Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość

Ma pytanie do wszystkich którzy epatują tutaj ośmiorniczkami Sikorskiego. Jak cenowo mają się ośmiorniczki zjedzone na obiad do 2 sztuk BMW rozpiżdżonych w drobny mak? Może czas zmienić podmiot, Maciarewicz przebił Sikorskiego.

 

A to MACIAREWICZ  siedział za kierownicą? :P :P  czy może wywierał naciski  żeby jechali szybciej? ;)

staszek ale powiąż fakty -odległość,czas przejazdu,wypowiedź Antka,wypowiedzi internautów propisowskich(to oni piszą o dziwnym zbiegu wydarzeń) i nie porównuj do zwykłego karambolu.

 

A to niezwykłe karambole też są? :P :P  W jednym i w drugim przypadku kierowcy nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze i nie ma co piany bić B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

A to MACIAREWICZ  siedział za kierownicą? :P :P  czy może wywierał naciski  żeby jechali szybciej? ;)

 

ja widziałem ze w lubskim jechał kac zyski na motorynce wyprzedzał   auta wszyscy tak zdumieli ze zderzyło się z gafy 30 aut 

 

30km dalej wrzucił 1 kot Kaczyńskiego dmuchnął w bak  z czego powstał gaz podtlenek azotu  ludzie zdumiewając się jego osiągami wpadli na siebie i rozbiło się 70 pojazdów 

ŹRÓDŁO TVN  RELACJA NA ŻYWO SWIĄTKOWIE kod N PO

kto winy 

przyczyna numer jeden 

kot

motorynka 

kaczy ski

:lol:  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Kto jest dysponentem i kto określa gdzie chce się znaleźć i o której godzinie? Kto wreszcie za przykład stawiał kierowcę "on tego dokonał". Co byś nie zrobił sytuacja jest prosta jak mandat "za nie manie świateł.

Problem jest tylko inny. Póki co nikt nie został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji. Życzę powodzenia poszkodowanym właścicielom aut w dochodzeniu odszkodowania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

życia relacji lewaka  :D


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto jest dysponentem i kto określa gdzie chce się znaleźć i o której godzinie? Kto wreszcie za przykład stawiał kierowcę "on tego dokonał". Co byś nie zrobił sytuacja jest prosta jak mandat "za nie manie świateł.

Problem jest tylko inny. Póki co nikt nie został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji. Życzę powodzenia poszkodowanym właścicielom aut w dochodzeniu odszkodowania. :D

 

A kto miał być ukarny jak trwa dochodzenie?

ja widziałem ze w lubskim jechał kac zyski na motorynce wyprzedzał   auta wszyscy tak zdumieli ze zderzyło się z gafy 30 aut 

 

30km dalej wrzucił 1 kot Kaczyńskiego dmuchnął w bak  z czego powstał gaz podtlenek azotu  ludzie zdumiewając się jego osiągami wpadli na siebie i rozbiło się 70 pojazdów 

ŹRÓDŁO TVN  RELACJA NA ŻYWO SWIĄTKOWIE kod N PO

kto winy 

przyczyna numer jeden 

kot

motorynka 

kaczy ski

:lol:  

 

Mówiłem żebyś nie brał tego świństwa jak masz takie jazdy po tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Nie dziwi Cię ta sytuacja? Podejrzewam że tych  stojących przed światłami trudno było by ukarać mandatem, więc pozostają 2 samochody ŻW. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Chodzi o to,że już wieszczono potencjalny zamach

 staszek zaorałeś Romana?czy tylko pomyłka


No i już wiemy cięli na czerwonych!!!


A tu niespodzianka auta stały na publicznej drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Auta to auta, ale to nawierzchnia nie stanęła na wysokości zadania i straciła kontakt z kołami limuzyny. I tak oszczędziłem długiego śledztwa . Winien jest asfalt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Roman176    4601

Przypomnę tylko że za rządów POczwarek KGHM kupił za 9 miliardów PLN złoża miedzi w Chile gdzie nie ma miedzi. Takie to biznesy robiła drużyna Tuska. GOLA, GOLA, GOLA! Nasz Schetino GOLA!


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Bronek  też  nie  raz  się  po  mieście  woził  niezgodnie z  przepisami.

 

I  tak  coś  ten  kierowca Macierewicza  kiepsko  jechał  jak średnia  od  125-160km  słabo  jak na takie  samochody

 

TVN  znów  podał kłamstwa  dzisiaj  czas  przejazdu  kolumny  autostradami  A1 A2  to 2h18 minut    więc  jak  przejechali to  w 1h 45 minut  to  słabo  cisnęli

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

 

Bronek  też  nie  raz  się  po  mieście  woził  niezgodnie z  przepisami.

 

I  tak  coś  ten  kierowca Macierewicza  kiepsko  jechał  jak średnia  od  125-160km  słabo  jak na takie  samochody

 

 

a powiedz mi gdy auto opancerzone 4t uderza w inne przy 60km to przy tej masie  tak jak ty podajesz 

znowu wykryta prowokacja tvn ze światkiem hahahahaha 

http://niezalezna.pl/92901-kolizja-rzadowej-limuzyny-z-szefem-mon-tvn24-w-swoim-zywiole-znow-manipulacja

https://t.co/Qn6f5oecjb


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Odrób lepiej pracę domową, zamiast wysiadywać przed monitorem, bo z dyktanda znowu będzie NDST. I to wypisany fioletowym długopisem, bo czerwonego tuszu zabrakło w połowie sprawdzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Masz tu do kolekcji zeznania innego świadka. 

"- Mój mąż widział w lusterku, co za chwilę się stanie. Zdążył tylko powiedzieć, że mamy się trzymać - opowiada w rozmowie z portalem ddtorun.pl jedna z poszkodowanych we wczorajszym wypadku, w którym brał udział samochód wiozący szefa MON Antoniego Macierewicza. - Te samochody jechały tak szybko, że nie było możliwości, aby wyhamowały. Prawdopodobnie kierowca (rządowego) x5, widząc czerwone światło, zaczął hamować i uderzył w lawetę. Ta całą siłą uderzyła w bmw, którym jechał minister i jego kolega, a oni uderzyli w nas. Całe szczęście, mąż próbował uciekać i stało się tylko tyle - dodaje kobieta."

http://fakty.interia.pl/polska/news-relacje-swiadkow-wypadku-antoniego-macierewicza,nId,2343371

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ma pytanie do wszystkich którzy epatują tutaj ośmiorniczkami Sikorskiego. Jak cenowo mają się ośmiorniczki zjedzone na obiad do 2 sztuk BMW rozpiżdżonych w drobny mak? Może czas zmienić podmiot, Maciarewicz przebił Sikorskiego.

 

Ja myślę, że wczoraj na dwie beemki bańka pękła. Obie na śmietnik. A widać, że Antoni woził się nową siódemką. Jazda na trzy auta jak Duda prawie. 8 lat w opozycji zrobiło swoje każda chwila teraz przy korycie bezcenna. Słyszeliście jak Misiewicz rządową furą na sygnale po hamburgera jechał?

 

A to MACIAREWICZ  siedział za kierownicą? :P :P  czy może wywierał naciski  żeby jechali szybciej? ;)

A to niezwykłe karambole też są? :P :P  W jednym i w drugim przypadku kierowcy nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze i nie ma co piany bić B)

 

Dziękował kierowcy, że tak szybko go przywiózł. Czyli dostrzegał co się dzieje i na to pozwalał. Zresztą kto wie czy nie naciskał by kierowca szybciej jechał. Jedni naciskali by samolot we mgle lądował to co za problem kazać kierowcy szybciej jechać bo się nie zdąży na galę.

Na A1 wystąpiła silna mgła. Pod Toruniem mgły nie było jezdnia była mokra ale nie śliska. Zaczynał się obszar zabudowany i za łukiem było skrzyżowanie. Obie sytuacje są skrajnie różne. W pierwszej trudno sobie poradzić bo na mgłę nie mamy wpływu. W drugiej wystarczyło trochę oleju w głowie.

 

ja widziałem ze w lubskim jechał kac zyski na motorynce wyprzedzał   auta wszyscy tak zdumieli ze zderzyło się z gafy 30 aut 

 

30km dalej wrzucił 1 kot Kaczyńskiego dmuchnął w bak  z czego powstał gaz podtlenek azotu  ludzie zdumiewając się jego osiągami wpadli na siebie i rozbiło się 70 pojazdów 

ŹRÓDŁO TVN  RELACJA NA ŻYWO SWIĄTKOWIE kod N PO

kto winy 

przyczyna numer jeden 

kot

motorynka 

kaczy ski

:lol:  

 

Nie wiem co bierzesz. Ale muszą to być jakieś mocne środki.

 

życia relacji lewaka  :D

 

To tylko tego dowodzi. W koło lewaki. To jakieś omamy masz. A kojarzysz, że na lewaków głosowałeś?

 

Bronek  też  nie  raz  się  po  mieście  woził  niezgodnie z  przepisami.

I  tak  coś  ten  kierowca Macierewicza  kiepsko  jechał  jak średnia  od  125-160km  słabo  jak na takie  samochody

TVN  znów  podał kłamstwa  dzisiaj  czas  przejazdu  kolumny  autostradami  A1 A2  to 2h18 minut    więc  jak  przejechali to  w 1h 45 minut  to  słabo  cisnęli

 

Jak się woził niezgodnie z przepisami? Możesz to rozwinąć? Pewnie na tym polegniesz. Ale poczekam by móc cię wyśmiać.

Reszta to typowe bzdury z braku czego kolwiek sensownego do napisania. Takimi bzdurami się zajmujesz. Średnia 160 km/h to dla ciebie mało? Wiesz co to jest średnia prędkość?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

NO  jasne mgła B) B) tożadene usprawiedliwienie no ale tłumacz tak sobie ;) Czyli idąc Twoim tokiem myślenia Żandarmeria nie ma rozumu? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A niby ma? Widziałeś filmik z Torunia jak te auta przemknęły przez skrzyżowanie z bardzo dużą prędkością. Poszukaj dzisiejszego wydania wydarzeń polsatu. Gdyby jakiś pieszy się zagapił czy kierowca wjechał. Nieszczęście gotowe. Jak można zbliżać się do skrzyżowania z tak dużą prędkością, że nie można się zatrzymać i taranuje się kilka aut przed sobą z bardzo dużą siłą. Chcesz powiedzieć, że oni mają rozum?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Masz tu fragment wyroku ze zdarzenia z pojazdem uprzywilejowanym. Jak to nie pomoże to już nie wiem jak wytłumaczyć że pojazd uprzywilejowany a ściślej kierujący, może nie stosować się do pewnych przepisów ruchu drogowego, natomiast nie jest zwolniony z przewidywania ich skutków,zachowania szczególnej ostrożności i uwagi a także ponosi pełną odpowiedzialność za skutki swojego działania.

"Fakt, iż obwiniony kierował karetką pogotowia, w sytuacji istnienia konieczności szybkiego udzielenia pomocy oczekującemu pacjentowi, nie zwalniał kierowcy od obowiązku zachowania szczególnej (najwyższej) ostrożności w momencie przejazdu przez skrzyżowanie, przy wyświetlonym na sygnalizatorze czerwonym świetle dla jego kierunku ruchu."

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie jeżeli kierujący pojazdem uprzywilejowanym wjedzie na skrzyżowanie na czerwonym świetle i przejedzie kogoś czy zderzy się z kimś kto na to skrzyżowanie wszedł lub wjechał na zielonym. To kierujący pojazdem uprzywilejowanym ponosi odpowiedzialność.

Status pojazdu uprzywilejowanego zwalnia od konsekwencji złamania przepisu np wjazd na czerwonym. Ale nie zwalnia od konsekwencji. Np potrącenia pieszego czy zderzenia z innym pojazdem. Wtedy kierowca pojazdu uprzywilejowanego jest karany.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

podobno kierowca byl kolega macierewicza i nie mial uprawnien do kierowania pojazdem zandarmerii-informacja swieza, wiec nie wiadomo czy prawdziwa.

jedno jest pewne macierewicz powinien unikac brzozowki i brzozy-to takie miejscowosci w tamtym rejonie.......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Właśnie dzisiejszy karambol to pewnie też wina PiS http://www.tvn24.pl/...m,710218,s.html  może wskażesz winnych albo Ulman czy Hubertus tongue.pngtongue.pngtongue.pngtongue.png pewnie kazali im tak szybko jechać dobrze że nikogo z PiS tam nie było bo by KOD i opozycja zażądali dymisji rządu i nowych wyborów tongue.pngtongue.png

 

A ja tam myślę, że winę i tak poniesie PO i Tusk, w końcu to oni wybudowali autostrady :P. Trzeba będzie pociągnać ich i wykonawców do odpowiedzialności ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

 

 

Jak się woził niezgodnie z przepisami? Możesz to rozwinąć? Pewnie na tym polegniesz. Ale poczekam by móc cię wyśmiać.

Reszta to typowe bzdury z braku czego kolwiek sensownego do napisania. Takimi bzdurami się zajmujesz. Średnia 160 km/h to dla ciebie mało? Wiesz co to jest średnia prędkość?

 

Biuro Prasowe Kancelarii Sejmu przekazało PAP oświadczenie Komorowskiego, wystosowane w związku z informacjami przedstawionymi w programie TVN "Teraz My" o naruszeniu przez marszałka przepisów drogowych, polegającym m.in. na jeździe ulicami Warszawy z prędkością nawet 140 km/h

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZLHkCPVs0xU     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daj spokój na polowanie pewnie się spieszył albo dochodził postrzałka ;):P


Masz tu fragment wyroku ze zdarzenia z pojazdem uprzywilejowanym. Jak to nie pomoże to już nie wiem jak wytłumaczyć że pojazd uprzywilejowany a ściślej kierujący, może nie stosować się do pewnych przepisów ruchu drogowego, natomiast nie jest zwolniony z przewidywania ich skutków,zachowania szczególnej ostrożności i uwagi a także ponosi pełną odpowiedzialność za skutki swojego działania.

"Fakt, iż obwiniony kierował karetką pogotowia, w sytuacji istnienia konieczności szybkiego udzielenia pomocy oczekującemu pacjentowi, nie zwalniał kierowcy od obowiązku zachowania szczególnej (najwyższej) ostrożności w momencie przejazdu przez skrzyżowanie, przy wyświetlonym na sygnalizatorze czerwonym świetle dla jego kierunku ruchu."

 

Ja nie twierdzę że pojazdy żandarmeri nie ą winne zdarzenia ale nie wyciągajcie z tego  zbyt pochopnych i daleko idących wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Daj spokój na polowanie pewnie się spieszył albo dochodził postrzałka ;):P

 

Ja nie twierdzę że pojazdy żandarmeri nie ą winne zdarzenia ale nie wyciągajcie z tego  zbyt pochopnych i daleko idących wniosków

 

Znając ich to wnioski już oni sobie wyciągną, pewnie będą budować Pisostrady jedynie dla ich dygnitarzy.

 

Generalnie to niebywała nieodpowiedzialność i chamstwo. Nie dość, że kolumna spowodowała wypadek, to jego uczestnik uciekł z miejsca zdarzenia. Na dodatek nie wyciągając wniosków z tego co się stało gnał dalej łamiąc przepisy i stwarzając kolejne niebezpieczeństwo. I w jakim celu? A no złożyć gratulacje jakiemuś podrzędnemu posłowi, który nie ma wpływu na życie polityczne w kraju, bo co on może...?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj