Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

hubertuss    4653

No i co w tym dziwnego? Nie wiadomo nawet czy to oryginalny tekst. Bo są spore rozbieżności między stronami z tego co widać w mediach. Kosiniak Kamysz też się nie wypowiadał. Ale jeśli nawet to co w tym dziwnego? Skoro pis chciał poważnie ograniczyć dostęp dziennikarzy do sejmu to mnie wcale nie dziwi taki tekst. Przypominam jak to w zeszłej kadencji pis jeździł do Brukseli składać skargi, że niby wybory samorządowe sfałszowano a Ziobro płaczliwym głosikiem jak to on umie robić płakał, że internautę zatrzymano. Oczywiście mówiono, że w Polsce demokracja jest zagrożona.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No właśnie nie wiele w tej sprawie wiadomo. A że Kukiz jako cichy poplecznik pisu nie lubi partii opozycyjnych to i mówi co mówi. Ja wolę poczekać na Kosiniaka Kamysza. Może i tak było jak poseł Kukiza mówi. Ale nie bardzo im wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Plany wspólnego apelu, potwierdził również lider ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz.

Był taki apel. Jasno oświadczyłem, że nie będę brał udziału w żadnych działaniach, które prowadzą do tego by zewnętrzne instytucje czy organizacje ingerowały w wewnętrzne sprawy Polski. Po tym jak odmówiłem sygnowania apelu i okazało się, że nie będzie to wspólny apel opozycji, to z projektu zrezygnowano.

— mówi szef PSL.

Masz na samym dole w linku który wysłałem ostatni...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ok przyjmując nawet że słowa Kamysza są prawdziwe nie widzę jak pisałem nic złego w tym apelu. Gdyby ci w pise byli mądrzejsi. Nie planowali by i nie wprowadzali w życie ograniczenia dostępu dziennikarzy do sejmu. Tym samym nie dali by opozycji pretekstu. A nawet jeśli poszło by o Szczerbę to pretekst był by bardziej błahy. Zresztą jak pisałem też wyżej tradycję skarżenia w UE na łamanie demokracji w  Polsce rozpoczął pis.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

a doczytales dokladnie  do konca ??? ,  zrozumiales poczatek- kto tworzyl budzet i wiesz ze ich juz nie ma, 

zreszta ciekawe nazwisko autora mundry-myslalem ze to fake a to prawdziwy magister.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Mnie tam tylko interesuje po co planują 59 mld deficytu na 2017 skoro jest tak dobrze.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Budzet-2016-najlepszy-od-lat-7493946.html demokracja jest zagrożona.Jarosława przejął kolejny portal aby głosić propagandę. Przecież po roku rządów Pis Polska musi być bankrutem.

oryg358903.jpg

 

 

 

HEHE SOBACZ SOBIE JAK TUSK BYŁ W RZĄDZIE JAK WYGLĄDA WYKRES  I JESZCZE OJCOWIE PRZEMIAN 

 

TEŻ PROPAGANDA ALBO CZEGOŚ CI BRAKUJE  

panstwowy.jpg

deficyt-1991-2010.gif

 

 

WSZYSCY ZMANIPULOWANI MUSISZ BYĆ BARDZO INTELIGENTNY ZE WYPISUJESZ W INTERNECIE takie bzdury 

mf można wszystko sprawdzić 

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Budzet-2016-najlepszy-od-lat-7493946.html demokracja jest zagrożona.Jarosława przejął kolejny portal aby głosić propagandę. Przecież po roku rządów Pis Polska musi być bankrutem.

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/77780-andrzej-duda-najlepszy-prezydent-dla-rolnik%C3%B3w/page-700?do=findComment&comment=2016294


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przecież widać, że nie doczytał lub nie zrozumiał bo inaczej tak by się tym nie zachwycał. Wiele z dodatkowych wpływów, które poprawiły sytuację budżetu to wpływy z podatków.

3,5 mld z podatku bankowego, 

wpływy z vat wzrosły o 8,5 mld to fakt. Jednak nikt nie wie czy to z powodu uszczelnienia vat czy 500 +. Przy okazji widać, że to co tu opowiadał @marekfarmer, że 500 + to za wpływy z vat po jego uszczelnieniu to bzdury. Bo nawet na polowe 500 + nie ma.

Wzrost wpływów z akcyzy to 2,9 mld dodatkowe 2,9 mld to podatek PIT. Razem to daje około 18 mld złotych ekstra. Z tym, że to wszystko podatki. Żadna zasługa rządu.  Tylko forsa wyciągnięta od ludzi.

 

Drugi czynnik odpowiedzialny za tak duży wzrost dochodów budżetowych w 2016 to tzw. wpływy jednorazowe. Już na początku roku pojawiła się w budżecie gigantyczna wpłata z przetargu na częstotliwość LTE. Podmioty, które wygrały przetarg,  przelały na konto skarbu państwa 9,2 mld zł.W lipcu natomiast pojawił się drugi gigantyczny przelew na rachunek Ministerstwa Finansów. Tym razem z Narodowego Banku Polskiego. Był to wypracowany zysk za poprzedni rok, który wyniósł ponad 8 mld zł. Łącznie wpływy jednorazowe opiewały na kwotę ponad 17 mld zł.

Tego za rok już nie będzie.

Drugi scenariusz, pesymistyczny, zakłada brak wpływów jednorazowych takich jak zysk NBP oraz wpływów z przetargu na częstotliwość LTE. Gdyby nie one, deficyt budżetowy wyniósłby rekordowe i niespotykane 44,5 mld zł czyli 80% planu na ten rok. Warto pamiętać, że w 2017 roku takich wpływów może już nie być.

Widać co utrzymało deficyt na niskim poziomie. Żadna to zasługa pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

logo-blue2.gif

 

     Partia Tuska godzi się na sankcję wobec Polski w zamian za poparcie ich kandydata na szefa PE przez liberałów! Oto jak kupczą Polską w Brukseli!
wpis z dnia 18/01/2017

guy-tusk-550.jpg

foto: euranet_plus (Flickr.com / CC by SA 2.0)| EPP (Flickr.com / CC by 2.0)

Trudno powstrzymać niecenzuralne słowa, kiedy uświadomimy sobie to, co wydarzyło się wczoraj w Parlamencie Europejskim. Europejska Partia Ludowa (EPP), do której należy Platforma Obywatelska, uzyskała poparcie Partii Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy (ALDE - są stowarzyszeni z .N) w sprawie wyboru kandydata EPP na nowego szefa europarlamentu. W zamian EPP zobowiązała się wobec ALDE, że będzie dążyć do ustanowienia nowych podstaw prawnych umożliwiających ukaranie Polski! Oto jak kupczą naszym krajem w Brukseli...

                             

r e k l a m y

 

            

Europejska Partia Ludowa (EPP) to największa frakcja w obecnym Parlamencie Europejskim. W jej skład wchodzi 216 posłów (w tym posłowie Platformy Obywatelskiej). Liczba tych posłów nie wystarczy jednak do samodzielnego wyboru nowego przewodniczącego europarlamentu. Potrzebują do tego koalicjanta. Blisko ideowo jest Partia Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy (ALDE) pod przewodnictwem słynnego przeciwnika polskiego rządu - Guy'a Verhofstadt'a.
                  

r e k l a m y

 

       

ALDE liczy w europarlamencie 68 posłów. Jak ich przekonać do poparcia kandydatury forsowanego przez EPP Włocha Antonio Tajaniego? Wystarczy obiecać, że zmieni się unijne prawo tak, by możliwe było nałożenie kar i sankcji na Polskę. Jako pierwsza o sprawie doniosła korespondentka radia RMF FM w Brukseli - Katarzyna Szymańska-Borginon:

 

chadecy-i-liberalowie.gif

 

Oto jak kupczą naszym krajem w Brukseli. Niestety, ani Tusk, ani nikt z Platformy nie zaprotestował wobec takiego obrotu spraw. Wygląda na to, że dla własnych stanowisk i kasy są w stanie poświęcić każde dobro... 

Źródło: twitter.com/Sz_Borginon

 

wpis z dnia 18/01/2017

                                                    

n-logotyp.gif

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

twitter-icon-kolo.gif

 

r e k l a m y

 

facebook-icon-kolo.gif

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej cookies.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Czy ty jesteś aż tak nie rozgarnięty by w tym co wklejasz pousuwać te nie potrzebne rzeczy. Po co te śmieci wklejasz. Wklejaj tekst rysunki czy tam grafiki i zdjęcia. Ale po co te śmieci?

Śmieci kupę wkleiłeś. A może wklej tekst tego porozumienia. Są jakieś dowody na to? Czy ta pani może jakąś plotę w obieg puściła? Tak samo jak z tym pismem opozycji do UE. Gdzie niby proszą o ukarani Polski. Każdy mói co innego. A prawdziwego dokumentu nie widać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

 

 

panstwowy.jpg

deficyt-1991-2010.gif

 

 

WSZYSCY ZMANIPULOWANI MUSISZ BYĆ BARDZO INTELIGENTNY ZE WYPISUJESZ W INTERNECIE takie bzdury 

mf można wszystko sprawdzić 

 

Romanek , nieszczęście ty moje! :P

Pierwszy wykres jest super bo podpis który brzmi "28 lat wolności w okradaniu narodu" za 2 lata bedzie brzmiał "30 lat wolności w okradaniu narodu" Wzrost długu publicznego traktujesz jako okradanie narodu a tymczasem PIS planuje na 2017 jeszcze większą skalę złodziejstwa. 

Piszesz że dług publiczny rośnie "jak z procy" . Niestety wg. założen budzetowych ten trend będzie conajmniej utrzymany.

Wklejone dane za okres 1991-2010 coś tam mówia ale teraz mamy 2017 więc dane niekompletne.

 

Jedno jedyne pytanie które zadaje juz jakiś czas brzmi " jeśli jest dobra zmiana a do tej pory byliśmu źle rządzeni i zadłużani to jakim cudem zakłada sie w kolejnym budzecie jeszcze wiekszą dziure budzetową.? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

On chodzi na takie strony. Gdzie szczuje się ludzi posiadających olbrzymie braki w wiedzy. Przecież pis rządzi już ponad rok. A licznik długu Balcerowicza cały czas rośnie. Pis na ten rok założył rekordowy po 1989 roku deficyt budżetowy. Dalsze lata to wcale nie jest jakieś drastyczne zaciskanie pasa. Niestety wielu ludzi tak jak on nie chce lub nie umie znaleźć prawdziwych informacji. Wchodzą na strony, gdzie ludzie wykorzystujący ich nie świadomość szczują ich jeszcze bardziej. Po zadłużała kraj to fakt. Ale uczciwie jest przy tym napisać, że pis dalej go zadłuża w wcale nie mniejszym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

No właśnie nie wiele w tej sprawie wiadomo. A że Kukiz jako cichy poplecznik pisu nie lubi partii opozycyjnych to i mówi co mówi. Ja wolę poczekać na Kosiniaka Kamysza. Może i tak było jak poseł Kukiza mówi. Ale nie bardzo im wierzę.

 

Jak Kukiz może być cichym poplecznikiem jak nawet PIS od K15 nie otrzymał wotum zaufania rządu??? może jeśli chodzi o aspekty ideologiczne to tak ale o aspekty gospodarcze na pewno nie!!! Od początku istnienia partii Kukiza mam ich polubionych na fejsie i uwierz wiele dzieli te partie głównie jeśli chodzi o gospodarkę. Czy ,,cichy poplecznik" składa wniosek o wotum nieufności dla min. Radziwiła, kto wie gdyby od razu posłuchał Liroya odnośnie leczniczej Marychy to może T. Kalita jeszcze by żył.

Odnośnie zadłużenia Państwa na początku lat 90-tych Korwin chciał wprowadzić ustawę o zakazie zadłużania państwa to go okrągłostołowcy wyśmiali, teraz chce tego KUKIZ wprowadzenie zakazu zadłużania państwa bo kiedyś rachunek będziemy mieli wystawiony.

Rząd Tuska miał deficyt na poziomie 70mld zł ale 500+, mieszkanie+ tego nie było, PIS ma deficyt na poziomie 75mld ale ok. 25 mld idzie na obiecanki wyborcze a to różnica.

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy ty jesteś aż tak nie rozgarnięty by w tym co wklejasz pousuwać te nie potrzebne rzeczy. Po co te śmieci wklejasz. Wklejaj tekst rysunki czy tam grafiki i zdjęcia. Ale po co te śmieci?

Śmieci kupę wkleiłeś. A może wklej tekst tego porozumienia. Są jakieś dowody na to? Czy ta pani może jakąś plotę w obieg puściła? Tak samo jak z tym pismem opozycji do UE. Gdzie niby proszą o ukarani Polski. Każdy mói co innego. A prawdziwego dokumentu nie widać.

 

Jak się nie ma czego czepnąć, każdy pretekst będzie dobry, nawet ten najgłupszy, ważne aby robić szum.

 

Rozumiesz co to jest korespondent i zdajesz sobie sprawę że ta pani nim właśnie była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

W zasadzie to raczej śmieciowy problem bo  nikt nie czepi się prawa unijnego ot tak z rozbiegu żeby karać Polskę. Jeżeli prawdą jest że Merkel chce przytulić Kaczyńskiego to ja bym nie panikował. Przy nadwyżce budżetowej Niemiec tym bardziej. W zasadzie to i tak pozostajemy dalej atrakcyjni do topienia pieniędzy, tym bardziej że muszą pokazać zwrot w stronę krajów nie przyjmujących imigrantów aby uspokoić trochę nastroje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@damianzbr Wiem kto to jest korespondent ale jaki to ma związek z tym, czy informacje przestawiane przez nią są prawdziwe czy nie? Skąd je wzięła? Od kogo? Może ktoś ją podpuścił? A może chadecy i liberałowie zaprosili ją na te rozmowy i wszystko na własne uszy słyszała?

@jaco25 mieszkania + nie ma w sensie wydawania na ten program jakich kolwiek pieniędzy z budżetu. Innymi słowy ten program budżetu nic nie kosztuje. Bo budują samorządy za swoje pieniądze. Tak jak kiedyś TBS y. Na tym właśnie polega obłuda tego programu. Wmówiono wam, że to rząd te mieszkania będzie budował. A państwo może dać jedynie ziemię jeśli akurat w jakimś mieście ma.

Nie zapomnij też, że pisowi trafiło się wzeszłym roku 17 mild ekstra za LTE i od NBP. Na poprzedniej stronie masz link do bankiera, gdzie to opisują.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skąd takie info że chce przytulić kaczyńskiego?

 

EDIT: Hubertus sprawdź jeszcze w jakim tępe rosło zadłużenie i kiedy osiągnięto apogeum wzrostów, oraz ile w obecnym budżecie przeznaczono na obsługę długu.

 

Ktoś tu przed chwilą dobrze powiedział. Obecny deficyt podobny co za PO, więc w czym tkwi diabeł? A no w tym że PO nie miało socjalu jaki dał pis, więc dlaczego PO utrzymywało taki deficyt skoro wydatki mniejsze? Co oni robili z tymi pieniędzmi?

 

Za czym napiszesz coś o inwestycjach sprawdź to dokładnie i nie polegaj na opisach z sąsiedniej str.

 

Jeśli jest korespondentem i bajdurzy na prawo i lewo to jak długo nim jeszcze będzie, twoja teza jest z lekka chybiona..?. Lis który jest naocznym narzędziem PO, twierdzicie że nim nie jest. Korespondent który na bieżąco twituje co usłyszał, z góry jest kłamcą. Może jest może nie, nie ma na to dowodów i nie ma przesłanek by miała podstawy ku kłamstwu.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Ze dwa dni temu prasa pisała o tym że Merkel wypowiadając się  wykazała zrozumienie dla niektórych działań Kaczyńskiego. Dlatego napisałem "jeżeli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po rządziła 8 lat pis dopiero rok. Pis daje socjal, po budowało autostrady., schetynówki itd. Nie mam zamiaru bronić tutaj po. Tym bardziej, że sporą część tego socjalu który pis dał pokryły jak pisałem pieniądze z LTE i NBP. Których za rok może nie być. W linku z bankiera jest to wyjaśnione. Już trzeci raz murzę to powtarzać.

Za PO poziom deficytu raz rósł raz spadał. Jednak to za pisu zaplanowano deficyt na rekordowym poziomie. Tak czy siak jest jak pisałem Po zadłużała Polskę a pi dalej robi to samo. I taka jest prawda nie ma co się wypierać.

Korespondent to zwykły dziennikarz wysłany do pracy w delegację. Zbiera różne informacje. Może to być prawda a może ktoś jej taką informację podsunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No faktycznie żadnej drogi się nie buduje obecnie. Kto widział w ostatnim roku jakiś drogowców zamknięte drogi z powodu remontów,budowy obwodnic to jest gupi pisior bo nic takiego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nigdzie nie napisałem, że dróg nie budują w ogóle. Ale skala nie ta. A zresztą w artykule do którego link sam wkleiłeś masz opisane dlaczego budżet w roku 2016 był jaki był. Wystarczy doczytać do końca. Ekstra wpływy z LTE i NBP pokryły ten socjal. Reszta wzrostów przychodów to wpływ z podatków. Znikoma w tym zasługa pis. Poza tym, że nie które z tych podatków wprowadził jak np bankowy a inne podniósł. Jak np dochodowy pracującym na etacie poprzez zmniejszenie kwoty wolnej od podatku wyżej zarabiającym.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No faktycznie zmiana kwoty wolnej od podatku miała przelomowe znaczenie dla budżetu na 2016 rok. Może wytłumacz mi bo nie widze związku. Poza tym poczytaj co pisałeś jeszcze miesiąc temu o deficycie. Miał być największy a wcale pewnie nie będzie odszczekasz to czy jak zwykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że zmiana kwoty wolnej od podatku ma kluczowe znaczenie. Więc łaskawie nie przekręcaj. Po drugie dla wyżej zarabiających nie pamiętam już od jakiego progu kwota wolna od podatku uległa zmniejszeniu wobec tego co było obecnie. Po trzecie czytaj uważniej. Największy, rekordowy deficyt po 1989 roku zaplanowano na ten rok. Po czwarte weź w końcu doczytaj artykuł z linku który wkleiłeś. Aby ci ułatwić zacytowałem wybrany tekst. Tam masz wyraźnie napisane, że gdyby nie ekstra wpływy z LTE i NBP budżet na 2016 rok nie wyglądał by tak dobrze. Deficyt był by również duży.

Odszczekiwać jak zwykle to powinieneś co post swoje po przekręcane wypowiedzi innych. Bo na razie to nawet tego co sam wklejasz nie próbujesz zrozumieć. A co dopiero wypowiedzi innych. Bo gdzie ja napisałem, że za pis żadnej drogi nie zbudowano? Gdzie ja napisałem, że zmiana kwoty wolnej od podatku miała kluczowe znaczenie dla budżetu? Odszczekasz to czy jak zwykle?

 

PS tak wygląda zderzenie przeciętnego wyborcy pisu z rzeczywistością:

Znajduje artykuł, którego nie rozumie lub nie doczytał do końca. Wkleja go na forum.

 

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Budzet-2016-najlepszy-od-lat-7493946.html demokracja jest zagrożona.Jarosława przejął kolejny portal aby głosić propagandę. Przecież po roku rządów Pis Polska musi być bankrutem.

 

Cieszy się próbując drwić z krytykujących rządy pis. Jednak jak się w krotce okazuje to on zadrwił sam z siebie. Ja i jeszcze inny użytkownik. Wytknęliśmy, że nie doczytał lub nie zrozumiał. Bo na końcu napisano dlaczego budżet na rok 2016 wypadł dobrze. To wpływy z LTE i NBP. Których za rok może nie być. Bo to wpływy ekstra. 

Ośmieszony przez siebie samego i innych przeciętny wyborca pisu próbuje coś tam jeszcze przekręcać do reszty się ośmieszając.

 

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj