Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zbyszko    695

Dużo ludzi wypowiada się że 500 + to rozdawnictwo a mieszczuch powie , że dopłaty to też rozdawnictwo . Ciekaw jestem dla kogo te autostrady . Jakby wszystkie bramki miał Kulczyk to chyba by się po nich jeździło tak jakby do zoo chodził .

Gdy budowali A2 to nie mogliśmy się doczekać a jeden powiedział , że jeszcze będziecie je przeklinać i miał rację .

  Jak czytam post Ulmana to wiem jedno że my kiedyś odejdziemy tak jak  każdy po kolei a autostrady się zostaną .

 

Ale pij i używaj świata bo to jest owoc pracy rąk twoich nie zostawiaj nic na później bo nastaną inni i będą się panoszyć w majątku twoim .

 

Drogi szybkiego ruchu i autostrady są głównie potrzebne dla zachodnich firm aby móc dowieść szybko towar do marketów a nie dla nas .

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Dopłaty maja w założeniu kompensować niższe ceny produktów rolnych by właśnie mieszczuchy płaciły mniej. Gdyby 500+ miało być analogia do dopłat to ich celem byłoby kompensowanie  wynagrodzenia by utrzymać niskie koszty siły roboczej. Niestety podobieństw jest niewiele. Po pierwsze przy 500+ nie trzeba robić czegokolwiek a nawet lepiej jak się nie robi kompletnie nic bo wtedy dostaniesz bonus za lenistwo i 500 na pierwsze dziecko. Po wtóre rząd nie chce utrzymać niskich kosztów pracy podnosząc płace minimalna i jednocześnie dając 500. To tak jakby urzedowo zapewnić 600 PLN/t pszenicy i jednocześnie podnieść dopłaty.Żyć nie umierać!
Chyba nie wierzysz że patriotyczny socjalistyczny rząd dałby zarobić jakiemuś prywaciarzowi Kulczykowi tym bardziej że facet nie żyje.....

Czemu miał racje że będzie przeklinał A2?

Może trzeba zaprzestać budowy dróg a niektóre istniejące zamknąć by tych złych marketów nie zaopatrzyli? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Autostrady nie potrzebne? Ale jaja. Nie dziwota, że ludziska na pis głosują z takim podejściem do świata. Na rynek raz w miesiącu pojedzie i do miasta i mu autostrady nie potrzebne. A ruch nawet na tych najdroższych z roku na rok rośnie. A przecież można pojechać drogami alternatywnymi. A ludziska nie chcą. Nawet jak na bramkach kolejki to ludziska jada. Bo skąd te kolejki.

Autostrady nie potrzebne, zachodnie firmy nie potrzebne, Wośp nie potrzebne, osp nie potrzebne. Jak tak czytasz wypowiedzi niektórych na tym forum. To widać, że średniowiecze i ciemnogród się marzy. Nic nie potrzebne. Bo przecież w domu siedzi to co mu potrzebne. Grunt aby micha była i wyro i to wszystko co potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Dopłaty maja w założeniu kompensować niższe ceny produktów rolnych by właśnie mieszczuchy płaciły mniej. Gdyby 500+ miało być analogia do dopłat to ich celem byłoby kompensowanie  wynagrodzenia by utrzymać niskie koszty siły roboczej. Niestety podobieństw jest niewiele. Po pierwsze przy 500+ nie trzeba robić czegokolwiek a nawet lepiej jak się nie robi kompletnie nic bo wtedy dostaniesz bonus za lenistwo i 500 na pierwsze dziecko. Po wtóre rząd nie chce utrzymać niskich kosztów pracy podnosząc płace minimalna i jednocześnie dając 500. To tak jakby urzedowo zapewnić 600 PLN/t pszenicy i jednocześnie podnieść dopłaty.Żyć nie umierać!

Chyba nie wierzysz że patriotyczny socjalistyczny rząd dałby zarobić jakiemuś prywaciarzowi Kulczykowi tym bardziej że facet nie żyje.....

Czemu miał racje że będzie przeklinał A2?

Może trzeba zaprzestać budowy dróg a niektóre istniejące zamknąć by tych złych marketów nie zaopatrzyli? 

A co z dopłatami do ugorów ? 

Pozwolę sobie wkleić komentarz 

Bartłomiej Mostek

Joseph Heller "Paragraf 22" opisał to dawno temu. Cyt: 

 

Ojciec majora Majora był trzeźwo myślącym, bogobojnym człowiekiem (...). Jego specjalnością była lucerna i żył z tego, że jej nie uprawiał. Rząd płacił mu dobrze za każdy korzec lucerny, którego nie zebrał. Im więcej lucerny nie uprawiał, tym więcej pieniędzy dostawał od rządu i za każdy nie zarobiony grosz kupował ziemię, aby zwiększyć ilość nie uprawianej lucerny. Ojciec majora Majora pracował bez wytchnienia nad nieuprawianiem lucerny. Długie zimowe wieczory spędzał w domu nie naprawiając uprzęży i codziennie skoro południe zrywał się z łóżka, aby dopilnować, czy nic nie zostało zrobione. Mądrze inwestując stał się wkrótce najpoważniejszym nieproducentem lucerny w okolicy. Sąsiedzi przychodzili do niego po radę w najróżniejszych sprawach, gdyż dorobił się sporej fortuny, co było dowodem mądrości.

– Jako posiejecie, tako będziecie zbierać – radził niezmiennie, na co sąsiedzi niezmiennie odpowiadali „Amen”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Dopłaty maja w założeniu kompensować niższe ceny produktów rolnych by właśnie mieszczuchy płaciły mniej. Gdyby 500+ miało być analogia do dopłat to ich celem byłoby kompensowanie  wynagrodzenia by utrzymać niskie koszty siły roboczej. Niestety podobieństw jest niewiele. Po pierwsze przy 500+ nie trzeba robić czegokolwiek a nawet lepiej jak się nie robi kompletnie nic bo wtedy dostaniesz bonus za lenistwo i 500 na pierwsze dziecko. Po wtóre rząd nie chce utrzymać niskich kosztów pracy podnosząc płace minimalna i jednocześnie dając 500. To tak jakby urzedowo zapewnić 600 PLN/t pszenicy i jednocześnie podnieść dopłaty.Żyć nie umierać!

Chyba nie wierzysz że patriotyczny socjalistyczny rząd dałby zarobić jakiemuś prywaciarzowi Kulczykowi tym bardziej że facet nie żyje.....

Czemu miał racje że będzie przeklinał A2?

Może trzeba zaprzestać budowy dróg a niektóre istniejące zamknąć by tych złych marketów nie zaopatrzyli? 

 

żyje  czy nie żyje 

Ale  fakty  są  takie  że  autostradą  którą  jego firma  zarządza  jest  najdroższa do  przejechania

Budowane  za  Państwową   kasę  a opłaty  kasuje  prywatna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Bzdura autostradę zbudowano za kredyty. W dwa tysiące trzydziestym którymś jak gdzieś czytałem. Autostrada przejdzie na własność skarbu państwa. Za to, że państwo kiedyś kupiło ziemię pod autostradę. Sama budowa była za kasę z kredytów. Które teraz trzeba spłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ja właśnie tak 16ha pomidorów w tamtym roku miałem ;). W tym zwiększam areał. Umowy kontraktacyjne są, sprzedaż jest , kasa się zgadza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

 

A co z dopłatami do ugorów ? 

Pozwolę sobie wkleić komentarz 

Bartłomiej Mostek

Joseph Heller "Paragraf 22" opisał to dawno temu. Cyt: 

 

Ojciec majora Majora był trzeźwo myślącym, bogobojnym człowiekiem (...). Jego specjalnością była lucerna i żył z tego, że jej nie uprawiał. Rząd płacił mu dobrze za każdy korzec lucerny, którego nie zebrał. Im więcej lucerny nie uprawiał, tym więcej pieniędzy dostawał od rządu i za każdy nie zarobiony grosz kupował ziemię, aby zwiększyć ilość nie uprawianej lucerny. Ojciec majora Majora pracował bez wytchnienia nad nieuprawianiem lucerny. Długie zimowe wieczory spędzał w domu nie naprawiając uprzęży i codziennie skoro południe zrywał się z łóżka, aby dopilnować, czy nic nie zostało zrobione. Mądrze inwestując stał się wkrótce najpoważniejszym nieproducentem lucerny w okolicy. Sąsiedzi przychodzili do niego po radę w najróżniejszych sprawach, gdyż dorobił się sporej fortuny, co było dowodem mądrości.

– Jako posiejecie, tako będziecie zbierać – radził niezmiennie, na co sąsiedzi niezmiennie odpowiadali „Amen”.

 

Utrzymanie w czarnym ugorze też wymaga by ze 3-4 razy na rok przebronować czy opryskać. Nie mniej jednak już wielokrotnie pisałem że najbardziej sensowne byłyby dopłaty do produkcji a nie do areału. Obecnie czym gorszy dziad tym dopłaty stanowią większą część dochodu z ha. 

Mareczek - może i jest najdroższa ale nikt nie zmusza zebyś nią jeździł. Wolny rynek - podaż i popyt. Twoje pieniadze i twoje decyzje


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

Dopłaty maja w założeniu kompensować niższe ceny produktów rolnych by właśnie mieszczuchy płaciły mniej. Gdyby 500+ miało być analogia do dopłat to ich celem byłoby kompensowanie  wynagrodzenia by utrzymać niskie koszty siły roboczej. Niestety podobieństw jest niewiele. Po pierwsze przy 500+ nie trzeba robić czegokolwiek a nawet lepiej jak się nie robi kompletnie nic bo wtedy dostaniesz bonus za lenistwo i 500 na pierwsze dziecko. Po wtóre rząd nie chce utrzymać niskich kosztów pracy podnosząc płace minimalna i jednocześnie dając 500. To tak jakby urzedowo zapewnić 600 PLN/t pszenicy i jednocześnie podnieść dopłaty.Żyć nie umierać!

Chyba nie wierzysz że patriotyczny socjalistyczny rząd dałby zarobić jakiemuś prywaciarzowi Kulczykowi tym bardziej że facet nie żyje.....

Czemu miał racje że będzie przeklinał A2?

Może trzeba zaprzestać budowy dróg a niektóre istniejące zamknąć by tych złych marketów nie zaopatrzyli? 

 

 

    nie wiem czy dla ciebie 500+ szczyt marzeń żeby nie chodzić do pracy  :lol:

ale masz przykład w te ferie tyle dzieci wyjeżdża ze ośrodki są pełne  dlatego ze ludzie nie żyją od do efekt po ??

unicef już awansował Polskę o 10 pozycji  co 4 dziecko nie dożywione pamiętasz ?? 

 

wiem ze szczyt lewactwa to zazdrość o głodne dzieci ja u mnie nie zauważyłem masowych zwolnień wręcz przeciwnie

biedniejsi ludzie mieli na co sie ogrzać i zrobić godnie święta   

 

szkoda mi takich chamów zlewaconych jak ty co żałują dzieciom biednym

dlatego lewactwo należy tępić oni nie mają sumienia   

Utrzymanie w czarnym ugorze też wymaga by ze 3-4 razy na rok przebronować czy opryskać. Nie mniej jednak już wielokrotnie pisałem że najbardziej sensowne byłyby dopłaty do produkcji a nie do areału. Obecnie czym gorszy dziad tym dopłaty stanowią większą część dochodu z ha. 

Mareczek - może i jest najdroższa ale nikt nie zmusza zebyś nią jeździł. Wolny rynek - podaż i popyt. Twoje pieniadze i twoje decyzje

to ty byłeś tym miastowym pseudo rolnikiem ???

 

no własnie a wrazie kataklizmu na całej Lini leżysz  i zero dopłat bardzo sensowne 

148481730714877892498.jpg

 

znowu tvn przyłapany na chamstwie chodzi o auto 

@https://twitter.com/bukarolbu/status/818854130383015939


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A to tvn zabrał mu je czy jak? Jak powiedzieli ile watą nagrodę wygrał to jest jakiś wielki skandal bo nie rozumiem?

Co do 500 + nikt nie żałuje dzieciom. Tylko ta kasa nie zawsze idzie na dzieci. W tym jest problem. Gdyby było to tak zrobione, że ta kasa idzie tylko na dzieci, na ich edukację studia itd. To nikt by słowem nic nie napisał czy tam powiedział. 

Teraz jeszcze mamy pomysł podniesienia zasiłku dla bezrobotnych. Podczas gdy w wielu miastach nie ma ludzi do pracy. Kto tu jest leactwem?

 

PS skąd wiesz, że to tvn napisał o tym aucie. Mi ten link do twittera nie działa.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

A to tvn zabrał mu je czy jak? Jak powiedzieli ile watą nagrodę wygrał to jest jakiś wielki skandal bo nie rozumiem?

Co do 500 + nikt nie żałuje dzieciom. Tylko ta kasa nie zawsze idzie na dzieci. W tym jest problem. Gdyby było to tak zrobione, że ta kasa idzie tylko na dzieci, na ich edukację studia itd. To nikt by słowem nic nie napisał czy tam powiedział. 

Teraz jeszcze mamy pomysł podniesienia zasiłku dla bezrobotnych. Podczas gdy w wielu miastach nie ma ludzi do pracy. Kto tu jest leactwem?

 chodziło jacy Niemcy są dobrzy doceniają polaków :lol:   

poczytaj sobie twoje wcześniejsze posty 500+

wytłumacz mi jak Niemce i inni robią jak byś ty dał jak tusk  ??

 

jeszcze raz ci odpowiem jeśli zasiłek to szczyt marzeń ok 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Moje posty są niezmienne. Już odkąd kiedy pojawiło się 500 +  Pisałem o tym, że ta kasa nie trafi cała do dzieci. Większość trafi do rodziców, którzy wydadzą ją na rzeczy nie potrzebne dzieciom. Samochody i inne tego typu nie zapewnią dobrej przyszłości dziecku. Nie wspominając już o skrajnościach jak alkohol itd. Zwalnianie się z pracy bo już jest parę zł to też sporo przypadków. Cały czas pisze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

komentarz o platformie 

memy-tusk-8_19810975.jpg


Moje posty są niezmienne. Już odkąd kiedy pojawiło się 500 +  Pisałem o tym, że ta kasa nie trafi cała do dzieci. Większość trafi do rodziców, którzy wydadzą ją na rzeczy nie potrzebne dzieciom. Samochody i inne tego typu nie zapewnią dobrej przyszłości dziecku. Nie wspominając już o skrajnościach jak alkohol itd. Zwalnianie się z pracy bo już jest parę zł to też sporo przypadków. Cały czas pisze to samo.

 

ale tak jest wszędzie nawet w Niemcach po to tam Polacy wyjechali  zmienisz to ??


1327585455_by_yaz.jpg?1327585455


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To napisz coś innego a nie cały czas piszesz to samo: Napisz wreszcie, że "wszyscy wszystko wiedzą i to wszystko to gu...no prawda .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

To napisz coś innego a nie cały czas piszesz to samo: Napisz wreszcie, że "wszyscy wszystko wiedzą i to wszystko to gu...no prawda .

 kto ja ?? pisz jaśniej 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Dopłaty maja w założeniu kompensować niższe ceny produktów rolnych by właśnie mieszczuchy płaciły mniej. Gdyby 500+ miało być analogia do dopłat to ich celem byłoby kompensowanie  wynagrodzenia by utrzymać niskie koszty siły roboczej. Niestety podobieństw jest niewiele. Po pierwsze przy 500+ nie trzeba robić czegokolwiek a nawet lepiej jak się nie robi kompletnie nic bo wtedy dostaniesz bonus za lenistwo i 500 na pierwsze dziecko. Po wtóre rząd nie chce utrzymać niskich kosztów pracy podnosząc płace minimalna i jednocześnie dając 500. To tak jakby urzedowo zapewnić 600 PLN/t pszenicy i jednocześnie podnieść dopłaty.Żyć nie umierać!

Chyba nie wierzysz że patriotyczny socjalistyczny rząd dałby zarobić jakiemuś prywaciarzowi Kulczykowi tym bardziej że facet nie żyje.....

Czemu miał racje że będzie przeklinał A2?

Może trzeba zaprzestać budowy dróg a niektóre istniejące zamknąć by tych złych marketów nie zaopatrzyli? 

A jak jest coś drogiego to co do-płatów niema ? Dopłaty to  rekompensata za poniesioną pracę . Rynek  rządzi się swoimi prawami anie żeby mieszczuchy płaciły mniej . A kto komu karze orać bydło trzymać rąbnąć to wszystko i brać 500 albo więcej . Cała rodzina Kulczyków nie umarła . Czasami jeżdżę A2 i gdy jadę gdzie opłaty pobiera Gddkia pobiera około 5 zł może za około 15 km a jak wiedzie się na Kulczyka to jeszcze się nie zdążysz rozpędzić i już bramka i około 18 zł .

Do autostrady mam 2 km i co rano wstaje to słyszę jakby kombajny zboże młóciły . Jak budowali to zjeździli pola rozjeździli drogi i naoszukiwali ludzi .

W innych krajach są markety ale nie przy każdym rondzie tylko za miastem . Wszystko musi być drogi markety ale po co za ostatnie pieniądze kupować sobie portfel i tak te złodzieje nie chcą płacić podatków a ten głupi polaczek pędzi bo większe piwo sprzedają bo promocja na zdechłego kurczaka jest .

 kto ja ??

hubertus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

dobrze piszesz 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

    nie wiem czy dla ciebie 500+ szczyt marzeń żeby nie chodzić do pracy  :lol:

ale masz przykład w te ferie tyle dzieci wyjeżdża ze ośrodki są pełne  dlatego ze ludzie nie żyją od do efekt po ??

unicef już awansował Polskę o 10 pozycji  co 4 dziecko nie dożywione pamiętasz ?? 

 

wiem ze szczyt lewactwa to zazdrość o głodne dzieci ja u mnie nie zauważyłem masowych zwolnień wręcz przeciwnie

biedniejsi ludzie mieli na co sie ogrzać i zrobić godnie święta   

 

szkoda mi takich chamów zlewaconych jak ty co żałują dzieciom biednym

dlatego lewactwo należy tępić oni nie mają sumienia   

to ty byłeś tym miastowym pseudo rolnikiem ???

 

no własnie a wrazie kataklizmu na całej Lini leżysz  i zero dopłat bardzo sensowne 

Co cie obchodzą dzieci? Jak maja rodziców gamoni co nie potrafia zarobić to niech wiedzą jak to sie kończy. Może beda miały lepszą motywacje do nauki. Zamiast 500 może lepiej dać po 1000 albo po 2000 to wtedy wszyscy pojada na narty i to w Alpy. Jak to możliwe ze lewak jest przeciwnikiem socjalu i wspierania nieróbstwa? Ty nie masz pojecia co oznacza lewactwo kolego :blink:

Przeczytaj dokładnie co napisłem na temat ugorowania i ewentualnie komentuj

 

komentarz o platformie 

memy-tusk-8_19810975.jpg

 

ale tak jest wszędzie nawet w Niemcach po to tam Polacy wyjechali  zmienisz to ??

1327585455_by_yaz.jpg?1327585455

Nie pokazuj tu JKM bo nie chciałbyś wiedzieć co myśli o bolszewikach z PIS. Jeśli chciałbyś poznać prawdziwie prawicowe poglądy to go posłuchaj/poczytaj ale jako socjaliscie napewno ci się to nie spodoba

 

A jak jest coś drogiego to co do-płatów niema ? Dopłaty to  rekompensata za poniesioną pracę . Rynek  rządzi się swoimi prawami anie żeby mieszczuchy płaciły mniej . A kto komu karze orać bydło trzymać rąbnąć to wszystko i brać 500 albo więcej . Cała rodzina Kulczyków nie umarła . Czasami jeżdżę A2 i gdy jadę gdzie opłaty pobiera Gddkia pobiera około 5 zł może za około 15 km a jak wiedzie się na Kulczyka to jeszcze się nie zdążysz rozpędzić i już bramka i około 18 zł .

Do autostrady mam 2 km i co rano wstaje to słyszę jakby kombajny zboże młóciły . Jak budowali to zjeździli pola rozjeździli drogi i naoszukiwali ludzi .

W innych krajach są markety ale nie przy każdym rondzie tylko za miastem . Wszystko musi być drogi markety ale po co za ostatnie pieniądze kupować sobie portfel i tak te złodzieje nie chcą płacić podatków a ten głupi polaczek pędzi bo większe piwo sprzedają bo promocja na zdechłego kurczaka jest .

hubertus

Poczytaj jaka jest geneza dopłat. Były wprowadzone by zapewnić samowystarczalność i umiarkowane ceny zywności.a co za tym idzie jej ogólna dostepnośćIlość włożonej pracy nie ma tu nic do rzeczy.

O autostradzie pisałem juz komuś innemu. To ty decydujesz którą drogę wybierasz i jak nie pasuje to omijaj. Twoje pieniądze - twój wybór. 

Z marketami to samo - nie ma obowiązku kupna zdechłego kurczaka ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

https://www.youtube.com/watch?v=As8BKz9MB6k

czarno na białym jak tusk sprzedawał nas 

 

dalej uważacie ze wszystko to jego plan ??


https://www.youtube.com/watch?v=lfHw4O1Xq5s


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

ale tak jest wszędzie nawet w Niemcach po to tam Polacy wyjechali  zmienisz to ??

 

 

Co z tego, że tak jest wszędzie? Ja bym chciał, żeby u nas było lepiej anie tak jak wszędzie. Od kiedy to Niemcy sa dla ciebie wzorem?

 

To napisz coś innego a nie cały czas piszesz to samo: Napisz wreszcie, że "wszyscy wszystko wiedzą i to wszystko to gu...no prawda .

 

Po tym jak napisałeś, komu autostrady potrzebne nic wielkiego ni mądrego się po tobie nie spodziewam. Z racji problemów z rozumieniem czytanego tekstu postanowiłeś zrobić ta jakże sensowną uwagę by w dyskusji zaistnieć. Roman napisał mi, abym poczytał swoje wcześniejsze posty o 500 + ja mu odpisałem, że moje posty w tej sprawie są niezmienne. A ty chcesz bym pisał coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Nie ma znaczenia co to oznacza bo wszystko to i tak wina Tuska i PO.  :P

Kiedy nasze niemoty zdadzą sobie sprawę że dla Trumpa będziemy niewiele znaczącym krajem gdzieś w europie?  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj