Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5573

Powinni a jednak coś im przeszkadza. Wyjaśnienia są dwa. Albo mają złą wolę w stosunku do wyborców i od początku przyjęli że po wyborze najważniejsze jest koryto, albo są bezdennie głupi. 

Po dorobku życiowym  ponad 90% posłów widać że są to dziady i gołodupce. Jeśli nigdy nie umiał zarobić dla siebie to nie zarobi także dla Państwa i jedyne co przyjdzie mu do głowy to by zabrać tym co mają. Moim zdaniem nie mają złej woli tylko są głupi a na dodatek nie potrafią. 

 

Nikt nie jest czysty w tym rządzie ale jeżeli ktoś myśli , że jak będzie zapier...ał aby wybić się to jest w błędzie .Tu trzeba ukrócić złodziejstwo i być sprytnym i przebiegłym . Ktoś napisał że lepiej być złodziejem jak głupim więc jego poglądy są takie : kto nie kradnie to jest głupi .

Na takich fundamentach potężnego kraju nie zbudujemy .

Rzepliński to był pracowity ?

Najlepiej nic nie robić i niech Państwo da :P Państwo socjalistyczne uważa za słuszną progresywną skale podatkowa co oznacza karanie za dobra pracę i jest z gruntu nie normalne. Tu masz rację że trzeba być sprytnym bo inaczej Państwo ogryzie cie do kości.

Z głupimi i złodziejami pewnie ja pisałem ale pokręciłeś kompletnie.

Sprawy mają się tak. W moim mniemaniu obecnie mamy główny wybór pomiedzy złodziejowatymi (PO) i głupkowatymi (PIS). Aternatywa jest taka jak między sraczką a zatwardzeniem. Będzie ból kich i wiadomy finał ale nie wiadomo czy doniesiemy do domu czy obe..amy się na oczach wszystkich.  :unsure:

Jak kiedyś pisałem nigdy nie głosowałem na socjalistów ale gdybym był zmuszony wybierać spośród  nich wybrałbym złodziejowatych. 

Tak samo postapił bym zatrudniając człowieka do gospodarstwa. Wole złodziejowatego czy takiego który czasem musi popić 3 dni by móc wydajnie pracować jak głupka. Głupki najczęściej nie nadają sie nawet do mało wymagających prac , za to szkody które potrafią spowodować mogą być trudne do wyobrażenia.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

16298849_1263098460442189_31607247748908

 

Dodaj jeszcze uczciwie, że tego co te kamienice zapier zatrudniono za Kaczyńskiego. A Waltz składała doniesienie do prokuratury na jego działania.

 

Nic  na niego  nie wylali 

Ten kto  uwierzył  w te słowa  to po prostu  Debil  bo od 15  lat  UOP  nie istnieje  więc  jak miał  Rysia  zatrzymać

Tylko  niektórzy  łykają  wszystko jak młode pelikany

 

Ale  cóż   jacy  Wyborcy  taka  opozycja

Posłanka nonośmiesznej  sama  przyznała   że  wile  znajomych do niej dzwoniło   widać  żyją  jeszcze  w latach  90-tych  albo  widać  idzie im wmówić  każdą  bzdurę 

 

 

I tak nie masz odwagi przyznać, że w tvp plotą bzdury wyssane z brudnego palca. Umysł wyprany propagandą pisu i tvp podpowie ci, że zmyślanie bzdur to nie wina tvp a tych którzy oglądają. Chociaż są biernymi widzami. 

 

 

tylko że w 2015  roku  Stonogą  był  po  Stronie  PIS  walczył  z PO  teraz  Walczy z PiS 

 

Co do  Smoleńska  to ja  osobiście nie wierzę  w Katastrofę   ale to jest  moje  zdanie

Ale  i  również  nie wierzę  że  Macierewicz  i jego  Komisja  dojdą  Prawdy 

Chyba że  Tramp  ujawni   jak było  

Inaczej  komisja  Macierewicza niema sensu bo  dowodów  nie znajdą  na pewno

Tak jak  Zamach na Gibraltarze  jest   utajniony  tak  samo  będzie  ze Smoleńskiem

Ale  może   coś  się  zmieni  i  prawda  wyjdzie na jaw

 

 

Naiwny jesteś. Trump już dawno o tym zapomniał. Jak kiedyś mimochodem wspomni Putinowi, żeby w końcu wrak oddał to będzie szczyt wszystkiego co w tej sprawie zrobi. Przebieg katastrofy został ogólnie zbadany, udowodniony. Macierewicz nie ma do czego się przyczepić to się ze swoimi czepiają drobiazgów a i tak nic udowodnić nie umieją.

 

Co to za porównanie nie płaci bo nie ma zasądzonych :P Kijowski nie płaci od lat pewnie nie ma czasu bo jest zajęty wystawianiem lewych faktur :P :P    http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wypadek-z-udzialem-bmw-macierewicza/e9fqcqz  podobnie jak w tym przypadku barwnie opisać i robić sensację http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wypadek-z-udzialem-bmw-macierewicza/e9fqcqz

 

Honor prawdziwego Polaka, katolika i pisowca lepszego sortu omawialiśmy już pisząc o ucieczce Macierewicza z miejsca zdarzenia pod Toruniem. Kurski od ogólnej linii tej partii nie odstaje. Dorn i Gosiewski też nie płacili. Co z tego, że nie ma zasądzonych. Człowiek z honorem na swoje dziecko płaci. 

Powiedz kto mierzył tę prędkość że auta jechały 130 na godzinę? Ktoś tak powiedział i teraz wszyscy to powtarzająza jaki ś czas zostanie    to uznane za prawdę bo plotka wielokrotnie powtarzana staje się prawdą :P :P

 

Popatrz na rozwalone auta. Jak są zniszczone Dodaj do tego, że mimo wszystko kierowca hamował przed uderzeniem bo tam nie było mgły i widział dobrze. To logicznie myśląc spokojnie wyjdzie, że jechał ponad 100 tam gdzie wolno 50.

 

Tylko że  Kurski  płaci  na  dzieci. 

Tylko teraz  płaci  mniej  jak  był  europosłem

Zasądzonych nie ma  więc  nie można  pisać  czy płaci za mało  czy za dużo 

A kijowski nie  płaci  wcale 

 

Jako prezes tvp zarabia podobnie. Więc dlaczego niby płaci mniej? I dlaczego skoro  płaci nie pozywa tych co piszą, że nie płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem czy widziałeś ja może być rozbite auto przy prędkości 50 km na godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Nie porównuj jakiegoś toczydła do rządowej limuzyny  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

BOR znowu się popisał Gowina 100 km na flaku wieźli. Teraz wszyscy mówią, że nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Po dorobku życiowym  ponad 90% posłów widać że są to dziady i gołodupce. Jeśli nigdy nie umiał zarobić dla siebie to nie zarobi także dla Państwa i jedyne co przyjdzie mu do głowy to by zabrać tym co mają. Moim zdaniem nie mają złej woli tylko są głupi a na dodatek nie potrafią. 

 

Najlepiej nic nie robić i niech Państwo da :P Państwo socjalistyczne uważa za słuszną progresywną skale podatkowa co oznacza karanie za dobra pracę i jest z gruntu nie normalne. Tu masz rację że trzeba być sprytnym bo inaczej Państwo ogryzie cie do kości.

Z głupimi i złodziejami pewnie ja pisałem ale pokręciłeś kompletnie.

Sprawy mają się tak. W moim mniemaniu obecnie mamy główny wybór pomiedzy złodziejowatymi (PO) i głupkowatymi (PIS). Aternatywa jest taka jak między sraczką a zatwardzeniem. Będzie ból kich i wiadomy finał ale nie wiadomo czy doniesiemy do domu czy obe..amy się na oczach wszystkich.  :unsure:

Jak kiedyś pisałem nigdy nie głosowałem na socjalistów ale gdybym był zmuszony wybierać spośród  nich wybrałbym złodziejowatych. 

Tak samo postapił bym zatrudniając człowieka do gospodarstwa. Wole złodziejowatego czy takiego który czasem musi popić 3 dni by móc wydajnie pracować jak głupka. Głupki najczęściej nie nadają sie nawet do mało wymagających prac , za to szkody które potrafią spowodować mogą być trudne do wyobrażenia.

 

Może pijak przyjdzie do ciebie do roboty ale złodziej to bym miał wątpliwości chyba że zatrudniasz go w jego fachu .

Żebyś ty miał chociaż 50% takiego wykształcenia jak Duda to byś był mądry . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Co z tego, że Duda ma wykształcenie skoro to plastelina. Człowiek wykształcony będący czyimś narzędziem do tego stopnia,  że łamie prawo. Przeczy temu wykształceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

A złodziejstwo to nie łamanie prawa . Ulman woli złodziejski rząd . Złodziejskie prawo trzeba zmieniać i to robią

hubertus kogo popierałeś na prezydenta ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Na żadnego nie głosowałem. A układ obecny też nie odbiega od tego co był. kwitnie prywata i dojenie państwa idzie w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Na żadnego nie głosowałem. A układ obecny też nie odbiega od tego co był. kwitnie prywata i dojenie państwa idzie w najlepsze.

dlaczego lewacy się już wstydzicie \?? B)

Widzisz , nikt nie wierzy a ty cytujesz jako źródło. Sam nie wierzysz w źródła które cytujesz? :blink: Przy takiej schizie nie dziwne że wyzywasz od lewaków sam nim będąc 

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Wiadomosci-atakuja-szefa-KOD-za-nieplacenie-alimentow-z-prezes-TVP-tez-nie-placi-na-syna,wid,18683576,wiadomosc.html?ticaid=118887

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/jacek-kurski-nie-placi-alimentow-na-dziecko/n9x0bww

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Autorka-tekstu-odpowiada-Jackowi-Kurskiemu,wid,18684814,wiadomosc.html

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jacek-kurski-tvp-pozew-wirtualna-polska-alimenty

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wiadomosci-natemat-pl-jaroslaw-olechowski-gazeta-wyborcza-cezary-kazmierczak

 

też bd nas tak przepraszać  :lol:  B)


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

ecik -przeczytales ostatni link-on akurat pisze o manipulacji tvp 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Może pijak przyjdzie do ciebie do roboty ale złodziej to bym miał wątpliwości chyba że zatrudniasz go w jego fachu .

Żebyś ty miał chociaż 50% takiego wykształcenia jak Duda to byś był mądry . 

Insynuowanie jakobym był  zleceniodawcą złodzieja świadczy o tobie mocno słabo. 

Nadal nie możesz/nie chcesz zrozumieć co piszę. Napisałem że gdybym był zmuszony wybrać pomiędzy złodziejowatym, lekko pijacym a głupkiem wziałbym jednego z pierwszych dwóch. Złodziejowatego możesz odciąć od potencjalnych pokus, pijacego kontrolować a na głupku nie wymożesz by stał się mądrzejszy. 

Wykształcenie ma niewiele wspólnego z mądrością. Możesz to zaobserwować na przykładzie Niesiołowskiego a szczególnie Pawłowicz

 

Nie wiem czy widziałeś ja może być rozbite auto przy prędkości 50 km na godzinę

Jechali przepisowo wiedząc że maja poniżej 2 godzin na powrót do Warszawy :D

 

A złodziejstwo to nie łamanie prawa . Ulman woli złodziejski rząd . Złodziejskie prawo trzeba zmieniać i to robią

hubertus kogo popierałeś na prezydenta ? 

Jak piszesz co ja wole to przynajmniej podaj pełne info a nie jak TVPis  :blink:  Powinno być : Ulman wolałby złodziejski rząd od rządu głupków (gdyby nie było innego wyboru)

ecik -przeczytales ostatni link-on akurat pisze o manipulacji tvp 

On  nie czyta bo za długo by mu sie schodziło z czytaniem.  Wczoraj tez cytował ze źródła które sam potem uznał za niewierygodne. Ot takie hobby chłop ma i już ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Reporter „Wiadomości” chce przeprosin od naTemat.pl za tekst o porównaniu spadków „Gazety Wyborczej” do zwierzęcia z zoo

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wiadomosci-natemat-pl-jaroslaw-olechowski-gazeta-wyborcza-cezary-kazmierczak

reporter wiadomości !!!!!!!!!!!


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Roman  - czytać po polsku nie do końca umie , pisać nie umie po polsku absolutnie. Czyżbyś Roman był tą ukrytą opcją niemiecką na Śląsku o której mówił kaczyński? A może tą patologią której według kaczyńskiego na śląsku jest bardzo duże natęrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja się niczego nie wstydzę. Do parlamentu głosowałem na Nowoczesną jako tą, która najbardziej była zbliżona do moich poglądów. Nie sądzę by głosiła lewackie hasła. W przeciwieństwie do pisu z lewackim programem społeczno gospodarczym na który np lewak Roman głosował. A do czego nie ma odwagi się przyznać.

Co do prezydenta, żaden kandydat nie spełniał moich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

BOR znowu się popisał Gowina 100 km na flaku wieźli. Teraz wszyscy mówią, że nic się nie stało.

 

Łykasz   wszystko  jak  młody  Pelikan

Nie wieźli 100km  bo na stacji koło  zmienili 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

hrabia Komorowski https://rpolska.wordpress.com/2017/01/17/bronislaw-komorowski-vel-szczynukowicz-archiwa-ipn-przeczytaj/


Ja się niczego nie wstydzę. Do parlamentu głosowałem na Nowoczesną jako tą, która najbardziej była zbliżona do moich poglądów. Nie sądzę by głosiła lewackie hasła. W przeciwieństwie do pisu z lewackim programem społeczno gospodarczym na który np lewak Roman głosował. A do czego nie ma odwagi się przyznać.

Co do prezydenta, żaden kandydat nie spełniał moich oczekiwań.

16406426_352963708422945_216246063151921


16387350_1324761870913790_87978725605112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

To tak jak byś powiedział że Polską rządzi Kaczyński a nie prezydent, premier i tak dalej.Młode chieny są poprostu głodne;-)

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Napisz coś od siebie a nie wklejasz lewacką propagandę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Bogdan wystarczy, że ty jesteś nowoczesny i myślisz dokładnie tak jak chce pis. Chociaż biorąc pod uwagę bzdury, które wklejasz to może i nie myślisz. Ty robisz to co oni chcą. Naprawdę nic nie potrafisz sam napisać? Naprawdę mysisz, że te bzdury które tu wklejasz jakoś na mnie wpłyną? Przecież takie coś można każdemu politykowi dorobić.

 

Łykasz   wszystko  jak  młody  Pelikan

Nie wieźli 100km  bo na stacji koło  zmienili 

 

Na której stacji? Kto ci tych bzdur nagadał? Pisowscy towarzysze? Ciekawe, że nawet sam Gowin tego nie potwierdził. Może spał?

 

Tym czasem pis postanowił zrobić porządek z sądami w Polsce. Teraz sędziów do KRS będą wybierać politycy. Wyroki nowej władzy się nie podobają to wzorem Palaka postanowili sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj