Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

renovoltage    480

No to teraz  przedstawiciele lepszego  sortu mają  nawet gotowe odpowiedzi do nauczenia, ciekawe czy użytkownicy  forum też dostajecie od góry materiał i go się uczycie  

 

https://issuu.com/dziendobrytorun/docs/brief_weekendowy_28-29.01.2017

 

 

 

Wałkowaliście temat manipulacji, a tu wczoraj tvp z grubej rury wylało beczkę szamba że Rysiek szpiegiem jest i go przymknęli ... a zdawać by się mogło ze dno dawno osiągnęli a tu jednak potrafią zaskoczyć

 

Jak by dać im monopol na media to by niedługo podawali że z misją na słońce polecieli

Edytowano przez renovoltage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No opzycja takie teksty ma na porządku dziennym :P :P  biorą z nich przykład B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Wałkowaliście temat manipulacji, a tu wczoraj tvp z grubej rury wylało beczkę szamba że Rysiek szpiegiem jest i go przymknęli ... a zdawać by się mogło ze dno dawno osiągnęli a tu jednak potrafią zaskoczyć

 

Jak by dać im monopol na media to by niedługo podawali że z misją na słońce polecieli

 

Nic  na niego  nie wylali 

Ten kto  uwierzył  w te słowa  to po prostu  Debil  bo od 15  lat  UOP  nie istnieje  więc  jak miał  Rysia  zatrzymać

Tylko  niektórzy  łykają  wszystko jak młode pelikany

 

Ale  cóż   jacy  Wyborcy  taka  opozycja

Posłanka nonośmiesznej  sama  przyznała   że  wile  znajomych do niej dzwoniło   widać  żyją  jeszcze  w latach  90-tych  albo  widać  idzie im wmówić  każdą  bzdurę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg73    11

rysiu musi być czyimś szpiegiem jego tok myślenia i plan działania nie jest na korzyść polski,nie ważne z kim nie ważne jak byle

zniszczyć ten  rząd , jest uczniem balcerowicza a to bardzo zachłanna  grupa społeczna która żyła przez dwie dekady z lichwy bankowej. Chce  zniszczyć ten rząd który stara się dbać o Polaków, dba o nasze interesy, broni nas ,już dzieci nie zabierają nam niemieckie sądy, uszczelnia granice,walczy  z patologią, Rysiu sam się gubi w tym co mówi robi nie jest kosekwentny,czy bycie Polakiem to przestepstwo czy dbanie o kulturę, o folklor i nasze tradycje to zacofanie,im naród głupszy i biedniejszy i podzielony tym lepiej takim narodem się rządzi,manipuluje a to unia robiła a tamten rząd zgadzał się na wszystko byle donek dostał posadkę w uni ,już mieliśmy targowice przy rządach PO,przy ich rządach staliśmy kolonią uni którą można doić wykorzystywać a nasi europarlamentarzyśći PO sa przykładem jak można donośić i szkodzić POLSCE w Brukseli to co oni tam pokazują jest żenujące mają wyprane mózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Dla mnie te lata były  dobre lub bardzo dobre i jak juz pisałem bardzo wiele udało się zrobić.

 

Międzymorze z tymi sk...mi z Ukrainy? Z Białorusią która funkcjonuje w zupełnie innych realiach geopolitycznych? Jaki jest wspólny interes tycgh państw by ten projekt zaistniał? Na mapce Krym nadal ukraiński. Czy ktokolwiek jeszcze wierzy że jest to mozliwe?

 

Podobnież po rysach twarzy można coś więcej określić o człowieku  . Za bardzo tolerancyjny to nie jestem możesz nawet kozami się interesować mnie nic do tego .Myślisz , że wszystko podoba mi się w Pisie . To ,że pis mówił o ruinie to tak każdy walczy o tych wyborców .Jeżeli mówisz ze Pis to głupcy to głupcami są według ciebie wszyscy co na nich głosowali   . Ciekawe ile w twojej rodzinie głosowało na obecny rząd . To , że stocznie będą znowu służyć polskiej gospodarce to głupota .

To że produkcja sprzętu  dla wojska będzie odbywała się w naszym kraju według ciebie głupota .

To te twoje posty też kiedyś ktoś oceni .

Pełne dopłaty . Jeżeli budżet uni nie wystarczył aby nasze dopłaty były pełne to dlaczego solidarnie nie wyrównali  do naszych.

To co według ciebie jak weźmiesz kredyt w banku i budżet twój tego nie wytrzyma to nie musisz spłacać bez żadnych konsekwencji.

Kiedyś zapytał się jeden trochę lekko upośledzonego czy lubi wódkę a on odpowiedział że wódkę to niech głupki piją .

Podobnież można, ale będziesz musiał bez tego żyć.

Dzieki takim stereotypom ludzie nie słuchaja kto co mówi tylko przyjmuja że jesli coś mówi Prezes to jest to prawda a jeśli to samo powiedziałby Tusk to już będzie nieprawda i sa bezmyślnie za kimś lub przeciw komuś.

Jesli PIS mówił że kraj w riunie a tak nie jest to znaczy że kłamał. Czym sie więc różni od PO która tez kłamała?

Kilka osób z rodziny głosowało umiarkowanie wierząc w "dobrą zmianę" ale teraz pewnie tego by nie powtórzyli.

Rolnicy z unii mieliby dobrowolnie zrezygnować z dopłat w imię solidarności? A ty byś zrezygnował na ich miejscu? Nie pisz takich rzeczy bo średnio rozwiniętemu to nie uchodzi :blink:

 

Jak czytam takie posty wszystko co robi Pis to zaraz przypomina mi się teść jak rok po ślubie kazał mi budować drugą oborę . Jak bym go posłuchał to by teraz dwie stały puste.

 

Ze stocznią  będzie tak jak byłoby z twoja druga obora :P

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

rysiu musi być czyimś szpiegiem jego tok myślenia i plan działania nie jest na korzyść polski,nie ważne z kim nie ważne jak byle

zniszczyć ten  rząd , jest uczniem balcerowicza a to bardzo zachłanna  grupa społeczna która żyła przez dwie dekady z lichwy bankowej. Chce  zniszczyć ten rząd który stara się dbać o Polaków, dba o nasze interesy, broni nas ,już dzieci nie zabierają nam niemieckie sądy, uszczelnia granice,walczy  z patologią, Rysiu sam się gubi w tym co mówi robi nie jest kosekwentny,czy bycie Polakiem to przestepstwo czy dbanie o kulturę, o folklor i nasze tradycje to zacofanie,im naród głupszy i biedniejszy i podzielony tym lepiej takim narodem się rządzi,manipuluje a to unia robiła a tamten rząd zgadzał się na wszystko byle donek dostał posadkę w uni ,już mieliśmy targowice przy rządach PO,przy ich rządach staliśmy kolonią uni którą można doić wykorzystywać a nasi europarlamentarzyśći PO sa przykładem jak można donośić i szkodzić POLSCE w Brukseli to co oni tam pokazują jest żenujące mają wyprane mózgi

Wczoraj zadałem to pytanie Zbyszkowi ale mnie olał. Dlatego dziś pytam greg73 . Patrząc na historię naszego kraju, a szczególnie 20 lecie międzywojenne widzisz się bardziej po stronie endecji czy może jedna sanacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

A skąd on może to wiedzieć?  Gdyby prezes Kaczyński zadeklarował wprost nawiązanie do jednego z nurtów politycznych to by wiedział a tak to klops.  ;)

@greg73 , nie uważasz że czym naród głupszy tym więcej osób uwierzy że coś dostanie nic nie dając w zamian?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Czy on nie wie ze  - "nie sądźcie byście sądzeni nie byli"?  Kto mu daje prawo wydawać takie sądy? Może wyprawy krzyżowe powrócą :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Nie on nie wie. Z resztą przecież to ksiądz a tego nie uczą w żadnej katolickiej uczelni. Ale nie to jest ważne. Problem to fakt że facet doradza oficjalnie prezydentowi. Jak ciało doradcze naszej zapracowanej głowy państwa opowiada takie banialuki to co szepce do ucha ojca narodu?

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

rysiu musi być czyimś szpiegiem jego tok myślenia i plan działania nie jest na korzyść polski,nie ważne z kim nie ważne jak byle

zniszczyć ten  rząd , jest uczniem balcerowicza a to bardzo zachłanna  grupa społeczna która żyła przez dwie dekady z lichwy bankowej. Chce  zniszczyć ten rząd który stara się dbać o Polaków, dba o nasze interesy, broni nas ,już dzieci nie zabierają nam niemieckie sądy, uszczelnia granice,walczy  z patologią, Rysiu sam się gubi w tym co mówi robi nie jest kosekwentny,czy bycie Polakiem to przestepstwo czy dbanie o kulturę, o folklor i nasze tradycje to zacofanie,im naród głupszy i biedniejszy i podzielony tym lepiej takim narodem się rządzi,manipuluje a to unia robiła a tamten rząd zgadzał się na wszystko byle donek dostał posadkę w uni ,już mieliśmy targowice przy rządach PO,przy ich rządach staliśmy kolonią uni którą można doić wykorzystywać a nasi europarlamentarzyśći PO sa przykładem jak można donośić i szkodzić POLSCE w Brukseli to co oni tam pokazują jest żenujące mają wyprane mózgi

http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8207/reaktywacja-wsi-i-proba-przejecia-panstwa-przez-sluzby-specjalne-przy-pomocy-ryska-p-a-w-tle-gigantyczne-pieniadze-ferrari-i-prezes-pzu/


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Pozew, badania DNA, zakaz wycieczek osobistych w kierunku prezydenta i po sprawie. Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jakieś alimenty są w planie? :D

Jak Kijowski nie płaci , Kurski nie płaci to on tez nie zapłaci. Chłopaki nie płacą :P

Marku, mi tez się to źródło nie do końca podoba ale Romankowi jak widać nie przeszkadza. Jak ktoś źle pisze o Petru to pisze prawdę a jeśli odwrotnie to kłamie. Ot takie zidiocenie :blink:

Żródło Romanka twierdzi też że  http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8215/operacja-bus/


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Po co  nikt  stonogi na poważnie  nie bierze   dużo  mówi  ale nic z tego nie wynika

Przed  wyborami w 2015 roku  we wrześniu  miał  Mega   Sensacje na  PO  ujawnić  i po dziś  dzień  nie ujawnił

Ma bujną  wyobraźnie  i tyle 

 

 

Ja tam w to  co pisze  o Petru  nie wierzę  chyba że  pokaże  jakieś  kwity  na to  a pisanie  sobie  to wiesz   ja mu nie wierzę

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

To tak jak Macierewicz o locie do Smoleńska. Widzisz że po obu stronach barykady są tacy sami harcownicy. 

najważniejsze w tym jest to....boxing4.gif

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

tylko że w 2015  roku  Stonogą  był  po  Stronie  PIS  walczył  z PO  teraz  Walczy z PiS 

 

Co do  Smoleńska  to ja  osobiście nie wierzę  w Katastrofę   ale to jest  moje  zdanie

Ale  i  również  nie wierzę  że  Macierewicz  i jego  Komisja  dojdą  Prawdy 

Chyba że  Tramp  ujawni   jak było  

Inaczej  komisja  Macierewicza niema sensu bo  dowodów  nie znajdą  na pewno

Tak jak  Zamach na Gibraltarze  jest   utajniony  tak  samo  będzie  ze Smoleńskiem

Ale  może   coś  się  zmieni  i  prawda  wyjdzie na jaw

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Co do samej katastrofy to mam mieszane uczucia bo tak naprawdę nie wiadomo czyja to wina  <_< a Macierewicz to może dojść do orgazmu nic więcej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Teraz Stonodze nie wierzysz a jak pluł na PO to jak było? Tez nie wierzyłeś?

Trumpowi to napewno najbardziej zależy na ujawnieniu prawdy o Smoleńsku :o To tak jakby nasz rząd upominał się o prawa człowieka w Bantustanie. Trump to dopiero pokaże jaka jest hierarchia wartości i gdzie w niej jesteśmy (gdzie nas ma)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Wszystko zależy od tego jak Trump będzie chciał poukładać Europę. Jeżeli pozwoli na sojusz Polska-Niemcy-Francja to pozostanie jak jest.  Jeżeli próby tego rozwiązania mają spalić na panewce to różne rzeczy mogą wypłynąć. Wielka Brytania już nie pilnuje Niemiec przed dominacją w regionie a ich nadwyżka budżetowa to łakomy kąsek. Z resztą Niemcy ostatnio nie sprzedali transporterów krajom bałtyckim bo wybory i takie tam. Ale to świadczy o woli obrony i angażowania się na tamtym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Teraz Stonodze nie wierzysz a jak pluł na PO to jak było? Tez nie wierzyłeś?

Trumpowi to napewno najbardziej zależy na ujawnieniu prawdy o Smoleńsku :o To tak jakby nasz rząd upominał się o prawa człowieka w Bantustanie. Trump to dopiero pokaże jaka jest hierarchia wartości i gdzie w niej jesteśmy (gdzie nas ma)

 

Ja nigdy w jego  rewelacje nie wierzyłem 

to co mówił na PO  wiedziałem sam  więc  nie było w co wierzyć

Ujawnił Akta  afery  z Taśmami Prawdy  i to  tyle  wtedy mówił że ma  je  od kogoś  innego

Teraz  twierdzi  nagle  że  od  Kurskiego  a dowodów  na to  niema

 

Ja nie wiem na co  zależy  Trampowi  ale jeśli będzie  chciał  napięcia  stosunków  Polska Rosja  to  może  ujawnić   

Czas  pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Wczoraj zadałem to pytanie Zbyszkowi ale mnie olał. Dlatego dziś pytam greg73 . Patrząc na historię naszego kraju, a szczególnie 20 lecie międzywojenne widzisz się bardziej po stronie endecji czy może jedna sanacji?

 

Po prostu nie chce mi się  tego wałkować bo mi to nic nie da . Jedni są dobrzy z historii inni z czego innego . U nas dożo polityków   mocnych w gębie a w domu bida piszczy . Jakbyś prześledził moje posty to byś wiedział , że nie mam klapek na oczach tylko popieram to co dobre moim zdaniem . Widzicie zaraz Francja zbankrutuje według was bo chcą dać socjalu  750 euro na głowę każdemu francuzowi .

Polak polaka by utopił w łyżce wody każdy z nas mieni się najmądrzejszym tylko jakby miał utworzyć rząd i rządzić to podejrzewam , że nawet palcem w bucie by nie pokiwał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj