Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

zwolnil zolnierzy ak z przysiegi wojskowej i ja rozwiazal, wszelkie dzialania zbrojne ktore nastapily po tej dacie to juz zwykla bandyterka.

Dla żydokomunistycznych pachołków Moskwy i ich plugawego potomstwa walczący o wolną Polskę Żołnierze Niezłomni zawsze będą bandytami .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Tak, tak bo to spokojnie pędzącą kolumnę zaatakowały stojące na światłach pojazdy za kierownicą których siedzieli - sami wiecie kto. Należy dodać że samochdy na pewno były wyprodukowane przez - sami wiecie kogo. :D

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

jaco ty sympatyku neofaszystów jak by to twój dziadek widział co piszesz to by cię zaraz po porodzie utopił w wiadzrza wody

 

ja tam neofaszystą nie jestem a w którym miejscu tak napisałem, ja tam tylko nie mogę zdzierżyć głupoty Scheuring coś tam, a tak wszystko wporządku B)

ps. zaimki osobowe piszę się z dużej litery.

 

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Telewizja republika i tym podobne tuby propagandowe będą próbowały taki wizerunek budować. Była kolejna próba zamachu. Oczywiście durnie, którzy w to uwierzą też się znajdą. Pis rozgrywa swój elektorat prze ciągłe budowanie poczucia zagrożenia. Że ktoś nam grozi, musimy być czujni, bo wróg nie śpi, czyha na nas itd. Przecież komuniści jak weszli do Polski w 1945 mówili podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

ja tam neofaszystą nie jestem a w którym miejscu tak napisałem, ja tam tylko nie mogę zdzierżyć głupoty Scheuring coś tam, a tak wszystko wporządku B)

ps. zaimki osobowe piszę się z dużej litery.

 

to po kiego nazywasz mnie lewakiem przecież PIS i jego wyznawcy to skrajna prawica a co za tym idzie to sam wiesz chyba nie muszę ci tego tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

I oto mamy kwiatek, przykład jak w tych popapranych łbach wygląda organizacja czasu i dbałość o bezpieczeństwo.

Mieli w zależności od trasy 250-210 kilometrów do przejechania i nic poza rozdaniem oskarów co by ich goniło. A tu cytat wypowiedzi potencjalnej ofiary wypadku po przyjeździe do Torunia.

"- Bardzo mu dziękuję. To kierowca. To on dokonał tego, że w godzinę i 45 minut dojechaliśmy z Warszawy do Torunia – przemówił szef MON słowem wstępu. - Najważniejsze jest poczucie dumy z militarnych dokonań Polaków – mówił dalej."

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/macierewicz-mial-wypadek-zdjecie_940125.html

Do Smoleńska też się tak spieszyli.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

I jak się to skończyło wszyscy wiemy później komisje i inne cuda na kiju.

Edytowano przez SZYMANOX
Cytowanie poprzedniego posta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekaw jestem jaka oficjalna przyczyna karambolu będzie teraz . Strzał w oponę , sztuczny lód , czy może nagłe cofanie samochodu z pod świateł :ph34r: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

A mogło być tak pięknie. Debile myślą, że są nieśmiertelni. Najpierw p.o. prezydenta, potem brocha, teraz antek ze smoleńskich.

 Ciekawe, czy w tym przypadku i w wypadku wojskowej ciężarówki z amunicją, też będzie "niedostosowanie prędkości do panujących warunków" czy tylko śliska nawierzchnia i wina drogowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

jako gestapo jak Tusk 

 

Możliwe że ty i tobie podobni akurat 75 lat temu podnosili rękę tak samo jak ci debile na wcześniej wklejanym zdjęciu. 

 

Absolutnie nie rozumiem dlaczego mieszasz do tego Tuska skoro rozmowa jest o faszyzującym onr który jawnie popiera piss i jest przez piss popierany.

 

 

Może tobie się to podoba , pewnie chwalisz siłowe rozwiązywanie problemów z którymi się nie zgadzasz i imponuje ci idea która przyświecała temu co zabił miliony ludzi.

 

 

Tylko takie podejście do tematu świadczy jedynie o tym jak małym człowieczkiem jesteś. Małym na umyśle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

to po kiego nazywasz mnie lewakiem przecież PIS i jego wyznawcy to skrajna prawica a co za tym idzie to sam wiesz chyba nie muszę ci tego tłumaczyć

 

Ja Ciebie lewakiem??? :blink:  a w którym poście, nie pomyliłeś sobie nicków??? jakoś nie przypominam sobie bym kogokolwiek na tym forum nazwał lewakiem. Po drugie Twoja argumentacja jest co najmniej dziwna pokaż mi w którym miejscu napisałem że jestem wyznawcą PIS, ja tą partie traktuję tylko jak mniejsze zło w stosunku do partii ,,probalcerowiczowskich", dzisiaj człowiek nie prawa być za inna partią jak PO-PIS?? Jak się nie popiera PO i Nowośmiesznej to od razu Pislamista??? człowieku zastanów się. Po trzecie nazywanie kogoś bez powodu Neofaszystą jest delikatnie ujmując nie halo, brzydko się chwytasz!!! Po czwarte dalej piszesz zaimki osobowe z małej litery, co chyba, że nie wiesz co to jest to w takim razie jesteś usprawiedliwiony B)

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A mogło być tak pięknie. Debile myślą, że są nieśmiertelni. Najpierw p.o. prezydenta, potem brocha, teraz antek ze smoleńskich.

 Ciekawe, czy w tym przypadku i w wypadku wojskowej ciężarówki z amunicją, też będzie "niedostosowanie prędkości do panujących warunków" czy tylko śliska nawierzchnia i wina drogowców.

 

Opatrzność  Boża  nad nimi czuwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

Dla żydokomunistycznych pachołków Moskwy i ich plugawego potomstwa walczący o wolną Polskę Żołnierze Niezłomni zawsze będą bandytami .

ale jakiej armii byli zolnierzami, jesli armia zostala rozwiazana, oni zostali zwolnienii z przysiegi i skierowani do cywila ??? komunistyczny rzad w lublinie zostal uznany przez wszystkie kraje alianckie, wladza w kraju byla jak najbardziej legalna i kazde zbrojne wystapienie przeciwko niej bylo przestepstwem, przeciez jestes za kara smierci dla bandytow wiec czemu uwazasz ze wtedy bandyci np z nsz, nie mogli byc karani smiercia i lapani wszelkimi dostepnymi srodkami.

a teraz choc raz pomysl na trzezwo-jesli w tamtym czasie na terenie polski stacjonowalo ok 1 mln zolnierzy armii czerwonej, doskonale wyposazonej i wyszkolonej, do tego setki tysiecy polskich zolnierzy i ubekow-to jaki sens miala walka 20 tys partyzantow ????? 

 

pomysl chwile-to naprawde nie boli..........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i jak się to skończyło wszyscy wiemy później komisje i inne cuda na kiju

 

Właśnie dzisiejszy karambol to pewnie też wina PiS http://www.tvn24.pl/karambol-na-autostradzie-pod-piotrkowem,710218,s.html  może wskażesz winnych albo Ulman czy Hubertus :P :P :P :P pewnie kazali im tak szybko jechać dobrze że nikogo z PiS tam nie było bo by KOD i opozycja zażądali dymisji rządu i nowych wyborów :P :P

A mogło być tak pięknie. Debile myślą, że są nieśmiertelni. Najpierw p.o. prezydenta, potem brocha, teraz antek ze smoleńskich.

 Ciekawe, czy w tym przypadku i w wypadku wojskowej ciężarówki z amunicją, też będzie "niedostosowanie prędkości do panujących warunków" czy tylko śliska nawierzchnia i wina drogowców.

 

Wypadek jakich pełno nic w tym szczególnego nie widzę no aleTy musisz szukać sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Telewizja republika i tym podobne tuby propagandowe będą próbowały taki wizerunek budować. Była kolejna próba zamachu. Oczywiście durnie, którzy w to uwierzą też się znajdą. Pis rozgrywa swój elektorat prze ciągłe budowanie poczucia zagrożenia. Że ktoś nam grozi, musimy być czujni, bo wróg nie śpi, czyha na nas itd. Przecież komuniści jak weszli do Polski w 1945 mówili podobnie.

 

Nie tylko to domena komunistów, choć oni tą sztukę opanowali najlepiej. Niemal każdy ustrój totalitarny rządzony przez nawiedzonych ludzi się tym charakteryzuje. Nieustanne budowanie uczucia zagrożenia, spiski w tym na swoją osobę, brak zaufania do kogokolwiek powodujący zamknięcie się we własnym kręgu i korzystanie z swojej ochrony w sejmie ;). Dwaj najwięksi dyktatorzy XXw. robili dokładnie to samo i też pracowali po nocach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

staszek ale powiąż fakty -odległość,czas przejazdu,wypowiedź Antka,wypowiedzi internautów propisowskich(to oni piszą o dziwnym zbiegu wydarzeń) i nie porównuj do zwykłego karambolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Właśnie dzisiejszy karambol to pewnie też wina PiS http://www.tvn24.pl/karambol-na-autostradzie-pod-piotrkowem,710218,s.html  może wskażesz winnych albo Ulman czy Hubertus :P :P :P :P pewnie kazali im tak szybko jechać dobrze że nikogo z PiS tam nie było bo by KOD i opozycja zażądali dymisji rządu i nowych wyborów :P :P

Wypadek jakich pełno nic w tym szczególnego nie widzę no aleTy musisz szukać sensacji

 

Wczorajszy karambol to wina pis. Po wywiadówce Misiewicza i obiedzie z ojcem biznesmenem Antoni chciał zdążyć za wszelką cenę na kabaret z cyklu jak szefowi pis daje nagrodę portal dzięki pisowi funkcjonujący. No i się narobiło. Wraz ze świtą 8 żołnierzy w trzech samochodach staranowali zwykłych kierowców.

I nie jest to wypadek jakich mało. Bo w cywilizowanym kraju nie zobaczysz jak wożą oficjeli z olbrzymimi prędkościami wężykując pomiędzy innymi autami normalnie poruszającymi się pod drogach. Jak na filmach akcji. Widziałeś, że by tak prezydenta USA wozili?

To jest tak jak z tymi wypadkami lotniczymi. Wypadek Casy pod Mirosławcem został kompletnie olany. No i doszło do podobnie przebiegającego pod Smoleńskiem. I tu i tu piloci nie posiadali odpowiednich szkoleń, podeszli do lądowania w warunkach to uniemożliwiających w obu przypadkach szukali ziemi za oknem zamiast patrzeć w przyrządy. Z wypadkami samochodowymi pisowskich oficjeli jest podobnie. Zero wniosków. W przypadku Dudy kierowca olał kontrolkę i gnał wężykiem między innymi autami co skończyło się w rowie. Teraz fantazja poniosła kolejnego kierowcę. Myślał, że ci stojący na światłach podskoczą jak on dojedzie z olbrzymia prędkością bo przecież miga mu w aucie niebieskie światło. Sytuacja oczywiście zostanie olana bo przecież to wspaniali kierowcy wożą vip ów. Aż w końcu ktoś zginie. Albo vip lub ktoś z obstawy, albo postronny obywatel. Którego oczywiście będzie bardziej szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jak mówią do trzech razy sztuka...był duda, była szydło , teraz macierewicz - jak nic coraz bliżej prezesa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ja Ciebie lewakiem??? :blink: a w którym poście, nie pomyliłeś sobie nicków??? jakoś nie przypominam sobie bym kogokolwiek na tym forum nazwał lewakiem. Po drugie Twoja argumentacja jest co najmniej dziwna pokaż mi w którym miejscu napisałem że jestem wyznawcą PIS, ja tą partie traktuję tylko jak mniejsze zło w stosunku do partii ,,probalcerowiczowskich", dzisiaj człowiek nie prawa być za inna partią jak PO-PIS?? Jak się nie popiera PO i Nowośmiesznej to od razu Pislamista??? człowieku zastanów się. Po trzecie nazywanie kogoś bez powodu Neofaszystą jest delikatnie ujmując nie halo, brzydko się chwytasz!!! Po czwarte dalej piszesz zaimki osobowe z małej litery, co chyba, że nie wiesz co to jest to w takim razie jesteś usprawiedliwiony B)

przepraszam cię jaco25 faktycznie pomyliłem nicki trochę mnie poniosło a pisowni się nie czepiaj bo w szkole orłem nie byłem sorki jeszcze raz sorki

Staszek prawo drogowe obowiązuje wszystkich a to co się stało to świadczy o lekkomyślnośći dobry przykład dali

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

"Jak poinformował zastępca prokuratora okręgowego ds. wojskowych Prokuratury Okręgowej w Poznaniu mjr Wojciech Skrzypek, według wstępnych ustaleń, jeden z samochodów w kolumnie, z uwagi na trudne warunki drogowe, stracił przyczepność z nawierzchnią. Uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu, następnie oba pojazdy, wytracając prędkość, uderzyły w samochody stojące przed skrzyżowaniem." :D

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prokuratura-trudne-warunki-drogowe-jedna-z-przyczyn-zdarzenia-w-lubiczu/5r94r4m

Ja pier..  czyli co? Warunki drogowe nie dostosowały się do sytuacji drogowej? Zamiast napisać że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków dają takie coś. Idą w zaparte. Wizerunkowo do bani. Chyba że faktycznie za kierownicą nie siedział etatowy kierowca tylko koleś MONa i chcą mu oszczędzić kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Czyli już niedługo będą brali się za przystosowanie pogody pod własne potrzeby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Ma pytanie do wszystkich którzy epatują tutaj ośmiorniczkami Sikorskiego. Jak cenowo mają się ośmiorniczki zjedzone na obiad do 2 sztuk BMW rozpiżdżonych w drobny mak? Może czas zmienić podmiot, Maciarewicz przebił Sikorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Za PO takich karamboli nie było . Słyszało się że na zachodzie były podobne . 

Pobudowano autostrady i już dogoniliśmy zachód szkoda że w przemyśle nie .

List byłych prezydentów do rządu Pis .

Komorowski napisał list

Kwaśniewski sprawdził błędy bo po maturze 

Wałęsa doniósł . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ja słyszałem trochę  inaczej

Kwaśniewski  napisał  list

Komorowski  sprawdził  Błędy

Wałęsa  doniósł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj