Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Wiesz że za to co napisałeś możesz stanąć przed sądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ale nie zachował się jak przyzwoity człowiek ale jak świnia.Każdy myślący i mający serce pierwsze co robi to się pyta czy nikomu nic się nie stało.Następnym razem jak się będzie modlił z Rydzykiem to niech go poprosi o przebaczenie

 

On podobnie jak i większa część pisu nigdy nie proszą o przebaczenie. Oni zakładają, że po prostu nie grzeszą. Nawet jak coś zrobią źle to dal dobra Polski itd. Prawdziwy Polak i katolik lepszego sortu ma gdzieś innych. W razie czego to się po prostu oddala.

 

Proszę bardzo.

 

Warto do końca zobaczyć.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=T6vKR4-Qx1c

 

No cóż sodóweczka wali na dekiel. Pis zachłystuje się władzą, ąż nosem wychodzi. Trzeba pałaszować te frukta bo nie wiadomo jak długą będą dawać. Za nie całe trzy lata przyjdzie kwiczeć oddalając się od koryta. Mimo słabej opozycji pis potrafi się dzielnie kompromitować takimi wpadkami. Deczko im drgneły do góry sondaże po wpadkach opozycji podczas protestów. Ale zaraz sami to ładnie roztrwonią takimi wpadkami jak z Macierewiczem, który spieprzył z miejsca zdarzenia nie pytając rannych o pomoc czy przepraszając. Czy jak ten nieszczęsny ochroniarz. Któremu Kaczyński przyszedł z pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Wiesz że za to co napisałeś możesz stanąć przed sądem

 

Co  napisał  bo  widać  zmienił   zacytował  mojego  posta   ale  jakoś  nic  nie widzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Może wszyskie liczą na jakieś stołki , pzecież pzykładów mają wiele , a im który głupszy to i szanse rosną.

 

 

 

 

 

 

 

 post-186049-0-19192900-1485532235.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co  napisał  bo  widać  zmienił   zacytował  mojego  posta   ale  jakoś  nic  nie widzę 

 

A już nieważne wiesz jak ktoś kogoś od szczurów wyzywa najczęściej sam nim jest ;) post zostal zgłoszony na pewno konsekwencje będą wyciągnięte B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

PiS jest jak pędzący pociąg z niezrównoważonym  maszynistą (J. Kaczynski ) który pozbył się hamulca bezpieczeństwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

I tego  się  tak  przestraszył    że  skasował  wszystko 

:D :D :D

:D :D

:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

jesli to okaze sie prawda jako czlowiek honoru bedziesz musial wejsc pod stol i to odszczekac, a nastepnie filmik wstawic na af-tyle ze znajac  kadry  pisuarow to pewnie prawda a i honoru u was za grosz...

 

wsw go goni ulicami-pamietacie ten przeboj :D

A ty w szczekaniu musisz mieć wprawe cytując wyborczą to często musi ci to sie zdarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

Co wy się czepiacie ministra obrony przecież to nie był żaden wypadek  - tylko eksperyment komisji smoleńskiej : 

założenia:  co się stanie jak szef nie uznający sprzeciwu - musi zdążyć na imprezę dla prezesa Kaczyńskiego - a warunki atmosferyczne nie pozwalają - wynik 

buuuuum i winni są wszyscy inni tylko nie ten co się spieszył i naciskał na podwładnych - w każdym normalnym kraju szef który zaraz przed wyjazdem chwalił swojego kierowcę za łamanie przepisów podał by się do dymisji ale widać pisowi wydaje się że może łamać wszystkie prawa - jedynie fizyka sie obroniła ...... 

 

Edytowano przez szarywilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

I potem   idiotyczne  komentarze   poco  Prezesowi  Ochrona  albo poco  Antek  z obstawą  jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Stasek ty gówniarzu ty myślisz że się wystraszyłem to jesteś w bardzo dużym błędzie ,takie wpisy to możesz pisać do marekchybafarmer a nie do mnie więc zastanów się dwa razy zanim coś pi******esz ;[  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Gdybyś   się  nie obsrał  ze  strachu to być  posta  nie edytował

Ale widać  galoty pełne  i  post  szybciutko  edytowany

:D :D :D

:D :D

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co wy się czepiacie ministra obrony przecież to nie był żaden wypadek  - tylko eksperyment komisji smoleńskiej : 

założenia:  co się stanie jak szef nie uznający sprzeciwu - musi zdążyć na imprezę dla prezesa Kaczyńskiego - a warunki atmosferyczne nie pozwalają - wynik 

buuuuum i winni są wszyscy inni tylko nie ten co się spieszył i naciskał na podwładnych - w każdym normalnym kraju szef który zaraz przed wyjazdem chwalił swojego kierowcę za łamanie przepisów podał by się do dymisji ale widać pisowi wydaje się że może łamać wszystkie prawa - jedynie fizyka sie obroniła ...... 

 

Śmieszni jesteście w tym waszym urojonym świecie :P :P

Stasek ty gówniarzu ty myślisz że się wystraszyłem to jesteś w bardzo dużym błędzie ,takie wpisy to możesz pisać do marekchybafarmer a nie do mnie więc zastanów się dwa razy zanim coś pi******esz ;[  

 

Po niedzieli spodziewaj się wezwania do prokuratury B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

 

Gdybyś   się  nie obsrał  ze  strachu to być  posta  nie edytował

Ale widać  galoty pełne  i  post  szybciutko  edytowany

:D :D :D

:D :D

:lol:

 

:blink:    :P   :D  :lol:  ŻAŁOSNY JESTEŚ ! ty i twój kumpel donosiciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

PRIMO i STASZEK, dwa głębokie wdechy i rozpuścić włosy. Sadzicie się na siebie że aż strach. Przeca wy krajany jeden z pod Radomia a drugi z pod Puław.

W połowie drogi jest taka knajpa BABA JAGA, dobre placki po węgiersku tam mają. Pojechać usiąść pogadać, szkoda nerwów a nuż o tym samym myślicie tylko każdy inaczej to wyraża?

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Nima problemu po połówce na łeb i po sprawie ja człek ugodowy :rolleyes: a  do knajpy mam całkiem blisko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

zacytował ten post dodając komentarz >szkoda że mu się nie udało mieli byśmy dzisiaj spokój<

 Za to nic by mu nie zrobili. W języku prawniczym jest to opinia a nie podżeganie do zamordowania kogoś.

 

 

Tutaj padają słowa np "rozstrzelać" czyli namawia się do zabicia kogoś. To już nie jest opinia a namawianie do konkretnego czynu.

 

I potem   idiotyczne  komentarze   poco  Prezesowi  Ochrona  albo poco  Antek  z obstawą  jeździ

 

Człowiek,który zamordował Rosiaka w Łodzi i mówił, że chciał zabić Kaczyńskiego. Chciał tak samo zabić Millera i kilku innych polityków. O czym również mówił. Jednak oni nie korzystają z ochrony nawet w sejmie.

 

Tym czasem coraz więcej wiadomo o panu Kazimierzu. To prawda, że za komuny woził generała blisko współpracującego z Jaruzelskim. Był członkiem WSW. Widać dlaczego pis zrobił furtki w ustawie dezubekizacyjnej. Pewnie więcej tam takich mają.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Wozi go były funkcjonariusz komunistycznych służb i jakoś mu nie przeszkadza i jeszcze jest jego ulubieńcem. Nie boi się że to zakamuflowany ruski szpieg lub że może zaaranzować taki wypadek z którego Antek nie wyjdzie. Jak może ufać komuś z takim życiorysem? :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj