiło ziemię stając się rolnikami. Asf już pisałem. Nie wiele zrobiono. Dziki są znajdowane tylko się nikomu nie zgłasza.

 

Jurgiel nie jest ministrem marzeń są moim zdaniem lepsi ale,
w bieżącym roku a dokładnie  od 01.2017 jest możliwość sprzedaży bezpośredniej produktów od rolnika gdzie minister Sawicki nawet przez osiem lat nie raczył nawet o tym wspomnieć no cóż  lobby wielkich zachodnich molochów było zaiste silniejsze od niego :rolleyes:

 

Sprzedaż bezpośrednia od rolnika była możliwa i wcześniej. Przykład ludzie sprzedający jaka jabłka i tym podobne. Więc może to sformalizowano. Ale to działało odkąd pamiętam i nigdy problemów nie było.jak ktoś chciał mógł otworzyć działalność i sprzedawać oficjalnie. Jeszcze korzystał bo jako przedsiębiorca mógł sobie vat odliczać koszta robić. itd. Sprzedaż bezpośrednia żadnej rewolucji w rolnictwie nie zrobi. Bo kwitła jeszcze za komuny i po komunie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

I jak tu nie mówić że PiS to lewica https://www.youtube.com/watch?v=hO03Oy4DjsU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj