Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5571

 

Polska będzie od morza do morza i potęgą na świecie tak pisze sybilla . Kraje nadbałtyckie zostaną zatopione a Niemców zmieści się pod jednym drzewem .    

To już kiedyś było i się nie powtórzy bo żeby być potęgą to trzeba zap...ać a nie dawać socjal nierobom i zapożyczać się

 

Chciałem tylko zobaczyć ile jeszcze w was nienawiści zostało po przegranych wyborach i tych podchodach .  :D

To nie jest nienawiść tylko awersja na głupotę

 

PO, rządziło 8 lat,przez ten czas rozkradli co się dało,chcieli zrobić z Polski drugą Ukraine by była tak biedna że unia mogła robić z nami co chce,nie dbali o polaków dbali o siebie by w PLATFORMIE żyło sie lepiej.

By doprowadzić do upadku wybudowali sporo dróg, autostrad, stadionów a rolnictwo dostało masę środków z PROW. Ludzie tez po pierwszej kadencji sie nie połapali i ich na druga wybrali. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

greg 73 wiesz kto to Marek Skomorowski (ZZZ) dawniej stadnina Janów,spytaj po ile skupuje zboże  i jak wspiera polskiego rolnika.To tylko przykład działania.Czy PO czy PIS to jeden huk.Jestem za tym aby karać złodziei i krętaczy ale jak sklepikarz nie może ujawnić wizerunku złodzieja bo chroni go ochrona dóbr osobistych a można ujawniać twarze protestujących pod sejmem to coś tu nie gra.Chodzi o zastraszanie ,o pokazanie, że nie wolno sprzeciwiać się władzy.Następny krok to co? Będą pacyfikacje?Wyślą "ZOMO"?I nie chodzi tu czy popieram protestujących czy nie a o obiektywne chłodne spojrzenie na sytuację.Najpierw się wmawia,że pucz aby później móc wprowadzać represje?

 

Ja widziałem jak ryje pod sejmem darli i jakoś im upublicznianie wizerunku nie przeszkadzało powinni ich pokazywać raz dziennie żeby ze  wstydu do sklepu nie mogli ścierwa wyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ulman to jest twoje imię jakoś mi tak brzmi nie polsko i jak chcesz komentować moje posty to pokaż swoją gębę .

 

Tyle dało ludziom Po i Psl a ten głupi motłoch polski nie zagłosował a Pis ich przekupił socjalem a media zagraniczne pisały , że  przegrali dlatego , że nie podzielili się z narodem wzrostem gospodarczym . Takie oskarżenia to śmierdzą złodziejstwem .

Powiedz mi dlaczego wieś nie dostała pełnych dopłat po 10 latach jak było obiecane i na co to rząd przehandlował . 

 

 

 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Oczywiście ze to moje imię :blink: . Imieniny mam 31 kwietnia jeśliś ciekaw :P Twoje posty bedę komentował gdy tylko mi się to spodoba i nie potrzebuje pozwolenia 

Lubisz chłopców ze mam ci pokazać jak wyglądam? Obawiam się że nie jestem tak młody i atrakcyjny jak Misiewicz a do tego znajomości z chłopcami nie są w zakresie moich zainteresowań. 

PO-PSL poległo na tasmach , aferach i Komorowskim ale i tak nikt do tej pory nie rządził przez 2 kadencję. Po 8 latach ludziom wydaje się że jak bedą zmiany to się poprawi. Narodowi socjalisci z PIS są gorsi od liberalnych socjalistów z PO bo są głupsi a głupota jest przyczyna znacznie wiekszych tragedii jak złodziejstwo

Skoro nie podzielili sie wzrostem gospodarczym to znaczy że takowy był a PIS mówił że kraj w ruinie więc się zdecyduj. :wacko:

Wieś nie dostała pełnych dopłat bo budzet unijny ma coraz mniej kasy.  Po brexicie wpływy jeszcze spadną  a dopłaty bedą ponownie niższe. Jesli to tak proste by dopłaty były na zachodnim poziomie niech PIS załatwi . Maja jeszcze 3 lata.

Ja na ostatnie 8 lat jako rolnik nie moge narzekać bo zrobiłem mnóstwo inwestycji w ziemię czy tez sprzęt. Była niezła koniunktura i oby takie było najblizsze 7 lat.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Ulman to jest twoje imię jakoś mi tak brzmi nie polsko i jak chcesz komentować moje posty to pokaż swoją gębę .

 

Tyle dało ludziom Po i Psl a ten głupi motłoch polski nie zagłosował a Pis ich przekupił socjalem a media zagraniczne pisały , że  przegrali dlatego , że nie podzielili się z narodem wzrostem gospodarczym . Takie oskarżenia to śmierdzą złodziejstwem .

Powiedz mi dlaczego wieś nie dostała pełnych dopłat po 10 latach jak było obiecane i na co to rząd przehandlował . 

Znałem kiedyś jednego Mańka Ulmana i był to zacny żołnierz, dobry zwiadowca z talentem kulinarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Oczywiście ze to moje imię :blink: . Imieniny mam 31 kwietnia jeśliś ciekaw :P Twoje posty bedę komentował gdy tylko mi się to spodoba i nie potrzebuje pozwolenia 

Lubisz chłopców ze mam ci pokazać jak wyglądam? Obawiam się że nie jestem tak młody i atrakcyjny jak Misiewicz a do tego znajomości z chłopcami nie są w zakresie moich zainteresowań. 

PO-PSL poległo na tasmach , aferach i Komorowskim ale i tak nikt do tej pory nie rządził przez 2 kadencję. Po 8 latach ludziom wydaje się że jak bedą zmiany to się poprawi. Narodowi socjalisci z PIS są gorsi od liberalnych socjalistów z PO bo są głupsi a głupota jest przyczyna znacznie wiekszych tragedii jak złodziejstwo

Skoro nie podzielili sie wzrostem gospodarczym to znaczy że takowy był a PIS mówił że kraj w ruinie więc się zdecyduj. :wacko:

Wieś nie dostała pełnych dopłat bo budzet unijny ma coraz mniej kasy.  Po brexicie wpływy jeszcze spadną  a dopłaty bedą ponownie niższe. Jesli to tak proste by dopłaty były na zachodnim poziomie niech PIS załatwi . Maja jeszcze 3 lata.

Ja na ostatnie 8 lat jako rolnik nie moge narzekać bo zrobiłem mnóstwo inwestycji w ziemię czy tez sprzęt. Była niezła koniunktura i oby takie było najblizsze 7 lat.

 

Podobnież po rysach twarzy można coś więcej określić o człowieku  . Za bardzo tolerancyjny to nie jestem możesz nawet kozami się interesować mnie nic do tego .Myślisz , że wszystko podoba mi się w Pisie . To ,że pis mówił o ruinie to tak każdy walczy o tych wyborców .Jeżeli mówisz ze Pis to głupcy to głupcami są według ciebie wszyscy co na nich głosowali   . Ciekawe ile w twojej rodzinie głosowało na obecny rząd . To , że stocznie będą znowu służyć polskiej gospodarce to głupota .

To że produkcja sprzętu  dla wojska będzie odbywała się w naszym kraju według ciebie głupota .

To te twoje posty też kiedyś ktoś oceni .

Pełne dopłaty . Jeżeli budżet uni nie wystarczył aby nasze dopłaty były pełne to dlaczego solidarnie nie wyrównali  do naszych.

To co według ciebie jak weźmiesz kredyt w banku i budżet twój tego nie wytrzyma to nie musisz spłacać bez żadnych konsekwencji.

Kiedyś zapytał się jeden trochę lekko upośledzonego czy lubi wódkę a on odpowiedział że wódkę to niech głupki piją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Jeden państwowy fundusz inwestycyjny sprzedał drugiemu państwowemu funduszowi to co pozostało po stoczni. jest sukces? Ano jest. Stocznia ta ma produkować statki dla innej spółki państwowej PZB. Jest sukces? Ano jest. Co będą produkować dla wojska? Ano dłubanki, bo nikt w MON nie wie co chcemy zrobić z naszą Marynarką Wojenną. To co chcemy budować w tych stoczniach musi być skorelowane z zakupem śmigłowców ZOP a puki co nie wiemy jakie będą. O tyle to jest ważne że konkretna maszyna ma konkretne wymiary i wagę a oprócz tego dochodzi kwestia czy ma być to tylko lądowisko czy też hangar.

Ostatnio doszła kwestia możliwości zakupu używanych fregat z Australii, tak więc na razie to kupiliśmy teren atrakcyjny dla dewelopera bo z ładnym widokiem.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak czytam takie posty wszystko co robi Pis to zaraz przypomina mi się teść jak rok po ślubie kazał mi budować drugą oborę . Jak bym go posłuchał to by teraz dwie stały puste.

 

A co sadzicie o Premierze Tusk jak nawoływał do nie płacenia abonamentu telewizyjnego i czemu miało to służyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Wiedział że PO przegra wybory i nie chciał wzmacniać TVP bo PiS wykorzysta telewizje do własnych celów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Słuchaj, tu nie chodzi o PiS. Nie ma czegoś takiego jak zbiorowa świadomość dlatego są to decyzje podejmowane przez konkretnych ludzi. Kiedy zaczyna się mówić o powiązaniu gospodarki z produkcją dla armii to trzeba na prawdę mieć konkretny plan. Najpierw określamy zadania jakie stoją przed armią z potem zastanawiamy się jakiego sprzętu potrzebuje aby je wykonać. Zasada jest taka że kupujemy sprzęt pod konkretne zadania inaczej to pieniądze wyrzucone w błoto. Tu nie ma miejsca na zakupy gratów a potem zastanawianie się do czego by je użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

To już by wiedział w 2008 że przegrają wybory ? 

Liczył się z taką ewentualnością 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Liczył się z taką ewentualnością 

 To mądrego mieli przywódce , że to przewidział . Nieraz inni w swoich postach podkreślają jakich to mądrych mają w Po a reszta to głupole . Ale żeby zrobić sobie posadkę w unii i zostawić ich z Pis .

 

To że chciał osłabić media publiczne można się z tym zgodzić  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

W PiSie też przewidywali to że mogą przegrać wybory ale naród zdecydował inaczej .Media publiczne nie spełniają powierzonej im roli tylko stały się tubą propagandową PiSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

A ja myślałem , że 90 % mediów jest w zagranicznych rękach a te 10 % jak się ich osłabi to będzie się lepiej omamiać ludzi w większości młodzież  20 do 30 lat takich którzy mają wiedzą teoretyczną a mało praktycznej.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Każde media pokazują to co im pasuje ,szukają taniej sensacji a czy to prawda czy brednie to już nie istotne liczy się tylko wskaźnik oglądalności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

kaczynski juz mial swoja gazete-expres wieczorny-najlepsza polska popoludniowke-sam stalem w kolejce pod kioskiem zeby ja kupic i juz dawno jej nie ma podobnie jak z zyciem warszawy -padlo, tvp puls-nalezala do zakonnikow a dzisiaj co pokazuje, niedawno chcial kupic tvn-ale amerykanie-PAMIETAJCIE PISOGLUPKI TVN TO STACJA AMERYKANSKA OD 2 LAT-ale sie nie zdecydowali na sprzedaz, pewnie bali sie ze skok-om braknie kasy w luksemburgu, 

 

wszystkie te niby niezalezne media siedza w kieszeni biereckiego i jego firm z rajow podatkowych.

zbyszko-nie mysl, to nie twoja dzialka B) , poszukaj w googlach i znajdziesz twarde dane, niedawno kilka infografik na ten temat sie przewinelo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj