Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość

Daj spokój z tymi bzdurami kto ucikł? :P :P pogrąząsz się tylko B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tola27    9

A powiesz że Macierewicz to pomógł innym może sprawdził czy nic się nikomu nie stało.Przesiadł się do innego samochodu i wio dalej.Jak się mówi cmoknijcie mnie i radźcie sobie.A winny będzie pierwszy co się zatrzymał na światłach.Przecież Macierewicz coś tam wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kwach póki co i tak był najlepszym prezydentem. Duda się kompromituje pomiatany przez prezesa i podpisujący wszystko co mu przyniosą. Jak siebie nazwał notariusz dobrej zmiany. Ja już wolałem Kwacha, który może se wypił kilka razy. Ale przynajmniej zachowywał się jak niezależny prezydent. Komorowski był słabym prezydentem. Gorszym od Dudy ale lepszym od Kaczyńskiego. A Kopacz nie wiedziała gdzie iść i Merkel ją pokierowała. Zdaża się każdemu. Ale głupki robią takie durne podpisy.

 

Biuro Prasowe Kancelarii Sejmu przekazało PAP oświadczenie Komorowskiego, wystosowane w związku z informacjami przedstawionymi w programie TVN "Teraz My" o naruszeniu przez marszałka przepisów drogowych, polegającym m.in. na jeździe ulicami Warszawy z prędkością nawet 140 km/h

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZLHkCPVs0xU     

 

Pytanie czy prowadził sam Komorowski czy korzystał z kierowcy. Jeśli łamał przepisy to powinien kierowca lub Komorowski za to odpowiedzieć. 

 

Daj spokój z tymi bzdurami kto ucikł? :P :P pogrąząsz się tylko B)

 

Macierewicz uciekał jak szczur. Schował głowę w ramionach i szybko wsiadł do innego samochodu. Nie zapytał czy potrzeba pomocy nie przeprosił. Tak władza traktuje obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daj spokuj z tymi bzdurami nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia :P :P

Definicja kolizji drogowej
 
„Kolizja, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem są straty materialne (uszkodzenie pojazdu, płotu, urządzenia drogowego, bagażu, itp.) lub też jeden 

z uczestników doznał obrażeń ciała powodujących naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające poniżej 7 dni”.

 

Definicja wypadku drogowego

Wypadek, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem jest śmierć jednego z uczestników lub obrażenia ciała powodujące naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające dłużej niż 7 dni”.

 
Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

O czy mnie mam pojęcia? Jak uciekają szczury? Świadkowie opowiadali jak szczur uciekał pod Toruniem. Głowa schowana w ramionach. Myk do innego samochodu i tyle go widzieli. Ofiary miał w d*pie. A mógł czysto po ludzku zapytać czy nikomu nic się nie stało, przeprosić. Lub choćby polecić pozostałym na miejscu członkom świty zaopiekować się rannymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tola27    9

Ale nie zachował się jak przyzwoity człowiek ale jak świnia.Każdy myślący i mający serce pierwsze co robi to się pyta czy nikomu nic się nie stało.Następnym razem jak się będzie modlił z Rydzykiem to niech go poprosi o przebaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Daj spokuj z tymi bzdurami nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia :P :P

Definicja kolizji drogowej

 

„Kolizja, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem są straty materialne (uszkodzenie pojazdu, płotu, urządzenia drogowego, bagażu, itp.) lub też jeden 

z uczestników doznał obrażeń ciała powodujących naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające poniżej 7 dni”.

 

Definicja wypadku drogowego

Wypadek, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem jest śmierć jednego z uczestników lub obrażenia ciała powodujące naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające dłużej niż 7 dni”.

Czyli wychodzi że faktycznie nie była to ani kolizja ani wypadek bo debile umyślnie łamali zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

 

No ale czego się spodziewać? Miejmy nadzieję że następnym razem ofiarami będą tylko oni a nie niewinni ludzie.

 

 

Jak już pisałem ...do trzech razy sztuka. Duda, Szydło, Macierewicz....coraz bliższe kręgi Kaczyńskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A co on Mussolini że będzie jeździł pancernym pociągiem po Polsce i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Czekaj ,czekaj ;). Widziałeś film z ochroną kaczyńskiego. Boi się sam kroku zrobić. Pociąg wcale by nie zdziwił w wykonaniu tych wariatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

A co on Mussolini że będzie jeździł pancernym pociągiem po Polsce i nie tylko

To pytanie czy stwierdzenie?

 

 

Prawie każdy malućki, szanujący się dyktator oderwany od rzeczywistości, widzący wszędzie spiski na swoją osobę takowy posiadał..., więc kto wie

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czekaj ,czekaj ;). Widziałeś film z ochroną kaczyńskiego. Boi się sam kroku zrobić. Pociąg wcale by nie zdziwił w wykonaniu tych wariatów

cO w tym dziwnego jak po ziemi tylu świrów jak Wy chodzi to musi być ochrona dla waszego dobra :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A ja mam pomysł żeby było bezpiecznie. Należy natychmiast wydzielić PIS-pasy. A jak będzie trzeba to się zmieni na BUS i zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Proszę bardzo.

 

Warto do końca zobaczyć.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=T6vKR4-Qx1c

typowy bezmózgi kark który nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie.A czy nie było tak że jak Jarek był premierem to miał więcej ochroniarzy niż uwczesny prezydent ,czy to nie jest jakaś paranoja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Jarek na swoją ochronę przeznacza więcej niż prezes Google czy Apple... W zależności od natężenia paranoi i bojaźliwości wodza w danym okresie strzeże go nawet do 20 ochroniarzy, przeważnie byłych Gromowców.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

typowy bezmózgi kark który nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie.A czy nie było tak że jak Jarek był premierem to miał więcej ochroniarzy niż uwczesny prezydent ,czy to nie jest jakaś paranoja ?

Masz  Racje Ten co filmował  to    bez mózg

https://www.youtube.com/watch?v=WKvrC8lYl9w      

 

Nienawiść  jaką  zasiała  PO  zebrała  dramatyczne  żniwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

przeciez ten ochroniarz to gwiazda filmowa- wystepowal w najwybitniejszym dziele polskiej kinematografii wszech czasow w jednej z glownych roli a wy uwazacie ze powinien za taka ciezka prace marne grosze zarabiac -wstydzcie sie POpaprancy..

dla tych co sie nie znaja na filmie to podpowiem ze ten film to smolensk- niewielu go ogladalo B)

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No bardzo wiarygodne zrudło podałeś :P :P :Pl Ten brukowiec niczym innym się nie zajmuje oprocz szkalowania no ale długo to nie potrwa za chwilę znajdzie sie na dnie

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

jesli to okaze sie prawda jako czlowiek honoru bedziesz musial wejsc pod stol i to odszczekac, a nastepnie filmik wstawic na af-tyle ze znajac  kadry  pisuarow to pewnie prawda a i honoru u was za grosz...

 

wsw go goni ulicami-pamietacie ten przeboj :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj