Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4653

Roman nie wiedziałem, że cię Bogdan jako lewatywę zaorał. Wasza sprawa co wy tam robicie. Ale skoro obaj na lewatywę głosowaliście i lewatywy tutaj bronicie. To się tam osrajcie ze sobą. Dodatkowo Bogdan już któryś raz z rzędu sam się zaorał nie umiejąc poprawnie wkleić tekstu, który chce zacytować.

Co do kolumn innych polityków w tym tych z PO. Nikt tutaj nie pisał, że jeździli jak trzeba. Z tym, że żaden z nich takiego dzwona nie zaliczył. A za pisu najpierw Duda. Potem Macierewicz. A o mały włos i Gowin by źle skończył. Bo go z uszkodzoną oponą wieźli.

Co do sędziów to my żyjemy w Polsce. Mamy polską konstytucję. No i nie zawisłe sądy. Ja wiem, że pisowi to nie pasuje. Bo wyroki się nie podobają.

 

http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1721472,GUS-PKB-w-2016-r-wzrosl-realnie-o-28-proc-rok-do-roku

 

Dobra zmiana przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak te sądy działają to widzimy na codzień :P :P  jak niezawsłe jak sami siebie wybierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 

 

Ja w przeciwieństwie do wyborców piisu obecnych na tym forum. Potrafię krytycznie spojrzeć na tych na których głosowałem. Za to przeciętny wyborca pisu nigdy nic krytycznie nie powie. Choćby nie wiem jaką głupotę pis zrobił.

 

Daj przykład 

 

Daj przykład jak ty krytykujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

To zamiast tego jakiś casting na sędziego zrobić. Może niech coś zatańczą, albo zaśpiewają a publika będzie wciskać guziki. Mam nazwę nawet."Twój wyrok brzmi znajomo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak te sądy działają to widzimy na codzień :P :P  jak niezawsłe jak sami siebie wybierają?

 

No tak jak politycy będą wybierać to na pewno będą niezawisłe. Nawet nie rozumiesz co to znaczy niezawisłe. Niezawisłe to znaczy nie zależne od władzy. Ale ty tego nie rozumiesz. Więc @Zbyszko masz tu swój przykład. Człowiek broni czegoś czego nawet nie rozumie. Nawet jak pis głupotę robi to on tego nie skrytykuje. Bo mu sumienie i wyprany mózg nie pozwoli.

Jak te sądy działają?

Bratu kiedyś zatrzymali samochód, że niby kradziony. Policja wałkowała trzy czy cztery miesiące,prosząc wraz z prokuratorem by się przyznał. Nie wiadomo do czego. Sprawa poszła do sądu i po miesiącu samochód zwrócony bratu.

W rodzinie były sprawy spadkowe. Nie mogli się dogadać. Skierowali sprawę do sądu. Dwa miesiące  maksymalnie po napisaniu pozwu. Pierwsza sprawa. Druga po następnym miesiącu bo musiał być biegły i dodatkowe dokumenty. Sąd rozsądził co kto komu i ile ma zapłacić. 

Znajomi biorą rozwód. Od napisania pozwu minęło nie całe dwa miesiące i jest sprawa. 

To jak te sądy działają. Bo ja widzę, że dobrze. Można a nawet trzeba oczywiście poprawiać. Ale nie oddając władanie nad sądami politykom. Którzy będą robić co chcą.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

No tak jak politycy będą wybierać to na pewno będą niezawisłe. Nawet nie rozumiesz co to znaczy niezawisłe. Niezawisłe to znaczy nie zależne od władzy. Ale ty tego nie rozumiesz. Więc @Zbyszko masz tu swój przykład. Człowiek broni czegoś czego nawet nie rozumie. Nawet jak pis głupotę robi to on tego nie skrytykuje. Bo mu sumienie i wyprany mózg nie pozwoli.

Jak te sądy działają?

Bratu kiedyś zatrzymali samochód, że niby kradziony. Policja wałkowała trzy czy cztery miesiące,prosząc wraz z prokuratorem by się przyznał. Nie wiadomo do czego. Sprawa poszła do sądu i po miesiącu samochód zwrócony bratu.

W rodzinie były sprawy spadkowe. Nie mogli się dogadać. Skierowali sprawę do sądu. Dwa miesiące  maksymalnie po napisaniu pozwu. Pierwsza sprawa. Druga po następnym miesiącu bo musiał być biegły i dodatkowe dokumenty. Sąd rozsądził co kto komu i ile ma zapłacić. 

Znajomi biorą rozwód. Od napisania pozwu minęło nie całe dwa miesiące i jest sprawa. 

To jak te sądy działają. Bo ja widzę, że dobrze. Można a nawet trzeba oczywiście poprawiać. Ale nie oddając władanie nad sądami politykom. Którzy będą robić co chcą.

 Ja nie mam takiego problemu jak ty jeżeli ty nie masz wypranego mózgu to pokaz post jak ty krytykujesz tych na których głosowałeś .

Przypomnę ci co napisałeś jakbyś zapomniał .

 Ja w przeciwieństwie do wyborców piisu obecnych na tym forum. Potrafię krytycznie spojrzeć na tych na których głosowałem. Za to przeciętny wyborca pisu nigdy nic krytycznie nie powie. Choćby nie wiem jaką głupotę pis zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Z tą szybkością wyroków to Ja jednak bym się nie zgodził . Nie będę pisał o co chodzi , ale na rozstrzygnięcie czekałem przeszło trzy lata , a od jednej do drugiej rozprawy mijało po 4 - 6 m-cy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Są to sprawy bardzo bliskie, gdzie mam informacje z pierwszej reki. Są to sprawy jak mówią dotyczące przeciętnego obywatela. W sprawach z autem i spadkowych bo były dwie. Obie przebiegły w podobnym tempie nie było brane żadnych adwokatów. Jeśli ktoś się lubi ciągać po sądach i prać brudy może się sądzić i 9 lat a może dłużej. Ale zwykły obywatel nie sądzi się jak Wałęsa z Wyszkowskim czy tam kim innym. Zwykłe sprawy są załatwiane w miarę szybko. Ale propo samochodu. To mi się dzisiaj przypomniało jak oglądałem w tv wypowiedź pani Płatek. I ona właśnie powiedziała, że to policja bardzo często przez swoje nieróbstwo i nie udolność zapycha sądy.

Co do tak zwanej likwidacji sądów. To ustawa Gowina ich nie likwidowała. W takim sensie, że sądy w małych miejscowościach by działały tylko stały by się filiami. Innymi słowy przerób był by ten sam. Tylko prezesa w tym małym miasteczku by nie było. Ale psl wymusił na po zostawienie tych stołków. 

Nie jest to żaden dowód na złą pracę sądów. A raczej na polityczne targi miedzy byłymi koalicjantami.

Sądy trzeba reformować, całe sądownictwo. Ale nie powierzając władze nas sądami politykom. Bo jak kiedyś jakaś władza zacznie ludzi krzywdzić to nie będzie gdzie iść po ratunek.

@Zbyszko dla ciebie. Ledwie z trzy strony temu. Dzisiaj z rana gdzie też się udzielałeś. Zapytano mnie o to

 

I jakby wybory odbyły się dzisiaj to też byś na Nowoczesną zagłosował???

 

Ja odpowiedziałem

 

Tak aczkolwiek trochę się nimi rozczarowałem i oddał bym głos na zasadzie byle nie na pis.

 

Nie raz pisałem też tutaj, że opozycja jest słaba, krytykowałem wyjazd Petru do Portugalii czym strasznie zaszkodził swojej partii. Krytykowałem opozycje za brak pomysłu na grudniowy protest w takim sensie, że nie było sprecyzowanych postulatów. Zamiast tego śpiewy i wygłupy itd. Chcesz to poszukaj ja c nie będę czytał kilkudziesięciu stron i szukał. Masz przykład z dzisiaj.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Roman nie wiedziałem, że cię Bogdan jako lewatywę zaorał. Wasza sprawa co wy tam robicie. Ale skoro obaj na lewatywę głosowaliście i lewatywy tutaj bronicie. To się tam osrajcie ze sobą. Dodatkowo Bogdan już któryś raz z rzędu sam się zaorał nie umiejąc poprawnie wkleić tekstu, który chce zacytować.

Co do kolumn innych polityków w tym tych z PO. Nikt tutaj nie pisał, że jeździli jak trzeba. Z tym, że żaden z nich takiego dzwona nie zaliczył. A za pisu najpierw Duda. Potem Macierewicz. A o mały włos i Gowin by źle skończył. Bo go z uszkodzoną oponą wieźli.

Co do sędziów to my żyjemy w Polsce. Mamy polską konstytucję. No i nie zawisłe sądy. Ja wiem, że pisowi to nie pasuje. Bo wyroki się nie podobają.

 

 

 

Dobra zmiana przynosi efekty.

widać ze lewatywa mocno na ciebie działa a inteligencja poniżej 0

brak środków unijnych

koniec z wyłudzeniem vat co napędzało gospodarkę

planowany deficyt z 56 na 46mil  

nawet twoje lewactwo powiedziało ze jak wygra wybory to zostawi 500+ bo napędza gospodarkę 

Tylko zabite dechami lewaki wyzywają innych

czyli ty  :D  :lol:

szkoda ze nawęd do zdanego źródła nie podasz gdzie podają ze pis to lewactwo  tylko wszystkie źródła wskazują na co innego nawet gw

kandydata PIS rosło wraz ze wzrostem deklaracji prawicowych (lewica 13 proc., centrum 22 proc., prawica 49 proc.). Poparcie dla kandydata PO było tym większe, im bardziej lewicowe były poglądy wyborców (prawica 25 proc., centrum 40 proc., lewica 51 proc.). Z tego schematu wyłamał się Paweł Kukiz – największe poparcie zanotował wśród centrowców (30 proc.), mniejsze na lewicy (23 proc.), a najniższe wśród Polaków o przekonaniach prawicowych (17 proc.).

tu nawet tak podaje pkw cebos

i co lewacy łyso wam ???? :lol:  :lol:  :D

Clipboard04.jpg

http://planktonpolityczny.blox.pl/t/11093/prawica-rzeczypospolitej/page/4.htmlpenta.jpg


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 W Rosji rządzi Putin i jest mu obojętne kto prawy , a kto lewy . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Pytanie było do Romanka.  ;)

Putin jest bardziej lewicowy czy prawicowy w tym co robi? 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Pytanie było do Romanka.  ;)

Putin jest bardziej lewicowy czy prawicowy w tym co robi? 

dyktatorski coś ani wy nie których postach 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Że co? :blink:

Jak żeś jest znawcą polityki to odpowiedz w jaki nurt wpisuje się Putin? Lewak, centrowiec czy prawicowiec? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Romuś właśnie potwierdziłeś to o czym pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Oni znikną jak Palikot .

 

Jak zniknął płakał nie będę. Zagłosuję na kogoś innego byle nie na pis.

 

widać ze lewatywa mocno na ciebie działa a inteligencja poniżej 0

brak środków unijnych

koniec z wyłudzeniem vat co napędzało gospodarkę

planowany deficyt z 56 na 46mil  

nawet twoje lewactwo powiedziało ze jak wygra wybory to zostawi 500+ bo napędza gospodarkę 

czyli ty  :D  :lol:

szkoda ze nawęd do zdanego źródła nie podasz gdzie podają ze pis to lewactwo  tylko wszystkie źródła wskazują na co innego nawet gw

kandydata PIS rosło wraz ze wzrostem deklaracji prawicowych (lewica 13 proc., centrum 22 proc., prawica 49 proc.). Poparcie dla kandydata PO było tym większe, im bardziej lewicowe były poglądy wyborców (prawica 25 proc., centrum 40 proc., lewica 51 proc.). Z tego schematu wyłamał się Paweł Kukiz – największe poparcie zanotował wśród centrowców (30 proc.), mniejsze na lewicy (23 proc.), a najniższe wśród Polaków o przekonaniach prawicowych (17 proc.).

tu nawet tak podaje pkw cebos

i co lewacy łyso wam ???? :lol:  :lol:  :D

Clipboard04.jpg

http://planktonpolityczny.blox.pl/t/11093/prawica-rzeczypospolitej/page/4.htmlpenta.jpg

 

Tak Roman wiem, ze masz inteligencję poniżej 0 ale się mylisz to na mnie nie działa. Taka lewatywa jak ty nie jest w stanie na mnie zadziałać. Bo to w końcu ty głosowałeś na lewicowy program społeczno gospodarczy pisu. Więc taka lewatywa jak ty z inteligencją poniżej 0 na mnie nie działa.

To pokazuje dobitnie jak głupi jesteś i twoja inteligencja jest bardzo niska. Bo to wszystko bzdury.

 

brak środków unijnych

koniec z wyłudzeniem vat co napędzało gospodarkę

planowany deficyt z 56 na 46mil  

nawet twoje lewactwo powiedziało ze jak wygra wybory to zostawi 500+ bo napędza gospodarkę 

 

Jakich środków brak?

Jaki koniec z wyłudzaniem vatu? Vat dalej jest wyłudzany. A nawet pis nie potrafi powiedzieć na ile system uszczelniono i czy w ogóle.

Deficyt spadł poprzez zasilenie środkami ze sprzedaży LTE w 2015 roku. Co nie jest żadną zasługą pisu. Oraz przelanie zysku NBP co też nie jest zasługa pisu. Dało to łącznie 17 mld złotych. Dodaj se te 17 do tych 46 zobaczysz co by było. Gdyby nie prezenty po poprzednikach jakie odziedziczył pis.

Co rozkręca gospodarkę? Tempo wzrostu pkb spada. Inwestycje najniższe od 10 lat. 

Jesteś lewakiem, glosowałeś na lewaków a do tego pojęcia nie masz co się w kraju dzieje. Na wciskali ci dyrdymałów co pokazałem powyżej.  Nic dziwnego, że myślisz, że głosujesz na prawicę skoro pojęcia nie masz co się dzieje. To i lewackiego pisu od prawdziwej prawicy nie jesteś w stanie odróżnić.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

  A tak w swoich słowach możecie opisać co to jest lewak i która   partia się tak ochrzciła .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Lewak to człowiek o poglądach lewicowych. Jest to jednak pogardliwe określenie i można by go porównać w wydźwięku do mohera albo ciemnogrodu po stronie prawicy. Lewak jest o tyle groźny dla lewicy że stara się przestrzegać zasad swojego ugrupowania. Sama lewica zaś ma je w głębokim poważaniu. Często lewak używa sformułowań takich jak sprawiedliwość społeczna, podział na klasy, itp. Jest człowiekiem otwartym, może czasami trochę naiwnym.

Obelgi tej najczęściej używają lewicowcy katoliccy. Czyli ludzie opowiadający się za socjalem i chodzący w niedzielę do kościoła. To taka obrona, jak czegoś nie rozumiem to chociaż wyśmieję albo obrzucę obelgami.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj